טובות בין אחים – חלק ה'

טובות בין אחים – חלק ה'

מאת קיוטו

לחלק א' של הסיפור, לחלק ב', חלק ג', חלק ד'

הייתה שתיקה מביכה כל הדרך חזרה הביתה. מאי ויוני שניהם נראו מהורהרים ואחרי ניסיון כושל לדובב אותם, עדי פשוט הגבירה את הרדיו ונתנה לשני האחים זמן לחשוב. היא הורידה אותם בבית, נפרדה מיוני בנשיקה זריזה וממאי בחיבוק, והמשיכה לביתה.

אמא שלהם כבר הייתה בבית כשמאי ויוני נכנסו ושאלה אותם איך היה. הם ענו בקצרה, ללא פירוט, והמשיכו לענייניהם. מאי הודיעה שהיא צריכה ללמוד לבגרות וננעלה בחדר, ויוני החזיר את הדברים למקום לפני שגם הוא פרש לחדרו. הוא הדליק את הטלוויזיה אך לא הצליח להתרכז. ראשו רץ במחשבות על מה שהוא ואחותו עשו עד שלבסוף הוא נרדם על המיטה.

למחרת בבוקר יוני התעורר עם ראש צלול והגיע למסקנה. הוא הפנים שהוא לא יכול לשנות את מה שקרה עם אחותו, וחוץ מזה, שניהם עשו זאת מרצון כך שאין לו סיבה להרגיש אשם. זה עדיין הביך אותו שזה קרה והוא לא היה רוצה שמישהו ידע, אבל מעבר לזה הוא הפנים שאין לו מה לעשות בנדון.

יוני יצא מהחדר לבית ריק. ההורים היו בעבודה ומאי הייתה בבית ספר בהכנות לבגרות. הוא צחצח שיניים תוך כדי שהוא שוב מהרהר במה שקרה ואיך הוא מרגיש, ואחרי זה התלבש וירד למטה. הוא היה מורעב, והתחיל להכין ארוחת בוקר גדולה לעצמו: קפה, חביתה, סלט וגבינות.

מאי ישבה בכיתה ושמעה את המורה נותנת טיפים לבגרות אבל היא לא הצליחה להתרכז. היא הרגישה כאילו יש לה גוש תקוע בגרון מאז שהם חזרו אתמול הביתה, וכל פעם שמחשבותיה נדדו היא מצאה את עצמה נזכרת באחיה הגדול חודר אליה. היא הרגישה מבולבלת כל כך, ואיך שהיא סיימה, מאי יצאה מהכיתה ועשתה את דרכה חזרה הביתה הכי מהר שהיא יכלה.

יוני היה בביס האחרון כשמאי נכנסה הביתה. היא הורידה את התיק, נכנסה למטבח, ופשוט עמדה שם ובהתה בו.

"היי." יוני אמר ונשען אחורה בכיסא. הוא לבש רק מכנסיים קצרים, החזה השרירי שלו חשוף, והתמתח. "מה את עושה בבית כל כך מוקדם?" הוא שאל.

"היה לי רק תגבור לבגרות. זה היה רק שעתיים." מאי הסבירה ובחנה את אחיה, לא מבינה איך הוא נראה כל כך נינוח.

"אוקיי. רוצה לאכול? נשאר סלט." יוני אמר לאחותו, מצביע על הקערה, ומאי הנהנה. היא לקחה צלחת נקיה, לחם, שמה סלט, קוטג' והחלה לאכול בדממה. יוני פשוט ישב שם והסתכל עליה, לא אומר כלום, ומאי נשארה שותקת גם. אחרי שהיא סיימה לאכול היא קמה, לקחה את הכלים המלוכלכים ושמה אותם בכיור.

"יוני, נראה לי שאנחנו צריכים לדבר." מאי אמרה. היא לקחה נשימה עמוקה והסתובבה לאחיה. היא לבשה ג'ינס קצר, חולצת בית ספר בצבע תכלת, וכפכפים, והרגישה את העיניים של אחיה הגדול עליה.

"על מה שקרה אתמול?" יוני שאל ומאי הנהנה באי נוחות. "כן, נראה לי שכדאי." יוני אמר.

"סבבה. תן לי רק שניה ללכת לחדר ואני חוזרת." מאי אמרה.

"לא צריך, כבר סיימתי לאכול גם. אני אבוא איתך." יוני אמר ומאי הסכימה. הם הלכו לחדר של מאי, היא מובילה ויוני בעקבותיה. כשהגיעו לחדר, יוני התיישב על המיטה של אחותו והסתכל עליה בזמן שהיא פתחה את ארון הבגדים שלה והתחילה לחטט. היא בחרה גופיית ספגטי בהירה והסתובבה לאחיה.

"טוב, אני לא ממש יודעת מה להגיד." מאי אמרה והניחה את הגופייה על השולחן. "אני מרגישה ממש מוזר עם מה שעשינו." היא הוסיפה.

"מוזר רע?" יוני שאל ומאי הנהנה. "אל תגידי לי שזה לא…את יודעת…הרגיש לך טוב…" יוני אמר במבוכה.

"זה לא קשור. לא היינו אמורים לעשות את זה מלכתחילה." מאי אמרה והורידה את חולצת התלבושת. היא לבשה מתחת חזייה אפורה ויוני התפעל מגופה הדקיק של אחותו.

"אבל זה כן הרגיש לך טוב?" יוני שאל בזמן שאחותו לבשה את הגופייה.

"באמת? כזה חשוב לך לדעת אם זה הרגיש לי טוב?" מאי שאלה בעצבנות. היא יישרה את החולצה וסידרה את השיער הבהיר שלה.

"אהה, לא, סתם, מתעניין. הייתי בטוח שכן." יוני מלמל, קצת מבויש.

"אז כן יוני. אם אתה כל כך חייב לדעת זה הרגיש טוב." מאי אמרה לא בנחמדות.

"את גמרת נכון?" יוני שאל.

"אוף יוני, תפסיק לשנות את הנושא." מאי התרגזה.

"טוב סליחה." יוני אמר. "אז למה את מרגישה רע?" יוני שאל.

"כי..כי…כי בגדתי ברן." מאי פלטה, מרגישה עוד יותר אשמה עכשיו שהיא אמרה את בקול.

"זה מה שמפריע לך? שבגדת ברן, לא שאני ואת…את יודעת…?" יוני שאל.

"אהה, גם זה." מאי ישר הוסיפה והסמיקה.

"אבל יותר מפריע לך רן מזה שאני ואת שכבנו?" יוני שאל ומאי הנהנה. "אם לא היה לך חבר זה לא היה מפריע לך?" יוני שאל.

"לא יודעת." מאי אמרה, מתפתלת במבוכה. "אבל כנראה שזה פחות היה מפריע לי." היא הוסיפה אחרי רגע.

"אני לא חושב שמה שעשינו נחשב לבגוד." יוני אמר למאי.

"מה? אתה רציני? למה לא? זאת בדיוק ההגדרה של בגידה." מאי אמרה עם מבט זועף.

"בגלל שאני אח שלך." יוני אמר.

"מה הקשר?" מאי שאלה בלגלוג.

"שניה אני אסביר." יוני התחיל. "אוקי, שאלה, אם רן היה שוכב עם אחת החברות שלך. נגיד עם לירון או טליה. היה מפריע לך?" הוא שאל.

"היו מתות." מאי אמרה בבוז.

"אבל היה מפריע לך?" יוני שאל שוב.

"ברור." מאי ענתה.

"יפה. עכשיו לרן יש אחות נכון?" יוני שאל.

"כן, אחות גדולה." מאי ענתה.

"סבבה. ואם היית מגלה שהוא שכב עם אחותו הגדולה, זה היה מפריע לך?" יוני שאל ומאי הסכלה עליו חושבת.

מאי בהתה באחיה, חושבת על מה שהוא אמר ומנסה להבין איך היא הייתה מרגישה. "האמת, שאלה טובה. באמת יכול להיות שלא כזה. בטוח שלא כמו אם זה היה עם אחת החברות שלי." מאי הודתה.

"אז את מבינה את הנקודה שלי?" יוני אמר ומאי הנהנה. זה גרם לה לראות את הסיטואציה קצת אחרת והיא עדיין ניסתה להבין איך היא הייתה מרגישה אם היא הייתה מגלה שרן ואחותו הגדולה עשו סקס.

"עכשיו תגיד לי אתה אדוני הנעור ורב המעלה. אתה רוצה להגיד לי שלא הפריע לך מה שעשינו?" מאי שאלה את אחיה.

"טוב, אני לא אגיד לך במאה אחוז שלא. אתמול הרגשתי דיי אשם אבל קמתי היום בבוקר והבנתי שאין לי באמת סיבה להרגיש רע." יוני אמר.

"מה הכוונה?" מאי שאלה.

"זה לא כאילו אני יכול לשנות את זה. חוץ מזה, שנינו בוגרים, מבינים את ההשלכות ועשינו את זה מרצון נכון?" יוני שאל מאי הנהנה. "אחלה. אז נכון שממש לא הייתי רוצה שעוד מישהו ידע אבל אני יכול לחיות עם זה בשלום." יוני אמר ונתן למאי חיוך.

"אני מניחה שיש בזה משהו." מאי אמרה ובחנה את אחיה. "ותגיד," מאי התחילה להגיד. היא עצרה לרגע ואז רק המשיכה. "אם הייתה יכול, הייתה רוצה לעשות את זה שוב?" מאי מצאה את עצמה שואלת מתוך סקרנות.

"את מתכוונת לעשות אותך שוב." יוני אמר בטון מלגלג, מנסה להקליל את האווירה. הוא התחיל לצחוק אבל מאי נתנה לו מבט עצבני. "אבל ברצינות עכשיו, לא יודע. אולי." יוני ענה. "למה, את היית?" הוא שאל.

"אני?" מאי הסמיקה. "לא…לא יודעת. מוזר לי לחשוב על זה."

"את יודעת מה, האמת, בינינו, נראה לי שכן, הייתי עושה את זה שוב. מסקרן אותה אותי איך זה יהיה לעשות את זה איתך כמו בני אדם. את יודעת…על מיטה, כמו שצריך, ובלי שעדי מסתכלת עלינו." יוני אמר עם צחקוק נבוך. השיחה התחילה לחרמן אותו והוא הרגיש שמתחיל לעמוד לו.

"ולא מפריע לך שאני אחותך?" מאי שאלה, גם היא מתחרמנת מהשיחה.

"מאי, את אחת הבחורות הכי יפות שאני מכיר. מה לעשות שבמקרה את גם אחותי." יוני אמר לאחותו שהסמיקה.

"אתה רציני?" מאי שאלה, מבטה יורד לבליטה במכנס של אחיה.

"לגמרי. " יוני אמר לאחותו ונתן לך חיוך רחב.

מאי הרימה את עיניה לעיניו של יוני והחזירה לו חיוך קטן. היא שלחה מבט חטוף נוסף למכנס שלו, והבינה את הסקרנות שיוני דיבר עליה. היא הרימה את מבטה חזרה אל מבטו, בוחנת את פניו הנאות של אחיה, ומצאה את עצמה מרגישה את אותה סקרנות. "תגיד, יש מצב שעומד לך עכשיו?" מאי שאלה את אחיה הגדול, מנסה למנוע מחיוך משועשע לעלות על פניה.

"אהה, כן, קצת." יוני אמר נבוך.

"זה לא נראה כמו קצת." מאי אמרה בשובבות והישרה מבט לבליטה.

"מה אני אעשה. השיחה הזאת קצת מדליקה אותי." יוני אמר.

"סוטה!" מאי אמרה עם חיוך מלגלג ויוני צחק. "מה, כל כך מחרמן אותך לחשוב עלינו עושים סקס שוב?" מאי שאלה ויוני הנהנן, מבט של מבוכה ואשמה על פניו.

"אותך זה לא מדליק שאנחנו מדברים על זה?" יוני שאל בהתרסה.

"אהה…לא." מאי אמרה בצורה מאוד לא משכנעת. רק באותו רגע היא שמה לב כמה היא רטובה בין הרגליים.

"שקרנית!" יוני אמר וצחק. "אני בטוח שאת לפחות קצת רטובה." הוא אמר בהקנטה.

"אתה מוזמן לבדוק אם אתה לא מאמין." מאי אמרה עם חיוך מקניט, מרגישה את חרמנותה עולה.

"לבדוק?" יוני שאל, לא בטוח שהוא מבין.

"כן. בוא תרגיש אם אני אם אני רטובה או לא." מאי אמרה עם אותו חיוך מקניט. היא בהחלט הייתה רטובה והיא מצאה את עצמה מאוד רוצה להרגיש את אחיה נוגע בה. אחרי מה שהם עשו בשבועות האחרונים זה לא נראה לי כזה סיפור.

"את רצינית?" יוני שאל מופתע אבל הוא ישר נדלק. הוא לא היה לגמרי בטוח שמאי לא עובדת עליו.

"כן. בבקשה, תרגיש." מאי אמרה, נענית לתיגר, והתקרבה אליו. היא נעמדה מולו, מסתכלת למטה לתוך עיניו, ואז הושיטה את ידיה למכנס ופתחה את הכפתור העליון בג'ינס.

יוני הסתכל על מאי, מבין שהיא לא צוחקת, וזה רק חרמן אותו עוד יותר. הוא הושיט את יד ימין, עיניו על עיניה, ובלי לומר מילה הוא החליק אותה מתחת לגופיה שלה. הוא שם את כפו ידו החזקה על הבטן החלקה שלה, ליטף אותה קלות, ואז חל לדחוף אותה למטה. הוא השחיל את ידו לתוך המכנס הקצר של אחותו הקטנה, אצבעותיו מחליקות לתוך התחתון שלה, והמשיך מטה. הוא הרגיש את פס השיער החמוד שלה מדגדג את עורו, ומישש את דרכו מטה. הוא החליק את האגודל לאורך החריץ שלה, כבר מרגיש לחות, הבריש אותו לאורך שפתיה, עד שהגיע לפתח החם שלה.

"עלק לא רטובה." יוני אמר עם חיוך מנצח בזמן שהעביר אצבע בין שפתיה הרטובות של אחותו הקטנה. "מודה שזה מחרמן אותך לחשוב עלינו עושים את זה שוב?" יוני שאל בעוד הוא ממשיך ללטף את הכוס שלה.

"טוב, אני מודה." מאי אמרה ושחררה גניחה קטנה. זה חרמן אותה כל כך שיוני נוגע בה ככה.

"והיית רוצה לעשות את זה שוב?" יוני שאל ומאי הסתכלה עליו. היא לא אמרה שום דבר בהתחלה, רק בהתה בו תוך כדי שהוא ממשיך לגעת בה. היא נשכה את שפתה התחתונה בחושניות, מסתכלת עמוק לתוך עיניו ואז הנהנה קלות. יוני חייך חיוך ממזרי לאחותו ואז החל למשוך את היד שלו החוצה.

"לא, אל תפסיק." מאי אמרה לאחיה ותפסה את ידו, משאירה אותה בתוך המכנסיים ונותנת לו מבט מתחנן. היא הייתה כבר כל כך מגורה וזה הרגיש כל כך טוב.

"יש לי רעיון יותר טוב." יוני אמר לאחותו ונתן לי מבט רומז שלא השתמע לשתי פנים.

"עכשיו?" מאי שאלה, קולה מופתע אך גם מלא בכמיהה.

"למה לא?" יוני שאל והחל לשפשף את הדגדגן של אחותו הקטנה, גורם לה לגנוח. "מה את אומרת?" הוא שאל בתקווה והפעם מאי לא היססה.

"פאק! טוב בסדר." מאי אמרה לאחר גניחה ושחררה את ידו של אחיה הגדול. היא הסתכלה עליו מושך את ידו החוצה, ואז מביא את אצבעותיו המכוסות במיציה לשפתיו ומלקק אותן בתאווה. לאחר שסיים ללקק את מיציה, יוני הושיט את ידיו למכנס של מאי והחל להוריד אותו. הוא פתח את הרוכסן הקטן וחשף את התחתון הצהוב שהיא לבשה, ואז, בלי לומר מילה נוספת, יוני משך את מכנסי הג'ינס הקצרים למטה, וחשף את ירכיה הסקסיים של אחותו. מיד אחרי זה הוא השחיל את אצבעותיו לתוך התחתונים שלה ומשך גם אותם למטה.

מאי הסתכלה על אחיה הגדול, לא זזה, ונתנה לו להפשיט אותה, מרגישה את לבה הולם בעוד הוא מוריד לה את התחתונים וחושף לה את הפות הוורדרד והרטוב. הוא נתן לתחתון להחליק במורד רגליה, עד הרצפה, וכשהוא נחת על הג'ינס מאי הרימה רגל ורגל והסירה אותם לגמרי. עיניו של יוני ננעלו על הכוס הצעיר שלה וידיו הושטו שוב קדימה. הוא תפס לה את המותניים החשופות וחליק את ידיו אחורה לאורך עורה החלק. הוא תפס את הטוסיק הקטן והמוצק שלה ואז רכן קדימה והצמיד את שפתיו לשפתי הכוס של מאי.

יוני נישק את הפות של אחותו הקטנה ונעץ את אצבעותיה בעכוזה החמוד. הוא השחיל את הלשון שלו החוצה, הצמיד אותה לשפתיה של אחותו, ואז העביר את הקצה בעדינות לאורך החריץ המגרה שלה, טועם את טעמה המיני. מאי שחררה אנקה קטנה, קולה הרך מלא בהנאה, ויוני העביר את לשונו שוב בין שפתיה, נותן ליקוק שובב לדגדגן שלה.

"הו יוני!" מאי גנחה לתחושת אחיה הגדול מנשק אותה בין רגליה. הוא העביר את שפתיו על שפתיה הענוגות, נושק לעורה העדין ואז שוב השחיל את לשונו החוצה והמשיך ללקק אותה. הוא חקר בעזרת לשונו את מבושיה של אחותו הקטנה, מלקק בתאווה גוברת ומתענג על מיציה בעוד היא גונחת. מאי תפסה את ראשה של אחיה, מעבירה את אצבעותיה בשיערו והסתכלה עליו מלקק אותה. היא שחררה גניחות חמודות שרק הדליקו את יוני, ולאחר דקה או שתיים יוני הצמיד את פיו החם לערוותה של מאי והשחיל את לשונו אל בין שפתיה. הוא חדר לתוך הנרתיק שלה עם לשונו, מקשיב לאחותו גונחת בעוד הוא טעמה משתלט עליו, לשונו מזדחלת עמוק פנימה, ולאחר שיוני סובב את לשונו בתוכה, טועם את הכוס המתוק שלה, הוא משך את לשונו מאחותו הקטנה ועזב אותה.

מאי ויוני הסתכלו זה על זו, גופם בוער מחרמנות. זו לא הייתה הפעם הראשונה שיוני מענג את אחותו באמצעות פיו, לא הפעם הראשונה שהוא השחיל את לשונו לתוכה, אך הפעם הייתה ביניהם אינטימיות שלא הייתה שם בפעם הקודמת.

"איזה כוס מדהים יש לך. אני יכול שעות ללקק אותו." יוני אמר בשובבות וליקק את מיציה משפתיו.

"אז למה הפסקת?" מאי שאלה את אחיה.

"כי אני כבר מת להיות בתוכך שוב." יוני אמר עם חיוך קטן וחרמן. הוא נתן לה מבט שואל ומאי הנהנה בדממה, גופה בוער לרגיש אותו בפנים.

מאי לקחה צעד אחורה ויוני קם על הרגליים. היא הסתכלה על אחיה, תפסה את שולי הגופיה שרק לפני רגע לבשה, ובלי היסוס הסירה אותה מעליה. היא זרקה אותה על הכיסא, מרגישה את העיניים של יוני עליה, וישר הושיטה ידיים מאחורי הגב. צמרמורת עברה במורד עמוד השדרה שלה כשהיא קלטה את יוני מסתכל לה על הכוס, המבט מלא התשוקה בעיניו מדליק אותה כל כך, ובשניה שהיא הורידה את החזיה היא קלטה את מבטו מתמגנט לשדיים החשופים שלה, סופג את המראה של גוף היפה והעירום שלה.

יוני בחן את אחותו הקטנה בהתפעלות, גופה החשוף מראה מהמם ביופיו. הוא ליטף את הזין שלו מבעד למכנס, איברו הקשה כאילו מנסה לקרוע את מכנסיו ולהגיע לארץ המובטחת בין רגליה של מאי. הוא החליק את שתי ידיו למכנס, עיניו לא עוזבות את מאי לרגע, ושחרר את הכפתור העליון. הוא בדיוק הושיט יד לפתוח את הרוכסן אבל מאי שמה יד לעצור אותו.

מאי שמה את ידה על ידו של אחיה הגדול והסתכלה לתוך עיניו. הם הביטו אחד בשניה לרגע ואז מאי ירדה על הברכיים מול אחיה. היא הושיטה את ידיה למכנסיו, פתחה את הרוכסן ומשכה את המכנסיים במורד רגליו. היא בחנה את הבליטה הגדולה בבוקסר שלו לרגע, נושכת את שפתיה, ואז תפסה את הבוקסר ומשכה למטה בתנועה מהירה.

הזין הקשה של יוני זינק החוצה, עומד במלא הדרו, ומאי הסתכלה עליו בתאווה. היא כבר הייתה רטובה כל כך, מיציה כמעט נוטפים ממנה, וישר הושיטה את ידה ותפסה האיבר המרשים של אחיה. היא החליקה את ידה לאורך איברו החם, לאורך הזקפה של אחיה הגדול, ושמעה אותו גונח. הקול שאחיה הוציא חרמן אותה כל כך, ומאי פשוט הייתה חייבת.

"הוו וואו מאי!" יוני גנח בעוד אחותו הקטנה לקחה את הזין שלו לתוך הפה שלה. הוא הסתכל על שפתיה המגרות מלפפות את הכיפה שלו, ואחר רגע הרגיש את לשונה החמה והרטובה על איברו. היא לקחה אותו לתוך פיה, מכניסה עוד סנטימטר פנימה, ואז משכה אותו החוצה בקול יניקה מחרמן. היא השחילה את לשונה החוצה, העבירה ליקוק שוב לאורך זקפתו, מתעכבת על הכיפה, ואז הפסיקה והרימה את מבטה אליו. "פאק את מדהימה!" יוני שחרר בקול חלש, מתענג על המראה של אחותו הקטנה עירומה על הברכיים עם הזין שלו ביד. "אני לא יכול יותר." יוני אמר בקול נוטף זימה. "תעלי על המיטה, אני כבר מת לזיין אותך!" יוני הוסיף וראה חיוך עולה על הפנים של מאי.

"גם אני." מאי הוסיפה. היא עזבה את הזין של יוני ונעמדה. "אני חייבת אותך בתוכי!" היא הוסיפה לו, גופה כמעט צמוד לשלו, והסתובבה למיטה. היא עלתה עליה, מפנה ליוני את התחת הסקסי שלה, וזחלה למרכז המיטה. היא התהפכה, נשכבה על הגב שלה, ושמה את ראשה על כרית גדולה. היא הסתכלה אל יוני, אל עבר אחיה הגדול, נתנה לו מבט מזמין, ואז באיטיות מגרה עד דמעות פשקה את רגליה, מזמינה אותו לדעת אותה בשנית.

יוני הסתכל על מאי מפשקת את רגליה, מציגה לו את הכוס הוורוד שלה, וכמעט גמר במקום. היא הייתה כל כך סקסית, עם הפנים היפות שלה, השדיים החצופים שלה, הרגליים הדקיקות שלה והכוס הוורוד והקטן שלה, פס השיער הקטן נותן לה מראה שובב. גופה העירום היה פשוט מושלם, והזין שלו יוני עמד בגאון בעוד הוא תופס את מקומו. הוא טיפס על המיטה בזהירות, שומע אותה חורקת תחתיו, וליטף את רגליה החלקות של מאי. הוא עלה עליה, מחליק את גופו העירום לאורך גופה הלוהט, עורה החשוף חם ונעים כל כך.

מאי הסתכלה על אחיה מטפס עליה, התסכלה על גופו החזק מעליה, ונתנה לו להתמקם בין רגליה. נשימתה נעתקה לתחושת איברו החם נוגע בה, מחליק לאורך הירך שלה עד שנח על ערוותה, ומאי הביטה בו בכמיהה וחשש. היא הרימה את מבטה חזרה ליוני, רואה אותו בוהה בה, ונשכה את שפתה. הוא נתן לה מבט שואל שהרגיע אותה, והיא הנהנה בראשה לחיוב. היא החזירה את מבטה מטה, אל בין רגליה, וצפתה ביוני אוחז באיברו הקשה. הוא הוביל אותו בין רגליה, מחליק אותו לאורך החריץ שלה, ועור ברווז כיסה את גופה. הוא הצמיד את הראש בין שפתותיה הענוגות, מצמיד את קצה הזין שלו אל פתחה הקדוש של אחותו הקטנה, ולאחר רגע משכר, הוא החל לדחוף את עצמו פנימה.

יוני ומאי עצרו את נשימתם והסתכלו זה על זו בעוד האח הגדול חדר לאחותו הקטנה. הוא החל לדחוף, משחיל את איבר מינו לתוכה, מותח את פתחה הצר, ועיניה נפערו. הוא דחף עוד קצת, ומאי שחררה גניחה חרישית ומלאת הנאה. יוני המשיך לדחוף, גונח גם הוא, עיניו נעולות על עיניה של אחותו הקטנה וגופו בער מעונג מחשמל. הכוס שלה הרגיש אפילו יותר מדהים ממה שהוא זכר, כל כך רטוב וצר, מחבק את הזין שלו חזק, ויוני המשיך להסתכל ישר לתוך עיניה של אחותו תוך כדי שהוא דוחף את כל הזין שלו לתוכה.

יוני דחף את עצמו עמוק לתוך מאי, מרגיש איך הוא פותח אותה, ואז קפא. זה היה כל כך שונה ממה שקרה אתמול, כך כל הרבה יותר אינטימי ורך, והקרבה המשפחתית רחפה ביניהם בחוסר בושה. זה לא היה גחמה רגעית שהובילה אותם למעשה, לא היה אף אחד שצפה בהם ודרבן אותם, זה היה רק שניהם. הם המשיכו להסתכל אחד על השנייה, מעכלים את המעשה האינטימי, מאי מעכלת שהזין של אחיה הגדול נמצא בתוכה, ויוני שהכוס של אחותו הקטנה הוא זה שעוטף את הזין שלו. הם נתנו לידיעה הזאת לשקוע, להדליק אותם אפילו עוד יותר אם זה אפשרי, ואז, עם התובנה הזאת היטב בראש, יוני התחיל לזוז.

יש משהו מיוחד ביחסי מין "אסורים", בין קרובי משפחה, בין אח ואחות, ויוני ומאי הרגישו זאת שניהם באותו רגע. הם הסתכלו ביחד איך יוני מושך את הזין שלו החוצה, מוציא אותו מחוץ לכוס המדהים של אחותו הקטנה, ואיך שפתיה הוורודות אוחזות בו ומסרבות להרפות. הוא משך אותו עד הקצה, עד שרק הכיפה שלו נשארה בין רגליה, מפשקת את שפתיה, ואז הוא דחף את עצמו פנימה והם הרגישו זאת שוב. שניהם גנחו לתחושת יוני מחליק את איברו לתוך מאי, שניהם מרגישים את העונג המיני המסחרר אך יודעים שלא מדובר רק בזה. לא, זאת לא הייתה אהבה רומנטית מה שהם הרגישו, אהבתם עדיין הייתה כזאת של אח ואחות, אבל מעבר להנאה, מעבר לעונג המסחרר והמיני שהם חוו, מעבר לתחושה של גופם העירום מתחכך זה בזה, ושל איברו של יוני מחליק הלוך ושוב בכוס של אחותו, הם הרגישו תחושת קירבה וביטחון נדירה. הם ידעו שמה שהם עושים ישאר ביניהם והם עושים זאת ברצון והנאה הדדיים. לא הייתה את אותה תחושת האי נעימות של סקס בפעמים הראשונות, דאגות על מה השני יגיד או האם הוא ישפוט. זו הייתה תחושה משחררת, תחושה שאפשרה להם להתרכז בהנאה ההדדית של המשגל, ולתת זו לזה רשות אינטימית מלאה על גופם ללא חשש.

תנועותיהם האיטיות מהר מאוד הפכו מלאות תשוקה וחזקות. יוני הגביר קצב, משחיל במרץ את אחותו הקטנה ומאי גנחה בלי בושה, מסתכלת למעלה על אחיה ונותנת לו חיוכים חצי צוחקים, כאילו לא מאמינה. "יוני?" מאי אמרה עם גניחה, מרגישה אותו משחיל אותה שוב, דוחף את עצמו עמוק לתוכה לפני שהוא סוגר את מבטו עליה. "תנשק אותי!" מאי אמרה בלי משחקים, מציינת את מבוקשה, ותפסה את ראשו של אחיה. היא משכה אותו למטה, מצמידה את שפתיו לשפתיה, והשחילה את לשונה לפיו. יוני עצר לרגע, איברו קבור בכוס של אחותו, והחזיר את הנשיקה בתאווה. טעמה המתוק חדר לפיו, ריחה הנשי אפף אותו, ומהר מאוד הוא המשיך לזיין אותה.

"ועכשיו את נהנית?" יוני שאל עם חיוך שובב לאחר שהפסיקו את הנשיקה. מאי נתנה לו מבט חצי צוחק והנידה את ראשה לשלילה.

"לא." היא אמרה עם צחקוק ונתנה לאחיה מבט מתריס.

"לא?" יוני שאל משועשע. הוא משך את עצמו החוצה, הצמיד את קצה הזין שלו בין שפתיה, ואז השחיל את כל אורך הזין העומד שלו עמוק לתוך הכוס שלה בתנועה חזקה. "ועכשיו?" יוני שאל בעוד מאי מייללת מעונג מסחרר. "עכשיו נהנית?" יוני שאל שוב וחדר אליה בעוצמה פעם נוספת.

"פאק יוני כן!" מאי צווחה בעוד החדירה העוצמתית מרעידה את גופה. הוא השחיל אותה שוב בעוצמה, גונח גם הוא, ואז, לאחר עוד כמה חדירות עזות, החל לפמפם לה את הכוס.

"כן?" יוני שאל, חיוך נוטף זימה מכסה את פניו. "את אוהבת את הזין של אחיך הגדול בתוכך?" הוא שאל, מחרמן את עצמו במילים הסוטות.

"כן!" מאי גנחה. "אני לא מאמינה שזה כל כך טוב. שהזין של אח שלי מרגיש כל כך טוב." היא הוסיפה בפרץ סוטות.

"או כן מאי!" יוני גנח, מילותיה של אחותו מדליקות כל כך. "גם אני. אני לא מאמין שלאחותי הקטנה יש כוס כזה מושלם!" יוני אמר, ואז הוריד את עצמו למטה ונישק אותו שוב. הם התנשקו ארוכות, נשיקה לוהטת וסוערת, וכשניתקו אותה, יוני הזיז את פיו ליד האוזן שלה. "תגידי לי שאת קרובה לגמור." יוני לחש לה באוזן.

"עוד קצת." היא אמרה והסתכלה לתוך העיניים של אחיה הגדול. "תשחק לי בדגדגן." היא אמרה לו, קולה כמעט מתחנן, ויוני ישר הושיט יד אל בין רגליה. הוא גישש בין שפתיה בזמן שהמשיך לזיין אותה, מבטו לא עוזב את מבטה. לאחר רגע מאי תפסה את ידו המגששת, והובילה אותה אל הדגדגן המגורה שלה. הוא שם אצבע עליו ומאי שחררה גניחה מופתעת. היא משכה את ידה משם, נותנת ליוני להמשיך לבד, והחלה לגנוח כמו משוגעת.

גניחותיה של מאי גברו בעוד אחיה הגדול חדר אליה תוך כדי שהוא משחק לה בדגדגן. הוא דחף את עצמו פנימה, משחיל אותה שוב עם הזין הגדול שלו, ובאותו זמן שפשף לה את הכוס, האגודל שלו זז לאורך הדגדגן הרגיש שלה. "כן!" יוני קרא בקול לקולות ההנאה הבוקעים מפיה של אחותו הקטנה. "תגמרי בשבילי!" הוא אמר בעודו ממשיך לענג אותה. "תגמרי על הזין של אחיך הגדול!" הוא אמר עם מבט סוטה והחל לשפשף את הדגדגן שלה יותר חזק.

"פאק! כן!" מאי יללה בעוד העונג בגופה עולה. האצבע של יוני משחקת עם הדגדגן שלה והזין שלו מחליק לאורך הנרתיק שלה הרגישו פשוט מדהים, והיא החלה להתפתל על המיטה. גניחותיה נהיו עמוקות ומסכנות יותר והיא מצאה את עצמה דוחפת את אגנה כלפי הזין של אחיה, מנסה להחדיר אותו עמוק לתוכה. חום גופה עלה, נשימותיה נעשות כבדות וגופה העירום נהיה מתוח. "יוני!" היא זעקה בשמו של אחיה לתחושת ההנאה הגוברת. "כן! כן! כן!" היא קראה בגניחות מהירות. אחיה הגביר את קצב זיווגם, מפמפם לה את הכוס, מגביר את ההנאה עד שמאי לא יכלה לעמוד בזה יותר.

בגניחה מינית אדירה שלא השאירה שום ספק, מאי גמרה. היא גמרה מאחיה הגדול מזיין אותה, משחיל את איברו עמוק לתוכה ונוגע לה בכוס, וגופה החל לרעוד באופוריה. עיניה נעצמו והיא הקשיתה את גבה, מרימה אותו מהמיטה בעוד גניחה נוספת נפלטת מפיה. אצבעות רגליה התכווצו, ירכיה החלו לרעוד, וכאשר מאי פתחה את עיניה הכוס שלה החל לפרכס מסביב לזין של אחיה הגדול.

יוני חשק את שיניו לתחושת הכוס המתכווץ של אחותו הקטנה והאט את הקצב. הוא המשיך לזיין אותה, לחדור עמוק לתוך הכוס הקטן שלה, והתענג על המראה שלה גומרת. זה היה מדהים לראות את גופה העירום רוטט באורגזמה, ההנאה המרוחה על פניה מהפנטת, ויוני הרגיש שהוא לא יוכל להחזיק עוד הרבה זמן. הוא הזיז את ידו מהדגדגן שלה בעוד גלי הגמירה עוברים בה והוריד את ראשו. הוא הצמיד את שפתיו לשפתיה, איברו עמוק בתוכה, והפסיק לזוז. הוא נישק את מאי בעוד הרגעים האחרונים של האורגזמה חולפים בגופה, יוני מרגיש את גופה הצמוד לגופו רועד. הוא לא זז בתוכה, יודע שהוא שניות מגמירה, ונתן לגופו להירגע.

גופה של מאי הפסיק לרעוד ויוני משך את שפתיו משפתיה. הוא הסכל עליה ממרחק סנטימטרים בודדים, מרגיש את נשימתה הכבדה על פניו, והסתכל ישר לתוך עיניה. "אני יכול להמשיך?" יוני שאל ואחותו הקטנה הנהנה. הוא חייך אליה, מהנהן גם הוא, וחזר לזוז. הוא משך את עצמו החוצה מהכוס החלקלק שלה, נדהם מכמה שהיא רטובה אחרי שהיא גמרה. הוא דחף את עצמו עמוק לתוכה שוב, גונח, ומאי שחררה גם היא אנקה חלשה. הוא חזר על הפעולה שוב, ושוב, משחיל את עצמו לנרתיק הרטוב שלה, ומהר מאוד חזר לפמפם לאחותו הקטנה את הכוס.

לא לקח הרבה זמן עד שיוני שוב חש את פורקנו קרב. לזיין את אחותו הקטנה והשווה ולראות אותה גומרת היו כל כך מחרמנים, שלמרות המנוחה הקצרה יוני מצא את עצמו מהר מאוד מתקרב לגמירה. הוא הקשיב לזין שלו חודר לתוכה הכוס הרטוב שלה, הצליל המיני כל כך מדליק, והגביר את הקצב. הוא פתח את אחותו הקטנה טוב, מפמפם לה את הכוס הקטן והרטוב בהנאה אין סופית. "פאק מאי!" יוני גנח בהנאה, הכוס שלה מרגיש כל כך טוב. הוא המשיך להשחיל אותה, מרגיש איך כל חדירה מעצימה את התחושה ומקרבת אותו לגמירה המיוחלת. הוא הסתכל למטה על הזין שלו מחליק בין שפתיה, עדיין נדהם מאיך ששפתיה מתהדקות מסביב לאיברו ומחבקות אותו כל פעם שהוא מושך החוצה. הוא נתן באיבריהם המתמזגים מבט אחרון, הרים את מבטו לפניה של אחותו, ולאחר רגע, כשמבטו נעול על מבטה, הוא גמר.

יוני שחרר גניחה חייתית, פניו מתעוותות בעונג מיני, וירה מטח ראשון של זרע עמוק בתוך הכוס של אחותו. זו הייתה גמירה עוצמתית, הזין שלו משגר את השפיך בכוח, ומאי גנחה לתחושת אחיה ממלא אותה. יוני המשיך לזיין, דוחף את אגנו בחוזקה, נכנס עמוק לתוכה, והשפריץ עוד מטח של שפיך בתוך הכוס של אחותו. הזין שלו התעוות בנרתיק של אחותו, יורה כמות אדירה של זרע כל פעם, ומאי בהתה באחיה בתדהמה, מרגישה את שפריצים כבדים של שפיך נורים מאיברו ממלאים אותה במיצו החם. יוני עצם את עיניו וגנח, דוחף את עצמו לתוך מאי בתנועות כבדות, וכל חדירה לתוכה לוותה במטח של שפיך. גופו רעד מעונג מחשמל, הכוס של אחותו ממשיך לחבק את הזין שלו, והוא דחף את עצמו פנימה פעם אחרונה לתוכה ושחרר גניחה עמוקה. הוא שיגר שפריץ אחרון וחלש בתוכה, גופו עוד רועד מעוצמת האורגזמה, ואז הוא קרס עליה.

"יוני, אתה מוחץ אותי." מאי אמרה בקול חנוק לאחר מספר רגעים שאחיה שכב עליה, שם עליה את כל משקלו.

"סליחה." יוני אמר עם צחקוק נבוך והתגלגל הצידה. הוא משך את הזין שלו שכבר התחיל להתרכך החוצה, ונשכב על המיטה ליד אחותו, בוהה בתקרה בעוד תחושת הרוגע שמגיעה אחרי אורגזמה השתלטה על גופו.

מאי ויוני שכבו אחת ליד השני על המיטה, שניהם עירומים, שניהם מסופקים, ולמרות שהם לא הודו בזה שניהם קצת מבולבלים, ולא אמרו מילה. הזין של יוני לאט התרכך ולידו מאי פשקה קצת את רגליה והרגישה איך השפיך החם של אחיה הגדול מתחיל לנזול לה מהכוס. לאחר כמה דקות של דממה, יוני הסתובב על הצד, הרים את הראש, ומאי סובבה את מבטה אליו.

"מאי, זה היה…" יוני התחיל.

"מדהים!" מאי השלימה את אחיה שהנהן, חיוך קטן מתפשט על פניו.

"לגמרי." יוני אמר. "זה היה פשוט מטורף." הוא הוסיף ומאי חייכה. "איך את מרגישה?" יוני שאל.

"אני מרגישה מדהים!" מאי אמרה עם חיוך מרגיע והושיטה יד. היא לטפה את החזה החשוף של אחיה הגדול בעוד גופה עדיין מעקצץ. היא קירבה את פניה לפניו, בוחנת אותו, ואז הצמידה את שפתיה לשפתיו.

מאי ויוני היו באמצע נשיקה עדינה כשהטלפון של מאי צלצל. היא ניתקה את הנשיקה, מתענגת על הטעם של אחיה הגדול, ואז הושיטה יד לפלאפון. "זאת עדי." היא אמרה וראתה חיוך משועשע עולה על פניו של יוני. "מה?" היא שאלה.

"לא, סתם. לא יודע…זה כאילו עדי הרגישה שאנחנו עשינו סקס." יוני ניסה להסביר את התחושה המוזרה.

"אבל כבר סיימנו." מאי אמרה עם חיוך משועשע.

"נכון. היא חיכתה שנסיים לפני שהיא התקשרה." הוא אמר בלגלוג ומאי התחילה לצחוק. היא ענתה לעדי עדיין צוחקת והתחילה לדבר עם חברתה בעוד השפיך של אחיה הגדול ממשיך לנזול בין רגליה.

12 מחשבות על “טובות בין אחים – חלק ה'”

 1. כל יום מאז שעלה הפרק הזה אני נכנסת לבדןק אם עלה פרק חדש! לא להפסיק!!

  הגב
  • אתה כותב בטוב טעם, לא בבוטות, מאוד יפה. תכניס קצת רגש לסיפור שלך ושל אחותך, יותר עומק ברגשות שלכם אחד כלפי השני. זה מוסיף המון

   הגב
 2. וואאווו וווואאאווו וווואאאווו
  בבקשה המשך דחוף !!
  הסקס בין האחים – מטריף !!!

  הגב
 3. איזה סיפור משהו מחרמן ביותר
  תוסיף ותמשיך את הסיפור
  נאם ההורים הרכישו משהו
  מה עם רן
  איך היא עשתה עם רן ובתחןשה שלה יד את אחינ

  האם ההורים התערבו
  או שעדו כם איתם

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)