משפחה שכזו

סמטת האוהבים

הם היו 4 ילדים תמימים, רק בכיתה ח', יוסי היה מנהיג החבורה. יוסי תמיד הוביל, והפעם הוא בחר במועדון. רובם היו שם גדולים והבנות כלל לא התייחסו אליהם. "הי זה לא אריק אבא שלך שמה ברחבת הריקודים", ירה יוסי לעבר דן חברו, ודן בהחלט זיהה את אבא שלו. "מה עושה כאן מנהל בכיר שכמותו?, אולי נשאל אותו…", לגלג יוסי. אבל דן לא התעניין במעשיו של אביו והעדיף שלא יראה אותו כאן. "כנראה אירוע מהעבודה", הוא אמר ולא חיכה לתגובה. יוסי המשיך בשלו "אולי אביך חוגג עם השכנה כאן?", ודן שתק בתקווה שגם יוסי ישתוק. "נלך לסמטת האוהבים, שמה נמצא אולי משהו מעניין" החליט המנהיג. הילדים כינו אותה סמטת האוהבים, אבל זו הייתה רחבת חולות גדולה קרוב לים כשמסביבה שיחים גדולים וצמחייה רבה ולכן זוגות בודדים היו מתנים שם אהבה.

ברחבת החולות היה שקט מוחלט, זוג צעירים הגיח בין השיחים, והתנשק בעדינות, הגבר צפה בילדים, הניח יד על חברתו והם התרחקו לעבר הים. לפתע הגיעה מרצדס חדשה הנערים התחבאו בין השיחים וחיכו לבאות ..הזוג החל להתנשק, פיכסה זה בנים אמר דן ויוסי אישר. יוסי עשה קולות של כלב נובח ושני הגברים נסעו מישם. הילדים חיפשו בין השיחים זוגות אוהבים אך הכל היה שומם, הם החליטו פה אחד "הולכים הבייתה", אבל אז הבחין יותם במכונית כחולה גדולה שחונה בצד הדרומי של החולות קרוב לשיחים המערביים. "חבר'ה", אמר דן, המכונית הזו פה כבר הרבה זמן, איך לא ראינו אותה?", "תשאל את יוסי", אמר רועי, "הוא המנהיג.."

והם ניגשו לבחון את המתרחש. "זו בטחת מכונית תופת", המשיך דן. הילדים צעדו בשקט בין השיחים אחרי יוסי עד למרחק של כמה מטרים מהמכונית.

"חברים", אמר יוסי, "נראה לי יש לנו זיון, יותם לך הבייתה – לא לילדים".

למכונית היו חלונות כהים סגורים, ודמות כהה של גבר ניצפה במושב הנהג כשהוא גוהר מעל אישה כשהתחת שלו עולה ויורד. כשהגבר הגביר את הקצב ידיה של האישה תמכו לו בתחת.

לאחר 5 דקות נפתח חלון המכונית והגבר התרומם, וזרק משהו מהחלון לעבר השיחים קרוב לילדים..

"אני לא מאמין זה אריק" ,אמר יוסי לעברו של דן עם חיוך של שטן. "אבא שלך בהחלט בחור מגניב". האשה יצאה מהרכב ואמרה בקול כועס, "אתה זרקת את זה מהחלון!?, אנשים נשים וטף מסתובבים פה בשעות היום!..". היא התקרבה לעבר הילדים בשמלת מיני שחורה, אספה את החפץ וחיפשה פח. "ווי יפה סקסית כמו בסרטים"  אמר יותם בהתלהבות ויוסי נהיה אדום כולו. "יוסי זו אמא שלך", אמר דן כמנצח. יוסי האדים יותר, הוא לא האמין שהרגע עמד לו חזק על אמא שלו ובגללה.

הגבר יצא מהמכונית, סגר את מכנסיו והניח את ידו על האישה שהגיבה בצעקה איומה, "מאיפה באת לי פתאום, היית באוטו", היא כעסה עליו.

"יוסי עכשיו הבנת מה עושה פה אבא של דן?", שאל יותם, ויוסי לא ענה, ויותם המשיך, "פשוט מזיין את אמא שלך…"

 

הבוס החדש

אביבה נשקה למגי ביתה ויצאה בשמחה לעבודתה. הכל טוב, היא חשבה לעצמה: מגי, ביתי הבכורה מתחתנת חודש הבא עם בחיר ליבה, אפילו הכנו להם דירת 2 חדרים ששבוע הבא תהיה כחדשה לחלוטין. הבוס החדש חתיך ונחמד אליי, אני כבר לא אעזוב את העבודה וכסף לא יחסר לנו לעד, דבר אחד הכעיס אותה, שבעלה יחזור מחו"ל 5 ימים לפני חתונת ביתו, אבל עם אריק גם זה כבר העלה לה חיוך..

אבל הקשר עם הבוס החדש היה יותר מקשר של מנהל ועובדת. הם החלו להיפגש גם מיחוץ לעבודה. הוא ריגש אותה כשקנה לה מתנה ליום הולדת, מתנה יקרה יותר מימה שבעלה קנה לה. תמך בה בכל דבר ותמיד היה אוזן קשבת עבורה, מספר פעמים היא שיתפה אותו בבעיות אישיות ובכי צורם.

אריק היה בחור נאה, מבחינתו אביבה הייתה נאה יותר, הוא אהב להחמיא לה רבות ולגרום לה מבוכה רבה ברמזים מיניים ובשיחות אינטימיות בתוך ומיחוץ לעבודה.

העובדה שהוא נשוי וצעיר מימנה בתשע שנים לא הזיזה לו, ועובדה זו היא שהדליקה את אביבה והתשוקה הייתה אסורה ועזה בין השניים. פשוט סיפור אהבה אסור, חשבה אביבה בליבה.

אריק גרם לה לחשוב, שהיא הייתה מיועדת לו והוא היה מיועד לה. ועם הימים הרגישה אביבה אהבה חזקה לאותו גבר שרמנטי וחזק. ממש דמות להערצה.

באחת הבקרים הוא פשוט שאל אותה במשרדו: "איך תגיבי אם אתן לך נשיקה בשפתיים", היא לא ענתה והוא הצמיד לה נשיקה מדליקה שהשאירה אותה פעורת פה עם עצמה. הישיבות האישיות המשיכו עם מגע הדדי וכל השיחה האישית בניהם הייתה בהנחת ידיו של אריק על רגליה החשופות והיפות של אביבה.

באחד הימים, בסוף היום, כשרוב העובדים כבר יצאו הביתה, הם התנשקו בלהט במשרדו והמשיכו לשירותים, אריק התנפל עליה בשירותים ונשק גם בצווארה ובשדיה. אביבה התחממה כהוגן, היא הייתה מטורפת על הצעיר הזה. אביבה פתחה את רוכסן מכנסיו ונתנה לו יניקה אדירה. כשסימן לה, היא שחררה את פיה ושפשפה לו חזק כשהיא מביטה ישירות לעיניו בעודו פולט לשירותים. אביבה אהבה לראות פרצופים של גברים בפורקן.

"הבעת הפנים של גבר באורגזמה היא שונה מאחד לאחד ואפשר ללמוד הרבה מיכך על אישיותו.." היא טענה אתמול בפני חברותיה לעבודה והעלתה חיוך רחב על פניהם.

 

קידום בעבודה

למחרת בבוקר, אביבה הגיעה לעבודה נבוכה מאותו מקרה של אמש בשירותים. והמבוכה הוחלפה בחיוך על הפנים ואושר אדיר שאין כמוהו. אריק קידם אותה לתפקיד שהובטח לה רק בעוד הרבה שנים ובתנאי שתגיע ליעדים המצופים מימנה. כולם בעבודה חשבו, שאילנה הותיקה תקבל תפקיד זה. מנהלת שיווק לעובדת מכירות עם ותק של שנה טרם היה בחברה.

"רק הגיעה וכבר מלקקת לבוס", אמרה אילנה בעצבים לחברותיה. אביבה שמעה זאת במקרה ונבהלה נורא אבל מייד הבינה, שזה היה רק ביטוי של עצבים. "אני אישה נשואה" אמרה אביבה ואילנה התנצלה מייד.

אילו רק הייתה יודעת כמה דייקה אילנה במילותיה, חשבה אביבה בליבה.

הבוס הגדול ידע לפנק את מי שצריך, בערב היא הוזמנה לבילוי עם הבוס, שבחר במועדון יוקרתי. הוא הזמין אותה לכל מה שחשקה נפשה, אבל הרעש הנורא כבר לא עשה לה טוב בגיל 40.

הם נכנסו לאוטו והבוס בחר לעצור ברחבה חשוכה קרובה לים. הבוס ניגש למושב של זוגתו ואביבה התיישבה עליו . בנשיקות לוהטות הם התמזמזו בלהט ואביבה פשטה את תחתוניה מתחת למיני. הבוס פתח את מכנסיו ואביבה עזרה לו להוציא את איברו כשהיא מתיישבת עליו לראשונה. לאחר כמה חדירות ראשה נתקע בתקרת הרכב והיא פלטה צעקה ספק גניחה. בוא נתחלף לא נוח לי ככה היא אמרה. אביבה יצאה מהרכב ,ניגשה למושב הנהג, הורידה את המשענת ונשכבה לאורך המושב. אריק הלביש גומי לאיברו ונשכב עליה. "תן אותו, תן אותו חזק חתיכת מנהל מניאק בוגדני, שדופק את עובדיו", היא אמרה לו תוך כדי פמפום שהלך והתחזק. אריק קשר את הקונדום וזרק אותו מהחלון. אביבה התעצבנה והלכה להרים אותו… "שמעתי רעש של לחשושים בשיחים", היא אמרה לו כשחזרו לרכב, "בוא נברח מיפה, לפני שנגיע לאינטרנט"..

 

החגיגה

הם חזרו מהמועדון עייפים אך מרוצים, אריק קיבל טלפון מאשתו. "אני מייד מגיע הוא אמר". "תעלה, אני יוצאת, הבת ישנה", היא אמרה. רוצה לקפוץ אליי קצת, אני לבד?", הוא שאל את אביבה. בדרך לביתו של אריק הם ראו את אשתו יוצאת מהבניין ועולה על מונית לכיוון הנגדי.  אשתי אחות בבי"ח, לפעמים עובדת לילה. הבית של אריק היה גדול, הוא הציץ לחדר של ביתו הקטנה לוודא שיהא ישנה. אריק ישב על הספה בסלון, ואביבה התיישבה עליו עם רגליה הדשנות והתחת המוצק בדיוק כמו שאהב. אביבה התרוממה למעלה והבוס לא הבין את הרמז. היא כיוונה את ידיו מתחת לשמלת המיני והוא הוריד לה את התחתונים תוך כדי נשיקה צרפתית שלא נגמרת. את מכנסיו ותחתוניו הם הפשילו יחדיו למטה עד הברכיים. אביבה ניענעה את התחת על איברו הזקור והמשיכה בנשיקה. הבוס פתאום החליף צבעים, הוא ראה את ביתו בת ה-3 מול הפנים מבקשת לשתות מים. אביבה קמה בזריזות וישבה על ספה לידו כמו ילדה טובה. היא הורידה את המיני במהירות וכיסתה את רגליה ככל שניתן. אריק ניגש לתת לביתו מים.

חצי שעה לקח להם להרגע. אביבה ביקשה מים וניגשה למטבח. אריק בא אחריה ונצמד לאחוריה. הוא הרים את שמלת המיני, הצמיד אותה לשיש וחדר לה מאחורה, מהמטבח  הם זרמו למיטה הזוגית בחדר. אריק נתן לה שוב בדוגי, הוא אהב להרעיד לה את התחת והם המשיכו במסיונרית קלאסית.

אריק התיישב על המיטה, נשען לאחור ונתמך עם כפות ידיו מאחור אביבה התיישבה עליו וכיוונה אותו לתוכה, זו התנוחה האהובה עליו לקראת סיום האקט המיני. אביבה ניצלה את ההזדמנות והביטה לעיניו בשעת האורגזמה. היא הצליחה לגמור איתו יחדיו וגנחה חזק מהופנטת מהאיש שמביא אותה לשיאים חדשים. אריק סימון לה להנמיך ווליום והצביע לעבר ביתו הקטנה שישנה בחדר הסמוך.

 

לקראת החתונה

מגי לקחה חופשה מעבודתה, כולה הייתה נרגשת ונפעמת לקראת החתונה בשבוע הבא. הגעת צום כיפור בערב שיגע אותה והיא העלתה מחשבות ארוכות בליבה.

החלטת הניתוק מארוסה שבועיים לפני החתונה שיגע אותה והמחשבות היו מוזרות נורא, היא לא הפסיקה לחשוב על האקס רונן ב. . אותו בחור יפיוף, הראשון שנכנס בה, הראשון שפתח אותה לפני כשנתיים. היא הרימה טלפון אבל ללא מענה. כעבור שעה חזר אליה ושאל לשלומה. הם קבעו להיפגש למחרת בים. "תחכי לי במים ליד הדגל השחור הוא אמר לה.."

רונן דייק והגיע בדיוק בזמן עם החסקה שלו, היא חיכתה לו לבדה במים. איש לא השתכשך בבוקר יום כיפור במים.

"איזו יפייפיה, נשארת בדיוק אותו הדבר..", הוא החמיא לה, נשק לה ובחן את גופה החטוב.

"אתה עדיין מדריך בחסקה לאנשים משועממים או מובטלים..?", היא שאלה.

הוא הנהן בראשו, ועזר לה לעלות על הסירה.

רונן לקח אותה ללב ים, הוא חשב לשפד אותה על החסקה שלו, אבל נזכר שהיום יום כיפור. הם החליפו חוויות במשך שעה והתמזמזו על החסקה. רונן קרב את שפתיו לשפתיה הרכות ונשק לה ברכות. מגי הכניסה יד למכנסיו ובדקה את איברו.

"ווי הוא עדיין ענקי כפי שהיה .." והוא חייך.

רונן הכניס את ידיו מתחת לבגד הים של מגי וליטף את השפתיים שלה למטה. הם המשיכו להתנשק בלהט עם הפה ולעשות ביד אחד לשני.

בלהט הגיפופים ההדדיים, חשב לעצמו רונן, אם זה בסדר להתגפף ככה בכיפור. תוך כדי מחשבה הוא הרגיש את שפתיה של מגי על הזין שלו. מגי נתנה לו מציצה עדינה שעם הזמן נהייתה פראית יותר ויותר. החסקה התהפכה והם נפלו למים עייפים אך מרוצים. רונן חבק אותה והים החל לסעור.

כשחזרו לחוף הטילה עליו מגי את הפצצה, "אני מתחתנת שבוע הבא, תבוא לחתונה?".

"מה!?, נראה..", הוא ענה מגומגם ומבולבל.

 

למחרת, קיבל רונן לנייד הודעה, "תבוא איתי בערב לים ללא החסקה?".

רונן שוב דייוק והגיע בדיוק ב-21:00 כפי שביקשה. מגי הגיע באיחור של 25 דק'.

הוא הריח אותה ולקח נשימה עמוקה. "היה שווה לחכות.." הוא אמר.מגי הגיע במכנסוני ג'ינס צמודים שהבליטו את ישבנה ובחולצה צמודה שהבליטה את שדיה.

הם נכנסו למים, הים היה רגוע ומלטף. מגי הייתה בביקיני שחור מדליק. רונן דיבר לה על ליבה וכמעט שהזיל דמעה על שהספיק כבר להתגרש. מגי חבקה אותו בזרועותיה ונשקה לו. נהיה לה קצת קר, והם התנשקו בלהט. הוא ליטף את כל איבריה ונישק את כל גופה במים. בחוף היו 2 בנות שהביטו בהם בחושך אבל לא היה אכפת להם.

מגי חשה בשמיים, היא התלהבה מנשיקות ארוכות וזה היה הדבר שחימם אותה יותר מיכל, רונן ידע זאת והמשיך לעבוד על נשיקות וליטופים. אמא שלה אהבה לראות גברים באורגזמה, היא אהבה להתנשק ללא הפסקה עד לקבלה בין הרגליים מיצד הגבר. לאחר שעה של נשיקות ארוכות, היא כבר חשקה לקבל גם צינור.

"תן תן לי אותו", היא אמרה לו בחושניות.

"מה לתת?", הוא שאל בתמימות.

"תן לי את הנשק שלך, תירה בי", היא ירתה לו בתשוקה חושנית סקסית מטורפת.

רונן תפס את הבחורה מולו ומשך את תחתוניה בפרעות. הוא הרים אותה לכוונו והושיב אותה על נשקו. לאחר יריות קצרות וארוכות לתוכה הוא אמר לה: "הנשק לי עומד לירות באוטומט".

"יופי מצויין", היא רקדה לו על הזין ושרה לו: "תפרוק את הנשק חייל שלי, תפרוק אותו לתוך תוכי".

 

ההצעה

אריק הזמין לה חדר במלון מפואר ללילה אחד. אביבה הגיעה בשמחה והצטרפה לזרועותיו. אריק הביט בה בתשוקה. הפעם היא השקיעה במראה נועז במיוחד – שמלה לבנה שקופה כשמיתחת חוטיני שחור שמבליט את ירכיה, רגליה המדושנות והסקסיות ואת הישבן המהמם שלה. פניה היו חלקות וצבע עורה בהיר, לגופה בלטה חזיית תחרה שחורה ושדיים מלאות מסורטטות להפליא.

"ספרי לי אביבה, מה המעשה המיני הכי נועז שעשית?" פתאום שאל.

"אין לי, היא היתממה, ספר אתה ואחשוב עליך.."

 

אריק החל את סיפורו:

"לפני כשנתיים, הנישואין שלי עם בלה אשתי הגיעו למיצוי. החלטנו לערב זוג נוסף לחיי המין, ולהחליף בנינו. פנינו בהמלצתי לרוני חברי החתיך ואשתו האוקראינית היפייפיה אנה. בלה נענתה לבקשה אבל לא הסכימה לחדירה ורוני הסכים איתה. מבחינתה חדרת, בגדת. אנה הגיעה בלבוש ממש סקסי, השמלה הלבנה, שלבשת היום, הזכירה לי אותה רק, שהיא הייתה עם שמלה כחולה, שרק אם מתאמצים רואים את תחתוניה היושבות על גוף חטוב. כשראיתי אותה מייד עמד לי. נכנסנו למיטה הזוגית כל אחד עם אשתו. הנשים החלו להתנשק בניהן וללקק אחת את השנייה. שנינו נכנסנו בניהן והצטפרנו לנישוק ברביעייה – זה היה מצחיק. ביקשתי לקחת את אנה אליי ורוני הסכים וניגש לבלה. כל אחד התנשק עם זוגתו של השנייה. אנה הייתה חושנית והסתכלה לי בעיניים מפחיד היא רצתה בדיוק מה, שאני רציתי. בנתיים, העניינים התחממו בן אשתי ורוני, רוני שלף את הזין וקיבל את מציצת חייו מבלה שלי. הזין שלו היה ענקי וזה חרמן אותי יותר. רוני התפוצץ לה בתוך הפה ותפס בשדיה חזק. בלה רצה למקלחת ורצה לשטוף עצמה. אנה לא רק שהייתה יפה אמיתית עם גוף חלומי, היא גם ידעה למצוץ היטב. אבל לא הסתפקנו בכך ומייד קפצתי עליה. זיינתי אותה במיטה בסקס סוער ללא פשרות. אשתי בלה ורוני הגיעו מייד לקול הגניחות וניסו למשוך אותי מימנה אבל זה לא עזר להם ואנחנו המשכנו בלהט התשוקה ובעידודה של אנה שתפסה לי חזק בתחת שלא ארפה מימנה. שפכתי לה על הבטן שפריצים חזקים שכולם נבהלו מהם. כשנה מאז אותו אירוע אנה ורוני כבר גרושים. ואשתי עדיין כעוסה עליי"

 

"ווי ווי", אמרה אביבה, "סיפור מגרה וכנה כאחד…"

 

הסיפור גרם לאביבה להיפתח והיא החלה את סיפורה:

"לפני המון שנים הייתי כשבועיים לפני החתונה עם ערן בעלי להיום, וזה גרם לי ללחץ נוראי. חברתי נטע הציעה לי לזרום עם בן זוגה יוסי ואני סרבתי. לאחר שכנוע קל, הסכמתי. מה ששכנע אותי היה המשפט של נטע: את הולכת להיכנס לכלא, בואי תזרמי, לא תוכלי יותר, זו תהיה מסיבת הרווקות שלך…

יוסי היה חתיך הורס. נטע הייתה בהתאם, הם היו זוג סקסי נקי וזו עוד סיבה להסכמתי. זה התחיל במבוכה, הייתי מאוד נבוכה להתגפף עם זוג דוגמנים, אבל המשיך בתשוקה רבה. נטע ישבה על יוסי וזיינה אותו ואני נישקתי אותה בצרפתית וקיבלתי ליקוקים לפות מיוסי.

לאחר מיכן התחלפנו. אני לקחתי זין ויוסי לקח את הפות של אשתו. מידיי פעם נטע משכה את הזין שלו מהפות שלי ונתנה לו ליקוקים ומציצה קלה והחזירה בחזרה לפות שלי.

לבסוף נעמד יוסי ושתינו ליקקנו אותו, מלמעלה ועד למטה עד לאיברו, הרגשתי כאילו כל אחת מתחרה על כישוריה בעינוג גבר. התכופפנו על הברכיים וכל אחת בתורה הכניסה את איברו לפה ל-3 שניות. התערבנו על 500 ₪ באיזה פה הוא יגמור ואמרנו לו, שברגע שהוא גומר שיישאר באותו הפה."

 

"ומי ניצח?", שאל אריק.

 

"אני", אמרה אביבה בחיוך מבוייש. "כשבאתי להוציא את הזין שלו מהפה, הוא תפס לי בראש והמשכתי למצוץ חזק כדי שלא ישכח אותי. הפה שלי התמלא בנוזלים ופחדתי שלא יהיה מקום. נראה לי שהוא מאוד רצה לגמור דווקא אצלי, כי לקח עוד כמה שניות עד שהגיע שפריץ ראשון."

 

"טוב", אמרה אביבה, "הסיפורים האילו מחרמנים אותי עד טירוף..", ומשכה את אריק אליה לזיון פראי.

 

"תגידי אביבה אני מאוד אוהב אותך, וחשבתי אולי תרצי לנסות גבר נוסף במיטה שלנו.." הוא ירה לעברה מייד לאחר שגמרו  והוא חבק אותה אליו.

"לא נראה לי", היא ענתה במיידי.

"עם אישה נוספת היית, אני הייתי עם זוג נוסף, מה שנותר זה 2 גברים, נסי ותהני, אם לא טוב לך נפסיק במיידי…"

"לא נראה לי", היא חזרה על עצמה בנחישות.

 

אמת או חובה

יממה לאחר הלילה הסוער בים, התעוררה מגי בביתה מחלום בלהות. היא נרדמה על הספה והתעוררה בבהלה מחלום על רונן שתוקע אותה ביום חתונתה מול החתן שלה.

אמא אביבה יצאה "עם חברות לעבודה", כך אמרה, והיא נשארה עם עצמה.

"מה שלומך דובשנייה?", היא קיבלה הודעה לנייד. השולח היה רונן ב.

מגי אהבה אצל רונן במיוחד שהיה מכיר את העבודה עם כלי גדול וחזק ועם פה שיודע מה להגיד בכל רגע נתון ובניגוד גמור לחנן החתן המיועד.

רונן הגיע לאחר חצי שעה של הזמנה לכתובת שנתנה לו מגי. הייתה זו דירת 2 חדרים. הכניסה הייתה למטבח ואז כניסה לסלון גדול עם ספה חדשה ובהמשך חדר השינה.

"זו הדירה, שאני אמורה לגור בה מייד אחרי החתונה", היא אמרה לו.

הם נכנסו למיטה, מגי פשטה ג'ינס צמוד ונשארה בתחתונים וחולצת טי. היא קמה לקחה בקבוק וסובבה אותו עד שהצביע על רונן. "חובה עליך ללקק לי את בהונות הרגליים", היא פקדה עליו, והוא ליקק בכיף, התחיל בירכיים וירד עד לבהונות.

כשהבקבוק הצביע על מגי היא בחרה אמת כמו תמיד. תמיד ששחקה עם חברותיה בחרה באמת עד שהכריחו אותה לבחור בחובה…

"אמת שיש לך משהו שלא סיפרת לאיש מימייך? .."

מגי חשבה קצת ואז הסכימה עם הראש:

"כשהייתי בת 11 אמא זרקה אותי מהמיטה והלכתי לבי"ס, בחוץ ירד גשם חזק ונתקעתי באמצע הדרך אז חזרתי הבייתה. נכנסתי לסלון וחיפשתי את אמי להסביר לה שלא ניתן ללכת לבי"ס. בחו המשיך גשם חזק עם ברקים ורעמים ולא הבנתי איך אמא שלי שולחת אותי ככה בגשם שכזה. הכל היה שקט בבית אז עליתי במדרגות לכיוון החדרים. בחדר השינה של ההורים שמעתי רעשים. אמא הייתה במיטה ועליה גבר זר, שניהם היו מכוסים בשמיכה. השמיכה זזה למעלה ולמטה ואמא צעקה צעקות רמות. לאחר כמה דקות של צעקות, קמה אמא מהמיטה וניגשה למקלחת, היא הייתה עירומה לחלוטין ורק אז הבנתי שהיא למעשה הזדיינה עם האיש. גופה היה בוהק מבריק ויפה כמו בסרטים הכחולים. התמונה הזו של אמא שלי עירומה לאחר זיון לא יוצאת לי מהראש עד היום ….

רק לאחר כמה ימים הבנתי, שהאיש, שזיין אותה, היה חבר של אבא מהעבודה"

 

הבקבוק הסתובב ונעצר על רונן שהחליט לשתף סיפור מישלו שלא סופר לאיש:

"לאשתי היפה הייתה אמא יפה לא פחות קראו לה מרלנה. מרלנה הייתה מאוד דומה לביתה רק יותר סקסית בלבוש ויותר בשלה במנטליות. היא מאוד אהבה אותי והיינו קשורים מאוד אחד בשנייה אהבה של חתן וחמתו שהלכה ונהפכה יותר אישית. הרבה פעמים יצאנו אני ומרלנה לקניון ללא אשתי. יום אחד ביקשה מרלנה מימני סיבוב בחסקה שלי. אמרתי בכיף וביקשתי מימנה לבוא ב-7:00 בבוקר לים לפני שהקורס מתחיל וככה אתפנה אליה חצי שעה עד שיחל הקורס בשבע וחצי. חשבתי שהיא לא באמת תבוא אבל היא באה. היא פשטה חצאית וחולצה ונכנסה איתי למים עם חוטיני סקסי וככה נסחבנו לעומק הים.

מרלנה ליטפה אותי וצפתה בעונג על איברי שהולך מזדקר עם כל ליטוף וליטוף. העניינים התחממו בנינו ומצאתי את מרלנה על החסקה ללא תחתונים עם רגליים פתוחות ואת עצמי חודר אליה בהנאה רבה וללא כל בושה. זה היה זיון של החיים. היא השביעה אותי לא לספר זאת לעולם אבל יופייך מגי הפיל אותי, וכרגע הפרתי שבועה…"

 

"הסיפורים הללו מחממים אותי נורא", היא אמרה וניגשה למקלחת.

רונן ראה זאת כהזמנה ונכנס אליה למקלחון, הם סיבנו אחד את השנייה ומגי התענגה על הזין הענקי הניצב מולה. לאחר נשיקות ארוכות ומזמוזים ארוכים כיאה למגי רונן סובב אותה וחדר אליה מאחור. הוא נהנה להרעיד לה את התחת המוצק שלה. מגי הסתובבה אליו וקפצה עליו כשהיא נזכרת בסקס, שהיה להם בים. "זיין אותי חזק", היא אמרה לו ברוך, והוא ביצע בהתאם להוראות. רונן תפס לה בתחת והוביל אותה ברגליו לקיר המקלחון. מגי לא אהבה שגומרים עליה, היא חשבה שזה זלזול באישה. רונן ידע זאת. הוא הצמיד אותה לקיר להגביר את עוצמת החדירה ושוב פלט לתוכה את כל החומר שלו.

הם נשכבו מחובקים על המיטה. "את על גלולות?", הוא שאל.

"אני בחודש שני", היא הודתה, "לא סתם אני לקראת חתונה…"

 

"תגיד, מתי קרה כל הקטע עם חמתך בחסקה?", היא שאלה וחשבה תוך כדי.

"לפני כשנתיים", הוא אמר ותיקן עצמו, "בעצם בדיוק לפני שנתיים זה היה בספטמבר".

"חתיכת בנזונה, לפני שנתיים זיינת אותי, את אשתך ואפילו גם את חמתך.. למה לא אמרת שאתה נשוי, חשבתי שאני החברה שלך …."

"לא זה לא ככה", הוא גמגם, ומגי אפשרה לו להסביר וטרם העיפה את ידיו מימנה כאות ניסיון להבנה…

 

הדירה המיועדת

אביבה כיסתה על בגדי הסקס שלה ויצאה מהמלון עם חיוך רחב על הפנים לאחר עוד זיון נוסף וטוב מהמחזר, המאהב ההורס שלה.

הרעיון שאריק רוצה לצרף אליו את חברו דווקא החמיא לה. היא לא חשבה שבגיל 40 היא תרגיש כל כך מחוזרת ונחשקת מתמיד. היא לא תסכים להצעה המוזרה של המאהב שלה, אבל זה ללא ספק מחמיא לה.

אביבה החליטה לעבור בדירה החדשה שהכינו עבור ביתה הבכירה. היא תראה אם חסר משהו ותדאג שהכל יסודר עד שבת לכבוד שבוע הבא.

אביבה נכנסה לדירה המטבח נראה לה תקין, הסלון נראה מצויין וחדר השינה, אוי חדר השינה. הבת שלה נצפתה בחדר השינה על המיטה מחובקת עם גבר זר. מגי נתנה צעקה איומה וקמה בבהלה. מגי הייתה עירומה לחלוטין ולא הצליחה לכסות את גופה שנחשף בפני אימה והזכיר לה ימים אפלים בהיותה ילדה קטנה בת 11.

רונן לבש מכנסי ברמודה שהיו לידו וכיסה מייד את איברו מתחת לשמיכה. רונן הביט באביבה ושאל את עצמו, הפצצה הזו זו האמא שלה !?

"תסתלק מיפה", אמרה אביבה והוא מיהר לעבר הדלת.

רונן יצא מהדלת עם חיוך רחב, האמא הצילה אותו מלתת הסבר למגי על פעולותיו בעבר. סה"כ לא היה לו הסבר הגיוני לתת למגי. אבל עכשיו, שברח מישם, הוא יוכל לחשוב על הסבר הגיוני המיישב את הדעת וככה יוכל להמשיך לזיין את הפצצה השובבה הזו.

 

"אני מקווה, שהגעתי בזמן", אמרה אביבה בדאגה לביתה.

"כן אמא", ניצלה מגי את הרעיון שנתנה לה אימה. "הייתי לחוצה לפני החתונה, ורונן שהיה פה זה סתם גבר שיצאתי איתו פעם, מזל שהגעת בזמן, לא היה כלום, כי אין כלום …."

"אגב אחלה גוף.." החמיאה אביבה לביתה. "כן כמו אמא שלי.." אמרה מגי בחזרה, כשהיא נזכרת בגופה העירום של אמה, שראתה בגיל 11.

הלחץ שהזכירה מגי, הזכיר לאביבה את הזיונים שלה עם יוסי ואשתו לפני שנים רבות ואף את רמי שזיין אותה בביתה בזמן שבעלה היה בחו"ל או סתם בעבודה.

היא, רמי ובעלה היו ביחסים טובים מאוד כמו משפחה. ערן בחיים לא חשב, שהקרבה הזו, תגיע למימדים כאלו…

 

 

חגיגה כפולה

הצפייה בביתה עירומה והרעיון, שעוד רגע הייתה ביתה מזדיינת עם איזה מכר מהעבר חיממו את אביבה מאוד מינית. הטענות של מגי ללחץ מהחתונה, הזכיר לה ממש את עצמה לפני החתונה. רק שהיא ממשה את השחרור מהלחץ ומגי לא מימשה, אביבה קיוותה עם עצמה, שאי המימוש לא יפריע למגי בהמשך …

אביבה התחממה עם עצמה ודמיינה את החבר של אריק ממשש אותה. היא התקשרה לאריק עוד באותו לילה סוער ומייד לאחר, שתפסה את ביתה בדירה ששופצה עבורה, והודיעה לו חגיגית שהחליטה לנסות. בנוסף, אמרה, שזו תהיה מתנת יום הולדת נהדרת ליום הולדתה, החל מחר.

 

למחרת בבוקר ערן בעלה חזר מחו"ל, אביבה פתחה לו את הדלת בחיוך רחב והוא התנפל על אשת בנשיקות, שנראתה לו סקסית יותר מתמיד.

"הייתי חייב להגיע ליום הולדתך – מזל טוב", אמר והגיש זר פרחים.

אביבה נכנסה למטבח להכין לו קפה. ערן ניגש ונצמד אליה מאחור. "התגעגעתי", אמר, נשק לה בצוואר והרים לה את שמלת הבית כלפי מעלה. הוא שפשף את הזין שלו בחריץ הישבן שלה. היא הסתובבה אליו ונשקה אותו ברכות שהפכה לפראות. היא הכניסה יד למכנסיו ותפסה לו בזין. ערן הכניס את ידיו ומשך את תחתוניה למטה, הוא הושיב אותה על השיש והיא מצידה אפשרה לו להיכנס לתוכה. אביבה חבקה אותו חזק בזרועותיה הארוכות, ערן נעמד מולה ונכנס בה בזיון ארוך על השיש. מהמטבח הם עברו למיטה והסקס הפך לסוער יותר ויותר. אביבה דמיינה את אריק בראשה והצליחה לתת 3 מספרים. מספר ראשון נתנה על השיש.

 

בערב הם נפגשו כולם בדירה המיועדת לביתה. אביבה הגיעה עם חלוק לבן ארוך וצנוע כמו אחות בי"ח ועם נעלי אצבע שמתאימות לים. אריק וחברו חיכו לה בכניסה לבית. היא הביטה בגברים היפים שהריחו נפלא ונראו עוד יותר יפים ודמיינה סקס פרוע.

"תכירי זה רוני", אמר אריק.

אביבה הושיטה לו יד והביטה בבחור, שנראה לה מוכר מהעבר הרחוק, אבל רק נראה ….

"זה אותו רוני שסיפרת לי עליו שהתגרש מאשתו וזה!?……" תמהה אביבה.

"אותו רוני" , השיב אריק.

"מה כבר סיפרת?", שאל רוני כשכולו אדום למראה אביבה היפה.

"שום דבר", אמר אריק.

"אתה שובב קטן", אמרה אביבה והביטה בבחור החתיך שמולה.

הם נכנסו לדירה ואביבה הכינה קפה. רוני ואריק היו מאוכזבים מהמראה הצנוע של אביבה. "אמרתי לה שאתה אוהב ביריות", אמר אריק לחברו בשקט.

אביבה הגישה להם קפה והחלה לתחקר את רוני. לאחר כל שאלה הוא האדים יותר ויותר. "טוב מתי ניגשים לעניינים", שאל אריק לשחר כשעה וחצי של היכרות ופתיחות.

"לא היום", אמרה אביבה, היום רק מכירים וביום אחר נקבע את הפעילות עצמה. חצי שעה אח"כ רוני ואריק נפרדו לשלום ובאו לצאת מהדלת שבמטבח.

"חכו רגע", אמרה להם אביבה מסלון הבית והחלה לפשוט את כפתורי החלוק הלבן. היא הורידה את החלוק באיטיות ולאט לאט התגלתה חצאית מיני ורודה וצמודה. לגופה הייתה גופייה תכלת צמודה שהבליטה את שדיה וחשפה את שליש ביטנה התחתונה. לרגליה היו גרבוני רשת סקסיות שהמשכם הוסתר בחצאית המיני הורודה. מתיקה הוציאה זוג עקב לבנות והחליפה את נעלי האצבע.

 

אריק ורוני נדלקו מהמטבח, הם ראו בזה אות לפתיחת חגיגת סקס והתרשמו מהאישה הפרובקטיבית והסקסית להפליא שניצבת מפתח המטבח בלבוש מוזר וסקסי. ורוד עם תכלת ולבן היה ממש חדש לרוני.

אריק ניגש ורוני אחריו. הוא הדביק לה נשיקה ארוכה וסקסית. ומישש את כל חלקי גופה. רוני צפה והבחין בביריות, שחשף אריק בידיו מתחת לחצאית המיני השחורה. הזין של רוני נעמד כטיל. הוא ניגש לאביבה, ובתאום עם אריק תפס את צד ימין. אריק תפס את צד שמאל של אביבה. שני הגברים התנפלו על הטרף, נישקו אותה כל אחד בצידי הלחי שלו, ירדו לצידי הבטן והגיעו לרגליים. אריק הרים לה את הגופייה וחשף חזיית תחרה שחורה ושקופה. אביבה חשה רטט בכל גופה. עיקר הגירוי בגופה הגיע דווקא מהצד של רוני.

אביבה חשה ששני הגברים מתחרים בניהם על גופה וכל אחד מנסה לשכנע אותה, שהוא כישרוני יותר בסקס. זה ממש הזכיר לה את האורגייה עם נטע ויוסי רק, שהפעם היא הכוכבת במקום יוסי.

אביבה לא נותרה חייבת והפשיטה את הגברים, היא השאירה אותם בתחתוני בוקסר צמודים והזין של רוני בלט בצורה קיצונית. אביבה תפסה לו את הזין והתפעלה מגודלו הרב. אח"כ תפסה ב-2 הבולבולים, שלא יעלב לה אריק.רוני הרים את חצאית המיני שלה וחשף לחלוטין ביריות שחורות וכוס חשוף, היא לא לבשה תחתונים. הם התכופפו וכל אחד בתורו ליקק אותה בכוס. הירידה של רוני הייתה מענגת במיוחד והיא תפסה לו את הראש שימשיך עוד קצת. אין ספק, שרוני הוא הכשרוני יותר בסקס, חשבה אביבה לעצמה…

אריק השכיב את אביבה על הספה והטה אותה על הצד עם הפנים החוצה הוא ניגש מאחוריה והחל לזיין אותה מאחורה רוני נעמד מולה וקיבל מציצה בצינור.

לאחר שאריק לא הפסיק להכניס מאחורה, רוני התיישב על הספה ליד. אביבה קמה והתיישבה עליו. לראשונה בחייה גבר זר נכנס לתוכה לאחר כשעה וחצי של היכרות והפעם זה היה  בתוספת למאהב קיים וביחד. הפחיד אותה יותר, שהיא ממש נהנית מיכך ויותר מימה שחשבה, גופה היה על סף גירוי ובריבוי אורגזמות.

היא התיישבה על רוני וחשה זין עצום חודר אליה, תחושה משחררת בהחלט שהביאה אותה לגנוח כסוסה ולאורגזמה נוספת. אריק משך את חזייתה וחשף את שדיה, הוא מולל את פטמותיה ומצץ אותם בחוזקה.

אריק התיישב על הספה, אביבה התכופפה ונתנה לו מציצה, רוני תפס במותניה ונכנס בה חזק בדוגי. אביבה שברה שיאים חדשים מהצינור הארוך והעבה של הבחור החדש.

רוני עמד לפלוט ואביבה חשה בכך. היא הסתובבה אליו וקראה לאריק. שני הגברים נעמדו מולה וחיכו להוראות. אביבה התיישבה על הספה תפסה לרוני בזין והכניסה את הזין של אריק לפה למספר שניות, אח"כ עברה לזין של רוני. "אני רוצה שתגמרו ביחד, מי שעומד לגמור, שירים יד", היא אמרה. רוני מייד הרים את היד, ואביבה עברה לאריק עד, שגם הוא הרים יד, והיא חזרה לזין של רוני. רוני שוב הרים יד וצעק: "אני גומר", אביבה פתחה את פיה וקיבלה שפריץ חזק לתוכו, היא הדביקה את הפה שלה לזין של רוני ואריק ביחד והניחה להם למלא לה את הפה.

 

החגיגה נמשכת

מגי ישבה בביתה בחשיכה, היא חיכתה לטלפון הסבר של רונן ב. אותו בחור יפה שגרם לה אתמול למבוכה רבה מול אימה, והזכיר לה נשכחות מהעבר האפל שלה או יותר נכון של אימה. מגי נחרדה לגלות שטבעת האירוסין לא על האצבע השנייה שלה, ולא בשומקום אחר בבית. לאחר מחשבה מרובה היא נזכרה, שכנראה שכחה אותה בבית העתידי שלה, לאחר, שערכה מקלחת חמה ורטובה, תרתי משמע, עם רונן.

מגי לבשה את גי'נס ברירת המחדל הצמוד שלה ונסעה לדירתה בזריזות.

מגי נכנסה למטבח, אור נרות חלש בקע מהסלון בתוספת קולות של גניחות והמולה.

זין ארוך השפריץ ממרחק של 2 ס"מ לפה של אמא שלה שישבה על הספה עירומה כשרק גרבוני רשת ארוכים לרגליה, והכניסה 2 בולבולים לפה ביחד. אביבה ירדה מהספה וישבה על ברכיה על הריצפה, כשהיא מוצצת בחוזקה 2 איברים והגברים גונחים וממלאים לה את הפה. לאחר כדקה היא קמה ורצה לשירותים.

אביבה שמעה מהשירותים "תתביישו לכם", ורצה וחזרה מייד לסלון.

"אתה תתבייש במיוחד", אמרה מגי, הצביעה לעבר רוני ויצאה בטריקת דלת חזקה..

 

השלישייה האדימה.

"מי אתה" !?, שאלה אביבה את רוני.

אריק היה אדיש לאירוע, התלבש, נשק לאביבה ואמר: "אתם מכירים?, אשאיר אתכם ללבן את העניינים בניכם, דברי איתי מחר ממי כפרה שלי.."

"אתמול זרקת אותי מבית זה, בשביל לזיין אותי היום באותו בית…", ענה רוני כאחד שאין לו מה להפסיד לאחר, שהרגע זיין את האישה ללא הפסקה..

– "אבל מגי אמרה, ששמך בכלל רונן ואתמול בכלל היית עם שיער ארוך ..", היא התיישבה על הספה לצידו.

– "נכון", אמר רונן, "השם שלי הינו רונן, אבל אחת לכמה שנים אני מסתפר, ואז אריק חברי קורא לי בקיצור רוני על שם קיצור השיער."

– "חתיכת דרעק, לא יכולת להגיד לי .."

– "חשבתי שאת מזהה אותי, ולכן ניסיתי להבין בכל רגע, למה בכלל הסכמת לכל הסקס איתי.  ממש חיכיתי להסברים מימך. אגב, את הבחורה הכי יפה שהכרתי, ועוד מאתמול חלמתי להשכיב אותך, החלום שלי התגשם … ורק שתדעי, ביתך מאוד רצתה אותי אבל אני אמרתי לה, שאני לא תוקע נשואות ורק התנשקנו…"

-"אבל אותי תקעת הרגע ואני נשואה"

– "אריק לא אמר לי שאת נשואה.."

רונן באמת לא ידע, שאביבה נשואה. אריק לא טרח לספר לו ולא חשב, שזה ממש מזיז לו. אריק צדק. רונן חשב לעצמו, הייתי תוקע אותך בכל מקרה.

אביבה ניגשה למיטה בחדר ונשכבה מתחת לשמיכה דקה. "אני צריכה קצת לנוח מיכל האירוע המביש הזה", אמרה לרוני – רונן.

רונן ניגש לחדר, ביקש סליחה ופנה ללכת.

"בוא שב ספר לי עוד עליך ועל מגי".

רונן התיישב ולא דיבר מאומה. אביבה קמה אליו והוא נבהל מפניה. אבל היא החלה ללקק ולנשק אותו בכל חלקי גופו. רונן בתמורה, הסיר את הביריות וגרבוני הרשת וחשף את רגליה היפות. הוא ליטף אותם ונהנה מחיטובי רגליה עד התחת. "לרגליים היפות שלך לא ממש התיחסנו", הוא הסביר. אביבה הנהנה בראשה והמשיכה לנשק את הגבר החטוב שישב לידה.

"יש לך קסם אישי ומושך, שקשה להסביר אותו", היא הסבירה והכניסה את קצה הזין שלו לפה. רונן שוב פחד, שאולי היא תנשך לו אותו.

"רגע, עכשיו אתה יודע שאני נשואה….", היא שאלה שוב כעקיצה.

"כן אבל כבר הזדיינו היום מלא פעמים, אז זה כבר לא משנה..", הוא תרץ מהמותן והיה מרוצה מתרוץ זה. אביבה החזירה שוב את קצה הזין שלו לפה והוא שוב פחד…

אביבה הרגיעה אותו ומצצה את כל הזין.

לאחר כמה שניות של יניקה, אביבה נשכבה על הבטן ושתקה.

"מה עכשיו ?", הוא שאל אותה.

"עכשיו אני רוצה שתגמור לי בתחת..", היא אמרה בקול מלא בסקסיות חושנית מטורפת.

– "טוב רק שנייה, חייב להשתין"

– "לא חכה עם זה, אתה תהנה יותר מגמירה בתחת כשאתה מתאפק מלהשתין", היא אמרה כמבינה גדולה. "תשתין אח"כ.."

רונן נשכב מעליה והכניס לה מאחורה.

"אמרתי בתחת", היא הפצירה בו.

"כן שמעתי", הוא אמר והמשיך לזיין אותה מאחורה.

כשהרגיש שהוא לקראת פריקה, הוציא מימנה את כל הזין, חיכה כמה שניות ונדחף לתוך התחת באיטיות עד שהצליח להכניס את כולו. אביבה שחררה אנחה לאויר. זה כאב, אבל היא  קיבלה אותו בכיף.

רונן התפוצץ לה לתוך התחת. הוא הרגיש, שהוא ממלא סופגנייה במלא ריבה או יותר נכון פחזניה בהמון ריבת חלב. הוא לא חשב, שמה שהתרחש קודם ומה, שאמר קודם, יוביל אותו לזיון בתחת.

אביבה צדקה, עצם העניין, שהוא היה חייב להשתין, הגביר לו את עוצמת האורגזמה, הוא תפס לה חזק באגן ועבר לאחיזה חזקה בשדיים עד לסוף האורגזמה.

 

משפחה שכזו

למחרת, התעוררה אביבה בבוקר עם תחת כואב וגוף מפורק אבל עם חיוך רחב על פניה. אתמול היא שברה שיאים באורגזמות וכבר לא הצליחה לספור אותם. היא ספרה 3 בבוקר עם ערן. ובלילה גמרה מעל 11 פעמים להערכתה. מה היא תגיד לאריק? ובעצם, היא מוכנה לעוד מפגש עם רוני ואריק ואפילו רק רוני לבדו. ובעצם זה לא רוני זה רונן. בראשה חלפו סצנות סקס חדשות עם רוני – רונן ואריק וגם ערן הצטרף לתמונה בדמיון. היה לה ממש טוב, שהמצפון כבר לא מזיז לה כמו בהתחלה. חיים רק פעם אחת, היא אמרה לעצמה בבוקר בדרכה לעבודה.

אביבה הגיעה לעבודה עייפה אך מרוצה.

אריק טרם הגיע.

"אריק עזב, מחליף שלו יגיע בשבוע הבא", אמר לה אחד המנהלים.

"מה למה עזב, ולמה לא הודיע כלום..", שאלה אביבה ונותרה ללא מענה.

אביבה חייגה את המספר שלו בעל פה, אבל הודעה קולית הודיעה שהמספר אינו פעיל.

היא יצאה מהעבודה מוקדם מהרגיל, וערן חיכה לה בפתח הדלת עם חיוך שובב, היא נשקה לו בשפתיו, אך הוא לא הגיב.

"זכיתי בלוטו, תארזי תיק", אמר לה בעלה שתמיד תמך בה והיה איתה בכל שלב בחייה.

"לאן נוסעים", היא שאלה בשמחה מהולה בחוסר הבנה לגבי אריק שלה.

"לא נוסעים לשום מקום", הוא ענה לה בכעס, "את נוסעת מיפה…"

אביבה הביטה בו בבהלה לא מובנת וערן המשיך:

"אריק היה שתול שלי, אם טרם הבנת, כל הבית של מגי מרושת במצלמות, וגם הבית של אריק מרושת במצלמות עם חיישנים. חיישנים, שמצלמים ברגע שמישהו נכנס הביתה. את יכולה לצפות בקלטת, שהבאתי לך.."

אביבה לקחה הקלטת ושאלה: "אבל למה זיינת אותי אתמול, זה לא ניצול ציני?".

"אתמול חשבתי שאת נקייה, החבר שלך אריק הגיש לי את כל החומר רק היום בבוקר." השיב ערן והמשיך:

"כשאריק זיין אותך בביתו זה היה מספיק לי, הוא היה צריך לסיים ולתת לי הכל ולקבל את כספו. אבל הוא החליט שלא מספיק לו זיון אחד איתך. אגב, הוא ויתר על מאות אלפי שקלים  בשביל להמשיך לזיין אותך."

"חשבתי אריק אוהב אותי", אמרה אביבה.

"גם אני חשבתי שאת אוהבת אותי", אמרן ערן והמשיך, "ואגב, גם הבת שלך מככבת במצלמות, התפוח לא נופל רחוק מהעץ, ממש משפחה שכזו….."

אביבה פתחה את הקלטת במחשב, היא הריצה קדימה את ההתפרפרות שלה עם אריק והגיעה למגי. היא צפתה ברוני/רונן מזיין את ביתה במקלחת בסקס סוער…

"בנזונה שקרן", אמרה אביבה.

"אני בנזונה ושקרן!?", תמה ערן בקול.

"לא אתה!" אמרה אביבה.

"אריק רק עשה את עבודתו נאמנה..", אמר ערן.

"גם לא הוא", אמרה אביבה, "לא משנה כבר, אתה לא תבין…"

"אני אצפה בקלטת מאוחר יותר ואבין הכל .." אמר ערן כמומחה.

 

 

רונן ב ישב במרפסת ביתו ושתה קפה בוקר להנאתו. הטלפון צלצל.

– "היי", הוא שמע קול מוכר, "זו אביבה"

– "היי גם לך, רק שאני עסוק קצת..", הזין שלו נעמד כטיל רק למשמע שמה וקולה.

– "רגע, אתה יודע כמה התאמצתי למצוא את הטלפון שלך..תגיד, אתה גר לבד?"

– "לגמריי"

– "יש מצב לארח אותי לכמה ימים ..?"

– "אותך?, יש מצב גם לכל החיים …"

5 מחשבות על “משפחה שכזו”

 1. צריך לעצור כותבים מסוג זה לפרסם באתר
  ארוך…לא מובן…הכל מעורבב במישמש אחד גדול
  תשתפר בבקשה

 2. וואו אחד הטובים!!!
  כתיבה מתוחכמת ועלילה מצחיקה
  תודה

 3. מה זה הסיפור הדפוק הזה.
  ארוך מדי ושטותי .

 4. מה זה החארטה הזה, סיפור הזוי אם כל מיני דמויות מפה לשםוארוךךךךךךךך!
  לא מגרה בכלל.
  יש לך המון מה ללמוד.

סגור לתגובות.