הקוסמטיקאית – חלק 1

תוך שניות אחדות חשה כיצד שדיה זוכים לחופש בלתי צפוי ובעוד הקוסמטיקאית חופנת את זוג השדיים הגדולים והרכים, היא רכנה ולחשה באוזנה:  "אל תדאגי, הכל יהיה בסדר"

kate-winslet_titanic_movie_pencil-drawing

הקוסמטיקאית שלה, היתה פינת השקט והרוגע שלה. היא הקפידה להגיע אליה אחת לשבועיים, שוכבת על מיטת הטיפולים הנוחה, עוצמת את עיניה ומפקירה את עצמה לטיפול המרגיע והנוח, ידיה הזריזות והנעימות של הקוסמטיקאית נוגעות בכל פינה ופינה של פניה מעסות, מחליקות ומענגות. קולה העדין עם המבטא הצרפתי הקל, משרות עליה תחושה של מקום אחר ונוחות של ספת הפסיכולוג. לעיתים קרובות היתה מספרת לקוסמטיקאית על מאוויה הסמויים, על מאהביה, ועל מי שרצתה שיהיה מאהב שלה. סיפרה על פנטזיות ועל חלומות. כל כך נוח היה לה שם, שלעיתים אף חלקה איתה את הסודות הכמוסים ביותר. ולעיתים, סתם שכבה שם, רגועה ואף מנמנמת. בעוד הקוסמטיקאית מעסה את כפות רגליה, הפכה היא לגוש של שביעות רצון שגרם לה לספר ולדבר ולשפוך את כל אשר על ליבה ולספר לקוסמטיקאית על הפנטזיות שלה. פנטזיה אחת, חזרה על עצמה פעם אחר פעם, פנטזית האונס.

נשים רבות אוצרות פנטזיה זו בצורה כזו או אחרת, והיא, כמו רבות לפניה ואחריה, חלקה אותה עם הקוסמטיקאית.

היה זה יום א' גשום וסוער שבא אחרי סופ"ש מתיש של משפחה ילדים ובעל, שכל אחד מהם תבע את חלקו בתשומת הלב שלה ובאנרגיה שלה, ושעת הרוגע שלה אצל הקוסמטיקאית היתה נקודת האור של השבוע. היא נכנסה לקליניקה של הקוסמטיקה בצעד קל ובציפייה להנאה הדו-שבועית המצפה לה שם.

הקוסמטיקאית קיבלה אותה, כרגיל, בחיבוק ונשיקה והובילה אותה למיטת הטיפולים.

"מה בתכנית היום?"  שאלה

"היום יש הפתעה" ענתה הקוסמטיקאית

היא חייכה ונשכבה בהנאה, מפקירה את גופה לידיה המקצועיות של הקוסמטיקאית.

הקוסמטיקאית החלה בטיפול הרגיל, מעסה את פניה ומטפלת בכל חלק מפלג גופה העליון באיטיות וביסודיות.

"עכשו תקבלי את הדובדבן" אמרה, בזמן שכיסתה את פניה במסיכת בד רכה וכבדה.

ידיה העמלניות של הקוסמטיקאית אחזו ברגליה, ובזריזות של קוסם, קשרו את קרסוליה למיטת הטיפולים

"מה קורה?" היא שאלה.

"אמרתי, תהיה היום הפתעה" ענתה הקוסמטיקאית. ואחזה בפרקי ידיה, כמו שהיא נוהגת לעשות מדי פעם.

אבל לא, היא לא המשיכה בעיסוי פרקי הידים כפי שהיא עושה בדרך כלל, אלא הידקה כל פרק לחוד למיטת הטיפולים באמצעות בד עבה ורחב. כעת, כשהיא עקודה למיטת הטיפולים היטב, היא חזרה על השאלה: "מה קורה?"

"אל תדאגי" ענתה הקוסמטיקאית, אך שלא כרגיל, היא חשה כיצד הקוסמטיקאית מפשיטה אותה. החולצה המכופתרת נפתחה בזריזות, וידיה של הקוסמטיקאיות אחזו בשני שדיה הדחוסים בתוך חזית הפוש-אפ שזה עתה רכשה בויקטוריה סיקרט.

תוך שניות אחדות חשה כיצד שדיה זוכים לחופש בלתי צפוי ובעוד הקוסמטיקאית חופנת את זוג השדיים הגדולים והרכים, היא רכנה ולחשה באוזנה:  "אל תדאגי, הכל יהיה בסדר"

המסיכה של עיניה, שיגעה אותה. היא כל כך רצתה לדעת מה קורה, אולם ידיה היו אזוקות היטב ולא היתה לה כל דרך להוריד את המסיכה.

אבל, ידיה וקולה של הקוסמטיקאית, נסכו בה ביטחון והיא שכבה לה על מיטת הטיפולים, ממשיכה לקבל את הטיפול הבלתי צפוי.

רעש של גזירה היה הדבר הבא שהיא שמעה, ובטרם הספיקה לשאול משהו, היא חשה כיצד מכנסי הג'ינס שלה, נגזרים לכל אורכם ובתוך מספר שניות היא הופשטה מהם, כשרק תחתוניה הקטנטנים נותרים על גופה.

"מה את עושה בדיוק, את השתגעת?"  היא שאלה את הקוסמטיקאית, אבל הקוסמטיקאית הרגיעה אותה, בקולה הרוגע ובמבטא הצרפתי החמוד שלה.

"אל תדאגי, הכל יהיה בסדר, תשכבי ותהני מן הטיפול" אמרה לה.

לחלק 2 של הסיפור

תגובות ? (אין צורך להזדהות)