מוכן לפגישה

………………….שום מילה לא נאמרה. אירינה מצצה בשקיקה ובקולי קולות. מצצה, ליקקה, שאבה, חלבה את הזין בלי הפסקה. התחושה היתה כאילו כולי נשאב לתוכה…………………………….

הדוורית מוצצת
אירינה מוצצת

זה היה לפני כמה ימים, הייתי אמור להיפגש בצהריים עם מישהי שמלהיטה את דמיוני כבר זמן רב. חודשים, אולי יותר מזה
שעה לפני הפגישה עצרתי בבית, להחליף בגדים, אולי מקלחת מהירה. נכנס הביתה בזריזות, משאיר את הדלת פתוחה. עוד רגע אצא. אין צורך לסגור או לנעול. מבט חטוף על השעון – כן, יש לי זמן למקלחת זריזה. אני נכנס למקלחת ומתענג במים החמים. המחשבה על המפגש, מגרה אותי, די מהר אני מגיע לזיקפה מלאה, ומאפשר לזרם הנעים לשטוף את הזין הזקור, עיניי עצומות ואני חולם עליה. לו היתה כאן, רואה את הזיקפה שלה, הזיקפה שנוצרה בשבילה ולכבודה. טוב, חייב לצאת. יוצא ומתנגב בזריזות. ויוצא עירום לעבר הסלון. בדרכי אני חולף על פני הדלת הפתוחה לרווחה. לא, איש איננו רואה אותי, הדלת פונה לעבר צידו של הבית. וכך אני הולך לי בנחת, עירום לחלוטין והזין אחוז בידי שמלטפת אותו בעדינות כאילו היה בידיה של האשה הנחשקת שתפסה כל חלק במוחי עובר לכיוון הסלון שם השארתי את הבגדים. לפתע, אני מבחין בפתח הדלת בדמותה של אירינה, הדוורית המסורה שמביאה לי את הדואר מזה כמה שנים. אשה גדולה, כבדת גוף, שמלבד "שלום שלום", אין לי איתה שום קשר. מבוגרת, ככל הנראה אפילו מבוגרת ממני, משהו באזור ה 65 והנה היא כאן, בפתח הדלת עומדת ומביטה בי בתימהון אולי בתדהמה מסויימת. עומדת ומביטה ישר למקום הנכון. בתימהון אבל בלי חשש. היא עומדת ומסתכלת. אני מבחין בחיוך שעולה על שפתיה. היא איננה אומרת דבר. היא מביטה ומחייכת. אשה גדולה, זרועות עבות וחזקות, שיערה קלוע בצמה ארוכה כמו של ילדה. צמה ארוכה ועבה, בצבע בלונד, נו טוב, כאילו אפשר לדעת מהו צבע שיערה של אשה היום.
הייתי נבוך, בשתי ידי הסתרתי את הזין העומד שלי, ככל האפשר, וחיכיתי שהיא תלך, אבל היא דווקא עמדה שם, הביטה ישר אל ידי המכסות על הזין הזקור והרוטט מתחתן. במקום ללכת אחורנית, היא דווקא צעדה כמה צעדים פנימה בלי לאמר מילה היא נעמדה ממש מולי. ממש במרחק נגיעה. היא כרעה על ברכיה ואחזה בירכי בשתי ידיה הגדולות והחזקות. ובלי לאמר מילה, פערה את פיה, הזיזה את ידי לצדדים בשתי ידיה בכוח רב ובתנועה מהירה, קירבה את פיה ופשוט בלעה את הזין העומד עם הביצים. הכל נבלע בתוך הפה הגדול שלה מאחורי השפתיים העבות והחושניות שלה. לא יכולתי להתנגד, למען האמת גם לא רציתי. עצמתי את עיני ושקעתי לתוך התענוג העילאי הבלתי צפוי. שום מילה לא נאמרה. אירינה מצצה בשקיקה ובקולי קולות. מצצה, ליקקה, שאבה, חלבה את הזין בלי הפסקה. התחושה היתה כאילו כולי נשאב לתוכה. ידעתי שזה לא ייקח הרבה זמן. למעשה התאמצתי להחזיק מעמד כדי שזה לא ייגמר, התענוג המפתיע שנגרם לי בתוך פיה של הדוורית החביבה והיעילה.
יכולתי לחוש היטב בשדיים הענקיים שלה כשהם צמודים לירכי, נמרחים על ירכי בעוז. עשיתי מאמץ כביר, אבל המציצה החזקה ומשחק הלשון על גבי הגזע הזקור בתוך הפה הגדול שלה, לא הותירו לי סיכוי. הלשון חוללה בזין הזקור שמות, עברה לאורך הגזע וליטפה את הביצים שהיו גם הן כלואות בתוך כלא התענוגות הזה. חלפו אולי שתיים או שלוש דקות והזין שלי, בלי להיוועץ בבעליו, שיחרר את המטען שהיה כלוא בתוכו כבר שבועות. אירינה, התרוממה, יישרה את בגדיה, ליקקה את שפתיה, הביטה בי בחיוך המסויים שלה, שלחה את ידה לתוך תיק הדוורים שלה, ושלפה מתוכו מעטפה. " יש לך דואר רשום" אמרה במבטא הרוסי הכבד שלה, כשהחיוך איננו מש מפניה. "חתום כאן בבקשה" אמרה ומיד משחתמתי, נעלמה בזריזות.

מחשבה 1 על “מוכן לפגישה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)