לא מסוגל להשתלט עליה

סיפור מאת החטובה

אתה החבר הכי טוב של אבא שלי והוא מתקשר אליך וכמעט בוכה לך בטלפון מרוב תסכול "מישקה תקשיב 20 וכשאני מנסה להגיד משהו היא מקללת אותי ומתחצפת, אחי אני חייב את עזרתך אני לא מסוגל להשתלט עליה אולי אתה תדבר איתה? אני יודע שבנית בריכה חדשה בבית נגיד לה שתבוא לבריכה ואז תדבר איתה מה דעתך?" ואתה אומר "אחי אין בעיה תגיד לה שתבוא אני כבר אחנך אותה טוב טוב" ואבא שלי אומר "תודה אחי אני חייב לך"
אחרי חצי שעה אתה שומע דפיקה בדלת אתה פותח ואתה רואה אותי בדלת לועסת מסטיק ובלי שלום בלי כלום אומרת "איפה הבריכה?" ואתה עונה "חמודה שלום גם לך מה שלומך?" ואני מתחצפת "סתום נו איפה הבריכה?" ולפני שאתה מספיק להגיד משהו אני מורידה את החולצה שאני לובשת ומתחת יש לי ביקיני פצפון כל הציצי בחוץ ושני משולשי בד קטנטנים מסתירים את הפיטמות והחלק התחתון זה חוט שבקושי מכסה את הכוס ואתה מסתכל יוצאות לך העיניים מהמקום ואתה חושב לעצמך "איזה שרמוטה קטנה" ואז אתה מתעשת ואומר לי "חמודה לא קר לך ככה?" "סתום ת'פה ותראה לי את הבריכה" אני עונה בחוצפה

ואתה אומר "רגע מתוקה לפני הבריכה בואי נשב נדבר" ואני אומרת "טוב בסדר אבל לא הרבה זמן למה אני רוצה לבריכה (אני בכוונה כותבת ככה עם שגיאות דקדוק תעשה בסגנון הזאת כזה דיבור פרחה חח)" ואת יושבת על הספה עם הביקיני הזה שלא מכסה כלום ואני אומר "שנייה מתוקה תשימי על עצמך משהו את ערומה לגמרי" ואני מסתכלת עליך וצוחקת צחוק מזלזל כזה "למה מה קרה? זה מחרמן אותך יא זקן חרמן?" ואתה מנסה לשמור על קור רוח ואומר "אני מכיר אותך מאז שהיית ילדה קטנה היית ילדה טובה מה קרה שאת מתנהגת ככה מדברת לא יפה לאבא שלך הוא רק רוצה את טובתך" ואני עונה "עלק טובתי הוא סתם נודניק! יאללה שיסע מפה הזקן הזה!"

ואתה אומר לי "חמודה מה זה הדיבור הזה? ומה זה הלבוש הזה?" ואני אומרת בזלזול "למה מה הבעיה עם איך שאני לבושה?" ואתה מנסה להגיד בזהירות "את נראית כמו.. כמו.." ואני משלימה "כמו זונה? כמו שרמוטה? אז מה? הבנים אוהבים את זה ואני מזדיינת עם מי שבא לי!" ואתה בהלם אני צוחקת צחוק מזלזל "מה קרה יא זקן חרמן אין לך מה להגיד? אני יודעת שזה מעמיד לך את הזין גם יא חרמן" ואתה כבר משתגע לא יודע מה לעשות חושב לעצמך "מה זה הזונה הקטנה הזאת? מאיפה יש לה פה כזה?"

ואתה מתעשת ואומר לי בתקיפות "את צריכה חינוך רציני עם הפה המלוכלך הזה!" ואני צוחקת צחוק מזלזל ואומרת "פחחח יאללה בוא נראה אותך!" ואתה קם ותופס אותי בכוח משכיב אותי  על הברכיים שלך ומתחיל להצליף לי בטוסיק תוך כדי שאתה צועק "את זונה קטנה! מתלבשת כמו שרמוטה! את צריכה חינוך חזק!" ולהפתעתך אני גונחת "אויי כן יותר חזק אני אוהבת! תן לי חזקקק!" ואתה מגביר את הקצב ומצליף לי בישבן וממשיך לצעוק "את זונה מזדיינת זה מה שאת! שרמוטה קטנה עם פה מלוכלך!"

אתה ממשיך להרביץ לי בטוסיק השרירי שלי ואני צועקת "ממ לא ידעתי שזקן כמוך יכול להרביץ כל כך חזק!" ואתה מפסיק להרביץ ואומר לי "זקן? תסתכלי איזה שרירים יש לי!" ואתה עושה שריר ביד ומראה לי את השריר הגדול והחזק שלך ביד ופתאום אתה מרגיש רטיבות על הרגל שלך ואתה קולט שהזונה הקטנה על הברכיים שלך הרטיבה מהשריר הגדול והקשה שלך ביד

ואתה מחייך לעצמך ועושה שרירים בשתי הידיים ומראה לי את השרירים הגדולים והחזקים שלך בשתי הידיים ואתה שומע אותי גונחת חלש ומרגיש רטיבות יותר חזקה על הרגל שלך והזין הענק שלך כבר מקבל כוחות על ועושה שרירים וגודל שם למטה ואתה מרים אותי ומושיב אותי על הברכיים שלך מוריד את החולצה וחושף את הגוף השרירי שלך ואני נושכת את השפה התחתונה מרוב גירוי ואתה מרגיש את הכוס שלי נוזל לך על הרגל ואז אתה מקפיץ את השרירים בחזה ואני מרטיבה שוב

ואתה אומר לי "לא נעים לי להגיד בגלל אבא שלך אבל את שרמוטה בת שרמוטה זונה מזדיינת!" אתה תופס לי בטוסיק השרירי והסקסי שלי ואומר לי "את בטח גם מזדיינת בתחת בטח כל הבנים שאת מזדיינת איתם כמו שרמוטה מזדיינת פתחו לך את התחת השווה הזה1" ואתה מרים אותי מהתחת ומצמיד אותי אליך ואני סוגרת את הרגליים עליך וככה אתה סוחב אותי לחדר שינה ומעיף אותי על המיטה

ואני מנסה לפתוח את הפה ולהגיד משהו ואתה סותם לי אותי ואומר "תסתמי יא שרמוטה! לא רוצה לשמוע את הפה המלוכלך הזה שלך!" ואתה אומר לי "למה אבא שלך צריך לשמוע אותך גונחת כמו זונה כמו שרמוטה מזדיינת שכל הבנים בשכונה פותחים אותך? אה יא בת שרמוטה? למה אבא שלך צריך לשמוע אותך צורחת כמו זונה כשמזיינים אותך אה יא מזדיינת? אל תעני לי יא בת זונה!"

ואז אתה מוציא את הזין הענק שלך מהמכנסיים ושם אותו מול הפרצוף שלי וצועק "ראית פעם כזה ענק יא שרמוטה?" ואני בהלם כי אני רגילה לזין של נערים בגיל שלי ולא לזין ענק של גבר ואתה צועק "זה זין ענק של גבר גבר אוקריאיני! לא של ילדים בגיל שלך! אנחנו האוקראינים סופר תותחי על במיטה! אני אדחוף לך את הזין האוקראיני הענק שלי ואפרק אותך! אני אזיין לך את הצורה! את תביני למה אומרים שאוקראינים תותחי על במיטה! אחרי שאני אסיים איתך את לא תוכלי להזדיין עם אף אחד אחד יא זונה!"

ואתה מתקרב ולוחש לי באוזן "את רגילה לילדונים בגיל שלך אני גבר גבר! אוקריאיני ביריון שיפרק לך את הצורה עם זין אוקראיני ענק! אנחנו האוקראינים סופר תותחי על במיטה! ברגע שאוקריאני יזיין אותך לא תרצי משהו אחר! אני אפרק לך את הצורה עם הזין האוקראיני שלי עד שתצרחי וכל השכנים ישמעו שאני מפרק אותך כמו שרק אוקראיני יכול!"

ואז אתה מוריד לי את היד מהפה ואני מנסה להגיד משהו ואתה צועק "לא רוצה לשמוע את הפה המלוכלך שלך!" ודוחף לי את הזין הענק שלך לפה ואני מוצצת אותו בלית ברירה ואתה מזיין לי את הפה חזק וצועק "טעים לך זין אוקראיני ענק אה יא שרמוטה מוצצת? את מוצצת מעולה בטח את מצצת לכל הבנים בשכונה זונה מוצצת שכמותך!" ואני יונקת לך את הזין חזק ואז שולחת יד ומשחקת לך בביצים ואתה גונח "אוי איזה זונה מוצצת איך רואים שמצצת המון זין תמצצי יותר חזק יא שרמוטה מוצצת!" ואני מוצצת ויונקת לך את הזין בכל הכוח

אני ממשיכה לינוק את הזין האוקראיני הענק שלך בשיא הכוח ואתה ממשיך לזיין לי את הפה ונאנק מהנאה ואז אתה מרגיש שהזרע מטפס לך במעלה הזין ואתה מזיין לי את הפה יותר חזק וצועק "תתכונני לבלוע זרע אוקראיני משובח זונה מוצצת!" ואתה מתכווץ ומתאמץ ומשפריץ לי בפה סילונים חזקים של זרע אוקראיני חם ולוהט ואני מזיזה את הפה ומנסה לירוק ואתה תופס לי את הפה בכוח וסוגר אותו וצועק עליי "תבלעי יא זונה מוצצת! אל תעבדי עליי שלא בלעת לכל הבנים יא שרמוטה! תשתי את הזרע האוקראיני המשובח שלי!"

ואני בולעת את הזרע האוקראיני שלך ומגלה שהוא טעים מלקקת את השפתיים ואתה אומר לי "ידעת שאת אוהבת לבלוע יא זונה מוצצת!" ואז אתה מרים אותי על ארבע ונותן לי סטירה בטוסיק השרירי ואומר "איזה טוסיק של שרמוטה לפרק אותו!" אתה נעמד ליד הפנים שלי מכווץ את השרירים בבטן שלך מבליט את הריבועים הקשים והבולטים שלך וצועק "תסתכלי איזה שרירים חזקים וגדולים יש לי בבטן! איזה ריבועים! קשים כמו פלדה! זה נותן לי כוח לפרק אותך! את תצרחי כמו שבחיים לא צרחת! תרגישי מה זה עם אוקריאיני תותח על!" ואז אתה מכניס את הזין שלך לתחת שלי בלי הכנות בלי כלום ואני צורחת מכאב ואתה צועק "תסתמי! את צריכה חינוך יא זונה קטנה!" ואתה מתחיל לפמפם לי את התחת ולזיין אותי חזק ואני צועקת "איי זה כואב תוציא!" ואתה אומר "לא מעניין אותי יא בת שרמוטה! מגיע לך שאת כזאת זונה מזדיינת!"

אתה ממשיך לפרק לי את התחת ואני צועקת "זה כואב תוציא" ואתה מחטיף לי וצועק "תסתמי כבר יא זונה! את רגילה להזדיין בתחת יא זונה מזדיינת בתחת אל תשחקי לי אותה עכשיו!" ואתה מרגיש את השרירים של הטוסיק השרירי והצר שלי מתכווצים לך על הזין הענק ואתה צועק "אוי איזה טוסיק של שרמוטה מזדיינת! איזה טוסיק צר של זונה מזדיינת בתחת!! אהה אני לא אחזיק מעמד עוד הרבה זמן עם הטוסיק השווה הזה!" ואתה מרגיש את הזרע מטפס במעלה הזין הענק שלך ואתה לא יכול יותר אתה פשוט מתכווץ ומתאמץ ומשפריץ לי בשיא הכוח מלא זרע אוקראיני רותח תוך כדי שאתה צועק "אני ממלא לך את התחת עם זרע אוקראיני יא זונהההה!" עד שכולך מתרוקן בתוכי ואז אתה מוציא את הזין מתוכי והוא עוד מטפטף זרע ואתה אומר לי "תמצצי יא שרמוטה תנקי אותו!" ואני מכניסה את הזין הענק לפה ומוצצת אותו חזק טועמת את הטוסיק שלי עליו ויונקת את כל הזרע טוב טוב ואז בערב אבא שלי מתקשר "נו מישקה חינכת אותה?" ואתה מחייך "אל תדאג אחי היא לא תלך עכשיו עם אף אחד יותר"

3 מחשבות על “לא מסוגל להשתלט עליה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)