ידיים מסומנות זוג

קוקהולד מסומן

סיפור של  סינגל שייקר

הזיון של ליל אמש השאיר לי את הכוס בוער. למרות שגמרתי בצורה מטורפת נשארתי חרמנית כמו כלבה מיוחמת. הסיסי שלי אמנם בבית אך נראה כאילו הוא בורח ממני . הוא אמנם עלוב אבל הוא כנראה המזור היחיד לחרמנות שלי כרגע. ידעתי שזיון לא יצא לי ממנו אבל אולי אצליח להרגיע את הכוס המפמפם שלי עם משהו אחר. קראתי לו לחדר השינה למעלה והוא הגיע במבט מושפל שרק גרם לכוס שלי להרטיב עוד יותר. הוא הביט בי מהדלת ומילמל משהו על דברים שיש לו לעשות אך ביטלתי אותו בהניף יד וקראתי לו להתקרב עוד יותר. יצאתי עירומה לגמרי מהמיטה, נותנת לו להעיף מבט בסימנים שנותרו על גופי.

"אז איך היה אתמול? כואב לך חור התחת?" זרקתי לעברו בעוד אני צועדת לכיוון מגירות הארון.

הסיסי החל לענות תשובה מתחמקת שהוא נהנה והיה מעניין. "מעניין?!" התזתי לעברו "זה כל מה שיש לך לומר על הפעם הראשונה שמצצת לגבר? זה מה שיש לך לומר על הזין המדהים שפתח לך את התחת?" שלפתי מתוך מגירת התחתונים שלי תחתונים מנומרות וזרקתי לעברו "דברים פה הולכים להשתנות, למרות שאתה עדיין קצת בארון, כבר ראינו שאתה הומו שרק רוצה שיזיינו אותו בתחת. קדימה, תלבש את התחתונים האלו עכשיו" ושוב קצת מלמולים אך הוא התפשט מולי והלביש על עצמו את התחתונים המנומרות. אין ספק שהן היו קטנות עליו בכמה מידות אך לזין העלוב שלו זה לא הפריע להתחיל ולהזדקר. שניינו ראינו את זה וסיסי נהיה אדום כמו עגבנייה בשלה מה שהביא לי עוד רעיון. "בוא אני אעזור לך עוד קצת" אמרתי בעוד אני צועדת לשולחן האיפור שלי. לקחתי שפתון אדום בוער וליפ גלוס ומשחתי את שפתיו. "אני מקווה לטובתך שאין לך שיחות ווידאו " צחקתי "אני עכשיו הולכת להתקשר לדאדי ובטח לאונן. תחזור לפה עוד שעה"

התקשרתי לדאדי והתחרמנתי נורא רק מלשמוע אותו קורא לי ״נסיכה יפה שלי״ בקול המחוספס והגברי שלו. התהלכתי בבית ודיברנו קצת על הה ודה בעוד אני מתענגת על קולו ומהחופש לשוחח איתו. עד עכשיו השיחות היו שמורות למחוץ לבית אבל מאז ליל אמש הרגשתי חופשיה ומשוחררת. הבנתי כמה טוב יכול להיות לי ושנדרש שינוי בבית פה לכולנו. סיפרתי לו על סיסי, על התחתונים המנומרים והוספתי שזו לא הפעם הראשונה שהוא לובש בשבילי בגדים תחתונים נשיים, סיפרתי לו על הפעם ההיא שהוא לבש גרביוני תחרה ושזיינתי אותו דרך חור שעשיתי בגרביון וגם על הפעם בביא שלבש בייבידול אדום שלי . סיפרתי לו על זה ששמתי לו שפתון עכשיו ושזו לא הפעם הראשונה גם כן.

נשכבתי על המיטה ואוננתי קצת, דחפתי אצבעות ושפשפתי את הדגדגן תוך כדי שאני מתארת  לדאדי מה אני עושה. בתחילה  דאדי ביקש שאגיד לו מצב החור, כמה הוא רטוב וכשסיפרתי לו שאני כבר כמעט צריכה חיתול הורה לי  לזיין את עצמי עם שתי אצבעות. כמה דקות אחר כך כבר הייתי ממש קרובה לגמירה. ההשפלה של סיסי יחד עם הקול המהמם של דאדי נתנו לי את כל האוירה והכוס הבוער שלי הגיב כמו שצריך. הרגשתי שאני כמה שניות לפני הפיצוץ עד שלפתע ההומו הופיע בדלת עם השפתון הקצת מרוח וזקפה בתחתונים המנומרים שלי. הוא התעלם מהעובדה שאני מזיינת את עצמי ושאל אם הוא יכול לשכב לידי ולאונן. צרחתי עליו שיעוף מכאן עכשיו אך דאדי שמע זאת והורה לי לעצור. הבטתי בסיסי במבט רושף, מאשימה אותו באורגזמה שירדה לטימיון. דאדי המשיך והורה לי להניח את הטלפון על המיטה ולהפעיל את הרמקול כך שנשמע אותו שניינו.

התיישבתי וסיסי קרב אל המיטה בזהירות

"שומעים אותי שניכם?" בקע קולו של דאדי מהטלפון

"כן דאדי" ענה סיסי מתכופף מעט לכיוון הטלפון. הדם שלי בער! התרוממתי והעפתי לסיסי סטירה אדירה שהעיפה אותו אחורה "אתה לא קורא לו דאדי!! יא הומו עלוב!! אתה יכול לקרוא לו אדוני אבל הוא רק הדאדי שלי" סיסי הביטי הי מרחוק עם מבט מפוחד.

מבעד לטלפון נשמע צחוקו של דאדי

"תשכבו שניכם על המיטה ותתחילו לאונן, כל אחד עם עצמו ואני אסביר לכם מה עומד לקרות פה" עדיין רתחתי אבל הכוס שלי שמח לקבל שוב מגע יחד עם הקול המלטף של דאדי

"סיסי, אתה חרא של זיון. זה שאתה הומו זה ברור אבל אתה גבר מכוער שלא בא לי לגעת בו בכלל. אהבתי את הכיוון שהתחילה איתך הבוקר הזונה שלי ואם תצליח להפוך לכוסית אולי אחזור לזיין אותך שוב. בינתיים הזונה שלי רשאית לעשות בך ככל העולה על רוחה. אתה מציית להכל ומתייחס לזה כהכנה עבורי. אם אני אשמע ממנה שאתה עושה בעיות אני אעניש אותך בחומרה בפעם הבאה שניפגש" שמעתי את נשימותיו של סיסי מתגברות והוא התחיל למלמל "כן אדוני… כו אדוני…." ראיתי שהזין הקטן שלו כבר עמד חזק. ידעתי שהוא מתקרב לאורגזמה.

"זונה שלי, את שם עדיין"

"כן דאדי" נאנקתי. אני כל כך אוהבת שהוא קורא לי כך והכוס שלי הגיב בהתאם "סיסי פה עוד רגע גומר" סיפרתי לו בזלזול

"מעולה" אמר דאדי "תשאירי יד אחת בכוס שלך ועם היד השניה תתחילי ללטף לו את הביצים. אני רוצה לספר לו איך אני מתכנן לסמן אותו בפעם הבאה שאגיע אליכם" ידי נשלחה אל סיסי והרגשתי את הביצים שלו נפוחות עד מאוד

"בפגישה הבאה אנחנו נעלה יחדיו לחדר השינה ואתה תשכב עירום על הרצפה ותספר לנו איזה עלוב אתה וכמה אתה חסר תועלת אתה לזיונים מכל המינים. אני אעמוד מעליך והזונה שלי תאונן לי עד שאגמור לך על הפנים. לאחר מכן אתה תשאר לשכב על הרצפה עם הזרע על הפנים ואני אקח את הזונה שלי למיטה ואקרע לה את כל החורים. אתה תשכב שם ותשמע אותה כואבת ומתענגת וגומרת אין ספור פעמים בעוד הזרע שלי מתייבש לך על הפנים. אבל זה לא הסוף, כשאסיים איתה ניקח אותך לאמבטיה ונתשתין עליך שנינו ונעזור לך להפטר מהזרע היבש שנדבק אליך"

ראיתי את העננה שעברה על פניו של סיסי. הוא פנה אל הטלפון וביקש מדאדי לוותר כי הוא לא מסתדר על מקלחות זהב ושזה מגעיל אותו. התרוממתי גם אני וסטרתי לו "הוא כלבלב מטופש והוא חייב אילוף . בפעם הבאה שתגיע אנחנו נשתין עליו באמבטיה הוא חייב ללמוד להיות כנוע"

ביקשתי מסיסי שישכב בעמידת נר וינסה להגיע עם הזין לפה. הוא לא הצליח עם הזין הפצפון שלו ובמקום זה שיחק איתו עם היד. "סיסי, תתייחס לזה בתור אימון מכיוון שאני לא רואה" אמר דאדי הטלפון "עכשיו יש לנו עוד דבר לעשות במפגש הבא"

עזרתי לסיסי לכוון אל פניו ואמרתי "עכשיו שאתה מגורה, ספר בבקשה לדאדי מה אתה כל כך אוהב בו" סיסי המשיך לאונן בשקט ואני סטרתי לו "קדימה, אנחנו ממתינים פה לשמוע מה את חושב" סיסי המשיך להתנשף אך דומם. שלפתי מהמגרה דילדו ענק שמעולם לא השתמשנו בו ונופפתי אל מול פניו "או שאתה מתחיל לדבר או שאתה מקבל את זה בתחת בלי שום סיכוך. אני סופרת עד שלוש" אמרתי וקירבתי את הדילדו לישבנו

"לא לא בבקשה לא" התחנן סיסי והמשיך "אני חושב על איך האדון דאדי מזיין אותי בתחת. אני חושב על איך הוא מעמיד את שנינו על שש ואחרי שהוא מזיין אותך הוא עובר ומזיין אותי בתחת עם הנוזלים שלך" הדיבורים יצאו ממנו בקושי יחד עם ההנשפויות ואנחות העונג. קולו הגברי והבטוח של דאדי בקע מהטלפון "אז אתה אוהב שגברים דופקים אותך? מעולה, כי זה בדיוק מה שיקרה. אתה יכול לגמור" לא עברה שניה וסיסי התיז על עצמו מנה גדושה של זרע שהתפזרה על כל פניו. העברתי אצבעות על פניו גורפת את הזרע לעבר שפתיו. הבטתי בגבר העלוב, שאמנם קורא לי אשתי, אך כנראה כבר לא יזכה לזיין אותי לעולם.

מחשבה 1 על “קוקהולד מסומן”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)