הקוקולד – פרק 1

המושג קוקולד (ולא קוקהולד כפי שרובם חושבים) התגלה בפני לפני מספר שנים באקראי, עוד הרבה לפני שפתחתי כאן עמוד פייסבוק. לא יודע אם ההגדרה שלי נכונה, אך הקוקולד הוא לרוב גבר, או "בעל מקורנן" השואב הנאה מסויימת מכך שגבר אחר מקיים יחסי מין עם אשתו. מקור השם בציפור הקוקיה המטילה את ביציה בקינים של אחרים. יש בשפע חומר על זה באינטרנט. אין טעם שאצטט את ויקיפדיה.
אני שמח לפתוח כאן סידרה חדשה שבה ישובצו גם סיפורים שכתבתי בנושא, והכרותי עם זוגות שבהם הגבר הוא קוקולד, חלקם קוקולד בארון וחלקם פרצו את המחסום והצליחו לשכנע את האשה להיות עם גבר אחר.
אני מבטיח שהסידרה תהיה מעניינת עם סוף מעניין מאד. אז שווה לדעתי לעקוב.
לפני כמה שנים היכרתי את דורית (זוכרים את דורית מסיפור התאומים?). היה ביננו קשר וירטואלי ארוך טווח. ובכן, לאחר שסיפרה לי את סיפור התאומים, היו לנו שיחות רבות על מיניות. במהלך הקשר שלנו שיתפנו ביננו סיפורים ותמונות. דורית ובעלה עם השנים התפתחו להיות סווינגרים, בעיקר בביקוריהם בחו"ל. הבנתי מדורית שבעלה כל הזמן מעודד אותה למצוא מישהו, מכיון שיש לו איזה בעיה עם הפרוסטטה והוא לא ממש יכול לקיים יחסי מין בתקופה ששוחחנו. הוא מענג אותה כמובן בכל דרך שיש לו, כולל שימוש בצעצועים ולטענתה זה מספק אותה. היא אינה רוצה יותר מזה. בתקופה הזאת אני ודורית היינו משוחחים בסקייפ אם זכרוני אינו מטעה אותי, אולי אמצעי הקשר הכי און ליין שאפשר היה למצוא בתקופה זאת. דורית מבוגרת ממני בכמה שנים בודדות ואחר צהריים אחד ראיתי שהיא מחוברת.
"היי"
"היי בחזרה"
"מה שלומך דורית"
"זה לא דורית, זה בעלה, היא נחה"
עצרתי את כתיבתי, כי מסתבר שבעלה יושב על המחשב והיא לא סגרה את הסקייפ. הוא כנראה הבין את ההתמהמהות שלי והמשיך לכתוב.
"אל תדאג, אני אוהב שהיא מתכתבת עם גברים, אני לא אכעס עליה, אבל בוא נעבור לסקייפ שלי, ואני אמחוק את השורות האחרונות"
תוך כמה דקות החשבון של דורית נותק ועלה מולי TOPGUN.
"אז אתה מתכתב עם דורית?"
"כן, לפעמים, מדברים"
"אני כבר יובלות מבקש ממנה לשכב עם גבר אחר"
"למה?"
"כי אני לא יכול לספק לה זין עכשיו, ואני יודע כמה זה חשוב לה"
"מה קרה לך?"
"יש לי איזה בעיה בפרוסטטה, בקיצור זה לא עובד שם טוב למטה"
"אתה לא יכול לגמור"
"יכול, אבל האיבר חלש, זה מהר ולא משמעותי בשביל זיון"
"איזה באסה, מפחיד אותי לחשוב ככה, אני בן 54 עכשיו ולא מסוגל לחשוב על היום שהזין לא יפעל טוב"
"זה קורה לפעמים"
"וויאגרה לא עוזרת?"
"אסור לי לקחת ויאגרה בגלל לחץ דם מאד גבוה"
"בקיצור מושבת"
"שמע, היו לי חיים משוגעים עם דורית מבחינת מין, הזדיינו עם זוגות בחו"ל, השתרללתי לפעמים לבד גם בלי שהיא תדע, זה קורה בסוף. צר לי בשבילה, היא אישה כזאת מינית. אתה לא יודע כמה שהיא אוהבת זין ונאלצת להסתפק בלשון שלי, בצעצועים.
"כן, הבנתי שהיא לא מוכנה להיפגש"
"לא מבין אותה, אני מפרגן לה. אומר לה שלא חייבת לספר לי"
"מה לעשות, זה רצונה"
"אבל היא בקושי בגדה בי בחיים"
חשבתי לעצמי על סיפור התאומים ובדיוק הוא המשיך
"חוץ מפעם אחת לפני הנישואים שלנו כשהיה לה קטע עם שני תאומים איזה לילה. בגלל אלכוהול יצאה משליטה. יכלה לא לספר לי על זה, אבל היא כנה להחריד. כך זה תמיד. אלכוהול מוציא אותה משליטה."
"היא סיפרה לי את הסיפור הזה" עניתי לטופ גאן.
"אהה, כן? איזה שרלילה היתה. ביזבוז של כוס. חבל שמישהו לא יכול להנות ממנו"
"הייתי שמח, אבל בינתיים היא סתם נהנית לשוחח, אני מספר לה קצת על מעללי והיא מספרת עליכם"
"היא סיפרה לך את הסיפור על איזה מנכ"ל גרמני?"
"לא"
"איזה סיפור מטורף, אבל תנסה לבקש מדורית לספר לך, היא יותר טובה בזה"
"ומה לומר לה?"
"תשאל אותה קצת אם יצא לה להיות בסאונות בגרמניה. זה כבר יוביל לסיפור.
אבל שמע, אתה לא מספר לה שדיברת איתי. אבל תהיה כנה איתי וספר לי אם קורה משהו בינכם וכל מה שהיא מספרת לך. אני חייב לדעת, אני לא אכעס עליה, אבל רוצה לדעת"
"אוקיי, עשינו דיל"
טופ גאן התנתק וכעבור יומיים עליתי לשיחה עם דורית.
"מה נשמע דורית?"
"הכל רגיל, בדיוק אחרי חצי מרתון"
"מטורפת שאת"
"מה איתך? מה חדש איתך?"
"היינו עם הילדים באוסטריה"
"איזה כיף לכם, יצא לכם להיות באיזה בריכות טובות?"
"דוקא כן, היינו בבאד הופשטיין, ממש מדהים, וגם הלכנו למעלה איפה שהסאונות בעירום"
"מגניב, אני ובעלי תמיד הולכים לשם כשאנו בגרמניה"
"הפאדיחה שלא ידעתי שצריך להיות שם בעירום. נכנסתי עם בגד ים לאחת הסאונות והסתכלו עלי כאילו אני העירום. יצאתי החוצה והורדתי בגד ים בבושה. ממש לא ידעתי שאילו הכללים"
"כן, זה ממש כיף, שמע, רוצה לשמוע סיפור? בעצם יש לי שניים, אבל בעלי ממש דחף אותי לזה. היינו בסאונה כזאת בגרמניה. יש לנו עסקים בגרמניה. בכל מקרה זה לא העניין, העניין הוא שהכרנו שם איזה זוג בסאונה. בעלי כזה חברותי, דובר גרמנית גם, שוחחנו איתם והיה לנו ממש כיף והם הזמינו אותנו לבית שלהם ואכלנו קצת גבינות ויין.
"לא מתאים לגרמנים גבינות ויין"
"צודק, אבל אולי בגלל שזה קרוב לגבול הצרפתי, אז יש שם השפעה צרפתית"
"כנראה גם השפעה רומנטית"
"עזוב, כולם רומנטים, רק שהשפה הגרמנית לא רומנטית"
"אז איבדתם שליטה?"
"מה זה איבדנו שליטה? אני הייתי שיכורה, והתחילו הגרמנים למזמז אותי, גם האשה וגם הגבר, ובעלי ישב בכורסה וצפה בהם."
"חשבתי שהוא ירצה להצטרף"
"הוא נורא אוהב לצפות בי, לא יודעת מה יש לו"
"ונהנית?"
"מה זה נהניתי, הזוג הזה ליקק את כל הגוף שלי בשתי לשונות וארבע ידיים. אני לא הפסקתי להרטיב ולגמור ובסוף הוא סובב אותי מעליו והשחיל אותי עליו. היה לו זין עבה יותר משל בעלי וזה ממש קרע אותי. אז אני מעליו והוא נכנס ויוצא בי ואשתו עושה לי רימינג בתחת. שוב פעם גמרתי. זה היה מטרף"
"ומה בעלך עשה בינתיים? אני הייתי מעמיד את הגרמניה על ארבע ומעניש אותה על כל פשעי האנושות שלהם"
"לא, הוא ישב על הכורסא ואונן. לא התעניין לזיין אותה"
"הוא תמיד ככה?"
"לא, היו מקרים שהצטרף, אבל הפעם לא"
"ובשאר הערב הוא לא זיין?"
"הגרמניה קצת מצצה לו אחרי זה והוא גמר לה על הפרצוף"
"והגרמני?"
"הוא זיין אותי והשפריץ לי בתוך הכוס כמויות של זרע שנזלו לי אחרי זה על הרגל, ואחרי שהתאושש זיין את אשתו. עוד לא שמעתי כאלה דיבורים מלוכלכים בגרמנית. היא צעקה שם בטירוף וזה היה כל כך מגרה עד שאני ובעלי גם הזדיינו לידם. שניהם בדוגי אחד ליד השני דופקים את הנשים."
"וואוו, אילו חוויות מטורפות. למה אשתי לא בעניין הזה"
"תנסה לשכנע"
"לא ילך, אמרה לי בדייט השני בלי צלעות ובלי מכות"
"טוב, אני חייבת לצאת, אבל אם תיכנס לכאן מחר אספר לך את הסיפור על המנכ"ל"

Loading

4 מחשבות על “הקוקולד – פרק 1”

  1. גם לי קרה עם בעלי בחופשה.. הייתי על החוף חרמנית לגמרי. בעלי עם זיקפה.. אני רטובה והפטמות שלי זקורות. נכנסנו עם זוג צרפתים שהכרנו ערב לפני, לתוך הבונגלו שלנו, בעלי ישב על הכיסא, האישה והגבר התחילו לגעת בי בכל מקום ולהפשיט אותי. ישבתי על המיטה עירומה על רגליים פתוחות, נשענתי לאחור, הייתי כל כך חרמנית שהייתי מסוגלת לגמור רק מלראות את בעלי יושב על הכיסא ומסתכל עלינו. הצרפתי התחיל ללקק לי את הפטמות הזקורות. הצרפתייה ליקקה לי את הכוס והדגדגן. התחלתי לצעוק שאני לא מסוגלת ואני עוד רגע גומרת. אבל הם לא מבינים עברית ורק את בעלי זה חרמן טיל. הצרפתי התרומם ונעמד מול הפרצוף שלי עם הזין בחוץ עומד דום. לאט הוא התיישב על הברכיים שלו ועל הגרון שלי כאילו עוטף לי את הצוואר. זה היה מלחיץ. קצת קינקי אבל מאוד מחרמן. הוא הכניס את היין שלו לפה שלי והתחיל לזיין לי את הפה. הצרפתיה ממשיכה ללקק ולמצוף לי את הדגדגן. כעבור 5 דק אני מוצאת את עצמי על המיטה כשהוא מזיין אותי מולי כשאני עדיין יושבת עם רגליים מפוסקות, מחדיר לי את הזין עמוק לתוך הכוס הרטוב והחם שלי, אני גונחית בטירוף, הראש שלי מוטה לאחור, הצרפתייה ניגשה אליי והתיישבה לי על הפרצוף, אני מלקקת לה את הכוס ומחדירה את הלשון שלי לתוך הכוס שלה. הוא רטוב.. רטוב וקצת מלוח. טעים. מוזר. אחרי 2 דק הכנסתי לה אצבעות בחוזקה.והיא התחילה לצרוח ולרטוט. היא זזה במהירות כדי להגביר את החיכוך של הלשון שלי בדגדגן שלה. מצצתי אותו תוך כדי שהיא צורחת ואני בטוחה שהיא מעירה את כל החוף. היא גמרה לי על הפרצוף. כולה רועדת, מזיעה, רטובה. בזמן הזה בעלי יושב מולנו ומשפשף. כמה דק אחרי זה והוא מתקרב אליי ומקפיץ את הזין שלו מול הפרצוף שלי תוך כדי שהוא נותן לי כאפות קטנות עם הזין בלחיים. הצרפתי הצטרף אליו עם הזין שלו ושניהם זיינו אותי בפה כל אחד בתורו. זה חירמן אותי בטירוף. בזמן הזה הצרפתייה מצטרפת אליי ומלקקת להם את הביצים. אני שואבת לכל אחד מהם את הזין, עד כדי כמעט חנק, וכל אחד מהם תופס לי את הראש כשהזין שלו בתוך הפה שלי ודופק אותי חזק כאילו זה כוס. זה גרם לי להיות יותר חרמנית ויותר רטובה. הרגשתי שאני השפחה שלהם. זה עשה לי את זה. כמה דק אחר כך התחלתי להרגיש משהו רטוב וחלק בכוס שלי. זאת הצרפתייה. אלוהים איזה לשון ושפתיים יש לה. היא פשוט שואבת לי את הדגדגן. תוך כדי היא הכניסה לי אצבעות ואני לא עמדתי בזה ותוך חצי דקה שהכוס שלי בתוך הפרצוף שלה, השפרצתי לה כמויות מטורפות של נוזל על כל הפנים. זה נטף לה על החזה.
    בעלי סובב אותי לדוגי, נתן לי כאפות חזקות מאוד בתחת וזיין אותי מאחור תוך כדי שהוא תופס לי את השיער. אני חושבת שכל החוף שמע את הזין שלו דופק לי ת'תחת. צרחתי. הצרפתיה המשיכה לענג אותי והכניסה לי אצבעות לכוס בזמן שהזין של בעלי בתוך התחת שלי והוא ממשיך להרביץ לי. צרחתי כמו שלא צרחתי בחיים שלי . הצרפתי הצטרף אליו ממולו, הכניס את הזין שלו לתוך הפה שלי ואני זוכרת שלא עברו 2 דק וגמרתי שוב לצרפתיה בתוך הפה. היא אהבה את זה מאוד והתחננה לקבל עוד מהכוס הרטוב שלי. בעלי סובב אותי על הגב. הצרפתי התיישב לי על הפנים והמשיך לזיין אותי בפה. הצרפתיה נשכבה לידי על הגב ובעלי הכניס את הזין שלו לתוך הפה שלה וזיין אותה בפה. אחר כך אני והצרפתיה ישבנו על הברכיים ממשיכות לגעת אחת בשניה, תוך כדי ששני הגברברים ממשיכים לזיין אותנו בפה בתורות ולשפשף לנו על הפנים עד ששניהם גמרו די ביחד והתפוצצו עם כמויות זרע לתוך הפה שלנו. בהתחלה הצרפתי התפוצץ עם הזרע שלו בפה שלי ואני בלעתי כמות נכבדת. דקה אח"כ כך בעלי גמר לצרפתיה בתוך הפה ועל העיניים. הזרע שלו נטף ממנה על כל הפרצוף. ליקקתי לבעלי את הזין והצרפתי עבר לפה של הצרפתייה ככה במשך כמה דק. האורגיה הראשונה שלי.

    הגב
  2. מעניין וסוער ,יכול להיות שקראתי את הסיפור בעבר ?

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן