החרדים

מר נווג'ה בפייסבוק

הסיפור נכתב לפי בקשתה של בחורה איתה הייתי בקשר וירטואלי, בחורה זו סיפרה לי שהיא נפגשת עם גברים תמורת תמיכה. בין הגברים שנפגשה עמם היה גבר חרדי קבוע. היא למדה לא מעט מהחוויה עם הגבר החרדי וסיפרה לי בקצרה על פנטזיה שיש לה ושהיתה רוצה שאעלה אותו על הכתב כחוויה בגוף ראשון שבו היא כביכול מספרת את הסיפור.


"ניפגש עוד שעתיים", אמר לי יוסף וטרק את הטלפון.
יוסף היה הקבוע שלי, נפגש איתי כמו שעון כל שבועיים בימי ראשון בשעה 15:00 בחדר במלון זול ליד מגדל שלום. הוא לא היה חייב להתקשר, אך תמיד מתוך נימוס דאג לידע אותי על הגעתו. אני כבר ראיתי את זה כמובן מאליו וציפיתי למפגש המעניין ביננו. למרות הריחוק בהשקפות העולם שלנו ובמראה שלנו, משהו ביוסף ושכמותו ריתק אותי ומשך אותי. בדרך כלל היינו נפגשים בבית המלון, אבל הפעם יוסף ביקש ממני להגיע לבני ברק. באחד הרחובות המקבילים לרח' ז'בוטינסקי עלי להכנס לסימטה קטנה ולעלות לדירה בקומה חמישית בגג שעליה כתוב: "יעקב". יוסף הנחה אותי להגיע בבגדים צנועים על מנת לא לתפוס תשומת לב מיותרת בשכונה החרדית. זה אמנם לא כמו לנסוע לשכונה בעזה, אך בני ברק היתה זרה לי.

במהלך הנסיעה במונית חשבתי על השנתיים האחרונות בחיי, סטודנטית למדעי הרוח, המנסה לפלס את דרכה בקיום הבלתי נסבל של הכלכלה הישראלית. איך אפשר לעזאזל להתקדם כך בלי להרוויח כסף טוב. אילו הורי היו יודעים להיכן אני נוסעת ברגע זה ואיזה סכום אני אמורה לקבל הם היו מאד מאוכזבים ממני. אני לעומת זאת פחות שמרנית מהם, אני אוהבת סקס, אך גם אוהבת לקבל כסף תמורתו. אני בוחרת עם מי להיות ורק אם כאלה שאני מאמינה שיודעים לעשות סקס טוב. לא מתפשרת, אך כן, שישלמו לי. שיפנקו אותי. יוסף למרבה המזל היה אחד ההצלחות שלי. למרות שהוא חרדי, הוא היה נעים הליכות, ג'נטלמן ועשה סקס מדהים איתי. בתחילה היה מעט חסר נסיון, אך לימדתי אותו אט אט את רזי וסודות המין, כיצד לענג אישה, היכן הדגדגן והיכן נקודת ה G ויוסף כיאה למורה בכולל, היה תלמיד מופלא, למד מהר מאד כיצד לענג אותי ולהביא אותי לשיאים. אני אוהבת גברים קבועים בחיי ויוסף היה אחד מהם, תהיתי מנין הכסף להפגש כך פעם בשבועיים, הרי 1000 ש"ח בחודש אינו סכום בשבשיגרה למשפחה חרדית. יוסף סיפר לי שהוא מקבל קיצבה נאה מאד מאחיו של אביו הגר בבלגיה וסוחר ביהלומים.

הגענו לבני ברק, שילמתי לנהג המונית וירדתי. הצצתי בסימטה שנראתה מעט ריקה והתקדמתי לבית מספר 7. פתחתי את הדלת של בית הדירות, התחלתי לעלות במעלה המדרגות עד לגג. יצאתי אל הגג, וראיתי עוד מספר גגות, הקפתי את דודי השמש ומצאתי דלת עליה היה כתוב השם: "יעקב". דפקתי על הדלת בזהירות ויוסף פתח לי את הדלת.

נכנסתי לחדרון הקטן והאפל, מנורה קטנה של שישים ואט האירה את החדר. על הקיר היתה מונחת תמונה של רב לא ידוע, המיטה היתה מכוסה בסדין לבן, חלון קטן הכניס מעט אור לחדר. לא בדיוק למה שציפיתי, אך מה אפשר לעשות ? הוא הלקוח. "אולי כדאי להמליץ לשב"כ להשתמש בחדר זה בתור חדר עינויים" חשבתי לעצמי.

"מה קרה?" שאלתי את יוסף. "מדוע שינית את המיקום?"

"את תראי..מתוקה שלי, היום הכנתי לך הפתעה" ענה לי יוסף.
"בואי נתחיל, כבר התקלחתי בבית, אני נקי כמו תינוק, חפפתי את הזקן שלי ואני ריחני"
גם את הלכות הריענון לפני סקס לימדתי את יוסף, לשים דאודורנט, קצת אפטרשייב ולדאוג שאין שיירים על הזקן.

חייכתי אליו , הוא התקרב אלי בהתרגשות, אומר לי מילות אהבה וריגושים והחל להסיר את חולצתי ואת מכנסיי, הוא הסיר את חליפתו והשיל את חולצתו. לאחר מכן הסיר את הטלית. עזרתי לו לחלוץ את נעליו ומשכתי מעליו את המכנסיים השחורות. הוא נותר עם תחתונים לבנים רחבים שאולי סבי היה לובש אי שם בשנות החמישים. נותרתי עם חזיה ותחתונים סקסיים. הוא התקרב אלי וקרב את פיו לפי. זיפי הזקן העדינים נגעו בפני ואני פתחתי את פי על מנת לחוש את לשונו. גם לנשק לימדתי אותו והוא למד המלאכה בתשוקה רבה. הוא העביר את לשונו על שפתיי, הרטיב אותן קלות, נגע קלות בשפתיי עם שפתיו. משכתי את ראשו אליו והצמדתי את פי אל פיו בתשוקה שואבת את פיו לתוכי. זה אולי נשמע למי שקורה סיפור די הזוי, אך בערתי מתשוקה באותו יום ולא התכוונתי לבזבז זמן. רציתי לא פחות משני זיונים איתו לפני שיברח לי למשפחתו ולאשתו.

זרקתי אותו על המיטה ומשכתי מעליו את התחתונים שלו. הוא נותר עירום כביום היוולדו. שערות רבות מכסות את אזור חלציו אותן סירקתי לצדדים באמצעות ידיי. יוסף לא היה מוכן לספר את אזור חלציו מפחד מה תאמר אשתו אם תראה זאת. קירבתי את פי לזין שלו והתחלתי ללקק קלות את עטרתו. יוסף עצם את עיניו בתשוקה בוערת ואני התחלתי לטעום את איברו שהחל להתנפח אט אט בתוכי. מידי פעם שיפשתי עם ידי לכל אורך הזין ומידי פעם הלבשתי את פי על הזין ומצצתי אותו בתאווה. מידי פעם כשהוא כמעט נאק עצרתי והרגעתי את הזין שלו, שלא יגמור כל כך מהר.

נשכבתי מעליו כשהכוס שלי על פניו ופי על הזין שלו בתנוחת 69.
"תלקק" פקדתי עליו.
הוא החל ללקק את הכוס שלי בתאווה, מחדיר את לשונו מידי פעם לתוך הכוס שלי. אהבתי את לשונו של יוסף, לשון מטובלת עם שרירים חזקים שלא הפסיקו לרגע לשאוב את פתח התאווה שלי. הוא ליקק מהר מהר והרגשתי שאני עוד מעט מגיעה לאורגזמה ראשונה. הלשון שלו היתה כה מהירה וחזקה על הדגדגן שלי, מפלסת מידי פעם דרך לתוך הכוס שלי, הפורקן לא אחר לבוא ואני זעקתי בגניחה חזקה. הוא ידע שזה לא הסוף, הוא הספיק להכיר אותי, אני אוהבת סקס וזאת היתה רק מנה ראשונה עבורי. סיפתח למשהו גדול וחזק יותר.

דפיקה נשמעה בדלת, "מי זה לעזאזל?" , שאלתי. "אל תדאגי" הרגיע אותי יוסף, זאת ההפתעה. הוא פתח את הדלת ולתוך החדר נכנס גבר חרדי נוסף. "תכירי, זה מאיר" , הציג לי יוסף את חברו.
מאיר היה לבוש שחורים גם כן, השפיל מעט את מבטו, כבן 30-35. "סיפרתי לו עלייך" והוא גם כן רוצה ומוכן לשלם.
"בשמחה" עניתי… כמה שיותר. עזרתי למאיר לפשוט את בגדיו וטליתו, הוא תלה את הבגדים על מסמר על הדלת. "אל תתבייש" פניתי אליו, תשכב על המיטה. רכנתי על צידי המיטה והתחלתי למצוץ את איברו, האיבר החל לצמוח והייתי שקועה בעינוגו. יוסף בינתיים ליטף את גופי ואת ישבני, רכנתי על ארבע על המיטה כשפי מלקק את הזין של מאיר, יוסף בינתיים התמקם מאחוריי והחל לנעוץ את איברו בכוס שלי, הוא החליק פנימה ונשימתי נעתקה לשניה קלה, ואז המשכתי למצוץ למאיר כשיוסף תקוע לי מאחור. שתיים שלוש דקות של גניחות הדדיות ויוסף גמר. "מה קרה ?" שאלתי אותו, למה כל כך מהר?
"זה נורא גירה אותי" הוא ענה "הגניחות שלך וזה שאת מוצצת למאיר, אבל אל תדאגי, אני עוד אפתיע אותך"
לא ידעתי לאיזה הפתעות הוא מתכוון, אך בינתיים הייתי חייבת להרגיש זין בכוס שלי ועליתי על מאיר, השחלתי את הזין שלו עמוק לתוכי והתחלתי לרכב עליו חזק. הוא ליטף לי את השדיים והביט בי בתשוקה, תוך דקה אחת של זיון מאיר גם גמר בגניחה חזקה.
"מה יהיה אתכם חברה", אני צריכה זיון חזק וטוב…

דפיקה נוספת בדלת.
יוסף פתח את הדלת ושלושה אברכים עמדו עירומים כביום היוולדם בפתח החדרון. "אלוהים אדירים" אמרתי ליוסף, "מאיפה אתה מוצא אותם?".
יוסף הכניס אותם והם עמדו צמודים לקיר. נראו גם כן מאד נבוכים. ירדתי מהמיטה ורכנתי לראשון בהם והתחלתי למצוץ לו את הזין. כשעמד לו, עברתי לשני ומצצתי גם לו. וכך גם לשלישי. עברתי שוב בין שלושתם ומצצתי לכל אחד בזה אחר זה…. הנחתי אותם להתקרב למיטה … אחד מהם שכב על המיטה והשניים האחרים עמדו ליד…עליתי על הראשון והתחלתי לזיין אותו, החלטתי הפעם לזיין לאט ולא לגרום להם לריגוש גדול מידי.
כשהרגשתי שהוא כמעט מגיע לשיא, ירדתי ממנו והשני עלה במקומו, ושוב דקה או שתיים של זיון שבהם לא אפשרתי להם לגמור. וכך עליתי גם על השלישי.
בשלב מסויים גם יוסף ומאיר חזרו לתמונה עם איברים זקורים. חמישה גברים חשבתי לעצמי יכולים לגרום לי לסיפוק. שכבתי על גבי והנחתי אותם בזה אחר זה לזיין אותי, אך לא יותר מדקה כל אחד. כך כל אחד עלה בתורו וזיין אותי דקה, ירד מהמיטה וכך עלה השני וכן הלאה. זאת היתה תחושה מדהימה, ערבוב של ריחות וטעמים, בו בזמן מידי פעם החזקתי או מצצתי איבר מזדמן שהגיע לפי. תוך חמש או עשר דקות הגעתי לאורגזמה מטורפת שלדעתי העירה את כל השכונה. צעקתי בקולי קולות. זה היה כמובן מאיר שהיה בתוכי כשגמרתי. נתתי לכל אחד מהגברים האחרים לעלות עלי בזה אחר זה עד שכל אחד גמר.
כרעתי על רגליי מביטה בטפטוף האין סופי של זרע שיוצא מחלציי על הסדין.

אכן, חוויה מדהימה זאת היתה.

6 מחשבות על “החרדים”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)