חרדי עם חרדי

סוגיית שמחת בין הרגלים – חרדי עם חרדי

 

מאת מושקו

 

הישיבה החרדית בליבה של העיר היווה מקום מפגשי חברותא ללימוד בצוותא, ללימודי הסמכה לרבנות ולדיינות. פרט ללימודים היינו נפגשים גם במעונות. היינו שם כמובן רק בחורים. דריסת רגל לבנות הייתה אסורה חלילה וחס מטעמים מובנים.

בכל חדר היה ריהוט צנוע: שתי מיטות ברזל ושני שולחנות וכסאות לצורך חזרה על הלימוד. רק בחדר נחשפו גופותינו זה לזה, הלבוש השחור מנע מאתנו לראות את יפי גופם של חברינו ללימוד, רק הפנים היפות גרמו למחשבות נוספות תוך כדי הלימוד בישיבה.

באחד הימים, ימים של בין הרגלים, לאחר תפילת השחרית תוך כדי פולמוס בלימוד חשתי כי הזין שלי מזדקר בתוך מכנסי, מזלי הגדול היה שהמעיל כיסה את הבושה, לא הצלחתי להסיח דעתי על מנת לגרום לירידה משמעותית בזקפה.

מוישלה הביט בי, מבטי היה תקוע בפניו, הוא היה בחור יפהיפה ושותפי לחדר היינו שנינו בני שש עשרה, תמימים ויחד עם זאת סקרנים.

מה קרה לך יהודה'לה, אתה שקוע כאילו אתה ישן, תתעורר, הרב מביט בנו, הפסקנו ללמוד משום מה.

התעוררתי מההזיה והרגעתי את מויש'לה, חזרנו ללמוד, מידי פעם הייתי מכניס את ידי למעיל על מנת ללטף את הזין הקשה. בהפסקת הצהרים יצאנו אל חדר האוכל ובדרכנו שאלני מויש'לה שוב על האירוע בישיבה. עניתי לו כי זה דבר מביך וכי אגלה את אוזנו בחדרנו.

חזרנו לישיבה ללימודינו, הצעקות שנבעו מפולמוס החריף גרמו לעיתים לאבד את הריכוז, הייתי שוקע במחשבות על הקורות אותי, על הזקפה אותה חוויתי בשיעור הקודם. עם רדת ערב לאחר תפילת ערבית פנינו שוב אל חדר האוכל, עם תום הארוחה נכנסנו אל בנינן האכסניה. כשהיינו ספונים בחדרנו פשט חברי את בגדיו ונותר עירום לגמרי.

עם הציצית בלבד לעורו, אז אחז מוישל'ה את ידי ליטף אותה ברוך ואמר בחוסר סבלנות:

-כעת גלה לי מה קרה לך, אני רוצה שתהיה גלוי ותספר רק את האמת, איומה ככל שתהיה.

-זו בושה לספר מה אני מרגיש, שאני מתגרה כשאתה מתפשט, אני אוהב לראות אותך ערום במקלחת, איך אתה מסבן את הגוף המשולש שלך, את התחת והזין, ובכל פעם שאני חושב עליך הזין שלי מתרומם חזק.

-זה בהחלט נורמלי, אמר מוישל'ה, גם אני מתגרה ממך, גם אני חושב על הזין הענק שלך אבל למדתי להתגבר על הזקפה, אני נכנס לשירותים, מאונן וחוזר ללמוד.

-אהה לכן אתה יוצא לשירותים באמצע הלימוד.

-נכון, ואגלה לך סוד נוסף: אתה זוכר את שלוימ'ה, הבחור שהוסמך לרבנות לפני חודש?, ובכן, הוא גילה לי עוד הרבה דרכים לפרוק את המתח שבמכנסיך, אם תרצה אגלה זאת גם לך.

-וודאי שאני רוצה, אני מרגיש שאני חייב להיות אתך ערום.

-לצורך הדרך שאלמד אותך כעת לא צריך להתפשט. אמר מויש'לה, הוא התיישב על המיטה שלו וקרב אותי אליו.

-תוריד את המעיל ואת החולצה, זה יהיה יותר קל. לא הבנתי מה הוא עומד לעשות אבל עשיתי כבקשתו ונותרתי כמוהו רק עם הציצית, אלא שהוא היה ערום גם למטה.

בינתיים הוא פתח את מכנסי, הוריד את הגטקס וחלץ את נעלי.

כשנותרתי עירום גם אני בחלק התחתון חבק מויש'לה את ישבני, התקרב אל הבטן שלי, הוריד את ראשו אל שיער הערווה נשם את ריחו ונאנח אנחת רווחה.

ידו האחת ליטפה את אשכים התלויים, וידו השניה את ישבני, מידי פעם אחת מאצבעותיי ניסתה לחדור אל החור דרכו אני יוצא חשתי תחושה מוזרה אך נעימה.

הזין שלי עמד איתן, ראשו עלה לעבר ראש הזין על העטרה, הייתה לי תחושה מוזרה להרגיש בחור ועוד כל-כך יפה צמוד אל הגוף שלי, מוישלה ליקק את חריץ ההשתנה, לא ידעתי שיש לו שימוש אחר אבל עמדתי ללמוד כפי הנראה ללמוד.

פיו נשק לראש הספוגי, לפתע חשתי את הזין שלי עמוק בתוך הפה של שותפי לחדר, הוא מצץ, ליקק, עלה וירד על הזין, מעולם לא חשבתי שמין ודת יתנגשו כל-כך חזק , מדובר כאן במעשה הגובל במעשה סדום, כך לפחות ידעתי.

ליטפתי את ראשו של מויש'לה העולה ויורד, מידי פעם הוא הרים את עיניו על מנת לראות איך אני מגיב, חשתי בתחושה שמעולם לא חשתי, עצמתי את עיני, מתרכז בהנאה החדשה לי כל-כך, הביצים שלי התרוממו מעלה וזרם התגלגל מהן אל חריץ הזין שהתחיל לרעוד בפיו של תלמיד הישיבה המוצץ שחש כנראה שאני עומד לגמור, הוא הוציא את הזין מפיו וזרם אדיר של נוזל לבן פרץ מחריץ הזין שלי ונפל אל הרצפה הקרה.

-אוי מויש'לה, מה עשית לי? מה עשית לי?, זה היה כל-כך טוב!, בחיים שלי לא הרגשתי הרגשה כזו, אתה רוצה שאנעים גם לך? תראה, הזין שלך עומד גם כן כל-כך חזק, אל תלטף אותו.

-יהוד'לה, כן אני רוצה שתעשה לי טוב גם כן, תנסה לפחות, בהתחלה תחוש טעמים וריחות חדשים, אבל תנסה.

מויש'לה נשכב על המיטה, התיישבתי לצדו וכפפתי על מנת להריח את הריח של השערות שעטפו את הבסיס של הזין הקשה שלו, הריח היה באמת מיוחד, ליטפתי את השערות המסולסלות, ליקקתי אותן ואת הזין שלו, לאט עליתי עם הלשון למעלה לאורך הצינור אל הראש הספוגי.

-אוי יהוד'לה זה טוב, אתה עושה לי טוב. ליטפתי את הראש וחשתי כי הוא רטוב, ליקקתי את האצבע הרטובה, היה לה טעם של ערמון, ככל שליקקתי יותר, טפטף הזין טיפות נוספות, מויש'לה ליטף את ראשי:

-תכניס את הזין שלי לפה, תמצוץ לי אותו, ביקש. פערתי את פי והכנסתי אותו פנימה, נחנקתי והוצאתי אותו לקחת אויר.

-יהוד'לה, תנשום עמוק דרך האף ותכניס אותו לאט לפה, אז לא תיחנק, ייעץ לי ולחץ מעט על ראשי.

עשיתי כמו שאמר ובאמת הצלחתי להכניס אותו עמוק יותר, התחלתי למצוץ את הזין הראשון שלי, מויש'לה התחיל לרעוד, התענוג שגרמתי לו כנראה היה עצום, המשכתי למצוץ, מידי פעם נשכתי אותו, הוא עצם את עיניו, זה גרם לו כנראה תענוג גדול יותר, פתאום הוא התחיל להשתין לי בפה נוזל לבן, הוצאתי את הזין שלו החוצה והוא המשיך להוציא את הנוזל הלבן, הוא היה סמיך, בלעתי את הנוזל שהיה בפי, שאר הנוזל הרטיב את הציצית שלו, הוא פקח את עיניו.

מויש'לה משך אותי אליו, השתפשפתי בנוזל שהיה עליו, הוא נשק לי, בהתחלה נרתעתי אבל כשחזר לנשק, נתתי לו לעשות מה שגורם לו הנאה, הציצית שלי נרטבה גם כן, קמנו להתקלח ולשטוף אותן, למזלנו שהיו לנו ציציות נוספות.

-יהוד'לה, אתה רוצה לישון איתי במיטה? שאל.

-אני מפחד שמישהו יכנס להעיר אותנו ויתפוס את זה.

-טוב, אתה צודק ענה ונשכב במיטתו, אתה יודע, הוסיף, מחר אראה לך עוד דרך ליהנות.

-ואת כל זה לימד אותך שלוימ'ה? היית תלמיד חכם.

-אהה, ענה וברך אותי בלילה טוב.

שעה ארוכה חלפה עד שנרדמתי, חשבתי על איזו דרך נוספת של הנאה הוא מדבר.

עם עלות השחר השכמנו קום, ברכנו את ברכות השחר הנחנו את התפילין וחשנו אל בית הכנסת, תוך כדי התפילה הוסחה דעתי כשהבטתי במויש'לה השח ומתפלל, חזרתי לריכוז משום שהיינו בתפילת שמונה עשרה.

יום הלימודים עבר באיטיות מרגיזה, לאחר תפילת ערבית, כשפרשנו לחדרינו בא אלינו חבר שרצה לשאול בעיה שלא מצא לה תשובה, הסברנו לו למה הייתה כוונת הרב באומרו את שאמר, ממילא הדבר היה קשור לימים של בין שלושת הרגלים. חשבתי שהוא לא יעזוב את החדר, לפתע הדלת נפתחה וכבוד הרב ניצב בפתחה, קמנו על רגלינו ביראת כבוד, הסתבר כי הוא מחפש את אותו תלמיד שהיה בחדרנו, השניים עזבו, מויש'לה ואני החלטנו להמתין עם הפגישה שלנו עד שישקוט הפרוזדור, החלטנו גם שבהזדמנות הראשונה נקנה בריח לדלת על מנת שלא יפתיעו אותנו.

ישבנו לחזור על הלימוד שלמדנו היום, מידי פעם נפתחה הדלת ותלמיד אחר נכנס להתפלמס אתנו, לבסוף הגיעה השעה, בקורת השינה נעשתה ושקט שרר בפרוזדור.

מויש'לה בדק שאכן אין איש מסתובב שם, סגר את הדלת, הניח עליה כסא ליתר ביטחון, ניגש לארון והוציא מתיקו שפופרת, הניח אותה על המיטה, פשט את בגדיו ובא לעזור לי לפשוט את שלי.

-יהוד'לה היום אנחנו נשתמש בחור של התחת לעינוג המיני הבא, נכון אתה חושב איך אפשר להכניס זין כזה גדול לחור צר כזה, אבל זה אפשרי, בהתחלה זה כואב אבל אחרי מספר דקות הכאב עובר ונשאר התענוג הגדול, מכיוון שאני כבר מנוסה אדריך אותך איך נעשה הדבר ואתה תכניס את הזין שלך לתוך החור שלי.

הרהרתי בדבר, לשם מה לסבול כאב גדול המוביל לתענוג, מספיק היה אתמול וניתן לחזור עליו, אבל הייתי מאוד סקרן והחלטתי לנסות, מויש'לה פתח את השפופרת, התכופף קדימה ומרח מהחומר על החור שלו, לאחר מכן סימן לי לבוא אליו, הוא לקח את הזין שלי בידו, שיחק בו עד שזה נעמד חזק כמו אתמול בלילה, לקח את השפופרת ומרח על הזין שלי כמות נכבדה. הוא נשכב על המיטה ומחצית גופו בחוץ, סימן לי להיצמד אליו. מויש'לה הרים את רגליו למעלה והניח אותן על הכתפיים שלי. הוא לקח את הזין שלי והניח אותו בפתח החור שלו.

-כעת אני רוצה שתלחץ את הזין שלך חזק קדימה, הוא כבר ימצא את מקומו בתוכי. לחצתי כמו שאמר וכשראשו של הזין שלי עבר את החור שלו הוא נאנח ופקד עלי להמשיך ולדחוף, דחפתי עד שכל הזין שלי היה בתוך התחת של חברי המדריך.

-כעת תתחיל לזוז קדימה ואחורה, אל תיתן לזין שלך לצאת החוצה, קדימה ואחורה.

התחלתי לזוז כמו שאמר, החור שלו לחץ על הזין שלי, והתענוג היה גדול יותר מאתמול, כשהתרגלתי לנוע מבלי להשמיט את הזין שלי מתוכו התחלתי לנוע ימהר יותר, מויש'לה נע כמוני, כאילו לא רצה שהזין יישמט ממנו חס וחלילה.

-כן, יהוד'לה, אתה מזיין נפלא, כן חזק, מהר. הדיבור שלו שיגע אותי וזיינתי אותו מהר ככל שיכולתי, לפתע חשתי את התחושה שחשתי אתמול לפני שגמרתי, הביצים שלי התקרבו לגוף, הזין התחיל להתכווץ ונוזל הזרע יצא מגופי בחוזקה אל התחת של מויש'לה, הוצאתי קולות נאקה מפי.

-אויי זה היה מצוין, באמת שבדרך זו התענוג גדול הרבה יותר, עכשיו אני רוצה שתכניס לתחת שלי את הזין שלך יהוד'לה.

הוא קם מהמיטה, לקח את המגבת, התיישב עליה כאילו הוא עושה את צרכיו אבל מה שיצא היה הנוזל שהחדרתי לתוכו. נשכבתי על המיטה כמו ששכב יהוד'לה, הוא מרח על החור שלי את החומר מהשפופרת, הכניס את האצבע שלו והחדיר חומר פנימה, לאחר מכו מרח חומר על הזין הקשוח שלו, הבטתי על גודלו ובאו לי פרפורים בבטן.

יהוד'לה נתן לי מגבת לנשוך אותה ברגע שהחדירה שלו תכאב לי, הרמתי את הרגליים והנחתי אותן על הכתפיים שלו, כיפת העטרה שלו נלחצה על החור שלי, הוא התחיל ללחוץ חזק והראש נכנס, נשכתי בחוזקה את המגבת, זה כאב כמו אש, יהוד'לה מרח עוד חומר על הזין שלו מסביב לחור הקרוע שלי, הוא דחף חזק ועצר, כל הזין שלו היה בתוכי, המשכתי לנשוך את המגבת, הכאב נחלש, ליטפתי את הזין שלי להודיע לו שהכאב עבר, הוא התחיל לנוע בתוכי, זה היה משגע, בהתחלה הרגשתי כאילו אני מלא ורוצה לשירותים אבל כשהוא התחיל לזיין אותי ההרגשה הפכה לתענוג שטרם חשתי כמותו, הזין נע בתוכי, מהירותו גברה, יהוד'לה נאנח.

-אוי, מויש'לה, מתוק שלי, אני גומר, אני גומר. נאנח ומילא אותי בנוזל החם והסמיך, כשהפסיק נפל עלי והתחיל לנשק אותי, הוא לחש באוזני מילות אהבה, הזין שלו היה עדיין בתוכי והוא התנפח שוב, הזיין שלי התחיל לנוע שוב, בזיון חוזר, הייתי עדיין מלא בזרע, הזין שלו התכסה בנוזל, הפעם הזיון הזה התחיל בתענוג גדול, לא חשתי בכאב כלל, מויש'לה ליטף את הזין שלי ותוך כדי שהוא מזיין אותי הוא אונן לי, התענוג גדל, עמדתי לגמור ובאותו רגע חטפתי זרם נוסף של זרע לתוכי, הרטבתי את הבטן שלי, ליטפתי את הבטן שלי ומרחתי עליה את הזרע. הזיין שבתוכי יצא והנוזל התחיל לנזול על המגבת ששכבתי עליה. מויש'לה נשכב עלי, היה לי טוב להרגיש את חום הגוף שלו.

-אתה יודע מה, אפשר לקרוא לתקופה הזו "בין הרגליים". אמר וקם על מנת להקים אותי אל המקלחת. לפני שנרדמנו הוצאתי את הכסא מהדלת.

בהזדמנות הראשונה קנינו בריח לדלת, כך שיכולנו להזדיין ולשכב לישון יחד בלי חשש.

לאחר שתמה תקופה בין הרגליים התעוררה אצלנו שאלת הספק, דת מול מין, הגענו למסקנה שלא כדאי לחזור בשאלה, כל זמן שאנחנו יכולים להבין זה את זה, ויכולים להזדיין בחופשיות.

המשכנו ללמוד במלוא הרצינות ואף הצטיינו לפחות כמו שהזדיינו, הבעיה התחילה כאשר הורינו התחילו לנדנד לנו על חתונה, סירבנו ככל שיכולנו מטעם הלימודים, המשכנו ללמוד לקראת הסמכה לרבנות.

 

עודכן לאחרונה

4 מחשבות על “סוגיית שמחת בין הרגלים – חרדי עם חרדי”

 1. אני בחור ישיבה ואני אומר לכן/ם שכדי שלא יהיו כאלו דברים אז לא יושנים שתיים בחדר לבד ב שאם תופסים מישהו שהדלת שלהם נעול זורקים אותו מהישיבה

  הגב
 2. הרבה בחורי ישיבה כאשר אין להם בנות מסביב
  נהנים מזיון בתחת
  עד שמתחתנים ואחר כך עושים לנשותיהם בכל החורים

  והם לא נשארים הומואים

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)