שלישיה מסיבת זימה

אמא זונה – חלק ראשון

סיפור מאת עלמה אשמה – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין אירועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

לחלק מספר 2

לחלק מספר 3

אני מורה , בת ארבעים ושמונה, נשואה ואם לשלושה ילדים: הגדול, בן עשרים ושלוש כבר באוניברסיטה בירושלים, הבת שלי בצבא ובן הזקונים בן השבע עשרה בבית. הנישואים שלי עם מ' היו מוצלחים מאוד-כפי שאתם מבינים בוודאי , והיינו בהרמוניה מלאה. כאילו, עד לא מזמן. מה שקרה זה שאחרי שבאה לי הבלות (טוב ,בשבילכם הפסיקה לי הווסת-תלמדו עברית, למען השם!) יחסי המין בינינו התקלקלו . כאילו, פתאום רציתי יותר מין – כבר שנים שאנחנו מקיימים יחסים פעם אחת בשבוע-בסוף שבוע ועוד אי-אלו פעמים כשנורא בא לנו, בעיקר בחופשות וכאלו. אבל מאז הבלות, זה ממש לא מספיק לי ומאיר מתלונן שהוא לא יכול לעמוד בקצב שלי , שהוא עייף וצריך לעבוד וכאלה. וזה רק החריף עם הזמן! לאחרונה הייתי מתעוררת כל לילה לחלום רטוב והולכת לגמור את עצמי באמבטיה ,עם ויברטור כזה ,עם צורה של זין מה-זה גדול!

אז בערב אחד ,לפני שהלכתי לישון נכנסתי לחדר של בני-הקטן, בן השבע-עשרה- לראות שהכל בסדר , ואז ראיתי אותו שוכב עירום על גבו במטה ,ישן, כשהזין שלו זקוף, זקור לשמים!! וואו!!! כאילו, לא שלא ידעתי שהוא הגיע לפרקו. הכתמים בתחתונים שלו גילו לי את זה לפני שנים, וראיתי גם את החברות הפרוצות שלו, איך הן מתלבשות ,או נכון יותר חושפות! בושה ממש! אבל כעת זה היכה לי ישר בפרצוף ,ועוד שהייתי די מיוחמת, כמו שאמרתי. הנשימה ממש נעתקה לי והרגשתי מה-זה פרפרים בבטן ,או נכון יותר דרומה משם… והפנים מה-זה בערו לי!  נזקקתי מיד לפורקן באמבטיה, בריצה ממש … "חרמנית סוטה שכמוך!" חשבתי לי " מתחרמנת מהזין של הבן שלך ומאוננת עליו!"  "בעצם," תיקנתי את עצמי(אפילו במחשבות שלי אני מורה ,מה לעשות?) " את לא מאוננת עליו –הלוואי- אלא למראהו ואפילו  לא זה, רק לזכר מראהו!"  אבל מה-זה אוננתי! גמרתי שלוש פעמים רצוף ובכל פעם תיארתי לעצמי איך הזין הזה של הבן שלי נכנס בי וטוחן אותי וטוחן וטוחן….מה אתם עושים לי כזה פרצוף צדקני ,כאילו שלא ידעתם!

 בחלומות הרטובים שלי כיכב הבן שלי-שזיין דווקא אחרות לעיניי. כמה שהתחרמנתי ורציתי אותו , לא יכולתי לעצור את זה-פעם בגלל שהייתי  קשורה ופעם כשעצרה אותי דלת זכוכית כזו אטומה וכמה שלא צרחתי ודפקתי בה הוא לא הפסיק לטחון את הזנזונת שלו…אז כשהתעוררתי ,הלכתי ישר לחדר שלו, לא לאמבטיה, כרגיל.( מה יש?! הרי הוא ,המסכן, היה עירום לגמרי והחלון היה פתוח והיה ממש בסכנה להתקררות! אמנם היה קיץ, אבל בכל זאת צינת לילה וכאלה?)

כן, הוא עמד שם, התורן של הבן שלי, ניצב במלוא תפארתו! הלב ישר קפץ לי לפה ,שנפתח ושלא יכולתי לסגור מחשש למעוך את הלב. הנשימה הואצה כאילו רצתי לפחות מרתון וממש התקשיתי לעמוד יציב . והתנור בחלציי בער , מה-זה בער! כל הגוף שלי נהיה לוהט בן רגע! ישר הייתי מוכרחה לצנן את הלהט בין רגליי ,וזה היה אפשרי רק בעזרת היד שלי ,כי את הזין מפלסטיק השארתי באמבטיה… אבל בשביל מה צריך זין מפלסטיק כשהזין שלי נישא כאן כמו תורן לשמים ? גמרתי וכמעט התמוטטתי על הארץ ,אבל הלהט במפשעה לא פסק. בינתיים התקרבתי עוד יותר- לסגור את החלון, הרי בשביל זה באתי, נכון?- והנה הוא היה לפניי במלוא תפארתו, עם הראש הארגמני הלוהט והגוף השחום והחריץ הנוטף… אוווווו אני כמעט התעלפתי מחוסר אוויר. נשמתי בנשימות שטוחות כאלה של כלב והיד, אוי היד , גם היד השנייה, שתיהן התחרו זו בזו בשיכוך, או שמא בערור,  הכוס שלי . די! אני לא יכולתי יותר לשמור על פי , רק רציתי את הזין הזה בתוכי ונאלצתי להסתפק בידיים שלי העלובות ! גנחתי והתפתלתי וזיינתי את עצמי בידיים עד שגמרתי ,פעם ועוד פעם. רק אחרי שלוש גמירות רצופות הצלחתי להתרחק ברגליים כושלות ורועדות וליפול שדודה במיטה.

ישנתי עד הבוקר. בבוקר הבן שלי התלונן, למה סגרתי לו את החלון ,שהוא קם רטוב ומזיע כולו וכאלה, ואני, אני כמעט גמרתי שם ,במטבח, על הבוקר, רק מהזיכרון של הזיון הלילה. אל תשאלו איך עבר עליי היום! בערב התאפקתי מללכת לחדר של בני, וגם היה אור בחדר שלו עד מאוחר, אבל בלילה קמתי אחרי חלום רטוב בו אני נחדרת על-ידי תורן ענק שאני יודעת שזה הזין של הבן שלי… הלכתי ברגליים כושלות לאמבטיה ,לגמור את עצמי, אבל בדרך סטיתי לחדר של הבן-כאילו, לא בדקתי אם הוא מכוסה כמו שצריך, עכשיו שהוא עם חלון פתוח… הוא היה אכן מכוסה ועם חלון פתוח. ליתר בטחון ניגשתי עד למיטה שלו והרמתי את הסדין לבדוק שהוא מכוסה כראוי…

הוא היה תלוי שם ,הזין החמוד שלי, רפוי ומדולדל , ממש רחמנות. ליטפתי אתו בעדינות מרוב רחמים, כאילו, והוא מיד התעודד וקם למלוא תפארתו תחת ידי . ידי אמרתי ולא ידיי ,כי היד השנייה היתה תחובה עמוק בתוך הכוס שלי ,בוחשת וצובטת ואני בערתי ממש וכמעט נחנקתי בלא אוויר . בינתיים היד רצה לה על הזין שעכשיו כבר עמד זקור לתקרה ,כי הבן שלי התהפך על גבו , והיד רצה ומלטפת ומשפשפת … גמרנו ביחד .  הזין התיז מטען לבן וסמיך של זרע דביק במטחים עזים לתקרה, על הבן שלי ועליי ואני צווחתי , בשקט כאילו , לא להעיר את מאיר ,בעלי, והיטלטלתי באורגזמה חריפה.

,איזה כיף, יש לי אמא פרוורטית! " אמר הבן שלי כשחיוך גדול ומסופק מרוח על פניו. אני ,לי לא היה די אוויר אפילו להגיב על זה שהוא התעורר, הייתי עוד בסיום האורגזמה שלי . הוא משך אותי בידי עליו וביד השנייה הוא מעך לי את השדיים. אווווו!  זה היה גדול!! ישר נישקתי אותו , מה זה נישקתי, קדחתי לו את השקדים עם הלשון שלי , וטיפסתי עליו . כן על המוט , על הזין שלי הנפלא, ששוב היה זקור לשמיים וקשה כפלדה. יצאתי לרכיבה כשבני מועך ומעסה לי את השדיים, הנעתי סובבתי את התחת-איזו הרגשה אלוהית שהזין שממלא אותך ומענג אותך ומרים אותך למרום הוא של בנך, שלך בעצם ,כי הוא הרי עצמך ובשרך! הקצב גבר ואתו התשוקה-תמיד אחרי זיון ראשון אני ישר פוצחת לאורגזמה שנייה, רק שלא כל הפרטנרים מסוגלים לזה ולרוב עם מאיר הייתי  צריכה לעשות ביד. עם בני ,אמנון, ממש לא הייתי צריכה. הוא מה זה זיין אותי! תקע את עצמו בתוכי במרץ ובקצב חייתי ממש והייתי צריכה לנעוץ אגרוף בפה כדי להחניק את צווחות העונג שלי. גמרתי  ,עוד איך גמרתי ! כל העולם נעלם לי ברסיסיי צבע אדום וברקים והכול-שנים אני לא זוכרת כזו אורגזמה!

אמנון לא גמר עדיין.  הביצים שלו הרי רוקנו רק רגע לפני כן. הוא התהפך עליי, הרים את הרגליים שלי על הכתפיים ותקע אותי, מה זה תקע! חשבתי שהוא יצא לי מהפה כל-כך עמוק הוא תקע! הוא גם הפשיל לי את הכותונת ללה ומעך את השדיים לקווץ'!  צרחתי לתוך הכרית שלו, והנעתי את התחת כמה שיכולתי , לכל הכוונים. בעיקר טחנתי מולו בתיאום ושלא בתיאום. הכרית שלו הסריחה מזרע וזה חימם אותי עוד יותר.  חשבתי לי "איזה זיין הבן בן שלי!" איך הוא מזיין אותי ,כן סוף-סוף מישהו עושה את זה! " ואז הפסקתי לחשוב בעוד אורגזמה פראית שבה כל העולם נעלם לי, רק תחושת הזיון נשארה וזיינתי וזיינתי וזיינתי. מתז הזרע של הבן שלי בתוכי רק הגביר את תחושת הזיון. …. לקח לי דקות ארוכות להירגע ולנחות מהשחקים בהם שהיתי. בסוף שמענו את מאיר, בעלי, קורא לי מחדר השינה ומיהרתי להתלבש , אפילו לא הספקתי להיפרד מאמנון ולהגיד לו כמה טוב היה. מ' רטן שמה אני רוצה מאמנון , הוא כבר ילד גדול ולא צריך לכסות אותו אבל עניתי לו שהוא תמיד יישאר התינוק שלי. חתיכת תינוק!

למחרת בארוחת הבוקר בערתי מתאווה ,אבל לא יכולתי לעשות כלום והעמדת הפנים שלי הצליחה. כל היום רק חשבתי על המפגש עם אמנון ,כשיבוא מבית ספר, ונאלצתי לאונן מספר פעמיים בשרותים. נורא! אמנון הגיע הביתה כרגיל, בשתיים. למשמע טריקת הדלת כל עורפי סמר והלב קפץ לי לגרון. כעבור רגע הרגשתי את הידיים שלו, של בני, מחבקות אותי מאחור ,סוחטות את השדיים שלי ומפשילות לי את השמלה כלפי מעלה. "שלום אימוש" הוא אמר בעודו נושק את עורפי . כמעט התמוטטתי והידיים שלו מצאו את מטרתן, הכוס הנוטפת ,הלוהטת שלי. כן הייתי בלי תחתונים וחזייה, מוכנה ומזומנה –רק שיבוא. והוא בא! כאמור ,הוא הפשיל את שמלתי למעלה, כפף אותי מעל לכיור ונתקע פנימה במלוא אורך התורן שלו בתנועה אחת ,עוד לפני שהספקתי לומר שלום, ברוך הבא. איך צווחתי! מעונג ,כמובן. ואיך הגבתי בהדיפות משלי, צורחת וצווחת במלוא גרוני. סוף סוף יכולתי לצרוח מאושר, הבית היה ריק מלבדנו. הייתי כל-כך מיוחמת שגמרתי תוך דקות ,כשאני צורחת "כן, זיין אותי עמוק! יותר מהר ! זיין את אמא שלך הזונה!" ו הוא זיין, מה-זה זיין! מטחי הזרע שלו בכוס שלי שילחו אותי מעבר לשיא האורגזמה וכל העולם הסתחרר ועוד הדיפה ועוד חיכוך! אוי, כמה טוב!

בסוף הצלחתי להירגע ,אבל הבן שלי לא . הוא אחז בשערי ,סובב את פניי אליו ואמר "על ארבע, כלבה!" ודחף אותי על ארבעתיי למצוץ לו את הזין. איזה זין מופלא! קשה ורך ועדין וגס , הכל בעת ובעונה אחת . והטעם-אוי הטעם! טעם גן העדן זו המעטה… ההדיפות העמוקות לגרון כמעט הביאו אותי להיחנק, אבל במהרה אמנון סטר לי בחוזקה על אחוריי, אמר "תסתובבי, זונה!" ותתקע אותי מאחור. מה-זה תקע! עד הלב הגיע הזין שלו הנפלא! ועוד, ועוד ! הזיון הזה נמשך ארוכות , מביא אותי לשיאים של הנאה. אתם מבינים, הוא, הבן שלי, הוא הרי רוקן את הביצים הנפלאות שלו-אוי כמה נהניתי ללקק אותן אחר-כך!- רק לפני כמה דקות, ולקח לו זמן להתמלא . אני, לעומת זאת , אחרי זיוו ישר עולה לשיא חדש , אם יש לפרטנר שלי כוח. והיה לו, עוד איך היה לו. הקצב של הזיון עלה עד שחשבתי שאעלה בלהבות  מרוב חום ופרצתי באורגזמה נוספת ,צורחת ומיללת . כל העולם נעלם ממוחי, רק תחושות הזיון ,רק לגמור, לגמור, אוווו!  אני, אני גמרתי אבל אמנון לא. הוא צרח עליי , קילל את הזונה המסריחה ותקע אותי ותקע כמעט עשה שקע ברצפה ,איפה שנשענתי עם הידיים והראש. בסוף גמרנו יחד שוב באורגזמה פראית צורחים וצועקים , כשהזרע שלו ממלא לי את הרחם. מזל שהייתי כבר אחרי הבלות ולא הייתי צריכה לחשוש מהריון.

הפעם אמנן נרגע, פרק את החרמון שלו ונתן לי להוליך אותו לחדר השינה. את כל אחר הצהרים בילינו שם ,כשאני אוכלת את הזין הנפלא שלו, אוכלת ובולעת עד לעומק גרוני, והוא מכרסם לי את השדיים השמנים שלי, את הבטן ואת הכוס היוקדת. כן, הוא שוב התלהטה והוא לא היסס ותקע אותי שוב , הפעם מלפנים . אוך , כמה חזק הוא תקע, חשבתי שהמיטה תישבר תחתינו! משכתי את הרגליים גבוה ורחב, כמה שיכולתי ורק צווחתי בהנאה  "כן, זיין אותי ! זיין את הזונה השמנה, את אמא שלך! " כך בילינו את כל אחר הצהרים של אותו יום, עד סמוך לחזרתו של מאיר הביתה.

כך גם בילינו את הימים הבאים ,את השבועות הבאים אפילו את החודשים הבאים-בלילה אני באה לחדרו, רוכבת עליו לגן העדן, מחניקה את הצרחות שלי בכרית וביום הוא מזיין אותי כמו מטורף כל אחר הצהריים.

2 מחשבות על “אמא זונה – חלק ראשון”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)