באתי לכאן כי אני רוצה גם

סיפור מאת מר קנט

 

הפרידה מיעל לא היתה פשוטה. בכל זאת, היינו כמה שנים ביחד. שנים אינטנסיביות מאוד והמון ביחד. מצאנו את עצמנו באמצע החיים כמו ילדים בני 16. מחפשים איך להתקרב, להיות עוד קצת, לגנוב עוד טיפה. עכשיו זה נגמר.

חזרתי הביתה מעבודה, שפוף, עייף וחסר מצב רוח באופן כללי. כל מה שהתחשק לי זה להיזרק על הספה ולא לזוז משם עד שתבוא השינה. הדפיקה בדלת הקימה אותי בחוסר חסר מוחלט.

"היי, אני נטע שגרה בדירה מעליך". כן, ראיתי את נטע פעם פעמיים במעלית. אולי אפילו אמרתי איזה שלום מנומס.

"היי נטע" המילים העייפות שלי נשארו תלויות באוויר. בלי המשך.

נטע השפילה עיניים – "ראיתי שכבר כמה שבועות אתה מגיע לכאן לבד. ו.."

רגע, מה את עוקבת אחרי? איך את יודעת מי בא איתי ומתי.

נטע המשיכה להשפיל מבט "אני אסביר לך, אפשר להיכנס שניה, לא נעים לי לדבר ככה בחדר המדרגות"

עשיתי כמה צעדים לאחור, מאפשר לה להיכנס. הדלת נסגרה אחריה.

"פשוט, החברה הקודמת שלך, היא מאוד מאוד קולנית" עכשיו אני באתי במבוכה. יעל היתה צורחת במהלך הסקס, והגמירות שלה היו מרעידות את הקירות. לא ברור לי איך אף פעם לא הזמינו משטרה או העירו לנו. הנחתי שפשוט רוב דיירי הבניין מבוגרים מדי ולא שומעים כל כך טוב. טעיתי.

נטע שינתה את הטון, קולטת את המבוכה שלי, העיניים שלה היו נעוצות בשלי: "בפעמים הראשונות, זה קצת הפריע לי, שקלתי אפילו לבוא ולהעיר לכם. אחר כך זה נהיה סוג של פטיש שלי. התחלתי לשים לב לשעות, גיליתי שאתה מגיע בדרך כלל איתה, או קצת לפניה. גיליתי את הימים שהיא לא מגיעה או שאתם לא עושים כלום כי הילדים שלך בבית. אתה מבין, החדר שינה שלכם הוא בדיוק מתחת שלי. שמעתי הרבה"

לקחתי אוויר. טוב, אז בכל זאת מה את רוצה?

נטע המשיכה: זה היה הפורנו שלי, כשלא מצאתי בנים, הייתי מחכה לכם, שומעת אתכם. לפעמים הייתי מצליחה להבין מה אתם אומרים שם. הייתי מסתובבת רטובה ימים שלמים בגללכם. מאוננת פעם אחרי פעם אחרי פעם.

"אז אני ממש מצטער, אבל זה נגמר" אמרתי. "נפרדנו וזה סופי. זה לא יחזור יותר"

"אתה לא מבין. באתי לכאן כי אני רוצה גם"

עכשיו הייתי בהלם. התחלתי להסתכל עליה. היא צעירה ממני בלפחות עשרים שנה. קצת מלאה, חזה יפה וזקוף, והפטמות שלה שהזדקרו מבעד לכותנת/חולצה שהיא לבשה המחישו יפה מאוד שהיא לא לובשת חזיה.  שאלתי אותה למה היא צריכה את זה. אני מבוגר ממך, ולא נראה לי שתהיה לך בעיה למצוא מישהו יותר מתאים.

נטע הרגישה את העיניים שלי מטיילות. היא חייכה, כאילו שהיא יודעת שזה שאבוד לי עכשיו. "זה לא משנה לי, אני לא הולכת להתחתן איתך. אני יודעת שנפרדתם כי ראיתי אותך בטינדר". נעשיתי יותר ויותר מודע לנוכחות שלה. הרגשתי את הזרמים הולכים ומתפשטים בגוף שלי.

"אני רואה לאן אתה מסתכל, וכן. אני לא לובשת חזיה. בעצם…" היא לא סיימה את המשפט אלא הרימה קצת את החולצה שלה מהצד, מרימה אותה במעלי הירך, עד לעצם האגן. מראה לי שהיא גם לא לובשת תחתונים.

לא עמדתי בזה. התקרבתי אליה ונצמדנו. השפתיים נצמדו לנשיקה. הידיים שלי החזיקו אותה ובשניה העפתי את חתיכת הבד המיותרת שעטפה לה את הגוף. הסתכלתי עליה לשניה. היא העיפה את החולצה ממני, ושוב נדבקנו לנשיקה. הזין שלי היה קשה ומתוח והיא התחככה בו. הולכתי אותה לחדר השינה. היא הסתכלה קצת מסביב. נטע התיישבה על המיטה מולי וכמעט תלשה את המכנסיים ממני. גם התחתונים לא נשארו יותר מדי, והזין שלי עמד זקור מולה. היא ליטפה אותו קלות. מלמלה "מוצא חן בעיני" והתחילה ללקק אותו. מלמטה, קצת לביצים ואז עלתה למעלה, עד הקצה. כל הזמן הזה העיניים שלה נעוצות בשלי. בוחנות כל תגובה ותנועה. השפתיים שלה עטפו את הקצה, ואז במכה אחת היא הכניסה אותו לפה שלה. עמוק. התחושה של הפה שלה עוטף את הזין שלי היתה מדהימה. היא מצצה לי וזה היה מטריף. עצרתי אותה.

זה מדהים, אבל תשאירי משהו להמשך. הזזתי אותה למעלה המיטה, על הגב. שכבתי לידה. התנשקנו כשהידיים שלי עוברות על הגוף שלה בעדינות. האצבעות שלי התגרו בפטמות שלה,  מטיילות בחלק הפנימי של הירך, מתקרבות ומתרחקות. נטע עצמה עיניים והתמסרה. הטיולים של האצבעות התקרבו עכשיו יותר ויותר לכוס שלה. העברתי בעדינות את היד על השפתיים שלה. הן היו רטובות. אצבע אחת החליקה לתוכה בזמן שלקחתי את הפטמה שלה לפה. מצצתי אותה, מתענג על התחושה של פטמה קשה ומגורה בפה שלי. האצבע שלי נכנסה ויצאה מתוכה. רטובה לגמרי. הוספתי אצבע נוספת, מה שגרם לאגן שלה להתחיל לרקוד ולזוז. נישקתי את הבטן שלה, יורד לאט לאט. מלקק ומנשק. האצבעות שלי עדיין בתוכה. הראש שלי היה צמוד לכוס שלה, נשמתי את הריח שלה. נטע הניחה את הידיים שלה על הראש שלי. כאילו מנסה לזרז, אבל לא מיהרתי. הלשון שלי הסתובבה מסביב. על השפתיים, מעל הדגדגן, מטריפה אותה. הווליום של הגניחות והאנחות שלה עלה, וכשסוף סוף הנחתי את הלשון על הדגדגן שלה, היא הצמידה אותי אליה. הלשון שלי עלתה וירדה. לאט לאט, באותו קצב שהאצבעות שלי זיינו אותה. זה מטריף אותי. עוד, תלקק אותי עוד. הפנים שלי, הירכיים שלה, האצבעות שלי, הכל היה רטוב ולח. המיצים שלה כיסו אותנו.

הקצב התגבר רק קצת. גם הלשון וגם האצבעות, גורמות לאגן שלה לזוז ולקפוץ. ציפורניים ננעצו בגב שלי. הכוס שלה התחיל להתכווץ סביב האצבעות שלי. והגניחות שלה הפכו לתערובות לא ברורה של קולות הנאה.

"כן כן, בדיוק ככה.. א נ י…ג ו מ ר ת…" הלשון שלי המשיכה לשחק בה, גורמת לה להתכווץ עוד ועוד על האצבעות שלי. נתתי לה שניה לנשום. אספתי קצת רטיבות מהכוס שלה והרטבתי את הזין שלי. הרגליים שלה היו מפושקת, פתוחות ומזמינות. הכוס שלה הבריק מרטיבות. הדגדגן שלה היה תפוח ואדום. הזין שלי חדר אליה בשניה, סוחט ממנה עוד גניחה קטנה. זיינתי אותה לאט וחזק. כאילו מנסה לחדור לתוכה יותר ויותר עמוק עם כל דפיקה. נטע החזיקה את השדיים המלאים שלה, מסתכלת בעיניים שלי, מתגרה בי כשהיא משחקת בפטמות שלה. "תזיין אותי. חזק. תתקע לי את הזין שלך עמוק". היא המשיכה להתגרות בי. הקצב התגבר, דפקתי אותה בכל הכוח שלי. הגוף שלי נחבט בשלה, והאנחות של שנינו ממלאות את האוויר. "זה כל כך טוב, הכוס שלך" הצלחתי למלמל וזה באמת לא לקח עוד הרבה זמן. גמרתי. מילאתי אותה בזרע שלי. צנחתי לתוך החיבוק שלה. התנשקנו.

נשכבתי על הגב. מאפשר לשנינו לקחת אוויר. נטע נצמדה אלי. "אתה תנוח עכשיו, אני אלך הביתה ואחזור עוד שעה". יש עוד הרבה דברים שאני רוצה, שאתה יודע לעשות, ואני יודעת שאתה יודע לעשות…"

מחשבה 1 על “באתי לכאן כי אני רוצה גם”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן