מכל תלמידי השכלתי

עידית בת 47 מורה בבית ספר תיכון. היא אשה מרשימה גם בחזות וגם באישיות. הילדים אוהבים אותה, המורים אוהבים אותה, ומעגל החברות והחברים שלה ושל בעלה רחב ומגוון. לעידית יש סוד שאיש לא מכיר, היא נימפומנית וממש מכורה לסקס. עידית היא גם אשה בשלה וסקסית, ומושכת אחריה מבטים בכל מקום. גובהה 175 וקימוריה מובלטים תמיד במלבושיה. היא אוהבת שמלות עמוקות מחשוף, שמבליטות את אותו החריץ המגרה בין שדיה הגדולים. השמלות מסתיימות תמיד מעל לברך בשולים רחבים ומתנופפים שחושפים רגליים ארוכות ומושלמות. יש לה קעקוע מעל לקרסול ועוד שנים שאיש ממכריה מלבד בעלה והמקעקע לא ראה מעולם. אנשים שאינם מכירים ראו גם ראו כי עידית חסרת המעצורים מתפשטת ומשתזפת עירומה כביום הוולדה על כל חוף שאליו היא מגיעה בחו"ל…

בחצר הווילה של עידית עומד ג'קוזי הנסתר מעין כל בגדר חיה גבוהה וצפופה, מה שמאפשר לה להתערטל גם בחצר לטבול בג'קוזי ולהשתזף בה חושפת את גופה הבשל ומלא התאווה לקרני השמש.

בשנה שעברה, באחד הערבים כשהיא ובעלה תינו אהבים בג'קוזי, נשענה עידית על הדופן בגבה אל בעלה, בעוד הוא בועל אותה מאחור. זו היתה חוויה אדירה, אבל לא בגלל המשגל שהיה שגרתי ביותר… אלא בזכות זרם המים שבקע מאחד המתזים, פולח את שפתי הנרתיק החלקות שלה ומענג אותן בטיפות האויר הכלואות בו. המגע היה אלוהי ועידית גמרה תוך זמן קצר ביותר. היא כל כך אהבה את התחושה שנשארה כך לעוד סבב נוסף, מאפשרת לבעלה לחדור אותה גם בתחת ושניהם גמרו שוב, אבל הוא לא מודע לסוד…

בעקבות הערב הזה, בקשה עידית מבעלה לבנות עבורה מתז נייד שאיתו תוכל לשטוף ולנקות את סביבת הג'קוזי. זה נראה היה הגיוני בעיניו וכך עשה. ולעידית נוסף עוד "צעצוע" לארסנל מחוללי האורגזמה שלה.

בקיץ יש לעידית סדר יום קבוע, ב 7:00 5 ק"מ צעידה, אחריהם 45 דקות בחדר הכשר הפרטי במרתף ביתם ואחריהם טבילה בג'קוזי המלווה תמיד באוננות מרגיעה ומספקת. יש לה גם פנטזיה שהחלה ללוות אותה בשבועות האחרונים, היא חולמת על גבר שמשעבד אותה ומשתמש בה לצרכיו. היא רואה עצמה קשורה ומשוגלת מפנים ומאחור, היא הוזה עצמה שותה מטחי שפיך חם ודביק, היא חולמת על משגל עם שנים או יותר. היא מפנטזת כמה זוגות ידיים לופתים את גופה ומכניעים אותו כדי לספק את בעליהן…

בשבוע הראשון שאחרי ה1.7 נמצאת עידית עמוק בשגרת הבוקר שלה, ואיננה מודעת לזוג עיניים חטטניות שמביטות בה מבעד לחלון בית שכן.. ההורים בבית זה יצאו לעבוד ונועה הבייביסיטר הצעירה נמצאת עם ילדיהם בעליית הגג בחדר הצעצועים שלהם. יום אחד, לגמרי במקרה היא רואה את עידית מבעד לחלון הסגור. זה לא יכול להיות היא חושבת לעצמה, עידית היא המחנכת שלי… והמראה מהפנט אותה. בכל בוקר היא צופה שוב באשה הבשלה המאוננת בג'קוזי וגופה מתפתל בעוג ובתאווה עד לאורגזמה אחת ועוד אחת ועוד… נועה כמעט בת 17 כבר מזמן לא בתולה אבל גופה הצעיר עדיין בתולי למראה. שדיה קטנים ופטמותיה הוורודות גדולות יחסית אליו, גופה רזה אבל נשי מאוד והיא מלווה את עידית בכל בוקר, כשהיא מענגת את עצמה מבעד לטייץ המתוח על מפשעתה. זה נעים ומגרה. יום אחד, היא מזמינה את בועז החבר שלה שלומד בבית ספר אחר, לראות ביחד אתה את ההצגה היומית, ותוך שהם מביטים חבוקים בעידית, היא אומרת לו, אני רוצה שנזיין אותה ביחד.

נועה ובועז מכינים תכנית ומתאמנים על כל פרט בה, תאריך היעד הוא הזמן בו תצא המשפחה שבביתה נועה עובדת לחופשה בחו"ל.

ביום שבו קבעו, הם מגיעים אל הבית אולם כלב אימתני נובח עליהם מהחצר, הם הולכים למכולת שכנה וכמה חתיכות נקניק מרגיעות אותו. עידית שומעת את הנביחות אבל אינה מתרגשת, הוא נובח על כל מי שעובר ליד הבית. היא יושבת בג'קוזי, רגליה מפושקות והמתז מהצד השני מענג את הדגדגן שלה, ידיה פרושות על דופן הג'קוזי לצדדים גופה פתוח לרווחה והיא ומדמיינת אותו לפות בכמה זוגות ידיים… לפתע קורה משהו לא צפוי, זוג ידיים חסונות אוחז בידיה ומושך אותן לאחור, וקול לא מוכר אומר לה: שלא תעיזי לצעוק. במקביל זוג ידיים נוסף קושר צעיף שחור לעיניה והיא נותרת באפלה. גופה המעורטל רועד קצת בפחד וקצת בהמשך לאוננות שהגיעה כמעט לשיא…

עידית פוחדת ושואלת מה אתם רוצים. אולם הקול הלא מוכר נוזף בה תשתקי, ידיה המשוכות לאחור מוחזקות ביד אחת ובשניה הוא מלטף את שפתיה. עידית לא יודעת אם זה חלום שהתגשם או סיוט בהתגלמותו היא מנסה למשוך את ידיה אבל מי שאוחז בה מהדק את האחיזה וביד אחת לופת את גרונה בצורה מאיימת. הידיים מתחלפות. זוג ידיים חלש ועדין יותר אוחז בה כשהראשונות עוזבות. היא מתמסרת ללפיתה ואומרת בקול רועד… אתן לכם מה שתרצו. הקול הלא מוכר עונה לה: את מה שנרצה אנחנו ניקח לבד.

הידיים האוחזות מתחלפות שוב ועתה עידית מרגישה שמישהו נכנס אל הג'קוזי ועומד מעליה. ראשה מושען לאחור ועל פניה מתיישב כוס עדין וצעיר. היא ילדה, חושבת, עדינה, והקול הלא מוכר פוקד עליה תתחילי עידית. לראשונה היא שומעת את שמה ואומרת אינני מכירה אותך. תשתקי ותתחילי. עידית מתחילה ללקק את שפתי הערווה הצעירה היושבת עליה, פולחת אותן בלשונה וחודרת לתוכן תרה אחרי הדגדגן הצעיר. ריגוש מיני מתחיל להאפיל על הפחד והגוף שמעליה מתחיל לנוע בתנועות מתואמות לאלה שלה. עידית התמכרה לתחושה והפסיקה להתנגד לידיים שאחזו בה. הטעם של הכוס הצעיר על לשונה היה נעים ומגרה. העור הרך והלח שעטף את לשונה והגיר עליה נוזלי תאווה חמימים עשה לה טוב וגירה את חושיה. זוג הידיים השני נכנס אף הוא אל הג'קוזי, עכשיו הרחיקו את ברכיה זו מזו הידיים החזקות ואצבעות גיששו אל תוך הנרתיק שלה שהיה מגורה ותאב למגע ועונג. האצבעות חדרו לתוכה נעות בקצב פנימה והחוצה. הדגדגן התנפח עוד ושלח אל כל חלקי גופה כיווצים נעימים. עידית גמרה כמעט מייד. פתאום היה התאהבה בתחושת חוסר הוודאות והפחד. זה גירה אותה וחידד כל עצב בגופה. ידיים חסונות עיסו את שדיה השזופים ומתניים התקרבו בין רגליה כשאיבר זקור וקשה בולט מתוכן ומגשש דרכו אל תוכה. עידית גנחה בעונג ובטעות נשכה קלות את הכוס שישב עליה. אנקה נשמעה, כזו שלא היתה אמורה להשמע, ועידית זיהתה מייד את הקול, זו נועה תלמידתה המתוקה. היא קראה בשמה. לא היה מענה, אבל ניכר בירכיים שישבו עליה שרעד של פחד עבר בהן. עידית קראה שוב, נועה'לה זה בסדר. מעשה האהבה הופסק. הם ירדו מעליה ושחררו את עיניה.

כמה טוב עשיתם לי הודתה עידית, אל תפסיקו. נועה ירדה ממנה ונשקה לה נשיקה צרפתית לחה ועמוקה. עידית נענתה בתאווה ובועז חזר לזיין אותה. עידית גמרה די מהר, ובועז שלא ידע מה מצבה הוציא את הזין שלו מתוכה והחדיר אל פיה, תשתי אותי הוא פקד, ועידית בהנאה ניכרת לעין מצצה וליקקה עד שגמר כשהוא יורה לתוכה מטחי שפיך חמים ודביקים. עידית בלעה וליקקה אותו עוד קצת לפני שאמרה תודה.

אחרי שישבו בג'קוזי מחזירים את נשימתם, שאלה עידית ולמה הפלאפונים שמצלמים? למקרה שתכעסי ענה בועז. לא כועסת אמרה עידית, רק רוצה לדעת מתי הפעם הבאה… ובינה לבין עצמה חשבה…מכל תלמידי השכלתי!

מחשבה 1 על “מכל תלמידי השכלתי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן