אימא של רות

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

רוסְ.

את רות הכרתי בהודו, בסוף הטיול הגדול של אחרי צבא. נפגשנו באחד החופים הפחות מוכרים, חוף די מבודד שבו הבחורות מרשות לעצמם ללכת בלי חלק עליון, משך אותי אצלה השיער הבלונדיני הקלוע לצמה ארוכה, הגוף המשגע, השדיים המופלאים, מספיק גדולים ועדיין זקופים גם בלי חזייה והפטמות הגדולות והנוקשות שבלטו גם על רקע העור השזוף, אף פעם לא ראיתי כאלה פטמות גדולות.

אני לא בדיוק זוכר איך התחלנו אבל אני יכול להשבע שהיא זאת שיזמה וככה מצאתי את עצמי יושב לצידה, או יותר מדוייק היא לצידי, ומדברים, באנגלית, היא במבטא אמריקאי דרומי ואני באנגלית ארץ ישראלית של קיבוצניק.

"דרך אגב, קוראים לי רוסְ" היא אמרה אחרי כמה דקות של שיחה.

"יובל" הצגתי את עצמי, "בעברית זה נחל קטן" הסברתי.

"לא כל כך קטן הנחל" היא צחקה והסמקתי כשראיתי לאן היא מביטה, כן, עמד לי, אפילו להומו היה עומד רק מלראות אותה, וכן, אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל היה לי זין גדול ואני יודע למרות שאף פעם לא עשינו את התחרות הזאת שתמיד רואים בסרטים, אתם יודעים, מודדים במקלחת, פשוט בנים משווים, קודם בבית ילדים ואחר כך במקלחת המשותפת בצבא או סתם כשעומדים אחד ליד השני ומשתינים.

אחר כך נכנסנו לים והתחילו הנגיעות, אני קצת ביישן, היא בכלל לא, והיא בדקה לי אם אני לא סתם מחביא שם משהו ב'ספידו' השחור שלי, כאילו איפה יש שם בכלל מקום להחביא? כשיצאנו היא ביקשה שאני אנגב אותה, הבישנות התפוגגה קצת ועכשיו אני נגעתי בה, מעודדת אותי עם חיוך להמשיך כשנגעתי לה בחזה החשוף.

כשהיא הציעה לי לבוא איתה לחדר למנוחת צהריים חייכתי. "רק לנוח?" שאלתי בקול זימתי.

"גם לנוח אבל קודם להחליף מיצים" היא צחקה, "אבל יש לי תנאי, חדר שלי, אני אומרת איך וכמה" היא הביטה בי ועוד לפני שעניתי היא הוסיפה "ולא בתחת!" בקול פַּסְקָנִי.

בין לישון צהריים על השק שינה בחוף לתנאים שהיא מציבה בחרתי בתנאים, מה גם שקיוויתי לעשות שם מקלחת טובה. "תתפשט!" היא פנתה אלי ברגע שהיא סגרה את הדלת, הורדתי את ה'ספידו', זה כל מה שנדרש ממני, גם היא הורידה את החלק התחתון הזעיר שלבשה, "וואו" היא פלטה קריאת הערכה והביטה בזין שלי שעמד בגאון, עד היום אני לא מבין איך הוא לא הציץ מה'ספידו', "גדול" היא ירדה על הברכיים לפניו ואחזה בו במין זהירות, "נעים להכיר, אני רוסְ" היא דיברה אליו כאילו היה לו יֵשׁוּת משלו, "תשכב על הגב!" היא קמה והצביעה על המיטה, "בא לי לארח אותו לחברה" היא ציחקקה.

רציתי להגיד לה שיותר טוב שהיא תשכב אבל זכרתי את התנאי ונשכבתי, רות (או אז עוד רוסְ) נעמדה מעלי כשגופי בין רגליה, נתנה לי לראות את הכוס שלה, את הערווה החלקה בלי אף שיערה, את השפתיים הבשרניות והכהות שפס ורוד ונוצץ חוצץ בינם ואפילו את הטיפה שנזלה לאורך הירך הפנימי שלה, ואז ירדה על ברכיה, אחזה בזין שלי שעמד זקור בין רגליי, כיוונה למקום הנכון בין רגליה והתחילה לרדת, להשתפד, יורדת לאט והבעת הנאה מתפשטת על פניה, באמצע הדרך גם גניחת הנאה הצטרפה ואז בא ה"כן!!" החזק והנהנתני כשהיא ישבה עלי בכל כובד משקלה (הלא רב) וכל הזין שלי נעוץ עמוק בתוכה.

רגע היא לא זזה, כאילו מתרגלת לפולש הגדול שחדר לגופה, אחר היא זזה קדימה ואחורה ולצדדים בתנועות קטנות, מחככת את שפתי הכוס שלה בחורשת שיער הערווה שלי או אולי לוחצת עליהם עם עצם האגן שלי, מסדרת אותו במקום שהכי מתאים לה ואז התחילה לדהור.

רות לא הייתה צריכה הרבה כדי לגמור, היא הייתה כל כך מגורה שהאורגזמה הכתה בה מייד. לרגע היא עצרה, מביטה בי ככה מלמעלה, "אני יכולה להמשיךְ?" היא לחשה בקול מתפנק, "פעם אחת לא מספיקה לי".

"ברור, גם לי לא" והיא המשיכה לדהור, רק שהפעם היא אחזה בכפות ידיי והובילה אותם לחזה שלה ומשם כבר ידעתי מה לעשות, עיסיתי ומוללתי את הפטמות, פטמות אבן גדולות וכהות, רגישות במיוחד ו…שוב היא גמרה, הפעם המשיכה אפילו בלי לשאול ואני? אני מה אכפת לי? אני מזיין.

אחרי הגמירה השלישית היא נשכבה עלי, בלי חלילה שהזיין ייצא, וביקשה שנתגלגל, עכשיו אני הייתי עליה, שוכב בין רגליה המורמות ומפושקות חזק לצדדים, כמעט שְׁפָּגָט,  מוחץ אותה למיטה ודופק אותה עם הרבה להט, מזיין בהתלהבות, הזין שלי משתפשף במהירות בין שפתי הכוס שלה, מחליק בתוך הנרתיק הכל כך משומן, "בפנים, תגמור לי בפנים" היא לחשה לי, נועלת את רגליה על ישבני ולוחצת, "אל תדאג, בפנים, כן, הנה, אני באה! אני באה!! כן, תן לי, תן לי!!" ואני נתתי, את כל ארגז הפעולה המלא שלי יריתי בצרורות ארוכים עמוק בכוס שלה, מרגיש את אותם כיווצים חזקים כשגם היא גומרת וכן, גמרנו ביחד, אין כמו לגמור ביחד.

אחר כך התרחצנו ביחד, היא שפשפה לי את הגב ומזמזה לי את התחת, גם אני רחצתי לה את הגב וליטפתי את התחת שלה, מקדימה היא לא הסכימה, לא הסבירה למה. אחר כך ישנו שנת צהריים ארוכה ובערב יצאנו לשתות בירה ולרקוד, זה מה שיש לעשות במקום הזה אם אתה לא לוקח סמים או פטריות ושנינו התרחקנו מזה כמו מאש.

"תשמור כוח, עוד לא גמרתי איתךָ" היא לחשה לי אחרי כמה בירות ותוך ריקוד למבדה צמוד, החזה שלה נמחץ אל גופי, הרגל שלי בין רגליה והיא משתפשת בה.

"יש לי תנאי" ניסיתי בחשש, מפחד לאבד עוד זיון, "פעם אחת כמו שאני רוצה".

"קיבלת, אבל לא בתחת!" היא הבהירה, "בוא, אני מיוחמת".

חזרנו לחדר שלה, "תתפשט!" והיא התחילה להתפשט בעצמה. חשבתי שקודם היא תרצה כמו שהיא רוצה אבל ברגע שהיינו עירומים היא שאלה "איך אתה רוצה?"

"בדוגי" אמרתי והיא חייכה ונעמדה על ארבע על שפת המיטה(ואחר כך היא אמרה לי שזה גם מה שהיא רצתה וממילא היינו עושים את זה גם אם לא הייתי מבקש אבל בזבזתי את הבקשה שלי), "ככה?" היא ציחקקה ופישקה מעט את הברכיים כשכפות רגליה בולטות החוצה.

"ככה" נעמדתי בין רגליה, כיוונתי את הזין המתוח אל בין שפתי הכוס שלה, מרגיש עד כמה היא רטובה שם, לוחץ מעט שלא יברח ואוחז חזק במותניה והתחלתי לחדור לאט לתוכה, נותן לה להרגיש כל סנטימטר שחודר לגוף שלה, או אם תרצו כל שבריר אִינְץ', אמריקאית, לא? "וכן, תן לי אותו, תכניס לי" היא גנחה בתשוקה וברגע שכולו היה בפנים הגיעה אותה גניחת הנאה קולנית, "כן!" תאוותני ומלא תשוקה, "כן, זיין אותי, זיין! כן! אני מתה על הזין שלךָ" אז נתתי לה, עוד שלוש גמירות עוצמתיות וארגז פעולה נוסף שרוקנתי בתוכה ולא תאמינו אבל גם הפעם גמרנו ביחד.

עשינו את זה עוד פעם באותו הלילה, היא לקחה אותי למקלחת, מצצה לי מתחת למים עד שהוא שוב עמד בגאון ואז, כשהיא נשענת על הקיר היא הזמינה אותי לזיין אותה, זיון רטוב, מתחת למים הזורמים, גם הפעם היא גמרה יותר מפעם אחת רק שהפעם לא גמרנו ביחד, קורה.

חמישה ימים היינו ביחד, חמישה ימים של הרבה ים, הרבה בירה וריקודים, היה גם אוכל אבל בעיקר סקס, כולל פעם אחת בתוך הים! רק שביום הרביעי התחוללה תפנית בעלילה, הפלאפון שלה צלצל פתאום על המסך הופיעה תמונה של אישה יפה והכיתוב "אימא" בעברית! וכשהיא ענתה הם דיברו בעברית!

כשמדברים עם אימא אני לא מפריע, אימא יש רק אחת, אבל "מניאקית!" צווחתי עליה ברגע שהיא סיימה לדבר והיא פרצה בצחוק מתגלגל, "מניאקית ואת נותנת לי לשבור את השיניים באנגלית?" המשכתי וזה אפילו יותר הצחיק אותה. "רציתי לראות מתי תעלה עלי, הייתי מגלה לךָ בסוף" היא המשיכה באותו צחוק מתגלגל, "בעצם קוראים לי רות ואני מתל אביב ועכשיו בוא, אני אפצה אותךָ" והיא מצצה לי, מצצה ונתנה לי לגמור לה בפה, מה שלא עשינו עד אז.

ביום החמישי הייתי חייב לטוס חזרה לארץ, חתונה של הבת דוד שלי, הבת של אח של אימא שלי שהם גם מהקיבוץ שלנו, ואימא שלי הודיעה לי שאני חייב להופיע ואם אני לא בא היא מוחקת אותי מהצוואה, ולא בגלל האיום החלטתי לחזור, מה כבר קיבוצניקית בת קיבוצניק יכולה להוריש לי? פשוט כמו שאמרתי, לאימא לא אומרים 'לא!' סימן קריאה, נקודה.

לפני שנפרדנו היא נתנה לי בתחת, זיון פרידה, ג'ל סיכה לא היה לנו אז השתמשנו בזה הטבעי שלה, קודם פמפום בכוס ורק אז בתחת רק שהפעם זה היה קצר יחסית, אני לא יודע מה הטיס אותי יותר אל הגמירה, השפשוף בפי הטבעת המתוח או עצם הידיעה שאני דופק אותה בתחת אבל גמרתי בלי להצליח לתת לה אפילו גמירה אחת אז פיציתי אותה וירדתי לה ושם היא כבר גמרה גם גמרה.

"אני יכולה לקבל את הפלאפון שלךָ?" היא הקדימה אותי בשניה כשגמרתי לארוז את המעט שהיה לי באותו תיק גב גדול אז נתתי לה אבל כשאני ביקשתי חזרה היא חייכה וסירבה, "אם אני ארצה אני יודעת איך להשיג אותךָ" היא חייכה לעברי שזה בעברית מדוברת 'אל תצלצל אלי אני אצלצל אליך' מאד לא מחייב רק שהייתי חייב לרוץ ולתפוס את האוטובוס אז לא התווכחתי אבל את הלקח שלי למדתי, לא לאחר לבקש.

מתנת חתונה

הגעתי בזמן, אפילו יומיים לפני, אימא דרשה מרווח בטיחות אם חלילה תתבטל איזו טיסה או סתם תתעכב ואפספס את הקוֹנֶקְשֶׁן, והתקבלתי בחיבוקים ונשיקות מביכות לפני כל חדר האוכל כמו שרק אימא יודעת להביך את הבן שלה.

בערב לפני החתונה נטע, הכלה, נכנסה לי לחדר ונעלה אחריה. "יובל," היא הביטה בי בפנים רציניות, "אני רוצה ממך מתנת חתונה מיוחדת".

"קיבלת" עניתי ומייד הבנתי שטעיתי, שחזרתי על הטעות ההיא של בני ישראל שאמרו 'נעשה ונשמע'.

"הבנות סיפרו לי על האוצר שבין הרגליים שלךָ ואיזה נעים עשיתָ להם שם בפושפוש ורק לי לא!" והיא הדגישה במיוחד את הרק לי לא, "אני רוצה גם ואתה יודע, זה הלילה האחרון לפני שאני אומרת לו אי-דו (I Do) ואחר כך אני רק שלו".

חשבתי שהיא מתבדחת, בכל זאת אנחנו הרי משפחה, אז צחקתי איתה, "שלו ושל כל המשק," זרקתי את הבדיחה השחוקה, "זוכרת? שלי שלךְ, שלךְ שלי, אנחנו קיבוץ, לא?" צחקתי.

"מניאק!" ולא צפיתי את הבעיטה בביצים עד שהכאב קיפל אותי לרצפה, "לא מצחיק אותי" היא המשיכה כועסת, "מה כבר אני מבקשת ממך, שתזיין אותי, הרי אני הבת היחידה בקיבוץ שעוד לא עברת עליה, למה מה?" והיא עשתה לי את התנועה הארסית של סיבוב כף היד, "אני כל כך מכוערת שלא עומד לךָ? רק שתדע, אני כלה ולכלה אסור להגיד 'לא' במשך שבוע החתונה שלה!"

ניסיתי עוד להגיד לה שזה לא הוגן כלפי אורי, החתן שלה שהוא חבר טוב שלי, אבל היא דחתה את זה על הסף, "מה אתה חושב שהחבר'ה סידרו לו למסיבת רווקים? את מזל-הנותנת ורינה-רגליים-פתוחות! ולפי מה ששמעתי הוא חגג עליהן בכיף" היא זרקה לעברי במהירות טיעון מנצח ולמרות זאת ההגיון אמר לי להמשיך להתנגד, אבל הזין, למרות הבעיטה בביצים, נעמד כמו טיל לשיגור חלליות לחלל ושידר "תסכים טמבל, תסכים, הרי אתה מפנטז עליה מאז שעומד לךָ!" ואתם מבינים מי ניצח, "אבל אף אחת לא יודע מזה, אפילו לא החברה הכי טובה שלך, בטח שלא מיה הרכלנית שלספר לה זה כמו לתלות שלט על לוח המודעות בחדר האוכל" הכתבתי תנאי.

"מבטיחה" היא צהלה והתחילה להתפשט ואני אחריה.

קודם נתתי לה לרכב עלי, נשכבתי על הגב, הזין שלי עמד זקור ומתוח, זין גדול המכבד מאד את בעליו, "וואו" היא מילמלה כשראתה מה מחכה לה, "יותר גדול משל אורי בָּיְי פַאַר (by far)".

"קודם תני לו נשיקה על הבעיטה שנתת לו" חייכתי אליה והיא גחנה ונישקה, נשיקה תאוותנית וקולנית ואפילו הוסיפה מציצה, "עכשיו בואי, תחגגי גם את" הזמנתי אותה לעלות ולהשתפד, "ואני רוצה לשמוע כל פעם שאת גומרת" חייכתי אליה, "יאללה בואי, שלא יעלב".

נטע עלתה, לרגע כמו רות נעמדה בפישוק מעליי ונתנה לי לראות את האוצרות שלה ואז ירדה והשתפדה, גם היא לאט, אולי חוששת מהגודל, "כן" היא גנחה בקול זימתי כשישבה וכל הזין קבור עמוק בתוכה, "כן, הן צדקו, אתה מבורךְ" והיא התחילה לדהור.

למה בחרתי לה דווקא בתנוחה הזאת? כי גם אני לא מתאמץ, גם אני גומר ככה הכי לאט וגם הן גומרות הכי הרבה אז כולנו יוצאים נשכרים, היא ואני, מי יותר? מה זה חשוב, בעיקר שגניחות ההנאה שלה מילאו את חלל החדר, הברות חסרות פשר ומילים של הנאה, ואיתם הגיעו גם הגמירות, "הנה! גומרת! גומרת!" היא התנשפה ואני חייכתי אליה וספרתי "אחת" ושוב היא דהרה ואחרי רגע גמרה, מודיעה בקול ואני סופר "שתיים" והיו גם שלוש, וארבע "את מוגנת?" צרחתי כשהרגשתי איך הר הגעש שלי עומד להתפרץ.

"כן, מוגנת, בפנים, יובל תגמור לי בפנים" היא צרחה באקסטזה והרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק ונשימות הכלב שלה שהתלוו כל גמירה קודמת שלה אז הרמתי אותה, פיזית, הרמתי את האגן ואותה היושבת עליו יחד איתו, "רגע!" היא צרחה, "רגע, רגע! עכשיו!!" והרגשתי את הכיווץ החזק שלה בנרתיק ואז בא ה"גומרת!" ואיתו  שחררתי את מיליוני ה"שחינים" שלי שיצאו למסע חסר תכלית לעבר החצוצרות שלה.

אחר כך היא רצתה עוד. לא התווכחתי, מה הבדל בין פעם אחת ופעמיים?

קודם לקחתי אותה למקלחת ושם, תחת המים הזורמים, הורדתי אותה שתמצוץ לי, שתעמיד לי אותו, אם היא רוצה עוד אז שתתאמץ, וכששוב הזדקר לו אותו עמוד מתח גבוה הובלתי אותה למיטה ודפקתי אותה בדוגי, עומדת על ארבע ואני מאחוריה, טוחן לה ת'כוס בתנועות אגן ארוכות וחזקות שמרקידות את שדיה התלויים.

"יובל, אני חייבת לךָ בגדול" היא לחשה בזמן שהתלבשה חזרה, "את המתנה הזאת אני לא אשכח כל חיי" ואני הסמקתי ורק איחלתי לה מזל טוב והרבה הצלחה עם אורי בדרך המשותפת שהם בחרו ושאני בטוח שגם אורי יצליח לעשות לה את זה לא פחות טוב ממני אבל ראיתי מבט ספקני על פניה.

לפני שהיא יצאה אני הצצתי שאין אף אחד בסביבה, בכל זאת זה לא נעים שיראו כלה יוצאת מחדר של גבר לילה לפני החופה גם אם הוא הבן דודה שלה, ורק כשראיתי שהאופק פנוי היא יצאה, הפתיעה אותי עם נשיקה חטופה על השפתיים וברחה.

נטע נראתה מאושרת בחתונה, גם אימא שלי נראתה מאושרת ואיחלה לי "בקרוב אצלךָ" אבל לא עניתי לה, למה לריב? ובאחת הפעמים שנטע חלפה על פניי היא לחשה לי "תודה, הייתי צריכה את זה" ורצה לרקוד סלאו צמוד עם בעלה.

שלושה שבועות אחרי

כל מה שרציתי באותו רגע זה להגיע לחדר, לפשוט את בגדי העבודה, להכנס למקלחת ולרחוץ מעלי את אותו סרחון של זבל מהול בזיעה שדבק בי, אחר כך ללכת לבריכה ולשחות כמה בריכות ומשם לחדר האוכל לאכול צהריים ואז ללכת לישון עד הערב לפני שנפגש בפאב של הקיבוץ עם החבר'ה לשתות כמה בירות ואולי, אם יהיה לי מזל, לתפוס איזה סטוץ' למרות שכל השוות עברו לעיר או תפוסות אבל לפעמים אחת הגרושות מחפשת ותאמינו לי יש בינן כמה מילפיות ששווה להתאמץ בשבילן, בשלות, מנוסות והכי חשוב רוצות לחטוף.

"מישהי חיפשה אותךָ" דבורה, הסבתא של אורי, שישבה על הספסל אמרה לי כשעברתי לידה.

"מי?"

"לא יודעת, צעירה, עירונית" ואיך שהיא אמרה עירונית זה נשמע כאילו ראתה איזה שִׁיקּוּץ.

"ואיפה היא?"

"לא יודעת, הלכה".

'הלכה, הלכה. תרצה? תחזור, לא תרצה? לא תחזור' ציחקקתי לעברה, מחייך לעצמי, והמשכתי, מגדיל צעדים כדי לברוח הכי מהר מהשרב הכבד למזגן שבחדר, רק שכשפניתי לשביל המוביל לחדר שלי ראיתי את רות יושבת על המדרגות בכניסה, מחכה.

"שלום, חיכיתי לךָ" היא קמה לעברי מחייכת ואימא'לה כמה יפה היא הייתה ביחוד באותה חולצה טריקו לבנה וצמודה שהפטמות שבלטו מבעד לבד הדק העלו בי חשד שהיא בלי חזייה והג'ינס הצמוד הבליט עוד יותר את גזרתה המושלמת.

"היית יכולה להכנס, יש מזגן, כאן זה קיבוץ והדלת פתוחה" זרקתי לעברה.

"כן, גם אני שמחה לראות אותךָ" היא ציחקקה וקפצה ונתלתה עלי, ידיה סביב צווארי ורגלה מחבקות את ירכיי, והדביקה לי נשיקה על השפתיים, "אני מקווה שאני לא מפריעה או שבינתיים יש לך כבר מישהי?"

"לא, את לא מפריעה ולא, אין לי מישהי אבל היית יכולה לצלצל" עליתי מדרגה ראשונה כשהיא תלויה עלי אבל היא עצרה אותי, מסתבר שהיה לה תיק, "לקחתי צ'אנס, תחושת בטן כזאת, והתיק זה למקרה שתרצה שאני אשאר" היא שוב ציחקקה אבל ראיתי שהיא גם מסמיקה אז לקחתי גם אותו וכשהיא עדיין עלי נכנסנו לחדר.

"איך מצאת אותי?" חקרתי מייד.

"קוראים לזה פייסבוק" היא צחקה, "יש שם הכול, אפילו תמונות מהחתונה שהֶעֱלְתָה ואלה מהפאב עם ההיא המשתוללת"

"זאת נטע, הכלה, הרמנו כוסית כשהם חזרו מירח הדבש".

"עשיתָ אותה?" היא הפתיעה.

"לא, למה?" נבהלתי.

"כי היא מביטה במבט של מי שהבאת אותה על סיפוקה בגדול"

"סוטה, היא בת-דוד שלי"

"אז מה?" היא צחקה, "דרך אגב, אמרו לך שאתה מסריח?" היא צחקה.

"ריח הזבל ניחוח חציר" ציטטתי, "ככה זה כשעובדים ברפת, בדיוק התכוונתי להכנס להתרחץ" התחלתי להוריד את החולצה.

"ואתה בטח צריך שמישהי תסבן לךָ את הגב" וזאת לא הייתה שאלה, זאת הייתה קביעת עובדה וגם היא התחילה להתפשט.

רגע ארוך עמדנו מתחת למים, מחובקים וצמודים, היא מתרוממת על קצות האצבעות והפטמות הנוקשות שלה דוקרות אותי בחזה והתנשקנו, נשיקה רטובה, על השפתיים. "אני רוצה להגיד לו שלום" היא לחשה וירדה על ברכיה, "התגעגעתי אליכם" היא לחשה לו, חזק שגם אני אשמע, וכבר בהודו התרגלתי לזה שהיא מדברת אליו, "התגעגעת אלי" היא הכניסה אותו לפה והתחילה למצוץ לי, לא הרבה אבל מספיק כדי שהוא ימתח אל השיא, "בוא!" היא נעמדה בפישוק ונשענה בכפות ידיה על הקיר, "בוא תזכיר לי למה כל כך התגעגעתי אליכם" ואני באתי, "לאט" היא לחשה כשהצמדתי את העטרה המתוחה אל בין שפתי הכוס שלה, "תן לי להנות, אני אוהבת להרגיש איך אתה חודר לתוכי" היא ציחקקה אז השחלתי אותה, לאט, כמו שביקשה, תקעתי לה את כולו והתחלתי לזיין אותה, להריץ אותה במעלה האורגזמה הראשונה שלה… ואחריה הייתה השניה, גונחת בקול ומספרת לי עד כמה זה טוב לה שם בטוטה שלה, ואז השלישית, חזקה מכל הקודמות והייתה גם רביעית, חזקה עוד יותר וכאילו כל זה לא מספיק גם גמרנו ביחד, אין כמו לגמור ביחד, אם תרצו הַיַּהֲלוֹם שֶׁבַּכֶּתֶר.

לבריכה כבר לא הלכתי, גם לא לחדר אוכל, שכבנו במיטה, ראשה מונח בחֵיקִי, אני מחבק ומצמיד אותה, מרגיש את שדיה הרכים נמחצים אלי לצלעות וירכי בין רגליה, מחככת עליה בעדינות ולאט את שפתי הכוס שלה.

"התגעגעתי" היא לחשה לי, התמתחה מעט, נישקה אותי על השפתיים ושוב התכרבלה בזרועותי, "אפילו קיצרתי בחודש, ויתרתי על תאילנד, ואתה?".

"גם".

"אלי או לפות הרטוב והחם שלי?".

"לשניכם" חייכתי אליה, אם לה מותר למה לי לא? "אבל את בדקת עלי בפייסבוק ויודעת הכל אז ספרי לי קצת עליך"

"אתה גם יכול לבדוק"

"יכול אבל מעדיף לשמוע ממך, גם מה שלא כתוב שם, וחוץ מזה לא שלחת לי בקשת חברות ואני לא מציץ למי שלא חבר שלי"

"מניאק, אני אשלח" היא צחקה והתחילה לספר. מסתבר שאימא שלה הייתה סגנית מלכת היופי ואחרי שהשתחררה מהצבא נסעה לארצות הברית לגייס כספים למגבית ושם היא פגשה את אבא שלה, יהודי כמובן (וממנו האזרחות האמריקאית שלה}, שעשה בשבילה עליה אבל בגיל שלוש הם ירדו חזרה ואבא שלה פתח עסק מצליח בדאלאס ושם היא למדה עד גיל 12 (ומשם גם האנגלית הכל כך טובה שלה), רק שאז הם התגרשו, גרושים טובים (אם בכלל יש כזה דבר גרושים טובים) והיא חזרה עם אימא שלה לארץ וכל שנה היא נוסעת אליו לחודש לפחות. אימא שלה כיום מנהלת מפעל שירשה מההורים ולא התחתנה שוב, אבא שלה כן התחתן לא מזמן עם מישהי שצעירה ממנו ב-22 שנה, יהודיה כמובן, והיא אחרי התיכון התגייסה לחיל האוויר וסיימה כקצינת קשר ומשם לטיול הגדול, קצת יפן, הרבה אוסטרליה וניו זילנד ומשם להודו, חודש באשרם ואז אל החוף שבו הם נפגשו "וזהו, ויתרתי על תאילנד, שלשם תכננתי לנסוע אחרי הודו, בשביל לשכב עכשיו בזרועותיו של קיבוצניק חתיך" ושוב היא התמתחה ונישקה אותי על השפתיים.

בּערב הלכנו לחדר אוכל, טבילת האש הראשונה של רות מול כל רכלניות הקיבוץ. רות לבשה שוב את אותה חזייה שקודם חשבתי שהיא בלעדיה, חזייה שרק תומכת ולא מסתירה ולכן הפטמות בלטו כל כך, חולצת טריקו לבנה של 'דלתא' עם צוארון V שאפשר להשקיף לעמק הקסום שבין שדיה, כל כך פשוטה וכל כך יפה עליה, ומכנסים קצרים שהבליטו את רגליה החטובות ולא פלא שכל המבטים הופנו לעברנו כשנכנסנו ובטוח שזה לא בגללי.

האוכל אצלנו טוב, אנחנו מהקיבוצים העשירים שעדיין לא הופרטו ויש לנו מפעל מצליח שדואג שלא יחסר לנו, "זה כמו בבית ספר באמריקה" היא חייכה כשרציתי להסביר לה מה עושים. אימא שלי קלטה אותנו מרחוק ונופפה לי, מישהו כבר דאג שתדע שאני לא לבד והיא שמרה לי שני מקומות מולה ומול אבא. "תכירו, זאת רות" הצגתי אותה ואחר כך אותם ושניהם בחנו אותה במבט חקרני, אימא במבט של 'את מי הוא הביא לי?', פעם ראשונה שאני מביא בחורה לא מהקיבוץ לקיבוץ ומבחינת אימא זה טוב, תמיד הביך אותה לדבר עם אחת מהחברה שלה כששתיהן יודעות שערב לפני עשיתי את הבת שלה (והיא חייבת לדבר כי היא סדרנית העבודה), ואבא במבט גברי מעריך, בערך כמו כל הגברים מסביב רק שאצלו זה היה מפרגן ואצלם מבט של קנאה.

אימא התחילה לחקור אותה, רציתי להתערב אבל כשראיתי שרות מצליחה בקלילות לענות על מה שרצתה לענות ולהתחמק באלגנטיות ממה שהיא לא רוצה, עזבתי. לדעתי אימא התאהבה בה כבר אז, לפי המבט בעיניה.

נטע ואורי פגשו אותנו ביציאה והזמינה אותנו לבירה בפאב, לבירה אני אף פעם לא אומר לא, מסתבר שגם רות. ישבנו ושתינו, הקליק בין רות ונטע היה מיידי, הפכו לחברות הכי טובות כאילו אכלו מאותו מסטינג בצבא. אחרי הבירה השניה עזבנו, הצעירים הגיעו מוקדם, התחילה מוזיקת טראנס מחרישת אוזניים ומרעידת בְּטָנִים אז נפרדנו והלכנו לחדר.

עשינו את זה שוב, סולידי, התנוחה המיסיונרית בקצב איטי ומענג. אחר כך היא שוב התכרבלה בזרועותיי באותה תנוחה מגרה ושתקנו. "יובל, אתה רוצה שאני אשאר?" היא שאלה בקול קצת חושש.

"רוצה, מאד רוצה" נישקתי אותה על השפתיים, "יותר מרוצה, מפציר בךְ" שוב נישקתי אותה, "אבל תצטרכי לעבוד, יחד איתי, את יודעת, ככה זה אצלנו".

"אני אעבוד" והפעם זו היא שנישקה.

כבר באותו ערב צלצלתי לאימא שלי, סדרנית העבודה של הקיבוץ, והיא שיבצה את רות למשמרות שלי ברפת, זאת לא הייתה בעיה כי כולם מרוויחים, רות נשארת, לי הארוח שלה (אוכל, מכבסה, בריכה וכאלה) לא יֶרד מהתקציב האישי כמו שנהוג שמארחים מבחוץ, והקיבוץ קיבל זוג ידיים עובדות בזול.

היה קצת קשה להעיר אותה בארבע בבוקר, זאת השעה שמתחילים, בגדי עבודה סידרנו לה מנטע עוד בערב ונשאר רק מגפיים שמצאתי זוג קצת גדול במחסן של הרפת. לימדתי אותה לחלוב, לשטוף את העטינים, להצמיד את הפטמות, לרשום במחשב את מספר הפרה ולהפעיל, והיא קלטה את זה צ'יק-צ'ק, מהר בשביל עירונית.

אחר כך הלכנו למחסן וסידרנו לה בגדי עבודה ומגפיים מתאימים, משם למקלחת, ביחד אבל לא מעבר לשפשף את הגב באמת, ואז לבריכה. אני לא מבין למה אבל לרגע הרגשתי מובך כשהיא הורידה את החלק העליון של בגד הים שלה, לא כי היא הייתה יחידה, המנהג הזה דווקא נפוץ אצלנו ועוד נשים הסתובבו ככה ואפילו עם שדיים הרבה פחות יפים משלה, אלא שפתאום מה שהיה קודם רק שלי הופך לנחלת הכלל. גם בבריכה רות התגלתה כשחיינית מעולה והתברר לי שהיא הייתה בנבחרת השחייה  של בית הספר באמריקה.

בסוף השבוע הראשון נסענו לאימא שלה, לבקר ולהביא לה עוד דברים. חששתי, קצת מלחיץ, אפילו יותר מקצת, תמיד אני נלחץ לפגוש בפעם הראשונה את האימא של מי ששוכבת איתי, מפחד מהתגובה, בדרך כלל כלום לא קורה, מקסימום מתייחסים אלי במין אדישות של 'היו כבר לפניך ויהיו עוד אחריך אז דפדף', ופעם אחת אח שלה רצה להרביץ לי שחיללתי את כבוד אחותו (כי פתחתי אותה), מה שנגמר באף שבור, שלו כמובן.

הדבר הראשון שעלה במוחי כשראיתי את אימא שלה היה "וואו" ביחוד שידעתי שהיא בגיל של אימא שלי שנראית כאילו היא גם הבת שלה, הדבר השני היה שעכשיו אני מבין מאיפה רות ירשה את הַגֶּנִים, רות נראתה כאילו העתק מדוייק שלה, אולי אפילו עם קצת השבחה, רק במודל צעיר יותר, שיער בלונדיני ארוך קלוע בצמה בדיוק כמו של רות, גוף חטוב, שדיים גדולים קצת יותר משל רות וברור שהיא חייבת חזייה, היה לי ברור שהיא גם קיבלה קצת עזרה ממנתח פלסטי טוב אבל בטוב טעם, בוטקס בטוח, קצת מתיחות, השפתיים נורמליות, לא כמו כל אלה שמנפחות לשפתיים של מוצצת, השדיים, אם בכלל התעסקו בהם, נראו הכי טבעי שיש, לפחות כשהיא לבושה, בקיצור יפיפיה, בטח לגילה, ואם היא לא הייתה אימא של רות הייתי אפילו אומר שהיא כוסית-על, בעצם למה לא להגיד, היא כוסית-על.

הפתיע אותי גם איך שהיא קיבלה את פני, כאילו הייתי בנה האובד, מחבקת, מנשקת על הלחי, אף אימא לפניה לא עשתה לי את זה והרגשתי קצת מובך.

מהר מאד למדתי עוד משה עליה, שלבשל היא לא יודעת, אפילו לא חביתה, ויצאנו לאכול בחוץ, מסעדת גורמה מפונפנת עם יין ומלצר מעונב, כל כך שונה מחדר האוכל שלנו.

עוד משהו שלמדתי כשהלכנו לישון זה שהיא עם ראש פתוח, יש אימהות שדורשות חדרים נפרדים וזה שרק אתמול היא ישנה אצלי במיטה לא משנה את ההחלטה שלה, אצלם בבית זה טאבו! לא ישנים יחד לפני החתונה! והיא לא, "סידרתם לכם את המיטה שלךְ" היא הודיעה חגיגית לרות לידי כאילו אין ברור יותר מזה שאנחנו הולכים לישון ביחד, "הכנתי לכם מגבות אבל עלה מחיר המים אז אתם יכולים להתרחץ יחד כדי לחסוךְ" היא ציחקקה, ברור שמחיר המים זאת בדיחה אבל אין ספק שהמסר שלה היה יותר מברור.

אותו לילה הזדיינו במיטה שלה, יש איזה משהו מיוחד, לפחות אצלי, לזיון במיטה שלה, ואכן היה לנו סקס משובח עם הרבה נשיקות ושלוש גמירות מפנקות שלה מול אחת מטלטלת שלי וכן, גמרנו ביחד. למחרת הלכנו לים, הרבה חול, אני מעדיף את הבריכה. רות פגשה כמה חברות ושמחה להציג אותי, "תכירו, יובל, החבר שלי" ונראה שהיא מתגאה בי.

במוצאי שבת חזרנו לקיבוץ, בבוקר היינו צריכים לחלוב, וזהו, נכנסנו למין שגרה, בבוקר עובדים, אחר כך מקלחת, משם לבריכה, ארוחת צהריים, מנוחת צהריים, תמיד עם סקס, אפילו שהיא קיבלה היא מצאה דרכים לספק אותי, או למצוץ לי, לחלוב היא קראה לזה כי היא התעקשה לבלוע, או לשבת לה על הבטן ולהשתפשף בין השדיים שמרחה בשמן כדי שאחליק בקלות, ארוחת ערב, לעיתים חליבת לילה ואם לא לפאב, ושוב למיטה ועוד סקס אם היא לא במחזור, ופעם בשבועיים נוסעים לאימא שלה לסוף שבוע.

דבר אחד הפריע לי, השיחות הטלפוניות שלה עם אימא שלה, לא עצם השיחה, זה ברור, גם לא האורך, כבר הבנתי שבנות מדברות שיחות ארוכות, אלה שהיא הייתה מסתגרת כל השיחה בחדר האמבטיה, כאילו מפחדת שאשמע, אבל לא הערתי לה, בשביל מה לריב? עדיף שלום בית, ביחוד שאחרי כל שיחה כזאת היא הייתה חוזרת חרמנית.

שלושה חודשים השגרה נמשכה ככה עד שהיא הודיעה לי שהגיע הזמן לנסוע לאבא שלה. בהתחלה היא גם הזמינה אותי להצטרף אבל אחרי החופשה הארוכה בטיול אחרי צבא לא יכולתי להעדר יותר וויתרנו, מסכמים שבפעם הבאה.

ליוויתי אותה לנתב"ג, נפרדנו עם חיבוק חזק ונשיקה תאוותנית רטובה וחזרתי לקיבוץ ואז התחילו שיחות הסקייפ שלנו, לפעמים לפני שאני יוצא לעבודה שזה ערב אצלם ולפעמים בבוקר שלהם שזה אחר-צהריים אצלנו, שיחות סקס קראנו להם כי היינו מתפשטים עירומים, מחברים אוזניה, מדברים ועושים מה שהשני מבקש שזה בעצם לאונן מל המצלמה ואני מקווה שאף אחד לא צותת לנו כי מאד לא נעים שמישהו יצפה בנו באותו מצב אינטימי מביך.

אימא של רות

שבועיים עברו ולי היה משהו דחוף לסדר בתל-אביב, הייתי צריך להיות מוקדם ולא היה סיכוי שאני אגיע בזמן מהקיבוץ אז שאלתי אותה אם היא מכירה איזה אכסניה נקיה וזולה שאפשר לישון בה לפני והיא נעלבה, "מה אכסניה? תישן אצלי, המיטה שלי פנויה, תסגור! תכף אני מדברת עם אימא שלי" סגרה ורגע אחרי צלצלה שוב, "סגור, אתה ישן אצלה! אל תתוכח!" ואם זה לא מספיק היא גם העלתה את אימא שלה לשיחת ועידה שהודיעה לי שהיא תעלב מאד אם אני לא אגיע ואפילו הודיעה לי איפה היא תשאיר לי מפתח אם במקרה היא לא תהייה.

כשהגעתי בערב היא כבר הייתה ולקחה אותי למסעדה מפונפנת, סטייק טוב והרבה יין עשו לנו מצב רוח טוב וכשהיא אמרה שיש הרבה גלידה בבית ובוא נסתפק רק באספרסו הסכמתי.

ישבנו בפינת אוכל, אחד מול השני, כוס ויסקי עם קרח ליד כל אחד וקילו גלידה בארבעה טעמים פתוח ביננו ואנחנו אוכלים עם כפית ישר מקופסת הקלקר הלבנה, לגימה קטנה מהויסקי "לנקות את החך מהטעם הקודם????" וטועמים מהטעם הבא.

"יובל," היא הביטה בי ישר בעיניים אחרי שיותר מחצי קופסה כבר ניגמר, לקחה לגימה ארוכה מהויסקי ורק אז המשיכה, "אני יכולה לבקש ממך משהו?"

"אימא של רות," ציחקקתי וכנראה שאלכוהול השפיע עלי, "בשבילך עד חצי המלכות".

"בבקשה תקרא לי עירית, לא אימא של רות" היא הסמיקה ולקחה עוד לגימה, גומרת את כל המשקה מהכוס, לרגע מצטמררת כשהמשקה היכה בביטנה וְ-"אני רוצה שתעשה לי טובה".

"טובה?" ואני התמים לא הבנתי, "איזה טובה?".

"הרבה זמן לא עשו אותי, וגם אז זה היה מאכזב, אז עכשיו אני רוצה שתעשה אותי" והייתה איזו נחישות בקולה.

"מה?!?!?" הבטתי בה במבט לא מאמין.

"יובל, אתה לא חירש, אמרתי שאני רוצה שתעשה אותי" ואם זה לא היה מספיק ברור היא גם התחילה לפתוח את כפתורי החולצה שלה.

"אבל אימא של רות" התחלתי.

"עירית!" היא קטעה אותי, "עכשיו אני עירית! לא אימא של רות!"

"עירית, אבל, את יודעת," ובתוכי התחולל אותו קרב מפורסם בין ההגיון הבריא שצעק 'לא! אל תסכים! זה יהרוס!' ובין הזין שנמתח לו לשיא וצעק גם הוא 'תסכים! תראה איזו כוסית! מתי ייצא לך שוב שמילפית כוסית כזאת תיפול לרגליך ותציע לך ככה את עצמה?' ואם זה לא מספיק הוא המשיך וצעק 'למה, לדפוק את הבת-דוד שלךָ יום לפני החתונה שלה זה בסדר ופתאום הפכתָ צדיק?' וכנראה שהיא הרגישה בזה כי פתאום היא הוסיפה לי עוד טיעון מנצח "יובל, אני ציפור ביד, רות עכשיו ציפור על העץ," היא חייכה לעברי ועכשיו כבר החולצה שלה הייתה פתוחה והעמק הקסום בין שדיה הגדולים העטופים בחזיית תחרה שלא ממש מסתירה את הפטמות הגדולות והנוקשות תרם את שלו, "ואיך אומרים? טוב ציפור אחד ביד משני ציפורים על העץ" וכשכל זה השתלב עם העובדה הידועה לכל אישה וגבר שְ-'כשהזין עומד השכל בתחת' לזיין שלי לא הייתה בעיה לנצח ועדיין "ומה אם היא תדע?" שאלתי.

"אתה לא חייב לספר לה" היא חייכה והעבירה את הלשון על השפתיים בתנועה זימתית מזמינה ונשברתי! "טוב, בסדר, איך בדיוק את רוצה?".

אותו לילה עשינו את זה אפילו יותר מפעם אחת. בפעם הראשונה לא היינו צריכים משחק מקדים, לי עמד בטרוף והיא הייתה מיוחמת, רטובה ומשומנת, נתתי לה לדהור עלי מהסיבות הידועות, אני לא מתאמץ, היא זאת שעושה את העבודה ואם היא רוצה אז שתתאמץ, לי לוקח הרבה זמן והיא גומרת הרבה, "אני מקווה שלא שכחתי איך מזדיינים" היא לחשה כשהיא משתפדת לאט על העמוד מתח גבוה שלי.

"זה כמו לרכב על אופניים, לא שוכחים" עניתי כשהיא ישבה עלי כשכל הזין נעוץ עמוק בין רגליה ולא זזה, "עכשיו תתחילי לרכב" והיא רכבה, ועוד איך רכבה, דהרה והגמירה הראשונה הגיעה בצ'יק, "הנה! הנה! גומרת! הנה! עכשיו!" הפטמות שלה הפכו כהות ונוקשות עוד יותר והרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק שלה ואיך היא הופכת יותר רטובה וחמה שם בפנים, גם האורגזמה השניה לא אחרה להגיע, "הנה, הנה! עוד אחד! הנה עוד אחד בא! הי_נה!!" וזה היה הנה ארוך ומלא תאווה ותשוקה ו"עוד, רוצָה עוד!" אז חייכתי ואמרתי לה שתמשיך, "עד שגם לי יגמר אני כאן לרשותךְ" והתחלתי למזמז את הציצים הגדולים שלה וזה הדהיר אותה לגמירה השלישית ועדיין לא ידעה שובע.

הייתה גם רביעית! חזקה! היא התנשפה בכבדות, מזיעה, והמשיכה וגם אצלי הר הגעש התחיל לעלות על גדותיו, "בפנים??" צרחתי, "אפשר לגמור בפנים?".

"בפנים! רק בפנים! שרות מלא! תן לי בפנים!!" היא צרחה חזרה באקסטזה.

"בואי!" צרחתי והרמתי את ישבני ואותה היושבת עלי, "בואי, בואי!" זרזתי אותה אחרי "הנה" הִיסְטרִי שלה, "כן, תן לי, תן לי!" היא התנשפה והרגשתי את הכיווץ החזק בנרתיק וזה בדיוק היה הסימן בשבילי כדי שהר הגעש שלי יתפרץ, יירה את הלבה שלו עמוק בכּוּס-של-האימא-של-רות, הכוס-של-האימא-של-החברה-שלי!

אחר כך היא לקחה אותי למקלחת. היא אפילו לא תרצה את זה בלרחוץ את הגב אלא הודיעה ששם הכי קל להעמיד לי ואכן שם, מתחת למים, היא מצצה והעמידה לי אותו מחדש רק כדי להוביל אותי חזרה למיטה לתנוחת הדוגי-סטייל הקלסית, עומדת על ארבע, אני מאחוריה על הברכיים ו"כן, תטחן אותי, תטחן לי ת'טוטה" היא גנחה בתשוקה כשפמפמתי אותה חזק ומהר, "כן, גומרת, עוד, אל תפסיק, גומרת, הנה, גמרתי!" ואני המשכתי רק שעכשיו גחנתי מעליה ושיחקתי לה בשדיים הגדולים שהתנדנדו מתחתיה.

היא גמרה שוב, לפני שגם אני גמרתי, לצערי הפעם לא ביחד.  "עכשיו אני מבינה למה רות רצה אליךָ" היא ציחקקה, מתנשפת, כששנינו שוכבים על הגב ומנסים לסדר את הנשימה, "תודה, הייתי צריכה את זה" היא המשיכה באותו קול מתנשף, "וגם לךָ לא הזיק" היא ציחקקה, "אבל עכשיו לישון, מחר יש לי ישיבה חשובה" והיא הובילה אותי לחדר שינה של רות, בדקה שלא חסר לי כלום וחזרה לחדר שלה.

בערב, אחרי הפגישה שהייתה לי וכשחזקתי כבר לקיבוץ, עשיתי שיחת סקייפ עם רות, היא אמרה לי כמה היא אוהבת אותי ושהיא מתגעגעת ואני אמרתי לה חזרה. אחר כך עשינו סקס טלפוני, הבטנו אחד בשני ואוננו, בלי להציג אברי רביה, רק פנים, ותאמינו לי הפנים שלה סיפרו לי סיפור לא פחות חרמני מלראות איך האצבע שלה מפמפמת בּכּוס.

שלושה ימים אחרי ישבתי בחדר האוכל עם אימא ואבא ואכלנו ארוחת-ערב-שבת. "מישהי מחפשת אותך" אחת החברות ניגשה אלי ואמרה.

"מי?"

"לא יודעת, עירונית" ואם עוד לא הבנתם עירונית זאת מילת גנאי אצלנו.

"ואיפה היא?"

"לא יודעת, הלכה".

'הלכה, הלכה. תרצה? תחזור, לא תרצה? לא תחזור' ציחקקתי, חוזר על אותו משפט מאז, והמשכתי לאכול אבל עדיין, אחרי שנפרדתי מאימא ואבא הלכתי לחדר שלי במקום לפאב, משום מה הייתה לי תחושת בטן כזאת, אולי דֶזָ'ה-ווּ? ואולי בכלל רות חזרה מוקדם והחליטה לעשות לי הפתעה?

הפתעה הייתה אבל לא של רות, אימא של רות ישבה על המדרגות לחדר שלי, בדיוק במקום שרות ישבה שם בפעם הראשונה שהגיעה. "הבאתי גלידה וקרם שניט שאתה כל כך אוהב" היא חייכה לעברי והצביעה על צידנית קטנה שניצבה לצידה.

"היית יכולה להכנס, יש מזגן, כאן זה קיבוץ והדלת פתוחה" אמרתי לה את מה שאמרתי אז לרות.

"נהניתי מהשקט, אין לנו שקט כזה בעיר וחוץ מזה לא חם" היא קמה, "לא תזמין אותי להכנס?".

נכנסנו, הכנתי לנו קפה וישבנו לשתות עם הקרם שניט שהביאה, פעם אחת אמרתי לה שאני מת על הקרם-שניט שהגישה עם הקפה ומאז היא לא מפספסת הזדמנות לפנק אותי איתו.

"השארת לי טעם של עוד," היא עברה לתכל'ס, "ביום שלישי רות חוזרת ועכשיו היא לא פה ואני כן" וכמו בבית שלה היא התחילה להתפשט.

הפעם הוויכוח הפנימי היה קצר, הזין דרש את שלו וההגיון הבריא התפשר עם תרוץ מהתחת שְ'פעם אחת כבר עשיתָ אותה אז יהיו פעמיים, מה כבר ההבדל?'.

קודם היא רצתה שנתרחץ, "אני מזיעה מהדרךְ, לא נעים לי" היא תרצה, כמה כבר אפשר להזיע כשאת נוהגת באודי-6 ממוזגת? סעי פעם באוטובוס ותביני מה זה להזיע אבל לא התווכחתי ויצאתי ברווח, מתחת למים הזורמים היא מצצה לי, העמידה עוד קצת את הזין שממילא כבר עמד.

רציתי לעשות אותה כבר שם במקלחת, אבל היא העדיפה ללכת לחדר. "חדר שלךָ, אתה אומר איך וכמה" היא חייכה לעברי, "אז איך בא לךָ?".

זכרתי את המשפט הזה של רות מאז הודו ובדיעבד פה הייתה צריכה להדלק לי נורה אדום אבל לא נדלקה, אולי כי אז התלווה לזה תנאי שהפעם לא נאמר ואני קפצתי על המציאה ובלי לחשוב עניתי "בתחת, בא לי בתחת" ונבהלתי ממה אמרתי.

אימא של רות הביטה רגע במבט רציני "סוטה," היא אמרה וחייכה, "קיבלת אבל בתנאי, קודם אתה יורד לי" אז הסכמתי, תראו לי גבר שלא היה מסכים במקומי.

אימא של רות נשכבה על הגב במרכז המיטה ופישקה רגליים, נשכבתי בין רגליה והעברתי את קצה הלשון לאורך כל חריץ הכוס שלה, מתחיל מלמטה ועולה כל הדרך עד למעלה, עד לקצה מברשת שיער הערווה הבלונדינית והמעוצבת שלה, רעד עבר בגופה והיא גנחה בהנאה, "עוד" ושמעתי את התאווה בקולה, "כן, ככה, עוד" ואני המשכתי, מעביר שוב והפעם חודר יותר עמוק ועוד גניחת הנאה מילאה את החדר, "עכשיו תכניס לי, תכניס לי ת'לשון שלךָ" היא גנחה אחרי הליקוק השלישי, "כן, ככה" היא המשיכה באותן אנחות תאוותניות, "כן, שם, שם" היא הדריכה אותי למצוא את הדגדגן שלה והגמירה הראשונה שלה התפוצצה בתוכה כשהתחלתי למצוץ לה אותו,

הטעם הזה של אישה שגומרת מילא את הפה שלי, נמרח לי על הפרצוף וגירה אותי, הרגשתי איך העומד נמתח עוד קצת. "כן! הנה! הנה זה!" היא התאמצה לא לצרוח כשעוד אורגזמה התפוצצה בתוכה ועדיין זה לא הספיק לה, עוד" היא התנשפה, "רוצה עוד, תמשיך, בבקשה" והמשכתי.

אני לא יודע איך היא הרגישה שאני בדרך לגמור כי פתאום היא הרחיקה אותי מעליה, "בוא נתחלף!" היא משכה אותי לשכב במקומה, "כן, אהבתי איך שפינקת אותי, עכשיו תן לי לפנק אותךָ" היא נשכבה בין רגליי והתחילה למצוץ לי. לרגע היא הפסיקה רק כדי להגיד לי שדיר-באלק לברוח, שהיא רוצה לבלוע! והמשיכה למצוץ כל הדרך עד שגמרתי, עד שמילאתי לה את הגרון באותו נקטר אלים גברי סמיך וחמים והיא בלעה כמו גדולה, לא מפספסת טיפה.

קודם היא הלכה לשטוף את הפה במי-הפה של רות ואז עשינו הפסקת גלידה. ישבנו זה מול זה עירומים על המיטה שלי בישיבה מזרחית והפרטיים שלנו חשופים האחד בפני השני. אכלנו גלידה ישר מהקופסה שהייתה מונחת ביננו ולא יכולתי שלא להפסיק לבהות בכוס רטוב שלה, שטיפות מאותו עסיס-תאווה-נשי-ריחני שלה החליקו ונפלו על הסדין, ובפטמות הגדולות והנוקשות שהזדקרו במרכז העטרה הכהה שבמרכז השדיים הגדולים.

אימא של רות הפתיעה אותי כששלפה מהתיק שלה שפופרת ג'ל סיכה, מרחה לה כמות נדיבה בין השדיים, נשכבה על הגב והזמינה אותי לבוא לשבת לה על הבטן ולהניח את הזין בין שדיה, וברגע שהנחתי היא תמכה בו משני הצדדים, עטפה אותו בשדיה הרכים והזמינה אותי להשתפשף, לזיין לה את הציצים וזה עבד, אותו אֵבֶר גבריות רופס ומדולדל התעורר ונמתח, התעבה והתקשה עד שהיה מוכן שוב לפעולה.

"הגיע הרגע שלךָ" היא חייכה לעברי, "קח" היא הגישה לי את אותה שפופרת ג'ל סיכה, "תהיה טוב אלי" היא נשכבה על הבטן, סידרה כרית גדולה מתחת לאגן שלה שהרים את ישבנה, פתחה רגליים ופישקה את פלחי ישבנה בידיה, "בוא" היא הזמינה אותי, "תכניס לי בתחת" לחשה.

קודם זילפתי לה כמות נדיבה של ג'ל סיכה בפי הטבעת שלה, אחר כך עיסיתי קצת, חודר מעט עם האצבע ומותח, ואז עליתי עליה, כיוונתי והתחלתי לחדור לתחת שלה, לאט, נותן לה להתרגל וראיתי איך היא נמתחת, ידעתי שכואב לה אבל היא לא הוציאה הגה, "להמשיך?" בדקתי.

"כן, תמשיך" היא ענתה, חורקת שיניים, "כן, תתקע לי אותו, תתקע לי בתחת" ועצרתי כשכל הזין היה קבור עמוק בתחת שלה, שכבתי עליה, לא זזתי, נותן לה להתרגל, להרגע.

אותו לילה חגגתי לאימא של החברה שלי בתחת המוצק שלה. מרגע שהיא נרגעה התחלתי לזיין אותה, קודם בתנועות קטנות ואיטיות ולאט לאט הן התארכו והפכו מהירות יותר, "כן, תטחן אותי, תטחן לי ת'תחת" היא גנחה במין קול חרמני, "כן, אני אוהבת בתחת" היא הפתיעה אותי, "כן, תמשיך, ככה, כן" והיא גמרה! היא ולא הרבה אחריה גם אני, כן, השפשוף ההדוק הזה סביב הזין שלי ואולי גם הידיעה איפה אני דופק אותה תמיד גורמים לי לגמור יותר מהר מ"סתם" זיון בכוס.

אותו לילה היא ישנה איתי במיטה, בבוקר קמתי מוקדם לחלוב אבל היא לא ויתרה לי על קוויקי, "הכוס שלי מקנא, רק בו לא גמרת" היא ציחקקה ואני לא אכזבתי אותה, נתתי לה בדיוק מה שרצתה למרות שאחרתי קצת לחליבה.

כשחזרתי היא כבר לא הייתה, על השולחן היה מונח דף 4A לבן שלקחה מהמדפסת שלי ועליו רשום בשפתון האדום שלה מילה אחת "תודה".

ביום שלישי הגעתי לנתב"ג לקבל את פניה של רות. גם אימא שלה הגיעה מחזיקה בצרור בלונים עם הכיתוב "ברוכה הבאה" עליהם, עמדנו זה ליד זו, דיברנו, צחקנו אבל לא הזכרנו את מה שהיה, כאילו לא קרה.

כשעל הלוח הגדול הופיע ליד מספר הטיסה של רות "נחתה"  התקדמנו ועמדנו מול הפתח, שתראה אותנו. לקח כמה דקות ארוכות עד שהיא יצאה וברגע שהיא זיהתה אותנו היא צרחה, עזבה את העגלה עם המזוודות ורצה אלי, קפצה ונתלתה והדביקה לי נשיקה תאוותנית רטובה על השפתיים, "כל כך התגעגעתי אליך" היא לחשה לי באוזן ושוב נישקה ורק אחרי שאמרתי לה שגם אני, ולדעתי היא הרגישה את הזקפה שנוצרה לי, היא ניגשה לאימא שלה ושתיהן התחבקו והתנשקו על הלחי, ומשם נסענו לאימא שלה, את הלילה הזה תכננו לישון שם ובבוקר ניסע לקיבוץ.

ישבנו בפינת אוכל, קצת הפתיע אותי שהיא ישבה ליד אימא שלה ולא לידי אבל לא יחסתי לזה חשיבות, אני שתיתי את הקפה ואכלתי מהקרם שניט שכמו תמיד חיכה לי ורות עדכנה את אימא שלה שאשתו החדשה של אבא שלה בהריון מתקדם ועומדת להיות לה אחות חדשה.

"חצי אחות" אימא שלה תיקנה אותה, "רק מצד אבא".

"שיהיה" רות ציחקקה.

התפנית בעלילה הגיעה כמה רגעים אחרי כּשְרות חייכה אלי ואמרה בנונשלנטיות, "אני יודעת מה עשית עם אימא שלי".

החוורתי. "מה?" שאלתי בקול לא מאמין.

"אמרתי שאני יודעת מה עשית עם אימא שלי" היא חזרה שוב באותו קול שלו.

"זה לא מה שאת חושבת" אמרתי את המשפט הכי בנאלי כאילו היינו באיזה סדרת טלוויזיה סוג ז', "תראי, אני מצטער, מתנצל, אבל אהה" והבטתי באימא שלה במבט מתחנן לעזרה.

"תרגע, זה בסדר" רות חייכה לעברי, "הרי אני זאת ששלחתי אותך אליה" והיא ליטפה לי את היד המונחת על השולחן.

"אני ביקשתי ממנה רשות" אימא שלה התערבה, "אחרי שהיא סיפרה לי על כל נפלאות האוצר שלךָ לא התאפקתי וביקשתי לטעום"

"מה?!? סיפרה לךְ?" לקח לי זמן לעכל.

"כן, אנחנו מספרות אחת לשניה הכל, תמיד, גם היא לי" הפעם רות ענתה, "גם על יום שישי אני יודעת, היא שוב ביקשה ממני רשות ואני עודדתי אותה, לא רציתי שתהיה לבד".

הבטתי בהם במבט לא מאמין, "ואת לא כועסת?" הבטתי ברות.

"טפשון," היא צחקה, "אני אוהבת אותך ועכשיו אני אוהבת אותך עוד יותר" והיא גחנה מעבר לשולחן ונישקה אותי על השפתיים, "היא אימא שלי ואני מרשה לה, אתה יודע, שלי שלה" והיא עשתה תנועה גסה עם היד שלא השאירה ספק למה היא מכוונת, "אם בא לכם תרגישו חופשי אבל רק איתה! לא עם אף אחת אחרת! דיר באלק! אני אקצוץ לךָ ת'בולבול".

"כן, אם בא לךָ תרגיש חופשי, אני אוהבת לארח אוצרות כמו שלךָ, גם שם, אתה יודע, בטוכעס" היא ציחקקה.

"מה? נתת לו בטוכעס?" רות קפצה.

"כן, והוא אהב את זה" אימא שלה צחקה.

"זונה, לא סיפרת לי" רות חייכה אליה.

"איך בכלל חשבת אחרת" אימא שלה השיבה לה, "אבל את או אני?"

"מה?" לא הבנתי.

"יובל, יש לי בקשה" רות חייכה אלי, "אם אתה אוהב אותי אז אני רוצה שאימא תראה איך אתה עושה לי נעים, אתה יודע, איך אתה עושה אותי!"

"את צוחקת עלי, את לא נורמלית!" הבטתי בה במבט לא מאמין.

"מה?" וזה היה המה הכי מתמם ששמעתי בחיי, "כבר עשית אותה פעם, אז עוד פעם אחת, בשבילי" וגם ה-בשבילי היה מתפנק כזה, מהסוג שהיא יודעת שאני לא עומד בפניו.

"וגם אני רוצה שהבת שלי תראה איך אתה עושה אותי" אימא שלה התערבה.

"אתן לא נורמליות! ירדתם מהפסים, אתן עובדות עלי, נכון? תגידו שאתן עובדות עלי, נו, תגידו" עדיין לא האמנתי שהן באמת רוצות את זה, "אתן פסיכיות מושלמות" מילמלתי כשהן חייכו ואמרו שהתכוונו לכל מילה, ניסיתי לצאת מזה בכבוד אבל מול שתי נשים נחושות לא היה לי שום סיכוי 'טמבל, גם לא תפסיד את רות וגם תחגוג עם מילפית-כוסית-על, שתי ציפורים במכה אחת' והפעם זה ההגיון הבריא שהכריע ו…"בוא" רות גררה אותי לחדר השינה של אימא שלה ברגע שהסכמתי וזאת הלכה אחרינו והביאה איתה כסא.

מהרגע שהפור נפל החרמנות והילד הרע שבי השתלטו עלי. "אימו'ש" פניתי לאימא של רות, "איך את רוצה לראות אותי מזיין את הבת שלךְ?" חייכתי אליה.

"בדוגי" היא חייכה חזרה.

"אוקיי, בדוגי, אבל קודם תתפשטי ותשבי על הכסא ואימו'ש, עם רגלים פתוחות שנראה לךְ ת'מנוע," ציחקקתי, "ואת," הצבעתי על רות, "תתפשטי ותעמדי כמו שאימאל'ה רוצה" וגם אני התחלתי להתפשט בעצמי.

אימא של רות ישבה בדיוק כמו שביקשתי, עירומה ועם רגליים פתוחות רחב כשכל ה"מנוע" שלה, שפתי הכוס הכהות עם הפס הוורוד הרטוב החוצץ ביניהם, חשוף וגלוי בפנינו. רות בחרה לעמוד על ארבע עם הברכיים על שפת המיטה וכפות הרגליים בולטות החוצה מפושקות רחב שאוכל לעמוד ביניהם וגם אצלה המנוע חשוף והדרך אליו פתוחה בפני, עומדת ככה שמהמקום שאימא שלה יושבת היא תוכל לראות בקלות מה אני הולך לעשות לה.

נעמדתי בין רגליה של רות, משתדל לא להסתיר, הצמדתי את ראש הזין אל בין השפתיים שכאילו נפתחו בפניו מעצמם, "אימא'לה, תראי" התחלתי לדחוף לה, לרות, לאט, נותן לאימא שלה לראות איך אני חודר לכּוּס של הבת שלה, "אימא'לה, זה מה שרצית לראות?" ציחקקתי באמצע הדרך והיא השיבה לי ב"כן" שטוף זימה, "כן, זה בדיוק מה שרציתי" היא הוסיפה באותו קול חרמני, "כן, תמשיך, תכניס לה, פנק את הבת שלי, תכניס לה ת'אוצר שלךָ".

אני לא יודע מה חירמן אותי יותר, הזיון עצמו, הידיעה שמציצים לי או יותר מזה הידיעה שזאת אימא שלה שרואה איך אני מזיין את הבת שלה אבל זה היה זיון מטורף, לי ולרות, טחנתי אותה דק דק והיא השיבה לי בסדרת גמירות עוצמתיות, גמירה רודפת גמירה ו…הגניחות מהצד משכו את תשומת ליבי והצצתי על אימא שלה שישבה, שומרת על הרגליים פתוחות אבל מאוננת, מפמפמת את עצמה במהירות עם האצבע ולפי הקולות והבעת הפנים גם גומרת.

לכל דבר טוב יש סוף, בדרך כלל הוא גם מגיע מהר אבל לא הפעם, "הנה! הנה! קחי!" צווחתי ונעצתי את עצמי הכי חזק לתוכה, נעצתי ולא זזתי וכאילו במאי מופלא ביים את הסצנה היא השיבה לי ב"כן, תן לי, תן לי" וכיווץ חזק בנרתיק שהבהיר שאלה לא רק מילים וה-"כן קחי" שלי התלכד עם ה"כן, הנה, תן לי!!" שלה לכדי גמירה מעולמות אחרים, עולמות טובים, מופלאים.

שכבנו על המיטה, מתנשפים בכבדות, לא פלא אחרי זיון מטורף כזה. היה שקט בחדר, שתקנו ורק הנשימות שלנו נשמעו, של שלושתנו, מסתבר שגם אימא שלה גמרה איתנו באותה סערה. "לכו תתרחצו," אימא שלה שברה את השתיקה "נעשה הפסקת גלידה ואחר כך תורי לחטוף" היא ציחקקה.

התרחצנו ביחד, על סקס לא היה מה לדבר אבל היא התעקשה לרחוץ לי את ה"תינוק", ככה היא קוראת לו כשהוא שוכב מדולדל ורפוי אחרי זיון טוב, לרחוץ ואפילו להוסיף מציצה קטנה שהתחילה להעיר אותו, לגרום לו להתחיל להימתח, אבל שם הפסיקה, "אם אימא באמת רוצה היא תגמור את העבודה" היא ציחקקה ויצאה להתנגב.

רות ואני ישבנו על המיטה עטופים במגבת גדולה, אימא שלה ישבה על הכסא מולנו, עירומה עם רגליים פתוחות, יודעת שזה קטליזטור טוב להעמיד לי אותו מחדש, ישבנו ואכלנו גלידה, הפעם סורבה לימונצ'לו, "ככה נהוג במסעדות יוקרה בין מנה למנה" אימא שלה הסבירה וצחקה.

"תתחלפו!" הודעתי להן כשגמרתי את הגלידה שלי, אימא שלה עברה לשבת לידי ורות הפילה מעליה את המגבת והתיישבה על הכסא, מפשקת רגליים, נותנת לי לראות איפה בדיוק ביקרתי רק לפני רגע.

"איך את רוצה לראות שאני דופק את אימא שלךְ?" חייכתי אליה, מתפלל בתוכי שתגיד 'בתחת'.

"לא דופק, רוכבת עליךָ" היא חייכה חזרה, בעצם הייתי צריך לחשוב על זה, זאת התנוחה האהובה עליה אז למה שלא תעניק אותה במתנה לאימא שלה.

כדי להעמיד לי אותו מחדש אימא שלה מצצה לי, העמידה אותי לפניה כשהיא יושבת על המיטה ומצצה, כפות ידיה חופנות את פלחי ישבני ועם האצבע מלטפת את חריץ התחת שלי, חודרת ונוגעת בפי הטבעת הרגיש ובתגובה הזין שלי קפץ ונמתח. האמת שהיא לא הייתה צריכה להתאמץ הרבה כי כל המעמד הזה, שרות רואה איך אימא שלה מוצצת לי, הוסיף לחירמון והזין שלי היה מוכן לסיבוב הבא.

"תשכב" היא שיחררה לי את הזין ואני נשכבתי על הגב במרכז המיטה, כפות הידיים על העורף, והבטתי איך אימא של רות נעמדת מעלי בפישוק, נותנת לי רגע להנות מהנוף המופלא של הכוס שלה, ואז ירדה על הברכיים מעל האגן שלי, כיוונה בידה את הזין לחריץ הרטוב שחיכה לי בין רגליה והתחילה להשתפד, לאט, נותנת לבת שלה לראות איך אני חודר לתוכה וכשכל הזין היה נעוץ עמוק בין רגליה היא התחילה לדהור, יוצאת להקיף את מסלול האורגזמות שלה, דוהרת עלי לאותה שורת גמירות מפנקות שרצתה, השדיים הגדולים שלה עולים ויורדים והזיין משתפשף בהנאה בין שפתי הכוס שלה, נע כבוכנה משומנת בנרתיק הכל כך משומן, "מניאק, שחק לי בבז'ז'ים" היא גנחה בתשוקה אחרי שתים או שלוש גמירות חזקות אז שיחקתי, לשתי את השדיים הגדולים והרכים, מוללתי את הפטמות הכל כך נוקשות, אפילו צבטתי אותם קצת, צביטה ששלחה אותה לעוד גמירה מענגת ואז שמעתי את ה"פאק" מכיוון רות, פאק מלא הנאה ותשוקה, "אופס, מצטערת, גמרתי, גמרתי, מצטערת, תמשיכו" היא מילמלה ובמבט ששלחתי אליה ראיתי שגם היא מאוננת, כף יד אחת בין רגליה, עושה לעצמה עם האצבע, ובשניה היא משחקת בפטמה שלה ו…אז הגיע תורי, "בפנים?" שאלתי אותה עם חיוך עוקצני על שפתיי.

"מניאק, בפנים, בטח בפנים, כן, תן לי בפנים!" אימא של רות הגבירה את הקצב, "כן, הנה, בוא, תן לי!" והרגשתי את הכיווצים החזקים אז הרמתי אותה, פיזית, תקעתי את עצמי הכי עמוק שיכולתי ונתתי להר הגעש שלי להתפרץ בתוכה, גמרתי בכוס-של-האימא-של-החברה-שלי ולא בפעם הראשונה.

אפילוג.

אותו לילה ישנו שלושתנו ביחד במיטה אבל רק ישנו. בבוקר חזרנו לקיבוץ ושוב נכנסנו לשגרה, קמים ב-4 בבוקר לרפת, אחר כך מקלחת, משם לבריכה (וכשקר לחדר כושר), ארוחת צהריים, מנוחת צהריים עם סקס, ארוחת ערב, לעיתים חליבת לילה ואם לא לפאב, ושוב למיטה ועוד סקס אם היא לא במחזור, רק שהיו שני שינויים בשגרה, הראשון: את השיחות שלה עם אימא שלה היא עושה לידי, מפעילה את הרמקול ונותנת לי לשמוע אותן ותאמינו לי שלפעמים השיחות האלה הם המשחק המקדים הכי טוב שיש! והשני: פעם בשבועיים אנחנו ממשיכים לנסוע לאימא שלה אבל שם אנחנו ישנים ביחד, שלושתנו, ישנים וכמובן שעושים סקס, בשלישיה, כן, העמדתי להן תנאי, אם הן רואות אותי גם אני רואה אותן והן הסכימו ועכשיו גם אני יושב על הכסא והן מפנקות האחת את השניה בסקס של נשים, פעם בשבועיים, בשבוע שאנחנו לא נוסעים אליה היא באה אלינו, כמו אז איתי, מחכה ליד החדר שלי, נכנסת רק אם יורד גשם, מביאה גלידה, עוגת קרם-שניט ודברים שרות ביקשה ממנה לקנות, כאלה שאין אצלנו בחנות, ושוב אנחנו בסקס משולש עד הבוקר, עד שאנחנו יוצאים לרפת והיא נוסעת הביתה או לפעמים גם נשארת ואחר כך הולכת איתנו לבריכה ו…כמו רות, בלי חלק עליון, שימותו הקנאיות.

ערב אחד שכבנו במיטה אחרי עוד סקס משגע, סקס של חורף מתחת לשמיכת הפוך העבה. קודם ירדתי לה, גיליתי שכשהשמיכה מכסה אותי אני מרגיש יותר נוח לעשות לה את זה, אחר כך שכבתי עליה, בתוכה, וזיינתי אותה, לאט, שנינו אוהבים את הקצב הזה, נהנים מכל רגע, היא משרשרת הגמירות שמרעידות אותה פעם אחר פעם ואני מזה שאני מצליח לתת לה את סיפוקה בענק, רק שבסוף, כשדהרנו לשיא המשותף זה הפך סקס חזק ופראי, ועכשיו היא שוכבת מכורבלת בזרועותיי באותה תנוחה מוכרת, צמודה ומשתפשפת לאיטה את הערווה הרטובה שלה בירך שלי.

שכבנו בשקט, עצמתי עיניים והרגשתי את דפיקות הלב שלה. היד שלה ליטפה לי את הראש וגם בעיניים עצומות ידעתי שהיא מביטה בי, היה משהו מרגיע כל כך בשקט הזה.

"אני אוהבת אותךָ" היא לחשה לי.

"גם אני" לחשתי לה חזרה, "הכי בעולם".

"יובל," היא לחשה שוב באוזן, "אני רוצה שתעשה לי ילד".

"מה?!?" התרוממתי ופתחתי עיניים, גוחן מעליה, "מה? מה אמרת?" שאלתי למרות ששמעתי, עובדה הזין שלי בבת-אחת נעמד!

"שאני רוצה שתעשה לי ילד" היא חייכה אלי את חיוך המיליון דולר שלה.

בַּשְּׁנִיָּה השכבתי אותה על הגב ועליתי עליה, אחזתי בפרקי כף ידה ומתחתי אותם למעלה ולצדדים, מחצתי אותה אל המזרון וברגליי פישקתי חזק את רגליה, "אני אוהב אותךְ" נישקתי אותה על הפה, נשיקת אוהבים רטובה ולוהטת, "אני מת עליךְ" הוספתי תוך שאני נועץ את עצמי לתוכה באבחת אגן חזקה, "רוסְ," שאלתי בקול כשכל הזין שלי נעוץ עמוק בפּוֹת הרטוב והחם שלה, "התנשאי לי?".

אימא שלה טוענת שהיא שמעה את ה"כן" שלה עד תל-אביב, לא סביר אבל בקיבוץ שמעו גם שמעו. כבר למחרת בארוחת הבוקר נטע התיישבה מולנו ולא התאפקה, "ה'כן' ששמענו בוקע אמש מהחדר שלכם זה כי הוא הציע לךְ?" היא חייכה לעבר רות ורגע אחרי כל חדר האוכל סובב את הראש לעברנו למשמע ה"מברוק" וה-"קו-לו-לו" הארוך והמתגלגל של נטע כשזאת שמעה את התשובה.

++ סוף ++

10 מחשבות על “אימא של רות”

 1. סיפור יפה
  לפני סוף הסיפור רות הפכה לתמר
  ."מענגת ואז שמעתי את ה"פאק" מכיוון תמר, פאק מלא הנאה ותשוקה"

  הגב
 2. סיפור מחרמן במיוחד
  ועם מי הוא מתחתן לבסוף

  שיגורו ביחד יתחתן עם אחת והשניה לתוספת
  או שיתחתן עם שניהם
  עם אחת בקפריסין ואחת במקום
  מבלי שיהיה רשום בשני מקומןת

  הגב
 3. סיפור מתוק מתוק. מחזיר אותך אריה לימים היפים
  אלה

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)