נעול בשבילה – חלק 2

לחלק 1 של הסיפור

פשטתי את המכנסיים והתחתונים והנחתי על הכסא בצד המיטה. העברתי יד זריזה בפעם האחרונה לבדוק את הגילוח ואפילו רחרחתי את היד כדי לוודא שריח הבושם שהזלפתי מוקדם יותר עדייו פעיל. מבט אחרון על החדר ונשכבי באמצע המיטה הזוגית. היה לי ברור שהזמן עכשיו יעבור לאט כמו נצח אך באופן מפתיע אחרי כדקה היא פרצה לחדר כרוח סערה.

היא זרק בי מבט ופלטה מין קריאת "יו הווו" ילדותית ואז התפנתה להביט בחדר והמשיכה בגישתה העיניינית "אתה. תעבור לצד שמאל של המיטה" אמרה בעודה מסלקת את בגדי מהכסא לרצפה ומציבה את כסא לידי, ליד הזין שלי. זה לא שהייתי רגוע לפני אך הדופק של קפץ ל 200 והבטתי עליה מקפצצת בחדר ביעילות יתר. בשלושה צעדים היא פנתה לשידה שליד הצד הרחוק ממני במיטה וחברה לחשמל מין רוקט פוקט קטן בצבע סגול. היא מילמלה משהו על זה שזו הקניה הטובה ביותר בימי חייה וחזרה עם התיק לצד שלי במיטה.

"זהו" אמרה לעצמה והתישבה על הכסא ליד הזין שלי. היא הניחה את תיקה על המיטה בטווח ידה, שלפה ממנו נוזל סיכוך והניחה על בטני. שלפה בנדנה והניחה על בטני, אספה את הכלובון הוורוד מהשידה לידי והניחה על ביטני.

ואז היא עצרה ועברה לבהות בזין המגולח שלי.

לאט לאט היא קרבה את אצבעותיה והחלה לרפרף עליו. נוגעת לו נוגעת בעדינות ובאיטיות. מעבירה ידה מהזין החצי עומד, למפשעה המגולחת ואז כל הדרך אל הביצים הרגישות. היא לא מהירה לשום מקום, ראיתי שהיא מתחילה להתנשם בכבדות וסומק מילא את לחייה. אצבעותיה המשיכו לטייל עלי ואני ניסיתי לעזור בפיסוק רגלי מה שזיכה אותי כמעט לראשונה במבט בחיוך מאוזן לאוזן "נעים לך חמוד?" שאלה אבל לא באמת. אצבעותיה המשיכו להתקרב אל חור התחת אך לא ממש הגיעו ואז חזרו כל הזין שכבר עמד ניצב.

היא הייתה בעולם משלה בו אני הייתי רק כלי שרת. דילדו אנושי בוא היא משחק. עצמתי עיניים והתמכרתי למגע ולמחשבה על שלוש שעות כאילו רוממה את רוחי. מידי פעם שפתחתי עיניים ראיתי אותה מרוכזת באצבעותיה המענגות אותי. לא היה לי ספק שהייתי שבוי בידיה.

"אז זה עובד ככה" הפתיעה אותי בדיבור אחרי כ 10 דקות של ליטוף אלוהי "כמו שכבר אמרתי יש לי פנטזיות ויש לי תכנונים ויש לי רצונות ואני די בטוחה שאתה לא יכול לעמוד בהם. אבל זה בסדר גמור כי אני מוכנה לעבוד בשביל זה. לצורך העניין אתה פשוט זין וזה כל התפקיד שלך. זו לא קללה ואני לא משפילה אותך או משהו כזה אתה פשוט זין שלי" הנגיעות לא פסקו לרגע ונראה היא מגבירה את העוצמה. הרגשתי שתי אצבעות עדינות עולות ויורדות על הזין העומד וגנחתי קלות.

"וכדי שלא יהיו אי הבנות ביניינו זין, אתה לא גומר. בשום צורה לא גומר. אם אתה מרגיש שאתה מתקרב ולא יכול לעצור תגיד לי ואני מבטיחה לעצור מיד. אוקיי?"

"אז אני מניחה שזה בסדר מבחינתך, זין" גנחתי חצי כן בתשובה תוך כדי הנהון. התגובה מאוד הפתיעה אותי כי היא גנחה גם כן ואמרה "אוקיי, אני לא עומדת בזה יותר" והידיים המושלמות שלה התרחקו ממני. היא התרוממה אחזה בבנדנה וקרבה אל פני. שלושה קיפולים והבנדנה נקשרה על עיני חוסמת כל אפשרות לראות.

כמה קולות של צעדים והרגשתי אותה נשכבת על המיטה לצידי. התעסקות קלה עם הרוקט פוקט במטען ושמעתי את זמזום הרעד. שניה אחרת החלו הגניחות הכי מדהימות ששמעתי בחיים שלי. יד שמאל שלה הונחה על הזין ותפסה לראשונה את כולו.

"הו הנה אתה זין שלי" אמרה תוך כדי גניחות. הרגשתי את גופה מתפתל לידי בעוצמה מתגברת וכך גם הגניחות שלה. הבנתי שהיא שוכבת ומאוננת לידי. כל המיטה רעדה מהתנועות והחדר התמלא בגניחותיה הגרוניות. הזין העומד שלי המתין לתנועה של ידה אך זו לו באה. החלתי לנענע את האגן ולרמוז לה שאשמח לתנועה אך מבעד לגניחותיה היא מלמלה "לא לזוז, לא לזוז". הרגשתי שדעתי נטרפת עלי, יש יד ענוגה האוחזת לי בזין, אני מרגיש את גופה המתעוות בהנאה סנטימטרים לידי וקולות מושלמים. כל מה שני צריך זו קצת תנועה ולא יותר.

מבעד לגניחות שמעתי אותה שואלת "תגיד לי איך קוראים לך, תגיד לי איך קוראים לך"

"זין" עניתי "קוראים לי זין"

"שוב" דרשה והבנתי שהאורגזמה שלה כבר קרובה

"קוראים לי זין ואני הזין שלך" אמרתי

"שוב" צעקה

"אני הזין שלך" אמרתי בכל רם "אני פה בשבילך, אני שלך, אני הזין שלך"

הרגשתי את ידה מתהדקת בחוזקה על הזין שלי, גופה כאילו קפא. שאגת :אאאהההההההההההה" אחת ארוכה ואחריה קפיצות קטנות שהגיעו מגלי האורגזמה שהיכו בה. אצבע אחרי אצבע היא שחררה את הזין בעוד היא מתנשמת בחוזקה מנסה להכיל את העוצמה. נותרתי במקומי נותן לה להתייפח במעין בכי עם עצמה ועם מחשבותיה.

המחשבות שלי ? המחשבות שלי היו על הזין העומד והמגורה שלי שכל מה שהיה זקוק זה עוד כמה תנועות וזהו. הרגשתי את הדם והדופק הולמים בו. לא העזתי למשש אך היה לי ברור שהביצים שלי גדולות ורגישות

אחרי כמה דקות שמעתי אותה אומרת "טוב זו בהחלט היתה אחת הגמירות הטובות בחיי" והרגשתי איך היא מתרוממת מהצד שלה וחוזרת לכסא לידי. היא הציתה סיגריה וחזרה ללטף את הזין שהיה עכשיו קצת רפוי.

"הנה עוד סימון ווי ברשימה שלי. האם אוננה לך פעם מישהי בזמן שהיא מעשנת?" נדתי לשלילה והרגשתי שהיא מחייכת. המגע עכשיו היה מגע מלא אך לא אגרסיבי ידה עלתה וירדה עם הזין ומידי פעם היא עברה וחפנה את הביצים במגע אוהב. לא לקח יותר מידי זמן והזין חזר לעמוד מתמכר לאוננות האיטית. הדבר היחיד שהפריע היה עשן הסיגריה שהיא נשפה ישירות עלי וגרם לי להשתעל קלות. הדבר הצחיק אותה "אם אני מפריעה לך פה עם הסיגריה אתה מוזמן לקום וללכת". שום סיכוי.

אחרי עוד כמה דקות כאלה שמעתי "יססססססס…. כל הכבוד זין, התחלת לרייר!" לא כל כך ידעתי מה לעשות עם המידע הזה, רציתי לומר לה שהעניין יפסק אם תיתן לי לגמור. לא העזתי לבקש.

כנראה שהריור היה בכל מקרה חלק מהתוכניות שלה כי תוך רגע הרגשתי ציפורן מחטטת לי בחור הזין. יד אחת ממשיכה לאונן והשניה גורפת את הנוזלים הנפלטים. ברגע הראשון נלחצתי נורא וכנראה שהיא שמה לב. "לא להילחץ גיבור שלי, זו רק הציפורן של הזרת ואני פשוט אוספת הכל" חשקתי שיניים ונתתי למגע החדש הזדמנות. מעולם אף אחת לא נגעה לי בתוך חור הזין.

"ועכשיו…" אמרה

מה עכשיו? חשבתי

"פה גדול וללקק" אמרה בעוד היא דוחפת את הציפורן עם נוזלי הזין לתוך פי. כמו קודם, יד אחת מאוננת לי והשניה נדחפת לתוך פי.

 

3 מחשבות על “נעול בשבילה – חלק 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)