משולש פראי – תמר 4

שוב לבד

אדוארד הביט בקלטות שנשלחו אליו בדואר ולא האמין מה שרואות עיניו. אשתו תמר בסערת רגשות עם נער צעיר, שמזיין אותה ללא הפסקה ובכל מיני תנוחות. אדוארד צפה בכל הסרטון של אשתו עד שקבלה את ההשפרצה על הבטן. 'עם מה התחתנתי?', הוא שאל את עצמו. כשחזרה אשתו הבייתה הוא הראה לה את הסרטונים בהם היא מככבת והיא נאדמה כולה כשראתה את ביצועיה עם עידן.

"מי שלח לך את זה?", שאלה תמר ונזכרה בעינויים מצידו של שי הבלש.

"זה הגיע בתיבת הדואר, ללא שם ובכלל מה זה משנה?.., מה זה משנה מי מראה לי שיש לי זונה בבית …!?", הטיח בה אדוארד וכמעט שסטר לה מזרועו הגדולה.

אדוארד לא נח עד, שנפרד מאשתו היפה, זה לקח הרבה זמן אבל לבסוף הם נפרדו לחלוטין.

"תראי תמר, כנראה הבעיה בי ולא בך, הבעיה אצלי, אני זה שלא מסוגל להביא ילד, לכי חפשי לך גבר שיעשה לך ילדים…", תרץ אדוארד, כאילו שהוא המחליט ולה אין צד בעניין …

 

תמר התעצבנה נורא, לא עניין אותה מי שלח את הקלטות לבעלה, היא מבחינתה האשימה רק את הבלש המנוול. לאחר הפרידה הסוערת מאדוארד, היא מייד הרימה טלפון למאיה – אשתו של הבלש. מאיה לא היססה וקבעה מפגש מיידי איתה. 

מאיה הייתה מרוקאית יפה, רזה, ג'ינג'ית וקצת מלאה כראוי לאישה סקסית מצויה ותמר לא הבינה מה מצאה בבלש מושחת וגס רוח שכמותו.

"טוב", אמרה מאיה לאחר שהקשיבה וצפתה בחומר כולל הסמסים שנשלחו לתמר, "תמיד ידעתי שהוא בנזונה גדול, אבל לא חשבתי שעד כדי כך .. שיחפש לו אישה אחרת כבר לפני שייכנס לכלא.."

תמר ספרה לאשת הבלש על מעלליו כלפיה בפירוט רב, מאיה כעסה נורא. הם דברו בארוכות גם בטלפון ולאט לאט הפכו לחברות טובות ונפגשו פעמים נוספות. תמר הזמינה את מאיה למסיבה השנתית בערב שישי בעוד כחודש.

 

משולש שבתי

הד"ר ישבה וחיכתה בחוסר סבלנות למטופל שלה. הוא נכנס והביט בה. היא הייתה יפה ולבושה בחלוק לבן כיאה לד"ר, רגליה היו מכוסות בגרביים לבנות שקופות וארוכות עד הברך. המטופל התלונן על כאבי ראש והרופאה ציוותה עליו להתפשט.

 "אבל כואב לי הראש, מה קשור להתפשט?", הוא שאל. 

"אז אל תתפשט", היא אמרה באדישות ובנימת כעס.

המטופל התפשט והשאיר עצמו בתחתוני בוקסר. הד"ר התקרבה אליו והחלה לבדוק אותו במכשיר. המטופל שלח יד ומישש את רגליה והד"ר התעצבנה עליו והזעיפה מבט. 

"טוב סליחה", הוא אמר, "את פשוט ד"ר יפה ויופייך מהפנט אותי .."

"תגיד אתה רוצה טיפול בזיון או מה?", שאלה הד"ר.

"כן", הוא אמר.

הד"ר קראה לאחות הלבנה. האחות נכנסה עם שמלה לבנבנה שקופה מתחתיה היו לה ביריות שחורות מחוברות לגרביים שחורות ללא תחתונים וחזיית תחרה שחורה. המטופל הביט בה היטב וראה את שיערות הכוס שלה דרך השמלה השקופה.

"האחות אנה", אמרה ד"ר תמר, המטופל פה רוצה טיפול זיון בהרדמה.

"אין בעייה אני מכינה לך חומר הרדמה", אמרה אנה ונתנה נשיקה צרפתית לד"ר.

ד"ר תמר התכופפה הורידה לגיא המטופל את התחתונים ונתנה לו מציצה חזקה של הרדמה.

גיא עצם את עיניו, הוא חש את תמר זזה קצת ואז את הזין שלו חודר אליה באיטיות. 

תמר עלתה מעלה ומטה וביקשה מאנה "אחות,שימי לו עוד חומר הרדמה", אנה הורידה שמלה והתיישבה לגיא עם הכוס על הפנים. תמר צרפתה אותה תוך כדי ….

תמר זיינה אותו בפרעות, והוא ליקק בהתאם את הכוס של אשתו. בתאום מושלם עם תמר ואנה, גיא שחרר את זרעו לתוך הכוס של תמר בדיוק בזמן שאנה גמרה עם הפה של בעלה גיא.

 

ככה כל שבת הם חגגו יחדיו בסקס פראי ומשתנה, שבת שעברה, אנה הייתה שוטרת, תמר סוהר וגיא עצור. שבת לפני הם היו אינדיאנים והשבת הזו הייתה בסגנון בית חולים.

"המשולש הזה יימשך לעד ..", אמרה תמר לאחר שהזרע של גיא החל לנזול מימנה לרצפה.

 

"רוצים שדרוג של המשולש שלנו?", שאלה אנה. "אדבר עם דליה בעלת הבית של הוילה במסיבה השנתית בעוד שבועיים נראה מה יש לה להציע…", המשיכה ונפרדה מתמר לשלום.

 

שבת לא משולשת

בשבת שלאחר מיכן, לא התקיים המפגש המשולש. אורן הבן המאומץ שמע על הפרידה של תמר מבעלה והחליט לקפוץ שבת בשביל להיות קצת עם האמא שלו.

בשמונה בבוקר ארוחת בוקר אמרה תמר וניגשה לישון במיטתה הזוגית לבדה.

ההסטוריה שלהם לא הייתה הכי טובה והמתח המיני בניהם עלה בצורה משמעותית. בלילה ישן אורן בחדרו וחיכה לבואה של אימו, אבל היא לא הגיעה ואף לא התכוונה להגיע ..

במשך 3 שעות הוא דמיין את עצמו בזרועותיה ולא נרדם עד 4 בבוקר. 

 

בתשע התעורר אורן בבהלה והגיע למטבח, תמר הייתה בסינר שכיסה את המכנסונים שלה וחתכה סלט ירקות. אורן היה רעב למגע של אימו, החיבוק שקיבל לא היה מספיק לו, הוא היה חייב מגע גדול יותר, מיני יותר. אבל היא תמיד זו שיזמה והוא זרם עם זה בכיף.

 

"למה ארוחת הבוקר לא מוכנה ?", שאל אורן בזעף ובמהלך אמיץ למה שעומד לקרות.

"ישנת, לא רציתי להפריע לך", התנצלה תמר.

 

"את תשלמי על זה ביוקר", אמר אורן וניגש לאימו, הסיר את הסינר שלה, הסיר את המכנסונים והסיר את תחתוניה במהירות עם ארבע אצבעותיו.

תמר לא הספיקה להגיב, ובעצם הייתה אדישה לעניין. ואולי במקום המשולש המסורתי יהיה לה אירוע תחליפי של זוג חריג.

אורן נצמד לאחוריה, תפס במותניה ונעץ את איברו בכוס שלה. הישבן שלה היה ממש לבן לעומת עורו השחום והבדל הצבעים גירה אותו במיוחד. התחת השמנוני של תמר קיפץ לרגל חדירתו בתוכה וזה המריץ אותו לפמפם אותה בקצב מסחרר. אורן נע קדימה ואחורה וכשעמד לגמור, תמר הסתובבה אליו וקרבה את פניה. זרע חם השפריץ לפרצופה וכיסה את שפתיה.

 

זה היה אמור להיות ביקור משפחתי של שבת רגילה והפך לשבת של זיונים ללא הפסקה מהבוקר ועד הערב במוצ"ש. 

 

במוצ"ש, לאחר מנוחה ארוכה מכל השבת, נשק אורן לתמר ונפרד מימנה לשלום.

"ככה נפרדים!?", אמרה תמר כשהרגישה קושי פתאום להיפרד מהרומן החורג שלה.

אורן הבין את הרמז ונשק לאימו המאמצת בפה נשיקה צרפתית ארוכה ודביקה ובא לצאת מההדלת.

"ככה נפרדים!?", שוב שאלה תמר ונראה היה שלא יהיה לזה סוף.

אורן קלט אותה והסיר את מכנסי העור הצמודים שישבו היטב לרגליה וישבנה. את תחתוני המשי הוא הסיט לצדדים ועם איברו נכנס אליה מאחור. תמר התכופפה עוד ועוד ואפשרה לו להעמיק לתוכה. כשהפריעו לו קצת התחתונים הוא הסיר אותם לחלוטין וננעץ בה חזק יותר. אורן נע קדימה ואחורה בתנועות קצרות מהירות וחזקות כשאיברו נשאר עמוק עמוק בתוכה.

התחת של תמר היה מעצור יציב של תנועות הפמפום החזקות שלו והוא רעד חזק מכל עצירה.

"תשאיר לי מזכרת מימך לפני שאתה חוזר לאילת..", אמרה לו תמר ואורן הבין ופרק את עצמו לתוכה עמוק. הזיון הזה היה כחתימה וסגירת מעגל לכל השבת הסוערת הזו מבוקר עד ערב. הפריקה לתוך אימו המאמצת הביא לסגירת מעגל ולהרמוניה של הנאה מרובה וחסרת מעצורים ככל שהייתה. תמר חשה את זרעו מוחדר אליה עמוק והחלה לחוש אורגזמה רוטטת שהחלה מתפשטת מהכוס לכל איבריה…

 

המסיבה השנתית

"טוב" אמר להם אנה בוילה הקבועה של המסיבה השנתית בערב שבת, "אנחנו 4 אני, תמר, אתי וגיא שלא פה איתנו במסיבה. 3 בנות ובן אחד. חסר לי עוד בת אחת ושלוש בנים ואפשר לשחק משחק נועז בהדרכת דליה ביום שישי הבא בלילה…אז יש לכן פה מבחר פה, קדימה לחפש, למצוא ולעדכן…"

"רגע מה עם מאיה?", שאלה תמר, והצביע לעבר חברתה החדשה מאיה, שהוזמנה גם היא למסיבה השנתית. 

"אולי נזמין גם את הבלש..!?", עקצה אותה אנה וגררה פרצוף זועף של תמר. "מאיה לא בעניין, היא רוצה להרגע מסיפור הבלש הרשע שלה בדרך אחרת …טענה שזה לא מתאים לה שטויות כאלה..", הוסיפה אנה ופנתה למאיה: "נכון מאיה?"..

 

תמר צפתה באנה ששוב הכירה בחור חתיך כהרגלה בשם יורי.

אתי הכירה בחור, שהיא התחילה אותו, ובהמשך הערב העיפה אותו מחוסר התאמה.

ותמר הכירה את רוני שהיה גבר נאה, חכם, מושך ומצחיק ושסחף אותה איתו לאן שרק ירצה.

3 הבנות נפגשו בחוף הים עם חבריהם החדשים יחד עם מאיה, שהכירה גבר חושני במיוחד אבל קצת מעצבן. 

הם שיחקו אמת או חובה ובמהלך המשחק רבה מאיה עם בן זוגה עומר החדש עומר. הם רבו ותמר נתנה להם חובה להתנשק ובכך פיצצה את המשחק. זה הגיע לנאצות אחד כלפי השנייה ומאיה אחלה לעומר למות עוד היום ויפה שעה אחת קודם…

הבנות החליטו להשאיר את מאיה ועומר לבדם ויצאו לסיבוב זוגות. תמר זרמה עם רוני. הבחור ממש הדליק אותה והיא כבר הזמינה אותו למשחק הסקס בשישי הבא. 

"תעשו סולחה אחד עם השנייה עד שנחזור", אמרה תמר למאיה ועומר ושלבה את ידה בידו של רוני.

 

"נו תגיד את זה", אמרה תמר לרוני בעודם צועדים על החוף.

"אני רוצה לנשק אותך", הוא אמר והצמיד את שפתיו החושניות.

תוך כדי נשיקה , חשה תמר, את ידיו של רוני ממששות אותה ומלטפות את גופה. 

"אתה רוצה לנשק אותי גם למטה?", שאלה תמר, ורוני לא היה בטוח שהוא מבין אותה נכון ..

 

רוני הכניס אותה לתא ההלבשה שבים. הדרך אל בין רגליה הייתה מאוד קצרה ונעימה. 

האשה הזאת הוציאה אותו מדעתו ביופיה ובפשטותה. 

"יופי יופי, תכניס לי אותו בחור, אני רוצה רק בחור, אבל לא בחור של התחת זה מזכיר לי דברים לא טובים" אמרה לו תמר כשרוני הצמיד אותה לקיר, ונזכרה לרגע בימים האפלים שלה עם שי הבלש.

"תכניס לי בחור, וגם מאחור", היא אמרה לו והסתובבה לקבל מאחורה, ותוך כדי זיון מאחור, נזכרה, איך בשבת הקודמת נפרדה מהמאהב החורג שלה בביתה שלה ובסמוך לדלת.

"אוח, אוח, יופי, יופי", צעקה תמר, "אל תפסיק אני רוצה אותך ממשיך לתת לי בחור מאחור ורק בכוס, תן לי בכוס, כוס, כוס, כוס", אמרה וגמרה.

 

תמר ורוני צפו באנה חוזרת לבדה לכיוון המפגש של הבנות והזוג שלהם. 

"יש פרטנר חדש למשחק בשבוע הבא, אפילו בחנתי אותו", אמרה אנה עם פרצוף חושני.

"איך בחנת אותו?", שאל רוני סקרן.

"נתתי לו לרדת לי בין הסלעים", אמרה אנה בפשטות וכאילו זה בסדר לעשות את זה ולספר על זה. "2 מספרים עשיתי עם הפה שלו", הוסיפה אנה והביטה בתמר, שהייתה נראית לה זוהרת מתמיד וכאילו חזרה מסקס סוער.

"אל תסתכלו עליי ככה, אתם לא נראים לי כאלה תמימים…", אמרה להם אנה.

הבנות חזרו למקום המפגש ההתחלתי להיפרד ממאיה וכולם, מרחוק ראו אישה שוכבת על החולות. כשהתקרבו, ראו את רגליה פתוחות לרווחה ובוהקות לאור הירח.

 

חצאיתה הקצרה של מאיה עלתה למעלה ותחתוניה היו מונחות לצידה. מעליה היה עומר כשהוא עולה ויורד לתוכה ומפמפם אותה בחוזקה. כשהתקרבו יותר ראו את איברו של עומר שופך לה על הבטן.

"ווי איך הגעתם למצב כזה?", שאלה תמר.

"אמרת לנו להשלים, אז הלכנו על זה עד הסוף",  אמרה לה מאיה וחייכה בשובבות יתרה.

 

משחק הסקס

גיא עצר במקום חשוך והסיר את מכנסיו, אנה התכופפה, תפסה לו בביצים ומשכה את איברו לפה שלה. מעלה ומטה עם שאיבה וליקוקים ללא הפסקה עד שהפה התמלא בזרעו. גיא חיכה בסבלנות, שהיא תסיים לצחצח שיניים עם מי פה והמשיך ליסוע.

"סליחה אהובתי, אני פשוט מכיר את המשחקים הללו ורוצה לזכות ב-10000 השקלים. מי שגומר אחרון מנצח. כבר שמעתי על המשחקים הללו מחברים", אמר לה גיא ופחד להודות שהוא בעצמו כבר השתתף במשחק שכזה אצל דליה.

 

ערב שבת נוסף הגיע, שבת נוספת ללא משולש פראי. "הפעם יהיה מעניין יותר", הבטיחה אנה לגיא ותמר, שנראו לה קצת אפופים. 

הבנות ובני זוגם התייצבו בוילה המסורתית. תמר ורוני, אתי וידיד שלה יוני, אנה ובעלה גיא שהגיעו באיחור, ושרון ובעלה גיל – חברים טובים של אנה וגיא.

מארחת סקסית עם שרוול לבן ארוך ושקוף שחושף תחתוני חוטיני שחורות הובילה אותם למרתף, שם הם ישבו במעגל וחיכו בסבלנות. 

 

דליה נכנסה בדלת ונעלה אחריה את השער. לגופה של דליה הייתה שמלה לבנה ארוכה ושקופה, ומתחת ביריות וחזיית תחרה שחורות ללא תחתונים. ממש ניתן היה לראות את הכוס שלה שהיה מסודר עם שכבת שיערות דקה מיבעד לשמלתה השקופה.

 

"למען הסר ספק, אני לא משחקת אתכם", אמרה דליה והמשיכה, "המשחק פשוט. אחת מיכן הבנות, תזכה בכל הכסף של הבנים בהתאם לכללים ידועים שתקבלו בהמשך."

 

"מאחר ואתם מכירים אחד את השנייה, כבר עכשיו נתחיל לשחק, בשלב ראשון, כל הבנים צריכים לבחור את מי מהבנות להפשיט ראשונה", אמרה דליה.

 

הבנים הביטו אחד על השני, עיניהם ננעצו בתמר שהייתה בשמלת מיני שחורה ודרשה הפשטה במיידי. תמר חשה מלא ידיים על גופה . שדיה קפצו החוצה והיא חשה מזמוזים רבים בכל גופה. היא חשה ב-4 זוגות ידיים שמורים את תחתוניה בבת אחת. תוך מספר שניות הייתה תמר עירומה לחלוטין.

השיער החלק והארוך שלה כיסה את שדיה ו-2 גברים הסיטו אותו הצידה ושרקו בהתפעלו מול שדיה.

לאחר שהפשיטו את כל הבנות, החלו הבנות להפשיט את הבנים. ואז דליה נתנה להם 17 דקות של אורגייה מרובעת. "הראשון שגומר שיודיע במיידית", אמרה דליה ויצאה מהחדר. גיא חייך עם עצמו, הוא הבין, שהראשון שגומר, פשוט עף מהמשחק …

 

אנה הייתה זו שהחלה את המגע, היא נצמדה לתמר מיששה את שדיה וצרפתה את שפתיה ולשונה. תמר הרגישה מיזמוזים מאחורה וחשה בליטה ענקית וקשה שנצמדת לישבנה. תמר הייתה בטוחה שרוני מאחוריה, אבל כשהביטה לאחור ראתה שזה היה גיל שבכלל לא קשור אליה. אנה גם היא הרגישה ידיים נעימות ממששות את שדיה גם אצלה היה זה דווקא יוני.

שרון הביטה בגיל בעלה שנצמד לתמר מאחורה ונגשה לשבת על הזין של רוני שהיה מיושב על המיטה שלידם, רוני תפס לה בתחת וקיבל אותה באהבה יתרה על איברו שהיה מתוח לקראתה והחליק אליה בשמחה.

גיל הביט באשתו שרון מתיישבת על הזין של רוני, והכניס את איברו לתמר מאחורה. תמר קצת נבהלה מהחדירה הפתאומית אליה, אבל החלה לזרום ולהינות מיכך. 

אנה המשיכה לנשק את תמר ושמחה גם היא לקבל את איברו של יוני באחוריה ננעץ עמוק ובחזקה לעומק הכוס שלה.

גיא ניגש לאתי והחל למזמז אותה בעמידה, עם ידיו שיחק בפטמותיה ועם לשונו ליקק והתלקק איתה. 

על המיטה הזוגית היה רוני מיושב ועליו שרון מתיישבת ומתנוענעת כשהיא מזיינת אותו בקצב שלה. תמר הביטה בהם והפסיקה את גיל. תמר נשכבה על המיטה בצמוד לרוני ושרון והחליטה שמי שרוצה יבוא בהתאם להחלטתה ואישורה כמובן.

 

לאחר כרבע שעה כשאף אחד עדיין לא גמר. נכנסה דליה לחדר והביטה בחבורת הסוטים. 

תמר נשכבה על המיטה ומעליה זיין אותה בפרעות גיל. מתחתיה ישב יוני והזין שלו ננעץ לה עמוק בתחת. מולה התיישב על ברכיו רוני וקיבל מציצה ביחד עם שדיה של אנה והכוס של שרון. אתי נשכבה על המיטה ומצצה לרוני ושרון בשילוב עם תמר, וגיא היה משחק לאתי בציצים ומכניס לה מידי פעם את איברו בעדינות.

 

גיא הביט בתמר מתרפקת עם 3 איברים בכל החורים ולא הצליח להבין עם עצמו, איך אשה שמורה הגיע למצב של אשה זורמת החורגת מגבול הטעם הטוב …

 

תמר הרגישה את 3 האיברים היטב בתוכה, הם שחקו לה ב-2 החורים וגרמו לה עונג עילאי ומספר אורגזמות שכבר הפסיקה לספור. גיל היה הראשון לשפוך את זרעו ומילה לתמר את הבטן. 

 

"עברו כבר 20 דק', יש לכולם דקה אחת לגמור, מי שלא גומר תוך דקה עף מהמשחק", הכריזה דליה.

 

גיא נבהל, הוא נצמד לאחוריה הגדולים של אתי והחל לפמפם אותה בחוזקה. השני להשפריץ את זרעו היה רוני, שמילא את הפנים של אתי ותמר ולאחריו יוני ששפך על לחיי התחת של תמר.

 

"תם הזמן", הכריזה דליה וגיא עף מהמשחק.

 

"כעת כל אחד שתבחר לה בן זוג מועדף, הראשון שגומר מנצח..", אמרה דליה.

 

תמר בחרה את רוני, היא התייצבה על ארבע ועודדה אותו להיכנס חזק עמוק לתוכה עד לפורקן מלא. "תתרכז בתחת ותכניס חזק, אל תרחם עליי, תקרע אותי", אמרה לו תמר.

יוני בחר בשרון שהתיישבה עליו ונעה בפרעות. ובהמשך נשכבה על הבטן ואפשרה לו לחדור אליה מאחור.

גיל בחר באנה ואתי שהחלו לשאוב לו ולינוק יחדיו.

 

תמר הרגישה את סילוני הזרע של רוני, "יש ניצחתי!!", אמרה תמר.

 

דליה הריחה מלא ריח מסריח של זרע, מעולם לא הייתה לה קבוצה כל כך זורמת. 

דליה הכריזה על המנצחת ושמה בידיה מעטפה עם כל הכסף. כולם נשלחו להתלבש ודליה בקשה לדבר עם גיא.

 

גיא הלך בעקבותיה של דליה שהכניסה אותו לחדרון קטן וסגור. "היית אצלי בעבר, אבל אם היית בודק יותר לעומק, היית מבין, שאני כל הזמן משנה את חוקי המשחק, אחרת זה אבוד לי."

 

גיא הביט בדליה ובכוס המנצנץ שלה מיבעד לשמלתה של דליה..

 "הכוס הזה שלך, מתנת ניחומים", אמרה דליה כשהריח של הזרע מחדר האורגיה עדיין נשאר באף שלה…

גיא הביט בה בתשוקה ולא ידע מאיפה להתחיל.

"כדאי לך למהר לפני שיחפשו אותך….", אמרה לו דליה כשהפכה למיוחמת מעצם ההצעה שלה אליו.

 

גיא הרים את שמלתה, ישבנה קרץ לו. עם ידיו הוא חפר ותפס בשדיה הגדולות. את השרביט שלו הוא החדיר במהירות לחור היפה של דליה שהיה רטוב במיוחד עבורו.

תזוזות מהירות מאחוריה של דליה, הביאו אותו לשפיכה חזקה וגניחות קלות מול האישה המיוחמת והסקסית הזו.

שפריצים חזקים עפו וכיסו את גבה של דליה בחומר חם דביק וטרי.

 

גיא חזר מבסוט לחדר ההלבשה, אנה חיכתה לו ובקשה ליסוע הבייתה. גיא ביקש להיפרד מתמר. הוא חיפש אותה ומצא אותה בחדר המשחק, חדר האורגיות.

תמר נשכבה על המיטה, מולה נעמד רוני כשהוא מצמיד את איברו בתוכה ומחזיק בישבנה, יוני וגיל נעמדו מאחורי ראשה בקצה השני של המיטה וקבלו מציצה בו זמנית. הפה שלה הכיל את 2 האיברים שלהם וינק אותם בחפזה.

גיא הביט בתמר מקבלת שפריצים על בטנה, על שפתיה ועל שדיה מ-3 איברים בו זמנית …

12 מחשבות על “משולש פראי – תמר 4”

 1. סיפור זה הינו המשך של סדרת סיפורי תמר וככה הוא יהיה לכם מובן יותר – תמר 4

  הגב
 2. בעוד בעלי נמצא בנסיעה עסקית, אני מחפש מאהב זמני או קבוע (בכל גיל.) אם אתה מעוניין, פנה אלי באתר

  הגב
 3. מהנה ומחרמן!!! אם אוזמן, לא אהסס להגיע ובכיף להיות עם הכוסיות והחרמניות!!!????????❤❤????????????????????????????????

  הגב
 4. קצת קשה לעקוב בין הסצינות אין קו מחבר ברור….אחלה זיונים

  הגב
 5. אורגיה נהדרת ומחרמנת
  תמשיך לכתוב ולהינות את הקוראים

  במקרה שתרצה להזמין
  אני מוכן

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)