היום בלי פירוטכניקה

סיפור אמיתי – מבוסס על הסופ"ש האחרון בחדר המיטות שלנו מאת Ran Tamir
הסופ"ש האחרון של החופש הגדול,
הזמנו כמה זוגות חברים לברביקיו אצלינו בגינה
מכיוון שמדובר ביום שישי – יום ההתעלסות השבועי שלנו, ובגלל שאנו לא אוהבים להתחיל מאוחר הזמנו אותם לשעה 18:00, חשבתי לעצמי, יהיו כמה שעות, ובאזור 22:00 כבר נהיה במיטה.
אז זהו שלא – היה מאוד כיף, השיחה קלחה, האלכוהול זרם, הילדים שיחקו עם עצמם, וב24:00, היינו עדיין היו בשלב הקינוח.
ניצלתי את ההזדמנות הראשונה שמישהו פיהק, "הילדים כבר גמורים", הוספתי, ונתתי תמריץ לקיפול הערב. היו לי תוכניות מיוחדות למפגש שלנו…
למרות שאני טבעוני, הייתי רוב הערב על המנגל, וכל הבגדים שלי, השיער, העור, היו בריח של הגחלים.
השכבתי את הילדים במיטות, ונכנסתי להתקלח – בוחר את תחתוני הבוקסר הלבנים, החדשים, הצמודים (אספר עליהם בהזדמנות)
אחרי שסיימתי, התיישבתי עם ספר, והמתנתי שהגברת תיכנס להתקלח. בדר"כ זה השלב בו אני בוחר את הבגדים התחתונים שהיא תשתמש הערב, ומניח לה על המיטה – זה מין משחק טיזינג בינינו
אבל הפעם, שיניתי…
פרסתי שמיכה על המיטה והנחתי עליה שני פריטים – שוט רצועות, ועניבה יוקרתית שלי, הוגו בוס, שקניתי איתה בגרמניה, ובה אני משתמש במעמד חתימה על העסקאות הכי גדולות שלי. רציתי להיזכר בה, ואיך השתמשתי בה, מעתה והלאה…
בנוסף, הכנסתי לחדר כיסא, ומיקמתי אותו מול מראת חדר השינה הגדולה שלנו – תמיד אהבתי לראות אותנו תוך כדי מעשה האהבה.
עניבה, שוט, כיסא, מראה – רק המחשבה על ההמשך גירתה אותי.
הגברת סיימה, נכנסה לחדר, לטקס הלילה שלה, ואחרי 5 דקות נכנסתי גם אני.
היא יודעת מה אני אוהב – גופיה שחורה, תחתון שחור פשוט, והגוף הארוך הריחני, והחטוב שלה על המיטה. גרגרתי.. ונשכבתי לידה, השעה כבר היתה 01:00..
כמה דקות של שיחה, והידיים נשלחות, ומתחילים הליטופים – יש לך ריח של מנגל, צחקקה. "הי, היום בלי פירוטכניקה, טוב – כבר מאוחר", אמרה כשהיא מסתכלת לי קרוב בעיניים. איזו אכזבה, במיוחד אחרי התוכניות שהיו לי – פעם אמירה כזו היתה גורמת לאי נוחות בינינו, שהיתה משפיעה על המפגש כולו. אני הכי נהנה שיש משהו ביזארי בינינו, סקס סטנדרטי, עם התנוחות הרגילות, היה משעמם בעיני.
אבל עברתי תהליך עם עצמי, והקרבה והאינטימיות מחפות על הרוטינה..העיקר שאנו כ"כ קרובים וחושקים אחד בשני. גם למדתי שכאשר היא מרגישה נוחה, להגיד מה שבא לה, ללא חשש מהתגובה שלי – הסקס יותר חושני, והקרבה גדלה.
ליטפתי לה את השיער באיטיות, מזיז את היד לאט, את הפנים, הכתף..והיא אותי – שרירי הידיים, העורף.
קמתי והתמקמתי מולה, אני על הברכיים, בעשיבה של אומנות לחימה, בין ירכיה, היא על הגב מולי – כשכול גופה פרוס לפני, החזה הקטן בגופיה, הבטן השטוחה, הרגליים החלקות מצידי הגוף שלי. הרמתי את הגופיה חושף את שדיה, בפעם האחרונה היתה לה רגישות בפטמות, אז הייתי עדין, הפעם רציתי יותר אגרסיביות – אבל כל דבר בזמנו.
העברתי את ידי בעדינות, מהטבור, למעלה, לכיוון החזה, הקפתי את שד ימין שלה, לאט, בעדינות, מסביב, עם האצבעות במגע עדין. התקרבתי עם הפה, ונשפתי קלות על הפטמה, נוגע בקצה הלשון, מרטיב אותה קצת, ונושף שוב. ראיתי את ההצטמררות, ואת ההתקשות של העטרה והפטמה.
האגן שלה זז, והתחכך ברגל שלי, זה היה הסימן להמשיך…
החדרתי את היד לתחתוניה, ורק הנחתי על היוני שלה, נושם..אני רוצה, היא אמרה…
וקימרה את הגב, כשהתחלתי לעסות את שפתותיה החיצוניות, הימנית, למעלה ומטה, השמאלית, באיטיות, ואז הצמדה של שתיהן יחד. הרגשתי את הרטיבות שלה, וסובבתי בעדינות סביב פתח הנרתיק מרטיב את האצבע…ומתאחד עם גופה. היא גנחה, והזיזה את השיער מפניה, ליטפתי את אזור הגי שלה, מרגיש את החלק הפנימי המחוספס, לאט…יש זמן..לאט.
אבל היא כבר התקרבה לשיא הראשון שלה, כשהיא גומרת היא מחבקת אותי חזק, ממקמת אותי מולה, ומוחצת…היא העבירה את שתי ידיה מעלי והצמידה אותי אליה, כשהאצבע שלי בעדינות מלטפת לה את העינוגית, לאט, למעלה למטה, שמיניות, מתעכבת בהתאם לתגובה של הגוף שלה.
החיבוק שלה התחזק, הגניחות ליד האוזן שלי גברו, ואני לא משנה את הקצב..לאט..לאט
הקול שלה מתגבר, החיבוק מחץ, והיא שחררה אנחה גרונית, שוב ושוב, כשהאגן שלה רוטט ומחפש את נקודת המפגש עם האצבע שלי…איזה כיף, היא אמרה אחרי שנרגעה.
שכבנו אחד ליד השני, ליטפנו, שוחחנו, כאשר היד שלה החלה לשוטט מעל התחתון שלי – לאט, בעדינות, ואז בעוצמה – אל האשכים, מעל ומתחת לתחתון. הרגליים שלי עטפו את רגליה, מאפשרות לה נגישות קלה אליי. אבל, גם נגישות קלה אליה, היד שלי ליטפה את ישבה, ונכנסה מתחת לתחתונים מכיוון הגב התחתון שלה.הנרתיק היה מולי, ואצבע שנכנסה צופתה ברטיבות התשוקה שלה. בעודי מלטף את תוך גופה, שלחתי אצבע אחת נוספת קדימה, ומצאתי את הדגדגן שלה – וכעת תנועת היד שלי גירתה שתי נקודות בגופה.."איזה זווית מיוחדת, זה ממש נעים", אמרה. אז המשכתי, בתנועות מסונכרנות בין שתי האצבעות, הרגשתי שהמתח אצלה נבנה..יד אחד חיבקה אותי, ויד שנייה החזיקה את אברי הזקור בחוזקה. ככל שהגירוי שלה גבר, הלחץ עליי גבר, כמעט לרמת הכאב. למזלי השיא הגיע עוד קודם, "אחחחחח", אמממממממ", והנשימות המהירות, והתנועות הלא רצוניות, אורגזמה נוספת טלטלה את גופה. היא נשכבה חסרת כוחות על הגב, "מה עשית שם?" חייכה, "מה זו הזוית הזו?"..שאלה רטורית.
הסדרנו נשימה, ואיפשרנו לה ליהנות מהאנדרופינים שזורמים בגוף שלה.
"עכשיו תורך, אני כבר גמרתי פעמיים, זה מספיק להערב", לחשה לי אוזן, ועוד לפני שהספקתי להגיב, הלשון שלה החלה ללקק את חלקי האוזן הפנימיים שלי – "זונה שכמוך", אמרתי לה, כששנינו יודעים שזה אחד הדברים שהכי מגרים אותי. השילוב של הלשון, עם היד בתוך תחתוני, הביאו אותי במהירות לזקפה מלאה. "בטוחה שלא רוצה עוד?, שאלתי, "לא זה מספיק לי" ,ענתה, והורידה לי את התחתונים.
התיישבתי על ברכי, כשהיא רוכנת לפני, משתחווה, ומכניסה אותי אל פיה. הדלקתי את מנורת הלילה, כדי לראות טוב יותר. פיה שנפער, תנועת הצוואר, כשגב שלה, וישבנה מולי.
רכנתי על ארבע, מגביה את ישבני.. "בואי מאחוריי, תמצצי לי", לחשתי. אני אוהב שהיא מתאמצת, והיא רכנה מאחורי, כיוונתי את הפין שלי אחורה, והיא הכניסה לפה. הסתכלתי אליה, מקופלת, תנוחה לא נוחה, אבל היא ממשיכה – מת עליה..
"רוצה לגמור על הכיסא?" שאלה..
בטח, עוד לפני שהספיקה לענות, קמתי ועברתי מקום.
התיישבתי מול המראה, מניח את רגלי על השידה ששם, נהנה לראות את זיקפתי במראה. הרגליים היו פרוסות קדימה, "כמו קיסר", צחקתי לעברה, "קיסר אמיתי" אמרה, כשהיא התכופפה והחלה למצוץ. ביד אחד החזיקה אותי, מלווה את תנועות הפה שלה, ולי יש 2 זוויות ראיה, אחת לפני, והשנייה במראה מולי.
"בואי תעמדי לידי, מימין", וסימנתי לצד הכיסא. היא התרוממה מהמיטה ונעמדה לידי, אך כדי להגיע אל הפין, היא היתה צריכה להתכופף, בעמידה. החזה שלה היה מול העיניים שלי, והדמות במראה היתה אלוהית.
"רק רוצה להרגיש אותך, ואגמור", אמרתי לה, מכניס יד בין ירכיה – הרטיבות היתה משכרת, שתי אצבעות נכנסו, ויצאו, כשאני מסדר את תחתניה למקום. ליקקתי האצבעות – יאמי..
"אבל למה הפסקת?", שאלה, "כי אמרת שלא בא לך עוד אורגזמה", עניתי. "שששש, רוצה, רוצה..", והתקרבה אליי.
היד חזרה למקומה הטבעי, בין שפתותיה התחתונות, נוגעות, מלטפות, נכנסות ויוצאות, רק שהפעם גם התעסקתי בפטמותיה – תפסתי אחת, בעדינות, והגברתי את הלחץ עוד ועוד, עד לצביטה כואבת. כל אותו הזמן האצבעות המשיכו ללטף את העינוגית שלה, "אררררר" היא גנחה, אני יודע שהשילוב של אגרסיביות בפטמה, עם עיסוי דגדגן, מטריף אותה.
עברתי לשד השני, ואותו דבר, הגברה של עומצת הלחיצה על הפטמה, כשהגעתי לצביטה כואבת היא לא הפסיקה לגנוח, הגברתי את תנועת האצבעות, ואחרי כמה שניות הרגליים שלה החלו לרעוד, התנשפויות, תוך כדי האנחויות קולניות לידי.."אממממממ", אמרה והניחה על ראשי את מצחה, כדי להירגע.
"עכשיו באמת אתה", תפסה את איברי החלה לעסות אתו במהירות, "תלקקי לי את האוזן", הצלחתי ללחוש בחיוך, כשהרגשתי את הרטיבות הנעימה מהלשון שלה, והנשימות המהירות שלה בתוך התנוך.
בנתיים כלי הדם התנפחו, העוצמה הגברית במלוא תפארתה, הקשיחות של חומר מוצק – "עוד קצת מותק, את מטריפה אותי, אני גומר", אמרתי, והבטתי במראה מולנו, נהנה מהמחזה, היד שנעה, הציצי הקופץ, אחרי כמה שניות, מטחי זרע הרטיבו את הסביבה. "תמשיכי גם אחרי..", וכל נגיעה בי אחרי הגמירה, הקפיצה אותי כאילו היא זרם חשמלי.
 "כמו קיסר", אמרתי אחרי שנרגעתי…"ברור כמו קיסר, אז תנקה פה את הלכלוך שעשית", נישקה אותי בחושניות, ועברה למיטה. הסתכלתי בשעון, היה כבר 02:45, מאוחר.
אהבתם/ן, תגיבו:)

5 מחשבות על “היום בלי פירוטכניקה”

  1. יפה ואינטימי! אני אשמח לעוד כאלו! סיפור שמגביר תשוקה ולא פוגע במוסר! תודה!

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)