שפיכה נשית – הניסוי

את עשרים הדקות לפני תחילת הניסוי ביליתי רתוקה למכונה, ערומה לגמרי מלבד זוג משקפי שמש. יכולתי להרגיש את העיניים של הקהל הרב בוהים בחזה הענק שלי.
ידיים נעולות מעל הראש שנחו להן על מסעד העור השחור, רעידות קבועות ונפלאות הוזרמו דרך הכיסא האגרונומי שנפרש לצורת V. תומך בישבן אך משאיר אותי פתוחה לרווחה מעל פתח הנגישות. אוזקי הקרסוליים דאגו להצמיד אותי לשני צדי ה V ודאגו שאהיה ממוקמת כראוי.
מנועים חשמליים חרישיים החלו לזמזם מרימים את הרגליים והאגן מעט מעלה לתנוחה נוחה עוד יותר. נורה לבנה נדלקה מכוונת ישירות לחור הישבן שלי ולכוס הפעור, לא משאירה כלום לדמיון החוקרים המשגיחים עלי מחדר הבקרה. קהל חוקרי המיניות החל לנוע קלות ולכוון עצמו לזוויות טובות יותר, העיקר לא להפסיד אף לא רגע מהאירוע המתקרב.

רק לפני שעה סיימה עוזרת המעבדה הצעירה לגלח את האזור כולו. אינני יודעת אם הניסוי הוא זה שריגש אותה או הקרבה לכוס שלי אך פניה האדומות והנבוכות החמיאו לי עד מאוד. היא הגיע מגמגמת והסבירה שבצורה זו התגובות יראו בצורה מיטבית.
רגשות של חוסר אונים מצד אחד וגירוי מצד שני שטפו אותי. כאשר התנדבתי לניסוי בעקבות מודעה באוניברסיטה לא חשבתי לרגע עד כמה טוב זה ירגיש לי. מהרגע שהגעתי ועד עכשיו הגירוי המיני זורם ומתעצם, הניסיון של החוקרים להתייחס לזה בצורה מדעית קרה יחד עם נגיעות מדויקות מעיף אותי גבוה יותר ויותר. ידעתי שהיא כמעט תתמוטט אבל בכל זאת שאלתי את העוזרת הצעירה אם זה בסדר שאשחק עם עצמי מעט בזמן ההמתנה. בלי להביט עלי היא ענתה "כן" זריז והחלה לרשום בהתרגשות בפנקס הקטן שלה. הכנסתי יד למכנס הרפוי והחלתי להעביר יד על אזור הערווה החלק שלי. עיניה כמעט יצאו מחוריהם והתרוצצו בין היד המלטפת, לפנקס שבו ניסתה לכתוב, לפנים שלי. כשהנמכתי את המכנסיים והתחלתי לשחק עם האצבעות על הדגדגן היא כבר ברחה תוך מלמולי התנצלות. כמה דקות אחר כך נכנס איזה דוקטורנט ללוות אותי לאולם הגדול.

“נתחיל בחומר סיכה" אמר מישהו מחדר הבקרה דרך מערכת הכריזה.
דנה, העוזרת הצעירה, התקרבה. גם מעבר למסכת מנתחים ניכר היה שהיא עדיין מסמיקה. היא טבלה ידה בצנצנת גדולה והחלה בעדינות למרוח את חומר הסיכה על שפתי הכוס החיצונית, כנראה שהרגישה מספיק מוסתרת מאחורי המסכה כי נראה היה שהיא משתהה יתר על המידה במריחה. טבילה נוספת לצנצנת והפעם ידה חדרה גם פנימה בתנועות ארוכות ואיטיות. ההרגשה של הבוהן שלה מברישה את הדגדגן הנפוח שלי גרמה לי לפלוט אנחה בלתי רצונית. יכולתי לשמוע את קצב הזזת הניירות והכתיבה מתגברים מסביבי. דנה המשיכה במלאכת המריחה ועברה לעבוד סביב פי הטבעת שהתכווץ בציפייה.

"גשש ראשון" אמר הקול
דנה הושיטה ידה לעגלה המתכתית והרימה מין נורה שחורה, ארוכה ומעוקלת הנראית כמו צעצוע סקס שכמותו לא ראיתי מעולם. בבסיס האביזר נורות צבעונית ירוקות הציגו מספרים. בהחזיקה את הקצה המעוגל כלפי מעלה התכופפה דנה והציבה אותו מול פי הטבעת הפועם "היא מוכנה לחדירה" אמרה. הקצה החם למגע נגע לא נגע בי והטריף את חושי. נשמתי פנימה והחוצה נשימות עמוקות ואיטיות בעוד היא בתנועה איטית מחדירה וממלאת אותי.
להפתעתי לחצה דנה על כפתור בקצה האביזר שמיד התחיל לגדול למלא אותי עוד יותר. תחושה מענגת התפשטה בתוכי בעוד הלחץ הולך וגדל.
"מהי הטמפרטורה של פי הטבעת?"
"37.3" ענתה דנה
"מושלם, את יכולה להתקדם לחיישני הפטמות"
זוג חיישנים הודק אל פטמותיי. הדוקים, מתכתיים וקרים למגע. השתוקקתי לגירוי בפטמות, רציתי שמישהו ימצוץ אותם, אולי אפילו יצבוט קצת. המהדקים המתכתיים הרגישו מדהים, בדיוק מה שהייתי צריכה. בחלק התחתון של הגוף החל האביזר המוחדר לישבני לרעוד קלות ולשלוח זרמים חמים לכל גופי. אלוהים.
"המדדים נראים טוב" אמרה דנה " הפטמות גדלות ומתקשות ולא יהיה צורך בכוונון מחדש"
בכל פעם שהם דיברו עלי כאילו אני רק שם, כאילו אני רק אובייקט מדעי, החרמנות של התפוצצה לגבהים חדשים
"האם את צריכה להשתין לפני שנמשיך?" הדהד הקול
"כן" עניתי

מיכל זכוכית גדול הוצמד לכוס. ללא שום עכבות מול הקהל שחררתי זרם מהיר של שתן שמילא את מיכל הזכוכית. איזו הרגשה אלוהית.
"ספרי לנו על המחשבות והרגשות שלך" אמר הקול
"אני מגורה ונמשכת לדנה ורוצה שהיא תמשיך לגעת בי" הודיתי "אני מפנטזת איך יחדרו אלי שני גברים בעוד אני מרותקת לכיסא. אני מרוגשת מהמחשבה שכולכם פה מסביב מתים לאונן כרגע"
"תודה על המידע" אמר הקול
כבר כמעט קרסתי אבל הריתוקים מנעו ממני. פי הטבעת שלי הרגיש מלא ככל שהוא יכול להכיל. מה הם עוד הולכים לעשות לי בכוס?
בזווית העין ראיתי את דנה מחליפה לזוג כפפות חדש. בחנתי את הישבן הקטן שלה, אפילו עם חלוק המעבדה יכול לראות שיש לה ישבן עסיסי. תמהתי לעצמי איך מסודר שיער הערווה שלה, מעניין אם היא תראה לי אם אבקש? האם הפטמות שלה גדולות ורגישות כמו שלי מהמגע בי וצורת ההתייחסות אלי? נו כבר! אני כל כך צריכה לגמור. תחושת הרעד הבלתי נפסק מוציא אותי מדעתי
"גשש שני"
דנה משכה אביזר גלילי נוסף, הפעם משהו עשוי גומי תעשייתי. חוט חשמל ארוך מצד אחד ותבנית עגולה בראשו הזכיר לי מאוד גרסה מוקטנת של ההיטאצ'י האהוב שלי. היא חיברה את חוט החשמל לשקע ברגלי הכיסא וחרוזים קטנים החלו להסתובב בראש המכשיר
"כן, כן, כן. אני רוצה את זה בתוכי" גנחתי

"להתחיל" רעם הקול
בצורה שיטתית ויציבה החלה דנה להחדיר את המכשיר עד מחצית הדרך. אלוהים. כמה שהייתי צריכה משהו בתוכי להתכווץ עליו. החרוזים המתנדנדים החלו לעורר את תקרת הכוס שלי בצורה מדהימה. הרגשתי אותם דוחפים לכיוון נקודת הג'י.
"פאק, או פאק" השתנקתי
"להחזיק גירוי קבוע" אמר הקול "פטמות תפוחות באופן מלא"
דנה השתמשה בדבק כלשהו לקבע את המכשיר למקום. לא באמת יכולתי להבין מה קורה שם ולא באמת עניין אותי. הרגשתי מדהים. הכיסא והמכשירים הרעידו אותי אל האינסוף. שתי אצבעות הונחו על הדגדגן והיא החלה בתנועות סיבוביות קבועות, היא למדה את הצורה בה אני מאוננת וחזרה על התנועות באופן מושלם. ממש מושלם. הכי מושלם שאפשר! ידה השמאלית הונחה על הבטן התחתונה, מפעילה לחץ בכוח הנכון על עצם האגן. נקודת הג'י שלי נמעכה בין החרוזים המסתובבים מצד אחד לכף היד המושלמת מצד שני. הרגשתי שאני מתפוצצת מבפנים. פאק, פאק, כןןןןן. גופה המתלהט התקרב אלי והרגשתי את נשימותיה מתגברות
"שתפי אותנו, על מה את חושבת כרגע?" אמר הקול
"אני רוצה להזדיין עם קבוצה, רוצה שירדו לי אחד אחרי השני" השתנקתי "אני רוצה שדנה תשב לי על הפנים בזמן שהיא מוצצת לאחרים ולהרגיש אותם גומרים עלי"
כשאמרתי את זה תקפה אותי התכווצות אדירה "אווו פאק! אני גומרת" האורגזמה השתלטה עלי בכוח עצום. שניות ארוכות אחד בי הרעד המשתק, קולות גרוניים עמוקים יצאו ממני ללא שליטה לא היה לי סיכוי לעצור, משהו נשפך ממני "אוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו" שחררתי הכל שוב ונוזלים המשיכו לפרוץ ממני. דנה המשיכה בתנועות סיבוביות על הדגדגן עד שהתחננתי שתחדל.

לאחר ששחררו אותי הגיע הדוקטורנט עם חלוק קטיפה אדום והקהל נעמד למחיאות כפיים סוערות. כנראה שהייתי אמורה להיות נבוכה אבל ריחפתי לי מעל הכל. חיבקתי את דנה והיא מצידה אמרה "היית מדהימה"