השוכרת מלמטה

 

החייל שלי

מירי סיימה להתלבש ולהתאפר. היא כבר לא ידעה אם האיפור מיועד לחייל הטרמפיסט הקבוע שלה בימי שלישי, או בשביל חבריה לעבודה. החייל הבודד – רוני חיכה לה כבר ליד הרכב. נראה היה כי הוא משתוקק אליה יותר משהיא אליו. ג'נטלמן עם מבטא קצת אמריקאי, גבוה, חתיך וקצת שובב. 'חבל שאני נשואה וכבר בשנות ה- 40 שלי', חשבה מירי לעצמה.

היא הורידה אותו בצומת גהה, אזרה קצת אומץ ונשקה לו בשפתיים במקום על הלחי כהרגלה.

רוני לא הגיב כ"כ לנשיקה בשפתיו, רק חייך, אמר תודה ושאל, אם זה בסדר להצטרף גם בחמישי באופן חד פעמי.

החד פעמי של חמישי הפך לשגרה והוסיף גם את יום ד'. בדרכים רוני ומירי נפתחו קצת יותר  אחד לשנייה. אם עד היום הם היו נפגשים רק בימי ג' עכשיו הם נפגשו שלישי, רביעי וחמישי ברצף, ורביעי ובחמישי הוא גם היה חוזר איתה הביתה לפעמים. היא לא ידעה מה תפקידו בצבא, רק ידעה שזה משהו מסווג ואסור לו לספר על זה. מידי פעם עזר לה רוני בכל מה שרצתה, פעם אחת אף עזר לה לגלות שבעלה העבריין אכן נמצא בעבודתו בתל אביב, ולא בדרך לחיסול ממוקד או שאפילו חוגג עם מישהי במקום אחר  …

מהנשיקה על השפתיים בצומת גהה, מירי החלה לקבל נשיקות צרפתיות מהחייל שהלכו והתארכו בצומת גהה ומישם היא הייתה ממשיכה לעבודתה בפתח תקווה עם חיוך רחב ומצב רוח מרומם כאילו כבשה את הר האוורסט.

היה זה יום רביעי, מירי החזירה את רוני לביתו הקט והוזמנה לעלות אליו לביתו, החייל הכין קפה והתיישב בצמוד אליה. זה החל בנשיקה קלה על השפתיים הרכות שלה. מירי קבלה את לשונו בהמשך ואז הכניסה את ידה למכנסיו לבדוק את איברו הקשיח. החייל זרם ואף הכניס את ידיו לחולצתה הוא מישש את גבה ועבר לשדיה. הנשיקה הצרפתית לא הפסיקה, היא הלכה והתחזקה בלהט של תשוקה מטמטמת. ליבה של מירי החל לפעום בחוזקה. במוחה היא נזכרה בבעלה העבריין הרוסי ובכך שהיא בעצם נשואה ואסור לה לשכב עם אחר ובטח שלא עם חייל הצעיר פי 2 מגילה. 

מירי עצרה הכל ובקשה סליחה. 

"את לא צריכה לבקש סליחה, את אשה יפה וסקסית, אני אוהב ככה ונהנה מאוד בחברתך.." אמר לה החייל והביט בעיניה כמשתוקק לשפתיה שנית.

הפעם הנשיקה זרמה יותר, היא הייתה יותר חופשייה והרגישה את שפתיו מתחברות לשפתיה כאילו נועדו אחת לשנייה. הלשון שלה קבלה את הלשון שלו באהבה והבנה גדולה יותר.

מירי התחממה כהוגן היא ירדה לצווארו ולרגליו ונעצרה בן רגליו. מכנסיו החלו להיפתח ואיברו נשלף עומד, קשוח ומוכן לקראתה. מירי התכופפה, ישבה על ארבע והעניקה לו יניקה חזקה שלא תשכח אצלו במהרה.

 

"נהנית?, אני בטוחה שכן. תבוא גם מחר ב-7 בבוקר לפני שאצא לעבודה אתן לך פינוק קל נוסף וניסע יחדיו …אני בטוחה שתהנה יותר", היא סמסה לו כשיצאה מביתו  וגירתה אותו  במילים חמות ומבטיחות בהנחה שלא יסרב לה ושיש לו למה לצפות…

 

השוכרת מלמטה

אבי נזכר באימו היפה, לא מזמן הוא השתחרר מהצבא ועבר לגור בעיר ת"א, מאז כבר כמעט חודשיים שלא ראה את אימו. אביו לא כ"כ עניין אותו אבל לאימו הוא היה ממש מחובר.

אבי החליט במיידי להניע את האופנוע ולצאת לדרך. ליד הבית פגש באישה יפה ובוגרת שמביטה על הבית של אימו. 

"את צריכה עזרה?", הוא שאל.

"אני גרה פה", היא ענתה.

"מה גרה פה זה אימא שלי גרה פה", הוא השיב.

"נעים מאוד, בקי", היא לחצה לו את ידו, והסבירה לו שאימו- מירי משכירה לה את המרתף , ושהיא נכנסת מאחורה בעוד אימו נכנסת בכניסה הראשית.

אבי היה מופתע מאימו שתוך חודשיים הפסיקה לשפץ את המרתף ולבנות כניסה אחורית למרתף ככה שלכל אחד יש את הכניסה שלו.

 

המפגש עם אמא היה מרגש, אימו הייתה במצב רוח מצויין והכל בגלל החייל החדש שחדר לה לחיים וללב ולפני כשעתיים, היא בקרה אותו בביתו והוא ביקר ביקר אצלה עם שלו בפה שלה. מירי הבינה מדוע בנה מופתע כ"כ מהשיפוץ שביצע אביו בבית, זה באמת היה מהיר מאוד, אבל "אצל עבריינים הכל מתבצע במהירות", היא הסבירה לו.

היא גם בקשה מבנה שירד לשוכרת מלמטה ויגבה מימנה 1200 ₪ יתרת חוב עבור החודש האחרון לפני שאביו יכנס לתמונה ואז זה לא יהיה לה כ"כ נעים… 

"תשמע החודש הזה יהי לי בעייתי להשלים את ה-1200 ₪, נכנסתי קצת לחובות ואני מתחילה רק חודש הבא עבודה חדשה", הסבירה בקי לאבי.

אבי הבין מדבריה שה-1200 ₪ כנראה לא ישולמו בכלל והודיע שלא יהיה יכול להמשיך ככה. הוא הסביר לה שרק הכניסה האחורית שבנו בשבילה זה עשרות אלפי שקלים…

"אני אוהבת כניסה אחורית ומוכנה לעשות הכל אם תשלם עבורי את החוב הקיים..", אמרה בקי ורמזה לו על כוונותיה הזדוניות כשהיא מביטה בעיניו הכחולות.

אבי שמע היטב את שפתותיה הדוברות של הסקסית הבוגרת הזו, היא נראית לו בגיל אימו אבל בהחלט יפה סקסית וזורמת. הפין שלו נעמד כמו טיל למשמע הדברים והוא הסכים לפשרה עם המילפית הנועזת הלזו.

אבי ראה בבקי אשה  סקסית להפליא גוף נהדר, רגליים חטובות אישה בשלה ויפה. מכנסי הג'ינס שלגופה הבליטו את גופה וישבנה שהיו מעוצבים לתפארת.

בקי אהבה מאוד את המבנה השרירי שלו,  עיניו הכחולות כמו של האבא, ויופיו כמו של האמא בשילוב אבא.

"תבוא מחר ב-7 בבוקר, מבטיחה לך כיף". היא אמרה והוא לא התווכח על השעה המוקדמת הזו.

יום חמישי 7 בבוקר:

השעה הייתה 7:00 מירי כבר הייתה מוכנה לחייל שלה לאחר מקלחת וחלוק רחצה לבן לגופה קשור עם קשר של נעליים. נקישות בדלת היא קיבלה ב-7:04

מירי פתחה בחיוך רחב נשקה לשפתיו וחבקה אותו חיבוק חזק. 

הריח שלו הזכיר לה ריח של איסימייקי קלאסי והוא אישר את ההבחנה המדוייקת שלה.

היא לקחה אותו לסלון, התריסים היו סגורים ושני נרות דלקו בו ועשו אור באווירה ארוטית רומנטית. במרכז הסלון הייתה מיטת נוער ומירי הפשיטה את החייל השכיבה אותו על הבטן.

לגופו היא השאירה תחתונים ועל גבו מרחה שמן שקדים חם ונעים. היא המשיכה למרוח גם ברגליים, הסירה את תחתוניו ושמנה לו גם את התחת. 

מירי ציוותה עליו להסתובב והחייל ציית בזריזות וציפה בקוצר רוח לבאות. 

מירי שתפה את ידיה וחזרה אליו. היא התיישבה עליו התכופפה והחלה ללקק את צווארו ואת ביטנו ואת ידי ואת רגליו. רוני פתח את החלוק, גופה החטוב ניצב לפניו כשעליו תחתונים וחזייה שחורות מעוצבות בתחרה. שדיה בלטו מתוך החזייה וקרצו לו.

עם ידיו הוא תר את גופה החלק והנעים. הוא נעצר בשדיים, ואת ידיו הכניס מבעד לחזייה ותפס אותם בחוזקה. שדיה היו גדולות ומוצקות. את החזייה הוא משך למטה וחשף אותם לחלוטין. רוני התרומם ומצץ את פטמותיה שהזדקרו מולו. 

מירי בקשה מימנו לעצום את העיניים ולהשתחרר ואז הכניסה את הזין לתוך הפה.

מירי לא יכלה יותר להסתפק רק במציצה היא עצרה לרגע הביטה בעיניו ושוב בקשה מימנו לעצום את העיניים. כשעצם שנית הוא הרגיש את הזין שלו בתוך הכוס שלה.

 

השעה הייתה 7:00, אבי לא יכל להמתין שנייה אחת ודייק בשעת ההגעה לביתה של בקי.

היא פתחה לו את הדלת בכותונת ירקרקה שחשפה את רגליה, ישבנה ושדיה, שבלטו כאילו התפוצצו מישם. אבי הביט בה כהוזה וסקר את גופה בעיניו מלמטה ועד למעלה. 

אבי לא חיכה לאישור, אחרי הכל הביקור הזה עולה לו 1200 ₪ ועליו לנצל כל דקה. הוא חיבק את בקי כאילו הייתה אשתו ונישק אותה בהתאם. בקי לא הייתה פרייארית ונראה היה שהיא רוצה את זה יותר מימנו והוא זה שעושה לה את הטובה. היא קפצה עליו ונצמדה לאיברו שבלט בחוזקה. אבי הרים את הכותונת ותחתוני חוטיני שחורים הלמו את ישבנה. 

בקי נתלתה על שקע בקיר שמעל המשקוף בדלת עשתה תנועות מגונות כאילו הם מזדיינים.

אבי התהלך עם בקי צמודה אליו. הוא נעצר במיטה שלה והשכיב אותה עליה. את הכותונת הוא הפשיט מימנה לחלוטין. גופה נחשף לפניו ומה שראה עכשיו היה יותר טוב מימה שראה קודם. 

אבי גהר מעליה, החדירה הראשונית עשתה לו טוב והרימה לו את המוניטין. את שדיה הוא מעך בגופו. בקי הרימה את רגליה ואפשרה לו לחדור אליה יותר עמוק. עם הידיים היא לחצה לו על התחת ועודדה אותו להיכנס בה חזק יותר. 

לאחר מיכן הסתובבה וזיינה אותו בקצב שלה. אבי נעמד ובקי מצצה לו, הוא חשב שמגיע לו לפרוק את עצמו לפה שלה, אבל בקי לא הייתה מוכנה לזה, לבקי היו תוכניות אחרות. 

היא פסקה מלרדת לו, והזמינה אותו: "בוא תזריק לי בתחת".אחרי הכל מעולם הוא לא נתן בתחת והצעה זו רצתה אותו לחלוטין. אבי פרק את עצמו לישבנה של האמריקאית הסוטה והגיע על סיפוקו בסך 1200 ₪ .

אבי הזמין את בקי לשתות משהו למעלה כמה דקות והיא הסכימה. הם יצאו מהכניסה האחורית והלכו לכניסה הראשית.  בדרך הוא שאל אותה: "רגע לא אמרת שאת אוהבת כניסה אחורית?", בקי הסמיקה חייכה ואמרה: "פעלתי בהתאם להעדפותייך, אולי יהיו לי עוד חובות, זה עדיין לא מאוחר.."

בסלון צפתה להם הפתעה… גניחות חזקות של מירי שהתיישבה על הספה עירומה, והחזיקה את התחת של רוני, שנעמד מולה ודחף לה את איברו בפרעות..

אבי התאדם כולו למראה אימו מקבלת זיון חזק מבחור צעיר, בקי הביטה וחייכה ללא מילים. 

 

הסחיטה

מירי לבשה את החלוק הלבן הנוצץ שלה, חלוק שאומר 'אני מוכנה לסקס'. מתחתיו היו רק תחתונים. פטמותיה היו זקורות ובולטות דרך החלוק, הן היו מוכנות לחייל שלה שתמיד מדייק וצפוי להיכנס בדיוק בעוד 7 דקות מעכשיו, רוני תמיד הגיע על הדקה.

בדלת נשמעו דפיקות חזקות 5 דקות לפני הזמן שנקבע ומירי נגשה לפתוח במחשבה שהחייל שלה כ"כ משתוקק אליה עד כי הקדים בוא.

מירי פתחה הדלת בפנים מחייכות שהתחלפו לפנים חמוצות כשראתה את בקי מולה בשמלת מיני חושפנית שמבליטה את איבריה המושלמים. רגליה החטובות נחשפו כמעט במלואן, ובחזה היה לה מחשוף שההבליט גם את הבריאות שלה בשדיים.

"אוקיי", אמרה מירי לשוכרת שלה, "מה הם דרישותייך..?", לאחר שעדיין סרבה להשלים,  שרוני, החייל המקסים והלבבי שלה, שותף לאימו בקי בתרגיל עוקץ עליה.

"דבר ראשון, איני רוצה לשלם שכירות עד להודעה חדשה..שנית, אני רוצה מקרר מלא באוכל כל שבת …", אמרה לה בקי בלי טיפת בושה או פחד.

מירי כעסה נורא, היא תצטרך לוותר על 4500 ₪ כל חודש ואין לה מושג איך תעלים את זה בעלה העבריין, אין פשוט אפשרות לויתור שכזה והעלמת העניין מבעלה ..

"אבל רק רגע, למה הזדיינת עם הבן שלי ?", התעניינה מירי בסקרנות ובניסיון להבין שזה מה שאכן קרה והיא לא מדמיינת או חושבת דברים שלא קרו בכלל ..

", השיבה לה בקי בפשטות ובקול סקסי.I ENJOY FUCKING"

מירי נותרה פעורת פה, ואז שלפה מהמותן, "תראי בקי יקירתי, הבן שלי זיין אותך, הבן שלך זיין אותי, אנחנו תיקו, בואי נמשיך מיפה כרגיל כאילו לא קרה כלום ונשכח מהעניין …"

", השיבה לה בקי שוב באנגלית מעצבנת שעצבנה את מירי יותר.NO CHANCE"

בקי פנתה לדלת וענטזה עם התחת ביציאה בשביל להגיד 'אני לא פרייארית'.

"אגב, את בחורה ממש יפה, לבן שלי יש טעם טוב", אמרה לה בקי ופתחה את הדלת הראשית ליציאה מהבית.

"כן, גם לך לא חסר חיצוניות", אמרה לה מירי ביאוש והתכוונה להגיד שהחיצוניות של בקי היא ממש ממש סקסית גם בגוף גם בלבוש וגם ביופי, אבל הפנימיות שלה היא חרא נורא,  גדול ונורא.

 

סגירת מעגל

רוני ישב בביתו ונעצב אל ליבו. הוא לא תכנן שחופשתו בבית תהיה כ"כ עצובה ומשעממת. געגועים עזים חש למירי וגם היה רעב לסקס שהיה לו איתה ועכשיו נשאר לו רק לפנטז עליה.

היא אמנם הייתה גדולה מימנו ב-40 שנה, ואמנם הוא זרם בתוכנית של אימו, אבל עדיין מירי הייתה יפה מידיי לטעמו וסקסית ואם זה לא מספיק אז גם ביצועיסטית במיטה.

תוך כדי מחשבה, וכאילו שמישהו מאזין למחשבות שלו, הוא קיבל הודעה ממירי לנייד:

"היי, התגעגעת?, גם אני, הכסף לא מעניין אותי, רק אתה, אתה פנוי?, תתקשר..", והוא מייד התקשר וקבע פגישה עם הסקסית שלו. 

מירי חכתה לו בחלוק הסקס הלבן בוהק שלה, מתחתיו לא היה כלום. החלוק היה סגר עם קשר קל, בטנה השטוחה והמעוגלת בצבצה ושדיה כמעט נשפכו בחוץ. פטמותיה היו זקורות ובולטות ונראה כי מחכות רק לו שיבוא ויטפל בהן, שימצוץ אותן בחוזקה ויצבוט בהן.

היא נעמדה עם הגב אליו והוא חבק אותה בזרועותיו הגדולות. 

"אני מצטער על הכל", אמר החייל.

מירי לא הגיבה לדבריו, היא רק סובבה את הראש אליו עצמה עיניים והוציאה לשון בחוץ, רוני בתגובה עצם את עיניו הוציא לשון וקרב אותה ללשונה של מירי עד מגע קל שהלך והתחזק בלהט של נשיקה מהסרטים.

תוך כדי צרפתית הוא פתח את חלוקה, חשף את שדיה ומשש אותם ב-2 ידיו כתומך.

גופה היפה נחשף בפניו, הכוס היה עם שיערות מסודרות, הכל אצלה היה מושלם.

מירי שלפה את איברו מנרתיקו ומצצה אותו קלות, אחכ ליקקה בבטן וברגליים ומסביב לזין ואז חברה לקחת את הגזע הראשי עמוק לתוך הפה.

היא נשכבה על הגב, והחייל הזיז את החלוק לצדדים שלא יפריע לו. מירי תפסה אותו בתחת ועודדה את החדירה שלו אליה עמוק יותר ויותר, חזק יותר ויותר.

"נכון שאתה החייל שרק שלי?", היא שאלה.

רוני עצר שנייה, חשב שנייה, "רק שלך", הוא אמר והשיך לפמפם.

"תן תן לי אותו, אל תתבייש..", היא לחשה וגנחה.

רוני רצה שלא תשכח אותו יותר, שתהנה מימנו יותר. הוא הכניס את כל איברו פנימה ואז זז חזק עם הגוף קדימה ואחורה ולצדדים וחזר על אותם פעולות לפי עוצמת הגניחה של השותפה שלו שמתחתיו.

היד השמאלית של מירי נמתחה לאחור ופתחה מגירה את היד היא הכניסה פנימה והמשיכה להזדיין. רוני עמד לגמור הוא הוציא את הזין ומירי שפשפה לו חזק ביד ימין שיהנה יותר. רוני השפריץ לה על הבטן, אורגזמה חזקה אפפה את כולו וכאב חד וחזק אפף אותו בצידו הימני. שפריצים חזקים של דם הצטרפו לזרע שיצא מימנו על הבטן של מירי. כשהחל להבין שידה השמאלית של מירי למעשה שלפה סכין חדה מהמגירה זה היה מאוחר מידיי.

מירי המשיכה לנעוץ בו את הסכין עם ידה השמאלית בכל חלקי גופו, ובידה הימנית היא המשיכה לשפשף לו את הזין.

שפכי הזרע שהתפזרו על בטנה כוסו בהרבה דם ונעלמו לחלוטין לעין.

הצרחות של החייל שלה לא הפריעו לה להמשיך לנעוץ בו את הסכין בעוד חלקים בגוף מלבד צידי הגוף והבטן.

בקי ישבה בייתה עם מכנסי עור חדשים, צפתה בטלויזיה החדשה שקנתה וקבלה הודעה חדשה למכשיר הנייד החדש שקנתה אתמול. בהודעת הסמס היא קבלה:

"הבן שלך שוב אצלי, התגעגע לחזה שלי, בואי ותראי.."

בקי לא התאפקה והחליטה ללכת בשביל להבין את בעלת הבית שלה. הדלת נפתחה לה כשברה לדפוק עליה. מירי חכתה לה בחדר השינה, אבל בעירום מלא. בקי עשתה פרצוף ואז החמיאה לה על הגוף המושלם. 

"וואוו כמעט כמו שלי..", היא קרצה לה.

"בואי תראי לי את שלך ונשווה..", החזירה לה מירי.

בקי התקרבה, "איפה בן שלי גברת סקסית קשקשנית, עשית ביד ופנטזת עליו?", היא שאלה בלגלוג.

מירי שלפה את אותה סכין שחיסלה את הבן של בקי ודקרה אותה בכתף.

"אף אחד לא יסחט אותי!", אמרה מירי, ונסתה לדקור שנית את בקי, שניסוגה לאחור ולא אפשרה לה לבצע את זממה..

", שגרה לה בקי, וזרקה עליה כיסא שפגע בראשה של מירי.FUCK YOU"!

", השיבה לה מירי ושפשפה את ראשה הכואב.MY SON FUCK YOU"!

מירי רצה לעברה, הפצע שעשתה לה בכתף סייע לה לתפוס אותה מהר, בקי נתקלה במיטה ונפלה לאחור. מירי נסתה לדקור בשנית ובקי הכשילה אותה ברגלה.

מירי נפלה, בקי קפצה עליה וחנקה אותה חזק ע"מ להרוג, כי לברוח היה לה נורא קשה, היא אבדה הרבה דם מהפצע הקיים. מירי הרגישה את המוות בגופה, הלחץ של בקי היה חזק בצווארה. בשניות האחרונות ובכוח אחרון היא תפסה את הסכין בידה ודקרה את בקי בצווארה, בקי המשיכה לחנוק ומירי המשיכה לדקור עוד ועוד עד שבקי אבדה את כוחותיה ונפלה לרגליה בעילפון עד מוות.

לפני שמסרה את נשמתה ראתה בקי את גופתו של בנה רוני מתחת למיטה הזוגית של בעלת הבית שלה שהרגע חסלה אותה ומוקדם יותר את בנה ..

 

כעבור חודש וחצי

אבי התעורר מוקדם, הוא חייג את המספר של בקי כניסיון נואש אחרון לקבל מענה. מאחר ושוב לא היה מענה הוא החליט לבקר את אימו אבל אחרי שיבקר את השוכרת מלמטה שלה.

הוא ניגש לכניסה האחורית ודפק בדלת. הזין שלו נמתח כמו טיל כשנזכר בבקי וחשב מה יגיד לה כשתפתח לו את הדלת אם תפתח בכלל..

הדלת נפתחה ובחורה רוסייה יפה פתחה לו. 

"איפה בקי?", שאל אבי לאחר שאמר שלום יפה…

"מי זו בקי?", ענתה לו הרוסייה.

אבי נכנס והסביר על בקי והרוסייה הסבירה לו שהרגע נכנסה כדיירת חדשה בדיוק לפני יומיים..

"יש לך כסף לתשלום עבור השכירות…?", שאל אבי וקרץ לרוסייה.

 

5 מחשבות על “השוכרת מלמטה”

  1. קצת התבלבלת חמוד, זה סיפור של מאפיה ורוסים ושטויות זה לא היה ארוטי בכלל ויותר מדי פרשיות מוזרות בעלילה.
    תכתוב סיפור ארוטי אך ורק נקודה.

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)