ימים חדשים

 

1.

 

הילדים נרדמו וכמו בכל ערב, יצאתי למרפסת עם כוס קפה וסיגריה להירגע מהיום שעבר. 

מהרחוב נופפה לי הבייביסיטר הקבועה שלנו, נופפתי אליה חזרה, בעודה נכנסת לחצר שלנו, חשבתי שהיא רוצה לדבר איתי על הילדים, לשאול לשלומם, כשהגיעה אלי, הזמנתי

אותה לשבת לצידי, מציעה לה שתייה.

ערן יצא מהבית, ובחיוך רחב שאל אותי, "נו, את באה?"

הסתכלתי עליו בשאלה, לקח לי רגע, אבל אז הבנתי שהוא זה שהזמין את הבייביסיטר, ושאנחנו כנראה יוצאים לאנשהו הערב.

שמחתי, בחודש האחרון ערן לא התנהג כתמול שלשום, ישב שעות מול המחשב, מתרץ זאת בצרכי עבודה.

כשנעדר, ניסיתי לבדוק את היסטוריית הגלישה שלו, אבל הוא דאג למחוק את העדויות.

הוא הסתגר, שתק, היה מהורהר מאוד, הסקס גם הוא לא היה כרגיל, הוא הקרין תחושה של יציאת ידי חובה, בכל הדברים הקשורים לחיי המשפחה והזוגיות שלנו.

התלבשתי ותוך כמה דקות הייתי מוכנה ליציאה, נרגשת ותמהה לגלות את הסיבה להפתעה.

נסענו בשתיקה, כל אחד מאתנו מהורהר בתוך עצמו, ערן היה שקט ומתוח, כשהנחתי את ידי על כתפו, הוא קפץ כאילו יד אש נגעה בו.

כבר עשר שנים שאנחנו מכירים, שבע מתוכן נשואים, עברנו תהפוכות, עליות ומורדות בחיינו המשותפים, מדי פעם היו לערן תקופות, בהן הסתגר בתוך עצמו ואני למדתי לכבדו 

ולא להפריע לו. 

הפעם זה היה קצת שונה, הרגשתי את זה, אבל בין ערמות הכביסה והכלים, היה לי נוח לא להעלות את הנושא לשיחה בינינו, קיוויתי שגם הפעם יעבור לו, כמו תמיד.

הגענו לפאב האהוב עלינו, פעם לפני הילדים היינו מגיעים לכאן לפחות אחת לשבוע, בשנים האחרונות בקושי יצא לנו.

למרות שכבר הרבה זמן לא ביקרנו במקום, התקבלנו בחיוך רחב מבעל הבית, התיישבנו בשולחן פינתי, כשאני נרגשת ומחכה לבאות וערן מתוח כמו שלא ראיתי אותו מעולם.

הזמנו לעצמנו את השתייה והיא הגיע תוך מספר דקות.

כשהמלצרית עזבה אותנו, אחרי שדאגה לשאול אם הכול בסדר, השקט שבינינו הפך הרבה יותר חזק.

הושטתי יד מעבר לשולחן, הנחתי אותה על ידו, מתבוננת בעיניו, מנסה להבין מה עובר עליו, ומחכה שיאמר משהו.

ואז הוא דיבר, "יעלי שלי, את יודעת שאני אוהב אותך יותר מכל דבר אחר בעולם, ואת הכי חשובה לי".

הנהנתי, מחכה להמשך הדברים.

"אני לא כל כך יודע איך לאמר לך את זה, אני מתמודד בחודש האחרון עם תחושות שלא הכרתי בעבר".

'הוא בוגד בי!!!', ההכרה החלה לחלחל לי למוח, מכה אותי מכה כהה בבטן התחתונה.

"אני יודע מה את חושבת עכשיו, את בטוחה שאני עומד לספר לך שבגדתי בך, אז תירגעי, לא בגדתי ולא אבגוד, מדובר כאן על משהו אחר, משהו שאני רוצה לעשות אתך".

המחשבות משתוללות לי בראש, 'מה הוא רוצה ממני? למה הוא עושה לי את זה? מה הוא רוצה לעשות איתי?' ואני לא יודעת מה לעשות עכשיו, מסתכלת עליו במבט של או קיי, נו, אז???

והוא המשיך, סיפר לי איך נחשף לעולם חדש, איך בשיטוט סתמי באינטרנט, ראה דברים שלא חלם עליהם, סיפר שלא האמין בהתחלה שיש כאלה דברים, שנבהל מעצמו, נבהל מעצמת התחושות שזה עשה לו, סיפר על הפחד לספר לי את זה, על החשיפה, על ההתמודדות שלו עם עצמו ועל הפחד מהתמודדות איתי, על מה שזה יכול לעשות לנו לחיים הזוגיים, על הסכנות וההנאות.

אני יושבת מולו, מבינה שהוא בסערת רגשות ואין לי שום מושג על מה הוא מדבר.

בשלב מסוים, אני מניחה שהתחלתי לחייך והוא השתתק. גייסתי את המבט הכי מבין ואוהב שלי ואמרתי, " ערן מותק, על מה לעזאזל אתה מדבר???"

הוא הסתכל עלי בפנים רציניות, רכן מעל השולחן ואמר, "יעלי אהובה שלי, אני רוצה לראות אותך עם גבר אחר."

'מממההה???, מה הוא רוצה? למה? מאיפה זה בא לו בכלל? מה זו הסטייה הזו? הוא לא יעמוד בזה, אין סיכוי בעולם, שאני אתן לבעלי, להסתכל עלי כשאני עם גבר אחר וגם אין סיכוי בעולם שאהיה עם גבר אחר, גם אם כן, למה שאספר לו?, לתת לו להיות נוכח?, מה נפל עליו?, מי זה הגבר האחר שאני בכלל רוצה להיות איתו? ועוד כשערן מסתכל?, אימאל'ה, מה פתאום!, לא, אין סיכוי, אני לא אעמוד בזה, גם הוא לא יצליח להתמודד עם זה, אבל הוא מבקש את זה, הוא בכלל רציני, או שהוא בוחן אותי?'.

החזקתי את הראש, מנסה לעצור את שטף המחשבות הסותרות שסחף אותי.

"אתה רוצה לראות אותי?, להסתכל עלי?, כשאני שוכבת עם גבר אחר?", שאלתי.

"כן".

"אבל למה?".

"כי רק המחשבה על זה, מרגשת אותי בצורה שלא תאמן, כי זה משהו שאני חייב לנסות, רוצה לנסות, בחודש האחרון זה מטריף אותי, אני מקווה שבאיזשהו מקום, גם אותך זה ירגש, אולי זה יעשה טוב לשנינו.

הרצון הזה מגרה אותי, ברמה שלא מאפשרת לי לתפקד נורמלי לאחרונה, אני חייב, פשוט חייב את זה וצריך שאת תסכימי".

הסתכלתי עליו, מתחילה להבין שהוא רציני, שהוא באמת מעוניין בזה, להפתעתי, חשתי שגם אותי זה מדליק, רטיבות מוכרת החלה להתפשט בין ירכי, ואדמומיות עלתה על לחיי.

הוא הסתכל עלי, מכיר אותי כל כך טוב, מבין שהסכמתי, מבלי שאמרתי מילה.

 

2.

 

בהמשך הערב, הוא חזר להיות האיש שכל כך אהבתי, מצחיק, מהנה, מחמיא, איש שיחה נהדר, כאילו ירדה לו מעמסה גדולה מהכתפיים, כאילו לפני רגע הוא לא הפיל על השולחן את הפצצה הכי גדולה בחיי הנישואין שלנו.

רק בדרך הביתה, התפניתי לחשוב שוב על מה שאירע, עדיין לא מאמינה לגמרי לבקשתו, לא יכול להיות שיש גבר שבאמת ירצה לראות את אשתו, שוכבת עם גבר אחר, זו נראתה לי חוויה מסרסת, לא נעימה ובטח לא מומלצת

לזוג שחיי המין שלו היו תקינים, שרוצה להמשיך לחיות יחד.

החלטתי לשתוק, אולי זה יעבור לו, לא בטוחה שאני רוצה שיעבור לו. 

בכל מקרה, אני לא אהיה זו שתיזום או תעודד, את מה שעלול לגרום לתחילת הסוף של יחסנו.

כעבור שבוע, כששבתי מהעבודה, מאוחר יחסית, כי זה היה היום שלו לאסוף את הילדים, במקום לשמוע את רעש הילדים המוכר, קיבל אותי שקט יחסי, מצאתי את ערן יושב במטבח ומולו גבר שלא הכרתי.

"יעלי תכירי, זה עידו", הוא אמר.

ביקשתי מ ´עידו´ שיסלח לנו, לרגע ולקחתי את ערן הצידה.

"תגיד לי מה לעזאזל אתה חושב שאתה עושה?" לחשתי עליו, בקול הכי צועק שיכולתי להוציא, "מה זה, תכירי, זה עידו?, מה חשבת?, שתוכל להביא לי איזה עידו שתמצא

איפשהו ואני אקבל אותו?, אשכב איתו? אתה נורמאלי???, אני אפילו לא הסכמתי, עדיין".

ערן הניח עלי את הכפות הכבדות שלו, מרגיע אותי, יש לערן משהו בידיים, שברגע שהוא מניח אותן עלי אני נרגעת.

"מתוקה שלי, מה נדלקת?, זה עידו, הוא עובד איתי, נתן לי טרמפ, הזמנתי אותו לקפה ".

את האודם העז שעלה לי על הלחיים אי אפשר היה לעצור, הרגשתי כל כך מובכת.

האמת היא, שכשראיתי את עידו, לא היה ספק בליבי, בקשר לסיבת נוכחותו אצלנו בבית, שלחתי מיד מבט לכוון כפות ידיו, מאבחנת, מנחשת את הווירטואוזיות שלו כמאהב ובמבט שני עברתי על גופו, מנחשת איך יראה ערום.

מאז שערן סיפר לי את סודו, הייתי במתח, התרגשות, חיכיתי לזה, לא חשבתי שאני כל כך במתח וציפייה, עד שהתפרצתי כך על ערן, לא ידעתי שהעניין הזה כל כך מטריד אותי, לא במובן הרע של המילה, אלא בהחלט במובן הטוב, בפני עצמי, אפילו לא הודיתי, שאני מצפה למימוש ההצעה של ערן. 

ערן כהרגלו קרא אותי "לא חשבתי עליו", הוא אמר, "אני לא הייתי מעז לעשות משהו כזה, בלי לקבל את ההסכמה שלך קודם כל, אבל, במחשבה שנייה, אם את מעוניינת, הוא גבר שאני סומך עליו"

בחנתי שוב את עידו, "אני צריכה לבדוק אותו לעומק", אמרתי לערן, "אחשוב על זה ואענה לך יותר מאוחר, אגב, איפה הילדים?"

"באופן מיקרי, היום הורי לקחו אותם להצגה", ענה. 

השעה שאחר כך הייתה הזויה לחלוטין, עיני בחנו את עידו בצורה הכי בוטה ומתגרה שהרשתי לעצמי, ערן עקב אחר תגובותיי, קורא אותי כהרגלו. 

עידו, נראה מבולבל מאוד, לא מבין את פשר הלחשושים שבין ערן לביני ואת עיני הבוחנות אותו ללא הרף.

לאחר מספר דקות, סיימתי לבחון אותו, בסך הכול הבחור מצא מאוד חן בעיני, החלטתי שזה עכשיו או אף פעם לא, עידו סיים את כוס הקפה שלו והראה סימנים שהוא מתכונן לעזוב.

כהרגלו, ברגע שההחלטה נגמלה בליבי, ערן הבין את זה, שלח אלי מבט אחרון, לאישור סופי וכשחייכתי אליו הוא הנהן אלי בחיוך מרוצה.

מצאתי אמתלה להעלם לחדר השינה, משאירה את ערן לבד עם עידו, קיוויתי שבינתיים יסביר ויציע לו את מימוש הסטייה (סטייה? כבר לא הייתי בטוחה כל כך).

אני מיהרתי לפשוט את בגדיי ולהעטות על גופי חליפת בייבי דול, שתמיד עשתה את זה לערן,  אחרי רגע ערן קרא לי. 

שני הגברים שזפו את עיניהם, בגופי העטוף בבגד חושפני ומפתה, ערן חייך בהסכמה ואילו עידו נותר פעור פה.

ערן פנה לעידו, "עידו, יש לנו משהו לבקש ממך, או , נכון יותר, להציע לך".

'יש לנו? מה? למה הוא לא דיבר איתו כשהייתי בחדר השינה? למה בכלל הוא מכניס אותי לזה, שיסגור איתו את הפרטים ואני אגיע לעניין עצמו, זו קצת הגזמה לבקש ממני להיות הדוברת לפנטזיה שלו. 

מצד שני, היי, למעשה הבחור יזיין אותי, איך אני יכולה להישאר לא מעורבת?'.

עידו התבונן בשנינו, עובר מאחד לשני, לא מבין, ערן לא הצליח להוציא מילה מפיו, אני חייכתי אליו, החלטתי להיות בוטה, "אני רוצה שתזיין אותי", אמרתי ישירות.

עידו נראה מבוהל לרגע, הוא הסתכל על ערן, הסתכל עלי, פתח את הפה, כאילו עומד לאמר משהו, סגר אותו אחרי רגע, בוחר לשתוק.

ערן השתחרר, חייך אליו, " אני ביקשתי מיעלי לשכב עם גבר אחר, כשאני צופה בשניהם ורק אחרי שכנועים היא הסכימה.  אתה נראית לי מתאים להציע לו והיום, במקרה, אחרי שגם היא הכירה אותך, היא הסכימה.  אתה ממש לא חייב לעשות את זה, זה ניסיון ראשון של שנינו ורק בזכות זה שאנחנו מרגישים נוח איתך, החלטנו להציע לך".

 

בשלב מסוים הפסקתי להקשיב לו, הוא היה קצת טרחני עם כל ההסברים והדגשים שלו, ואני ניצלתי את הזמן לבחון את עידו.  הוא היה גבר לטעמי, התבוננתי בכפות הידיים הגדולות, ידיים טובות, כאלו שאפשר לחוש בחום שיוצא מהן, בחנתי את העיניים שלו, שאפילו עכשיו, כשההלם עדיין ניכר בהן, נשארו בהן הקמטים של החיוך, הזיק של העניין והשמחה.  ככל שהנאום של ערן נמשך, אני הייתי יותר ויותר מוכנה לבלות עם עידו.

כשערן סיים את דבריו, עידו שתק לרגע, הסתכל לי עמוק בעיניים ופנה לערן, "אני מוכן, בתנאי שזה נשאר בינינו, בתנאי שאנחנו מתחילים בלעדיך, אתה מצטרף מאוחר יותר, אתה צופה בלבד ובתנאי שאם אחד מכם מתחרט אנחנו עוצרים מיד, בלי להסס ובלי לחשוב פעמיים"

ערן לא ענה, קם ויצא מהחדר, משאיר את שנינו לבד.

 

3.

 

חייכתי אל עידו, לא ממש יודעת מה לעשות, איך מתקדמים. בניסיון להרעיש קצת את השקט, שהפך לצורם, אספתי את כוסות הקפה, מסדרת אותן אחת ליד השנייה, סידרתי את הכפיות, מניחה אותן על הצלחת הקטנה, שקודם היו בה עוגיות, אחזתי את כל הכבודה בשתי ידי ונשענתי קדימה, כדי להתרומם מהספה.

הוא הניח יד על האמה שלי ועצר את תנועתי, החום שהוקרן מידו, אישר את מה שניחשתי, המחשבה הראשונה שעלתה בי הייתה, "יש לו ידיים טובות, למניאק", ומיד הרגשתי בתוכי זרם חד וחזק, היישר אל בין ירכי, מכווץ אותי לרגע.

הוא עזב את ידי ואני נשארתי חצי מוטה קדימה לא ממש יודעת מה לעשות עם עצמי ועם ערמת הספלים שהחזקתי.

נתקעתי כך כמה שניות, מבינה לאט מדי, שהסיטואציה מגוחכת, שנייה לפני שהחלטתי להמשיך את התנועה ולהתרומם, הוא הושיט את ידו, לקח מידי את הספלים

והניח אותם חזרה על השולחן.

עקבתי עם עיניי אחרי ידיו וכשסיים את התנועה, הן חזרו לנוח על ירכיו.  מצאתי את עצמי בוהה במפשעה שלו ובבליטה החד משמעית שנוצרה שם ומיד הרמתי את עיניי, נתקלת בעיניים הצוחקות בורקות שלו.

צנחתי חזרה על הספה, "אוף, מה עושים עכשיו?", מלמלתי, גייסתי את שארית הביטחון העצמי, הזדקפתי, הישרתי אליו מבט, מנסה לחייך, "תראה, זה מוזר מדי, אולי נוותר?".

עידו, שהתאושש מההלם הראשוני, היה משועשע  מהסיטואציה, משועשע ממני, ממבוכתי, "את פוחדת?".

"לא, כן, אולי, לא יודעת, אוף, אני מתבלבלת ממך".

הוא חייך, עיניו בעיניי, הגומות הארורות האלה הרגיעו אותי משום מה, נו איך אפשר לחשוש מגבר עם גומות לחיים?.

הוא התרומם ממושבו, הקיף את השולחן שביננו, הגיע אלי, ידיו אחזו בכתפי, מרימות אותי לעמוד מולו, "תראי", אמר בטון נמוך וצרוד קצת, תוך כדי שהוא מתקרב בגופו אלי, "אנחנו יכולים להפסיק ולבטל את הרעיון, אבל האמת היא, שהרעיון מתחיל למצוא חן בעיני", ראשו היה קרוב מספיק, יכולתי להרגיש את נשימותיו החמות על לחיי, "לא חשבתי שמשהו כזה יקרה לי היום, אני בכלל לא רוצה להתחיל לחשוב, כרגע, זה כל מה שאני רוצה לעשות", סיים את המשפט, השפתיים שלו הגיעו אל שלי והוא תבע אותן בנשיקה ארוכה.

במעשהו זה כבר לא עמדתי, כל זמן שהוא לא נגע בי יכולתי לחשוב, אבל הסיטואציה גירתה אותי כל כך עד שברגע שהוא נגע בי, משהו כאילו התפרק בתוכי, כל האיסורים שגדלתי עליהם נעלמו ובמקומם, כמו פרפר מגולם, הגיחה אישה שכולה תאוות מין, חיבקתי בשתי ידי את עורפו, כשאני מחזירה לו נשיקה תאוותנית, אחריה חיבקתי את זרועו ומשכתי אותו לעבר הספה, נשכבתי עליה ומשכתי אותו לשכב מעלי, בין רגלי הפסוקות.

הוא נשכב, נשען על מרפקיו והניח את שפתיו על שפתי, לא נישק , רק הניח, "את מוכנה להמשיך?" הוא לחש אל תוך פי, הנהנתי , לא היה לי מה לומר, הוא גחן לעברי, התחלנו להתנשק, בתחילה ברכות ועדינות, לשונותינו התערבבו זו בזו , מלהיטות את שנינו לכדי נשיקות של תשוקה. ידי התעוררו עטפו אותו, מלטפות את גבו, את אחוריו, מצמידות את אגנו לשלי.

עידו הבחין בשינוי, הרגיש את ההתמסרות שלי בנשיקה אליו, "אולי נעבור למקום יותר נורמלי?" שאל.

אני הנהנתי, עדיין לא מסוגלת להוציא הגה מפי.

הוא התרומם, משך אותי מהספה, אני אחזתי בידו והובלתי אותו אחרי, לחדר השינה.  לא ראיתי את ערן בסביבה והנחתי שהוא התמקם בחדר הילדים, מותיר את שאר חלקי הבית לנו.

נכנסנו לחדר השינה ונעצרנו למרגלות המיטה, עידו דחף אותי לאחור, משכיב אותי על המיטה, כשהוא חוזר לפוזה בה היינו לפני רגע על הספה בסלון, גורם לי לקלל בשקט את עצמי, על שלא חשבתי על כך קודם.

"ששש, תהיי בשקט, אני כבר בתוך העניין, תני לי ליהנות ממך" הוא אמר.

ניסיתי לדבר אבל הוא הניח אצבע על שפתי, מסמן לי לשתוק, הזדקף מעלי, הרים את חולצת הבייבי דול למעלה, חושף את הבטן ואחר כך את השדיים העירומים, המשיך ופשט אותה לגמרי, פנה אל מכנס המשי הקצר והסקסי, שלף אותי מתוכם.

שכבתי מולו, על גבי, עירומה לחלוטין, כשהוא ניצב מעלי, מתבונן בי.

חשתי בחום בכל מקום בו הביטו עלי עיניו, הרגשתי את עיניו, כאילו נוגעות בגופי, בכל מקום בו הביט.  כמו לידיו, גם לעיניו היה אפקט של חום ויכולתי להרגיש בדיוק איפה הוא מסתכל, אני נשארתי שוכבת על המיטה, ערומה, מצפה. 

הגירוי היה עכשיו אינטנסיבי, הוא ליטף אותי, עובר לי על כל הגוף, בתנועות גדולות, ארוכות, חמות וחזקות, התמכרתי כולי לידיים האלו, שידעו בדיוק מה הן עושות.

אחרי שעבר על כל הצד הקדמי שלי, מעלה אותי לגבהים, הפך אותי על הבטן, מעביר את ידיו על גבי, מעסה ויורד לעכוזי, ידיו חפנו את כדורי אחורי, מועכות ומעסות אותם כשאצבעו עוברת על חריץ ישבני.

פתאום זה הכה בי, הריח של ערן מהכרית, שהיה כל כך מוחשי, הרגשתי שאני לא יכולה להמשיך עם זה, זה היה מטורף, גופי קפא, "מה קרה? משהו שעשיתי?", שאל עידו, מרגיש כנראה שגופי מפסיק להיענות לו. 

באותו רגע, נכנס ערן לתוך החדר וכהרגלו, הוא קרא אותי מיד, כרע בראש המיטה מול פני, העיניים שלו היו מלאות חום, מלאות אהבה, "תיהני יעלי, תירגעי ותיהני בבקשה, בשבילי", אחז בשתי כפות ידיי וכך כשאני על הבטן, ידי נתונות בידיו של בעלי, העיניים שלי טובעות בשלו, עידו מעלי חזר ללטף את גבי את אחוריי, אבל ליטופיו הפכו יותר ויותר ממוקדים, פחות עיסוי ויותר ליטופים ארוטיים.

הוא פישק את רגליי, כרע על ברכיו ביניהן, כשהוא מלטף לי את הישבן ואת חריץ אחורי, נכנס בכל פעם יותר ויותר לכיוון ערוותי הרטובה, נוגע לא נוגע בה. 

רגשותיי הציפו את תודעתי, המגע, הסיטואציה, גופי העירום השרוע על המיטה כשגבר זר כורע בין רגלי וידיו החמות מעניקות לי מסז' ארוטי,  בעלי שמתבונן בי, המבט שלו אל תוכי, הידיעה שכל מה שאני חווה הוא מרגיש איתי, הוא יודע, הוא מכיר.

ניסיתי לעצום את עיניי, לברוח מהמציאות, אבל לא הצלחתי, עידו התקרב בכל פעם יותר, עוד קצת, עוד טיפה, עכשיו הוא כבר ממש ליטף את הדגדגן, אני הרגשתי כל כך קרובה, כל כך מגורה ואז זה הגיע, הוא התביית לי עם אצבע אחת על הדגדגן, ולא היה צריך הרבה, כדי שאתחיל לרעוד מתחתיו.

ברגע שהרגיש את הרעידות מתחילות, הוא שלח שתי אצבעות לתוכי, איתר שם את הנקודה ולחץ עליה ובאמצע השיא הכניס אותי לגל נוסף, מוציא ממני צעקה ממעמקי גרוני, בטון שלא הכרתי.

רעדתי כמה דקות, כשאצבעותיו ממשיכות ללטף את מעמקי מערתי  ועיני מקובעות בעיניו של ערן.

עידו שלף לאט את אצבעותיו מתוכי, נתן לי להירגע, מאפשר לי לנחות מהמקום שבו הייתי, התרומם מבין רגלי, בעודי שרועה על בטני, חיוך מטופש על שפתי, התרחק ממני ואחרי רגע, הופיע בשדה הראיה שלי, כשהוא עומד עירום, ליד ערן, "עד כמה אתה רציני?", שאל את ערן.

"עד הסוף", ענה בעלי.

 

4.

 

שכבתי מסופקת ומרוצה, כמו חתול שסיים עכשיו קערת חלב חם, כמו תינוק שמגרגר אחרי שינק ושבע.

בראשי המונח על זרועי, התבוננתי בערן, אני כל כך אוהבת אותו, חשבתי, והחוויה הזו, ה "לכאורה" בגידה הזו, הכל-כך לא נורמלית, שנעשתה מול עיניו, בהסכמתו ולפי בקשתו, גרמה לי לאהוב אותו אפילו יותר.

ערן החזיר לי מבט חם ואוהב, לא הצלחתי להבין איך הוא מקבל ונהנה מזה, אבל סילקתי את המחשבה הזו, סילקתי אותה כמעט בכוח, לא נותנת לה להפריע לי עכשיו, כשאני כל כך מסופקת.

"אתם שניכם נפלאים, אתם" אמר עידו, כשהוא מעביר את מבטו בין שנינו, התיישב על המיטה, נראה לי קצת עצוב.

"הכול בסדר?" שאלתי.

"כן, לגמרי", ענה, "מדהים אותי לראות את הקשר שבינכם, לא חשבתי שזה אפשרי", חיוך עלה על שפתיו, מין שילוב של עצב עם צחוק.

"בוא, שכב", סימנתי לו עם היד על המיטה לידי, כיוונתי אותו שישכב, על גבו, כשראשו מונח בקצה המיטה, ידיו מאחורי הראש, ליד מקום כריעתו של ערן.

התרוממתי, נעמדתי מעליו על ארבעותיי, כשידי ורגלי משני צידי גופו, שלחתי מבט לעבר ערן, עיניו הביטו בי באהבה, "אל תעצרי את עצמך, תיהני, אני אוהב אותך".  

זה היה האישור הסופי שהייתי צריכה מבעלי, התחלתי מלמעלה לנשק ללקק לנשוך אותו, האוזן שלו הייתה הראשונה, שלשוני פגשה והתחפרה בה, נושכת בשיני את התנוך, מעבירה ליקוק חם מסביב, לאט לאט יורדת אל הצוואר, עם נשיקות ונשיכות עדינות.

זה עשה לו את זה, הרגשתי אותו מתפתל מתחתי, הוא שלח את ידיו לחבק אותי, אך אני התרחקתי, מחזירה את ידיו למקומן, מעל לראשו וממשיכה במסע שפתי.

התקרבתי והתרחקתי, נשכתי וליקקתי, את הצוואר, שקע הצוואר, הרגשתי איך הצמרמורות עוברות בו, אני כל כך אוהבת את זה, להרגיש את הגוף של בן זוגי, מתפתל מתחתי, לדעת שמה שאני עושה, המשחק המתגרה הזה, הוא טוב.

היה לו קשה להחזיק את הידיים מאחורי הראש, אבל כל פעם כשהוא עשה תנועה לכיווני, אני התרחקתי, עד שבסופו של דבר אחזתי בידיו והגשתי אותן לערן, שכרע מאחוריו,  "החזק אותן", פקדתי.

זה היה נפלא, ערן מחזיק לעידו את הידיים, אני מעל עידו, משחקת ומגרה את גופו ועיני נטועות, כל הזמן, בעיניו של ערן.

ירדתי עם שפתי לכוון חזהו, עוברת בין הפטמות, נושכת יונקת, מלקקת, גולשת קצת לכוון בית השחי בודקת את מידת הרגישות שלו שם ומשם, דרומה, אל הבטן.

'אאווחח', כמה שאני אוהבת חזה גברי עם פלומה כזו על החזה ולא יותר, פלומה שכבר התחילה להראות את סימני הגיל וחזהו של עידו היה בדיוק כזה, גוף גברי שזוף וחסון,

בטן שבשיפוליה יש קצת עודפי שומן, אבל כולה מתוחה, מתחת לחלקה התחתון, ניצב זקוף הזין שלו, עומד זקור כל כך ובקצהו מבריקה טיפה ראשונה.

אני המשכתי ללטף ולנשק, כשאני נוגעת, לא נוגעת, בקצה הזין, מתקרבת אליו ואז מתרחקת, נותנת לשערי ללטף אותו, שפתי ולשוני מרפרפים מסביב לכל האזור. 

המשכתי בדרכי אל בין רגליו, חופרת פנימה, חודרת אל מאחורי שק אשכיו, לשוני הגיעה לפתחו האחורי, ציירתי בלשוני מעגלים מסביב לנקב ישבנו, 

עידו עצם את עיניו, כנוע לחלוטין למשחקי, כשהרגשתי את גופו מתרפה, נכנע, עזבתי את האזור הרגיש, התרוממתי במהירות והכנסתי בבת אחת את כל הזין שלו לפי.

הוא הופתע, השתנק, ערן חייך אלי מרוצה, הוא הכיר את המשחקים שלי, ידע בדיוק מה עובר עכשיו על עידו.

אני המשכתי, עושה את מה שאני אוהבת, הזין שלו בפי, לשוני עוטפת אותו, שפתי מעסות אותו, מוצצות אותו, מחדירות אותו למעמקי גרוני, מוציאה את הזין מפי, משחקת עם הלשון סביבו, מכניסה שוב את כולו לפה, מוציאה אותו רטוב, זקור וחם, נושפת עליו בעדינות אויר שמקרר אותו ואז שוב, את כולו לתוך הפה, יונקת, מתענגת על התחושה, על האיבר החם והחלק הזה.

היה קשה לעידן, להישאר כך עם הידיים למעלה, אבל ערן לא שחרר אותו, אני נהניתי יותר ויותר וכשהרגשתי מגורה מספיק, התרוממתי, נעמדתי מעליו, ולאט לאט, כשאני מסתכלת כל הזמן עמוק לתוך עיניו של ערן, התיישבתי על ירכיו של עידו, מחדירה לתוכי את הזין המפתה שלו.

החדירה הייתה חלקה ומענגת, הרגשתי איך שהוא ממלא אותי, וכל הזמן, המבט של ערן לעיני שיגע אותי.

נעתי על עידו, מבלי להוציא אותו מתוכי, מכווצת ומרפה את השרירים הפנימיים שבנרתיקי, זזה בתנועות קטנות עם האגן. 

ערן שחרר את ידיו של עידו ועבר לטפל בעצמו, יד אחת מעסה את הזין המתוח שלו, כשבידו השנייה הוא מלטף את שדי וצובט את הפטמה.

עידו החליט שהוא מפסיק עם המשחקים שלי, תפס בידיו את מותניי, הושיב אותי בכוח על המוט הכביר שלו, הרים את גופי, שולף אותו כמעט לגמרי ושב ותוקע אותו לתוכי, ראשו נוגע ברחמי.

הרגשתי את הרעידות הנבנות בתוכי, נתתי לעידו לעשות את כל העבודה, כשאני מתענגת על המכות שהאגן שלו מכה בי, הוא נתן דחיפה אחרונה למעלה מחדיר את כולו לתוכי וגמר באנחה ארוכה.

ההרגשה, כשעידו גמר בתוכי, ממלא את מערתי בנוזל חם, הביאה אותי לקצה וגם אני התפרקתי באורגזמה אדירה כשמול עיני, ערן, צופה בכל, ידו נעה במהירות על איברו, מביאה אותו לגמור גם הוא.

עוצמת רגשות חווייתי הייתה גדולה עלי, לא עמדתי בזה ודמעות ההתרגשות הציפו את עיני, עידו הסתכל עלי בבהלה, אבל ערן, הגבר האהוב שלי, חיבק אותי, כשהוא צוחק.

"ששש, יקרה שלי, היית נפלאה, אני אוהב אותך כל כך, הגשמת לי חלום".

ידיו המחבקות ומילותיו החמות, הרגיעו את יבבותיי, חיבקתי והתרפקתי אל תוכו, מתכרבלת בחיבוק הגדול והאוהב שלו.

עידו נעלם מהחדר, השאיר אותנו לחיבוק של אחרי, בצורה מאוד מתחשבת וכשיצאנו מהחדר אחרי כמה דקות הוא חיכה לנו במטבח, עם קפה מוכן ושלושתנו ישבנו יחד, לשתות אותו.

הסתכלתי על שני הגברים הללו, האחד שכל כך מכיר אותי, כל כך אוהב אותי ואני אותו, השני, שפגשתי לראשונה רק לפני כמה שעות, שהיה שותף לחוויה המענגת והמיוחדת שעברתי ואולי, אם ערן ירצה ועידו יסכים, אזכה לעבור עוד כמוה.

חייכתי לעצמי, יודעת שמהיום, שום דבר לא יהיה אותו הדבר, רמת האינטימיות ביני לבין ערן הגיעה למקום הכי גבוה של פתיחות, של אהבה, ושל כנות אמיתית, יודעת שמהיום, חיי הזוגיות שלנו, עלו לדרגה המושלמת ביותר.

6 מחשבות על “ימים חדשים”

  • גם אני חשבתי כך,
   מחכה לרגע הפוך,
   שיעלי תביא חברה לערן,
   ונראה ונשמע איך זה יהיה

   הגב
 1. ואווו… ואווו… ושוב ואווו… אהבתי מאוד והחברתי מאוד ❤️

  בתור גורו גדול של חיי זוגיות אמונוגמיים וחיי בזוגיות פתוחה כבר 5 נפלאות מתוך 20 של נישואים הסיפור הזה מרגיש אמת צרופה. מי שכתב/ה את הסיפור הזה חווה דבר או שניים בחייו.

  טלפרדו היקר/ה תודה ????

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)