לשכוח את דני

 למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.  

הטיסה ליוון הייתה סיוט, היה איזה דיל באחד האיים של יוון (למזלי לא זה שאני נוסעת אליו) והמטוס היה צפוף במיוחד, כאילו ניסו להרוויח עוד שורה, וכל הסטראוטיפים על הישראלי המכוער התקיימו בו, צעקות מקצה המטוס לקצה השני, אשה מחומצנת צווחת בקול על הדיילת האומללה שלא אכפת לה שמנה צמחונית צריך להזמין מראש והרזרבה כבר נגמרה, היא רוצה אחת כזאת! וגבר גברתן דורש שעגלת הדיוטי-פרי תצא עכשיו כי הוא רוצה ללכת לישון! וגבר אחר חוקר למה השתיה החריפה בתשלום? ואם זה לא מספיק לידי התישבה אשה שמנה במיוחד עם ריח חריף של בצל וכל מה שרציתי זה שכבר נגיע והסיוט יסתיים.

אני נוסעת ליוון, ליתר דיוק לאי ספציפי ביוון, כדי לשכוח את דני, הגרוש שלי, רק לפני שבוע התגרשנו וניצה, ה-BBF-ית שלי, החברה הכי טובה שלי, המליצה לי לנסוע לאי ההוא ביוון שבו היא שכחה מהגרוש שלה, "גם אני, כשרציתי לשכוח מהמניאק, נסעתי לשם" היא הסבירה לי וניצה היא גרושה ותיקה, מנוסה, ועכשיו אני בדרך לשם, מקווה באמת לשכוח מדני ומהמרורים שהוא האכיל אותי, קודם בבגידות שלו, פעם ראשונה (שגיליתי, כנראה שהיו גם לפני) סלחתי, גם בפעם השניה (שגיליתי) סלחתי אבל הוא המשיך ואפילו עלה מדרגה כשצולם מחובק עם הזנזונת שלו בפרהסיה, לא מנסה להסתיר ולא משאיר לי ברירה, וגם במהלך הגירושים הוא היה מגעיל, ניסה, כמו שאומרים הגששים, שאני אצא רק עם החוט מאריך אבל העורכת דין שלי לא פראיירית וקיבלתי כל מה שמגיע לי בדין ואפילו יותר!

משדה התעופה לקחתי רכבת לתחנה המרכזית ומשם באוטובוס נסעתי שלוש שעות עד עיירת החוף שממנה יוצאת המעבורת לאי, מעבורת קטנה וישנה שהשאירה אחריה פס מבעבע במי המפרץ הצלולים והחלקים.

הייתי התיירת היחידה על המעבורת. כמה מקומיים, ככה הם נראו לי לפי הסלים העמוסים מקניות, ישבו והביטו בי במין מבט בוחן, מעט אולי מלגלג, והרגשתי מוזר אבל בטחתי במה שניצה אמרה לי והבטתי לעבר האי המתקרב, אי לא גדול שבמרכזו הר גבוה מכוסה בעצים, וכשהתקרבנו יותר הבחנתי בחופים הלבנים המקיפים אותו ובאותה עיירה ציורית שבָּתֶיהָ הקטנים צבועים בלבן וכחול והחזקתי אצבעות שאכן התוכנית של ניצה תעבוד, שאכן מישהו שם יגש אלי.

ברגע הראשון שירדתי מהמעבורת התאכזבתי, זה לא קרה, התחלתי ללכת לאורך הרציף לכיוון המלון כשלפתע שמעתי קול גברי מאחור שואל באנגלית כבדה "הגברת מחפשת מדריך שיראה לה את העיר וישמור עליה?" והרגשתי מין רעד בגוף, מין זרם שחולף לו, זה בדיוק מה שציפיתי לשמוע, לזה בדיוק ניצה הכינה אותי.

הסתובבתי, מנסה להראות אדישה כמו שניצה הדריכה אותי, ועוד זרם עבר בגופי למראה הבחור השרירי שעמד לפני, "הכל כלול?" שאלתי את שאלת המיליון דולר שניצה אמרה לי לשאול.

"הכל כלול" הוא חייך, "אלקו עושה כל מה שהגברת רוצה" ועוד רעד עבר בגופי, אלקו היה הבחור שניצה המליצה עליו, זה שעזר לה לשכוח! למרות שהיא אמרה שהוא לא היחיד באי (ורק אחרי שחזרתי גיליתי שבתור ה-BBF-ית שלי היא התקשרה אליו ותאמה איתו שיחכה לי).

"כמה?" שאלתי כמו שניצה הדריכה אותי.

"כמה ימים הגברת רוצה?" הוא ענה בתשובה.

"שבוע".

"אלף. יורו"

"שבע מאות" התחלתי להתמקח, לא שלא הייתי מוכנה לשלם אלף כדי שאלקו ישכיח ממני את דני אבל ניצה אמרה שאם לא מתמקחים זה נחשב לעלבון.

"בגלל הגברת כל כך יפה אלקו מסכים 900, אבל במזומן!"

"800" המשכתי להתמקח למרות שניצה שילמה 900.

"850, מחיר אחרון או אלקו הולך"

"אוקיי, 850", "נשברתי" מחייכת לעצמי בלב, יהיה לי במה להשוויץ, 50 יורו פחות מניצה.

"איזה מלון גברת בחרה?"

אמרתי לו. "אלקו רואה שלגברת יש טעם טוב" הוא אמר, רציני, ואני שוב צחקתי בלב כי כמו שניצה הסבירה לי בעיירה הקטנה יש רק מלון אחד נורמלי והיתרון הגדול שלו שאחרי שהזמנת חדר זוגי (ואני הזמנתי חדר זוגי) לא מעניין אותם מי הבן זוג שלךְ.

"אלקו עושה הכל, כל מה שהגברת רוצה," הוא הודיע כשהוא סוחב את המזוודה שלי בידו, "יש משהו שהגברת לא רוצה לעשות?" הוא בדק.

"אני לא מוצצת!" הודעתי, אחרי כל המציצות שמצצתי לדני המניאק, שלא מצץ לי אפילו פעם אחת כי לדבריו גבר לא מוצץ, גבר גם לא יורד כי זה פוגע בגבריות שלו, החלטתי שיעבור זמן עד שאני אמצוץ שוב.

"חבל," אלקו חייך, "ככה יקח יותר זמן עד שלאלקו יהיה שוב כוח".

"יש לי זמן" עניתי.

"ולאלקו מותר?".

"מותר, אפילו רצוי" ציחקקתי.

"ו…שם, מאחורה, בטוסיק היפה של הגברת?" הוא שאל בחשש.

"שם מותר," חייכתי אליו, "אבל רק כשאני רוצה!"

"ברור," הוא שוב הפך רציני, "הכל רק מתי שהגברת היפה רוצה".

 

אלקו

המלון היה קטן, שתי קומות ו-8 חדרים שמתוכם הבנתי שרק 2, כולל זה שלי, תפוסים כי זאת לא העונה. החדרים לעומת זאת היו גדולים ונקיים, מיטה ענקית עם סדין לבן בוהק וכריות גדולות, חדר אמבטיה פשוט, אומנם בלי אמבטיה אבל עם מקלחון גדול, ושוב הכל נקי ומסודר, ומרפסת המשקיפה אל הים.

היה רגע של מבוכה כשנכנסנו לחדר, לפחות מבחינתי, "אני חייבת קודם מקלחת" הודעתי לאלקו אבל לא ממש ידעתי מה לעשות.

"גברת רוצה שאלקו יבוא לרחוץ לה את הגב?" הוא שאל כשהוא מתחיל בנון-שלנטיות לפשוט את החולצה שלו.

"לא" עניתי, "לא הפעם" תיקנתי במהירות.

"אז אלקו יחכה לגברת במיטה" הוא המשיך והוריד את המכנסיים וראיתי את החבילה המפוארת הכלואה בתחתוני הבוקסר הצמודים.

ניצלתי את המקלחת למחשבה, ידעתי למה באתי לפה, ידעתי שהרגע הזה הגיע, הייתי מוכנה ובכל זאת גנבתי עוד רגע מתחת למקלחת החמה ואז עטפתי את עצמי במגבת גדולה ויצאתי.

אלקו שכב עירום על המיטה, שוכב על הגב והזין שלו, גדול ומתוח, התרומם בגאון בין רגליו והאמת שבא לי למצוץ לו אותו לפני שהוא דוחף לי, נראה לי שאני עדיין לא מספיק רטובה שם בפנים, אבל התביישתי או יותר נכון הצטערתי שאמרתי לו שאני לא מוצצת אז במקום זה ביקשתי ממנו שהוא יֵרֵד לי ולהפתעתי הוא בכלל לא התווכח, להפך, "אם זה מה שהגברת רוצה" הוא חייך לעברי ופינה לי מקום ואני נשכבתי על הגב, פתחתי את המגבת ובפעם הראשונה נתתי לו לראות אותי עירומה (ולדעתי קצת הסמקתי), פישקתי רגליים ואלקו נשכב ביניהם והתחיל לפנק אותי.

אלקו יודע לפנק אשה, את זה הבנתי מהר מאד. הלשון שלו עשתה קסמים בטוטה שלי, מלקקת את השפתיים הרגישות, נוגעת בדיוק במקומות הנכונים, משחקת לי בדגדגן הנפוח מתאווה ומהר מאד הפכתי לביצה רטובה שם בפנים וזה בדיוק היה הרגע להרגיש אותו בתוכי אבל לא סתם, רציתי לנרתק אותו, לעשות את מה שהמניאק (ותרשו לי לקרוא לדני, האקס שלי, המניאק) לא הרשה לי כי זאת עוד אחת מהתנוחות שלטענתו פוגעת בגבריותו, "תשכב על הגב" והפעם אני זאת שהתגלגלה ופינתה לו מקום.

"הגברת רוצה לרכב על אלקו" הוא צחק ונשכב על הגב במרכז המיטה, ועכשיו ראיתי שלרדת לי עשה גם לזין שלו טוב. עליתי עליו, נשענתי על ברכיי כשגופו בין רגליי, כיוונתי עם היד את הזין למקום הנכון והתחלתי לרדת, לאט, מרגישה כל סנטימטר של הפאלוס הגברי שחודר לתוכי וממשיכה לרדת לאט, מרגישה את האורגזמה הנבנית בתוכי ומושכת את הרגע עד שהתיישבתי עליו, מרגישה את כל הזין עמוק בתוכי ו…"פאק!" צעקתי וגמרתי, "כן, זה מה שרציתי" המשכתי, מתנשפת, "כן, אני רוכבת עליך", הנחתי את כפות ידיי על החזה שלו והתחלתי לדהור.

גם הגמירה השניה לא אחרה להגיע, חזקה, עוצמתית, מטלטלת ועדיין זה לא הספיק לי והמשכתי לדהור. "כן, זה טוב!" צווחתי בקול, "כן, אני באה, הנה, אני באה!" התנשפתי כשאני מתקרבת במהירות לגמירה השלישית, "כן, שחק לי בציצים" אחזתי בידיי בפרקי כפות ידיו והובלתי אותם אל החזה שלי, "כן, ככה, שחק לי בציצים" גנחתי בקול כשהוא התחיל למזמז לי אותם, "כן, הנה! הנה! אני באה!" התנשפתי בכבדות כשהגמירה הרביעית הכתה בי, שיא גינס פרטי שלי, ארבעה פעמים בלילה כבר גמרתי אבל אף פעם לא גמרתי ארבעה פעמים באותו זיון, "כן, עכשיו בוא תשכב עלי" נשכבתי עליו, נצמדת, והתגלגלנו ביחד, אני למטה, על הגב, והוא מעלי, נשען על כפות ידיו, מביט בי ככה מלמעלה ודופק אותי בחוזקה.

שכבתי על הגב, עצמתי עיניים, הרגשתי כאילו אני בשמיים, לא זכרתי איפה אני, ו-"דני, כן!" צווחתי באקסטזה, "דני, כן, תכניס לי, תדפוק אותי, חזק, כן, דני, עוד" ובבת אחת תפסתי את עצמי ועצרתי, יודעת שפישלתי אבל כשאלקו המשיך, ואפילו הגביר את הקצב, נרגעתי וחזרתי לאותן גניחות הנאה קולניות שלי, "כן, אלקו, תמשיך, כן!" מרגישה שהוא מגיע לשיא ואני יחד איתו, מנסה למשוך עוד שניה וברגע שהרגשתי את החום הנעים הפושה בתוכי, החום של השפיך שאלקו ירה בתוכי, גם אני גמרתי בסערה, שוברת את השיא שרק לפני רגע קבעתי, חמש גמירות בזיון אחד!

רגע ארוך שכבנו זה לצד זו על הגב, בהינו בתקרה וסידרנו את הנשימה שלנו. "למה הגברת קראה לאלקו דני?" הוא הסתובב לעברי ושאל עם חיוך.

ידעתי למה הוא שואל, ניצה הזהירה אותי, ולמרות זאת לא שיקרתי, "בטעות, דני זה הגרוש שלי, לפני שבוע התגרשנו".

"אז הגברת באה לפה לשכוח את דני?"

"כן" הסמקתי.

"אם גברת רוצה שאלקו ישכח את דני זה עולה אקסטרה"

רציתי לתקן אותו שאני רוצה שהוא ישכיח ממני את דני, לא ישכח את דני, אבל שתקתי, בשביל מה זה טוב? "כמה?" שאלתי בקיצור.

"מאה, יורו".

"עשרים וחמש"

"שבעים וחמש, רק בגלל שהגברת כל כך יפה" הוא השתמש שוב באותו תרוץ.

"חמישים" המשכתי להתמקח.

"חמישים וגם הגברת מוצצת לאלקו!" הוא הפתיע אותי.

חמישים במזומן וגם אני מוצצת לךָ" חייכתי אליו, "אבל רק כשאני רוצה! ו…בלי לבלוע! אלא אם כן אני מחליטה".

"ברור," הוא חייך חזרה, "אבל הגברת מבטיחה שתרצה"

"מבטיחה".

אותו לילה ישנתי טוב, ישנו כפיות, לפני שנרדמתי הרגשתי את הזין שלו מתחכך בפלחי ישבני והיד שלו, מחבקת אותי, חפנה את השד הגדול שלי. ישנתי ככה כל הלילה, מאז שהתחיל הריב עם דני לא הצלחתי לישון לילה שלם, ובוקר התעוררתי כשזקפת הבוקר שלו מחפשת את דרכה לתוכי ועזרתי לה, ככה, כשאני על הצד, הרמתי רגל, הובלתי אותה למקום הנכון ונתתי לו לדחוף לי אותה רק כשהוא ככה, תקוע בתוכי, הוא גלגל אותי על הבטן ושכב עלי, מרתק אותי למיטה וממשיך לזיין ונכון, לא שברתי שום שיא אבל גמרתי בכיף, גמרנו ביחד.

אחרי ארוחת הבוקר הוא הודיע שהולכים לים. התברר שהווספה שלו חיכתה ליד המלון וככה נסענו לחוף הסודי שלו, אני מאחוריו, הווספה רוטטת בין רגליי, מחבקת אותו ולדעתי גמרתי בדרך מכל הרעידות.

קודם טיפסנו אל ראש ההר ואז התחלנו לרדת, בשלב מסויים הוא פנה לשביל עפר צר שנכנס אל היער, דוהר במהירות בשביל הצר המתפתל ויורד עד שנגלה בפני החוף, מפרץ קטן עם רצועת חול לבנה ומים חלקים, כחולים וצלולים והכי חשוב, היינו שם לבד!

"זה חוף בלי בגדים" הוא התפשט במהירות וצחק כשראה שאני עם בגד הים, למרות שזה היה ביקיני זעיר שעלה לי הרבה כסף,  "גברת מתפשטת, בשביל חוף עם בגד ים לא צריכים לנסוע כל כך רחוק", אז התפשטתי, ברומא התנהג כרומאי.

את אותו יום בילינו בשחיה בים וזיונים על המגבת הגדולה שהוא פרש על החול, היינו לבד ובכל זאת חששתי שכל רגע מישהו יגיע וזה פגם קצת למרות שלא הייתה לי בעיה לגמור וגמרתי, אפילו הרבה, כך שכשחזרנו לחדר התקלחתי והלכתי לנוח, לישון, אוספת כוחות ללילה ואלקו? הוא ביקש ממני 200 יורו על החשבון והלך לתת לאשתו כדי שתקנה אוכל, כן, מסתבר שהוא נשוי ואפילו יש לו ילד מה שלא מפריע להם לחיות ככה (כל עוד יש מזה פרנסה טובה).

בערב הוא חזר ונסענו על הווספה שלו למסעדה. שוב טיפסנו על ההר רק שהפעם, בפסגה, במקום לרדת פנינו ימינה ונסענו עד שהגענו למבנה מבודד, מסעדה קטנה עם נוף על כל האי וביום טוב, ככה אלקו הסביר לי, אפשר לראות אפילו את היבשת.

אכלנו דגים, דגים שהיום עוד שחו בים ועכשיו הם הוגשו לנו אחרי אפיה בטבון עץ וגם אני, שאני מעדיפה בשר, הייתי חיבת להודות שזה היה מעדן.

הייתה אווירה טובה במסעדה, מישהו שר וניגן על בוזוקי והזכיר לי את אריס-סאן רק שבניגוד לסרטים פה לא קמו לרקוד ולא שברו צלחות. אכלנו ושתינו אוזו, הוא נקי, צלול, ואני מהול, לבן כמו חלב. הייתי עליזה כשחזרנו לחדר ויותר מזה הייתי מיוחמת, בעיקר בגלל הווספה שכל הדרך למלון רטטה בין רגליי. התפשטנו במהירות, שותקים, וקודם מצצתי לו, מעמידה לו עוד יותר את מה שכבר ממילא עמד ו…"אני רוצה בתחת!" הודעתי לו, נשכבתי על הבטן, סידרתי כרית גדולה מתחת לאגן, שלחתי ידיים לאחור ופישקתי את ישבני, מחכה לאלקו שיבוא ויכניס לי.

גילוי נאות: אני אוהבת לאכול בתחת! מה שיפה הוא שעד שהכרתי את דני לא עשיתי את זה וגם איתו זה לקח קצת זמן עד שהסכמתי, פחדתי, אמרו לי שזה כואב והחלטתי שזה לא בשבילי אפילו שפעמיים מישהו עזב אותי בגלל שסרבתי, עד שניצה, ה-BBF-ית שלי, התחילה לצחוק עלי, "נכון זה כואב," היא הסבירה לי, "בעיקר כשפותחים לך ת'תחת" היא ציחקקה, ניצה ואני אוהבות לדבר גסויות????, "וגם אחרי שורף שם, הולכים בפישוק ומתנדנדים כמו אווזה בהריון, אבל, תאמיני לי, את הגמירות הכי עוצמתיות שלי אני מקבלת כשטוחנים לי ת'תחת ו…אני לא אומרת שגם לך זה יקרה אבל אם לא תנסי איך תדעי?".

אחרי שהיא איתגרה אותי ככה, ואחרי ארוחה טובה במסעדה עם בקבוק יין שחיסלנו עד הטיפה האחרונה הייתי מספיק עליזה ושתויה כדי לתת לבעלי לקרוע את בתוליי האָנָלִיִּים וזה היה בדיוק כמו שניצה אמרה לי, כאב כשהוא חדר לפי הטבעת הבתול שלי אבל התגברתי על זה בקלות, אולי בגלל הטיפ שהיא נתנה לי "כשתוקעים לך, תגידי לעצמך שלידה כואבת יותר", אחר כך הרגשתי את החום בפי הטבעת המתוח כשהוא התחיל לפמפם ואז הגיע הפיצוץ האטומי, כן, הסתבר לי שאני מהזן הזה שמין אנלי עושה להן את זה, אורגזמה אטומית שהתפוצצה בתוכי ושלחה זרמי הנאה לכל עבר ו…הייתה עוד אחת, חזקה עוד יותר, לפני שהוא מילא לי את התחת באותו נוזל גברי סמיך וחמים שלו ואפילו עוד אחד, קטן, אחרי שהוא כבר גמר, מין אפטר-שוק כזה, ו…כן, אחר כך הלכתי בפישוק כמו אווזה מתנדנדת אבל, גם לדעתי, זה שווה.

הרגשתי את אלקו עולה עלי ופישקתי חזק יותר את פלחי ישבני. להפתעתי, למרות שמצצתי לו והרוק שלי כיסה את הזין שלו, הוא השחיל אותי קודם בכּוּס, אולי בגלל שלא הבאתי ג'ל סיכה, כמה פמפומים ו…גמרתי בפעם הראשונה ולזה בדיוק היה הסימן בשבילו כי בתנועה מהירה הוא שלף את הזין שלו, עכשיו מצופה בשפעת נוזל הסיכה הטבעי שלי, והניח את ראשו על פי הטבעת שלי, לוחץ מעט, אולי כדי לראות איך אני אגיב ואני, במין הזמנה פישקתי חזק עוד יותר את ישבני והוא תקע לי, לאט, לוחץ ופורץ את מחסום פי הטבעת המכווץ ו"פאק" גנחתי ונשכתי שפתיים, לוחשת לעצמי בלב את המנטרה שלי "לידה כואבת יותר, לידה כואבת יותר, לידה כואבת יותר" ומרגישה איך הוא חודר לתוכי עם הזין הגדול שלו, יותר גדול מזה של דני, האקס המניאק שלי, חודר ותוקע עד הסוף, שוכב עלי בכל כובד משקלו ומְרַתֵּק אותי למיטה, לא זז, כאילו שוב רוצה לראות איך אגיב ואני, בקול חרמני, לחשתי לו "כן, זיין אותי, תדפוק לי ת'תחת" והוא התחיל לזיין.

הייתי חרמנית בטרוף, אהבתי את מה שאלקו עושה לי ולא הייתי צריכה הרבה כדי לגמור פעם שניה, עוד אחד מהמגה-אורגזמות שלי כשאני אוכלת בתחת, גמירה מטלטלת וכאילו אותה צריבה של דני שהייתה צרובה בפי הטבעת שלי, הצריבה שאומרת אין טוב ממני, התפוגגה באוויר, נמוגה, נשכחה, נמחקה לתמיד ובמקומה נצרבתי בצריבה חדשה, זו של אלקו, המלך החדש של התחת שלי! ו…"פאק!" צרחתי באקסטזה כשעוד גמירה טלטלה את גופי, עוצמתית עוד יותר, כזאת שסוחטת ממני "כן!!" חזק, ארוך ומתגלגל, "כן, אני אוכלת בתחת! כן! אני אוהבת את זה! כן! אני אוהבת את מה שהזין שלך עושה לי בטוכעס!" רק שזה היה בעברית ואחר כך, אחרי עוד מגה-גמירה מטלטלת שלי, ואחרי שגם הוא גמר ומילא לי את התחת באותו נוזל חמים וריחני שלו, הייתי צריכה להסביר לו מה צעקתי וזה קצת מביך, לא?

אותו לילה ישנתי חזק, אני יודעת שחלמתי, חלום ארוטי כי התעוררתי רטובה שם בין הרגליים אבל אני לא זוכרת אותו, מה שאני זוכרת היטב זה למה התעוררתי, התעוררתי כי הרגשתי את זקפת הבוקר הנוקשה שלו מחפשת את דרכה בין רגליי, כן, שוב????, מין ברכת בוקר טוב כזאת, ומכיוון ששכבתי על הצד עם הגב אליו הרמתי רגל, כיוונתי אותו עם היד למקום הנכון וברגע שהוא היה בתוכי התגלגלנו ביחד, אני על הבטן, הוא מעלי, בתוכי, נותן לי את האורגזמה הראשונה של היום ואיך ניצה אומרת? "יום שמתחיל בזיון לא יכול להיות יום רע".

אחר כך שכרנו סירה, מסכת צלילה ושנורקל ואלקו לקח אותי לסיבוב סביב האי. שטנו לאט, סירת עץ פשוטה עם מנוע מרעיש, לא סירת מרוץ או יַכְטָה, ופתאום, במבט מהים, התגלתה מערה חצובה בצוק ולידה עצרנו ואלקו הטיל עוגן.

לבשנו את מסכות הצלילה עם השנורקל וירדנו לשחות, הים היה צלול מאד ויכולנו לראות את להקות הדגים שטות מאחורינו, שחינו לעבר המערה ונכנסנו אליה, מערה די גדולה ולא עמוקה בצורת פעמון שבראשו חור שמאפשר כניסת אור ובקצה הרחוק מהפתח רצועת חול לבן ונשכבנו לנוח.

כשאלקו התחיל להוריד לי את החלק התחתון בבגד הים קצת חששתי, כשהוא נכנס בין רגליי ורצה לפנק אותי דחיתי אותו אבל "למה גברת? אלקו רוצה שלגברת תהיה חוויה" שבר את ההתנגדות שממילא הייתה חלשה ונתתי לו. גניחת ההנאה הראשונה הפתיעה אותי, לא שהיא יצאה לי, אלקו יודע לפנק אשה עם הלשון, אלא בהֵד שנוצר, בקול שהוגבר וחזר מקירות המערה, כאילו אני לא לבד, כאילו עוד נשים מכל עבר הצטרפו אלי לפינוק ו…"נו גברת? אלקו צדק?" הוא הפסיק לרגע ואני, כמו מסוממת, הצמדתי לו חזרה את הראש ו"כן! תמשיך! כן! אלקו צדק! כן, הנה, הנה! הנה עוד אחד בא!" ועוד אורגזמה חזקה טלטלה את גופי.

לא ספרתי כמה פעמים גמרתי באותה מערה, בשביל מה? זה רק מסיח את הדעת מההנאה עצמה. בשלב מסויים, כשהרגשתי שאני סופר-מסופקת, הפסקתי אותו והשבתי לו כגמולו, הפעם אני שכבתי בין רגליו ומצצתי לו, מציצה תאוותנית, משחקת עם הלשון ועכשיו הוא זה שגנח בקול, גונח בהנאה וההד מצטרף עליו, "גברת, תזהרי!" הוא צעק והרגשתי שהוא הולך להשפריץ, "גברת אני בא!" הוא הזהיר ואני התעלמתי והמשכתי, המשכתי, מצצתי ובלעתי את כל מנת הפְּרוֹטֵאִין שהוא ירה עמוק בגרוני, בולעת כל טיפה מהשפיך החמים שמילא את פי.

דקות ארוכות שכבנו על החול והתנשפנו, מחייכים. אחר כך המשכנו להקיף את האי, כשעברנו ליד המפרץ שבו בילינו אתמול שוב עגנו, ירדנו לחוף ואכלנו ארוחה מסל הפיקניק שהבאנו. "אלקו ראה שגברת שוחה טוב מאד" הוא פנה אלי כשסיימנו לאכול.

"ככה," חייכתי במבוכה.

"רוצה לעשות תחרות עם אלקו עד הסלע הגדול?" והוא הצביע על סלע גדול שעמד במרכז המפרץ.

"תחרות?" חייכתי אליו, מודה בלב שלא סיפרתי לו שאת רוב תקופת התיכון עשיתי בארצות הברית, הוריי היו בשליחות, ושם כיכבתי בנבחרת השחיה של התיכון, "בתחרות יש פרס, מה הפרס?".

"אם גברת מנצחת אלקו יורד לה, שם בסלע"

"מסכימה, אבל אם אתה מנצח אני יורדת לךָ" הוספתי לצורך ההגינות.

שחינו. בכל התערבות יש חכם וטיפש, הייתי בטוחה שאני החכמה אבל מהר מאד התברר לי שאני הטיפשה, לא היה לי שום סיכוי מולו, לא רק ששחיה בים זה לא שחיה בבריכה אלא שאלקו היה דג! כן, אלקו שחה כאילו נולד עם סנפירים, "ניצחת" התנשפתי בכבדות כשהגעתי לסלע שהוא כבר ישב עליו, מחייך".

"זה בסדר, גברת לא חייבת לאלקו כלום" הוא הביט בי במבט מנצח.

"אף אחד לא יגיד שאני לא עומדת במילה שלי!" הודעתי, התקרבתי אליו ובפעם השניה באותו יום ירדתי לו, ירידה מכובדת, מציצה שמזמינה גמירה, גמירה בפה שלי, כן, בלעתי עוד מנה מכובדת של שפיך טרי ורענן ואתם יודעים מה? נהניתי מכל רגע או אם תרצו- מכל טיפה.

עד שגמרנו להקיף את האי כבר ירד הערב, בדרך למלון עצרנו ואכלנו באחת המסעדות הקטנות האלה, אוכל בייתי אבל מה זה טעים, הייתי עייפה אבל לא ויתרתי על מקלחת טובה וזיון לילה טוב מפנק שבאמצע, אחרי אורגזמה מאד מפנקת, זינקה למוחי התודעה שכל היום לא חשבתי על המניאק אפילו פעם אחת וגם בלילה לא חלמתי עליו, מה שלא קרה מאז שהחלטנו להתגרש, כן, דני, האקס שלי, מתחיל להמחק מזכרוני!

גם למחרת התעוררתי על התחושה שמישהו מתדפק על דלתי אז פתחתי רגליים ונתתי לו להכניס לי ביקור, זיון בוקר טוב מפנק, יום שמתחיל בזיון לא יכול להיות יום רע אמרתי כבר? כי אתמול זה הוכיח את עצמו ואני מקווה שגם היום.

אחרי ארוחת בוקר טובה נסענו שוב לאותו חוף נסתר, שוב הווספה רעדה בין רגליי והפכה אותי חרמנית רק שהפעם, כשהגענו לחוף, ראיתי שאנחנו לא לבד, עוד זוג היה שם, בקצה השני, לא זה שאנחנו יושבים, ולא רק שהם היו שם הם היו עירומים והזדיינו! כן, היא עומדת על ארבע, כֵּהֶה עוֹר, ולא משיזוף, עם שדיים ענקיים שתלויים תחתיה, מתנדנדים, והוא מאחוריה, דופק אותה בדוגי סטייל!

זה שהם ראו אותנו אני בטוחה, את הווספה שומעים מרחוק והם הביטו לעברנו, אבל זה לא הפריע להם להמשיך להזדיין וגם לא להשתיק את גניחות ההנאה הקולניות שלה. "זה בסדר, לא צריך להפריע לגברת" אלקו ניסה להרגיע אותי, "עכשיו מתפשטים, זה חוף בלי בגדים" וכדי לתת לזה משנה תוקף הוא התפשט במהירות וראיתי שגם עליו ריטוט הווספה השפיע ועמד לו תותח.

התפשטתי כמוהו ונשכבתי על המגבת שהוא פרס עבורי, אלקו שכב על הצד והביט בי. מרחוק שמעתי את הבחורה גומרת ורגע אחרי גם הוא הצטרף ושניהם נשכבו על הגב, מתנשפים. "זה שם, מיקו, אח קטן של אלקו" אלקו חייך לעברי, "בטח יבוא להגיד לנו שלום" ואני, כמו אוטומט, לבשתי חזרה את החלק התחתון של הביקיני שלי.

"למה? הגברת מתביישת?" אלקו צחק, "אם אח של אלקו לא מתבייש, וגברת של אח של אלקו לא מתביישת, ואלקו לא מתבייש, למה גברת מתביישת?" ואני הסמקתי והורדתי חזרה, "גברת לא צריכה להתבייש, לגברת יש וֶגָ'ינה (vagina) יפה כמו פרפר" הוא צחק, "אלקו אוהב לראות את הוג'ינה של גברת" ואולי כדי להוכיח הוא נישק לי על שפתי הכוס הנפוחות שלי ואני הסמקתי עוד יותר, ביחוד כשראיתי שאחיו בא לעברנו ואין ספק שהוא ראה מה אלקו עשה לי.

הרגשתי את המבט שלו חורך את גופי, סוקר אותי במבט חוקר מכף רגל ועד ראש, מתמקד בפרטיים שלי ואני, בתגובה, הסתובבתי ונשכבתי על הבטן. קודם הם דיברו ביוונית, צוחקים, אבל כשכחכחתי בגרוני, מזכירה להם שאני כאן, הם עברו לאנגלית.

אם קודם חשבתי שאלקו קורא לו אחי זה סתם ביטוי חברי עכשיו ראיתי עד כמה הם דומים, אותו מבנה גוף של אל יווני, אותם הפנים, אפילו אותו החיוך, ולמרות שהזין שלו היה מדולדל, טוב, רק הרגע הוא גמר, לא היה לי ספק שגם זה של מיקו גדול לא פחות מזה של אחיו, "הגברת שלי שואלת אם אתם רוצים לאכול יחד הערב, היא מזמינה" מיקו חייך, "הרבה כסף יש לגברת שלי, אִישִׁיוּת חֲשׁוּבָה בהוליווד" הוא צחק וראיתי את החיוך על פניו של אלקו כשאמרתי שאני מסכימה.

אחר כך שוב שחינו לסלע, הפעם בלי תחרות אבל כנראה שהוא הרגיש חייב כי הוא פינק אותי שם בגדול עם הלשון שלו רק שכשחזרנו פתאום עלו עננים וחזרנו למלון, עושים מין תחרות עם אחיו על הווספות והתברר שגם היא ישנה באותו מלון רק ששמו אותנו בחדרים רחוקים, אולי שלא נפריע אחת לשניה כשאנחנו גומרות ????.

התקלחנו ביחד, הפעם נתתי לו לכופף אותי ולתקוע, בכוס כמובן, לא בתחת, הדבר האחרון שרציתי זה בערב, כשנפגש, יראו שאני הולכת בפישוק כמו אווזה בהריון. שידעו שאכלתי בתחת.

בערב נסענו לאותה מסעדה על ההר. דבר ראשון שגיליתי זה שמה שאני לא הרשתי לאלקו היא הרשתה למיקו, היא הלכה בפישוק מתנדנדת כמו אווזה בהריון, הסימן הבדוק שביקרו לה בתחת. מהר מאד גם גיליתי עליה שהיא מטקסס, המבטא הדרומי הכבד הסגיר את זה מייד, שקוראים לה סלין ושהיא מלהקת בכירה באחד האולפנים הגדולים בהוליווד.

אכלנו ושתינו, הרבה אוזו, עניין אותה לשמוע על ישראל, מבחינתה המולדת של גל גדות וארץ הקודש וכשסיפרתי לה שגם אני שֵׁרַתִּי בצבא היא ממש העריצה אותי.

"תגידי," היא הפתיעה אותי, "אולי את רוצה הלילה להתחלף?".

לרגע הייתי בשוק, הבטתי באלקו, חשבתי שהוא יתנגד, אבל הוא רק חייך, "את מתכוונת ש…"

"את יודעת גברת," מיקו הצטרף, לא הוא ולא אחיו לא הסכימו לקרוא לי בשם, בשבילם הייתי הגברת, "אם הגברת לא תנסה איך היא תדע איזה אח יותר טוב?" הוא ציחקק ותנועת היד הגסה שלו הבהירה במה יותר טוב.

"כן, מיקו רוכב מצטיין," סלין ציחקקה וחזרה על אותה תנועת יד גסה, "ולגוון רק מוסיף להנאה".

הבטתי באלקו, מבט חוקר, "אלקו יעשה כל מה שגברת רוצה אבל אלקו חושב שגברת סלין צודקת, גברת צריכה ללמוד מהפרפר, צריכה לעוף מפרח לפרח" ו…נכנעתי ללחץ והסכמתי.

 

מיקו

אותו לילה מיקו תקע בי את המסמר האחרון בארון הקבורה של הזכרונות מהאקס המניאק שלי, מחק אותם ללא זכר, השכיחו אותם סופית! טוב, זה לא היה מסמר, זה היה פאלוס גברי מכובד, אייל-ברזל מפואר, זין ארוך, עבה ונוקשה שעבר בכל החורים שלי, מחק כל שארית זכרון שהייתה שם וצרב במקומם זכרונות חדשים, טובים עוד יותר, אבל בואו נתחיל מההתחלה.

כל הדרך למלון נצמדתי לגב של מיקו, דוהרים על הווספה הרוטטת שהעלתה בי את מפלס החרמנות וחשבתי האם לא עשיתי מקח טעות?

כשהגענו מיקו שאל, עם חיוך זימתי על שפתיו, "הגברת רוצה שאני אתפשט?" ובלי לחכות הוריד את חולצת הטריקו שלבש וחשף את הבטן השרירית שלו, "הגברת מתביישת ממיקו?" הוא ציחקק ופשט גם את מכנסיו ונשאר לעמוד בתחתוני בוקסר צמודים שגילו לי שכמו לאחיו, גם לו יש מה להציע לי, "אולי כמו גברת סלין הגברת לא קונה חתול בשק ורוצה לראות קודם מה יש למיקו בין הרגליים?" הוא ציחקק ובתנועה מהירה הוריד גם את התחתונים ועכשיו יכולתי לראות בבירור את הזין המפואר שלו שעמד זקור ומתוח, בעיניי הוא נראה בדיוק כמו זה של אחיו, לא פחות וכנראה גם לא יותר, "עכשיו הגברת מרוצה?" הוא חייךְ, משפשף לעצמו לאט כדי להעמיד אותו עוד יותר, "ואולי הגברת רוצה שמיקו יעזור לה?" הוא עבר ונעמד מאחורי ופתח את רוכסן השמלה שלי, הכניס את כפות ידיו אל הכתפיים שלי, מתחת לבד, והחליק את השמלה מעליי, עוזר לה ליפול לרצפה ומלטף את גופי, עם יד אחת מלטף ובשניה משחרר את קרסי החזיה ואז מפיל את הכתפיות לצדדים ואני מתמסרת ונותנת לה לצנוח לרצפה, "וואו, חזה יפה יש לגברת, למה להתבייש?" הוא נעמד לפני וחייך כשכיסיתי את השדיים החשופים בכפות ידיי, "הגברת לא צריכה להתבייש ממיקו" הוא ירד לפני על ברכיו, אחז בתחתוני הביקיני שלי והתחיל למשוך ולהוריד אותם, "אלקו אמר שהגברת אוהבת שירדו לה" הוא לחש כשחשף את ערוותי ועוד לפני שגמר להוריד את התחתונים כבר הצמיד את שפתיו לשפתי הכוס הנפוחות שלי והעביר את קצה הלשון לאורך החריץ, מעביר בי רטט תשוקה תאוותנית ואני? אני התמכרתי, נתתי לו להמשיך, אפילו עזרתי לו, הוצאתי רגל אחר רגל מהתחתונים שהוריד ו…"בואי, מיקו יפנק אותך" הוא ציחקק, הרים אותי בזרועותיו והניח אותי במרכז המיטה על הגב, נכנס בין רגליי, הצמיד את שפתיו לשפתי הכוס הבוער שלי והתחיל לפנק, או אולי נכון יותר המשיך לפנק.

את הגמירה הראשונה שלי העברתי בשקט, אין לי ספק שמיקו הרגיש בה, בטח בטעם, אבל אני רק שתקתי מה שגרם לו יותר להשתדל, להדהיר אותי אל הגמירה השניה והפעם הכרזתי עליה בקול, גמירה חזקה, מטלטלת, כזאת שאי אפשר להסתיר, גמרתי והייתי עוד יותר מיוחמת, רציתי להרגיש את הדבר האמיתי בין רגליי אז הזמנתי אותו לעלות עלי, לעלות ולהכניס לי ואת זה הוא עשה בהתלהבות, עלה, כיוון ונעץ את חרבו השלופה עמוק בין רגליי, דחף עד הסוף, עד העצם, והתחיל לזיין, לפמפם, לשפשף את הזין העבה והנוקשה שלו בין שפתי הכוס הכל כך מגורות שלי, להחליק בין קירות הנרתיק הכל כך משומן, להדהיר אותי לעוד אורגזמה חייתית שהרעידה כל נים בגופי.

עכשיו שיכולתי להשוות בין שניהם אני עדיין לא יודעת של מי יותר גדול, לדעתי די דומים ורק זווית ההתקפה שלהם קצת שונה, נוגעים בנקודות קצת שונות ואולי בגלל זה הוא השלים עבורי את מלאכת המחיקה של האקס המניאק שלי, נוגע וצורב בנקודות שאחיו לא הגיע ו…מיקו טחן אותי בתנועות ארוכות, מהירות, בתקיעות חזקות שהרעידו והטיסו אותי לעבר האורגזמה הרביעית, החזקה מכולם, כזאת שהשאירה אותי בלי נשימה ואם זה לא הספיק הוא גם הצטרף וגמר, מכבה את השריפה שהתלקחה בתוכי במטחי שפיך גברי רענן.

"אני רוצה עוד" הודעתי לו אחרי שנרגעתי קצת, מסתבר שלמרות הכיבוי גחל התשוקה עדיין לחש בתוכי והדליק אותי מחדש.

"אין בעיה אבל גברת צריכה לעזור קצת למיקו" הוא חייך לעברי והצביע על האיבר המדולדל בין רגליו.

"אין בעיה" וראיתי את החיוך הזימתי נמרח על פניו, "בוא!" הובלתי אותו אל המקלחת.

קודם הוא סיבן לי את הגב, מסבן ובעיקר ממזמז, לא מתרכז רק בגב אלא נודע גם בציצים, מרים ומסבן מלמטה ותוך כדי מעסה, מסבן ומשפשף לי בין הרגליים ומנצל הזדמנות לבדוק לי שמן, לא פוסח על אף מקום שיכול לגרות. אחר כך אני רחצתי אותו, ביחוד שם, בזין הרטוב באותו קוקטייל מיצי תאוותנו המשותפת, ורק כשהרגשתי שהוא מתעורר ירדתי על ברכיי לפניו והתחלתי למצוץ לו, ככה, כשהמים זורמים על שנינו, מצצתי והרגשתי איך לאט לאט הגרון העמוק שלי מתמלא באייל-הברזל שנמתח ותפח וכשהרגשתי שאני מרוצה קמתי ו…"בוא!" בלי להתנגב הובלתי אותו אחרי למיטה.

קודם פרשתי מגבת גדולה ואז הצבתי כרית גדולה ונשכבתי עליה, על הבטן, מסדרת את הכרית במקום הנכון שתגביה את התחת שלי, ועוד כרית בשביל הראש, שיהיה מה לנשוך, פתחתי מעט את רגליי, שלחתי את שתי ידיי לאחור ופישקתי את פלחי ישבני ו-"בוא," הזמנתי אותו בקול חרמני וצרוד, "בוא תכניס לי בתחת".

יאמר לזכותו שבדיוק כמו אחיו גם הוא היה ג'נטלמן, קודם הוא טבל את הזין שלו בכוס הכל כך רטוב ומשומן שלי, כמה פמפומים לצפות את אייל-הברזל שעוד רגע ינגח בישבני באותו שמן סיכה טבעי שלי והוא שלף והניח אותו על פי הטבעת ואני, אינסטינקטיבית, פתחתי חזק יותר את התחת, "כן, תכניס לי" גנחתי במים תאווה לא נשלטת כשהרגשתי את הלחץ בפתח הצר, "כן, פאק! תמשיך!" צרחתי כשהפתח נפתח וראש הזין שלו חדר לתוכי, "כן-ן-ן! ככה" ושוב הייתה זו גניחה תאוותנית ארוכה כשהוא התחיל לדחוף לי לתחת, לאט, לא ממהר, נהנה מכל סנטימטר שנכנס ואני יחד איתו, אני אוהבת לאט, האמת שאני גם אוהבת מהר, בנעיצה אחת חזקה וכואבת, בעצם אני אוהבת בתחת ולא באמת חשוב לי איך דוחפים לי!

מיקו תקע לאט ואני התחרמנתי בטרוף, נכון, זה כואב, בגלל זה נשכתי חזק את הכרית שמתחת לראש, ונכון, אני לוחשת בלב את המנטרה שלי, 'לידה כואבת יותר', אבל אני אוהבת את הכאב הזה וככל שהזין שלו נכנס עוד יותר אצלי האורגזמה דהרה אל עבר השיא ו…"כן!" נשכתי את הכרית לא לצרוח כשכל הזין של מיקו היה תקוע עמוק בישבני והגעתי לשיא, גמרתי, "כן, אימא'לה, כן, הנה, זה בא לי! זה בא!!" גנחתי בקול, בעברית, ומיד "כן, תמשיך, תדפוק לי ת'תחת" הוספתי באנגלית, שלא יבהל ויברח, "כן, אני אוהבת בתחת" גנחתי בקול כשהוא התחיל לפמפם, "כן, תמשיך, עוד! חזק!"

מיקו פמפם לי את התחת, ישבנו עולה ויורד והזין שלו משתפשף בפי הטבעת שלי המתוח עליו, כבר לא כאב לי, עכשיו זה היה התענוג המוכר, ונכון שידעתי שאחר כך יכאב לי, יצרוב לי בפי הטבעת ואני אלך בפישוק כמו אווזה בהריון אבל לא היה אכפת לי חייתי את הרגע וברגע הזה זה בדיוק מה שרציתי, זה בדיוק מה שהייתי צריכה, ומיקו סיפק לי את כל צרכיי בגדול, שולח אותי לעוד אורגזמה עוצמתית, מטלטלת, כזאת שהרבה זמן לא שוכחים לפני שגם הוא גמר, מילא לי את התחת באותו נקטר אלים חמים וריחני שלו.

סלין.

אותו לילה ישנתי טוב, שינה מתוקה כזאת, אני יודעת שחלמתי אבל גם הפעם לא זכרתי על מה אבל לפי הרטיבות בין רגליי אין ספק שזה היה חלום ארוטי אז ניצלתי את זיקפת הבוקר של מיקו ורכבתי עליו, הוא על הגב, אני יושבת עליו, משופדת, ודהרתי לי לגמירות בוקר-טוב מפנקות, כן, גמירות, לא אחת, שלוש!

נסענו שוב לחוף הסודי ואלקו וסלין היו כבר שם, שוכבים על החול עירומים, אז גם אני התפשטתי, הפעם בלי להסס לשניה. הפעם ישבנו ביחד, אלקו שוב לידי ומיקו חזר לסלין. סלין חייכה כשראתה איך אני הולכת אבל מהר מאד גיליתי שגם היא לא הולכת ברגליים סגורות, שגם אצלה אלקו הכניס ביקור יסודי בישבן, שגם את התחת שלה טחנו.

שכבנו ככה בשמש, משתזפים ושותקים, סלין הייתה הראשונה ששברה את השתיקה ועשתה את זה עם הרבה סטייל, "אני מיוחמת," היא הכריזה בקול והתיישבה, "בוא," היא משכה את מיקו ביד, "אני רוצה שתדפוק אותי כמו כלבה מיוחמת" היא נעמדה על ארבע, בדוגי, מנענעת את ישבנה.

הייתי בשוק, לא ציפיתי לזה, אבל מיקו, בנון-שלנטיות, נעמד על ברכיו מאחוריה, השחיל אותה בתנועת אגן חזקה והתחיל לפמפם, לזיין. "ומה הגברת רוצה?" אלקו התיישב ופנה אלי.

לקח לי שניה לעכל ובמין יריה מהמותן עניתי, "כמוה, גם אני רוצה שתדפוק אותי כמו כלבה מיוחמת", נעמדתי על ארבע מולה, ראש מול ראש, מביטות זו בזו מקרוב ואלקו לא נתן לי זמן להתחרט, הוא התייצב מאחורי, עומד כמו אחיו על ברכיו, אחז במותניי והשחיל אותי, באבחת אגן חזקה נעץ בי את זקפתו הנוקשה והתחיל לפמפם, לזיין.

הבטתי בסלין בעיניים והיא הביטה בי חזרה וחייכה, שתינו גנחנו בקול, מרשות לעצמנו, רק אנחנו בחוף, כשהאורגזמות הגיעו, וסלין הייתה הראשונה שגמרה, היא צווחה בקול והודיעה "אני באה! אני באה!" ורגע אחרי גם אני הצטרפתי, פורקת כל עול, צועקת בדיוק כמו שהייתי מצפה שכלבה מיוחמת שמקבלת את עונתה בגדול תצעק.

הגברים המשיכו לטחון אותנו, במרץ, ואנחנו דהרנו לעבר האורגזמה הבאה, גומרות וצועקות, מספרות, הפעם אני השגתי אותה במרוץ, "אני באה! אני באה!" צרחתי באנגלית והיא הצטרפה, גמרנו ודרשנו "עוד!".

מיקו גמר ראשון ואלקו המשיך, גמרתי שוב, בסערה, וראיתי את מבט הקנאה שלה אז חייכתי אליה, חיוך נצחון של מי שהימרה על הסוס הנכון, אבל אז גם אלקו גמר.

קודם התרחצנו בים ואחר כך התישבנו לאכול מסלי הפיקניק שהבאנו אותנו, לחם טרי, ירקות רעננים שנראו שנקטפו רק הבוקר מהגינה שמאחורי המלון, גבינות צאן ויין, הרבה יין.

"עשית את זה פעם עם אשה?" סלין הפתיעה אותי.

רציתי להגיד לה שזה לא עניינה אבל הסתקרנתי ובמקום זה עניתי "כן, אפילו יותר מפעם" שזאת האמת, בדרך כלל עשיתי את זה עם ניצה אבל לא רק למרות שבכל התקופה שהייתי נשואה לדני לא עשיתי את זה.

"בא לך?" היא חייכה לעברי.

"והם?"

"הם זה לא בעיה" היא חייכה עוד יותר, "בשביל הכסף שאנחנו משלמות להם הם יעשו כל מה שנרצה, גברים," היא פנתה למיקו ואלקו, "תשחו בבקשה לסלע וחכו שם עד שנקרא לכם, יש לנו שיחת נשים חשובה".

סלין צדקה, הם אפילו לא התווכחו רק ראיתי את החיוך הזנותי שהם החליפו ביניהם כשקמו ופנו לעבר הסלע.

אין על 69 של נשים וזה בדיוק מה שעשינו, סלין שכבה על הגב ואני עליה, הראש שלי בין רגליה והראש שלה בין רגליי ופינקנו האחת את השניה כמו שרק נשים יודעות לפנק, עושות זו לזו את מה שאנחנו אוהבות שיעשו לנו ומסתבר שמה שאנחנו אוהבות די דומה.

האמת שהיה ברור לי שמיקו ואלקו מסתכלים עלינו, הסלע לא כל כך רחוק ומניסיון ידעתי שרואים משם בברור מה קורה בחוף אבל התעלמתי, בכל אופן עם שניהם הזדיינתי ורק קודם עשינו את זה אחד ליד השני אז שיהנו מההצגה הכי טובה באי ואולי זאת הייתה הלשון של סלין שעשתה בי פלאים ואולי דווקא הידיעה שמציצים לי אבל הליבידו שלי היה בשיאו ואפילו הטעם המלוח של מי הים על הכוס של סלין כשהתחלתי לרדת לה, ואני בטוחה שגם היא הרגישה אותו את אותה מליחות עלי, לא הרסו את ההנאה, במיוחד כשהגעתי לטעם האמיתי שלה, הטעם של אותו נקטר משכר של אשה מיוחמת שמילא את הכּוּס שלה, ולכן לא פלא שגמרתי וגמרתי ו…גמרתי עד ששתינו נפלנו זו ליד זו מסופקות וחסרות נשימה.

זה שלסלין אין מעצורים בכל מה שקשור לסקס כבר הבנתי אבל אז היא הסבירה לי שבהוליווד היא פריג'ידרית, הדבר האחרון שהיא צריכה זה שמועות שהיא מלהקת תמורת סקס, שהמבחן האמיתי להתאמה לתפקיד הם הביצועים אצלה במיטה ולכן היא באה לפה, רחוק מהעין ובעיקר רחוק מהפפרצ'י, כדי להתפרע ו…"עשית את זה פעם עם שנים, את יודעת, חדירה כפולה?" היא הפתיעה אותי.

"לא" הסמקתי.

"אני מתה על זה," היא חייכה לעברי, "אני יכולה להשאיל ממך את אלקו כי באה לי, עכשיו" והיה משהו מתחנן במבטה, "ואם תרצי גם אני אעזור להם להעמיד מחדש בשבילךְ" היא קרצה לי.

הסכמתי, זאת אומרת הסכמתי להשאיל לה את אלקו אבל לגבי אם גם אני רוצה לא עניתי, לא 'כן' ולא 'לא', אולי כי חדירה כפולה ראיתי רק בסרטים הכחולים אבל במציאות לא עשיתי את זה והחלטתי לשמור לי את האופציה.

סלין קראה לגברים והם חזרו עם זקפת אדירים, אין ספק שהם ראו מה עשינו. קודם היא השכיבה את אלקו על הגב, אחר כך היא השתפדה לו, דהרה כמה דהירות כדי לשמן, נשכבה עליו, מוחצת את שדיה אל החזה השרירי שלו, ובשתי ידיה אחזה בפלחי ישבנה ו-"בוא" פתחה את הדרך והזמינה את מיקו שלא היה צריך הסברים ועלה עליה, כיוון בידו והשחיל אותה בתחת בנעיצת אגן חזקה ופראית.

"פאק!" סלין צרחה בקול ואין ספק שכאב לה, "פאק! פאק! פאק!" היא המשיכה במהירות, מתנשפת, "פאק! כמה שאני אוהבת את זה!" היא צווחה בקול חרמני, לא משאירה ספק עד כמה היא נהנית מזה, "כן, ככה, תעשה אותי מאושרת" היא צעקה כשמיקו התחיל לפמפם לה בתחת, "כן, אלוהים, אין כמו שני זרגים בתוכך!" היא חייכה לעברי, חיוך מדושן עונג, "את מוכרחה לנסות!".

ידעתי שאני רוצה לנסות. לראות אותם ככה מולי היה מחרמן בטרוף, הרבה יותר מכל סרט כחול, הייתי מגורה ברמות, הבטתי בהם במבט מהופנט ובלי להרגיש התרוממתי על ברכיי, דחפתי יד אל בין הרגליים הצמודות ועשיתי באצבע, כן, הבטתי ואוננתי! "מחרמן, אהה?" סלין חייכה לעברי, חיוך זימתי של תפסתי אותך על חם.

"כן" עניתי בקול מהופנט, לא מורידה את העיניים מהם ולא מפסיקה לאונן.

"לעשות את זה מחרמן עוד יותר" סלין התנשפה, "הנה! כן! כן!! אני באה!!" היא צווחה באקסטזה, "כן, תמשיכו, עוד! חזק!" ואלקו אולי שכב למטה פסיבי אבל מיקו המשיך, התחת שלו עולה ויורד והזין שלו מפמפם בתוכה, יוצא כמעט עד הסוף וננעץ חזרה בחוזקה ובכל נעיצה כזאת מרעיד את גופה וסוחט ממנה גניחת הנאה קולנית ובעיקר שטופת הנאה ונַאפוּפִים.

אני לא יודעת מתי אלקו גמר אבל הוא גמר כי כשמיקו גמר והתגלגל מעליה לצידו האחד של אלקו והיא התגלגלה לצידו השני ראיתי את הזין המדולדל שלו וסלין? היא שכבה על הגב ברגליים מפושקות, טיפות שפיך נוזלות מהכּוּס והתחת שלה וחיוך מסופק של חתולה ששתתה צלחת שמנת גדולה מרוח על פניה, מתנשפת בכבדות ולא מפסיקה לחייך.

"נו? רוצה גם?" סלין חייכה לעברי כשנרגעה.

"רוצה" עניתי ללא היסוס.

"בנים," היא פנתה לאלקו ומיקו, "לכו לים, תרחצו את הבולבולים ובואו, יש לכם עוד משימה לבצע".

סלין עמדה בהבטחה שלה, היא העמידה להם מחדש, טוב, גם אני עזרתי, בשעה שהיא מצצה למיקו אני מצצתי לאלקו, וכשהיא נתנה למיקו להשתפשף בין שדיה הגדולים אלקו השתפשף באלו שלי ולהפתעתי לא היינו צריכות הרבה כדי שיעמוד להם מחדש, עמודי מתח גבוה זקורים בין הרגליים השריריות שלהם, מוכנים עבורי.

את החדירה הכפולה הראשונה שלי אכלתי באותו חוף סודי באי הקטן ואהבתי! השתפדתי על מיקו ואלקו תקע אותי מאחור, לאט, כמו שאני אוהבת, תקע עד העצם והתחיל לזיין ועכשיו הבנתי ממה היא כל כך מתלהבת, השפשוף הזה של שני זרגים גדולים שמתחככים זה בזה כשרק הקרום הדק שבין הכוס והתחת שלי חוצץ ביניהם פשוט הטריף אותי וצרחתי כמו משוגעת, צרחות של הנאה ושמחה, "כן, אימא'לה, זה בא לי!" הודעתי בקול מחורמן, "כן, הנה, זה בא לי, זה בא! כן!!" גמרתי בסערה, "עוד! רוצה עוד! בבקשה עוד" התנשפתי בקול, ואלקו כתש לי את התחת עם העלי הגדול שלו, כתש דק דק.

קודם הרגשתי את מיקו גומר, החום הזה שמילא לי את הכוס והשפשוף שנחלש ככל שהזין שלו רָפַס והתדלדל, אבל אלקו המשיך, מצדיק את המוניטין שניצה כל כך התהדרה בו, שולח אותי לעוד גמירה מפנקת לפני שגם הוא גמר בסערה, ממלא לי את התחת באותו לבה גברית חמימה ונעימה שלו.

אותו ערב שוב יצאנו לאכול ביחד, הפעם אני התעקשתי לשלם. היינו במצב רוח טוב וסיימנו את הערב בחדר של סלין. כשסלין הציעה שנרכב קצת על הסוסים שלנו (כן, ככה היא קראה להם לפניהם, סוסים, כי אנחנו הולכות לרכב עליהם) לא התנגדתי.

התפשטנו במהירות, כולנו, הגברים נשכבו על הגב על המיטה הגדולה, הזקפות שלהם עומדות זקורות וגאות כארזי הלבנון, רק שרגע לפני שעלינו עליהם סלין הציעה תחרות,

כל אחת תרכב על הסוס של השניה ותנסה לגרום לו לגמור והסוס המנצח, זה שהחזיק יותר זמן מעמד, והמפסידה, זאת שלא הצליחה להגמיר אותו, יורדת על הברכיים וחוטפת את מנת השפיך על הפרצוף.

ביום רגיל הייתי אומרת מייד 'לא' אבל היין ששתינו, האווירה בחדר והמבט של אלקו שאמר 'תסמכי עלי' אז "באלקו אבטח" מלמלתי לעצמי, בעברית, והודעתי שאני מסכימה וככה עלינו עליהם, אני על מיקו וסלין על אלקו, השתפדנו והתחלנו לדהור.

עשיתי כל מה שאני יודעת כדי לגרום למיקו לגמור, דוהרת במרץ, מכווצת חזק את שרירי הנרתיק סביב הזין שלו, גחנתי ונתתי לו למצוץ לי את הציצי ומוללתי לו את הפטמות הנוקשות שלו וזה עבד, הרגשתי אותו מתרגש, את הזין שלו קופץ ונמתח, "כן, תן לי, תן לי" לחשתי לו בקול מגרה, "כן, בוא, בוא" עודדתי אותו לגמור, "כן, בוא, בוא" שלחתי מבט לעבר סלין וגם היא לא קוטלת קנים, גם היא ניסתה לגרום לאלקו לגמור ו…"יש!" צעקתי כשהרגשתי את החום הנעים מתפשט בכוס שלי, החום של השפיך של מיקו שמילא אותי, "יש, הוא גמר!" הודעתי בקול ומיקו הביט בסלין ומלמל "מצטער".

"פאק" סלין מלמלה וירדה מאלקו, "בוא" היא ירדה על ברכיה ואלקו נעמד לפניה, משפשף לעצמו, "אולי הגברת רוצה לעזור" הוא חייך לעברי ואני קמתי, נעמדתי לצידו ושפשפתי לו ולא הייתי צריכה הרבה לפני שהרגשתי איך הוא נמתח ו-"תני לי" אלקו חזר לשפשף לעצמו, מכוון ומטח ראשון של זרע גברי ריחני נורה על פרצופה של סלין, מטח ואחריו עוד מטח ועוד מטח, מכסה את פרצופה ושדיה של סלין באגלי שפיך לבנים.

גם למחרת המשכנו, אלקו דאג לספק אותי כמו שלא סיפקו אותי כל חיי, גם הפגישות עם סלין המשיכו, כולל חדירה כפולה שאלקו ומיקו ביצעו בנו ותחרות הגומלין בדהירה על הסוסים שלנו שהיא דרשה רק שהפעם היא דהרה על אלקו ואני על מיקו וגם הפעם היא זאת שחטפה את מטח השפיך בפנים, הפעם ממיקו, ואחר כך, בחדר, אלקו אמר לי שהוא בכלל לא השתדל אז כהוקרת תודה ירדתי לו, מצצתי ולא ברחתי, בלעתי את מנת הפרוטאין שהוא השפיך לי בפה, מוחק גם משם את טעמיו של האקס המניאק שלי.

לכל דבר טוב יש סוף והוא הגיע, בבוקר האחרון אלקו עוד נתן לי זיון פרידה מענג, כזה שישאיר בי טעם טוב להרבה זמן. אחר כך שילמתי לו והוספתי עוד בונוס מכובד, 200 יורו ואני יודעת, זה המון, אבל אני לא מרגישה פראיירית, אלקו היה שווה כל סנט מהטיפ.

אלקו ליווה אותי אל המעבורת, עוזר לי עם המזוודה וכשעליתי ועמדתי על מרפסת המעבורת, מביטה לעבר המזח, ראיתי אותו ניגש לתיירת שהגיעה במעבורת, הם דיברו, אני לא יודעת אם היא עמדה על המקח ואם כן כמה הצליחה להוריד לו אבל אז אלקו לקח את המזוודה שלה ושניהם התחילו ללכת לכיוון המלון.

ניצה.

"הגעתי, אני בבית" שלחתי הודעה לניצה בוואטסאפ.

"חייבת פרטים, אני מגיעה!" ניצה השיבה מייד.

"סיפור ארוך, תביאי אתך פיצה"

"סגור".

קודם פתחתי בקבוק יין אדום, שינשום, ואז נכנסתי למקלחת, לשטוף מעליי את כל הג'יפה של הטיסה חזרה, לא שונה בהרבה מזאת לשם ואולי אפילו יותר כשכל אחד סיפר בקולי קולות איך הוא עמד על המקח והוריד את היוונים לרצפה.

ישבנו בסלון, אכלנו פיצה, שתינו יין ואני ספרתי לה, סיפרתי הכל וכשאני אומרת הכל אני מתכוונת להכול ובפרטי פרטים, ספרתי על המפגש עם אלקו, על החוף הסודי והשייט מסביב לאי, סיפרתי לה על סלין ועל ההחלפות שעשינו, סיפרתי איך הם רכבו עלינו ביחד ועל סקס הנשים, על החדירה הכפולה שאלקו ומיקו ביצעו בי, ואפילו את תחרות הרכיבה שעשינו וגם את העונש למפסידה לא הסתרתי, מתגאה שזאת לא הייתי אני, וכמות ה-"מניאקית" וה-"אני לא מאמינה" שלה לאורך כל הסיפור קבע רף חדש לשיחות העדכון האינטימיות האלה שלנו.

"והכי חשוב, שכחת אותו?" ניצה שאלה כשסיימתי לספר.

"את מי?" חייכתי אליה.

"מניאקית, שכחת!" היא התרגשה, "אני מקווה שלא שכחת גם את ההבטחה שלךְ"

"איזה?" התממתי, "בצחוק," ציחקקתי לפני שהיא הספיקה להגיב, "לא, לא שכחתי, מתי?"

"עכשיו! אני שונאת לדחות סיפוקים" היא קמה והתחילה להתפשט במהירות.

כשניצה סיפרה לי על האי ההוא ביוון הייתי סקפטית ולמרות שהיא נשבעה שלה זה עזר לא האמנתי שאצלי זה יעבוד אז הבטחתי לה שאם אני אצליח לשכוח את המניאק אני ארד לה, מה שהיינו עושות הרבה זו לזו עד שהתחתנתי עם דני, אבל באותה נשימה גם דרשתי שהיא תבטיח שאם זה לא יעבוד, כפיצוי, היא תרד לי והיא הסכימה והבטחות יש לקיים, ביחוד הבטחות ל-BBF-ית שלךְ, אז קמתי, הפלתי מעלי את החלוק, מגלה לה שאין מתחתיו כלום, וברגע שגם היא הייתה עירומה הובלתי אותה לחדר השינה, השכבתי אותה על הגב, נשכבתי בין רגליה והתחלתי להדהיר אותה לאורגזמה הראשונה שלה, ראשונה ולא אחרונה.

אפילוג

הטיסה ליוון הייתה סיוט, שוב היה איזה דיל באחד האיים של יוון (ולמזלי גם הפעם לא זה שאני נוסעת אליו) והמטוס היה צפוף במיוחד (ככה זה כשמנסים להרוויח עוד שורה) וכל הסטראוטיפים על הישראלי המכוער התקיימו גם הפעם, אותן צעקות מקצה המטוס לקצה הרחוק, אותן צרחות חסרות סיבה אמיתית על הדיילת המסכנה, ילדים מתרוצצים וצווחים, במושב לפניי תינוקת בוכה, אלא שהפעם ישבה במושב לידי ניצה, ה-BBF-ית שלי, הפעם אנחנו נוסעות יחד לפגוש את אלקו ומיקו, ניצה כבר תאמה איתם והם מחכים, ואתם בטח שואלים מי תהיה עם אלקו ומי עם מיקו? אז זהו, בשם החֲבֵרות מצאנו פתרון יצירתי, נעשה משמרות, 24 שעות אלקו איתי ומיקו איתה ו-24 שעות אחרי מתחלפות ו…חדירות כפולות כמובן, טוב, הם דרשו עבור זה אקסטרה, 200 יורו, במזומן! אבל הורדנו אותם ל-100 ו…מה לא עושים בשביל חֲבֵרוּת?

מחשבה 1 על “לשכוח את דני”

  1. הפעם זה היה סיפור מיוחד
    הכניסה בתחת כמה פעמים
    ואחר כך חילופי זוגות וחדירות כפולות

    כתיבה נהדרת

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)