אבא שלי

סיפור מאת חן

היי, אני חן.
הרבה זמן חיפשתי פתח לשתף את החוויה שעברתי מאחר שנשבעתי לשמור את זה איתי לנצח כדי לשמור כל המעורבים, כך שממש שמחתי לגלות במה אנונימית שבה אני יכולה לחלוק איתכם את הסיפור מבלי לסכן איש.

תמיד הייתי "ילדה של אבא", אמא מספרת שמאז שלמדתי ללכת, הייתי עוקבת אחריו בבית עם חיתול ורעשן, כשהוא לא היה לידי הייתי פותחת דלתות בחדרים ושואלת "אבא?", ככל שהשנים חלפו הקשר ההדוק ממילא שלנו הלך והתהדק עוד יותר.
אבא שלי הוא באמת הכי בעולם, הגיבור שלי, המגן שלי, השף שלי שהיה מכין לי לחמניות עם שוקולד כמו שאף אחר לא ידע,
הוא מי שתמיד היה משחק איתי, וצוחק איתי ואוהב אותי ללא תנאי, כמו שכל הורה אמור,לכאורה, אבל בינינו היה מאז ומתמיד קשר מיוחד.

קצת אחרי בת המצווה שלי ההורים בישרו לי ולאחותי הקטנה שהם מתגרשים, לקחנו את זה מאוד קשה, בעיקר אחותי, אבל אני הייתי מספיק בוגרת להבין שהצעד הזה הוא לטובתם, אחרי תקופה של מתחים, ריבים והתרחקות. זה כאב לי כמו כל ילד שרוצה לחיות עם שני ההורים, אבל ראיתי גם את הטוב והשלווה שבזה.
הגירושים לא פגעו בכלל בקשר שלי עם אבא, היינו משוחחים שעות כל יום ונפגשים כמעט בכל יום. אומנם הסדרי הראייה קבעו שאנחנו נישן אצלנו בכל סוף שבוע שני אבל לרוב הייתי ישנה אצלו הרבה יותר, אמא לא עשתה בעיות עם זה.

גם כשגדלתי עם השנים והתחלתי את גיל ההתבגרות, אבא תמיד היה פתוח איתי ודיבר בגובה העיניים, לעולם לא שפט אותי וכיבד תמיד,
לכן לא הופעתי כשהוא זה שהגיע לעשות את "השיחה" איתי ולא אמא שלי, אבל מה שהגיע בעקבות השיחה הזאת הפתיע עד מאוד.
זה היה ביום שישי, קצת לפני כניסת השבת, ביום סוער, גשם חזק מאוד, ברקים שהלבינו את השמיים, רעמים מלחיצים, בקיצור, תפאורה מושלמת להצגה שעוד לא ידענו שעומדת להתחיל.  אחותי הקטנה נשארה אצל אמא מאחר וחברה באה לישון אצלה אז היא לא רצתה לבוא.

אבא שלי, בזמן ההוא בן 34, גוף מרשים ובנוי היטב למרות שהוא לא עסק בספורט, פשוט עבד בעבודות פיזיות כל החיים, מה שפיסל לו את הגוף, שיער שחור קצר, זיפים נצחיים, ונראה לפחות 10 שנים פחות מהגיל שלו, אף אחד לעולם לא היה מנחש את הגיל האמיתי.
אני נערה מתבגרת, צעירה ממנו ב20 שנים, בשלב מביך של גיל ההתבגרות שבו מרגישה בלי פרופורציה, רזה, ארוכה, מעט פצעים, בלונדינית (תודה,אמא) עם עיניים ירוקות, הציצי בתחילת דרכו (לצערי, אני לא יכולה להגיד שהוא עשה קפיצה משמעותית בהמשך החיים, תפח מעט, קיבל צורה יותר יפה אבל זהו בגדול), כאשר הפיטמות הורודות והגדולות תופסות נפח משמעותי מהחזה עצמו.

אבא נכנס לחדר שלי, נתן לי נשיקה במצח וליטוף על הכתף כמו שתמיד עשה, התיישב על המיטה לצידי ואמר לי שהוא צריך לדבר,
שאלתי "לגבי מה?", כנראה שלמרות הפתיחות בינינו הוא מעט התבייש כי הוא גמגם ואמר "סקס". באותו רגע היה רעם חזק שהקפיץ את שנינו, לא אשכח את זה לעולם, ולכן התפוצצנו מצחוק והאווירה נעשתה קלילה ונעימה.
שחזרתי את הרגע הזה כל כך הרבה פעמים אצלי בראש מאז ולכן השיחה הבאה קרובה מאוד למה שהיה:

אבא: "את יודעת שאת הלב שלי, הנשמה שלי, מהיום שנולדת הפכת לכל עולמי, אני רוצה לשמור עלייך ולעטוף אותך ב"פצפצים" מצד אחד ומצד שני יודע שצריך לשחרר כדי לתת לך לחיות את החיים שלך ולהנות מהמניות שלך.
את כבר הפכת מילדה יפה לנערה מדהימה, אין לי ספק שעומדים מחזרים בתור אחרייך, חלקם יתאהבו בלב הזהב שלך, חלקם יעריצו את האופי המיוחד שלך, וחלקם פשוט ירצו אותך בשביל הגוף היפה שלך. החוכמה שלך תהיה לבחור מישהו שרוצה אותך בשביל שלושת הדברים האלו ולא רק בשביל אחד מהם.
אז קודם כל, הבאתי לך הפתעה!"

אבא שלף קרטון קטן, פתח והוציא משם ויברטור ריאליסטי.
בשלב הזה נעתי על הציר שבין מופתעת לשוק של ממש.

אבא המשיך: "בחנות המליצו לי על משהו עם מנוע אבל הוא היה בצבע סגול וחלק, נראה כמו זין של חייזר, ונראה לי שיותר כיף להרגיש את הדבר האמיתי, או כמה שיותר קרוב לאמיתי לפחות.
אני רוצה שתהני מהגוף שלך, מהמיניות שלך, שתחקרי ותכירי את הגוף שלך, ואמנם הידיים יכולות לעשות עבודה טובה אבל לפעמים נחמד להעזר במשהו"

בשלב הזה המבוכה הפכה לחרמנות, פתאום כשהסתכלתי על הזין היפה הזה רק רציתי להגיד לאבא תודה ושישאיר אותי לבד איתו.
אמרתי לאבא "מגניב, תודה" בשיא הקוליות שיכולתי, אני מניחה שהייתי אדומה מה שבולט במיוחד על אנשים עם גוון עור בהיר וחיוור כמו שלי.

אבא: מעולם לא דיברנו על נטיות מיניות, אני לא יודע איפה את ממקמת את עצמך על הסקאלה, אבל גם אם את בקטע של בנים, אני מציע לך לפחות פעם אחת להתנסות עם אישה, זאת חוויה שתוכלי להנות ממנה מאוד וחבל לפספס.
אני לא אכעס לשמוע שקיימת כבר יחסים עם מישהו, כל עוד עשית את זה מרצונך ונהנת מזה…

פה קטעתי את אבא ואמרתי: "עדיין לא עשיתי",

אבא עצר ואמר: "אוקיי, אז הספקתי לנהל איתך את השיחה לפני זה,
אני בסדר עם זה שאת תתחילי לקיים יחסים, אם את מרגישה מוכנה לכך, רק תעשי עם זה עם אדם שירצה אותך בשביל 3 הסיבות".

לא סיפרתי לכם עדיין שאבא הוא גבר החלומות שלי, אני מפנטזת עליו מהרגע שהתחלתי לאונן,
תמיד הייתי נהנית מהפנטזיות עליו ואחרי שגומרת מרגישה רע שחשבתי עליו במובן הזה, אבל זה היה מאבק נצחי אצלי כשתמיד החרמנות ניצחה.

אמרתי לאבא שלי שאני מרגישה מוכנה ואני רוצה מאוד לעשות את זה אבל אין מישהו מבין החברים שלי שאני סומכת עליו מספיק שיהיה הראשון שלי, שלא יספר, שינהג בלי בצורה מכובדת, שיהיה עדין, שיהיה טוב, שידע איך להשתמש באמצעי מניעה כמו שצריך ועוד.
ופה אבא הפיל את הפצצה:"אם את תרגישי יותר בנוח שאני אעשה איתך את הפעם הראשונה אנחנו יכולים לעשות את זה".
הלב שלי דפק כ"כ חזק, היה לי קשה בכלל לפתוח את הפה ולענות אבל אמרתי לו שאני אשמח.
ראיתי שאבא היה לחוץ מאוד לפני שעניתי לו, כאילו חשב לעצמו "מה עשיתי? איך הצעתי לה דבר כזה? ואם היא לא תרצה, איך אצא מזה?" ובשנייה הלחץ הפך לחיוך של הקלה,
אבא התקרב אליי ולחש לי באוזן שזה יהיה כבוד בשבילו, רק לעולם אסור לנו לספר לאף אחד ואמרתי "ברור".
אבא סובב את הראש שלי בעדינות כלפיו ונישק אותי בשפתיים בעדינות ושיחרר, ואז אני התקרבתי אליו ונישקתי אותו ארוכות,
אבא שלח יד לציצי שלי, ואז הוריד לי את החולצה, אני הורדתי לו את החולצה שלו,
הוא פתח לי את הג'ינס והוריד לו אותו ואז הוריד לעצמו את המכנס,
עמד עמד מולי בבוקסר עם גוף של פסל, ואני מולו עם הגוף הלא פרופורציונלי שלי בחזיה ותחתונים אבל מרגישה הכי סקסית בעולם, כשאני רואה את המבט של גבר חלומותיי כלפיי, אבא הוריד לי את החזייה ואמר פשוט "וואו", באותו רגע הרגשתי הקלה עצמו שהוא אוהב את הגוף שלי, הוא מייד התכופף, נישק ומצץ לי את שתי הפיטמות,
ואז הוריד לעצמו את הבוקסר וראיתי את הזין המושלם שלו לראשונה, אפילו יותר יפה ממה שדמיינתי, גדול, עבה, מטופח כזה ומרשים, הוא עמד לו ממש, מיד שלחתי יד ותפסתי אותו והוא פשוט רתח, אמרתי לו "אבא, הזין שלך רותח", הוא אמר לי שכן, "הוא רותח בגללך, הוא ירגע רק בתוך הכוס שלך", בשלב הזה הייתי רטובה לגמרי, אבא הוריד לי את התחתנים והשכיב אותי על המיטה,
הוא שלח אצבע לשחק בתוכי, ללטף ולשפשף את הכוס שלי ולבסוף הכניס אותה לתוכי, זה היה כ"כ נעים, תוך כדי שהוא מתענג על הציצים שלי ושאני מחזיקה ולעתים משפשפת לו את הזין שלו, שכבר התחיל להוציא טיפות אהבה, בזמן שגם אני כבר רטובה לגמרי,
אבא הכניס עוד אצבע ואז עוד אצבע, לא פחות מ-4 אצבעות בשיא, שהוא הכניס והוציא ממני ואני פשוט התענגתי עליו,
פתאום אבא הפסיק בפתאומיות ולא הבנתי למה, אחרי שנייה מצאתי אותו בין הרגליים שלי, מלקק את כל הרטיבות של הכוס שלי ומעיף אותי לגבהים חזקים של עונג. התחלתי לגנוח, להתנשם, להתנשף, ולקרוא לו "אבא, אבאאא", אם מישהו מהשכנים שמע, אין לי ספק שהוא ידע מה קורה שם, אני רק מקווה שהוא לא הבין ש"אבא" שאני זועקת זה באמת האבא שלי,
הרגשתי שאני מתחילה לגמור וכנראה שגם אבא הבין את זה אז הוא עצר, נתן לי להתקרר, כדי להאריך את הסקס כמה שיותר,
הוא בינתיים נעמד לידי כשאני שוכבת על המיטה ואני הכנסתי יותר מחצי זין שלו לפה, הכנסתי ממש בכוח כמה שיותר, אומנם שרטתי אותו בהתחלה עם השיניים כי זאת הפעם הראשונה שלי אבל הוא לא אמר דבר, וראיתי שגם הוא נהנה מזה שאני ממש שואבת את הזין היפה שלו,
מוציאה, מלקקת, משחקת, ומחזיקה לפה, מכניסה ומוציאה, זה היה כל כך מדהים, שנים פינטזתי על הרגע הזה שיהיה לי זין בפה ועוד הזין של אבא שלי, זה פשוט מושלם.
אבא עצר אותי והוריד אותי על ארבע רגליים, קצת חששתי אבל סמכתי עליו, הוא נתן לי הרבה רוגע, ואז הוא הכניס את הזין שלו לתחת שלי, בעדינות ובאיטיות, נתן לי להתרגל לזה ואז כשנתתי לו אוקיי התחיל לדפוק אותי תוך כדי שהוא תופס את הציצים שלי שעפו לכל פינה, כאשר אני עם הפנים לחלון רואה את הגשם, זה היה פשוט רגע מושלם, פתאום נפלט לי בלי מחשבה "אבא אני רוצה שתזיין את הכוס שלי",
פתאום אבא ששתק במשך כל האקט (וגם אני למעשה), למעט "חיים שלי, אהבה שלי וכו'", לחש לי באוזן, "אז את רוצה להיות הזונה שלי?" אמרתי לו שכן, זה כ"כ הטריף אותי, אבא סובב אותי על הגב ופשוט דחף את הזין בבת אחת לכוס שלי, את כולו, הרגשתי שהוא קורע אותי וזה היה כ"כ מדהים. אני שרק לפני שעה לא עשיתי כלום כבר משלימה וי על זין בפה, תחת וכוס, מי חשב על זה בכלל לפני שעה?
אבא הכניס לי אותו, הכניס והוציא, הכניס לאט והוציא מהר, שינה קצבים ודפק, תוך כדי שאנחנו מדברים "מלוכלך" אחד לשני, "אני הזונה שלך, תזיין אותי" אמרתי לו "אני אזיין אותך כל החיים" הוא הבטיח לו, ועל הדרך פלט וידוי שהוא תמיד רצה לזיין אותי, אמרתי לו שגם אני,
פתאום אבא אמר לי "בואי", הוא נשכב על הגב והושיב אותי על הזין שלו ונתן לי לרכב עליו ואני רכבתי, כמה שרכבתי עליו,
כשהרגשתי שאני לא יכולה יותר נשכבתי על הגב, גמרתי וכמה רגעים אחר כך אבא הוציא את הזין ממני וגמר לי על הציצי ועל הפנים,
אבא נפל ונשכב לידי, ושנינו מתנשפים כמו אחרי מרתון.  אבא אמר לי שהייתי מדהימה, אמרתי לו "אני? אתה המדהים פה", כשהוא חיבק אותי ואפילו ביקש סליחה שגמר לי על הפנים, אמרתי לו שאין על מה להתנצל, אני אוהבת הכל בו, אוהבת גם את הזרע שלו, ואז הוא שאל "באמת?" אמרתי שכן, והוא אסף את הזרע עם היד והכניס לי אותו לפה, הטעם היה קצת מוזר, זה משהו שצריך להתרגל אליו, אבל זה היה מדהים ולא הייתי מוותרת על זה בחיים, נהנתי כל כך להרגיש את הזרע החם שלו בפה שלי ולבלוע אותי ולדעת שאני זאת שסחטה אותו ממנו, שהינה אני הנערה עם הגוף הלא פרופורציונלי, הזדיינתי טוב עם גבר שכמעט כפול ממני בגיל והצלחתי לענג אותו ככה ועוד זה לא סתם גבר, אלא גבר חלומותיי.
אבא אמר לי שאני הסקס הכי טוב שהיה לו והוא אדם מנוסה ששכב המון, בשלב הזה בכלל עפתי לירח,
אמרתי לו בצחוק שגם הוא הסקס הכי טוב שהיה לי, טוב, הוא הסקס היחיד שהיה לי בשלב הזה (לזכותו יאמר שהוא הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים גם עד היום),
הוא שאל אותי אם אני רוצה להשאיר את זה כחוויה חד פעמית שנזכור לנצח לטובה או שנעשה את זה עוד, אמרתי לו שאוי לו אם לא נעשה את זה, שאני התמכרתי לזין שלו ושאנחנו מוכרחים להמשיך עם זה.

מאז גדלתי, התנסתי גם עם נשים כמו שאבא המליץ לי, הייתי גם עם עצמי והויברטור שהוא קנה לי, המשכנו עם הכיף הזה לאורך שנים, לאורך ההתבגרות שלי, השירות הצבאי ולמעשה הפסקנו רק לקראת סיום התואר הראשון שלי.  אני מודה על כרגע שהייתי איתו, הקשר שלנו מדהים עד היום.

תודה שנתתם לי במה לחלוק איתכם את הסוד של החיים שלי,

2 מחשבות על “אבא שלי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)