בלונדינית מעשנת בבייבי דול מבריק

הבתולה במועדון

מאת אנונימית

הבחור האחרון שהתחיל איתי באותו ערב היה בעל חנות ממתקים וחוץ מלדבר על כמה הורים לילדים מבזבזים כסף הוא לא דיבר על כלום, אחרי 3 סיגריות הסבלנות שלי נגמרה, "קוראים לי" אמרתי ועברתי פינה, אני יודעת זה לא שיגרתי לצאת לבד בשישי בלילה למועדון, אבל אני לא שיגרתית ונהנת מזה.
נכנסתי לשירותים לבדוק שאני נראת טוב, "לא יכול להיות שאין פה אף אחד מעניין" חשבתי ומרחתי שכבה נוספת של אודם אדום שהדגיש את השפתיים הבשרניות שלי, אין ספק שאני ניראת טוב, שזופה, עסיסית, עם שיער בלונדיני ארוך וחלק..
ואז הוא ניגש גבוה, חטוב, ג'ינג'י עם עיניים מהפנטות "אפשר לשבת?" שאל והתיישב, ארבע כוסות וודקה רדבול מצידי ואני לא יודעת כמה מצידו וזה בכלל כלל מוכר שיש "מספר" מספר הכוסות שאסור לשתות ביחד.
והשיחה גלשה, גלשה מידי.. העובדה שאני בתולה צצה וחירמנה אותו יותר משדמיינתי ומאותו רגע הוא רצה להיכנס, להיות הראשון, להשאיר חותם ואצלי זיכרון, שהוא עשה את זה, עשה אותי, ראשון.
יכלתי להבין אותו, יש משהו כל כך שתלטני בזה שרק חלק יבינו.. אני הבנתי, הבנתי ואהבתי..
זה שהוא הרגיש לי "מניאק" בהתחלה היה לא סתם ואני? נמשכת למניאקים
לא אשקר אבל כשהוא התחיל לדבר, הקשבתי וכשהוא אמר לי "אני אעשה לך ילד" הופעתי ועוד לפני ששמתי לב הפיטמות שלי נעמדו, זה לא היה משנה שאנחנו שיכורים במועדון ומדברים שטויות, הכוס שלי התחיל לדרוש יחס כשדמיינתי אותו גומר בתוכי..
"אתה מתקדם מהר מידי" אמרתי והדלקתי סיגריה.. מרגיעה אותו, מרגיעה אותי, מנסה לא לחשוב על זה שהוא יכנס לתוכי וארצה אותו יותר חזק, יותר עמוק, ובעיקר יותר מהר..
אבל הוא לא התכוון להאט, "אני ארד לך שלוש שעות" אמר וחיבק אותי מאחורה, רציתי להרגיש את הלשון שלו בתוכי, רציתי להסתכל עליו מלקק ומוצץ לי את הדגדגן, להרגיש אותו..עושה אותי שלו.
שילבתי רגליים, מנסה להגן על הבעירה כדי לא להיצמד אליו עוד, כדי לא לכוון את היד שלו לתוכי מתחת לחצאית כמו זונזונת מצויה
"תחזר אחריי כמו שאני רוצה" זרקתי לאויר והתפללתי לחוויה..
כי לא משנה כמה אני חרמנית, זה לא מספיק. לא לפעם הראשונה.
הערב במועדון נגמר והחלפנו טלפונים, ציפיתי לחיזורים לא שיגרתיים.
מטבע האנשים להשוות, מטבע הנשים להשוות, הטבע שלי הוא להשוות בכל דבר תמיד,רק שלא היה לי למה, כבר אמרתי "בתולה" וגם כבר אמרתי "לא שיגרתית" …
ההתנסות האחרונה שלי במין הייתה אוראלית ואנאלית עם גבר נאה ושקרן נקרא לו "השקרן" לצורך הסיפור, ואני? מצאתי את עצמי מתלבטת ביני לבין עצמי אם לשלוח ל"ג'ינג'י" הודעה …
אחר כך התלבטתי שוב והמחשבה "אם אני כבר שולחת, מה אשלח? תמונה שלי, נזיפה על חוסר ההתעניינות"
אכלה לי את הראש,
ההתעסקות, ההתלבטויות וחוסר הודאות גרמו לי רק לרצות שהוא יזום, לרצות לחכות לסימן חיים ממנו ולא להיסחף..
לא להיסחף כמו בפעם הקודמת. כבר אמרתי שאני משווה ולמרות שזה גרוע לא יכולתי לא להשוות בין "השקרן" ל"ג'ינג'י", את ה"שקרן" הכרתי בבר כשהייתי עם חברים והוא עף על זה שחזרתי בשאלה, "אני יכיר לך את העולם" הבטיח בלילה שנפגשנו ואני האמנתי לו.
ואז זה קרה, תמונות סקסיות, סיפורים אירוטים בבוקר כשהוא במילואים, פגישות למין אוראלי ברכב, בדרך לדירה שלו ובדירה עצמה.
המון הבטחות של "היום אני אזיין אותך" ומעט מעשים, ובכל פעם שנפגשתי איתו, ציפיתי לאבד את הבתולים ..
והוא היה מתחמק מזה באלגנטיות.. כשבפעם הראשונה הוא החליף את האופציה לזיין אותי, באופציה לרדת לי..
והוא מצא את הנקודה החלשה שלי בפעם הראשונה ומעטות הפעמים שהיא "הלכה לו לאיבוד", הוא ידע איך לגעת בי ואיפה לגעת בי וכשהוא ירד לי הרגשתי שאני מרחפת, שאני לא אני והעולם בכף ידי.
בפעם השנייה שדרשתי שיזיין אותי כבר, הוא לימד אותי שיש עוד מקומות שאפשר להנות מהם והוא לימד אותי מין אנאלי, בחדר שלי, על המיטה שבה גיליתי את עצמי הוא לחש לי אז "תסתובבי" ואני הסתובבתי..
מאז הפגישות איתו היו ברכב שלו אחרי העבודה,  "תמצצי לי" היה מבקש ואני ביקשתי ממנו לחכות או לבקש שוב.
אהבתי שלרגע קטן הוא צריך אותי, והתכוונתי להתענג על כל רגע ..
והוא היה מבקש, שוב. "תמצצי לי" והייתי מבטיחה לו שאמצוץ לו, רק עוד רגע..
ויד מלטפת על הבטן מעל החולצה, ויד מלטפת על הזין מעל המכנס..
עד שהוא היה נשבר, "די, אני לא יכול יותר" היה אומר ושולף את הזין מהמכנס.
הוא לא הזין הראשון שראיתי ושלו היה יפה, לא מדדתי אותו אבל הוא לא היה קטן ובהחלט עבה, אבל לא יותר מידי
זין כזה שכיף ונוח למצוץ, אהבתי למצוץ לו..
אז הייתי לוקחת אותו ומשחקת איתו, עד שהרגשתי טיפות קטנות ואז ידעתי שזה הרגע שחיכיתי לו והייתי ספק מבקשת ספק דורשת "תגיד בבקשה" והוא היה אומר ואני הייתי יורדת לעבר הזין שלו עם לשון בחוץ וחשק בפנים.
מלקקת את הכיפה, את האורך.. יורדת לביצים ושוב ליקוק לכל האורך והייתי מכניסה את כולו, עם המון רוק כמו שהוא אהב ועם המון קולות כמו שהוא אהב ועם חלקים שהוא הכתיב את הקצב כמו שאני אהבתי.
אהבתי לענג אותו, לגרום לו להתפוצץ, אהבתי שהוא אומר שאני המוצצת הכי טובה שהייתה לו.
לפעמיים הפגישות איתו היו בשבת, ואז זה היה בדירה שלו ושם הוא היה מזיין אותי אבל אף פעם לא בכוס.
הרצון שהוא יזום, לא עברה. החשק שהוא יתחיל שיחה, ייחזר כמו שאני רוצה לא השתמה, הייתי חייבת לדעת שהוא פחות דיבורים ויותר מעשים.

מחשבה 1 על “הבתולה במועדון”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)