חפוז במועדון

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דמיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין אירועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

ביום ראשון הלכתי למועדון לחפש זיון.

 כאילו, כל יום ראשון אני יוצא עם החבר'ה לפאב לשתות קצת ,לראות ספורט , לקטר על הנשים ואם אפשר, גם לתפוש זיונים. אבל מה,בחודשיים האחרונים היה יבש. כאילו-לא היתה לי אף אחת שווה חדשה .טוב קורה,לא?! הנשים בעבודה משומשות, כבר עברתי עליהן, ובפאב לא היו שוות ,לפחות לא כאלו שזרקו משהו אלי, אז נשארה לי רק האישה-נו ואתה זה כבר שגרה, ישן ומשעמם.כל-כך משעמם שהלכנו ליועץ נישואין ,שאמר לנו "ליצור מצבים חדשים, מרתקים". כוס אמו-מה הוא חושב אני יכול לצאת לצימר כל שבוע? מה, הוא יממן לי את זה?  אז הלכתי ביום ראשון למועדון לתפוש לי זיון.

תיכף איך שבאתי תפשה לי את העין אחת שנענעה שם במרץ. לא ,היא לא היתה כוסית, אפילו לא הייתם אומרים שהיא שווה. אמנם פנים די יפות, אבל די שמנה כזו.  מה שתפש אותי היה איך שהיא רקדה. טוב,אני אוהב לרקוד ועליה ראו איך היא רוקדת באהבה ובמרץ. ועם כל השומנים שלה ,איך היא ניענעה, משהו! וגם היו לה ציצים גדולים,מפה ועד הודעה חדשה, ותחת –מה זה תחת! בק אקס של משאית!ואני אוהב אישה שיש מה לתפוש לה.

אז במהרה מצאנו את עצמנו רוקדים זה מול זו, מתפתלים בהנאה ומנענעים במרץ. לאט לאט, טוב אולי לא לאט אבל תוך כדי ריקוד , התחלנו להתקרב האחד לשנייה, להתחכך זה בזו וזו בזה. קניתי לה ולי גם פעמיים שתייה, טקילה לי ורום-קולה לה, והתחלתי להתחרמן עליה. נו, וגם היא חככה את התחת שלה על האגן שלי ,ולא הראתה שהזין העומד שלי כאילו מרתיע אותה? קניתי עוד טקילה-סאנרייז  וככה החזקתי אותו בידיים שלי תוך ריקוד , הידיים שלה היו כאילו עסוקות? אז הצעתי לה לשתות מהפה שלי… שתתה,בטח שתתה. וכך החלפנו נשיקות ,מעורבבות עם שתיה ונוזלים שם ,על במת הריקודים, כשהכוס שלה מתחככת בזין שלי בסלסה הדביקה שניגנו,רק שני המכנסיים שבינינו מנעו זיון  ככה לפני כולם!

נו ,כמובן שהלכנו ישר משם לשירותים, היינו מה זה חמים,אש! היד שלי ככה תוך חיבוק מששה לה את הציץ המלא שלה, והיד שלה חפנה וצבטה את התחת שלי –בקושי התאפקנו עד לשירותים. ושם היה מה זה תור! כאילו ,להתמזמז לפני כולם לא היה איכפת לנו אבל רצינו כבר להזדיין ,ואת זה אני לא יכול ככה חופשי. במזל ידעתי שביציאה האחורית, אחרי הכניסה לשירותים, יש למועדון חצר קטנה לזבל שלהם. אז פתחתי ויצאנו. טוב, הכרתי את המקום… ידעתי גם שחזרה אין ידית לדלת-אבל נשרוף את הגשר כשנעבור עליו.

אז איך שיצאנו נכנסה הלשון שלה לתוך הפה שלי והתחילה לחטט לי בשקדים. הידיים שלי הלכו ישר לציצים שלה –וקילפתי לה את החולצה למטה ,יחד עם החזיית פוש-אפ שלה . מה זה שדיים היו לה ,תענוג ממש! גדולים כבדים כאלו , רכים אבל קפיציים, והפטמות הגדולות שלה בלטו לה כמו איזה מסמרים! כרסמתי אחת כשאני צובט בשנייה והיא התחילה לגנוח ולהתפתל לי על הזין וישר דחפה את הידיים שלה לתוך המכנסיים שלי ,ממששת את הביצים מושכת אותי אליה בזין,וואו! מה זה לוהטת היא היתה!

גם אני קילפתי מעליה את המכנסיים ומשכתי אותה בתחת עלי .מאז שראיתי את הסרט הזה עם שרון סטון  היתה לי מין פנטזיה כזו ,לזיין בעמיד כשהאישה דבוקה ,כאילו, לקיר , מסומרת אליו עם הזין שלי. אז הדבקתי אותה שם עם הגב לצפרדע זבל.

הכלבה דווקא שיתפה פעולה, נתלתה עם הידיים  על הפח ויללה "קח אותי ,תקע לי אותו !" אז נכנסתי בה בכל הכוח, סמררתי אותה לפח הירוק המגעיל ואוך אוך פנימה חזק! כל הדיפה היתה מרימה אותה מעל הרצפה, והפנים שלי שקועות לה בשדיים ,מכרסמות את הפטמות השמנות שלה והיא מיללת וצווחת ומתחננת "עוד, יותר חזק ,יותר עמוק, איייי!" והרגליים שלה הלכו למעלה, חיבקו לי את המותניים וכמובן,כמו שהיתה כבדה ושמנה ,לא הצלחתי להחזיק אותה והתגלגלנו לרצפה. המשכתי לזיין אותה בלי להפסיק ,כשהרגליים שלה על המותניים שלי והיא ממשיכה לצווח ולגנוח והיא מתקרבת לאורגזמה אבל הרגליים שלה הפריעו לתנופות שלי. אז הפכתי אותה על הברכיים וככה ,כשהיא על ארבע כמו כלבה, נכנסתי בה מאחור. וואו, איך שהיא צרחה !

כמו שאני יודע שהיא אוהבת, שלחתי את הידיים שלי האחת לכוס ושנייה לשדיים. צבטתי לה את הכפתור שלה בכוס בזמן שהייתי מזיין אותה מאחור וביד השנייה צבטתי ומעכתי לה את השדיים –והיא התפוצצה עליי . הכוס שלה לחצה לי את הזין והיא מתנדנדת קדימה אחורה מושכת בזין שלי, חולבת אותו ומשפיכה ומשפיכה… איך שזה חירמן אותי לאללה, גם אני התפוצצתי בתוכה ,שופך את כל החודשיים של זרע בסילונים לתוכה עוד הרבה זמן אחרי שהיא כבר היתה שפוכה על הארץ.

"חתיכת מניאק!" היא אמרה ,בלי כעס בקול שלה " זיינת אותי בלי קונדום,יה בן-זונה!"

" אני בריא כמו שור" גיחכתי כשאני רוכס את המכנסיים, "אין לך מה לדאוג!"

",אני לא על גלולה, בן זונה" היא ענתה.

. "יש לי ילדים מאוד מוצלחים. כמו שאמרתי- אין לך מה לדאוג" צחקתי וחשבתי לי "איזה פה מלוכלך יש לה,רק במצבים כאלה אתה מכיר את הבת זוג שלך"

 "כוס האמא שלך!"  היא צווחה עליי" תשאיר את הילדים מחוץ לזה ,אתה שומע יה חארה קטן!"

"קטן," חשבתי לי," קטן?! אני אתן לך קטן! נראה אם תחשבי שהוא קטן כשאתקע אותך בתחת!"  וכולי התחרמנתי שוב למחשבה שהזין שלי תקוע לה בתחת השמן החם ,הלוחץ וההדוק שלה, אבל אז בדיוק יצא העובד מטבח לשפוך את הזבל.

טפחתי לה על התחת העירום ,הלבן, שלה ,וחלפתי מהר על פניה לדלת.

"מה, מאיפה.." התחיל העובד מטבח לגמגם, אבל אז ראה את התחת הלבן שלה וגיחך. אני מניח שגם המאייה שנתתי לו ביד עזרה להכניס אותי פנימה בלי בעיות.

אין דבר, הזיון בתחת יכול לחכות שנחזור הביתה, כבר נהייתי מה זה חרמן עליה .על אשתי. צדק היועץ המנוול , זה באמת עוזר לשחק אותה זרים במועדון….

תגובות ? (אין צורך להזדהות)