בסאונה בספרד

סיפור של גל-ים

אני בן 26, בדיוק השלב שבין מסגרות עבודה יותר רציניות לכאלה שאפשר לקחת חופש מתי שבא לך. את החופשים שלי אני קובע בערך מתי שיש פסטיבל מוזיקה שאני רוצה ללכת אליו ולפסטיבל הזה בספרד אני רוצה ללכת כבר תקופה ארוכה. וכשקראתי את הליין אפ אמרתי לעצמי שהשנה אני חייב ללכת. אבל במהלך הפסטיבל גיליתי למה אני חייב גם לחזור .

במדינת ישראל זה עדיין קצת טאבו הקטע הזה של לאהוב גם בנים וגם בנות. אבל בברצלונה, בברצלונה הם פשוט יודעים להנות. כמות הלהטב"ק ואהבה ללהטב"ק הייתה בלתי יאומנת בסקייל של ישראל. נשיקות וחיבוקים בין אין ספור קומבינציות של בנים בנות עפו באוויר- רק אהבה. האווירה הזאת נתנה לי חשק להוציא את החלק הזה שבי, ואיפה המקום הכי רחוק מההתנהגות שלי ביום יום אם לא אחת הסאונות של ברצלונה?

בערך ביום השלישי לפסטיבל בשעה שבין שקיעת השמש לקימה שלנו אמרתי לחברים שאני הולך למכון ורצתי לכיוון הסאונה שנראתה לי טוב לפני התמונות.

ה15 דקות הראשונות היו הדקות המלחיצות ביותר חיים שלי. הייתי צריך להתרגל למקום כזה עם נשיקות בכניסה למקלחת, מציצה על ספת עור שחורה, שלישייה בסאונה לחה מידיי. אחרי שהבנתי שהחוק היחיד שהוא זה שיהיה לכולם כיף הבנתי שגם לי צריך להיות כיף, ואז ראיתי את הג'קוזי. החום של המים והרוגע שהג'קוזי משרה אלייך דווקא התאימו לי. שמתי את הכפכפים במקום שאני אוכל לזכור, את המגבת בצד של הספסל ונכנסתי למים.

אני, זוג באמצע נשיקה, ובחור בלונדיני שמסתכל עליהם. לפי העיניים שלו כנראה שכבר תקופה. המים באמת מרגיעים אותי, ולהסתכל על הזוג הזה שפעם נגעו אחד לשני זיפים ועכשיו הידיים שלהם נעלמו אל מתחת קו המים ממש חירמן אותי. העיניים שלי הופכות לדומות כמו של הבחור שליידי. עיניי טורף, חרמן, כאלה שרק רוצות להיעצם ולגמור שפריץ גדול. ועכשיו העיניים של הבלונדיני מסתכלות על העיניים שלי. ואני מרגיש שיש איזה שהוא חוט שמושך אותי אליו כי אין מצב שאני עצמי אעשה את זה, ופתאום אני והבלונדיני מתנשקים כמו חיות בג'קוזי החם.

אני מחזיק לו בצוואר, הוא במותן שלי. יד אחת שלי על הזין שלו והוא על הזין שלי. שנינו כבר עם זקפה רצינית בדיוק כמו שיש לי בזמן שאני כותב את זה לכם. גניחות קטנו יצאו לי בין נשיקה ונשיקה, הוא התסכל עלי ופקד עלי "louder". ואני בפקודתו מתחיל להגביר את הגניחות שלי תוך שהוא מלקק לי את הצוואר סנטימטר אחר סנטימטר עד שלא יכולתי יותר והתרחקתי מעט, אחזתי לו באגן והרמתי אותו על הקצה על הג'קוזי המצופה דק. על פי הפנים שלו הוא הופתע מהחוזק שלי, ואני המשכתי להסתכל עליו תוך כדי שאני מתמקם את הלשון שלי על הביצים שלו.

הזין שלו נח לי על הצוואר והכתף. קצת אחרי שגמרתי ללקק לו את הביצים ועברתי לבסיס של הזין שאני שומע אותו נאנח ומתחיל למלמל לעצמו "oh shit"כנראה העיניים שלי צעקו "louder" כי הוא התחיל לגנוח יותר חזק כשהגעתי לכיפה שלו. ישר חשבתי איזה כיף שהוא נימול והתחלתי לבלוע לו כמו שאני אוהב. הוא כנראה עמד לגמור אז הוציא אותי מהזין שלו, העמיד אותי והתחיל לנשק אותי בעוצמה גדולה יותר. בין נשיקה ולנשיקה קלטתי שכמה גברים כבר התחילו להסתכל עלינו מחוץ לבריכה, לפי העיניים שלהם הם מסתכלים כבר תקופה. ואז הוא התסתובב והתחיל לדפוק את התחת שלו על הזין שלי, לא חדירה, רק לשואו. ואני תופס לו את האגן ומפמפם אותו תוך כדי שהוא גונח שגם האיש שבשורה האחרונה ישמע.

התחלנו להתנשק בכל רחבי הבריכה, פעם אחת הוא מפמפם אותי, שוחים לצד השני של הבריכה ועכשיו אני מוצץ לו וגם באמצע הבריכה הוא מתחיל לפמפם אותי בעמידה ובצדדים 10-15 גברים עושים ביד. ואז עולה המחשבה איפה אני כשנכנסתי ואיפה אני עכשיו. וכיף לי, כיף לי מאוד. כל הזמן הזה אני והבלונדיני מסתכלים אחד על השני, בודקים אחד את השני. יש לו עיניים כחולות וחרמניות, שיער שחור קצר אבל דוקר והזין שלו כמה סנטימטרים טיפה יותר גדול ממה שאני יכול לבלוע ואבל והוא גורם לי לבלוע את הכל וגם ללקק לו את הזין תוך כדי. עכשיו האצבעות שלי בתוך התחת שלו כשהוא שוכב על אחד מדפנות שג'קוזי והברכיים שלו מספיק גבוהות שאני אוכל ללקק ולהכניס אצבעות לתוך התחת שלו. בינתיים שאחד מהקהל החליט שבא לו תפקיד בהצגה והתחיל להכניס לבלונדיני את הזין שלו כשהוא יושב על הברכיים מולי. אבל הבלונדיני שלי.

כמה דקות שהבלונדיני חולב מולי זין של מישהו אחר, הבחור החליט שנמאס לו. מפגר צחקתי בלב ומשכתי אותו לצד השני של הבריכה, שעכשיו אני עם הברכיים למעלה והוא מלקק את החור שלי. משום מקום אני מרגיש גם זין מתקרב לי לפה ואני אוטומטית פותח את הפה והוא בפנים, מזיין לי את הפה, שחקן מספר 4 בהצגה. אני מרגיש כל כך רגוע ושליו עם שני הגברים שנוגעים בי בלי בכלל לחשוב על הנוספים שמסתכלים עלי וממשיך לגנוח שהבחור שזיין לי את הפה מוציא את הזין שלו מהר ומתחיל להשפריץ לי על הפנים והחזה כמות יפה של זרע.

הבלונדיני שרואה את זה הזווית של הזין שלי ממלמל "damm". הבחור שגמר עלי הלך כך שלא ראיתי מי זה היה אבל מהר מאוד הבלונדיני התחיל לנשק אותי וללקק את הזרע שהיה עלי.  "did you liked it"הוא שאל אותי, עניתי שמאוד, הוא חייך.

"come with me" הוא אמר והאמת די הופתעתי שהוא רוצה ללכת. לא רק אני הופתעתי אלא גם כל האנשים אחרים שצפו בנו. אבל לבלונדיני לא היה אכפת. הוא פשוט החזיק לי את היד ומשך אותי מחוץ לבריכה. תוך כדי שאני מנסה שלא להסתכל בעיניים של המאוכזבים אנחנו לוקחים את המגבת והכפכפים והבלונדיני לוקח אותי ביד החוצה. אחרי כמה שניות של הליכה מאיזור הג'קוזי פתאום חזרתי חזרה לעצמי. הבלונדיני שם לב לזה והתחלנו לדבר כדי להפיג את המתח, לפחות שלי. הבנתי שלבלונדיני קוראים אלן והוא במקור מאנגליה, לא שזה הפתיע אותי במיוחד, והוא בספרד כבר כמה חודשים ברילוקיישן בשביל לימודים. אחרי שהוא הוביל אותנו בדייקנות אל הסלון כניסה/בר של הסאונה שאלתי אותו אם הוא בא לפה הרבה. אלן הסביר לי שהסאונה לא רק מקום בשביל סקס אצלו, כאן הוא גם הכיר אנשים חדשים בארץ הזרה ויצר לעצמו קבוצת חברים. על הבר אנחנו פוגשים את אחד החברים שלו, איידן. בחור גרמני שגם עבר לגור בספרד. כולם בערך בגיל שלי או אולי קצת יותר מבוגרים ממני, ובטוח פחות לחוצים ממני.

איידן שם לב שהזין של אלן עומד ושאל אותו מה כבר הוא הספיק לעשות בחצי שעה שהם כאן. "oh you don’t believe how he can suck" והסתכל ישר עלי. "he his fucking wild". צחקתי מהתיאור הזה עלי ואיידן צחק יחד איתי אבל תוך כדי התחיל לשים את היד שלו על הירך שלי. הסתכלתי על אלן והבנתי לאן הוא הביא אותי.

אלן ואני התחלנו להתנשק, הפעם באופן רומנטי, איטי, רגוע. איידן שלח את היד שלו והחזיק לי את הזין. הוא כמובן לא היה זקור כמו עם אלן אבל הוא התחיל להרגיש את הזין שלי מתעורר שוב.
אלן העביר אותי לאיידן. איידן ידע להתנשק יותר טוב. התחלנו לאונן אחד לשני באיטיות אבל אחרי כמה דקות אלן הכריז שמפסיק להיות ברבריים וצריך ללכת לחדר.

אלן הוביל אותנו תוך כדי הוא מחזיק לי את היד ואיידן מאחורי מידיי פעם מפליק לי על התחת. את החדר שאלן בחר לנו עברנו פעמיים אבל בפעם השלישית הוא החליט מספיק לשחק. המזרון בגודל של החדר, או יותר נכון להגיד החדר בגודל של המזרון. ואלן שכבר ידע מה אני אוהב השכיב אותי על הגב. שאיידן עומד מחוץ לחדר עם הזין שלו בדיוק בגובה של הפנים שלי. "well let's have fun" הוא מכריז שוב ומתחיל למצוץ לי מתחוך החדר. עכשיו שהזין של איידן היה מולי פתאום הבנתי מה עומד מולי. זין לא דק אבל גם לא עבה מידיי, חצי רפוי כלפי מטה אומנם לא נימול אבל רואים את הכיפה היפה שלו ומפשעה מוקפדת להחריד.

מיד שקלטתי את היופי הזה התחלתי להוציא לשון ולעבור עם הלשון שלי מהכיפה ועד הביצים. נהמת התרגשות יצא מאיידן. זה היה כמו שאני אוהב, בהתחלה רק מצצתי את הכיפה, כמו נשיקות קטנות על הזין. לאט ובעדינות התחלתי להכניס מעט יותר. להפתעתי הזין של איידן עדיי נשאר כלפי מטה ובגלל זה יכולתי להכניס יותר עמוק את הזין שלו ממה שאני מצליח בדרך כלל. האף שלי הריח את המפשעה הנקייה שלו והלשון שלי ליקקה ממש את בסיס הזין שלו.

בשלב הזה איידן כבר התחיל לקחת פיקוד על המציצה והוציא והכניס את הזין שלו לתוך הפה שלי כרצונו. תוך כדי שהוא גונח ואומר לאלן כמה טוב אני מוצץ. גם אלן לא היה פראייר בכלל וכמעט גרם לי להתפוצץ. מהר שלפתי אותו מהזין שלי והוא נשכב עלי כדי להצטרף למציצה לאיידן. איידן העביר את הזין שלו ממני לאלן הלוך וחזור כרצונו, כאילו הוא בוחן אותנו. אני מוצץ לאיידן את הזין ואלן את הביצים. שאלן מוצץ לאיידן אני מנשק לאלן את הצוואר, הלוך וחזור.

אבל איידן החליט מספיק ושלח את היד לקערת הקונדומים שהונחה בחדר. אני נבחרתי והרמתי את הרגליים לכיוון איידן, חושף לו את החור הנקי שלי אחרי הטיפול של אלן במים. ואיידן מרים לי עוד את האגן ושם את הברכיים שלו מתחת, שאיידן שם את הקונדום שמתי לב שהזין שלו כבר התיישר והתחדד פתאום ישר לכיוון החור שלי. אלן לא נתן לי לראות את החדירה והוביל אותי ישר לתוך הזין שלו. זה לא הפריע לי לגנוח חזק כשאיידן נכנס אלי עם הזין המחודד שלו. איידן מזיין אותי ודוחף אותי לתוך הזין של אלן. באיזה שהוא שלב היינו כל כך מתואמים שחשבתי פתאום שאולי זאת לא הפעם הראשונה שלהם בסיטואציה הזאת.

אלן גמר ראשון. השפיך שלו היה עבה וסמיך ולא פספס אף סנטימטר כשנזל מהלחי שלי למזרון. אבל אני לא יודע מה היה יותר מחרמן, הגמירה שלו על הפנים שלי או הגניחות האציליות והחרמניות שלו עם המבט כאילו הוא גמר פעם ראשונה בחיים. אחרי כמה שניות של עילפון בצד הוא אמר שהוא מחכה לנו בבר ושנמשיך להנות. התנשקנו חפוז ואיידן פינה לו את היציאה. כנראה לאיידן קצת נגמר הכוח כי הוא נשכב על הגב. אני הבנתי את הרמז והתיישבתי על הזין שלו.

תוך כדי שאני רוכב לאיידן על הזין הבנתי שאני מתחיל התגרות מהחיכוך של הזין של על הבטן שלו. איידן היה חטוב מאוד ושעיר כך שהיה מאוד נעים להתכך בו. רכיבה קצרה שעברה אחר כך לזיון בשכיבה על הבטן. 'I cum a lot" הוא לוחש לו, מיד התחלתי להגביר את הגניחות. איידן אהב לדבר מלוכלך. כמה הוא רוצה לגמור עלי, כמה הוא אוהב את החור שלי. מידיי פעם מפליק אחת לישבן. דווקא אהבתי את האהבה הזאת. הוא סימן לי שהוא עומד לגמור. אני ידעתי איך אני רוצה את השפיך שלו.

מיד הסתובבתי על הגב, איידן על הברכיים והזין האדום שלו מחודד ומכוון לחור שלי. אני שולף לו מהר את הקונדום ומתחיל לאונן לו לכיוון החור שלי. בשניות האחרונות איידן לוקח את הזין שלו ומתחיל להשפריץ עלי כמות מדהימה של זרע מהחור וגם על הזין. ואני תוך כדי לוקח את הזרע שלו מאונן לי בטירוף עד שגם אני גומר, שפיץ שהגיע לי עד הסנטר. אחרי כמה שניות שאנחנו נרגעים. אני אומר לו שאני כנראה צריך מקלחת. הוא צוחק ומוביל אותי למקלחת. כמובן שהמבטים של האנשים האחרים לא הספיקו לזרום. גם המים החמים לא הפסיקו לזרום, גם היד של איידן לא הפסיקה לנוע לי אל הגב.

אני חייב לחזור לספרד.

2 מחשבות על “בסאונה בספרד”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן