זוג ביישנים – חלק ג'

מאת ארי קדיר

לחלק ראשון של הסיפור, חלק שני

במקום ללכת לעבודה הלכתי לבית של ההורים. אבא שלי כבר יצא, ורק אמא שלי הייתה בבית. מאוד רציתי להתייעץ עם שניהם. היחסים בין ההורים שלי היו תמיד נפלאים. הם התחתנו בגיל צעיר מאוד, ואני נולדתי כאשר אמא שלי הייתה בת 21. גם היום בת 45, היא נראתה צעירה הרבה יותר מהגיל שלה, ותמיד הייתה כמו החברה הכי טובה שלי. שני ההורים שלי תמיד דאגו לי יותר מכל דבר בעולם, וידעתי שלאמא שלי יהיה פתרון.

השיחה רק התחילה ואני פרצתי בבכי. אמא שלי נחרדה מהתגובה שלי. לקח לי שעה לספר לה הכל, כאשר כל פעם הייתי צריך להרגע מהבכי. היא ישבה בשקט, דמעות יורדות מהעיניים שלה ולבסוף אמרה: "אין כאן הרבה מה לעשות. אתה חייב לעזוב אותה. היא לוקחת אמצעי מניעה?"
"לא" עניתי.
"אז היא בטח תתעבר עם ילד ממישהו אחר. אתה חייב לעזוב אותה. קח את הדברים שלך ותחזור הביתה"
"אני לא יכול לעזוב אותה, אני אוהב אותה. תלכי לדבר איתך, היא תתביש ממך"
אמא שלי הסכימה לבסוף ללכת לדבר עם רותם. נכנסנו לבית שלי ב- 19:30. אמא התיישבה לדבר עם רותם, אבל דפיקה בדלת הפסיקה את השיחה שלהם. לדירה נכנסו אלי ודוד. רותם קפצה מהספה ונישקה את דוד ואחר כך את אלי. "מה קורה מוטי? אולי תכיר לנו את האשה המקסימה הזו שמדברת עם אישתך?" אבל אמא שלי לא הייתה מוכנה לסבול את השטויות של דוד. "אפשר לדבר איתך רגע בשקט?" שאלה את דוד. "כמובן, נלך לדבר בחדר". הם נכנסו לחדר וסגרו את הדלת. בינתיים רותם קפצה על אלי והתחילה להתנשק איתו. הוא סובב אותה, השעין אותה על השולחן בסלון, הוריד לה את המכנסיים והתחתונים עד הירכיים, ודחף את הזין הזקור שלו ישר לתוך הכוס שלה, ללא שום משחק מקדים. רותם החלה לגנוח, בתחילה בשקט, מנסה שאמא שלי לא תשמע, אבל אחר כך בחוסר שליטה. לאט לאט הצטרפו אף הצרחות: "כן, אלי, זיין אותי, זיין אותי, חזק יותר, חזק יותר, אני גומרת… אני גומרת… אני גומרת…כןןןןןןןןןן". שוב רעידות האגן המוכרות. אלי שלף את הזין המפלצתי שלו, דחף את רותם לרצפה ואמר: "עכשיו תמצצי לי כמו בבוקר". רותם הכניסה את הזין הענק לפה שלה התחילה לאונן במרץ עם שתי הידיים שלה כאשר היא מכניסה ומוציאה את הזין במהירות מפיה. שוב נצרך זמן מועט מאוד, ואלי גמר לה בפה. "אל תבלעי, תתנשקי עם מוטי". רותם ניגשה אלי, החזיקה בשתי הלחיים שלי בחוזקה, מכריחה אותי לפתוח את הפה, והחלה לנשק אותי בחום. לאט לאט חדר הטעם הזוועתי של השפיך של אלי לפה שלי. כך המשכנו להתנשק בערך שלוש דקות, עד שאלי התרצה. "אולי תלך לבדוק למה אמא שלך לא יצאה מהחדר בזמן שרותם צרחה?" הציע אלי.
פתחתי את הדלת של החדר שלנו ועיני חשכו. דוד שכב על המיטה ערום ואמא שלי רכבה עליו, הזין הענק שלו יוצא ונכנס בעוצמה בכוס שלה. היא הבחינה בי נכנס ורצתה לרדת מדוד, אבל הוא תפס אותה. "שמעת על לדפוק לפני שאתה נכנס? צא מכאן. תיכף נקרא לך". לפני שהספקתי לסגור את הדלת רותם הגיע במהירות, קולטת שמשהו מאוד מוזר מתרחש. ההפתעה ניכרת על פניה כשהיא מבינה מה קורה כאן.
"וואווו, אז הבאת את אמא שלך לעזור. החלטה מדהימה"
נראה היה שהעולם מחשיך. היה נראה לי שהמכה האחרונה קשה יותר מהראשונה. אמא שלי, שנשואה באושר לאבא שלי, רוכבת על החזיר הזה כמו פרוצה? לקח להם עוד רבע שעה עד שיצאו מהחדר. נראה היה שהוא הוציא את הכמות האדירה שלו על הפנים שלה. היא הייתה מכוסה בשכבה מדהימה של שפיך, שהיה מרוח גם על כל השיער שלה. מעולם לא ראיתי כמות כזאת, גם לא בסרט כחול. אמא שלי רצה לאמבטיה לשטוף את עצמה, סמוקה כולה מבושה. היא יצאה מהאמבטיה והגיעה לסלון לבושה. דוד פנה אלי: "שלא תחשוב שאמא שלך פרוצה, היא רצתה שאני אבטיח לה לעזוב אותכם בשקט, ואני דרשתי תמורה. איזה עוד אמא הייתה מוכנה לכזה הסכם. זה רק בגלל שהיא כל כך אוהבת אותך. עכשיו אנחנו נסגור את ההסכם. רבקי, בואי לפה ותרדי על הברכיים" אמא שלי הסמיקה ונדה בראשה לשלילה. "תראי, הבן שלך כבר ראה אותך רוכבת עלי, וראה אותך מלאה שפיך. עכשיו אם תמצצי לי, אני לוקח מכאן את אלי, ואנחנו לא חוזרים יותר" רותם התערבה בשיחה: "סליחה, לי אין זכות דיבור?" "לא. אם היא תמצוץ לי, העניין סגור"
"בסדר, אבל לא כאן. לא כשמוטי רואה"
"אז התשובה היא לא?"
מובסת אמא שלי כרעה לפני דוד על הברכיים, פתחה את החגורה שלו, הורידה את המכנסיים והתחתונים, והחלה למצוץ לו. העיניים שלי התמלאו דמעות. אלי התחמם מאוד ממה שראה, שלף את הזין והתקרב לרותם. "לא, אל תתקרב אליה, אם רבקה תעמוד בהסכם, אנחנו לא מתקרבים לרותם יותר. אני תמיד עומד בהבטחות שלי"
"אתה מבטיח הבטחות על חשבוני? הזין שלי עומד"
"אני בטוח שרבקה תשמח לעזור גם לך. אחרי הכל, גם אתה מוותר על רותם".
אלי התפשט לגמרי, התכופף מאחרי אמא שלי והחל ללטף לה את השדיים. אמא שלי לא הגיבה. אחרי שתי דקות היה נראה שהוא קיבל החלטה, והתחיל להפשיט אותה. פרצתי בבכי סוער. בינתיים אלי ודוד התחלפו, אלי נעמד מול אמא שלי, אוחז בשיער אלה ומזיין לה את הפה, ודוד נעמד אחריה, העמיד אותה על ארבע והתחיל לזיין אותה. לא לקח יותר מדקה לראות שאמא שלי לא סובלת. הזין שלו יצא רטוב מאוד, ואמא שלי החלה לגנוח. אלי נשכב על השטיח ומשך את אמא שלי אליו, הסטתי את מבטי וראיתי את רותם מסתכלת בכל האקט, מהופנטת. אמא שלי עברה לרכב על אלי, גונחת ללא בושה כלל. דוד נעמד מולה, והיא מצצה לו את הזין בזמן שהיא מחזיקה את המפלצת שלו בשתי ידיים, מאוננת לו במרץ. "מוטי, לך תביא ווזלין" פקד דוד. קמתי והבאתי את הווזלין. "תמרח לי אותו על הזין" רוקנתי מעט ווזלין ומרחתי אותו יפה יפה על הזין שלו, שהיה רטוב מכל המיצים של אמא שלי. "עכשיו תתפשט" התחלתי להתפשט באיטיות, וכמו כולם הופתעתי לראות את הזין הקטן שלי זקור. אמא שלי הפסיקה לרגע לרכב על אלי, והסתכלה בעניין על הזין הזקור שלי. "עכשיו מתרח לה ווזלין על החור של התחת"
"אני לא יכול. זו אמא שלי"
"אתה בטוח שאתה לא יכול?"
כרעתי מאחרי אמא שלי מובס, והתחלתי למרוח ווזלין על החור של התחת שלה, מנסה לא להכניס את האצבע.
"בבקשה לשמן גם בפנים"
החדרתי קצת את האצבע ואז הרגשתי את ההתפרצות של הזרע שלי על הבטן. כולם גיחכו, ורותם הסתכלה עלי בבוז גלוי. "זה מספיק, עכשיו זוז". דוד התקרב לאמא שלי מאחור, מכניס אצבע אחת לתחת שלה. אמא שלי גנחה גניחה ארוכה ועמוקה. לאט לאט, בזמן שהיא רוכבת על אלי, הוא הרחיב לה את החור בעדינות, מכניס שתי אצבעות ואחר כך שלוש. רק כשהרגיש שהיא מוכנה הוא החל להכניס את הזין שלו לתחת שלה. בשלב הזה, אמא שלי איבדה שליטה. "כן, בן זונה, כן, אני גומרת כבר פעם רביעית, כן, תזיין אותי בתחת, כן, אהההההה… היא הפסיקה לרכב על אלי, וגם דוד הפסיק לזיין אותה. שניהם יצאו ממנה בעדינות ונעמדו מעליה. היא לקחה זין אחד בכל יד ואוננה להם במרץ. אלי נשבר ראשון, ממלא את הפנים שלה בשפיך. מיד אחרי כן דוד החל לרוקן את התכולה האין סופית שלו על הפנים שלה, מטח אחרי מטח. חלק נוחת לה על הפנים וחלק חודר לה לפה.
הם סיימו והיא קמה בכבדות ונכנסה לאמבטיה. דוד ואלי התיישבו בשקט על השטיח. "אתם באמת לא תבואו יותר?" שאלה רותם.
"הבטחנו לרבקה, וכל עוד לא נקבל הזמנה מפורשת ממוטי, לא נחזור". רותם גיחכה. "אם כך, כבר מחר תחזרו"
נכנסתי לחדר שינה שלנו. כרגיל, העיניים שלי נפוחות מבכי. שמעתי את אמא שלי מתארגנת באמבטיה. אחרי כמה דקות שמעתי דפיקה עדינה בדלת. אמא שלי נכנסה לבושה. אני מצטערת מוטי, אין לי מה לומר. אתה יודע שאתה ואבא יותר חשובים לי מכל דבר, אבל אתה צריך להבין שאבא לא מסוגל לספק אותי. יש לו בערך את היכולות שלך במיטה, וכבר שנים הצטבר אצלי הרבה תסכול. בכל אופן, זו פעם אחרונה שאני נותנת למישהו אחר ליגוע בי. היא שלחה יד חושדת והחזיקה לי את היד. הדלת של החדר נפתחה ואלי נכנס. "באתי לומר שלום. אני מקווה לראות אותך שוב. את הזיון הכי טוב שהיה לי בחיים…" הוא התכוון להמשיך אבל אמא שלי קטעה אותו: "לא, אתם לא תראו אותי שוב, יש לי בעל מקסים ובן שאני אוהבת, ואני לעולם לא אפגע בהם שוב".

"טוב. אם כך נצטרך איזה מציצת סיום, לא?" אלי פתח את הרוכסן של המכנסיים ושלף את הזין הרפוי שלו. הוא לקח את היד של אמא שלי, ומשך אותה לרצפה, על הברכיים. העיניים של אמא נצצו. היא נטלה את הזין האדיר בשתי ידיים, והחלה ללקק את הקצה, מתעלמת מנוכחותי. לאט לאט היא החלה למצוץ, והזין החל לתפוח בפה שלה.פתאום אלי קיבל החלטה, הוא הרים את אמא מהרצפה, הפשיל לה את המכנסיים עד הירכיים, השעין אותה על המיטה, נשענת על הכתפיים שלי, אחוריה לכיוון שלו, הכניס את הזין לכוס הרטוב שלה והחל לזיין אותה באיטיות. "את בטוחה שאת לא רוצה שניפגש שוב?"
"כן, בטוחה". אלי המשיך לזיין אותה באיטיות, בכל פעם מוציא את הזין כמעט לגמרי, ומכניס אותו לאט וחזק עד הביצים. אמא שלי התחילה לגנוח, מחזיקה את הצוואר שלי בשתי ידיים, ראשה שעון על הכתפיים שלי, ואלי מחזיק במתניה ומזיין אותה. "עדיין בטוחה?"
"כמעט בטוחה. אל תפסיק, זיין אותי, אני לא מאמינה, זיין אותי, אני גומרת, אני גומרת…"
אלי הגביר את הקצב ואמא התחילה לצווח "כן, כן, אתה מזיין כמו שור, אני רוצה זיון כזה בכל יום, אני גומרת שוב, כן, כן, כן…" אלי שלף את הזין הזקור שלו מהכוס של אמא, והיא התמוטטה עם הרצפה. עכשיו ראיתי מבעד לדמעות את רותם ודוד עומדים בשקט ומסתכלים. אמא התיישרה על הברכיים ואמרה: "אני חושבת שעכשיו מגיע לך פיצוי" היא לקחה את הזין שלו לפה שלה והתחילה למצוץ במרץ, תוך כדי שהיא מאוננת לו בשתי ידיים. אלי גנח, וגמר לה בפה. אמא בלעה הכל בלי היסוס. "עכשיו אני אזכור את הטעם שלך עד הלילה" היא אמרה בחיוך. "אז ניפגש כאן שוב מחר?"
"בטח, אני לא אפסיד את זה בחיים" אלי התלבש והלך, אחריו יצאו דוד ואמא. הוא אמר שהוא יקח אותה הביתה.

 

Loading

9 מחשבות על “זוג ביישנים – חלק ג'”

 1. כמה טוב לקרוא
  כן כן אלי
  זיין אותי חזק
  אני גומרת
  ❤️❤️❤️

  הגב
 2. שיכריחו את אמא למצוץ לבן שלה את זין הקטן חח ויסבירו לה שזה בלתי אפשרי לכן היועץ שולח לרותם את גברים שיטפלו בה ולפי הסיפור גם האמא סובלת מבעלה שיש לו בוטן והם יטפלו גם באמא מול בן שיצטרך ללקק את כל זרע שנוזל אחרי שגמרו להן בתחת

  הגב
 3. שהיועץ יגיע ויהפוך גם את אמא למלקקת תחת וביצים מול בעלה של רותם שרק רואה את זה וגומרוכולם מצחקקים

  הגב
 4. למה היועץ נעלם שיגיע לרותם וישתלט על עניינים שיתן לאמא למצוץ לבן שלה שרותם והיועץ צוחקים ומגחכים על זין הבוטן שלו

  הגב
 5. אהבתי רק חבל שהאמא ככה בקלות מתמסרת היו צריכים גם להציב לה עובדה שהיא משתתפת באורגיה לאיים שרותם תתגרש
  ולא ישר מתמסרת בקלות

  הגב
 6. ואווו מתה איזה הפתעה שהאמא מצטרפת לרותם והבן מסתכל על איך מזיינים את אמא שלו היית צריך להכניס את בן שתחת איומים מלקק את כוס של אמא שלו שמלא בזרע וכולם צוחקים גם אני גמרתי בטירוף כולי רטובה

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן