עיסוי אירוטי

מקצועי בלבד

סיפור מאת רז

אני לא עובד בעבודה פיסית. אני שכיר בחברה גדולה ורוב היום אני יושב מול מחשב או בפגישות עבודה. ביום בהיר אחד לפני מספר שנים התחלתי לסבול קצת מכאבים בגב. הישיבה הזאת, כל כך הרבה שעות, פשוט דופקת את הגב. ואולי אלה דווקא תוצאות של אימונים מוגזמים. אשתי מזמן אמרה לי ללכת לאורטופד טוב אבל אני כמובן לא מקשיב וממשיך לסבול. באותו היום הכאב בגב היה ממש בלתי נסבל. אני חייב מסאג' טוב ועכשיו. השעה רבע לשתיים בצהריים ואני מחליט בצעד חריג ביותר לצאת מוקדם מהעבודה ולטפל קצת בעצמי.
למי בכלל יש זמן למסאג' באמצע היום חשבתי לעצמי. אבל העובדה היא שלא הצלחתי בכלל למצוא מסאג'יסטית טובה מעכשיו לעכשיו ובמכונים הגדולים והמוכרים שחיפשתי הכל היה תפוס. עכשיו יהיו כאלה שיקפצו ויגידו למה דווקא מסאג'יסטית ושמסאג' טוב וחזק עדיף לקבל דווקא ממעסה גבר. אז יגידו. אני יודע שזה רק מסאג' ושזה מקצועי לגמרי אבל תמיד הרגשתי שיש בזה משהו אינטימי ולא מתאים לי לקבל את הטיפול הזה מגבר. מעולם לא ניסיתי וכנראה שגם לא אנסה אז בואו נתקדם. אני ממשיך בחיפושים, נכנס לאתר יד2 ומתחיל לחפש מעסות פרטיות. גם כאן לא קל. זאת לא עונה, זאת לא פנויה וזאת מתמחרת ממש בהגזמה. רגע לפני שאני מתייאש אני מגיע למעסה בשם ילנה. גם עונה, גם פנויה וגם המחיר – סביר. ילנה נחמדה מאוד בטלפון. מסבירה שהיא מסאג'יסטית מקצועית עם תעודות ומפרטת מספר שיטות שהיא מתמחה בהן ושלא אומרות לי יותר מידיי. היא גם מציינת במפורש שמדובר בעיסוי מקצועי בלבד. הרי בשביל זה התקשרתי, לא? בזמנו לא הבנתי למה היתה כוונתה. מאז כבר התעוררתי ואני מודע להיצע בשוק. קשה להתרשם בטלפון מאיכות המסאג' ולצערי ילנה ממוקמת במושב במרחק של קרוב לשעה נסיעה אבל ללא חלופות אחרות אני סוגר איתה לשעה שלוש. אין לי נסיון רב בטיפולים מסוג זה ולכן גם אין לי יותר מידיי ציפיות, ילנה הבטיחה שתטפל היטב בגב שלי וברגע של מצוקה, לי זה מספיק בהחלט.
אני מקדים ומגיע בעשרה לשלוש. מתקשר לילנה והיא מכוונת אותי ליחידת דיור הצמודה לאחת הווילות. אני מתקרב עם הרכב לחניה ורואה אותה ממתינה לי מחוץ למבנה. ילנה אשה לא צעירה אך נאה ושופעת. היא מקבלת אותי בברכה ומציעה לי לשתות ולהתקלח לפני הטיפול. אני שמח על ההצעה אחרי יום העבודה. מתקלח מתנגב ויוצא עם תחתון לעבר מיטת הטיפולים. נראה שיחידת הדיור משמשת את ילנה גם לעבודה וגם למגורים. חדר הטיפולים נראה נקי, מסודר ומאוד חמים. מוסיקה מרגיעה מתנגנת ברקע. שני נרות דולקים להם ומפיצים ריח עדין שלא ידעתי לזהות. ילנה ממתינה לי בשמלה ומורה לי לשכב על הבטן. תוך כדי שאני מסתדר על המיטה היא שואלת אותי על איזורים כואבים, בעיות שלד, שברים מהעבר, דלקות ועוד. אני מספק את התשובות והעיסוי מתחיל.
ילנה בהחלט יודעת את העבודה. מקצוענית אמיתית. העיסוי יסודי, חזק והיא מזהה בדיוק איפה כואב לי (אפילו שגיליתי לה) ובאילו איזורים להתמקד. אלופה!!! תוך כדי המסאג' אנחנו מדברים וילנה מתגלה כאשת שיחה מעניינת. היא מספרת לי על עצמה, על המקצוע ועל לימודי העיסוי שעדיין בעיצומם. תמיד יש עוד מה ללמוד, היא מסבירה לי. העיסוי כל כך טוב שלאט לאט אני מאבד אותה. כמעט נרדם. מרחף בעולם אחר. הזמן נעצר. פתאום אני מרגיש ליטוף בראש. "הטיפול הסתיים" קול לוחש לי. אין מצב אני חושב לעצמי אבל מבט מהיר בשעון מאשר את הקול. עברה יותר משעה!!! "נרדמתי" אני אומר לה קצת נבוך. "זה בסדר גמור" היא מרגיעה אותי. "איך אתה מרגיש?". אני נעמד חצי מסטול וכמעט מאבד את שיווי המשקל. עיסוי כזה עוד לא היה לי. הכאב בגב – נעלם. "מעולה" אני עונה לה. "ממש טוב" אני מדגיש. היא לא ממהרת. היא מזמינה אותי לתה ואנחנו יושבים לדבר עוד קצת. אני משלם, שוב מודה לה ויוצא לדרכי.
זהו. התמכרתי לילנה. מאז, אחת לחודש או חודשיים, תלוי בכאב ובזמן הפנוי, אני מבקר אותה. ילנה תמיד משקיעה את הנשמה ואני תמיד יוצא ממנה מסופק. לא מעניין אותי לנסות מקומות אחרים או מעסות אחרות. רק ילנה. כשאני יוצא לחופשה ומשלב בה עיסוי אני תמיד מתאכזב. מתגעגע לילנה. אני פשוט מאוהב בידיים שלה וכך היא גם שמורה באנשי הקשר שלי – ילנה ידי זהב. עם הזמן התחלנו להכיר זה את זו יותר ויותר. אני מספר לה על המשפחה והעבודה והיא מספרת לי על שלה. זה מרגיש לי קצת מטומטם אבל תמיד בשלב כלשהו במהלך העיסוי אני מתחיל לרחף, לאבד אותה ונרדם. כאילו סיממה אותי. בדרך הביתה אני תמיד מהרהר בסיפורים שלה. במיוחד בסיפורים על הטיפוסים השונים שמגיעים אליה לטיפול ועל ההצעות המגונות ולפעמים המוזרות שהיא מקבלת לעיתים קרובות. היא תמיד מצליחה להפתיע אותי עם משהו שלא שמעתי עליו בעבר. לטענתה, מעולם נענתה להצעות מסוג זה ותמיד שמרה על טיפול מקצועי בלבד. האמנתי לה, כיבדתי את הגישה שלה ואף פעם לא רמזתי לכיוון הזה אפילו שתמיד הרגשתי שיש בינינו קשר מיוחד. טוב לי ככה ולא רציתי לקלקל את זה. היה לי כל כך טוב שהמשכתי להגיע לילנה כבר חמש שנים בערך… עד לא מזמן.
לפני חצי שנה ניסיתי שוב לתאם עם ילנה. הפעם לא כואב לי הגב. פשוט כבר חודשיים שלא התפנקתי אצלה ובמקרה גם יש לי חצי יום פנוי. אני מתקשר אליה.
– "שאלתי את עצמי אם נדבר שוב" היא עונה לטלפון.
– "מה זאת אומרת?" אני שואל וממשיך "את יודעת שאני לא מחליף אותך".
– "זה לא אתה, זו אני" היא צוחקת "אני עוברת לגור ליד הבת שלי בלוס אנג'לס".
אני בשוק. מהשיחות שלנו ידעתי על הבת שלה שגרה שם אבל את התוכניות להצטרף אליה לא הכרתי.
– "סיימתי לעבוד לפני שבוע ותפסת אותי בדיוק יומיים לפני שאני מפנה את היחידה וטסה מכאן" היא ממשיכה.
החדשות האלה ממש עולות לי בבריאות. איפה לעזאזל אמצא עוד ילנה?…
אנחנו ממשיכים לדבר והיא מספרת לי איך התגלגלו העניינים.
אני כמובן מאחל לה הצלחה רבה אך גם משתף אותה באכזבה שלי.
– "אתה יודע מה?" היא אומרת לי "בוא עכשיו לטיפול אחד אחרון אם אתה פנוי".
– "רצינית? ברור שאני פנוי" אני שמח על ההצעה.
– "רק בשבילך. בוא לפני שאתחרט" היא עונה.
– "אני בדרך" אני מסיים מהר לפני שבאמת תתחרט ויוצא לדרך.
אני טס אליה. כאמור קרוב לשעה נסיעה. בזמן הזה אני חושב על היום שאחרי ילנה. יהיה קשה למצוא לה מחליפה ראויה.
אני מגיע ודופק על דלת היחידה. ילנה פותחת את הדלת מחבקת אותי ומנשקת על הלחי. אנחנו יושבים לדבר.
הדירה פחות מזמינה מבדרך כלל. קירות עירומים. ארגזים מפוזרים בכל מקום. תחושה של סוף.
– "אני לא מאמין שזו הפעם האחרונה" אני אומר לה בעצב.
– "יהיה בסדר. אתה תסתדר. כנס להתקלח" היא שולחת אותי.
אני מתקלח זריז ויוצא אל חדר העיסוי. החדר ריק. מיטת העיסוי המפנקת שלי איננה. אני מביט בילנה בסימן שאלה.
– "מצטערת. מכרתי אותה בשבוע שעבר. תצטרך להסתפק במיטה רגילה." היא מצביעה על חדר השינה.
אני נשכב קצת מבואס על המיטה וילנה מתחילה בעיסוי.
רק כשהיא מתחילה אני מקבל תזכורת – הכל מיותר ולא צריך שום דבר.
לא צריך מוסיקה, לא צריך נרות, לא צריך חדר עיסויים ולא צריך מיטת טיפולים! צריך רק את ילנה ואת ידי הזהב שלה. קרקפת, עורף, כתפיים, ידיים, גב…. כבר הבנתם. ילנה עוברת על כל כולי. ביסודיות ובעוצמה. לא מפספסת ולא מחפפת. רוצה להשאיר טעם טוב לסיום. ענוג אמיתי.אני שוב מתחיל לרחף ולאט לאט מאבד את תחושת הזמן. שוקע בתרדמה עמוקה. מחשבות באות והולכות והידיים של ילנה מטיילות. אני חולם יד אחת שלה מדגדגת, יד שניה מלטפת לי את הישבן. חולם על שפתיים שמנשקות אותי בעורף. נעשה לי חם. מאוד. היא מלטפת לי את הראש ולוחשת לי "קום מותק. סיימנו". לעזאזל, שוב עברה שעה. אני מתעורר מהחלום. זה היה חלום? אני מסתובב אליה לאט ומביט בה במבט חצי מבואס חצי מאוהב. היא יושבת על המיטה צמודה אליי, ממשיכה ללטף אותי. מביטה בי בחזרה. אני יודע שזה נגמר וזה גומר אותי. אני חרמן אש. ילנה יודעת את זה. איך אפשר שלא להבחין. היא יודעת שאני רוצה עוד. כך עוברות עוד מספר דקות. ללא מילים. רק מבטים. אני חושב שגם ילנה עצובה שאנחנו נפרדים. היא בטוח תתגעגע אליי. אולי גם היא רוצה יותר? היא כבר סיפרה לי בעבר על לקוחות שניסו לגעת בה, נהדפו ולא זכו לראות אותה יותר. אולי אני מיוחד? אולי אני לא סתם עוד לקוח? אני לא יודע אבל כבר אין לי מה להפסיד. אני מנסה את מזלי ושולח יד ללטף את ראשה.
"אתה יודע שאסור לגעת בי במהלך העיסוי" היא מעמידה אותי במקום.
"אבל העיסוי נגמר" אני משיב בביטחון.
"זה לא אומר שעכשיו מותר לך" היא ממשיכה.
"אז למה היד שלי עדיין מלטפת אותך?" אני לא מוותר.
בינגו! ילנה לא מתנגדת. להיפך. היא עוטפת את גב היד שלי בשלה ומצמידה אותה ללחי שלה. היא מקרבת את היד שלי לפה שלה ומנשקת אותה. הליטוף הזה כאילו סימן לילנה, המעסה המקצועית, שאפשר רק הפעם, רק איתי, במפגש האחרון, לחרוג מהכללים. פתאום היא תופסת את התחתון שלי ובמיומנות שולפת אותו ממני. זו הפעם הראשונה שהיא רואה את הזין שלי ולפי המבט שלה הוא השאיר רושם ראשוני חיובי. היא לא מחכה לתגובה שלי ומפשיטה גם את עצמה. מתחת לשמלה היא לא לובשת דבר. כאילו תכננה מראש שנגיע לרגע הזה. היא לוקחת את השמן ומציפה אותי מכף רגל ועד ראש. כבר לא אכפת לה שאנחנו על מיטת השינה שלה. היא נצמדת אליי עם הגוף השופע שלה ומשתפשפת בי. ממש מתנפלת עליי. חמה כמו הר געש והיא רק חיכתה להתפרץ!!! השדיים היפים והרכים שלה נמעכים עליי. היא נעה בקצב אחיד מעלה ומטה, מעלה ומטה. השמן חם ונעים ועוזר לה לנוע בקלילות. אני מרגיש את הזין שלי מתחכך בכוס שלה וזה מטריף אותי. בשלב מסויים הפיות שלנו נפגשים והיא נעצרת. אנחנו מתנשקים בלהט כאילו אנחנו זוג טרי. השפתיים שלה כל כך רכות. אני לא רוצה להפסיק לאכול אותן. אני אוחז משני צידיי הראש שלה ומצמיד אותו אליי בכח. אני יכול להמשיך לאכול את השפתיים שלה לנצח. לילנה יש תכניות נוספות והיא משתחררת מהאחיזה שלי. "כבר תקופה ארוכה שאני רוצה לטעום אותך" היא אומרת ויורדת לטפל לי בזין. חשבתי שהעיסוי המקצועי היה מעולה אבל העיסוי לזין שלי כמעט שגורם לי לבכות. היא מתחילה בליקוקים מהבסיס כלפי מעלה ובין לבין מכניסה את כולו לפה החם שלה ושואבת אותו. מוצצת אותו בתאווה. תוך כדי היא לא מזניחה את הביצים ומעסה לי אותם עם היד. אני מביט בה מהופנט. היא לא מסתכל עליי. מרוכזת רק בזין שלי. מעניקה לו את מלוא תשומת הלב. מידיי פעם היא יורדת לשק הביצים שלי ומכניסה גם אותו לפה. גם בזמן הזה היא לא עוזבת את הזין שלי וממשיכה לשפשף אותי ביד. היא משגעת אותי אבל אני לא מוכן לגמור. עדיין לא. לא לפני שאפנק אותה.
"עכשיו תורי לאכול" אני אומר לה. אני מסובב אותה על הגב ומנשק את החזה המדהים שלה. כל שד בתורו. משחק לה בפטמות. מוצץ אותן. מושך אותן. מלקק אותן. אני ממשיך עם הנשיקות ויורד דרומה. מנשק לה את הבטן. מלקק אותה. אני מגיע לכוס שלה. איזה כוס אלוהי. היא חלקה לגמרי, הכוס שלה חם והדגדגן נפוח ובולט החוצה. היא רטובה לגמריי. אני מלקק ומוצץ לה את הדגדגן. הוא כל כך טעים. דוחף אצבע אחת לתוכה. הכוס שלה לא צר מידיי ואני מרגיש שצריך לאתגר אותו עוד קצת. אני דוחף לה שתי אצבעות נוספות. זהו, שלוש אצבעות, זה המספר שהיא צריכה. אני יודע את זה לפי הגניחות שלה. היא משחקת ומניעה את האגן שלה על היד שלי כדי להגביר את החיכוך. היא נהנית כל כך. היא מפסקת יותר את הרגלים שלה וזה מאפשר לי גישה נוחה יותר לכוס העסיסי שלה. אני ממשיך לפנק אותה. אין דבר שאני אוהב יותר מאשר להצליח לענג אשה. אפילו יותר מאשר לגמור בעצמי. הפיסוק הנוסף חושף בפניי פי הטבעת שלה. אני מודה שזו אחת החולשות שלי. אני הרי מכור לישבנים והוא כל כל יפה וחלק ונקי וקשה לי להתאפק. אני ממשיך ללקק ולאט לאט מתקדם עלם הלשון שלי לפי הטבעת שלה. הייתי חייב לטעום אותו. לא כל אישה פתוחה לזה אבל את ילנה זה משגע. היא רוצה להרגיש אותי שם אפילו יותר. היא מושכת את הרגליים חזק אל החזה שלה וכך ומותחת עוד יותר את פלחי הישבן שלה. הלשון שלי בתוכה. בחור התחת שלה. היא מתחרפנת. מפעם לפעם אני מוציא את הלשון לליקוק זריז מסביב ואז דוחף אותה שוב בחזרה. אני ממשיך ככה מספר דקות וילנה ברקיע השביעי. היא לא יכולה יותר. "דיי" היא עוצרת אותי ולוחשת "אני רוצה לגמור עליך". אני מסתובב על הגב ומושך אותה אליי. היא מתיישבת עליי ומחדירה את הזין שלי לתוכה. עולה ויורדת. עם אגודל יד ימין שלי אני משחק לה בדגדגן. היא נהנית מזה ומגבירה קצב הדהירה. "תמשיך, עוד" היא קוראת לי. "אני גומרת". אני ממשיך ללחוץ לה על הדגדגן והיא מתחילה לרעוד. הגב שלה מוטה לאחור והיא צובטת ומושכת לעצמה את הפטמות בחוזקה. הרעידות שלה מתגברות. הנשימות שלה מתחזקות. היא פולטת צעקה. ועוד אחת. מתנשפת. מותשת. לאט לאט היא חוזרת לעצמה. חוזרת לשכב עליי. מחבקת אותי.
"אתה הלקוח המועדף עליי" היא לוחשת לי. "לפחות הייתי" אני עונה.
"עכשיו בוא תזיין אותי". היא נעמדת על ארבע כך שאני מאחוריה. מנמיכה את הראש והחזה שלה ומצמידה אותם למיטה. שוב הישבן שלה מולי ואין מחזה יפה מזה. אני נצמד אליה ומתחיל לזיין אותה. הכוס שלה נוטף. "לא שם" היא גוערת בי, כאילו לא הבנתי נכון את התנוחה. "זיין אותי בתחת" היא מצווה עליי. היא שולחת את שתי כפות הידיים שלה לאחור ומפסקת את הישבן שלה כאילו על מנת שאבין טוב יותר את הכוונות שלה. הבנתי. בכל זאת אני מתכופף אל הישבן שלה ושוב מלקק לה את פי הטבעת. מכין אותו לבאות. "נו כבר" היא שוב מזרזת בי. לא צריך לבקש ממני שוב. אני אוחז לה באגן, מכוון את הזין שלי ומחדיר לה את כולו בבת אחת. היא לא ציפתה לזה ומשחררת צעקה. השמן עושה את שלו ואני חודר אליה בקלות יחסית. מזיין לה את התחת. היא מושכת יד אחת שלי ודוחפת אותה אל החזה שלה. "תמעך אותו" היא ממשיכה בהוראות. היא שולחת יד אחת שלה ומשפשפת לעצמה את הדגדגן. אני ממשיך לקרוע לה את החור האסור תוך כדי צביטת הפטמה שלה. בכל כניסה שלי היא דוחפת את עצמה לאחור כדי להגביר את החדירה עוד יותר. היא שוב מתחילה לרעוד. "כן, כן, חזק יותר" היא מרימה את קולה. אני תופס לה את שתי הידיים, מושך אותן לאחור ומשתמש בהן כקונטרה כדי לפמפם אותה חזק יותר ובמהירות. מוציא את הזין ומחזיר אותו במכה. מוציא ומחזיר. היא גומרת. הרעידות שלה מתחזקות. גם אני כבר לא מסוגל להחזיק ומשחרר מטח של זרע חם לתוך פי הטבעת שלה. שפיכה מכובדת. אני ממלא אותה בנוזלים שלי. היא משתטחת על המיטה ואני עליה. הזין שלי עדיין בתוכה. אני נשאר צמוד אליה. מחבק אותה, כאילו היא המאהבת שלי. איזו מדהימה. ילנה ישבן זהב.
– "את מקצוענית אמיתית" אני מחייך אליה.
– "זאת היתה מתנת פרידה במיוחד בשבילך מתוק שלי. המתנה הזאת מחכה לך כבר המון זמן" היא מנשקת אותי.
אני כזה מטומטם.
– "מה אעשה עכשיו ילנה? איפה עוד אמצא מעסה כמוך?" אני שואל אותה.
 והיא עונה "בלוס אנג'לס…"
אשמח לתגובות,
רז

 

תגובות ? (אין צורך להזדהות)