להזמין לך מונית?

סיפור אמיתי מחדר המיטות שלנו, בסופש.

מאז תחילת שנת הלימודים, הילדים הקטנים שביסודי בבית ביום שישי, מה שכמובן שינה לנו את הרוטינות.
היינו עסוקים אתם רוב היום, אז לא התכתבנו, ועשינו טיזינג אחד לשני, כמו שאנו רגילים. עד הערב לא ידעתי אם יהיה מפגש אוהבים.
בגלל הגינה הגדולה שלנו, בימי הקורונה אנחנו בעיקר מארחים. גם השישי היו זוג חברים עם ילדות, אך מכיוון שיש להם תינוק, הערב הסתיים מוקדם.
אם אתם עוקבים אחרי הסיפורים שלי, אני מכין עבור הגברת את ההלבשה התחתונה, כשהיא מתקלחת. הפעם הייתי בחוץ, מארגן את הגינה, כשהיא כבר נכנסה להתרחץ. אין דבר חשבתי, את רוב התחתונים שלה אני אוהב, גם את הפשוטים עם הפפיון הקטן.
נכנסתי להתרחץ, להתגלח, לגזור ציפורניים, תמיד חשוב. גם אני לא השקעתי הפעם בתחתון, ולקחתי את הראשון מהמגירה. עשיתי סיבוב ילדים בבית, לראות שכולם ישנים, ואל חדר השינה שלנו.
החדר היה מואר באור חלקי, היא שכבה וקראה משהו בנייד – גופיה ארוכה, רגליים חטובות וארוכות, ותחתונים שלא הכרתי. מיד התחלתי להרגיש זרימת דם באגן. התקרבתי והתבוננתי, תחתון כחול, פפיון קטן בגומי העליון, אבל הוא היה שקוף בחלקו , כלומר פס שקוף, פס כהה, שאפשר לראות את שיער הערווה, המסודר שלה. ליטפתי אותה מעליו, "חדש?", שאלתי… "לא, פשוט הרבה זמן הוא היה אמור במגירה", היא ענתה. "הולכת לנעול את הדלת", היא אמרה וקמה, מאפשרת לי מבט אל הישבן. וואו, החלק האחורי לא בייש את הקדמי, נדמה לי שקוראים להם תחתונים ברזילאים, כאלה שרוב הישבנים בחוץ, היא נראתה מדהים, ואני כבר הייתי דרוך.
"אתה כבר מוכן ", אמרה כשנשכבה לידי מחייכת אל הזיקפה הבולטת," אלה התחתונים מותק, את נראית בהם אלוהית ", ציינתי. "איזה תחתון שלי את הכי אוהבת?“, אמרתי, והיא ענתה “אין לי העדפה, לא התחתון הוא מה שאני אוהבת אצלך“, וליטפה אותי. עוד הבדל בין נשים לגברים, חשבתי לעצמי, כמה מראה עיניים מוסיף לי, ולה זה לא משנה.

שכבנו על הצד, קרובים אחד לשני, הירך שלי בין בין הירכיים שלי, הזקפה שלי מתחככת ברגלה. ליטפתי אותה לאט, בראש, בשיער, בכתפיים – לאט, יש לנו הרבה זמן, מרגיש את הגוף שלה הופך נינוח יותר ויותר. הנשימה עמוקה, השפתיים מעט פתוחות.
חייכתי, והמשכתי במגע עדין ואיטי, הירך שלה נצמדה אליי, והיד שלה החלה ללטף את התחתון, מעל, עוברת מלמעלה למטה, עד איזור האשכים, מעסה, עולה יורדת, והגוף שלי כמובן מגיב אליה, הזקפה גדלה, מתקשחת, מה שהופך את מגע הבד ליותר מגרה. נישקתי אותה בשפתיים, בתחילה בנשיקות קטנות, ונסוג, ושוב, מרגיש את הראש שלה מתקדם לעברי בכל פעם שהתרחקתי.

שיניתי תנוחה, ורכנתי מעליה, הברכיים שלי משני צידיה, ואני מעל, מביט על הפרצוף היפיפה שלה. בעוד אני מתכופף לנשק אותה, היא שלחה יד את תוך התחתונים שלי, שעכשיו היו מולה והחלה ללטף – "איזה כיף מותק", לחשתי לה באוזן, והיא הגבירה המהירות.

שוב שיניתי את המקום בו הייתי, ישבתי לצידה על הברכיים כישיבה של תחילת אימון קראטה, ליד האגן שלה, הרמתי את הגופיה, וחשפתי את הבטן והחזה שאני כל כך אוהב. היד שלה ממשיכה ללטף את איבר מיני, שהיה כבר מחוץ לתחתון, בתנועת חליבה, היא יודעת שזה משגע אותי.

נישקתי לה את הבטן, בנשיקות קטנות, עולה לכיוון החזה – הכי כיף זה כמובן ללחוץ ולמעוך את הציצי האיבר המופלא הזה, אך הייתי עדין, ליטופים עם האצבע מסביב לעטרה, ומתחת לשד, ליקוק עדין של פטמה, ולחיצה קטנה עם האצבעות מצידה. היא הזדקרה, כשינקתי אותה

התיישבתי על הברכיים וליטפתי אתה מהלחי, לחזה, לבטן, אל בין הירכיים. מיקמתי את היד מעל התחתון, קצת לחצתי ועצרתי את התנועה, נושם, מחייך, מלטף אותה בלחי, ומאפשר לה להתרגל ולהניע מתחתי את האגן. היד נכנסה מצד התחתון אל שפתיה הדשנות, ליטפתי בעדינות, למעלה למטה, מרגיש את צידי הירכים, ולאט הפרדתי עם האצבעות את שפתותיה, באצבע נוספת מתחיל להרגיש את פתח הנרתיק הרטוב.
תנועות הידיים היו מסוכרנות היא עולה ויורדת על איברי, ואני עולה ויורד באיבר מינה. ליטפתי מסביב לפתח הנרתיק, והכנסתי אצבע עמוק לתוכה, מאפשר לה להתרגל. הגניחות הקטנות העידו על העונג שלה, הוצאתי מעט על האצבע לאחור, ועיסיתי את אזור הגי שלה, הגוף שלה הגיב למגע, ונצמד לאצבע, נישקתי אותה "איזה מדהימה את", מה שגרם לעוד גניחות לעלות מגרונה.
עוד אצבע הצטרפה בעינוג פנים הגוף שלה, שבמקביל האגודל נוגע בדגדגן. אווווייייי, היא גרגרה, "לדגדגן", ביקשה. האצבעות הרטובות ממיצי התאווה שלה, יצאו מהנרתיק, וטיפסו לאט אל העינוגית הבולטת שלה. החלו לנוע, למעלה ולמטה, בקצב אחיד, עם אותו סוג מגע – והיא, התחילה לגנוח בקול. "איזה קול מגרה יש לך", ציינתי, ונישקתי אותה בפה. היא ניצלה את ההזדמנות וחיבקה אותי חזק, מקרבת את הפה שלה לאוזן שלי.

האצבעות נכנסו לגופה שוב, הרטיבות היתה כאילו שהיא מתקלחת, הוספת חומר סיכה, ועלייה לדגדגן, עוד נגיעות, לחיצות, טפיחות, והאגן שלה התרומם והתחכך בעצמו באצבעות, הגניחות שלה גברו, עוצמת החיבוק עלתה, ובנגיעה אחת נוספת היא גמרה "אאאאאאההההההה", צרחה לי לאוזן, כשכול גופה רועד מהעונג, והרטיבות נספגת בתחתונים, "אהההההה", מלמלה, כשגופה נרגע ונפל למיטה.

הנחתי לה יד על הלב, ואיפשרתי לה להירגע. את האצבעות שיצאו מגופה, ליקקתי בתאווה, "את טעימה היום", אמרתי, ומחשבה התגנבה למוחי. קצת שוחחנו והתלטפנו והיינו מוכנים להמשיך..
"אפשר ללקק אותך?" שאלתי, והיא חייכה, ב"שמחה".
יש לי לשון ארוכה – בילדות הייתי מתערב עם חברים, מי יכול לגעת עם הלשון באף. כל פעם הם ניסו ולא הצליחו, ואני עשיתי זאת בקלות – מי היה יודע אז, כמה עונג התכונה הזו תביא.
התמקמתי שוב בישיבת קראטה, לצידה, מאפשר לה לגעת באיבר מיני, כשבנשיקות מהבטן, התקרבתי אל איבר מינה. נשקתי אותו מעל התחתון, עוצר ונושם את ריח הנשיות שלה, בכמה נשימות עמוקות. מנשק בעדינות את פנים ירכיה, מלטף ברפרוף, נהנה מהמיקום, מהקולות שלה, מהתזוזות הקלות של אגנה.
הסטתי את התחתון הצידה, ונשפתי על היוני שלה, רק נשיפה של רוח עדינה ומדגדגת. היא שכבה עם הברכיים למעלה, הידיים שלי הקיפו את ירכיה, ופיסקתי את שפתותיה מנשק לאט את החריץ, את השפתיים החיצוניות, ויורד אל פתח הנרתיק, החיבור עם פי הטבעת, ופי הטבעת עצמו.
ינקתי ומוללתי את השפה הימנית בפה, עברתי לשפתה השמאלית, שקיבלה את אותו טיפול. רק אז הלשון שלי, הרחבה, הגיעה את הדגדגן, ליקוק קטן, והמשך מטה, בתוך החריץ הרטוב שלה, אל פתח הנרתיק. לאט הכנסתי את הלשון לתוכה, וליקקתי את המיצים שלה, כל תנועת ראש, הלשון נכנסה עמוק יותר ויותר, עד שהיתה כולה בתוכה. הסנטר שלי צמוד לדגדגן, הלשון מלטפת את פנים גופה, האף נוגע בפי הטבעת.
זה שיגע אותה….הנעתי את כל הפרצוף והקצב של תנועת הלשון גברה. עליתי לדגדגן וינקתי אותה כמו המכשיר שקניתי לה בעבר, סטיספייר פרו 2, שעובד על עקרון היניקה. ינקתי ונשכתי קלות.
ידעתי שהיא מעדיפה אצבע, אז קמתי והחדרתי שתי אצבעות, בלי לנגב את הפרצוף שלי שהיה כולו רטוב מתערובת של רוק, ותאווה. כשעליתי לדגדגן עצרה אותי, "לא ככה. שכב על הגב", אז נשכבתי. מיד היא עלתה עלי לתנוחת רכיבה, מסיטה את התחתון שלה ימינה, ומתחילה להעמיד את איברי. התנועות שלה היו מהירות, החלטיות, הא רצתה לגמור. היא תפסה את הפין בבסיסו, והרגשתי אותה מכוונת אותו לדגדגן שלה, משחק של כמה תנועות, והיא כיוונה אותו אל הנרתיק שלה. כשהיה ממוקם, התיישבה במהירות, מכניסה את כולי לתוכה.
הרגע הזה של החיבור, תמיד היה רגע מאוד משמעותי בשבילי, החיבור של שני אנשים, זה שהיא מסכימה לארח אותי בגופה – מאוד חשובים ומגרים בעיני.
"שנייה מותק, לאט, לא לזוז, אני לא רוצה בטעות לגמור", אמרתי לה. היא היתה כבר רכונה עליי, עם הפה ליד האוזן שלי…"חומוס, ציפס , חצילים", זו הבדיחה הפנימית שלנו, להסטת המחשבה, אבל הפעם היא לחשה לי אותה בחושניות לתוך האוזן.."לא, מה את משוגעת, גונחת לי עכשיו באוזן", צחקתי, מה שהדביק אותה בצחוק, גרם לכל הגוף שלה לזוז, ולנרתיק להתכווץ על איבר מיני, "סליחה, סליחה" היא התפוצצה מצחוק.
למרות זאת, נשימה עמוקה, והשתלטתי על עצמי… "תיהני מותק, אני פה למטה מסתכל", והיא נהנתה, האגן שלה זז ימינה ושמאלה, קדימה ואחורה, כשהיא נצמדת אל עצם האגן שלי, בדר"כ היא אוהבת מגע עדין, אך הפעם שרטתי אותה מהכתפיים, כול הגב, הישבנים, ואל הירכיים שהיו לידי – והיא אהבה זאת. נכנסתי לתוכה עמוק, וכל פעם היא גנחה בטירוף. החזה הקטן שלה מולי מקפץ.
"תגידי, את מרגישה שעכשיו הזקפה לא מלאה", שאלתי אותה. "לא", אמרה. "בואי נזקיר אותה יחד, ונראה אם התחושה תשתנה"..והיא כבר מכירה אותי, החלה להניע את האגן בקצב יותר מהיר, תוך כדי שהיא מלקקת לי את פנים האוזן. הרגשתי את ההקשחות המוכרת, וכשנכנסתי אליה בפעם הבאה, אמרה """אהההה, בטח מרגישה את ההבדל, אתה כמעט בצוואר הרחם". חייכתי. היא היתה רטובה לחלוטין, הרגשתי את בסיס האיבר רטוב כולו, האשכים – הכל רטוב.
"תיגע לי בדגדגן", וקצת הרחיקה את אגנה ממני, מאפשרת לאצבע להיכנס בינינו, מיקמתי את האצבע והתחלתי להזיז. היא היתה כך כל מגורה, שבתוך דקה היא גמרה, האגן שלה נצמד אליי, וזז במהירות מטורפת קדימה אחורה, מרטיבה את כל הבטן התחתונה, ומועכת אותי בחיבוק, תנועות לא רצוניות המשיכו עוד כמה שניות. כשנרגעה נישקה אותי וירדה מעליי. ליטפתי את הפין, הוא היה רטוב כאילו יצא ממקלחת. "תרגישי", אמרתי, ויד שלה עטפה אותו, והשתמשה בחומר הסיכה, כדי לענג אותי.

היא נשכבה לידי, והתנשמה, "עכשיו אתה, מה בא לך?"…"אני חייב לראות שוב את הישבן שלך, תעברי למצב ארבע", אמרתי. פתחתי את נורת הלילה, מאפשר לי לראות טוב יותר את הישבן שלה, כשהיא התמקמה. יש לה גוף מדהים, גב ארוך, ישבן חטוב, והיא עוד הבליטה את הישבן החוצה, כמו במתיחת היוגה שהיא כל כל אוהבת.
התמקמתי מאחוריה, מלטף את הישבנים, מנשק אותם, מריח את המפגש להם. "מותק, אם אני מצלם אותך ככה, ומוכר את התמונה, בקלות מגיעים למיליון דולר", צחקתי. הזזתי את התחתון הצידה, ושני הנקבים שלה התגלו לעיני, התחלתי ללקק את הכניסה לנרתיק, את החריץ, אבל לא היה לי נוח עם הראש.
עם שתי היידיים פיסקתי את הישבנים שלי, ולאט לאט ליקקתי את פי הטבעת שלה. זה קצת הפתיע אותה, למרות שעשיתי זאת בעבר, הרגשתי את החור מתכווץ, אבל אז, הפך נינוח ככל שאני מלקק במעגלים, עם לשון רחבה את האזור. תנועה שלה אחורה עם הגוף, והצמדות אל הלשון, הראו לי שהיא נהנית.
שוב התיישבתי על הברכיים, "עכשיו, ארצה שתמצצי לי", היא שינתה תנוחה ושכבה על הצד, משעינה את הראש על היד, למול האיבר הזקור שלי. האור היה בזווית הנכונה, ראיתי אותה מלקקת שפתים, ומכניסה אותי אל פיה, קדימה, אחורה, בשינויי קצב, ועם שאיבה שיוצרת ואקום אלוהי.
רגל אחת שלה, היתה מתוחה על המיטה, והשנייה מכופפת כלפי מעלה, מעניקה לי גישה ישירה את תחתוניה. הכנסתי את היד מתחתן, ומיד הוצפתי ברטיבות "מותק, את מרגישה כמה את רטובה", שאלתי, "בטח, זה הכל בזכותך", אמרה. חייכתי לעצמי, ותוך כדי המציצה, הכנסתי לתוכה שתי אצבעות, שפשוט החליקו פנימה ללא כל חיכוך. כמה כניסות מהירות, ומעבר לדגדגן, עם כף יד רחבה. הפין שלי היה בפיה, כאשר צבטתי ונענעתי לה את העינוגית, שמעתי גניחות חלקיות כשהפה שלה מלא, והרגשתי את השפתיים שלה עוטפות אותי בחוזקה, כשגמרה בפעם השלישית, "אםםםםםםםם", הפה המלא שלה השמיע, כשכול הגוף התמתח, ונרגע. לא יודע איך הצלחתי להתאפק ולא לגמור באותו רגע.
"די, עכשיו באמת אתה", חייכה. היא שכבה לצידי, כך שיד ימין שלה היתה חופשייה לגעת בי.
מנקודת המבט שלי, ראיתי את השד שלה, מונח לי על החזה, את המותן הצרה שלה, את התחתון שמקיף את ישבנה, ואת היד שלה עולה ויורדת עד בסיס האיבר – איזה מראה מלהיב.
התחלתי למולל לה את הפטמה באצבעותיי, רואה איך היא מתקשחת תחת ידי, היד שלי החליקה מתחת לתחתון שלה, שתי האצבעות יצאו רטובות לחלוטין, ואת נוזל הסיכה הזה מרחתי על הפין שלי.
"אני רוצה לגמור", הצמיגות של הרטיבות שלה היתה קצת שונה, כמה תנועות למעלה ולמטה על האיבר, משיכה שלו למטה לתנועת חליבה, תוך כדי סיבוב היד – הביאו אותי קרוב מאוד לגמירה. "תלקקי לי את האזן, ואגמור", והיא חמודה כזו, התחילה להתנשם וללקק, השילוב של הרטיבות באוזן, עם הרטיבות על איבר המין, הביאו אותי לשיא -"אהההההה" צעקתי, וכל הגוף שלי נמתח, כשמטחי זרע הועפו על הבטן שלי, כל נגיעה שלה, הקפיצה אותי כאילו התחשמלתי, לאחר כמה שניות נרגעתי, מתנשף, מזיע.
"אז להזמין לך מונית", היא שאלה אחרי כמה דקות.. זאת הבדיחה הקבועה שלנו, "את יודעת כמה כאלה מפגשים יש עכשיו בת"א, לפני הסגר", צחקתי אליה.
שכבנו חובקים כמה דקות, ואז הלכתי להתקלח. כשחזרתי היא כבר ישנה, אחרי שהחליפה תחתון.
בשבת הילדים היו חמודים, ולא עשו רעש – קמנו יחד ב-10:45, עונג שבת

אהבתם? תגיבו
רוצים לביים אותנו – תכתבו למטה מה מדליק אתכם, ותרצו שנעשה..

4 מחשבות על “להזמין לך מונית?”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)