הבנות לוקחות שליטה – חלק 4

לחלק 3 של הסיפור

שלחתי את לשוני לתור אחרי הדגדגן, ואכן מצאתיו שם מעל החריץ ממתין ללשוני, תפוח, נוקשה ורוטט מתשוקה, הקפתי אותו בתנועות מעגליות של הלשון ומצצתי אותו אל בין שפתי.

 

 בשלב זה בעלת הרגליים המנומשות פישקה את רגליה לרווחה ואף הושיטה יד לעבר ראשי, אחזה בשיערי והחלה מזרזת אותי כלפי החריץ שלה שהמתין לי בסבלנות רטובה. ואכן, מייד משהגעתי אל המטרה, חשתי בנזילה של ממש שמילאה את פי נוזלים חמימים ומתוקים. בתנועות לשון מהירות טיפסתי בתוך הנקיק הלח ובמהירות פילסתי דרכי את הדרך אל הדגדגן הגדול. דגדגן גדול, עבה, בשרני ותפוח. מצצתי אותו כמו ילד שמוצץ סוכריה על מקל. בעוד הדגדגן בין שפתי ובתוך פי ,לשוני הרביצה בו הצלפות שנענו ברטיטה הולכת וגוברת. בעוד הצחוקים מעל השולחן הולכים וגוברים, הרטט הפך לרעד של ממש ובתוך כמה דקות היא גמרה ושפכה עלי כמות נוזלים שלא היתה מביישת אפילו דג שהוצא מן המים.

בעוד המוגמרת השנייה מממשיכה לרטוט ולרעוד, איתרתי את המפונקת מס 3. זוג רגליים די ארוכות, מיד עם מגע הראשון בשוקיים החזקות, כבר החלו הרגליים לרעוד. רעד שמצביע על תשוקה וציפייה לקבלת הפינוק המגיע לה. שלחתי את אצבעותי ואיתרתי את השפתיים הרטובות שלה, דחפתי בזריזות שמונה אצבעות והפרדתי את זוג השפתיים לצדדים תוך שאני משחיל זוג אגודלים פנימה והתחלתי בתנועה נמרצת מעלה מטה. הכוס הרטוב נענה לתנועותי ובעלת הכוס נעה בכיסא קדימה כאילו כדי לקלוט יותר ויותר מן האצבעות המזיינות אותה. שלחתי את לשוני לתור אחרי הדגדגן, ואכן מצאתיו ,שם מעל החריץ ממתין ללשוני, תפוח, נוקשה ורוטט מתשוקה. הקפתי אותו בתנועות מעגליות של הלשון ומצצתי אותו אל בין שפתי.

כפות הרגלים סביבי לא הניחו לי. רגל אחת, כבדה במיוחד הונחה על העורף שלי תוך כדי תנועה מעלה מטה. הזיקפה שלי לא נתנה לי מנוח, שחררתי יד אחת מתוך הכוס הרטוב והענקתי לעצמי כמה וכמה תנועות של אוננות שאיימו להביאני לכדי גמירה אבל כאשר חשתי שהפיצוץ קרוב, הפסקתי על מנת שלא לגמור בטרם השלמתי את המשימה החשובה שדיאנה הטילה עלי. החזרתי את שתי ידי אל הכוס החם והרוטט והשקעתי את פי בדגדגן שרעד וקיפצץ בין שפתי. ליקקתי, מצצתי ושאבתי את הדגדגן פנימה ובעוד הזקן שלי טובע בתוך הנקיק הרטוב חשתי כיצד עוד מעט בעלת הכוס גומרת. יכולתי לשמוע היטב את הצחוקים הפרועים מעלי, מעל השולחן. ארבע הבנות השתוללו וצחקו בקול רם.

בהתמדה ובמסירות המשכתי להעניק לזוג הרגליים את מיטב הליקוקים והמציצות שיש ביכולתי להעניק, ואכן, בתוך כמה דקות של פינוק מאומץ והגברת בעלת הרגליים הארוכות, התפוצצה וגמרה על פני ברעד חזק וזרם ששטף את פני בנוזל דביק ומתוק.

יד נשלחה אל מתחת לשולחן.

"עכשיו נשארתי רק אני" שמעתי את דיאנה שמשכה בשיערי ומשכה אותי מתחת לשולחן.

לחלק 5 של הסיפור

עודכן לאחרונה

תגובות ? (אין צורך להזדהות)