נשים לבושות למסיבה

ונסה (תמיד חרמנית) – מר ברודמור

הי ! שמי הוא ונסה ,ואני בת 19 ולו-ה-ט-ת!

אני ביסקסואלית, כאילו, יש מצב שכשאני חרמנית, ואני תמיד חרמנית, אני מוכנה לזיין כל מה שזז בסביבה, בלי הבדל דת ,גזע או מין.

אז באותו יום הלכתי לבקר את אבא'לה במשרד שלו בעיר. אבא הוא עורך דין . עורך דין עשיר ומליין! כאילו, הלקוחות שלו כולם הם עשירים מליינים שאבא מראה להם איך לשלם פחות מסים=מגעיל. אז באותו יום הלכתי לבקר אותו- בעיקר בשביל לקחת כסף, מה אתם חושבים? – אבל אבא'לה היה עסוק עם איזשהו לקוח ואמר לי לחכות לו בחדר ההמתנה עד שיגמור. הוא גם הוסיף שמחכה שם כבר איזה לקוח, מר ברודמור , ו : " תהיי נחמדה אליו ,ואל תעצבני אותו. מר ברודמור הוא לקוח מאוד חשוב."  להגיד לי להיות נחמדה אל מישהו בשביל כסף, זה כמו לנפנף בדגל אדום לפר. אז החלטתי ללמד את שני הגברים האלה לקח. גם הייתי ממש חרמנית, מה שהתאים מאוד לתכנית שלי.

מר ברודמור היה לבנבן אשכנזי כזה, מקשיש, שישב בחדר ההמתנה וצעק בגסות על המזכירה שלו בטלפון. הוא היה בעל מבנה מטופח, לבוש בחליפה מחויטת יקרה מאוד, עם שיער נסוג ג'ינג'י צהוב כזה ופרצוף אדמדם כמו הרבה מהאירים המנוולים. גם אחרי שנכנסתי ,הוא לא שם לב אליי בכלל והמשיך לצעוק על המזכירה שלו. זה הרגיז אותי כפול: קודם כל , על איך שהוא דיבר בגסות עם העובדת שלו, שלא יכולה להשיב לו. שנית, איך שהוא התעלם בגסות רוח ממני! אז ניגשתי אליו, הצגתי את עצמי בנימוס והוספתי: " אבא שלי ביקש ממני במפורש להיות נחמדה אליך, מר ברודמור. אני יכולה לעשות בשבילך משהו? אני מספיק נחמדה?" והתכופפתי אליו כך שיכל לראות את העמק בין השדיים שלי.

הוא ראה. הוא חייך אליי חיוך מלאכותי כזה , ואמר:" את מאוד נחמדה, ונסה. לא אכפת לך שאני קורא לך ונסה, נכון? את יכולה לקרוא לי סטנלי, לא צריך להיות רשמיים."

"בוודאי,  מר ברוד… סטנלי. אנחנו יכולים להיות הרבה פחות רשמיים, ואני יכולה להיות הרבה יותר נחמדה אליך."  אמרתי ופתחתי את כפתורי החולצה שלי, חושפת את השדיים המזדקרים שלי . הוא התפתל באי-נוחות בכיסא שלו, הסמיק כולו ולעלע בכבדות , פותח וסוגר את הפה שלו כמו דג שהוציאו אותו מהמים.

"מה, אתה לא אוהב את הציצים החמודים שלי? הם מעליבים אותך? או אולי אתה מפחד מהמכשפה השחורה?"  (אה, כן, שכחתי לציין, אני שחורה)

"לא, לללא, הם… הם מאוד נחמדים ,באמת, בכלל הם לא מעליבים… את… אסור… אל…" הוא גמגם והסתבך והאדים אפילו יותר, והעיניים שלו כמעט קפצו מהחורים שלהם, איך שהוא תקע אותם בציצים שלי. הם באמת יפים ,הציצים, אפילו שאני מעידה עליהם בעצמי, עם העטרות הכהות, הגדולות ופטמות השחורות הקשות באמצע.

התכופפתי אליו, דחפתי לו את הציצים לפרצוף ולחשתי לו באוזן :" לא בא לך לנגוע בהם? הם כאלה רכים וחמודים…" , וניצלתי את ההזדמנות למשש ולחשש לו את הבליטה הטופחת במכנסיים.

"אל… לא…אההה!"הוא התחיל לגמגם ולגנוח כשעיסיתי לו את הזין. ראו שיש לו נסיון קודם, כי הוא ישר התחיל ללקק את הציצים שלי ולכרסם את הפטמות , ומהר מאוד הוא קלט מה מביא לי את הג'ננה. הזין שלו החליק החוצה, מוט שמן ,לבן, עם ראש פטריה אדום. הוא היה נימול.

"אתה רוצה לדחוף את הזין השמן שלך לחור הלוהט, השחור שלי, מה, שיכנוזי? אתה אוהב לזיין כוסים שחורים צרים ולוהטים, אה? בוא, בוא תראה אותה!"  הפשלתי את החצאית שלי וחשפתי את הכוס החמה, הנוטפת.  אני אף פעם לא לובשת תחתונים בקיץ, אז הוא ישר היה חשוף לכוס שלי, עם השפתיים הבולטות השחורות שפיסקתי באצבעות להראות לו את החור האדום  הבוער. "מספיק יפה בשבילך, סטן? יתאים לזין הגדול, הקשה שלך?"

הוא גמגם וגנח וניסה לקום, אבל דחפתי אותן למטה ואמרתי : "אני בטוחה שלא איכפת לך איזה כוס אתה מזיין, מה, אשמאי זקן? תגיד, תגיד שאתה אשמאי זקן ותתחנן לדפוק את הכוס היפהפיה , הלוהטת שלי!"                    "א..א,, אני " הוא התחיל וניסה לתפס לי בכוס, אבל אני אמרתי  "לא!! תודה קודם שאתה אשמאי זקן, ותבקש יפה לזיין את הכוס המתוקה שלי!"

"א..אני…אני אשמאי זקן ואני מתחנן לזיין את הכוס החמוד שלך!" הוא פלט .

"תראה, תראה , בן-זונה איך אתה מקלקל ילדות קטנות תמימות!"  אמרתי . "נשק אותה!!!" ודחפתי את הכוס הנוטפת שלי לפנים שלו. אמרתי כבר שהיה לו נסיון- ישר הוא התחיל לאכול וללקק ולכרסם ולנשק ומהר מאוד גרם לי לטפס על הקירות. התחלתי לסובב את התחת וכמעט ,כמעט לגמור .הוא , המנוול, ניסה לקום ,לתקוע אותי , אבל אני התעשתתי ודחפתי אותו חזרה לכיסא. "א-א-אני " הוא גמגם " תני לי ,בבקשה!"

"לא! קודם תגיד שאתה אשמאי זקן ותתחנן!" ציוויתי, למרות שהייתי מה-זה מחורמנת.

"א-אני, אני אשמאי זקן ובבקשה בבקשה תני לי את הכוס שלך המתוק!"

עכשיו כבר לא עצרתי והתחלתי לזיין לו את הפרצוף ברצינות , גומרת תוך דקות וממלאה לו את הפנים הז'קט והכל במיצים שלי. הוא ניסה לקום ,אבל אני תפשתי לו את הזין ושפשפתי במרץ ותוך רגע הוא מה-זה התיז! מילא את כל המכנסיים בזרע , וגם את הפנים שלי והשדיים.

"אוופס!" אמרתי " אז היום כבר לא יצא לך לזיין אותי! " וניגבתי את היד, עם השפיך עליה , על המכנסיים שלו. איך הוא יסביר את הכתם, זו כבר הבעיה שלו… הייתי צריכה להשתין , כמו תמיד אחרי זיון. במצב רגיל הייתי משתינה עליו, אבל זה היה המשרד של אבא שלי ולא רציתי שיסריח משתן. וגם, הכרתי היטב את אניטה, המנקה, למען האמת עשיתי אותה כל אותו קיץ, אז לא רציתי להוסיף לה עבודה, אז הלכתי להשתין בבית השימוש וגם התארגנתי שם.  כשחזרתי ,ראיתי שמר ברודמור ניסה לנקות את המכנסיים עם הממחטה שלו-באמת! כאילו , לרוקן אמבטיה עם כפית!

אחרי זיון אני תמיד חרמנית לאללה , אז בלי משים סיבבתי את התחת מולו , מה שהדליק אותו לגמרי. הוא כופף אותי על השולחן שהיה שם והפשיל לי את החצאית… אני לא מתנגדת לזיון תחת  כשאני מחורמנת מספיק והייתי מה-זה לוהטת! אז פתחתי לפניו את הישבנים ואמרתי  " בא לך על התחת השחור והשמן שלי מה? כלב לבן שכמוך!" . הוא התחיל לתקוע אותי בתחת ,להכניס את הזין השמן שלו , ובמצב הזה תפס אותנו אבא שלי.

"ונסה!!!" מה את עושה.!!!" הוא צרח ואני עניתי בקול של ילדה קטנה ומתוקה : "אני מאוד נחמדה למר ברודמור שהוא לקוח מאוד חשוב. ואל תדאג אבא, סטן מאוד אוהב לזיין את התחת השחור שלי!"  אבא כמעט קיבל שבץ, ובקושי , בקושי אמא הניאה אותו מלתבוע את מר ברודמור. היא ידעה למה, איך שפיתיתי את אחותה ובעלה….

נ.ב. אמא ואבא גרושים. הם התגרשו מזמן, כש הייתי בת שש, וגרתי כל השנים עם אמא ,עד שהיא התחתנה שוב כשהייתי בת חמש עשרה , שאז חזרתי לגור עם אבא ורק בסופי שבוע ובחגים הייתי באה לאמא. אבל כאן הם עשו יד אחת-הם שלחו אותי לקולג' קתולי לבנות בלבד במינסוטה ,הכי רחוק שאפשר, מתוך תקוה ששם לא יהיו לי בנים להתפרע איתם. זה לא כל-כך הצליח להם…

תגובות ? (אין צורך להזדהות)