רונה שלי

רונה שלי

 

את רונה הכרתי בעבודה החדשה שלי כמנהל מחלקת מכירות טלמרקטינג בחברה מוכרת ומשפחתית. הייתי מנהל של כעשר בנות ורונה הייתה אחת מהן. היא הייתה חיילת משוחררת, ואני הייתי צמא לאהבה ולקשר רציני .

העובדה שגילי כמעט 20 שנה מעליה לא עניינה אותי ונראה לי שגם אותה לא. העובדה שאני הייתי המנהל שלה גם לא הפריע לי וגם לא לה, אבל אם קשר כזה מותר או אסור, זאת איני יודע וגם לא בדקתי. מה שכן אני יודע שרונה משכה אותי גם מינית וגם מנטאלית. שיער ארוך חום חלק, גוף חטוב, בטן שטוחה, רגליים ארוכות ומדושנות, שדיים בינוניות – גדולות, אצבעות ארוכות והיא ידעה להתלבש בלבוש שיבליט את נתוניה המרשימים. והכי חשוב, רונה הייתה בחורה פקחית ונעימה לשיחה, בניגוד גמור לשאר הנשים היפות שהכרתי בחיי…

 

העובדה שהיא הייתה חצי קווקזית דחפה אותי לשכב איתה, כי ככה זה יוביל אותי בזריזות לחתונה. אבל רונה הייתה שמרנית ורק במפגש העשירי זכיתי למפגש עם זוג שפתיה הרכות והחושניות שהובילו אותי במפגש הבא להיכרות עם אימה.

 

אמא של רונה – גבריאלה הוכיחה לי שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ. גבריאלה הייתה גדולה מימני בכ-3 שנים ופצצה מהלכת. היא דמתה לבת שלה ביופייה ובגופה אבל הייתה הרבה יותר סקסית וחושנית, כנראה שהגיל עושה את שלו. גופה היה חטוב וצבע עורה היה לבן כמו רונה.

 

גבריאלה הפכה לידידה הטובה שלי ממש כמו חברה של החברה שלי והרבה פעמים היינו יוצאים לקפה משותף בשלישייה. אני התחברתי לרונה ולאימה ממש באותה מידה. אימה הייתה יותר סקסית ועשתה לי חשק לדבר איתה המון. אבל אני הייתי נעול על רונה שלי.

כששאלתי את רונה לגבי אביה, היא ענתה שזה לא ענייני בשלב זה, ואני כיבדתי את מבוקשה.

רונה עדיין שמרה על עצמה ומלבד שפתיה טרם חציתי לאיברים נוספים למרות, שניסיתי מספר פעמים.

 

בעבודה החליטה האחמ"שית לסיים את תפקידה. רונה עדנה ודנה היו המועמדות הפוטנציאליות לרשת את התפקיד מתוך עשר הבנות שהיו במוקד המכירה.

אני כמובן העדפתי לקחת את רונה שתהיה קרובה אליי יותר ושתעריך אותי יותר.

 

ביום חורפי אחד כשהייתי בחופשת מחלה, ניגשתי לעבודה רק לקחת את המחשב הנייד שלי מהמשרד. המשרד היה סגור וכנראה שמישהו היה בפנים כי אני תמיד משאיר פתוח ויש אפשרות נעילה במפתח קבוע מבפנים…

 

שלפתי את מפתח המשרד מכיס מכנסיי וכשפתחתי את הדלת, חכתה לי הפתעה מיוחדת בהחלט. דנה הייתה עם שמלה מורמת למעלה וללא תחתונים כשהיא יושבת על איברו של רפי מהשירות. רפי מהשירות היה יצור בלתי נסבל ונחשב לרודף שמלות בעבודה ולי היה נורא מוזר שדווקא הוא יהנה מדנה שלנו.

 דנה הביטה בי והחליפה צבעים, היא קמה במהירות והורידה את שמלתה בשביל לכסות את איבר מינה החשוף.

 

למחרת בבוקר הגיחה דנה למשרדי, היא בקשה שהאירוע של אתמול לא ישנה את החלטתי לגבי האחמ"שיה. דנה הייתה בטוחה שהמשרה מיועדת לה למרות שאני כבר החלטתי לקחת את רונה. 

"ויודע מה", אמרה לי דנה, "אני מוכנה לעשות הכל בשביל לרשת את תפקיד האחמ"ש".

 

דנה נעלה את הדלת, ואני חשבתי שאני מדמיין, אבל איברי הזדקף והיה מוכן ומזומן לבאות.

את מכנסיי השילה דנה בכוחות עזים ליקקה קצת בבטן והסירה גם את התחתונים. היא נשקה לי ברגליים ושוב בבטן ועברה לביצים ואז הגיחה והכניסה את כל האיבר. לא יכולתי להתנגד, איברי רצה את זה ואני הסכמתי איתו. דנה ידעה את העבודה, היא מצצה וליקקה מתחת לקצה האיבר. האירוע, המקום והעובדה שלא קיבלתי סקס זמן רב עשו את שלהם והייתי חייב לפלוט הכל החוצה. הזהרתי את דנה אבל היא החליטה להישאר נאמנה ולקחת את כל החומר לפיה בשביל לגרום לי להנאה מושלמת והחלטה נבונה לגבי התפקיד המיועד. 

 

שבוע לאחר מיכן הכרזתי על דנה כאחמ"שית חדשה למוקד המכירות שלנו. החלטה לא קלה אבל מושכלת. גם לגמול לה טובה על הטובה שעשתה לי וגם למנוע מרונה התקרבות מוגזמת אליי וחשד לרומן אסור.

לרונה הסברתי בשקר מוחלט, שגם לי יש מנהלים וההחלטה למנות את דנה הגיע מלמעלה, ושאני דווקא המלצתי עליה …

 

הלחץ שלי על רונה עבד, והיא אמרה, שעוד כחודש היא תהיה מוכנה להיפתח בפניי ולאבד את בתוליה בשבילי. מאז ההודעה הדרמטית שלה, התחלתי לספור את הימים והכנתי טבלת יאוש עד ליום המיוחל. 

 

לאחר חודש, כבר דמיינתי בראש את רונה במשרד שלי. אמרתי לה שאציע לה להוציא את בתוליה במשרד שלי וככה גם זה יהיה על חשבון העבודה כי אהיה עדין ואמשוך את הזמן. 

אנחנו נעשה חיים והיא "תדפוק" שעות בעבודה בזמן שאדפוק אותה.

ובכלל צריך זמן עם בתולות, היא לא הייתה הבתולה הראשונה שלי ויש הרבה עבודה איתן. 

 

היה זה יום שני, בדיוק חודש לאחר ההצהרה של רונה. השעה הייתה תשע בבוקר כולן הגיעו לעבודה, אבל רונה לא הייתה נוכחת וגם לא זמינה בנייד.

בשעה 14:00 כשעדיין רונה לא  בעבודה ולא עונה לנייד איבדתי את הסבלנות וכבר התחלתי לחשוש לחייה, אז הרמתי טלפון לגבריאלה אימה.

 

"אנחנו צריכים לדבר בארבע עיניים", אמרה לי גבריאלה והזמינה אותי לבוא למחרת בתשע בבוקר לביתה הצנוע.

"אבל מה קרה?, רונה בסדר?", שאלתי, וגבריאלה השיבה שהכל בסדר ושאבוא מחר בבוקר ואדע הכל..

למחרת בבוקר התייצבתי בביתה של גבריאלה, שאני מוכרח לציין שהייתה נראית ממש טוב אפילו יותר מהבת שלה ואני לא מגזים בכלל.

"איפה רונה?", שאלתי.

"רונה לא בבית, היא תגיע בערב…", אמרה לי גבריאלה ולא הייתה מוכנה לפרט יותר מיזה.

 

"תראה", אמרה גבריאלה, "רונה עדיין צעירה ואני לא מוכנה שהיא תצא עם מישהו בגילי, שיכול להיות אבא שלה …"

"אבא, אבא שלה, באמת מה עם אבא שלה, איפה הוא?", שאלתי בחזרה.

"זה לא עניינך, זה סיפור ארוך ומצמרר", אמרה גבריאלה והוסיפה, שאשב איתה קצת להתחמם ואולי תפרט לי בהמשך לגבי בעלה.. חשבתי לעצמי אולי הוא מת, אולי ברח לה עם רוסייה, ואולי הם גרושים, פרודים… והזנחתי את ההזמנה לשבת ולהתחמם איתה.

ובאמת היה נורא קר בחוץ ולא הבנתי מה זה "לשבת להתחמם איתה" ולמה כיוון המשורר…

בכל אופן, נשארתי בביתה כי רציתי לקבל פירוט לגבי האבא והסכמתי לשתות קפה מחמם.

 

גבריאלה לבשה חלוק מכופתר בוהק בצבע ורוד של מליינים. היא הפעילה מזגן לחימום ונגשה להכין קפה. כשסיימנו לשתות, היא נעמדה פתחה את כפתורי החלוק באיטיות וחשפה שמלת מיני שחורה צמודה עם מחשוף בחזה וגרביים ארוכות לאורך רגליה היפות. את שיערה הארוך היא פזרה ועמדה מולי פצצה מחשמלת במלוא הדרה.

"אני מוכנה לחמם אותך, אם תבטיח לי שלא תפנה יותר לבת שלי בשום דרך כלשהי..", היא אמרה ופתחה אצלי ציפיות ארוכות לבאות.

סה"כ הבנתי אותה, כנראה שהבת שלה עדיין רוצה אותי, ורק אם הסירוב לקשר יבוא מימני, ביתה לא תהיה איתי יותר לחלוטין. אבל מה שלא הבנתי זה, האם אני טיפוס יפה וכובש וגבריאלה חמה עליי כמו הבת שלה או שזה רק בשביל להרחיק אותי מביתה הקטנה !?.. 

 

"בוא נתנשק", אמרה גבריאלה ונצמדה אליי. נעמדתי מולה קצת נבוך וזרמתי עם שפתיה שהיו נעימות רכות ומלאות. לשונה השתרבבה בלשוני וקיבלתי יותר ביטחון אז התחלתי גם לשלוח ידיים ולמזמז את גופה החטוב והמלא כל טוב היכן שצריך כלומר בשדיים.

גבריאלה הושיטה את ידה ופשטה את מכנסיי, הזין שלי נמתח כמו טיל לכבודה. היא התלהבה מאוד מהעניין והכניסה את ידה לתחתוניי. היא המשיכה לנשק אותי בתשוקה כשידה אוחזת את הזין שלי ללא הפסקה. הכנסתי את ידי בתמורה מתחת לחציאתה והרגשתי ביריות שחורות כמו של פעם מחוברות לגרביים. כשהגעתי לכוס, הבנתי שהיא בכלל לא לבשה תחתונים.

 

"יש לך פיפי?", שאלה גבריאלה והשבתי בחיוב אך הסברתי שעומד לי וקשה להשתין ככה ובכלל חשבתי לעצמי: 'מה זה קשור לעזאזאל?'

גבריאלה הובילה אותי לשירותים וכפתה עליי להשתין. היא דחפה לי את הזין למטה וכיוונה לשירותים ולי קצת כאב להשתין ככה אבל הצלחתי איכשהו ואיברי חזר לישון קצת.

גברילאה לקחה נייר טואלט חתכה קוביית נייר ונגבה לי את קצה האיבר. לאחר מיכן התכופפה ונתנה לי שאיבה חזקה לזין. היא מצצה ללא הרף ובפרעות כשהיא מסובבת את כל גופה מולי תופסת לי בתחת ותוחבת את הזין שלי עמוק לפיה מלקקת לאורך מנשקת ושואבת בחוזקה.

תפסתי לה בראשה והכנסתי ידיי לשמלתה ולשדיה המדושנות. הפורקן היה חייב להגיע, אורגזמה חזקה אפפה אותי וגופי רעד. היא הוציאה את הפה שלה ושפשפה לי את הזין חזק תוך כדי הכוונה להשפרצה בשירותים.      

 

הלכנו לישון חבוקים, כשהתעוררתי לאחר כשעה, חשבתי, שהחגיגה הסתיימה.

אבל גבריאלה לא חשבה ככה, לצידה של גבריאה ישבה אישה שחומה ונאה עם שיער שחור ארוך וחלק, שלא דיברה מאומה ורק חייכה לעברי בחלוק לבן שהבליט את צבע עורה השחום. מסתבר שבזמן שישנתי, גבריאלה הזמינה את חברה שלה לביתה.

 

גבריאלה הושיבה אותי על כיסא מרוהט שישב בסלון והתיישבה עליי כשהזין שלי התברג לתוכה והיא החלה לנוע בקצב שלה. זה היה נראה כמו בסרטים והתחושה הייתה עילאית. תוך כדי שהיא מזיינת אותי הצלחתי להעיף מימנה את השמלה ולפרום את חזייתה. 

"פשוט ככה אני יותר מתחמם מימך", הסברתי לה את ההפשטה.

גבריאלה חייכה והורידה מימני לחלוטין את החולצה שהייתה רק לצווארי. היא המשיכה לזיין אותי כשהיא מבצעת עליי שפגאט מלא בעודי בתוכה. האישה השחומה נשארה במיטה והביטה בנו ללא הפסקה.

 

גבריאלה הייתה פצצת מין מהלכת ואני הרגשתי כמו בחלום כשהזין שלי חוגג בתוכה ומסרב לצאת. היא נשכבה על הבטן אני נשכבתי מעליה מכוון את הזין לחדירה נוספת אחורית. פמפמתי אותה בחוזקה. "אל תפסיק", היא בקשה והמשכתי לעלות ולרדת על גבה עם חדירות עמוקות ומגוונות לכוס החם שלה שהיה חממה עבור הזין שלי.

 

נשכתי קלות את צווארה כמו אריה וליטפתי בידיי את כל גופה ושדיה. כשעמדתי לפרוק היא הסתובבה אליי, המתינה קצת, פתחה את רגליה ותפסה אותי בתחת שאבוא עליה שוב.

 

חברה של גבריאלה פשטה את חלוקה, שדיה היו גדולים ועומדים חזק. היא נשכבה על גבי ושתיהן הפכו אותי לסנדביץ'. חברה שלה מעכה אותי עם גופה ושדיה והדביקה אותי חזק תוך גבריאלה שהייתה מתחתיי והמשיכה לאחוז לי בתחת.

 

הזיון היה חייב להיפסק, הייתי חייב לפרוק את עצמי, לא יכולתי להתאפק יותר. גבריאלה חשה בכך, וגם חברתה חשה בכך והרפתה את הלחץ מגבי, ורק חבקה אותי בבטן, ליקקה את צווארי וגבי ללא הפסקה. גבריאלה שחררה את אחיזתה החזקה בתחת שלי והניחה לי להתרומם ולמלא את בטנה ושדיה בזרע חם טרי ישר מהתנור. כשהתרוקנתי לחלוטין חברתה הצמידה את שפתיה לזין שלי ונתנה מציצה חזקה לסיום מהסרטים….

חשתי בשמיים, משוחרר, חופשי, מסופק ורגוע. באואו הרגע, פחדתי שחברה של גבריאלה תרצה גם היא לזיין אותי, כי כבר לא היה לי כוח יותר והייתי ממש רגוע. כמובן שלא הייתי מתנגד לסקס מלא איתה במועד אחר או אחרי מנוחה …

 

חברה של גבריאלה נשקה לי צרפתית בשילוב עם גבריאלה ונפרדה מאיתנו לשלום.

לאחר שעשנה סיגרייה, גבריאלה ספרה לי את כל הסיפור על בעלה – אבא של רונה, שאכן היה סיפור מצמרר. הקשבתי בהקשבה מלאה וברוגע, גבריאלה דאגה לי הרגע שאהיה רגוע להקשבה מלאה. 

 

היום לאחר 5 שנים, אני עדיין רווק נחשק ולא יצרתי כלל קשר עם רונה שלי. מי צריך קשר עם רונה כשאמא שלה עדיין רוצה להזדיין איתי מידיי פעם.

אתם בטח שואלים מה קרה לאבא של רונה ומה סיפרה לי גבריאלה באותו היום הסוער איתה.

אז זהו, שזה ממש ממש לא עניינכם.

3 מחשבות על “רונה שלי”

 1. סיפור גרוע, בונה את המתח ובסוף הורס אותו לחלוטין שמתגלה שלא זיינת את רונה

  הגב
 2. ציזבאט או סיפור סקס ? רונה או גבריאלה ? והתוספת השתקנית
  אני מבולבל לחלוטין מה רצית לספר כאן התחיל טוב ואחרי זה
  זה הפך להיות סיפור ליד המדורה
  לסיכום הקפה עלי

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)