חינוך מיני מהשכנה – חלק 19 – ענת

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

לתחילת הסיפור

הלכתי לפגישה עם יואב ברגשות מעורבים.

לפני הנסיעה לאנגליה עזבתי אותו רעב לזיון "עם הזין ביד" –כאילו. זה לא שאני שונאת זיונים או פוחדת להזדיין, ההיפך מזה . אלא מה ,סך הכל איזה נחנח שלא ציפיתי ממנו לזיון טוב מדי . זה ככה , אני נוהגת מפעם לפעם לצאת עם נחנחים . ככה אני שומרת על התדמית של "ילדה טובה" ואהובת המורים וכאלו. את הזיונים אני מקבלת בדרך אחרת. חוץ מזה אני גם מזיינת אותם, את הנחנחים לפני שאני זורקת אותם. איי,איך אני נהנית לראות אותם יוצאים מכליהם בזיון הראשון שלהם!!!

זה התחיל בכיתה ט'. אחותי היתה כבר בי"ב וקינאתי בחברים החתיכים שלה אז נתתי לאיזה ערס מי"ב ,ועוד לכמה מהחברים שלו. יום אחד אחותי תפשה אותי והזהירה אותי לא להיות "המזרון של החארות " . היא גם אמרה שערסים מי"ב או י"א כל מה שירצו ממני זה להיות שפחת מין שלהם. שאגביל את עצמי לכיתה י' ושאצא רק עם בחורים שווים וכזה ספיץ' של אחות גדולה. האמת ,הייתי אומרת לה שתשמור את העצות ואת החברים הנחנחים שלה לעצמה , אבל מה ערב קודם ראיתי איך איזה ערס, חבר של החבר התורן שלי, פיצץ במכות את החברה שלו כי "היא לא התנהגה אליו בכבוד" , וה"חבר" שלי, המניאק, עוד עודד אותו!! החלטתי שעם ערסים אני גמרתי! אבל מה , היתה בעיה. הזיונים מאוד נעמו לי! אז איך אזדיין עם "ילדים טובים"? הם יודעים בכלל מה עושים עם הזין שלהם?  עד שבאה לי הברקה. הייתי נוסעת כל פעם לתל-אביב ,לדיסקוטק בהתחלה, ואחר כך למסיבות חשק פרטיות של ימי שלישי , כזה מין מועדון, והזדיינתי על ימין ועל שמאל.  וכאן, בנתניה, יצאתי רק עם "ילדים טובים". כמה שהם היו מופתעים תמיד לגלות, כשבסוף "הסכמתי" להזדיין איתם, שאני יכולה ללמד אותם אי-אילו תרגילים במיטה. טוב, אז יואב היה אחד מהנחנחים בכיתה שלי. אלא מה , הוא התפתח בשנה האחרונה ותפש גובה ורוחב, הופעה של גבר ממש. אז חשבתי לי  " מה, עוד מעט הוא יבין שהוא גבר הורס, ואז אני רוצה להיות במקום!" אז יצאתי איתו. אבל, נאמנה לכללים שלי , לא נתתי לו בקלות ולפני הנסיעה לאנגליה פשוט הייתי יותר מידי נרגשת מהפנטזיות שלי על הזיונים בחו"ל. גם הגשמתי אותן, את הפנטזיות. כשקרה פעם שעברו לי שלושה ימים רצופים בלי זיון הרגשתי שהכוס מתייבשת לי! וכל פעם עם בחור אחר! טוב, נסעתי ממקום למקום, אתם יודעים, טיול… השיא היה במטוס בדרך הביתה ,שהזדיינתי עם שני הדיילים, אחד אחרי השני ! טוב וגם הזיון עם ג'ורג' ,שתקע אותי בתחת….  בעצם ,אם אני חושבת על זה , אז אני כנראה זונה מטבעי – ג'ורג' למעשה אנס אותי, הכריח אותי למצוץ לו ואחר כך זיין אותי בתחת אפילו שביקשתי שלא, שאף-פעם לא עשיתי את זה, ועכשיו אני נזכרת בו בערגה! אפילו מלהיזכר נהייתי רטובה.

טוב-הקיצור, חזרתי הביתה ויואב לא ירד ממני בטלפון. מאוהב הילד! חשבתי לי : "ננסה עליו את התרגילים החדשים",  וואללה אני כבר מצפה לראות אותו מופתע! "נעשה לו סיפתח כזה שיזכור אותי כל החיים!"  הםםם.. ליאת אמרה שראתה אותו עם איזו אישה מבוגרת בים, עשו רושם של זוג ,היא אמרה… חשבה בטח לגרום לי לקנא! דווקא לא איכפת לי שירכוש קצת ניסיון, אז לפחות יצא לי זיון שווה!

          נכנסתי אליו הביתה .אני דווקא אוהבת את אמא שלו ,כיף לדבר איתה. אז סיפרתי להם על אנגליה, איך התחלתי את הבית-ספר-קיץ לאנגלית, ואיך התנהגו אלי כמו אנטישמים, ואיך ביליתי אחר כך (טוב, לא סיפרתי על הזיונים כמובן!) וחוויות מהטיול ותמונות וזיכרונות  מאדינבורג ומלונדון-שגם היא הייתה שם, כמובן. ואני מסתכלת הצידה ורואה  שיואב על קוצים. טוב מאוד חשבתי לי, והמשכתי את השיחה עד שהיא ,כלומר האמא של יואב, אמרה טוב אתם בטח רוצים לדבר ביניכם, מה שאני אפריע לכם! ויואב לקח אותי לחדר שלו.

הפתעה!!! איך שנכנסנו יואב הוריד לי נשיקה צרפתית עם הלשון והכול!! הנחנח הזה יודע לנשק!! ומה זה עמד לו, הרגשתי אותו דרך שני המכנסיים! וכמה שהוא החמיא לי ואמר כמה התגעגע אלי, המסכן, ונישק אותי וחיבק אותי החמוד, כיף.

" ג'ינג'ית מתוקה שלי", הוא אמר, "שיער זהב" הוא אמר "עיניים משגעות!" אוי , נמסתי.

והוא ,הממזר, ישר למטרה- ירד לנשק לי את השדיים! אם ההיא ,השכנה שלו , באמת היתה איתו, היא חינכה אותו טוב! הוא גם נישק אותם טוב, גלגל את הפטמות בפה כמו שאני אוהבת וגם החמיא לי כל כך על "הפטמות שמזדקרות בחוצפה לעולם כולו" אהה. ממש שירה.. ידעתי שכשהוא יתעורר , אני ארצה להיות שם.. הייתי מסוחררת. מהנשיקות גם אבל בעיקר מהמילים. טוב, לנחנחים יש יתרונות שלהם…

 ואז הוא התחיל לרדת עם השפתיים במורד הבטן! הרגשתי צמרמורת ,ומתח ובעירה של התנעת זיון בכוס, שכבר הייתה רטובה ומוכנה. (טוב , כבר יומיים לא הזדיינתי!)

גם הזין שלו עמד, מרים אוהל במכנסיים שלו!! איזה יופי! והגוף שלו ,משהו! זה לא גוף כזה לבן של אנגלים או דנים וגם לא גוף של מכוני כושר צרפתיים. יכולתי להריח את הריח של המלח של הים..

ואז פתאום צלצל הטלפון שלי. זו בטח ליאת ,קבענו לצאת.. הייתי צריכה להחליט זיון עכשיו או דחייה … הייתי חרמנית מדי. אמרתי ליואב : "עזוב את הטלפון" וכיביתי אותו.

יואב לא אכזב ,פתח לי את המכנסיים וירד לי על הכוס. איך הוא נישק, וליקק! כאילו זה שלגון!! למעשה זה היה היפך משלגון! הרגשתי כדורי אש מקפצים לי בתוך חלל הרחם ושולחים קרניים בכל גופי! איזו מציצה גדולה! גמרתי על הפנים שלו בשיטפון והוא, המתוק, ינק ומצץ וליקק כאילו זה משקה הכי טעים בעולם! אוי, חמוד שלי!

התפשטנו. ואללה, איזה זין יש לו!!! אולי הכי גדול שהיה לי. ויפה כזה ,עמוד ישר , אדום וקשה עם כיפה גדולה ארגמנית, רכה. בחיי, הזין הכי יפה שראיתי !ליטפתי אותו ודווקא, להפתעתי, בא לי לנשק אותו . להפתעתי, כי אני לא אוהבת לאכול זין. להזדיין כן, מאוד, אבל למצוץ? לא, הזין, אחרי הכול, אבר מלוכלך של שתן ושפכים… איכס…. לא ,לא נישקתי אותו. והוא לא רצה ביד..

שכבנו ,והתמזמזנו, ויואב הראה לי שבפה הוא גדול. כמה מחמאות ,ונשיקות ודברי שירה וכמה הוא התגעגע אלי, וליטף אותי ומזמז אותי עד שהייתי שוב רטובה כמו סמרטוט. מרוב חרמנות תפשתי יוזמה והכנסתי אותו אלי , פנימה ,כולו.. לאט, לאט, את כל הזין הגדול הזה! אוי, הזין מילא אותי כולי, כולי מלאה בלהט אש ותנועות המשאבה פנימה ואחורה מנפחות אותי ואני מרגישה איך אני גדלה והולכת ונלחצת על עמוד הזין הזה! והבעירה בתוכי עולה ומציתה לי את הפנים, את הראש! ואני מתנפחת ועולה עד שלא יכולתי עוד: הפכתי אותו על גבו עליתי ורכבתי עליו –אווו, אני מנפחת! ומתנפחת!!! ומכילה אותו ,בולעת את הזין ואת כל יואב לקרבי!! כמה לחוץ וצפוף וחם!!! והזרמה שלו בי, כמו נהר שממלא אותי עד בלי הכיל!!! התפוצצתי באורגזמה לא מהעולם הזה… מזל שאני לא קולנית ועשינו הכל בשקט…

כן, עשיתי את זה בלי קונדום. די לי שבחו"ל דאגתי כל כך לקונדום ,מאידס ושאר מחלות זוועה. עכשיו באתי הביתה ,ולא צריך לדאוג. הוא הרי כמעט בתול… טוב לקחתי כמובן כדור נגד הריון. מה, את הצרה הזו אני לא צריכה!

יואב החמוד לא חדל גם אחרי הזיון. הוא ליטף אותי ונישק אותי והאצבעות שלו מלאו אותי. עד מהרה הרגשתי שאני רוצה שידור חוזר.. הפעם הוא עלה עלי. פתחתי את עצמי לרווחה, לקלוט את התורן האדיר שלו, והוא נכנס, ונכנס, בלי סוף לעומק כזה… חשבתי שיצא לי מהפה! אוי איזה תענוג עולמי! כמה שהייתי מלאה אותו! ואז הוא התחיל לפמפם שוב ,והתנפחתי והתמלאתי ממנו והרגשתי איך אני ממלאה את כל החדר, את כל העולם!! אוי איזו אורגזמה מזעזעת עולמות! וגם הוא שפך כמו איזה סוס! ואללה, איזה גבר!

נרגענו שנינו. שמתי רדיו-כמה זמן לא שמעתי שירים עבריים! שרית חדד, וואי, איך אני מתה עליה!

טוב נהיה מאוחר ובכל זאת קבעתי עם ליאת.. למרות המחאות של יואב קמתי , והתחלתי להתלבש. הוא גם קם וחיבק ומזמז אותי מאחור ואני מרגישה את הזין הענק שלו בחריץ התחת … ובדיוק שרית חדד שרה "אתה תותח" ואללה.. דחפתי את התחת לאחור אבל הוא , הוא נכנס בסוף לכוס. לא שזה רע, לא. בדיעבד זה אולי אפילו טוב. הזין שלו אולי גדול מדי לתחת שלי.. אבל בכל זאת הצטערתי . רציתי שוב להרגיש מלאה עם זין בתחת. אוי כמה שזה ממלא אותך!!!  טוב, ככה רקדנו לנו לצלילי שרית חדד ,עם הזין בכוס שלי מאחור והרגשתי גדולה :"כמו כלבה מיוחמת!" חשבתי לי. עד שהזין בכוס עשה את שלו ויואב התחיל לדפוק אותי ואני אותו ועוד, ועוד וככה עד לאורגזמה המי יודע כמה שלי היום.. איבדתי את הספירה.

מי היה מאמין על יואב!

התלבשתי ויצאתי . השארתי לו את התחתונים למזכרת. למען האמת שכחתי אותם מרוב בלבול…

כל הדרך עד לפגישה עם ליאת עגבתי על יואב בטלפון. אמרתי כבר-כשהוא יתעורר, אני רוצה להיות במקום!!

תגובות ? (אין צורך להזדהות)