הטיפשונת והמטפל

סיפור מאת סופר סתם

שלום צַדֶקֶת, בואי היכנסי ושבי. נו, אז מה בדיוק הבעיה?

אל תתביישי, כבר שמעתי הכל, לא תוכלי לספר לי משהוא חדש שלא שמעתי או שלא טיפלתי.

הבנתי,

נכון,

זה לא קל לדבר על זה עם זרים. אני מקווה שמהר מאוד תרגישי שאני כבר לא זר, ושאת יכולה להתייעץ איתי. הניסיון שלי, בעניין הזה של האמון, הוא חד משמעי. הטיפול לעולם לא מצליח אם המטופלים לא סומכים עלי באופן מוחלט. אז קחי אויר וקיפצי למים כמו שאומרים. מה בדיוק הבעיה שבגללה באת להתייעץ?

אהםם, כן,

וכמה זמן אתם מנסים?

אוי, באמת? שנה וחצי, חבל שלא באת קודם. בדיקות רפואיות עשית?

הבנתי. 

ובעלך?

ולא מצאו שום דבר אורגני?

הבנתי. כן ברור שאתם בלחץ, ואני משער שהלחץ של המשפחה רק מוסיף למתחים. כמו שאמרתי, חבל שלא באת אלי הרבה קודם. יש לי הצלחה של 90 אחוזים.

כן בדיוק.

מה פתאום אחד, אפילו שלושה וארבעה. יופי אני שמח שאת מחייכת. את תחייכי הרבה יותר עוד חודשים שלושה או ארבעה כשתהייה בהריון. אני מבטיח.

סיפרת לפקידת הקבלה שחברתך הפנתה אותך אלי. יופי. חבר מביא חבר זה המדיניות של הקליניקה שלי. היא הסבירה לך על התהליך?

לא הפקידה, החברה, הסבירה לך על התהליך שהיא עברה?

אתם מאותו הרקע החברתי נכון?

יופי, יופי. ומה את מרגישה בנוגע לשיטת הטיפול שלי?

חס וחלילה, מה פתאום, מאיפה הבאת את זה?

לא, לא, ממש לא! הסירי דאגה מליבך, התהליך שנעבור ביחד, הוא תהליך קודש. אנחנו נביא חיים לעולם. ברכה לעולם. ברכה לך ולבעלך.

ברור שלפי ההלכה. ברור. אני מטפל מורשה אבל גם מוסמך לרבנות. והטיפול כולו כשר לחומרה, כשר למהדרין! מה, את חושבת שאני אכשיל את בנות ישראל? אני אפילו נעלב מהמחשבה הזאת. חשבתי שהחברה שלך הסבירה…

טוב, אז את רוצה להמשיך?

ענית מהר, יופי אני שמח שאת כבר מרגישה בטוחה בתהליך. קודם נסיר מעל השולחן את הגועל של התשלום. את לא צריכה לשלם כלום עד סיום היריון. לא משנה כמה זמן הטיפול ימשך הוא לא יעלה לך אגורה. לאחר הברית,  אם ירצה השם, רק אז בגמר מלאכתי תשלמי לי שכר עבודתי חמישים אלף אלף שקלים.

חחח, בדיוק, זה ממש ביטוח, אם הטיפול לא יעלה יפה זה לא תפסידי דבר.

יופי, שני דברים אחרונים. הראשון הוא שאני צריך שבעלך ימנה אותי שלוחו. דברי עם בעלך, הסבירי לו שאת נפגשת עם מטפל מורשה ורב מוסמך ובקשי ממנו לומר שהוא ממנה אותי להיות שלוחו. השני הוא שמעכשיו אני קובע לך תאריכים מדויקים לתשמיש עם בעלך. תאריכים שיגבירו משמעותית את סיכויי ההצלחה להריון.

יופי ניפגש בעוד שבוע.

שלום צַדֶקֶת, בואי היכנסי ושבי. נו, את נראית הרבה יותר רגועה.

יופי. אני שמח שדיברת שוב עם חברתך ועם בעלך.

נכון מאוד. ברוך השם, היא בהריון רביעי, אדוניי פתח את רחמה. ובעלך האם הוא מינה אותי לשלוחו?

יופי. אז אפשר להתחיל. אני יודע שחברתך הסבירה לך על התהליך. אבל אתן עוד פרטים. מטרת הטיפול היא לעורר את הגוף שלך הורמונלית, כך שכל הורמונים מעוררי ההיריון יהיו דרוכים לקראת בעלך. איך עושים זאת? מציפים את הגוף שלך בהורמון גברי, בדרך שלא תעבר אותך. ואז בעת הייחוד שלך עם בעלך הנס יקרה.

שאלה מצוינת. לפי הניסיון שלי, לאחר שתקבלי בין 15 עד 30 מנות של הורמון גברי, הגוף שלך יהיה בשיאו לקליטת הריון.

עוד שאלה מצוינת. בהתחלה על ידי בליעה. אחר כך, על ידי היפוך שולחן ולבסוף בביאה.

שאלה צפויה. לא אין סיכוי שאני אעבר אותך. הזרע שלי פגום. אני לא יכול לעבר. אבל כפיצוי הוא עשיר בהורמונים אחרים חזקים, שמצאתי שהם מעודדי הריון.

מתחילים עכשיו. אומץ! בואי לחדר הטיפולים. מעכשיו ועד שיהיה לך אורח כנשים, פעם ביום את צריכה לבוא לקליניקה ולקבל ממני מנה אחת של הורמון. אם אחרי חודש נראה שאת לא מתעברת, נגדיל את המינון לשתי מנות ביום. חברה שלך קיבלה גם שלוש מנות ביום, אבל אז נעזרנו בעוזר מחקר שלי שנתן גם הוא מנה. אבל את צעירה אנרגטית, בשלב הזה אין צורך ביותר ממנה אחת.

שאלה יפה. על ידי בליעה. חשוב לבלוע הכל. התכולה של ההטזה הראשונה שונה משל הבאות אחריה. אל תהיי נבוכה, אני יודע שמעולם לא בלעת זרע. אני מניח שמעולם אפילו לא נגעת באותו מקום, לבטח לא הכנסת אותו לפיך. זה ברור. את חסודה וצנועה. אבל אנחנו עושים כרגע טיפול רפואי, וכך את צריכה להתייחס לזה. הינה זה המזרק שלי שנשתמש בו בשבועות הקרובים.

למה אוי וי?

זה לא כזה גדול, מה פתאום. מה את נבהלת. אם נצטרך להשתמש במזרק של העוזר שלי אז תראי מזרק גדול מהו.

בשמחה, בטח, אין בעיה. עכשיו יותר טוב? כל המטופלות רוצות שאכבה את האור. כן תגששי עם היד שלך. אל תירתעי זה לא נושך. את רואה זה סתם נראה לך גדול. הוא רך ולא מפחיד התייחסי אליו כאל גור חתולים. זהו עכשיו הכניסי אותו לפיך ועם הלשון לקקי אותו. יופי את עושה את זה מצויין. קשה להאמין שזאת פעם ראשונה שלך.

נכון, עכשיו הוא יותר גדול וקשה. נכון זה קשה להכניס את כולו לפה, אבל אין ברירה. את רוצה לנשום?

טוב, נשמת? נחת קצת?

יופי עכשיו כדאי שתורידי החולצה והחזיה שלא יירטבו חס וחלילה. חושך אני לא רואה כלום. איך תסבירי כתמים כאלו בבית?

מוכנה?

וואו, זה שאני מחזיק לך בחזה זה טוב. זה מעורר אותי ומשפר את איכות ההורמונים שלי. ואי, כמה שהם רכים וגדולים. עכשיו שקט, לא לדבר. פתחי את הפה ותני לי לעשות את העבודה שלי. פתחי את הפה ושחררי את הגרון. שחררי יותר. אני צריך להכניס את כל המזרק. שחררי. נו! שחררי. פשוט הרגעי והכניסי את זה.

טוב זה לא הולך. נעשה את זה בדרך אחרת, אני אלפות לך את הראש ובנעיצה אחת מהירה אחדור לוושט שלך. מוכנה?  לא לפחד. הינה זה בא. אהההה. כן. מצוין. יופי את רואה שאת יכולה. אוי זה טוב. מה איתך? הנה אני שולף החוצה כדי שתנשמי ומחזיר מיד פנימה עד הסוף. עכשיו נעשה את זה בקצב מהיר, כשאני שולף את נושמת וכשאני נועץ את משתחררת. מוכנה? מתחילים. פנימה, חוצה, פנימה חוצה, שוב, שוב, שוב, שוב, שוב, זה קשה אני יודע. גם לי זה קשה, אבל עוד קצת. עוד, עוד, עוד שלוש, עוד שנים, עוד אחד, הנההההה. אחחח זה הרגע הכי טוב. את רואה? כל המזרק בתוכך! את מרגישה את ההורמונים שהמזרק שלי מזרים לוושט שלך? היית טובה מאוד וקיבלת ממני מנה גודלה ועשירה. ואי זה עוד ממשיך. טיפות זולגות פנימה לתוכך.

למה את מנסה לדחוף אותי החוצה? חכי, אל תדאגי, אני לא אשאר שם לנצח. אצא כשהמזרק יתרכך וישחרר את טיפות ההורמונים האחרונות. זכרי לבלוע את כולן.

זהו יצאתי, נו היה קשה?

זה סתם נראה לך הרבה זמן. כל התהליך נמשך לא יותר מחמש דקות, יותר נעים מרופא שיניים נכון? אני מבטיח לך שהפעם הבאה תהיה יותר קלה. זכרי, תשמיש עם בעלך אסור עד שנעלה את רמת ההורמונים שלך לרמה גבוהה יותר.

 

שלום צַדֶקֶת, בואי היכנסי ושבי. נו, את כבר עמוק בתוך התהליך איך את מרגישה?

זה מה שאמרו לך? באמת? זה נכון! את באמת נראית זוהרת. בעלך גם מרגיש את השינוי שחל בך?

יופי אני שמח שהוא שמח שאת מתקדמת בתהליך. קיבלת כבר תשע הזרקות של הורמון. הפעמיים הראשונות היו קשות לך, אבל אחרי שהבנת איך עושים את זה, ואחרי שנתתי לך להוביל את התהליך מתחילתו ועד סופו נרגעת. אני חייב לומר לך שהפכת ממש למומחית. אל תספרי לחברתך אבל את יונקת הורמונים מופלאה. השתלטת על השיטה מהר מאוד את יונקת זרע הרבה יותר מיומנת ממנה.

מה את מחייכת, זה נכון!

הרבה יותר טובה ממנה. ושמחתי שקיבלת את העצות שלי כדי לשפר את איכות ההורמונים.  העובדה שליקקת את הירכיים שלי, ובלעת את האשכים שלי משחקת איתם בפיך, נהדר. דעי לך שאיכות ההורמון נקבעת מאיכות המגע. והמגע שלך מופלא. אני גם חושב שזה ששנינו ערומים בתהליך גם מוסיף לשלווה שלנו. מצוין שהשתחררת מכל המעצורים שלך.

היום אנחנו עוברים לשלב שני. סיפרת לי שיש לך אורח כנשים. נהדר. זה הזמן לעלות שלב, ולטעון את הגוף בהורמונים שלא דרך הפה.

נו, איך את חושבת?

מה פתאום. יש לך מחזור, המקום "ההוא" אסור לעוד הרבה זמן. בימים הבאים אזריק לך את מנת ההורמונים דרך החלחולת.

מה זאת אומרת את לא מבינה? אני אזריק לך את הזרע שלי בטוסיק.

בטח שזה אפשרי. וזה אפילו מאוד בריא. בעלך לא ניסה מעולם להפוך עליך את השולחן? אולי בגלל זה לא הצלחתם להתעבר. בואי לחדר הטיפולים.

כן, מתחילים כמו תמיד. נתפשט ונכנס למיטה. את רועדת, למה? בואי אחבק אותך הירגעי. מה שאת עושה זה מצווה. מצוות פרו ורבו. לחלק מהאנשים זה בא בקלות לאחרים זה יותר קשה. את החלטת לעשות מעשה ולמצוא פתרון. את אמיצה. מתי שהוא נספר לבעלך כל מה שאת עושה כדי לשמח אותו ולהיכנס להריון. הוא יהיה כל כך גאה בך. אני בטוח בזה. שכבי על הגב, יופי. אני עכשיו אעלה עלייך. עכשיו הניפי את רגלייך כלפי מעלה ועם הידיים שלך פסקי את הטוסיק שלך.

יופי. אנחנו כמעט שם. את מרגישה את המזרק שלי על הפתח של הטוסיק שלך? יופי. איך את רוצה שאעשה את זה? נעיצה חזקה ומהירה, או חדירה איטית.  מרחתי את המזרק בג'ל כדי שהוא יחליק פנימה בקלות

שאלה של אישה חכמה! הניסיון שלי הוא שעדיף נעיצה אחת מהירה ועוצמתית. זה יכאב ברור. אבל כאב חזק וקצר עדיף על פני כאב פחות חזק אבל ממושך. הרפי את השרירים. הרגעי. אם נתנשק זה ירגיע אותך. רוצה לנסות? יופי מתוקה כן כך מתנשקים עם הלשון. אוי כמה שאת טעימה.

זהו. נגמר כל המזרק בפנים. ראית שהנשיקה עוזרת. אני מציע שנמשיך להתנשק תוך כדי התהליך זה ירגיע אותך. הנה את רואה?

כן זה בדיוק כמו תשמיש, אבל במקום אחר, קרוב אבל אחר. אני רואה שאת אוהבת שאני מגביר את הקצב. אז אני אגביר אותו עוד. הנה, הנה, הנה. את נרגעת אני מרגיש. את אוהבת את זה. יופי. אני מרגיש את הכיווצים שלך. יופי יש לך אביונה ראשונה. את יכולה לגנוח זה בסדר. כן כן גם לצעוק. תצעקי, כן תצעקי, אף אחד לא נמצא במשרד לא שומעים אותך. כן כן אני מרגיש את ההתכווצויות שלך עוד פעם. יופי, שתי אביונות, הקליטה של ההורמונים תהיה מעולה. המשיכי תני לשרירים שלך לסחוט את ההורמונים ממני. הנה גם אני  בא….

אחח, זה הרבה יותר טוב מרופא שיניים נכון?

למה את צוחקת? זה טיפול רציני. מחר בואי להמשך טיפול.

שלום צַדֶקֶת, בואי היכנסי ושבי. נו היום זה הטיפול המסכם שלנו. מה שלומך?

נכון, זה תהליך אינטנסיבי. שברנו הרבה גדרות. אבל מחר לאחר התשמיש שלכם אם ירצה השם תתעברי לבעלך.

זהו, אז בואי נסכם את הטיפול שלנו. ינקת הורמונים מהמזרק שלי תשע פעמים. אחר כך עשר פעמים הזרקתי לך בישבן. ואחר כך הזרקתי לך "שם" באופן מלא חמש פעמים. היום תהיה הפעם השישית והאחרונה. ממחר בעלך ישכב אתך פעמים או שלוש, ואז נראה האם העובר נוצר.

נו, לפעם האחרונה את יכולה לבחור איך לקבל את הזריקה. אז מה בא לך?

באמת? זה מה שהיא אמרה לך? נכון מאוד היא צודקת באלף אחוז. זה באמת משפר את סיכוי הקליטה של העובר. אנחנו חושבים שבזכות הטיפול הזה גם הילד השלישי וגם הרביעי שלה נקלטו תוך חודש מתחילת הטיפולים. כל הכבוד שאת משקיעה כך בבעלך ובמשפחתך.

החברה שלך צודקת, אבל זה אינדיבידואלי. לאחר מספר ניסיונות היא התרגלה לקבל שתי זריקות ביחד. אבל את יותר משקיענית, לדעתי את תצליחי כבר בפעם הראשונה.

כן אני "שם" והעוזר בטוסיק.

לא זה לא יכאב. ההפך עוד תראי. נכון הוא הרבה יותר גדול ממני, אבל את תראי הוא מאוד מתחשב. רגע אני קורה לו. אמג'ד?

כן הוא נוכרי. אין עם זה בעיה, שלמה המלך התחתן עם בת פרעה. תארי לך. ואת לא מתחתנת איתו. רק מקבלת ממנו טיפול. ברור שמותר לקבל טיפול רפואי מנוכרי.

כן כן. ברור. בדקתי את זה עם גדולי הדור. אני בחיים לא אחלום להחטיא אותך.

כן אל תדאגי אני אכבה עכשיו את האור, לפני שאמג'ד יכנס, הוא לא יראה אותך אל תדאגי. או אני מרגיש שאת מוכנה ומזומנה. יופי שאת רטובה כל כך. הנה אני נועץ את המזרק בתוכך ומשמן אותו טוב טוב. יופי. תני לי רגע להכניס אותו גם לטוסיק, בדיוק, נשמן אותך ונכין את הדרך עבור אמג'ד הגדול. זהו, את משומנת גם שם יופי. בואי נתחיל ביחד להתחמם ולהשתחרר. יופי כן, בדיוק! את צריכה לשכב עלי ועוד רגע אמג'ד יצטרף מאחור. כן, יופי, יופי, עשי את זה איך שאת אוהבת, חזק ומהר. יופי. וואוא איך שאת מתכווצת. כבר יש לך אביונה ראשונה. נהדר ההורמונים שלנו יקלטו היום מידית. ומחר בעלך סוף סוף יעבר אותך. זהו אמג'ד נכנס, עיצרי לרגע ותני לו להניח את המזרק שלו בפתח שלך. אם כואב לך מידי פשוט נשקי אותי.

וואו איזו נשיקה לוהטת, מה כל כך כאב לך?

רגע אמג'ד תן לה להתרגל. פעם ראשונה שיש בה שני מזרקים. אתה באמת גדול. אני מרגיש אותך לוחץ עלי מבעד לקרומים שלה. זהו בו נתחיל ביחד. מתואמים. ניכנס ונצא, ניכנס ונצא, הנה אתה מרגיש היא שוב גומרת. פאק איך שהיא מתכווצת עלינו. תראה איך היא רועדת. יופי שאת מתאמצת לגמור עוד. שקט, בואו נתרכז במצווה. החוצה פנימה החוצה פנימה. כן אמג'ד מועך לך את השדיים. וסוחט אותם. זה גם עוזר לתהליך. כן יופי שאת צועקת ורועדת. נהדר המשיכי. כן המשיכי לדהור קדימה ואחורה כן. חזק, חזק.

אמג'ד צריך להגביר את הקצב, היא כבר גמרה חמש פעמים בו ננסה להזריק לה בצוותה בפעם הבאה שהיא גומרת. וואו את צועקת בקול, מה יהיה, הפקידה תשמע. לא נורא עוד רגע הטיפול נגמר. הנה אני מרגיש שזה בה גם לי, אמג'ד תתכונן. כן עוד שלוש, שניים אחד. אחחחחחחחחחחחחחחחח.

 

שלום צַדֶקֶת, בואי היכנסי ושבי. חודשיים לא נפגשנו. ספרי מה שלומך?

מה באמת? וואו מרגש. איזה יופי. אמרתי לך שזה יקרה. ובעלך איך הוא מרגיש? בטח גאה בך.

ברור! את היית פציינטית לתפארת. אילולי המבוכה אני הייתי מספר לבעלך בעצמי על כל המאמצים שלקחת על עצמך כדי שהטיפול יצליח.

אבל למה את בוכה?

כן, אני מבין. אני מודה ומתוודה זה לא פעם ראשונה שזה קורה בטיפולים כאלו. זה קורה לפעמים שמתאהבים במטפל אני מבין את זה. זה אפילו מחמיא. אבל יש לך בעל אוהב בבית ועוד מעט יהיה לכם ילד שלכם.

לא לא, מה פתאום! הנישואין שלך הם לא טעות. הפוך. חשבי כמה הקרבת עבור הילד הזה שלכם. כמה הקרבת עבור הנישואין שלכם. דברים שעשית, גדרות שעברת. כמה מנות זרע ספגת לתוך גופך. אללי, מעשים כאלו אפשר לעשות רק עבור נישואים טובים. אני רק מדמיין כמה בעלך יאהב אותך כשישמע את כל מה שעשית עבורו. ואל תדאגי, אם יהיה צורך תוכלי לבוא לטיפולים דומים גם עבור ילד שני ושלישי. אבל אני בטוח שלא יהיה בזה צורך.

את יודעת, יש לי טיפול המשך שאני נוהג להתחיל בו בדיוק בתקופה הזאת של ההיריון שבו את נמצאת. אני נותן את הטיפול הזה רק למעטות. לבודדות ממש. כאלו שהן מחמירות שבמחמירות. כאלו שהן מתמידות שבמתמידות, כאלו שיעשו הכל כדי שהטיפול יצליח. מעניין אותך לשמוע?

כן, בוודאי, החברה שלך גם לוקחת כזה טיפול ועוד מספר מטופלות נוספות. אני קורא למסלול הזה "המתמיד".

כן, רגע, לפני הפרטים, בואי נדבר על הגועל נפש.

יופי שאת צוחקת. כמו בטיפול הקודם, תשלמי רק בהשלמת ההיריון, וזה בסך הכל תוספת של 20% על המחיר המלא.

כן בדיוק כלומר סך הכל עבור הילד  שישים אלף שקל. לא שווה? יש רק הבדל אחד. את חייבת לקחת את הטיפול עד סופו. אם תחליטי להפסיקו באמצע תצטרכי לשלם לי את העלות של הטיפול, מאה ושמונים אלף שקלים. כן זה הרבה אני יודע. אבל הטיפול מעלה את הסיכוי להשלמת הריון ל 99%. זה עדיין מעניין אותך?

יופי. הרגשתי שאת אחת שתעשה הכל כדי להביא ילד לעולמינו. צַדֶקֶת כבר אמרתי.

עוד הבדל הוא שהפעם תצרכי להתחייב להגיע לטיפול רק פעם בשבוע. ביום קבוע לפי בחירתך, בשעה קבועה, ואת צריכה מראש להתחייב לטיפול שנמשך בין שעה לשלוש שעות. בכל מפגש את תוכלי לבחור את הטיפול שאת רוצה.

עדיין מעניין אותך?

המטרה היא טיפול אינטנסיבי לשימור ההורמונים הרצויים במשך כל תקופת ההיריון. את הטיפול תקבלי במרפאה אחרת שיש לי. מרפאה יותר גדולה שנמצאת במקום אחר בעיר. גבעת שאול.

נכון, זה מקום בעייתי, לא הייתי מסתובב שם בערבים. אבל במשך היום אין בעיה להסתובב שם. זה מבנה גדול עם הרבה חדרים להרבה מטופלות. אם הייתי שוכר מבנה כזה כאן בשכונה עלות הטיפול הייתה גבוהה מידי. אני מרגיש שאני חייב לעשות הכל כדי לאפשר ליותר משפחות להביא ילדים לעולם. אני מציע שניפגש שם מחר בבוקר.

שלום צַדֶקֶת, יופי שבאת, בואי נכנס.

הנה, זאת מנהלת המקום. עולה מצרפת. היא אוהבת שקוראים לה מאדאם. אמרי למאדאם באיזה יום ושעה את מתחייבת להגיע, שתרשום אותך.

יופי, וחשבת כבר אם את רוצה לבוא למשמרת, סליחה לטיפול של שעה או שלוש שעות?

הנה, המאדאם רשמה אותך לשלוש שעות. צַדֶקֶת. לו בעלך היה יודע כמה את משקיעה בו ובמשפחה. הנה ראי, כל חדרי הטיפולים מרושתים במצלמות והמאדאם בודקת כל הזמן שהבנות, כלומר הפציינטיות מקבלות טיפול בצורה מסורה.

תכירי, זה בוריס המאבטח. הוא אחראי לסדר. הוא זה שיוודא שאת תקבלי את הטיפול במשך הזמן שהתחייבת, שלוש שעות. לצערי אסור לעזוב לפני הזמן שהתחייבת עליו, כי זה מאוד יקר להביא את המטפלים לשעה שקבעת.

כן צריך להשלים טיפול מכולם. כל טיפול כ 10 דקות.

נכון, את יודעת חשבון! יהיו לך 18 לקוחות, סליחה מטפלים פעם בשבוע. זה נהדר. חישבי כל שבוע תקבלי כל כך הרבה מנות הורמונים. כמעט בחינם! נכון זה הרבה מטפלים. המון. אבל זה מעולה. המחקרים שלי מראים שצריך לגוון את סוגי ההורמונים ואת המינון שלהם. ככול שיש יותר מטפלים סיכוי ההצלחה עולה. העובדה שבחרת לקבל טיפול במשך 3 שעות כל שבוע היא נהדרת.

רוצה להסתובב קצת במקום?

כן, את צודקת חלק מהבנות נראות זולות. כלומר חלק מהמטופלות של המכון, הן לא נשים ברמה דומה לרמתך או לרמה של החברות שלך. אבל מה לא מגיע להם ילדים? אני דואג שכולן תקבלנה טיפול טוב ומסור.

כל הטיפולים ניתנים בצורה דיסקרטית למעט טיפולים כפולים. הנה, זה חדר בו מקבלים את הטיפול הראשון. את לא תראי את המטפל שלך. יהיה לך הרבה יותר נוח. המטפל יעמוד מהצד השני של הקיר, יכניס את המזרק דרך החור הזה, ואת תוכלי לינוק את המנה בלי שהוא יראה אותך, ובלי שאת תראי אותו. נוח נכון?

יש לנו חדרים דומים גם לטיפול השני והשליש. את רואה, המטופלת שוכבת כאן. מכניסה את פלג הגוף שלה לתוך הפתח הזה, שוכבת על הבטן. הלקוח, כלומר המטפל נעמד מאחוריה, ונותן את הטיפול במסירות, ובדיסקרטיות. תחשבתי איזה יופי שלוש שעות בהם תקבלי עוד ועוד מנות. בצורה דיסקרטית. כל מנה כזאת מחזקת את ההיריון שלך!

יש לנו גם חדרים לטיפולים כפולים. בואי תסתכלי דרך החרך הזה בדלת את רואה?

נכון, זאת החברה שלך. היא במצב פחות טוב ממך. היא צריכה לקבל הזרקה משולשת כדי לשמר את ההיריון הרביעי שלה. ראית? כל עשר דקות היא מקבלת עוד שלוש מטפלים. את מדמיינת כמה זה עולה לי? אבל זה שווה. היא כבר בהריון הרביעי שלה. איזו רעיה מסורה. מתי שהוא אספר לבעלה כמה היא משקיעה במשפחה.

שמעי, המדאם אמרה לי שאחת המטופלות לא יכלה להגיע, רוצה להתחיל את הטיפול שלך כבר היום?

נהדר בואי היא נרשמה לעמדה של טיפול שני, לשלוש שעות. את רואה כמה קל להיכנס לעמדה, ואת לא רואה מי מטפל בך, והאם לא רואים אותך. דיסקרטיות! הנה כבר מגיעים המטפלים. יופי. בעוד שלוש שעות בוריס יחזיר אותך הביתה

6 מחשבות על “הטיפשונת והמטפל”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)