משחק זוגי של זוג דתי – חלק חמישי

חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4, חלק 5, חלק 6

הם היו גמורים מעייפות ותוך מספר דקות שני הזוגות נרדמו. באמצע הלילה עדי מתעוררת לקול רעש שעולה מחוץ לאוהל. אחרי כמה שניות של בלבול היא עוצרת את נשימתה. אין ספק מדובר בגניחות. היא שומעת את קולה המוכר של נעה חברתה הטובה כשהיא נאנחת, ובמקביל היא שומעת קולות של מלמול של אבי. האוהלים שלהם מרוחקים כעשרה מטרים האחד מהשני אבל בלילה הרעש הקול נשמע למרחקים. "תמצוץ לי כן תלקק לי כן כן…. ככה אני אוהבת…" "עוד אצבע.. כן חיים שלי.. וואו… עכשיו… תכניס אותו.. כןןןןןןןןןןןן… אתה מלך.. חולה על הזין הארוך שלך. כןןןן" עדי הספיקה לשמוע קול אנחה כבדה של אבי. קול שלא השאיר ספק- גם אבי גמר. ועוד איך גמר. עדי הייתה רטובה. היא נזכרה בחוויה שלה לפני חודש אצל ילנה. חוויה שהיא זוכרת כל יום מחדש. הרטיבות בתחתוניה עכשיו הזכירה לה קצת מהרטיבות שלה על המיטה של ילנה. היא החלה ללטף את עצמה שם למטה באיבר הגועש שלה.. אחרי מספר דקות היא החליטה שעכשיו תורה להשמיע קולות. היא נצמדה לבעלה יוסי והחלה ללטף את איברו הקטן. אחרי מס' שניות יוסי הרגיש את ידה אוחזת באיברו המתוח. הוא הסתובב ונישק את עדי בשפתיים. הוא אף פעם לא התנגד לסקס, אך נזכר לפתע שהם נמצאים במקום ציבורי ומספר מטרים מהם נמצא זוג שהם מכירים טוב מאוד. הוא התקרב לאוזנה של עדי ולחש לה "בואי נעשה את זה בשקט שהם לא יישמעו" "אל תדאג, הם מרגישים בנוח איתנו לפני שנייה גם הם שכבו" יוסי הופתע אך לא עצר והחל להפשיט את אשתו האהובה. אחרי שהוריד את חולצת הטריקו שהיא לבשה ופתח את החזייה השחורה שלה ניגש למלאכת ליקוק השדיים שכה אהב. "תדבר אליי, תגיד לי שאתה אוהב את הציצי שלי" ביקשה עדי. יוסי היה באקסטזה. הוא נישק את הציצי של אשתו ובראשו עדיין התמונה של אשתו של החבר הכי טוב שלו והישבן החצוף בתוך תחתוני החוטיני שלה. "אני אוהב את השדיים שלך" נענה יוסי לבקשת אשתו. "מה אתה אוהב בהם?" אתגרה עדי את יוסי. "אני אוהב למצוץ אותם". יוסי לא האמין למה שהוא מוציא מהפה אבל האנחות של עדי והסיפור של הלילה הזה הותיר אותו ללא שיקול דעת. הוא היה באטרף שלא ידע הרבה זמן. הוא קירב את הזין שלו לכוס של עדי ותוך כדי דחף לאשתו אצבעות בעדינות. הוא הרגיש שהיא גומרת עוד שנייה והחליט שזה הזמן. הוא דחף את הזין העבה שלו לכוס הרחב של אשתו. שני פמפומים חזקים והוא ועדי גמרו בקול תרועה רמה. הם התנשקו והתחבקו ותוך כמה דקות נרדמו שניהם.

בינתיים באוהל השני נעה נרדמה אבל אבי היה חייב להשתין. הוא ניסה להתאפק אבל אחרי כמה דקות שבהם לא הצליח להירדם התחיל לשמוע את המשגל הסוער מהאוהל הסמוך. אבי מצא את עצמו מלטף את הזין המתקשה שלו למשמע קול אנחותיהם של חבריו הטובים. הוא החליט שעדיף לצאת מהאוהל ואם נעה תתעורר אז לומר לה שיצא להשתין. הוא יצא מהאוהל שלהם ונעמד בקרבת האוהל של עדי ויוסי מאחורי עץ והחל ללטף את הזין שלו שהתכווץ בינתיים. הוא לא הספיק להעמיד אותו שוב וכבר שמע את עדי ויוסי גומרים ביחד. הוא הצטער שלא היתה לו הזדמנות לבצע את זממו כראוי ולגמור יחד איתם והחליט להשתין ולחזור לישון. הוא לא שם לב שמהאוהל שמד מאחוריו יצאה עדי. היא גם הייתה צריכה להשתין. היא התרחקה מהאוהלים והלכה לכיוון עץ שעמד במרחק עשרים מטר מהאוהל שלהם. לפתע ראתה דמות לא ברורה משתינה על אותו עץ. אחרי כמה שניות הבינה שזה אבי. אבי הספיק לסיים להשתין וכשהבחין בעדי מיהר להכניס את האיבר שלו לתחתוני הבוקסר שלו. זה הספיק לעדי. הכלי של אבי היה שונה ממה שראתה עד היום. הוא היה ארוך. הרבה יותר משל יוסי בעלה. הוא היה נראה גם דק. וזה נראה שהוא היה גם חלק. אבי היה נבוך. עוד התקרב לכיוון עדי בחזרה לאוהלים. הוא הבחין שהיא לובשת מכנסי טרנינג שנתנו לה מראה פשוט בשונה מהמראה המגונדר הרגיל שלה. היא לבשה גם חולצת טריקו גזורה שהבליטה את העובדה שהשדיים שלה ללא חזייה. השדיים שלה בלטו מהחוצה והפטמות שלה יצרו עיגולים קטנים שהתגלו לאבי ככל שהתקרב.

"מה את עושה ערה בשעה כזו?" שאל אבי בתמימות. "זה מה שבאתי לשאול אותך בדיוק… למרות שאני מבינה שבחרנו את אותו עץ כדי להשתין הא?" ניסתה עדי להפיג את המתח בקצת הומור. אבי היה עכשיו במרחק חצי מטר מעדי והוא לא יכול היה להפסיק לבהות בשדיים המושלמים שלה. עדי הבחינה בכך והסמיקה. המבט של אבי גרם לה להרגיש מחוזרת. היא אזרה אומץ וסנטה באבי "גם לאשתך אתה בוהה ככה בחזה?" אבי היה נבוך אבל לא נשאר חייב "אם היה לה כזה חזה אז אולי הייתי בוהה בו ככה…" עדי הייתה בשוק. היא ידעה שהם חצו גבול. "טוב אני מתנצל" אמר אבי "לא הייתי צריך לומר את זה. בואי נלך לישון ונשכח מזה" עדי הסכימה והבינה שגם הגיבה בחיפזון. הם נפרדו והיא הלכה להשתין מאחורי העץ. כשהתקרבה לאוהל הבחינה באבי משחק בטלפון הנייד שלו. "הכל בסדר?" שאלה. "כן אני פשוט לא מצליח להירדם". אבי ישב על הכיסא חוף ונשען לאחור. עדי הבחינה שהבוקסר הלא כל מהודק שלו לא מצליח לכסות את האיבר הארוך שלו. הכיפה של אבי התגלתה כמעט לגמרי והוא לא שם לב לכך. עדי בהתה ביוסי ובזין שלו כמה שניות ושוב חשבה לעצמה שכנראה הזין של אבי כפול באורכו מהזין הקצר של בעלה. יוסי הבחין במבט של עדי והמבטים שלהם הצטלבו לשנייה. הוא החליט שעדיף לחזור לישון. עדי הייתה נבוכה אך גם היא חזרה לאוהל ונרדמה לאחר מספר דקות.

הטיול שלהם נגמר למחרת בערב כשהם הגיעו בחזרה הביתה לאופקים. הם חשבו שהוא נגמר. הוא המשיך עוד הרבה אחר כך. והוא הגיע למקומות שמעולם הם לא חשבו שהוא יגיע. מאז אותו לילה הזין של אבי היה כוכב מרכזי בפנטזיות של עדי. הוא חזר שוב ושוב ואיים על האיבר של יוסי במאבק הבכורה. יוסי לא ידע מאומה. אבל באותו לילה שבו חזר מהעבודה הוא הרגיש שבפנטזיה של אשתו יש שחקן נוסף והייתה לו תחושה שהוא מכיר אותו.

3 מחשבות על “משחק זוגי של זוג דתי – חלק חמישי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)