נסיעת עסקים

סיפור מאת Dannylove

הסיפור מבוסס על אירוע אמיתי, הוכנסו בו שינויים על מנת לשמור פרטיותם של המשתתפים.

 

אני דודו, בן 52, נשוי באושר , אבא ל 4 ילדים.

אני מגדיר את עצמי כגבר בן 50 טיפוסי, קצת בטן, קרחת , חיי את חיי השגרתיים בין עבודה, בית, ילדים.

לעתים יוצא שבמסגרת העבודה אני צריך לטוס לחו"ל, אומנם תקופה עמוסה אבל זה שינוי בשגרה וזה תמיד עושה לי טוב.

טסתי להונג קונג לתערוכה ובמקביל לכמה פגישות עם ספקים מקומיים. 

בזמן תערוכה העבודה די קשה והשעות מאוד ארוכות, מגיע בסביבות 9 לתערוכה, כל היום מסתובב בין המציגים, פגישות עם ספקים, בסוף היום לרוב יש ערבי אירוח שספקים מארגנים במסעדות, ברים, מועדונים, לאחר מכן חוזר למלון ומתחיל לסכם את היום , עובר על מיילים מהארץ, מדבר עם המשפחה….לרוב הולך לישון בסביבות 2-3 בלילה.

באחד הערבים לא התחשק לי לבלות עם הספקים, החלטתי לאכול לבד ולחזור מוקדם למלון.

מצאתי לי מסעדה קרובה למלון, סוף סוף ערב שקט. אחרי האוכל התחלתי ללכת לכיוון המלון במרחק של 15-20 דק.

כמו רוב האנשים, תוך כדי הליכה התחלתי לעבור על הודעות בנייד, בין לבין מרים את הראש לוודא שאני בכיוון הנכון. הייתי מרוכז בהודעה ולא שמתי לב פתאום , בום, נתקלתי במישהו, הטלפון שלי נפל לי מהיד ביחד עם הטלפון של המישהו ותיק מלא מצרכים. התכופפתי כד להרים את הדברים ואז שמעתי את קולה באנגלית לא מקומית, "מצטערת, לא שמתי לב , הייתי עסוקה בטלפון…", "לא קרה כלום, גם אני לא הסתכלתי" עניתי תוך כדי שסיימתי לאסוף את הכול. הרמתי את ראשי והיא הייתה מולי , עניים שחורות, תלתלים ארוכים וחיוך מדהים. "את בסדר?" שאלתי תוך כדי שאני מוסר לה את השקית עם המצרכים שאספתי, "כן תודה" ענתה עם חיוך ביישן. הכנסתי את הפלאפון לכיס ונפרדנו לשלום, סובבתי את הראש וראיתי שגם היא  גם הסתובבה אלי, היא הייתה די גבוהה, לא רזה ולא שמנה, לבשה שמלה קצרה ונעלי עקב שהבליטו את רגליה הארוכות, חייכנו שוב אחד לשנייה והמשכנו כל אחד לדרכו.

הגעתי לחדר, זרקתי את הכול על המיטה ומילאתי אמבטיה להירגע מכל היום העמוס הזה, אני שוכב לי במים, נזכר בבחורה ואיזה מפגר אני שלא התחלתי איתה ,תמיד הייתי קצת ביישן והיה לי קשה להתחיל עם בנות והנה גם בגיל 50 זה קורה. סגרתי עניים ודמיינתי שוב את הפנים היפות שלה, הזין שלי התחיל לעמוד והתחלתי ללטף את עצמי. לפתע נשמע צלצול בחדר , צלצול לא מוכר, לא התחשק לי לצאת מהמים החמימים ולא התייחסתי, לאחר כמה דקות הצלצול חזר . יצאתי מאמבטיה וחזרתי לחדר, מנסה להבין מאיפה הצלצול, הרעש הגיע מהבגדים שהיו זרוקים על הרצפה, הפכתי אותם ומצאתי פלאפון שלא היה שלי, לא כל כך הבנתי איך הפלאפון הזה הגיע אלי אבל עניתי לשיחה

קול נשי התחיל לדבר איתי , "היי , אתה כנראה מצאת את הנייד שלי ונראה לי שאתה הבחור שנתקלתי ברחוב לפני כשעה, כי הטלפון שלך אצלי", " מה? רגע, לא יכול להיות " אני עונה תוך כדי שמחפש את הנייד שלי ולא מוצא. "אני לא יודעת איך אבל כנראה שכשהרמנו את הדברים החלפנו מכשירים בלי לשים לב, ורק שהגעתי למטרו גיליתי את הטעות, איפה אתה נמצא? הודיעו שיש סכנה לטייפון בלילה והולכים לסגור את הרחובות, אני חייבת לחזור למלון שלי", "לא שמעתי כלום לגבי הטייפון , המלון שלי דקה מאיפה שנפגשנו אבל אני כרגע במקלחת ייקח לי כמה דקות להתארגן ולצאת" עניתי לה תוך כדי שהתחלתי להתנגב . "זה בסדר שאגיע אליך למלון? אני פשוט מפחדת להיתקע ", כמובן שהסכמתי , נתתי לה את השם של המלון והמספר חדר שלי.

לבשתי בגדים נוחים לסוף הערב, סידרתי קצת את החדר ופתחתי את המחשב לעבור על מיילים. כרבע שעה מאוחר יותר, שמעתי דפיקות, קמתי לפתוח את הדלת והיא עמדה מולי, כולה רטובה, השמלתה נצמדה לגופה מה שהדגיש את קימוריה, היה לה חזה בינוני עטוף בחזייה אדומה, פטמות עומדות כנראה בגלל השילוב של הרטיבות והקור של המזגן. עמדתי מולה ולא הוצאתי מילה, בוהה בה מלמעלה למטה, "היי, אני ג'סיקה, באתי לקחת את הנייד שלי" אמרה תוך כדי שהיא מוסרת לי את הנייד שלי. "ברור, ברור, אני דודו, בואי תכנסי" עניתי כשאני מפנה לה את המעבר לחדר, "תודה אבל אני חייבת לטוס, הגשם כבר התחיל ואני חייבת לחזור למלון", "את כולך רטובה, תתייבשי קצת ותצאי, יש לך מטריה?", הלכתי לכיוון המקלחת והבאתי לה מגבת נקיה, "בבוקר הייתה שמש נעימה, לא ציפיתי שכך הסתיים היום אז לא לקחתי מטריה איתי", פתחתי את הארון, הוצאתי מטריה והבאתי לה " קחי לפחות שתגיעי יבשה, " מה? מה פתאום איך אחזיר לך?" , " אין זמן לוויכוח, את צריכה להגיע למלון שלך לא?" עניתי עם חיוך , "חוץ מזה אולי בזכות המטריה אזכה לפגוש אותך שוב".

היא חייכה אלי , צעדה לכיוון הדלת "תודה לך , אתה מקסים. מי יודע? הגורל הפגיש אותנו פעמיים היום אולי תהיה פעם שלישית" היא נפרדה ממני ויצאה לדרך. שוב כעסתי על עצמי שלא לקחתי מספר טלפון או משהו כדי לפגוש אותה שוב. 

רעמים נשמעו מבחוץ, פתחתי את הווילונות וצפיתי בנוף. החדר שלי היה הקומה 35 , ראיתי את הונג קונג מלמעלה, והנוף שראיתי כרגע היה מדהים, האורות של העיר בלילה והברקים שמאירים כל פעם חלק אחר של השמיים.

הכנתי לי תה, הפעלתי מוסיקה והתיישבתי לי מול החולון לצפות במופע האורות . 

לא עברו 10 דקות, דפיקות בדלת, "מה עכשיו?" אני שואל את עצמי בדרך לפתוח את הדלת. אני פותח את הדלת, ג'סיקה עומדת שוב מולי, במבט עצוב ומבויש, "מה קרה? שכחת משהו? " אני שואל בפליאה, "לא נתנו לי לצאת מהמלון, הטייפון התחיל ואין לי איך לחזור למלון שלי אז אני תקועה פה, לא יודעת מה לעשות…", "קודם כל תכנסי, בדיוק הכנתי תה, תתחממי קצת", ג'סיקה נכנסה, בזמן שהלכתי לכיוון המיני בר והכנתי לה תה, הסתובבתי וראיתי אותה עומדת באמצע החדר, מחזיקה את התיק שלה ולא יודעת מה לעשות. הלכתי אליה, לקחתי ממנה את התיק "הכול בסדר, תהי רגועה, תרגישי חופשי", נתתי לה את הכוס תה ואמרתי לשבת ולשתות . "אני לא יודעת מה לעשות, איך נתקעתי ככה בחוץ? זה מה זה לא מתאים לי", חייכתי חזרה מנסה להרגיע אותה "תסתכלי על הצד החיובי, אם לא היינו נתקלים אחד בשנייה ברחוב, היית תקועה כרגע ברחוב באמצע הטייפון, לפחות את במקום בטוח ויכולה להנות מהמופע אורות שקורה בחוץ" סימנתי לה את החלון. ראיתי שגופה משתחרר לאט לאט, היא בהתה בחלון ושתתה את התה בשקט, ישבנו כך במשך כמה דקות בלי להוציא מילה, ראיתי שמיליון מחשבות רצות לה בראש, היא ישבה מכורבלת הכורסא מול החלון ורועדת מקור. קמתי לארון הוצאתי חולצה ומכנס ספורט והבאתי אותם לג'סיקה, "תכנסי למקלחת יש חלוק נקי ומגבת נקיה, תתקלחי ותתחממי לפני שתהי חולה", בלית ברירה ג'סיקה נכנסה למקלחת, שמעתי אותה פותחת את המים , הקיר של המקלחת היה בעצם חלון עם וילון חצי שקוף שאפשר לי לראות את הסילואט שלה, ראיתי אותה מורידה את השמלה, את החזיה ואת תחתוניה ונכנסת לאמבטיה שהייתה צמודה לחלון. לראות את הצלליות שלה תוך כדי שהיא מסבנת את גופה, עוברת על שדיה, בטנה, רגליה….גרם לזין שלי להתעורר, פחדתי שהיא תשים לב כשהיא תצא לכן הפסקתי לצפות בה.

"את רוצה לאכול, לשתות? אנחנו צריכים לעביר כמה שעות לפחות שלא נמות רעב" צעקתי לה, "כבר אכלתי האמת, אבל אשמח לאיזה משקה טוב , ואני מזמינה בבקשה, אל תתווכח שארגיש יותר נוח" צעקה לי חזרה. הזמנתי לנו בקבוק יין ונשנושים שהגיעו כמה דקות לאחר מכן, סידרתי את הדברים על השולחן הקטן ומזגתי לנו יין, שמעתי את דלת המקלחת נפתחת "איך אני נראית?" שאלה אותי, סובבתי את הראש וראיתי אותה, עם מגבת על הראש, לובשת את החולצה שלי שלמרות שהייתה גדולה עליה נתנה לראות שהיא בלי חזייה מתחת, ומחזיקה את המכנס שלי כדי שלא ייפול. "את שברת את כל השיאים, זאת פעם ראשונה שמישהי לובשת את הבגדים שלי לפני דייט ראשון" עניתי לה ומסרתי לה את הכוס יין. היא צחקה בקול " אז בוא נתחיל את הדייט".

ישבנו כל הערב, היין עזר לנו להשתחרר, סיפרנו אחד לשנייה על חיינו , ג'סיקה נשואה, בת 37, אמא ל2 מארצות הברית, מנהלת עסק של טקסטיל ומגיע לסין פעמיים בשנה לפחות. נשואיה לא הכי מאושרים שיש אבל למדה לחיות ככה. סיימנו את הבקבוק די מהר והזמנו עוד אחד. השיחה שלנו השתחררה יותר ויותר, נגענו אחד בשנייה תוך כדי דיבורים, צחקנו המון.

"כבר 1:30, איך אני אגיע בבוקר לתערוכה שלי, לא נעים לי בטח גם אתה צריך לקום מוקדם, אני אתן לך לישון, הבגדים שלי כבר יבשים , אני אחכה בלובי עד שיפתחו את הכבישים" אמרה ועמדה לקום. התקשרתי לקבלה ואמרו לי שייקח לפחות עוד 3 שעות עד שיפתחו .

"תראי שנינו צריכים לעבוד מחר, תשאירי לישון כאן, מבטיח להתנהג יפה, גם ככה שנינו שיכורים בטח נרדם בשנייה, אני אשים שעון ל06:30 כדי שתספיקי לחזור למלון שלך ולהתכונן לתערוכה", ג'סיקה ידעה שאין ברירה ולא הייתה לה ברירה אלה להסכים.

התארגננו ונכנסנו למיטה, כל אחד בצד שלו, "אני לא מאמינה, זו פעם ראשונה מאז שהתחתנתי שאני נכנסת למיטה עם גבר אחר….", "אם לא תספרי, אני לא אספר" עניתי בצחוק.

שנינו שכבנו בשקט, ידעתי לפי הנשימות שלה שהיא לא נרדמה, "לא נרדמת?" שאלתי, "לא, האמת קצת קר לי, כמה דקות אתחמם וארדם" ענתה בקול שקט. " את מוזמנת להתקרב, החיבוקים שלי ידועים  וממכרים", " לא בטוחה שכדאי לנו, שנינו נשואים, גם ככה המצב הזה כבר מוזר" ענתה לי בקול מהסס , " לא יקרה כלום שאת לא רוצה שיקרה, אני מבטיח". היא לא ענתה… שוב דממה, הסתובבתי לקיר וניסיתי להירדם. לאחר כמה דקות, הרגשתי תנועה במיטה, ג'סיקה התקרבה לאט אלי , "רק חיבוק, מבטיח?" הסתובבתי אליה , הרמתי את ידי והזמנתי אותה להתכרבל, ראשה היה על חזי, וידה גם, רגל שלה על הרגלים שלי מעט מתחת לזין שלי שהחל להתעורר שוב, ידי ליטפה את גבה ואת ידה, מידי פעם ידי נגעה בתחילת השד שלה. ונרדמנו ככה.

פתחתי עניים כשחיבקתי אותה מאחור, זקפתי צמודה לעכוזה, ידי על חזיה, חשבתי להתנתק אך גופי הגיב אחרת, נצמדתי יותר לגופה, זקפתי נלחץ יותר אל עכוזה שבא לקראתה והתחיל להתחכך  בה, ידי התחילה ללוש את שדה, הרגשתי דרך החולצה את פטמתה מתקשה ונשימותיה של ג'סיקה מתגברות. הכנסתי את ידי מתחת לחולצה, גופה קפץ ברגע שידי נגע בעורה אך היא לא אמרה מילה , ליטפתי את בטנה ועליתי לאט לכיוון השדיים שלה, כל פעם שידי נגע בשדה, גופה רעד, הרמתי את החולצה מעל השדיים שלה  וסובבתי אותה לכיווני, התגלו שדיים יפים , אגסים, שלמרות הלידות עדיין עמדו והיו די מוצקים, הפטמות כהות ועומדות . הסתכלתי על פניה של ג'סיקה, עיניה היו סגורות אך היה ברור שהיא ערה , קירבתי את פי אל שדה והתחלתי לנשקו פיה של ג'סיקה נפתח , בזמן שנשקתי וליקקתי שד אחד, ידי לשה את השד השני, תפסתי את הפטמה בין אצבעותיי ולחצתי בעדינות, גניחה קטנה ברחה מפיה . הכנסתי את הפטמה השנייה אל פי ומצצתי אותה, ליקקתי ונשכתי קלות. גופה התחיל להגיב, בטנה עלתה וירדה בקצב עולה, אגנה התחיל לנוע ומתחכך בזיין שלי. קרבתי את פי אל פיה והתחלתי לנשקה בקלות, תופס את השפה העליונה בין שפתיי , מלקק אותה בעדינות, מעביר את לשוני בין שפתיה מבחוץ. לשונה יצאה בהססנות לקראת לשוני, נוגעת לא נוגעת, לאט לאט היא משתחררת , לשוננו מתערבלות ורוקדות ריקוד רטוב , מחפשות אחת את השנייה, ג'סיקה תפסה את ראשי ונישקה אותה בפרעות, החיה שבתוכה השתחררה, היא סובבה את גופי על הגב והתיישבה עלי , הורידה את החולצה וזרקה אותה על הרצפה, שפשפה את עצמה על הזיין שלי דרך המכנס, שלחתי ידיי אל שדיה , לשתי אותם , שיחקתי בפטמותיה. הזין שלי כאב מרוב שעמד, ג'סיקה התכופפה אלי חזרה והחלה לנשק אותי שוב  ידיי לטפנו את גבה וירדו אל עכוזה, הכנסתי בקלות את ידיי מתחת למכנסיה ותפסתי את הפלחים שלה, היה לה תחת מוצק , הורדתי כמה שיכולתי את המכנס והמשכתי ללוש את התחת, מעביר את היד בין פלחי הישבן שלה, נוגע בחור הקטן שלה ועם קצת מאמץ מגיע קצת לכוס הרטוב שלה.

ג'סיקה לפתע ירדה ממני, הורידה לי את המכנס במכה ושיחררה את הזין שלי לחופשי , הסתכלה עליו בתאווה גדולה, החזיקה אותו בידה והחלה לשפשף אותו, היא הורידה את ראשה לכיוונו והחלה ללקק אותו בלי להפסיק את השפשוף, היא עמדה על 6 בצידי הגוף שלי, משפשפת, מלקקת ומוצצת את הזין שלי בלי הפסקה, השדיים שלה היו תלויים והתנדדו לפי התנועות של גופה, התחת שלה היה מופנה כלפי מעלה. לא רציתי להישאר חייב, אז התקרבתי לרגליים שלה, בלי לנתק את הזין שלי מפיה, הכנסתי את ראשי בין רגליה וגיליתי כוס פתוח ורטוב , העברתי את לשוני לכל אורכו, דחפתי את לשוני עמוק לתוך הכוס שלה, ג'סיקה החלה לגנוח בקול, הרמתי את אגני כדי לגרום לג'סיקה לחזור ולמצוץ לי, היא הבינה את הרמז ובלעה את הזין חזרה, הרגשתי שהיא מכניסה את הזין שלי עמוק יותר כל ירידה וירידה, במקביל התחילה ללטף את הביצים שלי ולעסות את פי הטבעת שלי. ההרגשה הייתה אלוהית, תפסתי את הדגדגן ביו שפתיי והתחלתי לשפשף אותו עם הלשון, במקביל דחפתי שתי אצבעות לכוס שלה והתחלתי גם להרטיב את פי הטבעת שלה , גופה התחיל לרעוד, הגניחות הפכו לצעקות, הרגשתי את שרירי נרתיקה נסגרים על אצבעותיי, הבנתי שהיא מאוד קרובה לגמירה שאבתי את הדגדגן והפעלתי עליו לחץ , צעקה גדולה , רעידות בכל הגוף וכמות של נוזלים הבהירו לי שג'סיקה גמרה .
ג'סיקה התרוממה טיפה ולא נתנה לי להמשיך לגעת בה, היא לא הצליחה לדבר , גופה המשיך לקפוץ בכל נגיעה שלי, החזקתי את אגנה והתחלתי לצאת מתחתיה שבעצם אני זוחל לאחור ומשאיר אותה רוכבת מעלי עד שהזין שלי הגיע מתחת לכוס שלה, החזקתי את הזין שלי כלפי מעלה והורדתי אותה לכיוון הזין , כשכיפה נגעה בפתח הנרתיק הספוג מיצים שלה, גופה יצא משליטה, היא התיישבה עלי במכה, מחדירה את כל הזיין שלי עד הסוף, והיא החלה לעלות ולרדת בקצב מטורף, לאחר כמה דקות הקצב ירד , היא אבדה שיווי משקל  ושלחה את ידיה לאחור כדי לא ליפול עלי, החזקתי את אגנה קצת מעלי, גופה נשען לאחור, הרמתי את רגליי וגרמת לה לפסק עוד יותר את רגליה, מאותו רגע, לקחתי שליטה התחלתי לזיין אותה בקצב מסחרר, ג'סיקה כבר לא שלטה בעצמה וצרחה בקולי קולות, בלי להוציא את הזיין , השענתי אותה קדימה, היא ישבה עלי בתנוחה 6, התחת שלה מולי פתוח לרווחה. היא חזרה לעלות ולרדת ואני מפליק לה כל פעם שהיא מתעייפת, כל מכה מגביר חזרה את הקצב.

"אני לא אחזיק עוד הרבה, אני תיכף גומר", "עוד קצת, אל תגמור עדיין , זה כל כך טוב, רק אל תגמור בפנים, אני בלי גלולות" ענתה לי בלי להפסיק את התנועות מטה ומעלה. למרות הבקשה, הרגשתי שאני מתפוצץ, יצאתי ממנה, סובבתי אותה כדי שתשכב על הגב, הכנסתי את הזיין שלי בין שדיה , שפשפתי פעמיים שלוש עד שהרגשתי פיצוץ אדיר , המטח הראשון פגע בסנטר וקצת בפנים, המטח השני לכיוון שדיה, המשכתי לשפשף וכל השאר התפזר על חזיה ובטנה .

התמוטטתי לצידה , שנינו מתנשפים כאילו הרגע סיימנו ריצת מרתון, שוכבים בשקט בלי להוציא מילה. אני מביט לכיוון החלון ורואה שעדיין חושך בחוץ, מביט אל השעה ורואה שהשעה חמש בבוקר.

"יש לנו עוד שעה וחצי לישון, הולך להיות יום מאוד מעניין היום", ג'סיקה מסתכלת עלי מחויכת, "לא משנה איך יגמר היום, זה היה שווה את זה" נתנה לי נשיקה וקמה לכיוון המקלחת. לאחר כמה דקות היא חזרה לבושה בחלוק רחצה חצי פתוח, נגשה למיני בר ושאלה אם אני רוצה קפה, עניתי לה שכן וקמתי לשטוף את עצמי גם. עטפתי את עצמי במגבת ויצאתי חזרה לחדר, מצאתי את ג'סיקה עומדת מול החלון עם כוס קפה ביד, צופה אל אורות העיר בלילה. לקחתי את הקפה שלי והלכתי אליה, נצמדתי אליה מאחור,  נשקתי את צווארה, היא סובבה את ראשה , חייכה אלי ונשענה עלי.

"שכחתי כמה אפשר להנות מזיון, עם בעלי זה גג 10 דקות ולרוב אני גם לא גומרת, היה לי מדהים תודה" ג'סיקה המשיכה לבהות דרך החלון. הנחתי את הקפה שלי וחיבקתי אותה מאחור, נצמדתי אל אחוריה והכנסתי את ידיי מתח לחלוק והתחלתי ללטף את שדיה. "לא הספיק לך ?" שאלה אותי בפליאה, לא עניתי לה, לקחתי ממנה את הכוס קפה והנחתי אותו הצידה , פתחתי את החלוק ונתתי לו ליפול בין רגלינו, פתחתי את המגבת שלי ונתתי לה ליפול גם, דחפתי אותם הצידה עם הרגל וחזרתי לחבק וללטף את ג'סיקה, "בוא למיטה , שנינו ערומים מול החלון, עוד יראו אותנו", צחקתי בקול ולא נתתי לה ללכת לכיוון המיטה, "אם מישהו ער בשעה כזו ומצליח לראות אותנו בקומה 35, שיהיה לו לבריאות וייהנה" עניתי לה תוך כדי שאני מכניס יד בין רגליה , מעביר אצבע בין שפתיה הבשרניות ואוסף טיפת מהצוף שנוזל ממנה, מכניס טיפה את אצבעותיי ופותח את שפתותיה , אני מרגיש את החום והרטיבות שבתוכה, אני מוציא את אצבעותיי ומגיש אותן אל פיה, היא , ללא היסוס, מלקקת ומוצצת אותן, טועמת את מיציה המרוחים עליהן. הזין שלי כבר התעורר, אני מרטיב את הכיפה , משפשף אותו על התחת המוצק שלה, מפסק את עכוזה ובהיבחנה אחת אני מכניס את כל הזין שלי לכוס שלה, מעוצמת החדירה , ג'סיקה נשענה על החלון, משכתי טיפה את אגנה אחורה , מתחיל לזיין בקצב פרוע, חזק, מרגיש את דפנות הכוס שלה מתכווצים על הזין שלי. אני מרטיב את האצבע שלי ומתחיל לעסות את פי הטבעת שלה, לאט לאט לאחר כל חדירה , החור הצר נפתח ואני מכניס את האצבע עד הסוף, ג'סיקה בערפול חושים, גונחת בקול, מצמידה את התחת שלה לאחור כדי לקלוט כל סנטימטר של הזין שלי. עם היד השנייה .אני משכתי את ראשה לאחור מה שגורם לה לקמר את גבה עוד יותר ונתן לי אפשרות לחדור אליה חזק יותר ועמוק יותר, הורדתי חזרה את ידי אל בין רגליה  והתחלתי לשפשף את הדגדגן שלה תוך כדי שאני ממשיך לזיין אותה בפרעות מאחור, ג'סיקה צרחה וגופה פרכס, אורגזמה אדירה שגרמה לה ליפול על ברכיה . אני עדיין עומד מעליה עם זין זקור  והיא על הרצפה רועדת ומתנשפת בקצב מטורף,  נתתי לה כמה דקות להירגע וקירבתי את הזין שלי לפנים שלה, היא לא הייתה צריכה הסברים נוספים, החזיקה את הזין שלי והחלה למצוץ , תפסתי את ראשה והתחלתי לנוע בפיה , ג'סיקה הוסיפה הרבה רוק למציצה והשתדלה להכניס כמה שיותר את הזין אל פיה, הגברתי קצת וכל פעם מחדיר עוד קצת, כל פעם מרגיש את שרירי גרונה נחלשים וקולטים את הזיין שלי עמוק יותר. ברגע שהצלחתי לעבור את מחסום הגרון והחדרתי את כל הזין החזקתי את הראשה בכוח כשכל הזין שלי בגרונה, ההרגשה הייתה עילאית, לאחר פחות מדקה , ג'סיקה דחפה אותי כדי להוציא את הזין ולקחת אוויר, הפה שלה והזין שלי היו מלאים ברוק, ג'סיקה לקחה כמה נשימות עמוקות והפתיעה אותי כשהכניסה חזרה את הזיין שלי עמוק לגרונה, ג'סיקה חזרה על הפעולה מספר פעמים עד שהודעתי לה אני עומד לגמור, היא הכניסה חזרה את הזיין שלי אל פיה מצצה ללא הפסקה גם כשהודעתי לה שאני גומר, יריתי מספר מטחים בפיה , היא בלעה הכול והמשיכה למצוץ עד שהזין נהיה רפוי לגמרי.

אחרי שניקינו את עצמינו חזרה, החלטנו להבריז מהעבודה ולבטל את הפגישות שהיו מתוכננות, שלחנו הודעות, ניתקנו טלפונים והלכנו לישון חזרה.

 

אם תרצו לקרוא את המשך הבילוי שלנו, תכתבו ☺

17 מחשבות על “נסיעת עסקים”

 1. סיפור מעולה מאוד אירוטי חבל שצרפתים בצמידות את הסיפור השני נסיעת עסקים שאינו עולה על הצפיות בבקשה דני לאב המשך סיפור זה בבקשה

  הגב
 2. א
  מהמם
  הוא התנצל שלא לקח מספר פלאפון כשהיא חייגה אליו לפני….. טוב
  בכל אופן מקסים

  הגב
 3. סיפור מאד נחמד, גם בגלל האמיתות שלו. אני אישית כותב ואוהב לקרוא סיפורים מן החיים,

  הגב
 4. סיפור מענג, רק תיקון קטן שחוזר משום מה בסיפורים רבים באתר, זיון בפראות ולא בפרעות, למרות שזיון יכול להיות פרוע אנחנו עדיין נכנעים בכייף לדחפים הפראיים שלנו.

  הגב
 5. ממתינה להמשך לא ישנה ולא אוכלת בצפיה והערגה אשמח נורא

  הגב
 6. אם תרצו לקרוא את ההמשך…. אם תרצו הוא שואל?
  תמשיך כבר, דחוף

  הגב
 7. אהבתי להט יצרים טהור ביטול מחסומים חיים את הרגע מתאים לגיל ולתרגיל

  הגב
 8. אהבתי מאוד להט יצרים ביטול מחסומים ונותנים לגיל ולתרגילים להיות משמעותיים

  הגב
 9. יפה מאוד!! סיפור מעולה!!
  פרט אוליי יותר על התנוחות ותחושות בזמן הזיון עצמו.
  מחכה להמשך דחוף!!🙌

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן