המאהב של אשתי, האדון שלי

ביקשתי שנתכרבל ביחד על הספה אך היא לא רצתה להרוס את הלוק המוקפד שלה.

את השעתיים האחרונות ביליתי בלעזור לה, לאשתי האהובה, להתכונן לדייט עם המאהב הקבוע. נתתי את דעתי על אין סוף שמלות קטנטנות , סטים של חזיה ותחתונים ובטח איזה עשרים נעלי עקב. בסוף היא החליטה על חצאית מיני מעור, חולצה שקופה לגמרי וסנדלים עם עקב אין סופי שעשו לה תחת מדהים.בכל הזדמנות שעברה לידי הקפידה אישתי האהובה להעביר ליטוף משתהה על הזין שלי הנעול בחגורת צניעות לגבר המכונה בפי העם כלובון. אחרי שהסכימה עם עצמה על הלוק התפשטה והתיישבה מול שולחן האיפור. היכולת שלי לעזור בשלב הזה היתה בערך אפס אז פשוט עמדתי לצידה בוהה איך היא הופכת את הפנים היפות שלה לפשוט מושלמות.

כבר לפני שבוע הוא הודיע לה שמעכשיו אני לא גומר, הוא רצה אותי מוכן למפגש הערב. היא כמובן המשיכה עם כל האורגזמות שרק רצתה, בעצם אפילו בזמן ששוחחה איתו בזום אני הייתי בין הרגליים שלה על תקן וויברטור. ככה היא אוהבת את זה , היא אומרת שהוא יודע לזיין לה את המוח הכי טוב שבעולם וזה בדיוק מה שאישה צריכה. זיין מוח כשרוני יחד עם וויברטור אנושי.

אז כמו שאמרתי, היא החליטה לוותר על כירבול רומנטי והתיישבה לה על הספה הנמוכה. תפסתי את מקומי לידה בעמידה. לולא חגורת הצניעות הייתם חושבים שזו תנוחה מושלמת למציצה אך לא רק כלוב הזין הוא מה שמפריע . כמו אפשרות החדירה אליה היא וויתרה על למצוץ כבר לפני שנים. היא הושיטה את ידיה והחלה ללטף ולעסות את הביצים הנפוחות. ליטופים עדינים ומדהימים, עיסוי מושלם במידה הנכונה והרגשתי איך הזין מתנפח לו בתוך הכלובון. היא המשיכה להתעסק שם למטה ועברה להסביר לי מה יקרה היום.

"אז דיברתי עם עמיר והערב יתחיל עם החינוך שלך. יש כמה דברים שלא ממש אהבתי בהתנהגות שלך לאחרונה וביקשתי מעמיר שיעניש אותך" כשעמיר מעניש זה נורא ואיום, הוא עושה את זה כמו מכונה ללא שום רגש אך עם המון עוצמה. 20, 30 או 100 הצלפות, לא יעזור כמה אני בוכה ומתחנן הוא לא מפסיק. מה שיותר גרוע זה שאשתי הנפלאה רק מעודדת אותו, לראות אותו מצליף בי ולשמוע אותי צווח כמו ילדה קטנה מחרמן לה את הצורה. אז גם אם חשבתי להתחנן ידעתי שאין לי סיכוי

"אחר כך הוא סיפר לי שיש לו משהו חדש שהוא רוצה לנסות. אין לי מושג אם זה קשור אליך או אלי אך אני מצפה ממך להתנהג כראוי ולהסכים לכל מה שיאמר ללא היסוס. אני יודעת שאני אסכים להכל". גם אם רציתי להגיד משהו לא היה לי סיכוי. המגע שלה בזין המגורה שלי מבעד לסורגי הברזל היה כל כך טוב שלא יכולתי לעשות כלום מלבד להתמכר למגע. "אני בטוחה שאחר כך הוא יזיין אותי כמו שצריך ואולי גם אותך אבל זה, כמו שאתה יודע, לגמרי החלטה שלו". פעם אחת הוא זיין רק אותי והיא לא קיבלה בכלל, שבועיים שלמים היא התעלמה ממני מינית כך שלגמרי עדיף לי שיזיין אותה.

"בוא ניתן לך להתרכז בערב הנפלא שהולך לעבור עלינו " אמרה כשהיא מושיטה את ידה לכיסוי עיניים שהיה מונח על הספה "אתה תשב כאן ותמתין לעמיר שיגיע" היא חסמה את עיני והושיבה אותי בעדינות על הספה. הרגשתי צביטה קטנה ונעימה בפיטמה ואז שמעתי את עקביה מתרחקים ממני. אני מניח שחזרה על המראה הגדולה כדי לסדר את עצמה לקראת בואו של המאהב שלה. תקתוקי העקבים המשיכו מידי פעם ולפחות נתנו לי משהו להתרכז בו. ניסיתי לנחש מה היא עושה וכמה זמן אני כבר ממתין כך.

לפתע נשמע צלצול של טלפון "היי מותק … חמש דקות … נהדר. תבוא מהר… אני כבר רותחת פה בשבילך… כן, הוא מוכן… בוא כבר!"

כנראה שעברו חמש דקות והדלת נפתחה. כבר מזמן הוא הפסיק לנקוש או לצלצל בפעמון והיא תמיד דאגה להשאיר את הדלת לא נעולה עבורו. שמעתי את עקביה מתופפים בעת שרצה לעברו ואז שוב שקט, הם בטח מתנשקים בתאווה. הוא בטח שולח יד אל מתחת למיני הקצר שלה ולא מופתע לגלות שהיא ללא תחתונים ואולי כבר רטובה. אולי בכלל היא כבר פשטה הכל ובגלל התנפלה עליו עירומה.

האזנתי לקולות המציצה הקלים שברחו מנשיקתם ולגניחות הקלות שיצאו ממנה. אחרי זמן מה שמעתי אותם צעדים יחדיו אל הספה ועוברים וחצי שיחת חולין "את נראית מדהים…", "מה לקח לך כל גך הרבה זמן…", אני רואה שאפס כבר מוכן…". ידעתי שהיא עדייו תלויה עליו במין חיבוק שכזה. הם נחתו על הספה לידי ולפי הקולות המשיכו להתחרמן כמו זוג בני עשרה. מתנשקים בתאווה, שולחים ידיים. קולות החיכוך היו קרובים מאוד אך יותר מזה היו גניחות התאווה. דמיינתי לעצמי אותה רוכבת עליו ומתחככת בכוח בזין העומד שלו מעל המכנס, היא לא טובה בדחיית סיפוקים ועוד רגע תשחרר את המפלצת ממכנסי המאהב שלה ותחדיר אותו אליה. או שאולי בכלל תעבור תרד על ארבע ותגיש לו את שני חוריה. המחשבה והקולות הרגו אותי, יכולתי אפילו כבר להריח את הסקס באויר. הזין התחיל להתנפח לו שוב בתוך הכלוב.

רעש פתיחת הרוכסן ואחריו צלצולי אבזם החגורה הסבירו לי בדיוק מה קורה שם רק שאז הגיע הפתעה

"עצרי…." ואחרי עוד שניה בקול סמכותי "אמרתי לך לעצור!" היא מצידה הגיבה ביבבת אכזבה ילדותית "תן לי אותו בבקשה, לפחות רק למצוץ"

"אויייי" שמעתי אותה צווחת, האם תפש אותה בשיערה הבלונדיני ומשך אותה ממנו? "שבי פה בינתיים" אמר בסמכותיות בעוד היא נוהמת עליו באכזבה.

הרגשתי את גופו מתקרב עלי והתכווצתי כולי, ידעתי שהוא עשה את הצעד לכיווני. כמו חיה ידעתי ממש להריח אותו, ריח של בושם מעורב עם זיעת סקס.הדבר הבא שהרגשתי היה צביטה נוראית לידי הפטמה, לא בפטמה אלא ליד הפטמה! התפתלתי הכאב אך הוא לא עזה. הוא יודע ממנה שכאב בפטמות מכרה אותי אז הוא החליט לוותר על הגירוי ולהשאיר לי רק את הכאב.

"לא לברוח" שמעתי אותו מורה לי. התחלתי בנשימות עמוקות כדי להנסות ולהתגבר על הכאב "ככה בדיוק אפס, תנשום לתוך הכאב. שמעתי מאישתך פה שלא ממש התנהגת כראוי בשבוע האחרון. האם זה נכון?"

נדתי בראשי במהירות לשלילה "לא אדוני, הייתי עבד מצויין השבוע" בשניה אחת הרגשתי את ידו הצובטת משחררת ואת הראש לי עף הצידה בסטירה אדירה. מבעד להלם הצלחתי לשמוע גניחה מהצד והבנתי שאשתי האהובה מאוננת על מראה המאהב שלה מחנך אותי. ידו אחזה בצווארי והרימה אותי על רגלי. "מצטער אדוני" מלמלתי "אתה צודק אדוני, הייתי עבד נוראי השבוע". סטירה נוספת העיפה את ראשי לאותו כיוון ורק היד האוחזת בצווארי עצרה אותי מליפול לרצפה.

"ומה עושים לעבדים כמוך?"

"מענישים אותם, אדוני" אמרתי

"בוא תגיד את זה שוב רק הפעם לכוס של אשתך" הוא הוריד אותי חזרה לספה וכנראה דחף אותי אל בין רגליה של אשתי. הגניחות שלה כבר לא היו חרישית וידעתי שהיא כבר קרובה לגמירה.

"דבר!" הורה לי ודחף את ראשי. הרגשתי את ירחיה בצדדים וראשי התנגש בידיה המאוננות לעצמה

"אני מצטער יעל על ההתנהגות שלי השבוע" צעקתי "אני לא אעשה את זה שוב"

"ו….?!" שמעתי שוב את עמיר בעודו דוחף את ראשי עוד יותר. לא שמעתי כלום כי ירכיה נסגרו על ראשי. הייתי לי בחלל עם עצמי. כיסוי עיניים על עיני, אינני יכול לדבר כי ראשי נמעך אל הספה. מהרעידות של ירכיה הנחתי שהיא בדיוק גומרת. גומרת מלראות את המאהב שלה מתעלל בבעלה. רגע לפני שהתחלתי להשתולל מחוסר חמצן שם נשלף ראשי החוצה שוב ובשארית האוויר שנותר לי צעקתי

"ואני צריך להענש בחומרה על המעשים האילו"

שמעתי ברקע את נשימותיה הכבדות של אשתי שגלי האורגזמה הלמו בה

"אתה צודק אפס" אמר עמיר בעוד אני שומע אותי מתעסק ביד השניה באבזמי החגורה "למזלך הבאתי חגורה ונוכל לטפל בעניין"

"תתכופף קדימה ותשען על הספה. אני רוצה לראות עם הזין שלך מרייר מכאב" הורה לי בעוד הוא מעמיד אותי ומסובב אותי אל מול הספה "תקווה שלאשתך יש עדיין איזה עניין לעזור לך לעבור את העונש. אנחנו הולכים על 50 הצלפות"

 

 

5 מחשבות על “המאהב של אשתי, האדון שלי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)