מושפל בבית

איך הפכתי לקוקהולד ממש מתחת לאף בבית שלי

פעם יצאתי עם בחור חתיך ומדהים שעבדתי איתו שדי השתמש בי. זו הייתה מערכת יחסים חד צדדית לחלוטין. עשיתי הכל בשבילו, והוא לא עשה כלום בשבילי. הייתי קונה לו דברים ולוקח אותו לארוחת ערב והוא אף פעם לא עשה אותו דבר עבורי.

אפילו חיי המין שלנו היו חד צדדיים. כל מה שהוא היה צריך לעשות זה להקיש באצבעותיו ונפלתי על ברכיי לרדת לו, אפילו במכונית או בתאי השירותים בעבודה. אבל הוא אף פעם לא עשה את זה עבורי. הוא אפילו לא נגע בזין הקטן שלי, שלא לדבר על למצוץ אותו. לעתים קרובות הוא היה מתבדח על חשבוני ואומר שאמא שלו תמיד אמרה לו לא להכניס דברים קטנים לפה.

הייתי מגמר אותו, והוא היה יורה את השפיך על הפנים שלי, מנגב את הזין על השיער שלי, יורק עליי ופשוט יוצא מהחדר, ואני נשאר לשפשף את הזין הקטן והדפוק שלי עד שיוצאות הטיפות הקטנות שלי. לבד. בעצמי.

אם הוא היה מנסה לגעת בי תמיד הייתי מביך את עצמי…הייתי גומר מהר מדי וגם זו הייתה רק דליפה קטנה, זרזיף קטן. לא כמו צילומי גמירות של מטחי זרע משמעותיים וגדולים כמו בסרטוני הסקס שידעתי שהוא רואה כדי לאונן…

או לפעמים כשהייתי איתו הרגשתי שאני לא מספיק עבורו ואיבדתי את הזקפה…

זה היה מצב של הפסד-הפסד. אם הייתי מתקשה, גמרתי מהר מדי, ואם הייתי מחזיק מעמד הייתי מתעצבן ואז הזין שלי היה מפסיק לתפקד והופך לקטן עוד יותר!

הוא נתן לי לנסות לזיין אותו רק פעם אחת, זהו. הוא לא הרגיש אותי, והמשיך לשאול אם אני כבר בפנים. בזמן שניסיתי בכל כוחי לזיין אותו, הוא שיחק משחקים בטלפון או שלח הודעות טקסט. זה היה כאילו זו הייתה מטלה ושעממתי אותו.

לפעמים הוא היה שוכח לנקות את היסטוריית הדפדפן במחשב שלו והייתי רואה את האתרים שהוא מבקר בהם. ההסטוריה כללה הרבה חדשות, זרגים ענקיים ואתרי השוואת זין. אוננתי במחשבה שהוא מאונן על בחורים עם כלי ארוך וגדול.

ככל שחלף הזמן, למרות שגרנו יחד הוא התחיל להתרחק קצת, הוא תמיד עבד עד מאוחר ולעתים קרובות, הכריח אותי לקחת את המשמרות שלו כדי שיוכל לצאת עם החברים שלו.

יום אחד הוא ביקש ממני לעשות במקומו את המשמרת כדי שיוכל לבקר מישהו. הוא נפגש עם הבחור הזה בזמן שיצאתי איתו. הוא אמר לי שזה חבר ותיק מבית הספר… לא ידעתי שזה המאהב שלו ושהוא בוגד בי איתו אונליין במשך חודשים! המפגש הזה היה כדי שהם סוף סוף הם יוכלו להזדיין!

הייתי כלבה קטנה בשבילו.

הבחור התקרב אלי, גבוה שחום וחתיך, והאקס שלי הציג אותו בחיוך גדול ונרגש. לחצתי את ידו והאחיזה שלו הייתה כל כך חזקה, אינטנסיבית וגברית שממש צעקתי "אוו!" ונאלצתי לשפשף את ידי הקטנה והרכה. הוא ציחקק ואמר שהוא לא התכוון לפגוע בי, וקרא לי "בחור קטן" וחייך כשהעיניים של האקס שלי אורו.

ניקיתי, ועשיתי את כל המטלות בזמן שהם דיברו וצחקו. הבחור כל הזמן טעה בשמי… התחלתי לקבל את ההרגשה שזה בכוונה, כמו סוג של בדיחה אבל לקחתי את זה בקלות, זרמתי עם זה.

הייתי כמו משרת להוט, "אפשר להביא לך משהו אחר?" "נוח לך?" "תן לי להביא לך עוד משקה"… מביא להם משקאות וחטיפים. כל אותו הזמן האקס שלי לחש באוזן של הבחור הזה והוא חייך אליי, והם צחקו בינהם ואף פעם לא סיפרו לי את הבדיחה.

בישלתי להם ארוחת ערב ממש נחמדה והם אכלו בזמן שהתכוננתי לעבודה. (לקחתי שוב את המשמרת שלו, כדי שיוכל לבלות עם חברו.) אחר כך ניקיתי כשהם יושבים יחד על הספה. גיליתי מאוחר יותר מחבר שהוא התרברב בפניו, שהוא התעסק עם הבחור הזה על הספה כשניקיתי אחרי הבלגן שלהם… בבית שלי. מתחככים אחד על השני ונוגעים מאחורי הגב שלי… אני מניח שזו הייתה הבדיחה שהייתה כל כך מצחיקה… אני.

כשהגיע הזמן שלי ללכת, האקס שלי דחף אותי החוצה. איחלתי שיהיה להם ערב טוב ושהחבר שלו ירגיש כמו בבית, ואמרתי לאקס שלי לטפל ב"חבר" שלו ולדאוג שיהיה לו כל מה שהוא צריך.

הם כנראה נגעו אחד לשני במפשעות רגע לפני שעזבתי, כי כשלחצתי את ידו של המאהב לשלום, היא היתה חמה ומזיעה, אז אני דיי בטוח שהם שזה מה שהם עשו.

שוב, האחיזה שלו הייתה כל כך איתנה וחזקה… בניגוד לאחיזה הרופפת והרופסת החלשה שלי. הוא לחץ כל כך חזק… הייתי כל כך חלש לעומתו. אני מניח שהוא הראה לי מי הבוס. נראה היה שהאקס שלי ממש נהנה מזה כשהמאהב שלו גרם לי לבכות שוב… העיניים שלו נדלקו והוא נשך את שפתיו.

אני ממש זוכר שהם פרצו בצחוק כשסגרתי את הדלת… באותו זמן חשבתי שזה משהו מצחיק בטלוויזיה.

…עיוור מדי בכדי לראות מה קורה ממש מולי.

 

כמה ימים לאחר מכן חליתי מכל העבודה הנוספת שעשיתי. ניסיתי לשלוח הודעה לחבר שלי אבל הוא לא הגיב. לבסוף כשתפסתי אותו אמר שהוא צריך לעבוד עד מאוחר אבל הוא יביא לי מרק אחר כך… ואז הוא התעלם מכל השיחות שלי בהמשך הלילה והלך למסיבה עם ה"חבר" שלו. … הוא מעולם לא הביא לי את המרק.

…אני אפילו לא חושב שהוא חזר הביתה באותו לילה.

כשסוף סוף חזר הביתה למחרת בבוקר הכנתי להם ארוחת בוקר ואז הם התעלפו בחדר האורחים. האקס שלי אמר שהוא לא רוצה להדבק מחיידקים שלי.

כשניקיתי את הבלגן שלהם, שמתי לב שהוא השאיר את הטלפון שלו… מצאתי תמונות והודעות טקסט בטלפון של החבר שלי! הזין של החבר במלא הדרו! הוא היה מאסיבי! משהו כמו 18 ס"מ ארוך, מוצק. היה לו אפילו סרטון של הבחור מאונן, וגומר במטחים מלאים שפיך לבן וסמיך! ההודעה אמרה לחבר שלי למסור שלום ללוזר הקטן מהמאהב שלו, וכמובן שהוא קרא לי בשם הלא נכון. האקס שלי צחק בקול ואמר לו שהוא ידאג לספר ל"בחור הקטן" (לי).

נפגעתי וכעסתי כשחיברתי 2 ו-2 ביחד. אבל התרוץ העלוב לזין הקטן שיש לי התקשה כשראיתי אותם צוחקים עליי, משווים את הזרג של המאהב לקישקוש הקטן שלי וראיתי שהוא גבר יותר ממה שאני יכול להיות אי פעם.

הוצאתי את התולעת הקטנה שלי עם 2 אצבעות ממש שם בסלון, וחשבתי איך הם בגדו בי בלילה הקודם. דמיינתי את כל הבדיחות שסיפרו על חשבוני, משפילות אותי בבית שלי. שפשפתי חזק מאד תוך מחשבה על איך שהם צחקו והשפילו אותי בזמן שהם הזדיינו במסיבה ההיא… עם "חבר" שלי בידיעה שהוא שם עם מישהו אחר… (שפכתי כל כך הרבה, זה היה כמעט כמות רגילה בהצטיינות!)

בשאר היום לא אמרתי על זה כלום, אבל שמתי אליהם יותר לב, התבוננתי בהם כשהם חשבו שאני לא שם לב.

בכל פעם ש"חבר" שלו היה משתמש בשירותים הוא תמיד היה משתין בכל מקום… וזה תמיד היה ממש לפני שנכנסתי לשם אז הייתי צריך לנקות את השתן שלו. הוא היה חוזר לספה עם החבר שלי ולחש לו משהו באוזן, ואז שניהם היו מביטים לכיווני… ואני הייתי הולך לנקות לו את השתן…

באותו לילה העמדתי פנים שאני נרדם מוקדם… חיכיתי לראות מה יקרה… לאחר כשעה, החבר שלי התגנב מהמיטה ונכנס לחדר המאהב שלו. קמתי והלכתי על קצות האצבעות לדלת. שמעתי אותם מזדיינים על המיטה… שמעתי אותם גונחים וצוחקים, קפיצי המיטה קופצים, יכולתי לשמוע רק בקטעים ממה שהם אומרים "בחור קטן" "לוזר" "פתטי" "כל כך הרבה יותר גדול ממנו"

הצמדתי את אוזני אל הדלת, ממש קרוב בניסיון לשמוע עוד…

בכיתי כמו לוזר קטן, אבל היה לי קשה לשמוע אותם צוחקים עליי… הוצאתי את הפיפי הקטן שלי והתחלתי לסחוט אותו בזעם עם האגודל ו-2 אצבעות שלי כשאני מקשיב להם מזדיינים מהצד השני של הדלת.

…כשהם סיימו החבר שלי חזר פנימה… העמדתי פנים שאני עדיין ישן. הוא זחל למיטה והעיר אותי. העמדתי פנים שאני מבולבל, ושאלתי מה הוא רוצה… כנראה שהוא חרמן ורצה שאלקק לו את התחת ואז הכריח אותי לתת לו מציצה!

לעזאזל ! כמובן שעשיתי את זה. אכלתי אותו מבחוץ וטעמתי מהמטען המלוח של המאהב שלו. ליקקתי את זה כמו כלב. יכולתי לשמוע אותו צוחק… יכולתי לראות כמה חזק הוא אם הוא גורם לי לנקות זרע של גבר אחר מהחור שלו. הוא נהנה לזרוק אותי, לא לכבד ולהשפיל אותי… כל כך נפגעתי… אבל גם הייתי כל כך מחורמן!

הוא שאל אם אני אוהב את זה, והאם זה טעים. הנהנתי והלכתי לשטוף את הפה שלי, אבל הוא דחף אותי למטה, טיפס עליי והתיישב על הראש שלי. הוא דחף את הזין שלו לפה שלי והתחיל לזיין אותי חזק יותר מאשר אי פעם. הוא רטן כשאינסטינקט הבליעה החזק שלי סגר עליו. הביצים המיוזעות שלו טופפו על הסנטר שלי, והוא המשיך למלמל דברים בין הנהמות. היה קשה להבחין בקולות דרך ה"גאג" בפה שלי וסטירות הביצים שלו, אבל זה נשמע קצת כמו: "קחי את זה כלבה!" "כוס מזוין" "כלבת זין קטנה ומזוינת!" אבל שוב, היה קשה לשים לב באמת.

כשלא יכל היה להתאפק יותר, הוא שלף אותו מהפה שלי ושפשף את הזין הפועם הקשה שלו רק סנטימטר מעל פניי! הוא התפוצץ וירה מטחי שפיך ממש בין העיניים שלי! זה היה מושלם יותר ממה שאי פעם ראיתי אותו גומר בכל מערכת היחסים שלנו! הפנים שלי היו מכוסות… השפיך ניתז על כל הגוף שלי כמו ציור של ג'קסון פולוק.

קמתי לנקות את עצמי, אבל הוא אמר לי לא להתנקות… הוא אמר שזה יהיה כל כך מדליק אם אתן לזה להתייבש ואשן בנוזלים שלו כמו עם מסכת פנים. הייתי שיכור מהכוח החדש הזה שלו, ורציתי לרצות אותו כמו תמיד אז אמרתי בסדר.

נתתי לכמות העצומה של השפיך הסמיך שלו להתייבש ולהתקשות על פניי לפני שנרדמתי.

בבוקר הכנתי להם ארוחת בוקר ואפילו לא התעמתתי איתם… הייתי יותר מדי תינוק פחדן, אז פשוט הכנתי להם מה שהם רוצים והתלהבתי מהם כמו כלבה משרתת קטנה. …לאורך כל הזמן הם היו קצת גסים ותובעניים. והחבר שלי כל הזמן לחש באוזן של המאהב שלו, בזמן שהוא צחק לכיווני.

בטח שכחתי מ"מסכת הפנים" שלי מלילה שעבר כי אף פעם לא הלכתי לשטוף אותה… כשהם ישבו זה בצד זה ליד שולחן המטבח, המאהב שלו חייך אליי ושאל אותי אם הזלתי ריר בשנתי. כמובן שהוא קרא לי בשם הלא נכון, וכשהגשתי להם את האוכל הוא נראה מופתע, ואמר לי שאני בטוח מזיל הרבה ריר בשינה כי עדיין יש לי המון ריר יבש על הפנים!

החבר שלי החניק צחקוק, והמאהב שלו גיחך בזחיחות. הפכתי לאדום בוהק וברחתי משם במהירות כדי לנקות את הפנים לפני שאני יוצא לעשות עוד משמרת במקום החבר שלי. הם חייכו אחד אל השני ופרצו בצחוק ברגע שיצאתי מהחדר… ואני נרתעתי מצחוקם במקלחת, משפשף את ידי הרטובה על כל הפנים שלי כדי להרגיש את השפיך הסמיך שלו על פניי.

 

***

 

בסופו של דבר האקס שלי התחתן עם הבחור… הוא שלח לי פאקינג הזמנה לחתונה שלהם! כשאמרתי לו שאני לא יכול להגיע, הוא הציע שבכל זאת יהיה נחמד אם אשלח להם מתנה לחתונה, ושלח לי קישור לרשימת הקניות שלו.

הוא אמר לי שהוא מאוד רוצה שאשיג להם משהו שהם באמת ישתמשו בו הרבה, כדי שכשהם ישתמשו בו יוכלו לחשוב עליי… די ריגש אותי, ושאלתי מה הוא הציע. הוא שלח את הקישור לפריט הבודד… סט חדר שינה מכותנה ומשי מאוד יקר… סדינים, שמיכה, שמיכת פוך, כריות וציפיות…

עשיתי מה שהוא ביקש… הזין שלי בתגובה התקשה מיד כשהכנסתי את פרטי כרטיס האשראי שלי וביצעתי את הרכישה. שפשפתי את זין הדגדגן הקטן שלי דרך המכנסיים וחשבתי שהם מזדיינים על המתנה שלי ויצחקו עלי בליל הכלולות שלהם.

שפכתי את המטען הקטן שלי במכנסיים וביקשתי ממנו לשלוח תמונות כשיקבלו את המתנה… הוא לא אכזב.

2 מחשבות על “מושפל בבית”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן