חפוז : שתו לי

 

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

ישבתי לי בפינת בית הקפה השכונתי, שותה קפה ואוכל סופגנייה חמה שרק עכשיו יצאה מהמחבת, סופגנייה עם הרבה ריבת תות שדה כמובן, סופגנייה של פעם, לא הפלצניות של היום.

בדרך כלל אני נמצא בדירה שלי בשעה כזאת, דירה שכורה שאני חולק עם אורית חברתי, אבל דווקא עכשיו היא נסעה עם אמא שלה לחו"ל והשאירה אותי לבד.

רק המחשבה על אמא שלה העמידה לי! למה? זה כבר שווה סיפור בפני עצמו! אבל מאחר ולא טוב היות האדם לבדו, ולא בא לי שוב לבהות בטלויזיה ולאונן, ירדתי לבית הקפה, התיישבתי בפינה והתחברתי לאינטרנט האלחוטי מהמחשב הנייד שלי, מקיש במהירות ונכנס לאתר הספורים הארוטיים שבו אני מפרסם כדי לבדוק אם יש תגובות חדשות לסיפור האחרון שפירסמתי.

ליד הדלפק עמדו המלצרים וכמה אורחים והדליקו נרות, שרים שירי חנוכה, התחילו ב"נרות הללו…" ועברו ל"מעוז צור…" אווירה משפחתית כזאת אבל אני לא הצטרפתי, שקעתי במייל שלי, קורא ומשיב, מזמין עוד כוס קפה, שותה וקורא.

ברגע הראשון לא שמתי לב אליהן, נעמדו לידי, חשבתי שסתם, מחפשות מישהו, לא אותי, אני הרי לא מכיר אותן, "אתה לבד? אפשר לשבת?" שמעתי אותן והרמתי את הראש, בוחן אותן הפעם בעיון, דווקא שוות.

הימנית הזכירה קצת בן, מין ילדה ילד כזאת, שיער קצר, גזרה דקה, נועלת מגפי בוקרים, לבושה ג'ינס הדוק ומשופשף, חגורת עור רחבה עם אבזם מתכת גדול המדגיש את מותניה הצרות, חולצה לבנה שקופה משהו דרכה אפשר להבחין עד כמה היא שטוחה, ממש לוח שרטוט עם שני נעצים, שני שדים קטנים וזקופים שהתחבאו מתחת לגופית גברית הדוקה שלבשה, מסתירה ומבליטה, מתגרה.

השניה היתה אשה אמיתית, עסיסית, לא שמנה, כזאת שמסובבים אחריה את הראש ואם יש אומץ גם שורקים. השמלה שלבשה, צמודה לגופה, הבליטה את גזרתה החטובה ועוד יותר את שדיה הגדולים, המוחזקים על ידי חזית תחרה שבלטה מבעד למחשוף הנדיב. שיער בלונדיני ארוך גולש על כתפיה, עומדת בקלילות על נעלי עקב גבוה כשרגליה עטופות בגרבי ניילון דקות שהדגישו את שלמותן.

"כן, בשמחה, בבקשה" התעשתתי, מצביע על הכסאות שמולי.

לרגע ישבנו בדממה, בוחנים אחד את השני. הילדה-ילד הייתה הראשונה ששברה את השתיקה "שלום אני צילי" אמרה והושיטה לי יד ללחיצה, לחיצה גברית חזקה, מפתיעה משהו.

"ואני גילי" המשיכה השניה, לוחצת גם היא את ידי, לחיצה נשית, חמה ורכה.

צוחקות עליי חשבתי, צילי וגילי, אבל לא אמרתי מילה "רמי" הצגתי את עצמי ושוב היתה מין דממה כזאת של מבוכה.

"תשתו משהו?" שאלתי, קורא בידי למלצרית.

הזמינו קפה, גם אני, שלישי שלי הערב, יהיה לי קשה להרדם.

עד שהגיע הקפה התחלנו לדבר, שואלות אותי מה אני עושה? מה עשיתי בצבא?, מהר מאד הבנתי שהם יצאו לצוד להן גבר ללילה ואני, כנראה בגלל ההשקעה שלי בחדר הכושר, המטרה שנבחרה.

לא שהתנגדתי, קודם כל כששתי כוסיות כאלה בוחרות בך זאת מחמאה וחוץ מזה לא זיינתי כבר שבועיים, אם מורידים את הלילה ההוא שעשיתי ביד, קודם אורית, החברה שלי, הייתה בתקופת הנידה שלה וכשכמעט סיימה, נסעה לחו"ל.

ראיתי את המבטים שלהן, זאת אל זאת, כששמעו שהחברה שלי נסעה ובעצם אני לבד, ציפור דרור, אבל אז הקפה הגיע, צילי המתינה עד שהמלצרית התרחקה ושלפה מהכיס האחורי של מכנסיה בקבוק מתכת קטן ושטוח, כזה כמו שרואים בסרטי הבוקרים, מזגה בנדיבות מהמשקה שבידה לכוס של גילי ושלה "פרנג'ליקו" הסבירה לי, "ליקר אגוזי בר, רוצה?" שאלה.

"בשמחה" חייכתי אליה, חיוך מעודד.

פרנג'ליקו בקפה עושה מצב רוח טוב, ביחוד אם שופכים כמות נדיבה, מהר מאד התחממה האווירה וכאילו באופן טבעי הציעו לי לבוא אתן לדירה שלהן, "אנחנו גרות פה קרוב" הציעה גילי, "הורדנו סרט טוב באינטרנט, רוצה לעלות לראות?"

הסכמתי, איך לא? לכזאת הצעה לא מסרבים.

עלינו באיטיות, צילי מימיני וגילי משמאלי, מתחבקים, מתגפפים, על הדלת היה תלוי שלט "כאן גרות בכיף צילי וגילי", וואלה לא שיקרו, חשבתי כשנכנסנו לדירה, באמת קוראים להן ככה.

ישבנו בסלון הרחב, על הקיר מסך פלזמה גדול המחובר למערכת קולנוע ביתית משובחת "עד שאת שמה את הסרט אני הולכת להחליף למשהו יותר נוח" אמרה גילי ויצאה.

התרווחתי בכורסת הטלוויזיה הגדולה, מושך עצמי אחורה, מכוון שיהיה לי נוח, צילי סיימה להכניס את הדיסק ל-DVD "תשתה משהו?" שאלה "מיץ, קולה, בירה קרה?"

"בירה" השבתי והיא יצאה למטבח, מהריח שעלה הבנתי שהיא מכינה פופקורן ואכן היא חזרה אחרי כמה דקות עם מגש ועליו קערת פופקורן גדולה, שתי בקבוקי בירה קורונה עם פלח לימון התקוע כפקק וכוס מיץ תפוזים סחוט, הניחה על השולחן, לקחה בקבוק אחד לעצמה והתיישבה בכורסה שממול, מתרווחת, מותחת את הרגליים ושותה לגימה ארוכה.

התכופפתי גם אני לקחת בירה ונתקעתי, גילי חזרה לבושה רק בחלוק רחצה קצר שבקושי הסתיר את מבושיה, קשור ברפרוף, מכסה טפח ומגלה טפחיים, מכניסה בנונשלנטיות שד שברח, "יופי, פופקורן" צווחה כילדה קטנה, לקחה את הקערה וכוס המיץ והתיישבה על הספה הגדולה, משלבת רגליים בטבעיות ונותנת לי בפעם הראשונה להציץ בין רגליה, לראות את הפס הורוד החוצה בין שפתי הכוס הבשרניות, הכהות, לבהות במברשת השיער הבלונדיני המעוצבת בקפידה שבראש הכוס.

מתחה את החלוק למטה, כאילו הבחינה במבט שלי ומנסה להסתיר, אבל לא הצליחה להסתיר הרבה ואני הרגשתי את זקפתי המתרוממת, את הזין שלי נמתח, מאיים לפרוץ מהמכנסיים שלבשתי, מסתכל בה בפה פעור, מרגיש איך העיניים שלי נעוצות בה וכמו בסרטים המצוירים עוד רגע יוצאות מחוריהן.

"יללה, תתחילי" פנתה גילי לצילי, מתלהבת, מתעלמת ממבטיי "תפעילי, נו כבר, תלחצי פליי (play)".

התחיל סרט ישן, נעלים אדומות, בלט, צוחקות עליי, חשבתי, זה הסרט הטוב שהורידו? זה מה שהם מתכוונות לראות? רק שאחרי רגע הוא התחלף, "אל תגיד שהאמנת" התפוצצה גילי מצחוק כשעל המסך התחיל סרט כחול, מאד כחול, שלוש לסביות בזיון אחד ארוך, משתמשות בכל מה שרק אפשר כדי לפנק ולהתפנק, ויברטורים אימתניים, דילדו ענק עם ראש כפול, סטראפ אונים, בקיצור חגיגה שהקפיצה לי עוד יותר את מפלס המכנסיים, מפלס שהיה זקור גם לפני.

צילי עברה לשבת ליד גילי, יד אחת אוחזת בבקבוק הבירה ואת היד השניה הניחה על רגלה, מטיילת עליה באיטיות, מלטפת בעדינות, מפשילה את שולי החלוק עוד יותר, חושפת עוד קצת ממחמדיה, כאילו בכוונה, מעמידה לי עוד יותר.

"מה דעתך על גילי שלנו?" הפתיעה אותי צילי בשאלה, משחררת כאילו בלי משים את הקשר בחגורת החלוק של גילי שנפתח וגילה את הבטן החלקה שלה ואת השדיים הגדולים, פותחת לראווה וגילי לא מגיבה.

הסמקתי, לשאלה כזאת לא הייתי מוכן, "מדליקה" גמגמתי, לא יודע בדיוק מה עונים, "יפה, שווה"

"היית עושֶה לה טובה" שאלה צילי ולגמה לגימה ארוכה מהבירה.

"מה?"

"מה מה?" היא התרגזה, ובמבט לאחור אולי רק עשתה את עצמה, "שאלתי אם היית עושֶה לה טובה, אם אתה רוצה לזיין אותה?!"

"כן" גמגמתי והרגשתי שעוד רגע הזיין שלי קורע את מכנסיי "אבל…"

"בלי אבל!" צילי קטעה אותי, "אתה רוצה לזיין אותה" קבעה "אתה מת לזיין אותנו, אל תתמם, רואים עליך"

"כן אני רוצה לזיין אותה" הודעתי, עובר לשבת על הספה לצידה השני של גילי "וכן, הייתי מזיין את שתיכן בכיף"

"יופי, אז אתה תזיין את גילי ואני אזיין אותך!" קבעה צילי.

"מה???" הפעם הייתי מופתע באמת "מה את?"

צילי שלחה יד ושלפה מתחת למיטה סטראפאון, מציגה לי אותו "נעשה סנדוויץ'" הסבירה "אתה תשכב על גילי ותזיין אותה ואני אשכב עליך ואזיין אותך"

רציתי לקום ולברוח אבל כמו שסבא שלי היה תמיד אומר 'כשהזין עומד השכל בתחת', המוח חושב קצת שונה.

הזין בסטראפ און של צילי היה קטן יחסית לזה של אורית, החברה שלי, שגם היא אהבה מפעם לפעם לדפוק אותי מאחור, להשכיב אותי על הבטן, לשכב עליי כשהיא חגורה בסטראפ און שלה, לתקוע לי בתחת, לדפוק ולהשתפשף עד שהיתה גומרת בצעקה רמה.

האמת שאת הסטראפ און של אורית אני קניתי לה, "תן לי ואתן לך" היה התנאי של אורית כשרציתי לבקר בכניסה האחורית שלה וכך אכן עשינו, נתתי לה לבחור באינטרנט והזמנתי. שמרנו את זה לארועים מיוחדים, לא עשינו את זה הרבה, אבל כשכבר עשינו זה היה מחרמן אותה ואותי ברמות… חגיגה!

צילי הכניסה יד אל בין רגליה של גילי, מעבירה אצבע חוקרת לאורך החריץ הרטוב, טובלת אותה במעמקי הכוס וגילי משתפת אתה פעולה, מתמסרת. אחר כך הוציאה אותה והעבירה מול אפי, נתנה לי להריח את הריח המשכר של כוס נשי מיוחם, ריח שאף גבר אמיתי לא יכול עמוד בפניו, ביחוד לא כשהוא מחורמן כמו שאני הייתי באותו הרגע.

"מסכים" אמרתי, לא יכול לעמוד בפיתוי.

"אז היידה" צילי קמה והתחילה להתפשט, מורידה במהירות את החולצה הלבנה תוך שהיא קורעת כפתור או שנים, "תתפשט ונלך לחדר השינה"

הלכנו לחדר השינה, צילי מחבקת את גילי ביד אחת, מצמידה אותה לגופה ושתיהן מתנשקות, אוחזת בידה השניה בזין העומד שלי ומובילה אותי אחריה.

המיטה היתה גדולה, מאד גדולה, מוכנה, סדין לבן מבהיק מתוח עליה, מזמין כל כך, המזגן עבד בשקט, מחמם, אמצע דצמבר ואנחנו עומדים עירומים בלי בעיות.

גילי קפצה על המיטה, צוהלת, נשכבה על הגב ופישקה את רגליה, חושפת בפני את אוצרותיה, מזמינה אותי במעשיה.

צילי עמדה עירומה והסטראפ און בידה. הסתכלתי עליה, היה משהו מדליק בגוף שלה, בשדים הקטנות והזקופות שכמו הזמינו שימצצו אותן, בעורה החלק והלבן, בריבועים העדינים שבבטן, במותנים הצרות, בישבן המוצק, בפלומת שיער ערוותה העדינה והבהירה, בשפתי הכוס העדינות, הפתוחות מעט, חושפות את הפס הורוד החוצה אותן, מזמינות שינשקו אותן, שיפנקו אותה.

"בוא" קראה לי גילי "בוא אליי" הושיטה את ידיה, מזמינה אותי לשכב עליה.

אני לא מבין איך לא קפצתי עליה מייד אבל היה משהו בצילי שמשך אותי יותר, הרגשתי אותה נצמדת אליי מאחור, הפטמות הנוקשות שבראש שדיה הקטנים דוקרים בגבי, דוחפת אותי בעדינות לעבר גילי.

הסתובבתי אליה, מפתיע אותה, מחבק אותה ומצמיד אותה לגופי, מנסה לנשק אותה על שפתיה "אני רוצה אותך" אמרתי.

לרגע היתה מופתעת, מתחמקת ממני "הבטחת" אמרה "הבטחת שאתה מזיין אותה"

"הבטחתי ואני אקיים, אני אזיין אותה" אמרתי "אבל קודם אני רוצה אותך, אחר כך נעשה כל מה שתרצו"

"לא!" פסקה צילי "קודם אתה תדפוק אותה ואני אותך ואם הכל יהיה בסדר אז אחר כך אני אתן לך"

"מבטיחה?" קפצתי על המציאה.

"מבטיחה" התחילה לחגור את הסטראפ און שבידה "אם יהיה לך כוח" התגרתה בי.

"יהיה לי" הבטחתי ועליתי במהירות על המיטה, נשכב בין רגליה המפושקת של גילי ששלחה את ידיה וחיבקה אותי, "בוא" היא לחשה בקול חושני "בוא אליי" הזמינה, "בוא תדפוק אותי".

צילי רכסה את הסטראפ און במהירות, מצמידה אותה היטב לערוותה ועלתה אחרי, נשכבתי על גילי, מרגיש את שדיה הגדולות נמחצות אל החזה שלי, נעימות כל כך, ניסיתי לנשק אותה על שפתיה אבל היא התחמקה, ירדתי מעט ומצצתי את שדה, יונק בכוח, שולח יד אל בין רגליה ובודק, מוצא אותה רטוב, מוכנה.

עליתי חזרה, מרים את ישבני וכיוונתי בידי את הזיין שלי אל הכוס הפתוח בפניי, גילי פתחה עוד יותר את רגליה, מזמינה לבקר. אחזתי בזיין ושיחקתי בה, ליטפתי עם עטרת האיבר המתוח את החריץ הרטוב שבין שפתי הכוס שלה והרגשתי את הרעד שעובר בגופה.

גילי חיבקה אותי, הצמידה אותי חזק לגופה החם, "בוא" היא לחשה לי בקול סקסי והיה בו אפילו נימה מתחננת, "בוא תעשה לי" היא עצרה ולא השלימה.

מאחורי הרגשתי את צילי מורחת כמות נדיבה של חומר סיכה שמנוני בפתח ישבני המכווץ ומצמידה את האיבר המחובר לאגנה אל הפתח הצר, עומדת מעליי על ארבע, לא נשענת, לא רוצה להכביד על גילי, הפטמות הנוקשות של שדיה הקטנים מטיילות על גבי והיא התחילה ללחוץ באגנה, מנסה לחדור לישבני ואני בורח וחודר לתוך גילי, קודם אני נכנסתי, מחדיר את אברי הנוקשה למעמקי הכוס הרטוב של גילי עד שאגני נשק לאגנה, הייתי כולי בתוכה ולא יכולתי לברוח יותר, ואז היא חדרה, הרגשתי את הכאב המוכר הזה בפי הטבעת, בדיוק כמו שאורית תוקעת לי שם, צילי נעצה את האיבר הנוקשה שמחובר לגופה בישבני וחדרה לעומקו, התחברנו, אני בגילי וצילי בי.

צילי נשכבה עליי, מועכת אותי על גילי שמתחתיי. רגע ארוך שכבנו ככה בלי לזוז, אני על גילי וצילי עליי, מרגיש את הנשימות של צילי על עורפי.

אחר כך התחלתי לזוז, התחלתי לזיין את גילי שמתחתיי, בתנועות קטנות באגן, מזיין אותה באיטיות, מרים את הישבן ואיתו את צילי שנכנסה גם היא לקצב, באותו קצב שלי, מזיינת אותי, שנינו נעים ביחד, כאילו היינו גוף אחד, אני מרים את ישבני וגם היא מרימה, אני נכנס חזרה והיא עוקבת אחרי, תוקעת אותי מאחור, דוחפת אותי עמוק יותר לגילי, כאילו מזיינת אותה דרכי.

אחר כך צילי הגבירה את הקצב ואני התאמתי את עצמי לקצב שלה, מזיינים מהר וחזק. נשענתי על מרפקיי כדי לא למעוך את גילי לגמרי תחת המשקל של גילי ושלי. החלקתי בתוך גילי בקלות היא היתה רטובה לגמרי, שוב ניסיתי לנשק אותה על השפתים ושוב היא התחמקה, "בלי נשיקות על השפתים" צילי לחשה לי מאחור ותקעה בי בחוזקה, "ואל תברח ממנה, תגמור בפנים!"

"מה?"

"תגמור לה בפנים, אל תברח!" חזרה על דבריה.

"מה את אמא שלה?"

"תגמור לי בפנים" הצטרפה גילי "אני רוצה, אל תפחד"

"ואם לא?"

"אם לא, אני לא אתן לך" לחשה לי צילי באוזן.

איום משכנע, אפילו איום מנצח, "אוקיי" אמרתי בקול נכנע, "אם אתם דורשות" הוספתי והגברתי את הקצב.

כיף להיות בסנדוויץ' כזה, בחורה עסיסית מתחת, בחורינה מלמעלה, נהנתי מכל רגע, מזמן כבר לא מרגיש את צילי שטוחנת אותי בישבני, שקוע כולי רק בזיין שלי החוגג בכוס הרטוב והחם של גילי, מרגיש איך היא גומרת, אפילו שהיא לא מודיעה, סוחט ממנה גניחות קטנות של הנאה ובכל פעם שגילי גונחת בקול צילי נכנסת בי חזק יותר.

הרגשתי שזה בא והודעתי להם, שלא יגידו, גילי רק שילבה את רגליה חזק יותר סביבנו "תן לי, כן, תן לי" גנחה, הפעם בקול "תן לי, תעשה לי! כן!!"

"אני בא!" צעקתי, קופא במקומי וגם צילי עצרה, שוכבת עלי בכל כובד משקלה, דוחפת אותי לתוך גילי "הנה" התנשפתי, לוחץ חזק, "אני בא!" צעקתי שוב ויריתי מטח ראשון של מטעני הרותח במעמקי נרתיקה "הנה, קחי! ק-ח-ח-י-י-!-!"

לרגע שכבנו ככה, לא זזים, צילי עליי ואני על גילי, מועכים אותה ואז גילי דחפה אותי בכוח, מגלגלת אותנו מעליה, צילי יצאה מישבני ושנינו נשכבנו על המיטה לצידה.

צילי לא נתנה לי לנוח, קמה במהירות ומשכה אותי בידי "בוא" הובילה אותי לחדר האמבטיה הקטן, בדרך עוד הספקתי לראות את גילי מניחה כרית תחת ישבנה ומקפלת את רגליה אל בטנה, כאילו מפחדת לאבד טיפה מהמטען שהשארתי בתוכה.

"תתרחץ" פקדה צילי ודחפה מגבת נקיה לידי "כשתצא אני אכין לנו קפה" הוסיפה ומהרה חזרה לחדר השינה.

כשיצאתי, עטוף במגבת הגדולה הקשורה למותני, דלת חדר השינה היתה סגורה וצילי חיכתה לי כבר בסלון, יושבת על הספה.

"גילי נחה" אמרה והגישה לי כוס קפה "רוצה עוגה?".

ישבתי מולה ושתינו, בשקט, לא מדברים. הסתכלתי עליה, לבושה בחלוק רחצה קטן, פתוח, שדיה הקטנים עומדים זקורים, חשופים, והיעד הבא שלי, החריץ הנכסף, מציץ מבין רגליה הפתוחות מעט.

הרגשתי את התעוררות בחלצי, רק לפני רגע גמרתי ושוב נעמד לי "רק לראות אותך ככה מעמיד לי אותו מחדש"

"רואים" אמרה באדישות.

"ואת הבטחת ש…"

"אל תדאג, תקבל את התשלום שלך" אמרה בציניות ושוב נפלה שתיקה ארוכה.

"עוגה טובה, את אפית?" שאלתי כדי לשבור את השתיקה

"גילי" ענתה "כשתהיה מוכן תגיד לי"

"מוכן למה?" לא הבנתי ברגע ראשון.

"כשתרצה לזיין אותי" הסבירה באותה אדישות.

"אני מוכן"

"בוא" אמרה ונשכבה על הספה, מפשקת את רגליה.

"לא ככה, בדוגי" דרשתי.

צילי הסתכלה עלי רגע במבט כועס, אחר כך ירדה לשטיח, הורידה את החלוק שלבשה ונעמדה על ארבע, "יש לך מזל ש…" אמרה ולא המשיכה כשאחוריה מוצגים מולי, רגליה מפושקות והדרך לכוס שלה פתוחה בפניי "בוא, אבל שלא תעז לגמור בפנים!, שמעת!!"

באתי, ועוד איך באתי, רציתי לזיין אותה, היה בה משהו מסתורי כזה שלא יכולתי לעמוד בפניו, הפלתי את המגבת לרצפה ונעמדתי על ברכי מאחוריה, אוחז במותניה ומכוון בידי את הזין המתוח אל החריץ שבין רגליה.

נכנסתי בה, חודר למעמקי הכוס שלה במכת אגן חזקה, צילי היתה יבשה, הרגשתי את החיכוך בכוס הצר שלה, קירות הנרתיק לוחצות על הזין שבתוכן, צורב משהו אבל לא היה אכפת לי רק רציתי לזיין אותה.

זיינתי בהתלהבות, דופק אותה מאחור במהירות, מחכה שתתלהב אבל היא רק עמדה על ארבע אדישה ונתנה לי לבצע בה את זממי, זיון חד צדדי, כאילו עושה לי טובה, התכופפתי מעט, נשען על גבה וחפנתי בידי את שדיה הקטנות, משחק בהם, מנסה להעיר אותה והיא לא מגיבה.

גילי נכנסה לסלון, עמדה רגע בפתח ואחר כך התיישבה לידה, מתעלמת ממני, מחבקת אותה ומנשקת אותה על שפתיה, אני מזדיין וגילי מנשקת אותה, ראיתי דמעה יורדת מעינה של גילי ולא הבנתי למה, האמת שגם לא היה אכפת לי, אני חגגתי, זיינתי, טחנתי את צילי, מרגיש שזה בא, עולה במעלה הזיין התקוע בתוכה, התאפקתי, מנסה להרוויח עוד שניה בתוכה, טוחן במהירות שיא, מרגיש שזה בא ו…ברחתי, יורה את שפעת זרמתי הלבנה על גבה.

שכבתי על הגב, על השטיח, נושם בקושי, צילי וגילי התלחשו בינן, "לא מספרים סודות בחברה" התבדחתי.

"אתה חושב שתצליח עוד פעם?" הפתיעה אותי צילי.

"אותך בטח, תני לי רגע והתותח מוכן" התפארתי, לא יודע מאיפה קיבלתי את הביטחון הזה עם הזין המצומק שישן בין רגלי.

"לא אותי את גילי" הסבירה לי צילי.

"אין בעיה" אמרתי, משתחצן, "את, היא, מה זה חשוב? ואם תעזרו לי זה יקח אפילו פחות"

הן עזרו לי, צילי התחילה לשפשף לי את הזיין הרפוי, מגישה לי את שדה הקטן למציצה, גילי נעמדה על ארבע, בדיוק כמו שקודם צילי עמדה, אחוריה חשופים מול עיני, הכוס גלוי ומזמין, מגרה, מחכה.

טוב, לקח יותר מרגע, אבל בסוף הזיין שלי חזר לתפקוד מלא, ניצב זקור ואיתן, כמו חדש.

"את מוכנה" נעמדתי על ברכי מאחורי גילי, מכוון את הזיין אל הכוס שלה "איך את מזמינה הפעם, לגמור בחוץ או בפנים?"

"בפנים" מהרה לענות, כאילו חוששת שאגמור לפני שתספיק לענות "רק בפנים" חזרה שוב בקול החלטי.

זיינתי אותה, טוחן אותה במהירות מאחור, מחליק בקלות בכוס הרטוב שלה, שונה כל כך מזה היבש של צילי, תוקע אותה בתנועות ארוכות וחזקות, מרעיד את שדיה הגדולים התלויים תחתיה, נעים מצד לצד בכל פעם שאני מפמפם אותה.

צילי וגילי התנשקו מול עיניי, נשיקה רטובה, אוהבת, מחרמנת. לא הייתי צריך הרבה בשביל לגמור, עוד כמה פמפומים והשפרצתי, יורה את שאריות זרעיי לתוכה… גומר בשאגה.

"עכשיו לך" זרקה לעברי צילי את בגדיי עוד לפני שהספקתי להתאושש "קיבלת את מה שאתה רוצה, עכשיו תתלבש ותלך" דחקה בי.

בקושי לבשתי את מכנסיי וצילי דחפה אותי לעבר הדלת, גילי שוב שכבה בתנוחה הזאת, העוברית, רגליה אסופות אל בטנה, מחבקת אותם בידיה.

"לך… יאללה, שלום" דחקה בי צילי, דוחפת בכוח עד שמצאתי את עצמי במדרגות, מאחורי דלת סגורה. אחרי רגע פתחה אותה, רק כדי לזרוק לי את הנעלים שלי "אתה עוד פה?" הוסיפה וסגרה שוב, בפניי.

שלושה ימים התאפקתי, חושב עליהן ורוצה עוד. הייתי חרמן, לא יודע ממה יותר, מהזיון המשותף, מהכוס החלק והמשומן של גילי או אולי מהכוס היבש והצר של צילי. עמד לי באופן קבוע, זקפה הדורשת טיפול אבל אורית עוד לא חזרה ולא היה לי את מי לדפוק.

בסוף לא התאפקתי וחזרתי, דופק על הדלת, מחכה שיפתחו ואני אוכל לחגוג.

נפתח סדק צר, צילי עמדה בפתח, שרשרת ברזל אוחזת בדלת ולא נותנת לה להפתח, לא מאפשרת לי להכנס.

"זה אני" אמרתי, מחייך, "אפשר להכנס"

"לא" ענתה צילי בקצרה, מנסה לסגור.

"למה?" התפלאתי, שם רגל בדלת, עוצר אותה מלהסגר.

"ככה" השיבה ודחפה את רגלי "משימתך הושלמה, בבקשה אל תבוא יותר"

"אבל למה?" ניסיתי "תראי איך עומד לי, הצגתי בגאווה את האוהל במכנסיי.

"תעשה ביד…" ענתה בבוז וחיוך ציני על שפתיה "ואל תטריד אותנו שוב" המשיכה בגסות "אמרתי לך לא, אז לא! עכשיו לך!" סגרה את הדלת "ואל תבוא יותר אחרת אני אקרא למשטרה!"

כמה ימים אחרי זה אורית חזרה, פגשתי אותה בשדה התעופה, המתנתי לה באולם מקבלי הפנים ומשם ישר ל… שרותי הנשים, למפגש אישי לוהט, לא התאפקנו, שנינו, חרמנים אש… אבל גם זה שייך לסיפור אחר.

אחרי חצי שנה בערך, כשהייתי עם אורית בשופרסל, ראיתי אותן באות מולנו, הולכות יד ביד, צילי נראתה בדיוק כמו אז, ילדה-ילד, לגילי לעומת זאת צמחה בטן גדולה, עגולה, בטן של הריון.

"ג-י-ל-י-י-י-י…" אורית רצה לקראתה לפני שהספקתי לעשות משהו וחיבקה אותה, "איזה יופי… התחתנת? עם מי?"

עמדתי המום, לא האמנתי שזה קורה לי.

"רמי בוא תכיר" קראה לי אורית בשמחה "זאת גילי, חברה שלמדה איתי בתיכון" הכירה לי אותה, "אתה זוכר, ספרתי לך עליה" עצרה לרגע, מקרבת את ראשה לאוזני "הלסבית" לחשה לי בסוד.

"נעים מאד" אמרתי בפנים קפואות, מתאמץ.

"תכירי" פנתה גילי לאורית, מתעלמת ממני, "זאת צילי, בעלי! התחתנו בחו"ל"

הרגשתי כאילו פטיש 5 קילו נחת על ראשי, המחשבות רצו במהירות במוחי, הן בכלל לסביות? ועוד נשואות?? היי הלו…

"שובבה" צחקה אורית "חשבתי שבצבא תגמלי".

"לא להפך, צילי היתה המפקדת שלי והיה לנו שרות מדהים… אם את מבינה" עשתה בידה תנועה גסה שלא מותירה ספק בכוונה.

"וממי זה?" שאלה אורית כשהיא מלטפת בעדינות על הבטן העגולה.

"ממנה ומבחור אחד, תורם מתנדב" הסבירה, מסתכלת לעברי ומחייכת, "אולי לא בדיוק תורם, אולי יותר נכון להגיד שניצלנו אותו, את יודעת, פיתינו אותו, הבאנו אותו אלינו לילה אחד משותף ו…" היא חייכה מאוזן לאוזן ואני כמעט ונחנקתי, איך לא הבנתי את זה אז? עכשיו, כשאני חושב, הכתובת הייתה על הקיר באותיות קידוש לבנה, המניקיות ניצלו אותי! שדדו אותי! שתו לי!!

"והוא יודע?" שאלה אורית.

"לא" השיבה גילי במין תמימות כזאת, כאילו לא מדובר בי, כאילו אני לא שם, כאילו אני לא שומע, "לא סיפרנו לו"

צילי הסתכלת בי במבט עמוק ובוחן וראתה את הניצוץ הנעלב בעיניים שלי, "מון שירי (Mon chéri)" היא תיקנה אותה, מלטפת אותה על ישבנה ומחייכת אליי, "לדעתי… הוא כבר יודע!".

 

מחשבה 1 על “חפוז : שתו לי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)