לשחק פיפ"א (FIFA) עם אחותי – חלק שלישי

 

זהו ההמשך ל-"לשחק פיפ"א עם אחותי חלק שני" ולהבנת הסיפור מומלץ לקרוא אותו תחילה

למען הסר ספק:

עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

********************************************************

 

התעוררתי בחמש וחצי, הקשבתי אבל הרעש מעבר לקיר לא נשמע. התגלחתי, התרחצתי, שמתי דאודורנט ואפטר שייב, לבשתי את חולצת הטריקו האדומה ותחתוני בוקסר צמודים, ככה אחותי קבעה שנתלבש, חולצת טריקו ומכנסיי טייץ קצרים והבוקסר שלי הוא הדבר הכי דומה לטייץ של הבנות, ובשש בדיוק הגעתי לסלון.

הכל כבר היה מוכן שם, הפלייסטיישן מחובר לטלוויזיה, שני הג'וי סטיקים על השולחן, אפילו ביצת התאווה הרוטטת והשלט חיכו במרכז השולחן וכמובן בירה. "מי רוצה להתחיל?" אחותי שאלה כשהגעתי.

"ליידי'ס פירסט (Ladies first)" עניתי והתיישבתי על הכורסה בצד, התאים לי קודם לראות אותן ומה הן עושות.

ראיתי אותן מסתכלות אחת על השניה, אחר כך מחייכות, "מתאים לנו, ככה תראה איך המפסיד צריך להתנהג" אחותי חייכה אלי.

"שהטובה ביננו תנצח" ספיר בירכה את אחותי, לחצה לה את היד, לקחה ג'וי-סטיק אחד והתיישבה בצד הימני של הספה ואחותי אחריה, לוקחת את הג'וי-סטיק השני והתיישבה בצד השמאלי.

המשחק התחיל בגישושים, אחותי הפתיעה עם בעיטה מרחוק וכבשה אבל ספיר השוותה, ספיר המשיכה וכבשה ואחותי לא ויתרה והצליחה להשוות. ישבתי בשקט והבטתי בהן, משתדלות, כנראה שהן מכירות האחת את סגנון המשחק של השניה כי הן לא הצליחו להפתיע. ספיר לחצה, היה ברור שהיא יותר טובה מאחותי אבל אלילת המזל, וקצת השופט, שיחקו בקבוצה של אחותי.

סוף המחצית התקרב, שזה בעצם סוף המשחק שלהן, ועדיין תיקו. שתיהן ניסו להבקיע, לנצח, היה ברור שאף אחת מהן לא מוותרת. עוד התקפה של ספיר והשוער, השחקן הכי עסוק בקבוצה של אחותי, הדף לקרן. עוד קרן ארוכה, נגיחה והשוער מזנק והודף לעוד קרן. עוד הרמה לרחבה והפעם השוער תופס את הכדור ומייד בועט בעיטה ארוכה לחצי המגרש של ספיר שם מחכה החלוץ של אחותי, משתלט על הכדור, מבחין שהשוער של ספיר יצא לעזור בקרן והוא רחוק מהשער, הקשתה מרחוק והכדור נוחת ברשת! 3:2 מפתיע לטובת אחותי.

המשחק מחודש, נסיון אחרון של ספיר אבל שריקת הסיום מקדימה אותה, אין ספק שנצחון מפתיע מאד של אחותי!

 

התרווחתי בכורסה, בקבוק גולדסטאר חצי מלא בידי והסתכלתי בהן. מסתבר שהיה להן טקס קבוע, "תביט ותלמד!" אחותי חייכה לעברי, "לוזרית, מתחילים!" היא פנתה לספיר וזאת קמה "אכלתי אותה" היא הודיעה בקול, נעמדה מול אחותי, שילבה את כפות ידיה על העורף ומתחה מרפקים לאחור, מבליטה את שדיה, "הפסדתי ואני מוכנה לשאת בתוצאות".

אחותי קמה וניגשה אליה, הפנתה אותה לעברי וכשהיא נצמדה אליה מאחור זה נראה כאילו הן מתמזמזות, ביחוד כשאחותי הרימה מעט את שולי החולצה והכניסה את כפות ידיה אל מתחת לבד אבל אז היא התחילה לפשוט לה אותה, לאט, מנצלת הזדמנות כדי ללטף ולגעת, משפשפת את ערוותה בישבנה של ספיר וזה כבר לא היה כאילו הן מתמזמזות, אחותי פשוט מיזמזה אותה בלי בושה מול עיניי, חושפת את שדיה ומשחקת לה בפטמות, "ידים!" אחותי לחשה לה וספיר הרימה את ידיה ונתנה לאחותי להוריד לה לגמרי את החולצה לפני שהחזירה אותם אל מאחורי העורף.

ההצגה לא הסתיימה, כשהיא עדיין צמודה אל ספיר מאחור אחותי ירדה לטפל בטיץ הצמודים, כל כך צמודים שראו את הטוטה מבסוטה שלה, את תבנית שפתי הכוס והחריץ שבינם. נטע שלחה יד ודחפה אותה פנימה וגם מבעד לבד שהסתיר היה ברור שהיא מלטפת לה את הכּוּס. ראיתי את ההנאה על פניה של ספיר, "כן" היא גנחה כשאחותי התחילה למשוך ולהוריד לה את הטיץ עם היד השניה, חושפת את הכוס של ספיר ואת האצבע שלה שתקועה בו, ממשיכה ומושכת, יורדת על הברכיים, מורידה ומנשקת אותה על פלחי ישבנה החטובים בנשיקה קולנית. "רגל!" וספיר הרימה רגל כדי שאחותי תחלץ את הטיץ והכוס שלה נחשף עוד יותר, "רגל שניה" וספיר הרימה.

אחותי נופפה בגאווה בטיץ שבידה, קמה והתיישבה חזרה על הספה ו…הסניפה! כן, הצמידה אותו אל אפה ושאפה נשימה ארוכה, "הבנת אחי?" היא פנתה אלי, מחייכת באושר, "ככה מפשיטים לוזרית! קח!" האי זרקה לעברי את הטיץ, "תסניף" ציחקקה.

לא עניתי, רק חייכתי חזרה, אחזתי בטיץ והסנפתי את אותו ריח נשי שלה.

"בואי לוזרית!" אחותי חזרה אל ספיר וזאת נעמדה מולה באותה עמידה עם הידים מאחורי הראש, חשבתי שאחותי תוריד אותה למצוץ לה, או לאכול לה ת'פוסי כמו שהן קוראות לזה, אבל לא! "אנחנו נשחק במשחק השאלות" אחותי הודיעה וספיר, כאילו בתסריט שרשום מראש, הסתובבה כשישבנה לעבר אחותי, נעמדה בפישוק, התכופפה קדימה, שלחה ידים ופישקה את פלחי ישבנה והודיעה בקול "הלוזרית מוכנה".

לרגע, כשאחותי לקחה את ביצת התאווה הכסופה ונעמדה שוב מאחוריה, חשבתי שהיא הולכת לדחוף לה אותה לתחת אבל לא, היא דחפה לה אותה לכּוּס. "על הברכיים לוזרית!" אחותי התיישבה חזרה וספיר כרעה לפניה על הברכיים, "שאלה ראשונה: את בתולה?"

"כן", היא שיקרה וחייכה, "פאק!" ולמרות שספיר ידעה שזה יבוא היא קפצה כשאחותי הפעילה את הרטט.

"שקרנית," אחותי ציחקקה, "פתוחה בכל חור" הוסיפה עקיצה קטנה, "שאלה שניה: מי יותר טוב במיטה, אחי או האקס שלך?"

"אחיך", "פאק!" היא שוב קפצה כשאחותי לחצה על הכפתור בשלט והעלתה עוד רמה ברטט.

"חנפנית" אחותי חייכה אליה וכאילו הסבירה, "שאלה שלישית: מי פתח אותך?"

"לא החנון" ספיר עקצה אותה, "שיט!" היא צווחה כשאחותי עלתה בשתי רמות בבת אחת.

"מי?!?"

"אורי החתיך"

"מניאקית! כל כך רציתי שהוא יפתח אותי" ואחותי לחצה שוב על השלט ועלתה עוד רמה וראיתי על ספיר שזה משפיע, שהיא מגורה בטרוף, שהיא בדרך לאורגזמה. ספיר סגרה את אצבעות כף יד אחת לאגרוף ודחפה אותו אל בין רגליה המוצמדות, הצמידה אותו לשפתי הכוס שלה והשתפשפה בו, עם היד השניה היא שיחקה לעצמה בפטמות, ממוללת וצובטת. "שאלה רביעית:" אחותי המשיכה כשחיוך ניצחון גדול על פניה, "מה את אוהבת יותר, למצוץ לי או שאני אמצוץ לך?"

"למצוץ לך"

"שקרנית" אחותי חייכה ועלתה עוד דרגה ברטט.

"לא, נשבעת לך, אני מתה על הכוס שלך" ספיר צווחה בקול, "פאק! הנה! עכשיו!!" והיה ברור שהיא בשיא האורגזמה שלה ואולי כדי לנעוץ את המסמר האחרון אחותי לחצה שוב על הכפתור, "פאק-ק-ק-ק!!" ספיר התכווצה כולה ושפשפה חזק את האגרוף שבין רגליה, "כן! הנה!!" התנשפה בקול, "אימא'לה! כן!! אני גומרת!!" היא נמתחה כולה ורגע אחרי נשכבה על הגב, מתנשפת בכבדות ומחייכת מאוזן לאוזן, "וואו, גמרתי".

"הבנת אחי?" נטע פנתה אלי בקול משועשע, "ככה תצטרך לעשות כשתפסיד".

"או אנצח" עניתי והאמת שחששתי, אפילו קצת פחדתי, לא! לא פחדתי להפסיד, אפילו לא מזה שיתקעו לי את הביצה שם בתחת, חששתי שאני אגמור עוד לפני שאני אשחק את המשחק הראשון, אין ספק שמה שראיתי עכשיו הייתה ההצגה הכי טובה בעיר, יותר טובה מכל הסרטים הכחולים שראיתי, וראיתי לא מעט כאלה, הייתי סנטימטר מגמירה וידעתי שאם אני משפיך עכשיו בתחתונים אחותי תשתמש בזה, היא לא תפסיק לצחוק עלי גם כשיהיו לי נכדים.

"נכון, גם אם תנצח" היא חזרה על דברי בקול ציני, "ועכשיו הגיע הרגע שגם אתה תשחק, בוא!" היא הושיטה לי את הג'וי-סטיק שספיר שיחקה בו והצביעה על המקום הפנוי על הספה לידה, "בוא, ושהטוב ביננו ינצח".

אלילת המזל המשיכה עם אחותי. דקה וחצי מהפתיחה וגול ראשון שלה! 1:0, עוד לא הספקתי להתאושש מזה והכדור השני פרפר ברשת שלי, 2:0! נלחצתי, בקצב הזה אני הולך לחטוף פה תבוסה צורבת. ראיתי את המבטים שאחותי וספיר החליפו בינם, את החיוך המשתחצן של אחותי שכבר דמיינה איך היא הולכת להשפיל אותי ואת החיוך שכאילו מצטער אבל בעצם שמח-לאיד על פניה של ספיר אבל איך כתוב בתורה? אל יתהלל חוגר כמפתח? לאלילת המזל היו כנראה תכניות אחרות, או אולי גם היא לא אהבה את החיוך השחצני של אחותי, והיא עשתה פליק-פלאק לאחור ועברה לצד שלי ו…2:1, וקצת אחריו פנדל לטובתי, מסי ניגש לבעוט ו…2:2!

המבט על פני אחותי הפך רציני, ראיתי אותה מתרכזת אבל גם אני לא הסתפקתי בתיקו ועם אלילת המזל לצידי ועם מסי בקבוצה שלי לא פלא שעליתי ל-2:3 ולקראת שריקת הסיום מסי השלים שלישיה וקבע את תוצאת המשחק 2:4 לטובתי ועכשיו כבר אחותי באמת לא חייכה.

התרווחתי בספה, "לוזרית, מתחילים!" חייכתי לעבר אחותי.

"אכלתי אותה" היא הודיעה בקול, קמה מהספה ונעמדה מולי בפנים נפולות, שילבה את כפות ידיה על העורף ומתחה מרפקים לאחור, מבליטה את שדיה, "הפסדתי ואני מוכנה לשאת בתוצאות".

"תחייכי" ציחקקתי לעברה, "את לא שמחה שאחיך הקטן ניצח?" שאלתי בציניות ושמעתי את ספיר מצחקקת.

היא לא ענתה רק הפרצוף ענה במקומה, גם אני לא הייתי עונה. קמתי, ניגשתי אליה ונעמדתי מאחוריה, הפנתי אותה לעבר ספיר שישבה בכורסה הגדולה, חיבקתי אותה ונצמדתי אליה, לחצתי עם האגן והשתפשפתי באחוריה נתתי לה להרגיש את הזקפה המתוחה במכנסיי.

הרמתי מעט את שולי החולצה והכנסתי כף יד אל מתחת לבד והתחלתי ללטף לה את הבטן השטוחה, הכנסתי עוד יד והפעם שיחקתי לה בציצים, בפטמות שהפכו נוקשות עוד יותר למגע אצבעותיי. "זה בסדר? ככה עושים ללוזרית?" שאלתי בקול מתמם והתחלתי לפשוט לה את החולצה, לאט, מנצל את הזדמנות כדי ללטף ולגעת, להתחכך בישבנה, למזמז אותה מול העינים של החברה הכי טובה שלה.

הרמתי עוד את החולצה וחשפתי את שדיה, "ידים!" לחשתי לאחותי והיא הרימה אותם נותנת לי להוריד לה לגמרי את החולצה לפני שהחזרתי אותם אל מאחורי העורף שלה.

הבטתי בספיר שישבה עירומה על הכורסה וראיתי שהיא מהופנטת, מביטה בנו במבט בוהה ומשחקת בעצמה, "מה?" היא הבחינה במבט שלי, "זה מחרמן" הסמיקה אבל לא הפסיקה לשחק בעצמה.

"אני שמח" חייכתי אליה ודחפתי את כף ידי אל תוך הטיץ הצמודים של אחותי, מעמיק ויורד, מגיע לכּוּס וחופן אותו והרגשתי את הרעד העובר בגופה כשהאצבע שלי חדרה לתוכה, "בדיקת שמן" לחשתי לה, קראתי את הביטוי הזה באיזה סיפור ואימצתי אותו, "להמשיך?" לחשתי לה באוזן.

"מניאק" היא התנשפה והיה ברור שהיא מגורה.

"להוציא?" משכתי את האצבע מתוכה.

"לא!" היא שוב התנשפה, משפשפת את ישבנה באותה זקפה מתוחה במכנסיים שלי.

עם היד הפנויה התחלתי לפשוט מעליה את המכנסיים, למשוך אותם ולהוריד עד שחשפתי את הכוס שלה ונתתי לספיר לראות איפה האצבע שלי ושם עצרתי, לרגע עמדתי ככה, מפמפם אותה עם האצבע מול עיניה הבוהות של ספיר ואז שלפתי את האצבע, ירדתי על ברכי מאחוריה ועם שתי הידים משכתי בתנועה מהירה את הטיץ עד הרצפה ואחותי, כמו אוטומט, הרימה רגל אחת, נתנה לי לחלץ את הטיץ ואחריה הרימה רגל שניה.

"אופס, שכחתי" ציחקקתי ונישקתי את פלחי ישבנה כשהתחלתי להתרומם, "מה את אומרת, הייתי בסדר?" חייכתי לעבר ספיר.

"יותר מבסדר" היא התנשפה וחייכה אלי עם פרצוף של מי שגמרה, איזה כיף לבנות שהן יכולות לגמור שוב ושוב.

"ככה מפשיטים לוזרית!" התיישבתי חזרה בספה ובתנועה מהירה הצמדתי את הטיץ שבידי אל האף והסנפתי, "רוצה גם?" פניתי לספיר ובלי לחכות לתשובה זרקתי לעברה את הטיץ של אחותי וכן! היא הסניפה אותם, בשמחה.

"בואי לוזרית!" קראתי לאחותי וזאת נעמדה מולי שוב באותה עמידה עם הידים מאחורי הראש. הגיע הרגע בשבילי להחליט, משחק השאלות או מציצה?

העדפתי מציצה. את משחק השאלות שיחקתי איתה כבר אתמול, נכון שהיא גם מצצה לי אתמול אבל אז לא הלכנו עד הסוף ומה שנראה לי אתמול קצת ביזרי, לגמור לאחותי בפה ולתת לה לבלוע, היום, אחרי כל מה שעשינו וראיתי, נראה לי כבר פחות חריג. "המנצח רוצה שתמצצי לו" הודעתי לה וראיתי את ההפתעה על פני שתיהן, כנראה שהם חשבו שאני אבחר במשחק השאלות, "והפעם תלכי עד הסוף! עם לבלוע!" הדגשתי.

לרגע אחותי הביטה בי במבט מתחנן, אולי זה נראה לה קצת חריג למצוץ ולבלוע את השפיך של אחיה כשהחברה הטובה שלה מסתכלת אבל היא הייתה צריכה לחשוב על זה לפני, אבל אני שמרתי על פני פוקר, היא הפנתה את המבט אל ספיר, אולי ממנה תבוא לה הישועה, אבל ספיר רק חייכה ואמרה לה "אכלת אותה, הפסדת, תני לו את הפרס שמגיע לו".

הפנים הנפולות של אחותי התחלפו פתאום בחיוך, "תלמד אחי" היא פנתה אלי, "זה מה שעושים כשמקבלים משימת מציצה ובעזרת השם יום אחד גם אתה תצטרך לעשות את זה" היא ציחקקה, "אני לוזרית" היא הכריזה בקול "ולכן אני אמצוץ ואבלע למנצח" היא הוסיפה וירדה על ברכיה בין רגליי, שלחה יד וחילצה את הזיין והביצים שלי מהתחתונים, הכניסה את כל הזיין אל תוך פיה החם שלה והתחילה למצוץ לי.

התרווחתי בספת העור, מתחתי ידיים לצדדים על גב הספה הרחב, השענתי את הראש לאחור, עצמתי עיניים והתמכרתי לתענוג. זה שאחותי במקום גבוה בחלק העליון של טבלת המוצצות גיליתי כבר אתמול וגם עכשיו היא לא אכזבה אותי, הלשון שלה עשתה בי כשפים, השיניים שלה תופפו על העור המתוח ושלחו את אותם זרמים נעימים והזקפה שלי נמתחה והתקשתה יותר ויותר.

"מחרמן" שמעתי את ספיר נוהמת, פתחתי עיניים וראיתי אותה שוב עסוקה בעצמה, "אימא'לה, הלוואי שהיה גם לי אח שהייתי יכולה למצוץ לו" היא המשיכה, ממלמלת לעצמה ואולי לא מודעת שאני שומע אותה.

המציצות של אחותי התגברו, זאת כבר לא הייתה סתם מציצה, זאת הייתה יניקה. הראש שלה עלה וירד והשפתיים שלה החליקו לאורך הזיין שלי, היה לה מין קצב כזה, מכניסה את כל הזיין עמוק לגרון, מוצצת בקול ומוציאה, נושמת אוויר ושוב מכניסה.

"תתכונני" הזדעקתי כשהרגשתי שאני לא יכול יותר ותכף הר הגעש שלי מתפרץ, "הנה!" אחזתי חזק בראשה בשתי ידי והצמדתי אותו אל חלציי, "הנה קחי!" צווחתי ויריתי מטח ראשון של שפיך עמוק בגרונה של אחותי ושחררתי את ראשה מהאחיזה שלי, "קחי!" יריתי עוד מטח והרגשתי איך היא בולעת, "קחי" התנשפתי כשגם המטח השלישי נורה אל פיה והזיין המצומק והמדולדל החליק מפיה, נטע הזדקפה ועכשיו גם יכולתי לראות את פניה, את פיקת הצוואר העולה ויורדת כשהיא בולעת את השפיך הממלא את פיה ואת הלשון המלקקת מהשפתיים טיפות זרע שנוזלות.

"זהו? שילמתי את חובי?" אחותי שאלה בקול מתריס.

"שילמת" חייכתי אליה, אין ספק שהמציצה הזאת תחרט בזכרוני להרבה מאד זמן.

"בינתיים" ספיר צחקה, "כרגע אחיך מקדים אותך בטבלה בזכות הפרש שערים" היא החזירה אותנו למציאות, או אם תרצו למשחק.

"דור" אחותי פנתה אלי באותו קול מתחנחן כשהיא רוצה ממני משהו, "תביא לאחותך הגדולה קולה"

לא התווכחתי, אחרי כזאת מציצה ואחרי שמלאתי לה את הפה בשפיך שלי אין ספק שמגיע לה, "רוצה גם?" שאלתי את ספיר.

"לי בירה, זה משחק חשוב מדי בשביל קולה" היא ציחקקה.

"המצב הוא כזה" ספיר סיכמה אחרי שחזרתי עם הבירות והקולה והתיישבתי לשחק, "דור במקום הראשון עם 3 נקודות אחרי משחק אחד ויחס שערים עדיף, נטע במקום השני עם 3 נקודות אבל אחרי שני המשחקים ויחס שערים נחות משל דור ואני במקום השלישי עם משחק אחד ואפס נקודות אז המשחק הזה יקבע מי המנצח הגדול ומי הלוזרים".

במחשבה מהירה בחנתי את הסיכויים שלי, אם אני מנצח את ספיר יש לי 6 נקודות ואני המנצח, אם ספיר מנצחת בהפרש של שער אחד לי ולאחותי יש את אותו מספר נקודות ואת אותו יחס שערים ואם ספיר מנצחת אותי בהפרש של שני שערים לה ולאחותי יש את אותו מספר נקודות ואותו יחס שערים ואם היא מנצחת אותי ביותר משני שערים בכלל היא המנצחת הגדולה בקיצור עדיף לנצח ואם לא אז לא להפסיד בהפרש שגדול משער אחד.

התחלנו לשחק, גישושים ראשונים וספיר התחילה ללחוץ, הפיקה לקחים ולא עשתה שוב שטויות, ואני בקושי עברתי את האמצע. אלילת המזל יצאה כנראה לסידורים דחופים, לפחות היא לא עברה לצד של ספיר, השופט היה הכי מדוייק והגון, ובמצב כזה מגלים באמת מי יותר טוב ומה לעשות, ספיר באמת יותר טובה ממני, הבנתי את זה בדקה התשיעית כשהחלוץ שלה, בבעיטת מספרת לאחור, הבקיע את הגול הראשון, הפנמתי את זה בדקה ה-23 כשאחרי כמה דאבל-פסים היא הבקיעה את השני בין הרגליים של השוער שלי וכדי שלא יהיה ספק מי הטוב ביננו היא הוסיפה עוד שער בדקה ה-41 שהקפיץ אותה לראש הטבלה בזכות הפרש שערים וכדי להשלים את התבוסה ולהוכיח שהיא האלופה האמתית בדקה ה-45, שמבחינתנו זאת הדקה ה-90, היא השלימה רביעיה בנגיחה אל בין החיבורים.

לא נשאר לי אלא להשתחוות לפניה, 4:0 לא ניצחו אותי כבר הרבה מאד זמן, רק לא השתחוות היא רצתה ממני ועכשיו חיכיתי שהיא תגמור את הבירה שלה ותקרא לי להתחיל בטקס ההשפלה שלי.

לרגע לא חשבתי להתחמק, זה לא האופי שלי, התערבתי, הפסדתי ואני אשלם את חובי כמו כולם וחוץ מזה ידעתי שיהיו עוד משחקים כאלה ואם אני רוצה שישתפו אותי אני לא יכול להבריז.

ספיר התרווחתי בספה, בדיוק כמו שאני עשיתי רק קודם, "לוזר, מתחילים!" היא חייכה לעברי.

ראיתי את אחותי מחייכת ורציתי לצעוק לה "הפסדת! מה את שמחה!" אבל שתקתי, בשביל מה? "אכלתי אותה" הכרזתי בקול, קמתי מהספה ונעמדתי מול ספיר, שילבתי את כפות ידיי על העורף, מתחתי מרפקים לאחור למרות שאין לי שדיים להבליט והמשכתי בטקס שלהן, "הפסדתי ואני מוכן לשאת בתוצאות" הודעתי ולדעתי גם הסמקתי.

"זה לא הפסד, זאת תבוסה" ספיר צחקה, זורה מלח על הפצעים שלי.

"צודקת" מלמלתי ועכשיו כבר בטוח שהסמקתי, "הובסתי ואני מוכן לשאת בתוצאות".

ספיר הפתיעה אותי, ציפיתי שהיא תצמד אלי מאחור ותתחיל למזמז אות אבל היא נעמדה מולי, חייכה אלי, חיוך מרגיע כזה, ואז, בתנועה מהירה, אחזה משני צידי הגומי של התחתונים שלי ובמשיכה חזקה הורידה אותם עד הברכיים שלי, חושפת את זקפתי הנוקשה שקפצה ונעמדה כאובליסק בין רגליי, "ידים!" היא ציוותה כשבאופן אינסטינקטיבי שלחתי ידים וכיסיתי את ערוותי, "פישוק! שהתחתונים לא יפלו! היא המשיכה ופקדה כשהחזרתי את הידים אל העורף ועכשיו, כשאני עומד והתחתונים מתוחים בין ברכיי והפרטיים שלי חשופים לעין כל היא עברה לעמוד מאחורי, כיוונה אותי אל עבר אחותי שישבה על הכורסה הגדולה, חיבקה אותי מאחור, נצמדה והרגשתי על גבי את שדיה הרכים ואת דקירת הפטמות הנוקשות דוקרות, שלחה יד ואחזה בזיין המתוח והתחילה לחכך את ערוותה בישבני המוצק.

עם יד אחת היא שפשפה לי, בעדינות, שפשוף שומר זקפה כמו שאני קורא לו, וביד השניה התחילה לפשוט לי את חולצת הטריקו שלבשתי, דוחפת יד אל מתחת לבד, מרימה ובעצם מלטפת את הבטן השטוחה, "ידים" היא לחשה ועזבה לרגע את הזיין, הרימה בשתי ידיה את החולצה ונעצרה כשהחולצה מכסה את עיניי ושומרת על ידי מורמות ושוב מזמזה, מלטפת, משחקת בפטמות המגורות שלי, קטנות, קשות ורגישות כל כך.

בחיים לא מזמזו אותי ככה, אם אחותי בחלק העליון של טבלת המוצצות ספיר בראש טבלת הממזמזות, למצוץ לי היא עוד לא מצצה, אני מקווה שבהמשך זה כן יקרה, אבל עכשיו היא מזמזה אותי ואני הרגשתי איך החרמנות משתוללת בכל גופי, איך הזיין נמתח לי כמו שלא ידעתי שהוא יכול להמתח ואם כל זה לא הספיק היא גם חזרה לשפשף לי והפעם ברצינות, שפשוף שיש לו רק מטרה אחת, שאני אשפריץ אבל אז, כשהייתי סנטימטר מהגמירה המיוחלת היא עזבה הכל, הורידה לי במהירות את החולצה והתחתונים והשאירה אותי לעמוד עירום עם ידים על העורף וזקפת אדירים לפנים ו…"לא!" היא עצרה אותי כשניסיתי לשלוח יד ולשפשף לעצמי, "לוזר! אני לא מרשה!" היא צחקה ולך תספר לה שהביצים הכואבות שלך צועקות 'הצילו'.

"בוא לוזר!" ספיר חזרה והתיישבה על הספה, מפשקת כאילו במקרה את הרגליים והפרטיים שלה נחשפים לעיניי כל, אולי במטרה לגרות אותי עוד יותר.

עמדתי מולה באותה עמידה עם הידים מאחורי הראש והזיין מתוח לפנים, בהתחלה קיוויתי שהיא תוריד אותי למצוץ לה, שם אני יודע מה צפוי לי ועם הביצה זה תעלומה בשבילי, לא שלא רציתי לדעת מה זה, כמו שראיתי את שתיהן משתוללות כשהביצה רטטה בתוכן זאת צריכה להיות חוויה, אבל התביישתי לספר להן שאני בתול בתחת, אבל אז חלפה במוחי מחשבה הפוכה, יצר ההרפתקנות שלי התעורר ואולי הגיע הרגע שלי להתנסות? ומה יותר טוב מלהתחיל עם משהו קטן יחסית כמו הביצה הכסופה?

ספיר לא נתנה לי עוד הרבה זמן להתחבט, הבנתי אותה ברגע שהא לקחה את ביצת התאווה הכסופה ביד ולמרות זאת, ברגע שהיא הודיעה "אנחנו נשחק במשחק השאלות" התבלבלתי לרגע ושוב הסמקתי אבל מייד התעשתי, זכרתי בדיוק את כללי הטקס והסתובבתי כשישבני מופנה לעברה, נעמדתי בפישוק, התכופפתי חזק קדימה, שלחתי ידים לאחור ופישקתי את פלחי ישבני והודעתי בקול, קצת רועד, "הלוזר מוכן"!.

מבעד לרגליי המפושקות ראיתי את ספיר נעמדת מאחורי, הרגשתי את האצבע שלה נוגעת בפי הטבעת החשוף בפניה ולוחצת מעט, "צריך לשמן קצת" היא ציחקקה ונזכרתי באחותי שהכניסה אותו קודם לפה שלה אבל לספיר היה רעיון יותר מוצלח, היא פשוט פישקה רגליים והחדירה אותו לכּוּס שלה, נתנה לו רגע לשהות שם ושלפה אותו מצופה באותו עסיס-תשוקה-נשי-שומני, חייכה והראתה אותו לאחותי והניחה אותו בפתח הרקטום שלי. "מוכן?" היא שאלה בקול מבודח.

מתחתי את פלחי ישבני ככל שיכולתי, "מוכן" עניתי ונשכתי את שיניי מפחד שזה יכאב לי ואני אצעק, הרגשתי את הלחץ כשהיא דחפה אותו, הרגשתי את פי-הטבעת נמתח ו…הרגשתי איך כל הביצה חודרת אל התחת שלי ופי הטבעת מתכווץ חזרה.

לא ראיתי את עצמי אבל לפי החיוך על פניה של אחותי אני מתאר לי שנראיתי מצחיק עם החוט שמתדלדל מתוך התחת כמו זנב אבל זה הדבר האחרון שהדאיג אותי באותו רגע כי "על הברכיים לוזר!" ספיר פקדה עלי כשחזרה והתיישבה על הספה עם השלט ביד אחת ובקבוק בירה בשניה ואני כרעתי על ברכי לפניה, היישר אל מול רגליה המפושקות במפגין, בדיוק כמו שאחותי ישבה על הכורסה.

"אחותך הסבירה לך את כללי המשחק?" ספיר שאלה, מחייכת.

"כן" עניתי וחיכיתי לרטט הראשון אבל הוא לא בא, במקומו הגיעה שאלה נוספת, "מה היא הסבירה?".

"שאת שואלת, אני עונה ואם את לא מרוצה מהתשובה את מגבירה את הרטט".

"יפה" היא צחקה, "אחותך הסבירה לך טוב, תזכור! אם אני לא מרוצה מהתשובה ובכלל לא אכפת אם זאת האמת!"

"הוא יודע" אחותי התערבה, "הוא כבר עשה לי את זה"

"לומד מהר האח הקטן שלך" ספיר אמרה בקול מבודח, "כמה לדעתך הוא יחזיק מעמד?"

"שבע" אחותי ענתה, "יש לו כושר, בקרוב הוא מתגייס ליחידה מיוחדת".

"הגזמת, זה לא קשור לכושר, אני נותנת לו מקסימום חמש"

"מתערבת?" אחותי הזדקפה בכורסה והביטה בה.

"מתערבת" ספיר חייכה וענתה, "הקרובה מנצחת"

"על מה?" התעניינתי.

"שתוק!" הן צעקו עלי ביחד ופרצו בצחוק, "שאלה ראשונה:" ספיר התחילה, "עשית את זה פעם עם גבר?"

נדהמתי, לא ציפיתי למשהו כל כך פולשני כבר בשאלה ראשונה, "אהה, לא ממש, רק מציצות" וראיתי את אחותי נדרכת, "אבל רק פעם אחת והוא לא גמר לי בפה ולא אהבתי את זה אז זה לא קרה יותר" הסברתי במהירות, הסמקתי וחיכיתי לרטט שיתחיל אבל הוא לא בא.

"אחותי" ספיר פנתה לאחותי ופתאום זה הצחיק אותי שהיא קוראת לה אחותי, "מה את אומרת על האח הקטן שלך?"

"אוכל את הקצפת במילקי" אחותי גיחכה ושתיהן פרצו בצחוק.

"אני לא הומו" הגנתי על כבודי.

"מי שאל אותך? לוזר" ספיר גער בי ופתאום הרגשתי את הרטט בתחת שלי כשהיא לחצה בפעם הראשונה על הכפתור והביצה התחילה לרטוט בתוכי, רועדת ושולחת גלים בכל גופי ולהפתעתי, למרות שאחרי שראיתי מה קרה לבנות לא הייתי צריך להיות מופתע, הרגשתי שזה מגרה אותי.

"שאלה שניה: מי פתחה אותך ולמה?"

הסתכלתי על אחותי והיא רק חייכה, הייתי חייב לענות אמת כי היא ידעה, בעצם היא זאת שסידרה לי את זה ולרגע חשבתי שהיא גם זאת שאמרה לספיר מה לשאול למרות שאת השאלה הראשונה היא לא ידעה עד עכשיו, "אהה," שוב גימגמתי, "את מכירה אותה, בת-אל מהמחזור שלכן, אחותי הייתה הראשונה של אחיה ובתמורה היא הייתה הראשונה שלי".

ספיר הביטה באחותי והיא אישרה לה עם הראש, "אחות טובה יש לך" ספיר ציחקקה ולחצה שוב על הכפתור, "אבל כשאני שואלת אותך מי פתח אותך אתה תענה לי תשובה עם הפועל פתחה" היא צחקה, "שאלה שלישית: מי יותר טובה במיטה, אחותך או אני?"

עוד שאלה מכשילה שאי אפשר לצאת ממנה טוב, במיוחד כשאחותי יושבת ושומעת, "אחותי" עניתי בהתרסה והתכוננתי.

"מניאק" היא צחקה ולחצה על הכפתור, "אתה אח מפרגן אבל לא מצאה חן בעיני התשובה", והרגשתי איך הרטט הזה מרעיד נקודות שלא ידעתי על קיומם במפסעה, הלחץ בביצים התגבר והם כאבו לי מרוב תשוקה לזיין והזקפה שלי, שהייתה בשיאה עוד קודם הצליחה להוכיח לי שתמיד אפשר קצת יותר וכל מה שרציתי באותו רגע היה להשפריץ ולפרוק את הלחץ, "שלא תעז!" היא עצרה אותי כשניסיתי לשלוח יד ולשפשף, "ידיים על העורף! שלא תעז לאונן עד שאני ארשה לך!" ואין ספק שזאת התעללות אבל צייתי, ככה זה כשאתה המפסיד והיא המנצחת, "שאלה רביעית:" היא חייכה, "נהנית לכופף את אחותך על השולחן ולהשפיל אותה?".

הסמקתי. "אהה, כן" עניתי בגילוי לב.

"שמעת אחותי" היא פנתה לאחותי, "האח הקטן שלך נהנה להשפיל אותך" והיא לחצה על הכפתור בשלט.

"שיט!" צווחתי, הרטט התגבר עוד יותר ואיתו גם כאב הביצים, ניסיתי לנשוך שפתיים, ניסיתי להתגבר, זכרתי את ההתערבות שלהן ולמרות שלא ידעתי על מה רציתי שאחותי תנצח אבל אז ספיר חייכה התכופפה לעברי ולחשה "לוזר, אני מרשה לך לאונן" ופתאום שכחתי את אחותי, מחלתי על כבודי והתחלתי לשפשף כמו משוגע, לאונן כמו מי שלא גמר שנתיים, "סליחה אחותי" צווחתי וראיתי את החיוך על שפתיה של ספיר כשיריתי את מטח השפיך הסמיך והריחני הראשון על רגליי והרצפה, "אני מצטער!" המשכתי באותו קול בכיני מתנצל כששגרתי את המטח השני לאוויר, מוסיף עוד למה שכבר מרוח על רגליי והרצפה, "פאק!" התנשפתי ושיגרתי עוד מנה גדושה של זרע לבנבן.

שכבתי על הגב והתנשפתי בכבדות, ריח של זרע גברי וטרי מילא את חלל החדר. "זהו, שילמתי את חובי?" שאלתי את ספיר כשנרגעתי קצת.

"שילמת אבל עכשיו אחותך צריכה לשלם" היא חייכה לעבר אחותי.

"על מה התערבתם?" התעניינתי.

"תכף תראה" ספיר השתיקה אותי, "מה את אומרת, תשובה מדוייקת?"

"מדוייקת"

"זאת אומרת 15" והיא גלשה מהמיטה על הרצפה ופישקה רגליה.

"15" אחותי נשכבה בין רגליה המפושקות של ספיר, גופה מורם באוויר כשהיא נשענת על כפות ידיה, ידיה ורגליה מתוחות וראשה בדיוק מעל ערוותה, מוכנה לבצע כפיפות סמיכה.

"כפיפות כהלכתן, אחרת זה לא נחשב, אני סופרת, תתחילי!" ולהפתעתי אחותי ירדה באיטיות עד ששפתיה נשקו לשפתי הכוס של ספיר, שומרת על גב ישר, העבירה את קצה הלשון לאורך החריץ המוצץ בצוף תאוותה של ספיר, מצמצה בשפתיה בהנאה ועלתה חזרה.

"אחת" ספיר ספרה ואחותי ירדה שוב, שומרת על גב ישר, מנשקת, מלקקת ועולה, "שתיים"… והן המשיכו ככה, אחותי יורדת והיא סופרת עד שהגיעו ל-15.

"מה אתה אומר אחי, מתאימה לך התערבות כזאת?"

"מתאימה" עניתי וניסיתי להסתיר שזה העיר אצלי את מה שרק קודם ישן שינת ישרים בין רגליי, נכון, לא תותח, אפילו לא רובה, בוא נגיד אקדח אבל לפחות זאת התחלה טובה.

עשינו הפסקת קפה. אחותי ואני עמדנו במטבח, אחותי הכינה את הקפה, אני חתכתי עוגה וספיר ישבה בסלון כמו מלכה, ככה זה כשאת המנצחת בטורניר, משרתים אותך.

"מה אתה אומר על המשחקים שלנו?" אחותי חקרה אותי.

"מדליקים", "תמיד אתם משחקים פיפ"א?"

"לא, כל משחק טוב לנו, חיצים, לסובב בקבוק, קלפים, בעיקר סטריפ-פוקר, שיחקת פעם?"

"אהה, כן, אבל בלי להוריד תחתונים ורק עם נשיקות" וזה הצחיק את אחותי.

"רוצה לשחק פעם? אני מתכוונת לסטריפ -פוקר"

"כן" ואני מקווה שלא נשמעתי להוט מדי.

"אוקיי, אני אדאג לך, אבל אתה יודע, אין מתנות חינם והתשלום מראש"

"במה זה יעלה לי?" לא התחייבתי עדיין למרות שבער לי.

"שכיבות סמיכה, כמו שאני עשיתי קודם, 20 כי אתה בן" היא צחקה.

"אוקיי, מסכים", אם הכושר שלי 20 שכיבות סמיכה לא מהווים בעיה בשבילי.

"עכשיו, לפני ספיר"

"למה?"

"אחרי שנעשה את זה תבין" היא צחקה.

"ברשותך נעשה רגע הפסקה" אחותי ביקשה מספיר, "אחי רוצה לרדת לי בכפיפות סמיכה" היא הסבירה, "תשלום מראש עבור משחק סטריפ-פוקר שאני מארגנת לו"

"סבבה" ספיר חייכה, "בתנאי שגם אני משתתפת"

"ברור" ואחותי נשכבה על השטיח ופתחה רגליים, "אתה יודע מה אתה צריך לעשות"

ידעתי. ירדתי לעמידת המוצא בין רגליי, רק מלעמוד ככה עם הראש מעל הכּוּס שלה, לראות את המראה ולהריח את הריח המחרמן, העמיד לי במהירות, עוד לפני שירדתי בפעם הראשונה כבר היה לי רובה, "תתחיל" אחותי לחשה ואני ירדתי לשכיבת הסמיכה הראשונה, יורד עד שאני מרגיש את שפתי הכוס הנפוחות שלה נוגעות בשפתיי ואז העברתי את הלשון לכל אורך החריץ שלה, טועם את טעם צוף תאוותיה ועליתי חזרה.

עוד לפני שהגעתי ל-20 כבר היה לי תותח, אין ספק שזה אחד המשחקים המקדימים הכי בריאים שהמציאו. "הבנת?" אחותי צחקה כשראתה את העמוד מתח גבוה המפואר שהתרומם בין רגליי.

"הבנתי" חייכתי חזרה.

"לוזרים!" ספיר התערבה, "אם שכחתם אני נצחתי ואתם הפסדתם" המשיכה, "את!" היא הצביעה על אחותי, "לכי תביאי את הסטראפאון, בא לי לזיין!", "רגע!" היא עצרה את אחותי שהתחילה ללכת לכיוון הדלת, ניגשה אליה ולחשה לה משהו באוזן.

"שמעתי שעשית לאחותך אתמול חדירה כפולה" ספיר נעמדה מולי כשאחותי יצאה.

"כן" הסמקתי.

"אז גם לי בא" והיא ליטפה את הזקפה שלי, "לעשות את זה לאחותך" היא הסבירה מייד.

"אוקיי, אם זה מה שאת רוצה זה מה שיהיה, את המנצחת" חייכתי אליה.

"אחותי" היא פנתה אל אחותי שחזרה והגישה לה את הסטראפאון, "שמעתי שהתלהבת מהחדירה הכפולה אתמול, ביצת תאווה זה לא מספיק, בא לי לעשות לך את הדבר האמיתי ואחיך הסכים לעזור לי"

הסכים זה לא התאור המדוייק למה שאמרתי אבל שתקתי, גם אחותי שתקה והסמיקה, אני חושב שהיא ידעה שזה מה שספיר תעשה כשהיא שלחה אותה להביא את הסטראפאון.

"דור!" ספיר התחילה לביים את הסצנה, "תשכב על הגב".

נשכבתי. "נטע!" ספיר עברה לאחותי, "תרכבי עליו, את יודעת, תנוחת הקאו-גירל (cow girl)" והיא הצמידה את הסטראפאון לערוותה והתחילה לקשור אותו.

אחותי נעמדה מעליי בפישוק, ירדה על ברכיה, כיוונה את הזקפה המתוחה אל בין רגליה והשתפדה כשהיא מגרגרת וגונחת בהנאה. "עכשיו תשכבי עליו" ואחותי נשכבה, מוחצת את שדיה אל גופי, שולחת ידים לאחור ומפשקת את פלחי ישבנה, "אהבתי" ספיר ציחקקה למראה היוזמה של אחותי, "הרווחת את הג'ל שלך" והיא זילפה כמות נדיבה של ג'ל הסיכה שאחותי הביאה עם הסטראפאון אל פי הטבעת שלה, עיסתה אותו רגע ונשכבה עליה, כיוונה בידה את התותב והתחילה לנעוץ אותו באיטיות לישבנה של אחותי.

הרגשתי איך התותב הנוקשה חודר סנטימטר אחר סנטימטר, הקרום הדק שחצץ בין שני הפתחים, בין הזיין שלי לתותב החודר, לא הקטין את הרגשת החיכוך ואולי אפילו העצים אותו.

רגע היא שכבה עלינו ככה, כשכל התותב נעוץ בישבנה של אחותי, ולא זזה. "תתנשקו!" היא לחשה בקול מגורה, "תתנשקו לוזרים!" היא ציוותה כשלרגע היססנו ונעצה את עצמה בלחיצה חזקה עמוק עוד יותר והפעם התנשקנו, נשיקה מהוססת, מרפרפים זה על שפתיי זה, "לא ככה לוזרים" היא נזפה בנו והתחילה לזיין, לצאת ולהכנס בישבנה של אחותי בתנועות ארוכות, שולפת את התותב כמעט עד הסוף ותוקעת אותו חזרה בתנועה חזקה ומהירה, "נשיקה צרפתית, כמו אהובים!".

הנשיקה הבאה כבר הייתה יותר צמודה, יותר תאוותנית, הרגשתי את הלשון של אחותי מנסה לחדור לפי והתמסרתי לה, לשון שיחקה בלשון והנשיקה הפכה לוהטת יותר ויותר וכל הזמן הזה הרגשתי את השפשוף הנעים של התותב לאורך הזיין שלי, שפשוף שונה, לא כמו השפשוף בין שפתי הכּוּס המקיפים את הזיין מכל צדדיו אלא ליטוף של התותב במקום בו הוא מחליק על הזיין.

התחרמנתי. כולנו התחרמנו. הגניחות של אחותי הלכו והתגברו והיה ברור שהיא דוהרת לעבר אורגזמה, התחלתי גם אני לפמפם, אומנם שתיהן שכבו עלי וזה קצת קשה אבל הצלחתי, ספיר דוחפת למטה ואני דוחף למעלה עם אגני ומרים אותם, את שתיהן יחד! ועכשיו עוצמת השפשוף התגברה עוד יותר.

"כן! תמשיך" ספיר עודדה אותי. "פאק! זה מגיע!" אחותי הפסיקה לנשק וצעקה בקול, "פאק! תמשיכו! חזק!" היא התנשפה בקול, לא פלא כשחוגגים לך בשני החורים ביחד, "פאק! הנה! הנה!! זה בא!!" שרירי נרתיקה התכווצו בחוזקה סביב הזיין שלי והיא גמרה בסערה, "וואו, אלוהים, זה טוב, רוצה עוד, בבקשה עוד" היא התנשפה בקול, מתחננת, ואנחנו המשכנו, מתנשפים לא פחות ממנה.

הצלחנו לתת לאחותי עוד גמירה אחת חזקה לפני שגם אני גמרתי, השפשוף הנעים של שפתי הכוס של אחותי המשולב באותו ליטוף מחרמן של התותב עשו את שלהם ו…"הנה!" צרחתי בקול ותקעתי את עצמי הכי עמוק שיכולתי, "הנה! זה בא! זה בא! קחי!!" הרמתי חזק את אגני והר הגעש שלי התפרץ, שולח את הלבה הרותחת שלו וממלא בה את הכוס של אחותי.

"אל תזוז! אני עוד לא גמרתי!" ספיר התערבה והמשיכה לכתוש את ישבנה של אחותי למרות שהזיין שלי כבר מזמן החליק ויצא מהכּוּס שלה, "אני דופקת את אחותךָ" היא לחשה, "דופקת אותה בתחת!" היא המשיכה באותו קול יצרי ומגורה, "אתה יודע למה אני דופקת את אחותך בתחת?" היא שאלה, שאלה רטורית כי היא מייד השיבה עליה, "כי אני ניצחתי והיא הפסידה" היא סיננה בין שיניה.

"פאק!" היא לחשה אחרי עוד כמה פמפומים חזקים כאלה, "תשכבי על הגב!" היא התגלגלה מעל אחותי וזאת, בלי לחכות, התגלגלה לצידה, נשכבה על הגב, פתחה חזק את הרגליים, הניחה את כפות רגליה על השטיח והרימה ברכיים באוויר. "כן, ככה אני אוהבת אותך" ספיר מילמלה ועלתה ונשכבה עליה בתנוחה המסיונרית, אם מותר לקרוא לה מסיונרית כשזה שתי בנות, בטן נושקת לבטן, השדיים נמחצות אלה אל אלה, השפתיים נצמדות בנשיקה צרפתית לוהטת ובתנועת אגן חזקה דחפה חזרה את התותב עמוק בין רגליה, הפעם לכּוּס שלה, והתחילה לזיין.

הגניחות שלהן הלכו והתגברו מרגע לרגע, זאת לוחשת "אני מזיינת אותך" בקול עוגבני וזאת עונה לה "כן, תמשיכי" בקול תאוותני לא פחות ועוטפת את ישבה ברגליה ונצמדת חזק.

שכבתי על הצד והסתכלתי עליהן, התנועות שלהן היו כל כך מתואמות, כמו שתי רקדניות שרוקדות יחד, שהיה ברור לי שזאת לא הפעם הראשונה שהן עושות את זה! כל כך מתואמות ש…הגמירה שלהן הגיעה ביחד! צווחות ומעודדות האחת את השניה עד השיא המיוחל, האורגזמה המשותפת, לרגע הן נשארו ככה, כאילו קפואות ואז ספיר התגלגלה ונשכבה על הגב לצידה, מתנשפת וחיוך גדול על פניה, גדול בדיוק כמו זה של אחותי.

"אחותי" ספיר שברה את השתיקה שהייתה, עדיין מתנשפת קלות, "את באמת חושבת שדורשים ממך להתכופף על השולחן זה משפיל?" והיא הדגישה את הדורשים.

"כן!" וזה היה כן החלטי, "כשאני לא עושה את זה מיוזמתי אותי זה משפיל"

"גם אני מרגישה ככה ומה דעתך דור?"

"אהה" גימגמתי, חיפשה את התשובה הנכונה, "אני לא יודע, אף פעם לא דרשו ממני, אבל אם שתיכן אומרות אז זה בטח נכון"

"דור!" היא שוב שברה שתיקה של כמה דקות, "אתה זוכר מה אני עושה למי שמפסיד לי?"

רעד עבר בגופי, זכרתי, רק לפני רגע היא אמרה את זה בקול, "דופקת אותו?"

"כן, דופקת אותו" היא ציחקקה, "ולא סתם דופקת אותו, דופקת אותו בתחת!"

לגלות או לא לגלות? זאת השאלה שחלפה בראשי באותו רגע, "אהה" גמגמתי בקול רועד, "אהה… אני בתול שם" הסמקתי קשות.

שתיהן הסתובבו על הצד לעברי והביטו בי, משום מה ראיתי שאחותי שמחה. "אחותי, מה את אומרת?" ספיר שאלה בקול משועשע, "לא הגיע הזמן לגאול אותו?"

"הגיע גם הגיע" אחותי ענתה בקול משועשע לא פחות, "בת-אל פתחה אותו מקדימה, את תפתחי אותו מאחורה, איזה חברות טובות יש לי" והיא צחקה.

"אבל…" גמגמתי ונתקעתי.

"מה?!?" והקול של אחותי כבר לא היה משועשע, "אם אני, המיניאטורית כמו שאתה אוהב לקרוא לי, יכולה לחטוף ועוד להנות אתה הגדול לא יכול??" והמשיכה בקול נוזף בלי לתת לי זמן לענות, "תגיד לה תודה, היא לחשה לי להביא את התותב הכי קטן, האנלי, אני במקומה הייתי פותחת אותך עם התותב האדום הגדול!"

שתקתי, מה אני יכול לענות לה. "לוזר" ספיר פנתה אלי, "כשאחותך סיפרה לי איך כופפת אותה ידעתי שאני רוצה לעשות לך את אותו הדבר" והרגשתי רעד שעובר בגופי, "מהרגע שניצחתי" היא המשיכה, "ידעתי שהלילה אני הולכת לתקוע אותך בתחת אבל העדפתי לשמור אותך בתור הקינוח" היא ציחקקה, "אז לוזר!" והיא הפכה רצינית, "אני דורשת שתתכופף לכבודי ותזמין אותי לפתוח אותךָ!" והיא הדגישה במיוחד את הדורשת.

כאשר אבדתי אבדתי. אני חושב שבאיזה שהוא מקום ציפיתי לרגע הזה, אני חושב שזה היה כתוב על הקיר באותיות קידוש לבנה אבל הדחקתי, אולי אפילו התכחשתי. הרגשתי מין רעד כזה בגוף כשקמתי והלכתי לכיוון שולחן האוכל אבל להפתעתי הרגשתי גם איך הזיין שלי מתעורר, ספיר ואחותי הלכו אחרי, מחייכות.

השולחן היה מוכן, הכסאות שהזזתי אתמול עוד עמדו בצד. נעמדתי לצידו ועצרתי, "תנוחת המזכירה או הרוזנת?" שאלתי כמו שאחותי שאלה אתמול.

"איך העמדת את אחותך?" היא שאלה, מצחקקת, ולדעתי היא ידעה את התשובה.

"התחלנו ברוזנת ובאמצע עברנו למזכירה"

"נו? ולמה אתה מחכה?" שתיהן פרצו בצחוק, לא ידעתי שאחותי ירדה לכאלה פרטים כשסיפרה לה.

נעמדתי בפישוק והתכופפתי, נשען עם החזה על לוח השולחן הקר, שלחתי ידים ופישקתי חזק את פלחי ישבני, "הלוזר מזמין אותךְ" הודעתי בקול רועד.

"מזמין למה?" היא התקרבה והרגשתי את האצבע שלה מלטפת את פי הטבעת שלי.

"לפתוח אותי"

"אז תגיד את כל המשפט!"

הרגשתי מושפל, אני לא יודע אם זה בגלל שהיא דרשה שאתכופף לכבודה אבל אין ספק שכל הטקס הזה משפיל, "הלוזר מזמין אותך לפתוח אותו" צעקתי ולהפתעתי הרגשתי איך נעמד לי, אולי הטקס משפיל אבל בדרכו המיוחדת גם מחרמן.

"אחותי, מה את אומרת, את רוצה לשמן אותו?"

"כן, בתול המסכן" אחותי ציחקקה, לקחה את ג'ל הסיכה, זילפה כמות נדיבה מהג'ל הקר על פי הטבעת שלי והתחילה לעסות עם האצבע, לעסות ולאט לאט לחדור ולמתוח, לשמן את כל הקפו וגם מבפנים. "אחותי" היא פנתה בקול משועשע אל ספיר, "ישבנו של אחי ערוך ומוכן לחדירתך!"

"רגע, יש לי עוד רעיון" ספיר ציחקקה ולחשה לאחותי משהו באוזן.

"אחותי, שיחקת אותה" אחותי ציחקקה ומיהרה לסלון, כשהיא חזרה אחרי רגע ראיתי שהיא אוחזת בתחתונים שלה ומגלגלת אותם, "כך תנשךְ" היא צחקה ודחפה לי לפה, "כדאי לךָ, מניסיון" היא הוסיפה ופתאום הביטוי נושך כריות קיבל משמעות חדשה מבחינתי.

עם ניסיון של האחות הבכורה לא מתווכחים, פתחתי את הפה ונשכתי חזק את בד התחתונים שלה. ספיר התמקמה מאחורי ונצמדה אל ישבני, מתופפת עם התותב על חריץ התחת המפושק שלי, "תפתח חזק!" היא סיננה ואני מתחתי את פלחי ישבני חזק ימינה ושמאלה ו…שיט! הרגשתי מכה חזקה בישבן, פי הטבעת שלי נמתח וצעק לעזרה, כאב חד פילח את גופי ו…זהו, נפתחתי, כל התותב של ספיר ננעץ עמוק בישבני ולא הייתי בתול!

"אחותי, פתחתי את אח שלך" ספיר הודיעה בקול נהנתני והתחילה לזיין אותי וכן, עכשיו זה באמת לזיין אותי, הזיין שלה, כלומר התותב, היה נעוץ בישבני ופמפם אותו.

"השבח לאל" אחותי ציחקקה, "אכפת לך שגם אני אשתתף בחגיגה" והיא עלתה והתיישבה על השולחן לפני, פותחת רגליים ומתקרבת עד שהכּוּס שלה היה קרוב לראשי, "יאללה מקום אחרון בטבלה" היא ציחקקה, "פנק קצת את זאת שמעליך"

"כן לוזר, פנק!" ספיר הצטרפה וטפחה על ישבני, מוסיפה עוד נדבך להשפלה שלי וכל מה שנותר לי זה להצמיד את שפתי לשפתי הכּוּס של אחותי, לדחוף את הלשון ולפנק אותה.

חדירה כפולה, זה הדבר הכי קרוב למה שהן עשו לי, בעצם אם אחותי הייתה מלבישה גם היא סטראפאון ודורשת ממני למצוץ לה זאת הייתה חדירה כפולה אמיתית אבל למה לי לתת להן רעיונות גם ככה התנוחה הזאת מספיק משפילה.

הכאב הראשון הלך ונעלם ואת מקומו מילא חום נעים שהלך והתפשט בתוכי ככל שספיר כתשה את ישבני. עמד לי! כן, לא האמנתי שזה יקרה לי אבל התחרמנתי בטרוף מכל הזיון הזה.

"אתה אוהב את זה? אתה אוהב שאני מזיינת אותך ככה?" ספיר גחנה מעליי ולחשה לי באוזן. לא עניתי. "לוזר, שאלתי! תענה! אתה רוצה שאני אחליף לתותב האדום?!?" היא סיננה בין שיניה בארסיות.

"לא" המחשבה על התותב הגדול הכבירה בי חלחלה, "אני לא רוצה שתחליפי" המשכתי מייד שלא תהיה אי הבנה לאיזו מהשאלות אני עונה.

"אז תענה לי וכדאי שזאת תהיה התשובה מלאה ונכונה" היא ציחקקה כשהדגישה את הנכונה.

"כן, אני אוהב שאת מזיינת אותי" עניתי בקול ושמעתי את אחותי מצחקקת, "אני אוהב שאת תוקעת אותי בתחת" הוספתי ואפילו אני הבחנתי עד כמה הקול שלי חרמני, "כן, תדפקי אותי".

ספיר אחזה חזק במותני, "אהבתי, תשובה נכונה" היא ציחקקה והגבירה את הקצב, טוחנת אותי בתחת והחום ההוא בפי הטבעת התחזק עוד יותר. מעליי שמעתי את אחותי גונחת בקול, הלשון שלי עשתה בה פלאים והיא בישרה לנו בקול שהיא הולכת לגמור. "כן, זה טוב לדפוק אותך ככה" ספיר גחנה מעליי והרגשתי את פטמותיה דוקרות בגבי, "אחותך סיפרה לך מה הגברים אוהבים לעשות לנו כשאנחנו מכופפות ככה?" לחשה לי באוזן.

"סיפרה" לחשתי חזרה.

"וזה חירמן אותך?".

"כן" בלעתי רוק וידעתי לאן היא חותרת.

"גם אותי זה מחרמן" והרגשתי איך היא דוחפת יד אל בין רגליי, עוטפת בה את הזיין שלי ומתחילה לשפשף לי, "כן זונה שלי, תגיד לי שאתה הזונה שלי!".

"אני הזונה שלך!" והרגשתי איך הקתרזיס שלי מתקרב וזרקתי את הכבוד העצמי שלי אל הפח, "כן תמשיכי, תשפשפי לי" צרחתי וכל מה שעניין אותי זה שהיא תמשיך לשפשף עד שאשפריץ, "כן, אני השרמוטה שלך, המזרון עם חור שאת מזיינת" המשכתי לצרוח את מה שזכרתי מאתמול, "כן, אני לוזר שפותח ת'תחת ומתכופף לכבודך כי ניצחת אותי, אני חוטף את כל הזיין שלך כי הפסדתי!" ו…השפרצתי! גמרתי אבל גם ספיר גמרה איתי ביחד, צועקת ומודיעה לכולם בדיוק כמו אחותי הגדולה.

התיישבתי מותש על אחד הכסאות שסביב השולחן והרגשתי את הכאב הצורב בפי הטבעת שלי, ניסיתי להסתיר את זה. למרות שהבנתי שזה ילוו אותי עוד כמה זמן. ספיר התיישבה מולי ואחותי הלכה למטבח והביאה לנו קולה ושתינו. "זהו, אני גמור" התנשפתי בקול, לדעתי לא יעמוד לי שבוע.

"יעמוד" אחותי ציחקקה, "תאמין לי, אם אנחנו נרצה זה יעמוד". לא התווכחתי, בשביל מה?

"מבחינתי סיימנו, אתה היית הקינוח" ספיר חייכה לעברי, "אתה תותח, חברה שלך תהיה מאושרת אבל עכשיו לך לישון חביבי"

"רגע" אחותי התערבה, "אני רוצה שהוא יראה".

"יראה מה?" הסתקרנתי.

"התערבנו, ספיר הפסידה והיא צריכה לשלם"

"התערבתם על מה?" לא הבנתי.

"שאתה בתול שם בתחת, ספיר אמרה שלא, אני אמרתי שכן ואני ניצחתי", "בואי" היא אחזה בידה של ספיר ומשכה אותה אחריה אל הסלון, "בוא גם אתה" היא קראה לי, "אני רוצה שתראה.

לחמש עשרה כפיפות סמיכה ספיר ירדה, חמש עשרה פעם היא נישקה לאחותי את הכוס וליקקה לה אותו לפני שנפרדנו, אני הלכתי לחדר שלי והן לזה של אחותי וכנראה שבאמת הייתי מותש כי ברגע שהנחתי את הראש על הכר נרדמתי.

 

אפילוג

בבוקר עזרתי לאחותי לסדר את הבית לקראת החזרה של ההורים. לא דיברנו על מה שהיה אבל ראיתי את החיוך על שפתיה כשהיא ראתה איך אני הולך, טוב, מה לעשות? עדיין שרף לי בפי הטבעת.

בסוף לא התאפקנו ו"גנבנו" עוד התערבות אחת! מי הזמר ששר שיר את השיר שהשמיעו ברדיו וניצחתי! התיישבתי על השטיח, נשענתי לאחור על הכורסה, פישקתי רגליים ואחותי יורדה לחמש עשרה כפיפות סמיכה, יורדת, מכניסה את כל הזיין לפה, מוצצת ועולה חזרה. כשסיימנו הייתה לי זקפת אדירים ואחותי אמרה שאסור לבזבז את זה אז הזדיינו על השטיח בדוגי, היא עומדת על ארבע ואני דופק אותה מאחור, מזיין ומשחק לה בציצים.

שתי עונות נתתי לה, לאחותי, הראשונה חזקה והשניה עוד יותר, שתי אורגזמות לפני שגם אני גמרתי.

אחר כך התרחצנו, כל אחד לבד, ונסענו להביא את ההורים מנתב"ג, ככה זה אצלנו במשפחה, לא נותנים לנסוע במונית.

ההורים שלנו חזרו בצהריים והחגיגה נגמרה, כשהם בבית אי אפשר להשתולל ככה.

ביום שלישי בערב ספיר צלצלה אלי, מסתבר שאחותי נתנה לה את הפלאפון שלי. "בא לך לזיין" היא עברה ישר לתכל'ס, "השותפה שלי עם החבר שלה בחדר הסמוך וזה עשה לי חשק" הסבירה ומי יגיד לא להצעה כזאת?

ברגע שנכנסתי היא משכה אותי לחדר שלה, התפשטנו במהירות והזדיינו כמו שפנים. מהחדר הסמוך נשמעו קולות דומים, "פעם שלישית שהיא גומרת" היא ציחקקה, "אבל מי סופר?".

שלוש פעמים עשינו את זה! שלוש פעמים גמרתי, היא הרבה יותר, לפני שהיא שלחה אותי הביתה, "לא! אתה לא ישן פה הלילה, אנחנו רק יזיזים" היא הסבירה, "כשיבוא לי אני אקרא לך, תסכים – נזדיין, לא תסכים – נאונן" היא סיכמה את ההסדר מבחינתה.

"ואם לי יבוא?"

"תנסה, יבוא לי – נזדיין, לא יבוא – תמצא מישהי אחרת לנענע או שתעה ביד".

ביום חמישי בבוקר פגשתי את אחותי במטבח. "תתכונן, הערב משחקים" היא לחשה לי בסוד אפילו שהיינו לבד.

"איפה? עם מי?"

"הפתעה" היא חייכה, "תהיה מוכן בשמונה" והלכה.

 

בערב שיחקנו, סטריפ-פוקר! הפעם הראשונה שלי עם ללכת עד הסוף אבל זה כבר שייך לסיפור אחר…

13 מחשבות על “לשחק פיפ"א (FIFA) עם אחותי – חלק שלישי”

  1. יא אללה שלך, לקחת משהו טהור FIFA והרסת לי אותו לעולמים. אי אפשר סתם זיונים?

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)