גם אני הייתי כזאת – 2. צַיָּידוֹת.         

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

<<<  לחלק הראשון

יוצאות לצייד

בבוקר הלכתי למכון כושר, הקדמתי את האימון עם יורי מיום שישי לחמישי כדי שלא לחזור על הפדיחה משבוע שעבר. אחר כך שוב 'רִיבָּר' ומשם לבית הקברות לספר לבעלי, אף פעם לא ביקרתי אותו בכזאת תכיפות, אף פעם לא היה לי גם כל כך הרבה מה לספר לו, סיפרתי לו על זה ששוב שכבתי עם הבת שלו, וְהבת שלו נראה לי קצת פחות קינקי מהבת שלי, סיפרתי לו על טיוטת הספר שסיימתי וסיפרתי לו שהערב אנחנו יוצאות לצוד גברברים והפעם השמש שבצבצה פתאום מבין העננים שכיסו כל הבוקר את השמים ורגע אחרי נעלמה, הייתה הסימן בשבילי שהוא מאשר.

מסרון מרינה ביציאה מבית הקברות הקפיץ אותי, לרגע חששתי שהיא מבטלת, "אימו'ש, את בסדר? ראיתי שלא ישנת הרבה השבוע, רוצה לדחות?"

"לא!!" שלחתי תשובה קצרה וחד משמעית.

"אוקיי, רק שאלתי, נפגש ב-2 באילנ'ס בקניון, תביאי ת'פלטינה 😊" והיה לי ברור למה היא מתכוונת בפלטינה, לכרטיס האשראי שלי .

קודם שתינו מיץ גזר, שיהיה כוח למסע הקניות, אחר כך הלכנו לחנות הלבשה תחתונה והיא בחרה לשתינו חזייה וחוטיני זנותיים וזהים, לשתינו אותה דוגמה וצבע, משם לחנות השמלות, שוב שתי שמלות זהות, שמלות צמודות שמבליטות את הגזרה, לא קצרות אבל עם שסע שהרגל תציץ ומחשוף עמוק שיחשוף מעט את התחרה של החזייה אבל בעיקר יתן להציץ לעמק הקסום שבין השדיים, ולסיום נעלי עקב בצבע תואם.

התרחצתי טוב טוב לפני שהתלבשתי, בעיקר באינטימיים, התאפרתי קלות, רינה הזהירה אותי לא להגזים, מרחתי בושם במקומות הנכונים וחייכתי כשראיתי את עצמי במראה, אומנם אֵין הַנַּחְתּוֹם מֵעִיד עַל עִסָּתוֹ אבל נראיתי מיליון דולר.

נסענו לבר שרינה בחרה במונית, אנחנו הולכות לשתות הלילה ועדיף לא לנהוג. ישבנו על הבר ושתינו יין לבן, מחכות, בדרך רינה הזהירה אותי שלפעמים זה לוקח זמן, לפעמיים אפילו בכלל לא קורה, ביחוד שהחלטנו שאנחנו עושות את זה יחד, לא מתפצלות! מה שהופך את זה מסובך עוד יותר.

כשסיימנו את הכוס הברמן הגיש לנו עוד אחת, הפעם אדום, "זה מהג'נטלמנים שם" הוא הצביע על שני גברים שישבו ליד אחד השולחנות, "הם הציעו שתצטרפו אליהם" והחיוך הזימתי שהוא לא הצליח להסתיר הסביר היטב מה הוא חושב מטרת ההזמנה.

ניגשנו, הם קמו ועזרו לנו להתיישב כאילו היינו באיזה סרט אנגלי, הצגנו את עצמנו, קודם הם ואחר כך אנחנו והפתיע אותם שאנחנו אימא ובת וקיבלתי מהם מחמאה שאני לא נראת אימא שלה, אני נראת אחותה.

מהר מאד התברר שהם חברים טובים עוד מהצבא והנשים שלהן טסו לסוף שבוע בפריז, ביקור בלובר אבל בעיקר הרבה שופינג, הרבה שופינג, יש שם עכשיו סֵיְלִים (Sale-ים) מטורפים.

כשסיימנו את הכוס השניה הם שאלו אם אנחנו רוצות עוד אחת או רוצות ללכת למקום יותר שקט. הבטתי ברינה, בדרך היא אמרה לי שאם יהיה "משא ומתן" שאני אתן לה לנהל אותו, "יותר שקט, הרבה יותר שקט," רינה חייכה אליהם, "אבל יש לנו תנאי!" ולרגע החיוך שעלה על פניהם קפא, "שתינו ביחד, אותו החדר ואפילו אותה המיטה" וראיתי אותם מביטים זה בזה במין הפתעה כזאת, לדעתי הם לא האמינו שנסכים כל כך בקלות, ראיתי שאחד מהם עושה לשני 'כן' עם הראש וְ"בטח" השני מיהר לענות, שלף את הפלאפון שלו, "אני כבר מסדר לנו משהו גּוּטֶה גּוּטֶה" וחייג.

המשהו גּוּטֶה היה צימר לפי שעות באחד המושבים הקרובים. נסענו לשם באוטו של אחד מהם, ג'יפ יקר של BMW, ברור שכסף לא חסר לו. כל הסימנים העידו שזאת לא הפעם הראשונה שהוא "מארח" כאן, הוא נסע בלי לשים וויז (Waze), אף אחד לא חיכה לנו אבל הוא ידע בדיוק איך נכנסים לחניה הצמודה ומוסתרת של הצימר, את קוד הכניסה לדלת הצימר הוא אומנם קיבל בשיחה אבל גם בתוך הצימר הוא ידע בדיוק איפה כל דבר נמצא ואיך מפעילים אבל בעצם מה זה אכפת לי? אף אחד מהם לא בעלי ועל פי הבליטה במכנסיים שלהם הם בדיוק המתאימים בשביל מה שבאנו, אלא אם כן הם מחביאים שם גרביים מגולגלים כמו שראיתי פעם באיזה סרט (סְפּוֹיְלֶר: הם לא 😊).

החדר היה מפואר ומצוייד בדיוק למטרה ממנו באנו, מיטה ענקית, סופר-קינג-סייז, עם סדין לבן מבהיק המתוח עליו וכמה כריות בכמה גדלים עם צִפִית תואמת, טלוויזיה ענקית על הקיר, מטבחון מאובזר מקרר קטן ומכונת נספרסו, ג'קוזי גדול בפינת החדר מלא ומוכן לשימוש, דלי קטן עם קרח ובקבוק שמפניה וארבע כוסות דקות וגבוהות שרק מחכות שימזגו לתוכן.

אחד מהם שם דיסק במערכת שעמדה בצד והשני עימם את האורות, מוזיקה סלואו חרישית התמזגה עם האור העמום ואני לא יודעת אם הם החליטו מראש אבל אחד מהם ניגש אלי והזמין אותי לרקוד והשני לרינה.

הרבה זמן לא רקדתי אבל אין הרבה מה לזכור בסלואו, בטח לא בסלואו שאנחנו רקדנו, העיקרון הראשון: לא לדרוך לשני על הרגל, והשני: להתמסר למזמוז כי זה בעצם מה שהיה שם, נצמדנו והתמזמזנו, הרגשתי איך הוא מצמיד אותי לגופו, איך הוא מועך את שדיי לגופו ואיך היד שלו מחליקה ומטיילת על גופי אז נזהרתי (לא לדרוךְ לו על הרגל) והתמסרתי.

כשהוא התחיל לפתוח את הרוכסן שבגב השימלה שלי לחשתי לו בקול הכי ארוטי שיכולתי "כן, תמשיך" וזה עודד אותו אבל בזוית העין ראיתי שהשמלה של רינה כבר מזמן על הרצפה, היא הקדימה אותי אז עזרתי לו וגם השמלה שלי החליקה ונפלה, עכשיו אני הייתי היוזמת והתחלתי לפתוח לו את החולצה, בדיוק כמו שרינה עשתה לגבר השני, מחליקה אותה מעליו ומלטפת את העור שנחשף, כשהמשכתי ופתחתי לו את חגורת המכנסיים ואת רוכסן החנות הוא עצר לרגע, חלץ במהירות את הנעליים והגרביים, הוריד את המכנסיים ושב וחיבק אותי, ממשיך לרקוד ושולח ידיים לקרסי החזייה לי ופותח אותם, ממשיך ומפיל את הכתפיות לצדדים ואז שוב עוזב רגע ואני מפילה אותה, חושפת את שדיי הגדולים וראיתי את החיוך על פניו כשהוא שב ונצמד, מוחץ את שדיי לגופו ומרגיש את הפטמות הנוקשות דוקרות בחזה שלו, "ליידי'ס פירסט (ladies first)" הוא לחש לי והוביל את ידי לתחתונים שלו ואני משכתי והורדתי אותם, יורדת על ברכי ומחלצת רגל אחר רגל ושוב עולה ונעמדת רק כדי שהוא יירד על ברכיו ויוריד לי את החוטיני שלי רק שהוא גם הוסיף נשיקה מרפרפת על שפתי הכוס שלי ולחש "נתראה בקרוב".

רינה, עירומה כמוני, לקחה את היוזמה. "בוא, תחמם לי ת'מנוע" היא ציחקקה ונשכבה על המיטה כשרגליה מפושקות ושוקיה שמוטים לרצפה ולשניה הגבר היסס ואז ירד על ברכיו בין רגליה והתחיל לפנק אותה.

"את גם צריכה שיחממו לך ת'מנוע?" הגבר שאיתי ציחקק ודחף אותי בעדינות אל המיטה.

"צריכה ועוד איך צריכה" נשכבתי לצידה של הבת שלי, כמוה, מפשקת רגליים וגם הגבר שלי התחיל לפנק אותי ונראה לי שהוא משתדל אבל יש לו עוד מה ללמוד מרינה ובכול זאת, כשהלשון שלו חדרה לתוכי והתחילה לחפש את ענבל תענוגותיי הרגשתי איך אני הופכת שם לבִּיצָה טובענית ואיך הפטמות שלי מתקשות עוד יותר.

הרגשתי שאני תכף גומרת והתביישתי לספר אבל כשרינה לידי צרחה בקול ש"הנה! זה בא! הנה! עכשיו!" והוסיפה עוד "גמרתי" מתנשף והיא לא זייפה, אישה יודעת כשאישה מזייפת, גם אני הצטרפתי, מודיעה בקול ש"גם אני!" ותופסת חזק בכף ידה שלצידי ולוחצת, "כן, הנה, גם אני, גם אני! הנה! כן, שם! שם!" וה'שם' היה אותו כפתור-תענוגות-נשי שכשהוא  תפס אותו בשפתיו והקיש בו בעדינות מחרמנת עם השיניים הכל התפוצץ בתוכי.

אחר כך התחלפנו, אנחנו מצצנו להם, התרוץ הגברי הידוע "כדי שלא יכאב לכן" עם כל הצוף שממלא את הכוס שלי בטוח שלא יכאב לי אבל לא אמרתי כלום, מצצתי, מציצה תמורת מציצה, ישבנו על שפת המיטה זו ליד זו והם עמדו לפנינו, קרוב, ומצצנו להם, העמדנו להם עוד יותר את מה שעמד ממילא.

לא באנו איתם שיגמרו לנו בפה, באנו שיזיינו אותנו, "שלי כבר מוכן" רינה קבעה עובדה, הפסיקה למצוץ והחליקה את עצמה למרכז המיטה. "גם שלי" גם אני הפסקתי למצוץ ועליתי ונשכבתי לצידה, מפשקת רגליים, "בואו" הזמנתי אותם ושניהם עלו עלינו, נשכבו, מחצו, זה שמעליי הרים את אגנו ואני דחפתי יד וכיוונתי את הזקפה הנוקשה שלו אל המקום הנכון בין רגליי עד שהרגשתי את עטרת הזין המתוחה שלו נלחצת אל בין שפתי הכוס שלי ואז עזבתי אותו, שוב אחזתי בכף ידה של רינה, עצמתי עיניים ו-"כן, תכניס לי" גנחתי במין תאווה בלתי נשלטת כשהתחלתי להרגיש שהוא חודר בתוכי.

בי הוא חדר לאט, נותן לי להנות מכל סנטימטר שהוא דוחף לי, לרינה הוא תקע את כל הזין בנעיצה אחת חזקה, ביד האוחזת בזאת שלה הרגשתי את הרעד החזק העובר בגופה אבל מייד ה-"כן!" הנהנתני שלה הרגיע אותי, "כן, ככה בדיוק אני אוהבת" היא החמיאה לו, "כן, ככה, תזיין אותי" היא המשיכה באותו קול מתאווה כשהוא התחיל לזיין אותה ומייד אחרי גם כל הזין של זה שעלי היה עמוק בכּוּס המיוחם שלי וגם הוא התחיל לזיין אותי.

זה נראה קצת סוריאליסטי המחזה הזה, אימא ובת שוכבות עירומות על הגב זו ליד זו, ובין הרגליים שלהם שוכבים שני גברים ודופקים אותם ולא שחלילה מישהו מאיים עלינו, סוחט או אפילו אונס, לא ולא, מרצון, מבחירה, שוכבות ונהנות מזיון טוב ולפחות שלי היה זיון משובח, זין גדול שהתאים בדיוק לכוס שלי, לא קטן מדי ולא גדול מדי, משתפשף ונוגע בנקודות הנכונות, אלה שהתניעו את האורגזמה שהלכה ונבנתה בתוכי ונראה שגם לרינה הצליח כי גניחות ההנאה שלה, הברות תאוותניות ללא פשר, הרבה "אהה" וכאלה נהנתניים וחסרי מעצורים, סיפרו לי שגם היא דוהרת במעלה האורגזמה שלה, מתקדמת במהירות אל השיא המיוחל ובמרוץ הזה דווקא אני זאת שניצחתי, אני זאת שגמרתי ראשונה, צווחת "כן, הנה, זה בא, זה בא לי! הנה! גומרת! גומרת!! גמרתי" ומייד אחרי הגיעה תורה, מספרת בקול שזה בא לה, שגם היא גומרת, גומרת ומבקשת עוד, מודיעה שאחת לא מספיקה לה ושני הגברים המשיכו לדפוק אותנו בקצב הולך ומתגבר, גם זה שלי אפילו שלא ביקשתי, טוב, ידעתי שהוא ימשיך, גם הוא מחפש את האורגזמה שלו, את הקָּתַרְזִיס המיוחל, את הגמירה הגדולה.

אני גמרתי עוד פעמיים לפני שגם הגבר שלי גמר, ממלא לי את הכוס באותו נוזל גברי סמיך וחמים שכל כך התגעגעתי אליו, רינה, מסכנה😊, גמרה רק עוד פעם אחת אבל בפיצוץ משותף של שניהם, גמרו ביחד, ה"הנה! גומרת!" שלה התלכד עם ה"קחי! קחי!" שלו כשהוא נועץ את עצמו בחוזקה עמוק לתוכה ומרוקן בה את כל ארגז הפעולה המלא שלו בכמה צרורות ארוכים.

רגע ארוך שכבנו זה לצד זה על הגב, מתנשפים, רינה ואני צמודות והם משני צידנו. אחר כך הם הציעו שנשתה שמפניה בג'קוזי ועברנו לשם, יושבים אלה מול אלה, הכוס ביד והרגליים פתוחות, נותנת לבועות ללטף את השפתיים הרגישות.

"אכפת לכם שמתחלף?" הגבר שאיתי הציע. ידענו שזה יבוא, שניהם רצו לטעום משתינו רק שגם אנחנו רצינו לטעום משניהם אז הסכמנו והם החליפו במקומות ולאט לאט הוא התחיל למזמז אותי, קודם נגיעות בודקות, מבקש לבחון איך אגיב, וכשהתמסרתי הנגיעות הפכו יותר זנותיות, היד שלו בין הרגליים שלי, מלטף את השפתיים וחודר עם האצבע אבל גם אני לא טמנתי ידי בצלחת ושפשפתי לו, מעמידה לו מחדש כי בערב כזה פעם אחת לא מספיקה.

בשלב מסויים, אחרי שסיימנו את השמפניה, הושבנו אותם על שפת הג'קוזי ומצצנו להם, נתנו לזין שלהם את הטאץ' (touch) הסופי לקראת הפעם השניה ולא יכולתי שלא להשוות בין הזיינים שלהם, שניהם מכובדים, שניהם גדולים, אבל זה שאני מוצצת עכשיו גדול יותר, בקצת, איך אני יודעת? לפי העומק שהוא חדר לגרון העמוק שלי.

"עכשיו אנחנו רוצות בדוגי" רינה קבעה ולפי החיוכים התאוותניים שלהם נראה שזה התאים להם מאד. נעמדנו זו מול זו על המיטה, הישבן פונה לצד המיטה והראשים שלנו נוגעים. התנשקנו, על השפתיים, ולדעתי זה גירה אותם עוד יותר, הרגשתי איך הוא מתייצב בין הרגליים שלי, הרגשתי איך הוא מכוון ומצמיד את ראש הזין שלו בין שפתי הכוס שלי, "לאט או מהר?" הוא גהר לעברי ולחש.

"לאט" עניתי, כבר אמרתי לכם שאני אוהבת להרגיש איך חודרים לתוכי, ולאט קיבלתי, חודר לתוכי ואצלי הגמירה הראשונה התפוצצה עוד לפני שכולו היה בתוכי גמירה קטנה אבל מה זה מפנקת? אבל שתקתי, התביישתי, אבל אז הוא אחז במותניי והתחיל לזיין ודהרתי במעלה האורגזמה השניה שלי, הפעם חזקה, עוצמתית, מטלטלת, הפעם גם לא התביישתי, "הנה, הנה! גומרת! הנה, גומרת, עכשיו! עכשיו!!" ואת ה-עכשיו האחרון צעקתי בקול, גומרת ורואה ושומעת את הבת שלי גומרת גם היא, גומרות ביחד, כן, סוריאליסטי, בחיים לא חשבתי שאני והבת שלי נזדיין על מיטה אחת ועוד נגמור ביחד.

הזיון לא נגמר, הם המשיכו לטחון אותנו, פמפומים חזקים ומהירים, הזיין שלו השתפשף בין שפתי הכוס החובקות אותו, נכנס ויוצא כבוכנה משומנת, ואצלי הגמירה השלישית התחילה לצמוח.

כשהוא התחיל לדחוף אותי בעדינות קדימה כדי שאשכב, תנוחה שאני מכירה טוב מבעלי שגם אהב לעבור אליה תוך כדי, הכנסתי במהירות כרית גדולה מתחת לאגן שלי, ירדתי לאט בלי שהוא חלילה ייצא מתוכי, מולי רינה עמדה עדיין על ארבע והגבר שטחן אותה שלח אותה בדיוק לעוד אורגזמה מפנקת.

עכשיו הגבר שכב עלי ודפק אותי בתנועות אגן חזקות, דפק זה בדיוק המילה הנכונה לתאר את מה שהוא עשה לי, ישבנו עולה ויורד, הזין שלו משתפשף בכוס שלי ובכל פעם כזאת, כשיורד, אגנו מכה חזק באחוריי בקול מחיאה מצלצלת.

רינה גמרה וגם אותה הורידו לשכב, רק לפני רגע היא גמרה ועל פי הגניחות שלה היא הייתה כבר שוב בדרך לשיא חדש, היא ואני, הרגשתי את העיקצוצים המוכרים מתגברים, את הכוס שהופך רטוב יותר ויותר ואת הכיווצים בנרתיק שכאילו מנסה לחלוב את הזין המפמפם בתוכו, "כן, תן לי, תן לי!" גנחתי בקול, מרגישה שגם הבן זוג שלי בדרך לגמירה שלו והפעם רציתי שנגמור ביחד, גם לי מגיע, לא? "כן, תשקה את הכוס הבוער שלי" התנשפתי, עושה לו מה שהיה עושה את זה לבעלי, "כן, זיין אותי, תכניס לי, תדפוק לי ת'טוטה" ניסיתי לגרות אותו שיגמור, "כן, עכשיו, תן לי" צרחתי בקול כשהרגשתי איך הוא תוקע את עצמו עמוק לתוכי וקופא, הסימן הבדוק שהוא הולך להשפריץ, "כן, תן לי, תן לי!" המשכתי ואז בא ה-"כן-ן-ן-ן" הארוך והמתגלגל כשהוא גמר ואני איתו, יורה בתוכי מטי אחר מטח של שפיך חמים וסמיך ו…"כן!" והפעם היה זה כן ארוך ומתגלגל שלו כשהוא התגלגל מעליי ונשכב על הגב לצידי מתנשף, "וואו, את זיון טוב" הוא התנשף שוב, "יותר טובה מאשתי זה בטוח" הוא מילמל לעצמו.

הגבר של רינה עדיין לא גמר והמשיך לטחון אותה, שכבתי והבטתי עליה, על הבת שלי, הפנים שלה זרחו, אין ספק שהיא אוהבת את מה שהוא עושה לה, אחזתי חזק ביד שלה והצמדתי אותה לחזה שלי, "אני אוהבת אותךְ" לחשתי לה בלי קול, רק בתנועות שפתיים. "גם אני אוהבת אותךְ, אימו'ש" היא ענתה לי חזרה, גם היא בלי קול, לוחצת חזק את ידי ו"כן!" היא צרחה, גומרת, "כן, הנה, הנה!" רק שלצערה הבן-זוג שלה לא גמר איתה, הוא גמר קצת אחריה.

לפני שהלכנו גמרנו את השמפניה שנשארה ואספרסו חזק שרינה הכינה לכולנו, ביחוד לנהג. אחר כך הם לקחו אותנו חזרה לבר, זה לא שנכנסנו שוב לשתות, בטח שלא לדוג עוד מישהו, אלא שזה מה שביקשנו מהם ומשם לקחנו מונית, אומנם בהתחלה הם התעקשו לקחת אותנו הביתה אבל רצינו לשמור על אנונימיות, לא החלפנו טלפונים ולא רצינו שידעו איפה אנחנו גרות, ואני חושבת שהם הבינו את זה וכיבדו את הבקשה שלנו ולדעתי גם להם זה התאים.

"נהנית?" רינה שאלה אותי כשנכנסנו הביתה.

"מאד"

"ותרצי לעשות את זה שוב?"

"ברור" חייכתי אליה.

"אני צריכה לקבל השבוע, אז זה יהי רק ביום חמישי בעוד שבועיים, מתאים לךְ?"

"מתאים" שוב חייכתי אליה, "רוצה לישון איתי הלילה?".

"רוצָה, מוצ'ו (Mucho) רוצָה" היא ציחקקה ושתינו הלכנו לחדר השינה שלי, קודם התרחצנו, כל אחת לבד, אחר כך לבושות בבייבי-דול היא התכרבלה בזרועותיי. "סיימתי את הספר" לחשתי לה.

"אימו'ש, מזל טוב, אני יכולה לקרוא?"

"עוד לא, אחרי עריכה ראשונה אני אתן לךְ"

"ואיך היה הפרפר? עזר??"

"מאד" חייכתי, "עכשיו לישון!"

רינה לא התווכחה, בדרך כלל אני לא נותנת לה לקרוא עד סיום העריכה והורדה לדפוס, היא סובבה אלי את הגב וכשנצמדתי וחיבקתי אותה היא לקחה את כף ידי, נישקה אותה ודחפה אותה אל מתחת לבייבי-דול והניחה אותה על הציצי שלה, "זה עוזר לי להרדם" היא לחשה אז חפנתי אותו ו…רגע אחרי נרדמתי, מסתבר שגם לי זה עוזר.

להרים לי להנחתה.

רינה קיבלה. מבחינה אחת שמחתי, הבת שלי לא בהריון, ומצד שני רציתי לצאת לצוד איתה וככל שהתקרב יום חמישי היא לחצה עליי יותר ויותר לצאת לצוד לבד, "את כבר גדולה" היא ציחקקה עם טיעון שאני זאת שהייתי אומרת לה, "קטן עליךְ" הוסיפה עוד משלל הטיעונים שאני הייתי אומרת כדי לעודד אותה לעשות משהו, "ורק שתדעי, אם זה היה הפוך ואת היית מקבלת אני לא הייתי חושבת פעמיים" הוסיפה טיעון מנצח ואם זה לא הספיק אז היא גם הכריחה אותי ללכת איתה לקניון לקנות שמלה חדשה והפעם היא זאת שגהצה את כרטיס האשראי שלה ותאמינו לי, במינוס היא לא, גם לא אחרי השמלה הזאת ו…אולי בכלל הסכמתי כי שלושה ימים ישבתי בחדר העבודה שלי ולא הצלחתי לחבר אפילו משפט, לא לבנות קו עלילה לספר הבא שהעורכת שלי התחילה ללחוץ עלי לכתוב ואפילו לא לצייר!

בבוקר יום חמישי הלכתי למכון הכושר, שוב הקדמתי את האימון עם יורי כי בשבוע הקודם ראיתי כי-טוב. רינה עזרה לי להתאפר, איפור מאופק, מינימליסטי ויחד עם זה מחמיא ושלחה אותי לבר באחד מהמלונות המפוארים לחוף הים, "תייר, זה מה שאת צריכה לצוד אימו'ש," היא חייכה אלי לפני שיצאתי, " One-night stand (סטוץ' ללילה אחד) ולמחרת הוא יחזור לארצו ויותר לא תפגשו לעולם" נתנה לי טיפ אחרון אחרי סדרה של 'עשי ואל תעשי' שהמאמא־סאן לימדה אותה.

הבר עצמו לא היה עמוס, כמה זוגות ישבו ליד שולחנות וגבר אחד שישב בקצה הבר עם כוס ויסקי ביד ושקוע בעצמו. " can I? (אפשר?)" שאלתי באנגלית, מצביעה  על הכסא לידו.

"מדינה חופשית" הוא ענה בעברית, כנראה שהאנגלית שלי מסגירה, ובלי להביט בי חזר ולגם מהויסקי שלו.

הזמנתי לי יין לבן ושתיתי, כשסיימתי וכלום לא קרה היה ברור לי שאני חייבת לעשות את הצעד הראשון, "מיקה" הצגתי את עצמי.

"איתן" הוא גמר בלגימה את הכוס שלו והפעם הוא הביט בי, מבט בוחן, וסימן לבר-מן לגשת, "לי עוד כזה" הוא הצביע על כוס הויסקי הריקה שלו "ולמיקה מה שהיא רוצה".

הזמנתי 'אורגזמה', קוקטייל של ליקר קפה, אייריש-קרים ושמנת כי רינה אמרה לי שהוא משדר סקסיות. "תודה" אמרתי לו כשהבר-מן הניח את הכוסות לפנינו, "לחיים" הוא הגיש לי א הכוס שלו והשקנו כוסות, שתינו ושוב שתיקה, כאילו הסתגר חזרה בעצמו, רק שמהר מאד התברר לי שהוא רק חיכה שהבר-מן יתרחק ויטפל בעוד 'בון' שנפלט מהמדפסת הקטנה ו…"אצלךְ או אצלי?" הוא הפנה אלי את המבט, רציני.

"ככה אני נראת לךָ?" ניסיתי להראות רצינית וכועסת.

"אופסי, סליחה," הוא הסמיק, "הרבה זמן לא ישבתי ככה על הבר, כנראה שהחלדתי, סליחה".

"לא, זה בסדר, צחקתי," חייכתי אליו, "בשביל זה בדיוק באתי לפה" ניסיתי להרגיע, "רק שהבת שלי בבית, סטודנטית, אז אתה יודע, לא נעים".

"מעניין," הוא חייך חזרה, "גם הבן שלי בבית, בן 18, בדיוק מסיים בגרויות, אבל" הוא עצר רגע, חושב, "יש לי רעיון, אל תזוזי! אני כבר בא" וראיתי אותו חוצה את הלובי וניגש לדלפק הקבלה ורגע אחרי הוא חזר עם מפתח לחדר, "בואי" הוא אחז בידי ועזר לי לרדת מכסא הבר הגבוה ויחד פסענו אל המעלית.

"גרושה?" הוא הפתיע כשהיינו במעלית.

"אלמנה," תיקנתי אותו, "ואתה?"

"גרוש, אישתי עזבה אותי בשביל בחורה" הוא ענה בקול נעלב ושוב הפתיע אותי, "היית מאמינה?"

"לא" עניתי, "אם אפשר לשאול בוּצָ'ה או פֶמית?"

"מה?" נראה שהוא לא בקיא המושגים האלה.

"אתה יודע, היא יותר האישה או הגבר"

"אהה," הוא צחק, "היא יותר הנטחנת, ככה תפסתי אותה, על חם, נטחנת".

אולי היינו ממשיכים אבל המעלית נעצרה והדלתות נפתחו. כשנכנסנו לחדר הייתה מין מבוכה כזאת ושוב הייתי היוזמת עם אותו טריק מוכר וידוע של "אתה יכול לעזור לי עם הרוכסן?" כשאני מסובבת לו את הגב ומצביעה על רוכסן השמלה שמאחור.

הרגשתי את ידיו על גבי כשהוא פתח לי את הרוכסן ובתנועה מהירה החלקתי אותה מעלי והנחתי לה לצנוח סביבי כפות רגליי, "אתה רוצה שאני אעזור לך עם החולצה?" הסתובבתי אליו, מחייכת, ובלי לחכות לתשובה שלחתי ידיים, שלפתי את החולצה מהמכנסיים והתחלתי לפתוח כפתור אחר כפתור והוא לא עצר אותי, להפך, אני פתחתי מלמטה ועליתי למעלה והוא פתח מלמעלה וירד ובסוף פשט את החולצה ונתן לה ליפול לרצפה.

מכאן כבר התפשטנו לבד, ממהרים, כאילו מישהו רודף אחרינו, "בוא" נשכבתי על המיטה עירומה והזמנתי אותו לעלות עליי, הייתי כל כך מגורה שלא הייתי צריכה שום משחק מקדים וגם לו עמד התותח, לא אנקונדה, גם לא טיל למשלוח חלליות לירח ומצד שני גם לא בוטן, זין גברי המכבד את בעליו שעמד זקור ומתוח, ערוך ומוכן למשימה.

ברגע שהוא נשכב עלי אחזתי בזין שלו וכיוונתי אותו למקום הנכון בין רגלי, אוחזת בו וחוסמת, "אני אוהבת גסויות, אני מקווה שזה לא מפריע לךָ?"

"להפך" הוא חייך לעברי, "עכשיו תני להשחיל"

"לאט, אני אוהבת לאט" לחשתי בקול מתאווה ושחררתי את החסימה והוא התחיל לחדור לתוכי, לאט, כאילו מישהו העביר אותו להילוך איטי ובחצי הדרך נשברתי, "מניאק, תתקע לי, תשחיל לי ת… פאק!" צרחתי כשהוא תקע את כל מה שנשאר במכת אגן אחת חזקה, "פאק, כן, זיין אותי, חזק!".

הוא שיחק בי, פעם יוצא עד הסוף וחוזר לאט, נותן לי להרגיש את השפשוף הנעים בין שפתי הכוס הכל כך מגורות שלי, ופעם יוצא עד הסוף ותוקע חזק, מרעיד את גופי ונוגע בכל הנקודות הנכונות כדי להדהיר אותי לעבר האורגזמה הראשונה שלי, "רוצה גסויות?" הוא לחש לי באוזן.

"כן" צווחתי במין אקסטזה כזאת.

"אני מזיין לךְ ת'טוטה," הוא שוב לחש לי באוזן, "אני דופק ת'פות הרטוב והחם שלךְ," המשיך באותה לחישה פַּתְיָנִית, "אני מפמפם לךְ בכּוּס" ואני עונה לו כמו הד, "כן, עוד, תמשיך, הנה, הנה! הנה!!" נעצתי את ציפורניי בגבו וגמרתי, גמירה עוצמתית, מטלטלת, כזאת של זיקוקים מול העיניים וזרמים שמשתוללים בכל הגוף ו-"כן, עוד, תמשיך, עוד!" התנשפתי והוא בכלל לא חשב להפסיק.

הייתה עוד גמירה, נכון, קצת יותר חלשה אבל עדיין מספיק חזקה ומפנקת ואז הוא לחש לי "תשכבי על שתי כריות".

ידעתי מה הוא רוצה, גם בעלי אהב את התנוחה הזאת, "אבל לא בתחת!" לחשתי חזרה.

"לא בתחת" הוא חייך, "מבטיח".

הסתובבתי על הבטן, סידרתי שתי כריות מתחת לאגן שלי שהגביהו את התחת, ופישקתי רגליים. איתן עלה עלי, כיוון בידו ותקע לי מחדש את כל הזין בכוס והתחיל לפמפם, קודם לאט ואז הגביר את הקצב, משתפשף בין שפתי הכוס הכל כך מגורות, "אני טוחן ת'מנוש שלךְ!" הוא שוב לחש גסויות ואני, מגורה בטרוף עונה לו "כן, תטחן, תכתוש ת'מנוש שלי, כן!" ואז הגיע ה-"קחי!" החזק כשהוא תוקע את עצמו הכי עמוק שאפשר ולא זז, "קחי!!" הוא תקע עוד יותר עמוק וגם אצלי הגיע הפיצוץ הפנימי החזק ו"כן, תן לי! תן לי! כן! הנה!!" והרגשתי את החום הנעים המתפשט בקרבי כשר הגעש שלו התפרץ בתוכי.

רגע ארוך הוא שכב עלי בכל כובש משקלו, מוחץ אותי למיטה, ואז התגלגל ונשכב על הגב וגם אני הזזתי את הכריות והסתובבתי על הגב, שנינו שוכבים זה לצד זו, בוהים בתקרה ומתנשפים, מנסים לסדר את הנשימה.

פעם אחת לא מספיקה לי אז שלחתי ידי אל הזין המדולדל והרטוב שישן בין רגליו והתחלתי לשפשף לו אותו, לנסות להעמיד לו. "הנוער של היום זה לא הנוער של פעם" הוא הפתיע אותי אחרי שסידר מעט את נשימתו, "כשאני הייתי בגילו של הבן שלי כבר זיינתי על ימין ועל שמאל והוא, חמש יחידות מתמטיקה בהצטיינות, חמש יחידות פיזיקה בהצטיינות, חמש יחידות מחשבים בהצטינות, מסיים במקביל תואר ראשון במתמטיקה כמצטיין דיקן ועדיין בתול, היית מאמינה?"

"לא" ציחקקתי והבטתי למעלה, "תודה בעלי" לחשתי בלב, פונה לשמים אפילו שלא רואים אותם, אני מאמינה בגלגול נשמות, בגלל זה אני הולכת לדבר עם בעלי על הקבר, אני מאמינה שהוא שם למעלה שומע אותי, שהוא עוקב אחרי ועוזר לי ועכשיו, אחרי מה שאיתן אמר, הרגשתי שהוא גם דאג להרים לי להנחתה אז הנחתתי "אתה יודע," המשכתי לשפשף לו, "מישהו שהיה ביפן סיפר לי פעם שיש שם מנהג כזה שלא קוראים עליו בספרים שהאבא לוקח את הבן והולך איתו יחד לפעם הראשונה שלו, אפילו נמצא איתו ביחד בחדר כשבפעם הראשונה הבן מזיין"

"לזונה?" והרגשתי התעוררות בזין שאני משפשפת.

"לא, חס וחלילה, לאישה נורמטיבית אבל מנוסה, כזאת שתדע להדריך אותו, אתה יודע, כמוני למשל"

בבת אחת הזין שלו נמתח, "מה? את רוצה להגיד לי שתסכימי לעשות את זה איתו?" הוא הפנה אלי את ראשו.

"בתנאי, בעצם שני תנאים," חייכתי אליו, ממשיכה לשפשף את מה שעמד כבר, "הראשון: אתה יושב בחדר עירום ומביט!" והרגשתי איך הזין שלו נמתח עוד יותר בכף ידי העוטפת.

"והשני?"

"השני שאתה תעשה את אותו הדבר גם לבת שלי," ועכשיו כבר עמד לו תותח, "אתה יודע, כמו שאמרת, הנוער של היום זה לא הנוער של פעם, היא עושה את זה רק עם צעירים ואלה של היום לא מבינים במשחק מקדים, נכנסים, מזיינים, גומרים ורצים לספר לחבר'ה ובכלל לא אכפת להם אם גם היא גמרה ואני רוצה שהיא תבין מה זה סקס אמיתי"

"כן, אבל את יודעת, הרבה זמן לא עשיתי את זה ואני כבר חלוד"

"לזיין, כמו לרכב על אופניים, לא שוכחים וחוץ מזה, כמו שהרגשתי לפני רגע, אתה מאד לא חלוד אז זה מה שאני מציעה לנו" והסברתי לו את התכנית שלי, שנינו נשכנע את הילדים שלנו גם להסכים, ולי לפחות אין בעיה, להפך, ואם הם יסכימו אז ביום חמישי הם יבואו אלינו לארוחת ערב, אחר כך נשתה בסלון ואני אצמד לבן שלו והוא לבת שלי, לאט לאט נתמזמז וכשהעניינים יתחממו נעבור לחדר השינה שלי, קודם הבן שלו יזיין אותי והבת שלי תשב לו על הברכיים כשהם מביטים בנו ואחר כך נתחלף והוא יזיין את הבת שלי והבן שלו ישב על הברכיים שלי או להפך ואנחנו נציץ וברגע שהוא הסכים עמד לו כל כך שחבל היה לבזבז את זה אז עליתי עליו, השתפדתי על הזין הזקור והמתוח והתחלתי לדהור לעבר האורגזמות הבאות שלי.

אותו לילה ישנתי איתו במלון, לא לפני שהודעתי לרינה שלא תדאג כי אני אחזור רק בבוקר והוא כמובן הודיע את אותו הדבר לבן שלו. בבוקר הוא העיר אותי עם מציצה אז שכבתי על הגב ברגליים פשוקות והתמכרתי לפינוק. אחר כך ירדנו לאכול ארוחת בוקר וכשחזרנו נשאר לנו עוד שעתיים עד הצ'ק-אווט (check out) אז מצצתי לו, העמדתי לו ונתתי לו לזיין אותי כשאני נשענת על חלון הזכוכית הגדול המשקיף אל הים.

אולי קינקי אבל מה זה מדליק!

כשחזרתי הביתה רינה השאירה לי פתק שהיא הלכה לים, כבר במונית בדרך הביתה היה לי את הרעיון שכל כך חיפשתי לגבי הספר הבא אז כתבתי על הפתק שאני בחדר עבודה כותבת, התפשטתי עירומה, חיברתי את הפרפר לפּות שלי וככה, עם הריחות שלו עלי, התחלתי לכתוב והסיפור, תעלומה בלשית עם הרבה זיונים וסקס ואפילו גיבור הומו אחד, רקם עור וגידים.

כשיצאתי היה כבר ערב, רינה ישבה בסלון וראתה פרק באיזו סדרה טורקית שהיא מכורה לה, "ספרי!" היא קפצה עלי ברגע שנכנסתי לסלון, "ואני רוצה לשמוע את כל הג'וסי (Juicy, עסיסי) בלי צנזורה, אני כבר גדולה" היא ציחקקה אז הבטחתי לה שאני אספר רק שקודם אני חייבת להתרחץ ושבינתיים תזמין לנו פיצה.

מלאתי אמבטיה ונשכבתי במים החמים, מתכננת איך אני אספר לרינה, קצת מוזר וקינקי לספר לבת שלך איך זיינו אותךְ, לא? מצד שני כל הסיטואציה הזאת של בת ואם שצדות סטוצים ביחד ועוד עושות את זה ביחד על אותה המיטה היא קינקית.

רק כששמעתי את השליח מצלצל בדלת יצאתי והתנגבתי, לבשתי את חולצת הטריקו הגדולה של בעלי,  זאת בלי השרוולים וציור הלשון האדומה הגדולה מלפנים שהוא קנה לעצמו בהופעה של האבנים המתגלגלות ואני אימצתי אותה כפיג'מה למרות שידעתי שבכל פעם שאני מרימה את היד מהצד רואים לי את הציצי (ולדעתי בגלל זה בעלי החרמן ויתר לי עליה), ויצאתי לסלון.

הפיצה כבר הייתה על השולחן ולידה בקבוק קוקה-קולה משפחתי וכוסות עם קרח ופרוסת לימון כמו שאני אוהבת ופתאום הבנתי שלא אכלתי מהבוקר ואני רעבה אז "קודם סְלַיְיס" חייכתי לרינה.

"אבל רק אחד ודי-ודי" היא אמרה לי את מה שאני הייתי אומרת לה כשהייתה קטנה וביקשה ממני ממתק.

"ודי-ודי" חייכתי והיא הגישה לי את הסְלַיְיס ומילאה לי את הכוס בקולה ו…"עכשיו ספרי!" היא הסתובבה לעברי בשניה שסיימתי את משולש־הפיצה ואני התחלתי לספר לה, סיפרתי איך התחלתי איתו, והיא חייכה לעברי, סיפרתי איך הוא הזמין לנו חדר, איך עלינו ואיך עשיתי לו את תרגיל הרוכסן כדי לשבור את הקרח, וְ"פששש…אימו'ש" החיוך התרחב, סיפרתי לה איך הוא זיין אותי והיא רצתה לשמוע את כל הג'וסי לפרטי פרטים אבל השיא היה כשסיפרתי לה על ההצעה שנתתי לו לגאול מבתוליו את הבן הבתול שלו ו…"מה איתי?" היא קפצה והרגעתי אותה שגם היא בדיל עם האבא, בדיוק כמו שהיא סיפרה לי שעושים ביפן, אימא ובת מול אבא ובן.

ביום רביעי בערב עשינו שיחת ועידה, רינה, איתן האבא, ואני. איתן עדכן שהוא דיבר עם עומר, הבן שלו, ושעומר הסכים, איך לא?😊, ותאמנו תאומים נדרשים אחרונים.

טבחית טובה אני לא אז למחרת רינה עזרה לי קצת אבל בעיקר הזמנתי טייק-אווי (Take away) ממסעדה גורמה, עוגות הבאתי מ'טאטי' וגלידה וסורבה מ'גולדה', לקראת השעה היעודה עשיתי מקלחת טובה, התאפרתי והתלבשתי, חוטיני וחזיה זנותיים תואמים ושמלה ארוכה וצמודה עם מחשוף עמוק ושסע בצד שרואים את כל הרגל ובשמונה בדיוק הם צלצלו בדלת.

רינה עמדה לידי כשפתחתי את הדלת ולרגע הופתעתי, את איתן אני מכירה אבל דמיינתי את הבן שלו כמין חנון עם משקפיים עבי עדשה, אתם יודעים, סטיגמה של מי שלומד כל כך הרבה בגרויות מוגברות בהצטינות ועוד תואר ראשון במתמטיקה במקביל, וגם קצת עכברי, אולי בגלל שהוא עדיין בטלן, שזה מבחינתי ההגיה הנכונה של בתול😊, ולהפתעתי עמד מולי העתק מדוייק של איתן רק צעיר יותר, תמיר ושרירי ובלי משקפיים, מחייך לעברי חיוך מבוייש משהו אבל שובה לב ו…"תכירו, זאת רינה, הבת שלי" חזרתי לתפקיד המארחת והצגתי את רינה אחרי שלקחתי מאיתן את בקבוק היין שהביא, וְ-"איתן" האבא הציג את עצמו, חייך לעברה והושיט לה את היד ללחיצה, "וזה עומר" הוא הציג את הבן אבל אני לא לחצתי יד, אני חיבקתי אותו, "נעים מאד, מיקה" הצגתי את עצמי, מוחצת בכוונה את שדיי הרכים אל גופו וראיתי שהוא מסמיק משהו אז עזבתי והזמנתי אותם להכנס.

ישבנו סביב השולחן ואכלנו, אני מול איתן, לצידי עומר, הבן שלו, ומול עומר (ולצידו של אביו) רינה, הבת שלי. רינה עזרה לי להוריד את הצלחות מהמנה הראשונה ולהביא את העיקרית, "נוריד תחתונים?" רינה ציחקקה והפתיע אותי, "האבא חרמן והוא כבר שלח יד מתחת לשולחן אז בואי נפתיע אותם ו…" היא הוסיפה אחרי שניה הפסקה, "אימו'ש, אם הבן לא יעז תעודדי אותו, תעזרי  לו, בתול, מה הוא יודע?" היא צחקה ושתינו הורדנו תחתונים.

ישבתי ואכלתי את המנה העיקרית, פרוסות עסיסיות מנתח דנבר-קאט מעושן ולצידם פירה תפוחי-אדמה וערמונים וקשוא צרוב על הפלנצ'ה אבל המבט שלי היה ביד של האבא ועכשיו ראיתי שהיא מתחת לשולחן מטפס לאורךְ רגלה ואז לא יכולתי שלא לחייך כשראיתי את ההפתעה על פניו כשגילה שהיא בלי תחתונים והדרך ללטף לה את הכוס פתוחה בפניו ולא התאפקתי, אחזתי בכף ידו של הבן והנחתי אותה על ברכי, "תרגע," לחשתי לו כשהוא ניסה למשוך אותה חזרה, יודעת שהם שומעים אבל התעלמתי ולשמחתי גם הם עשו את עצמם לא שומעים, "איפה אתה חושב שהיד של אבא שלךָ?" והובלתי אותו לאורך הירך הפנימי שלי עד שהגענו למקום הנכון וגם אצלו נפערו העיניים בהפתעה כשגילה מה שגילה, "כן, תלטף" לחשתי לו, מובילה את האצבע שלו לאורך החריץ שבין שפתי הכוס הבשרניות שלי וכששחררתי את היד שלי שלחתי אותה וליטפתי את הבליטה שצמחה במכנסיו, לומדת שיש לו מה להציע.

רינה הזמינה את האבא לעזור לה לפנות ולהביא את הקינוח ושניהם נעלמו במטבח ולפי הציחקוקים של רינה הוא עשה לה שם עוד כמה דברים, ואני הזמנתי את עומר להצטרף אלי לסלון ושם הושבתי אותו לידי על הספה, הרמתי מעט את שולי השמלה, לא חושפני מדי, בכל זאת אני בלי תחתונים, אבל מספיק כדי לחשוף את הברך ומעט מהירך ועומר הבין את הרמז והניח את כף ידו על ירכי והתחיל ללטף. "את באמת תתני לי?" הבן הפתיע אותי, "את יודעת ל… את יודעת, אותך, נו" ושמעתי את המבוכה בקולו.

"לזיין אותי?" חייכתי אליו, "כן, זאת אומרת רק אם תרצה"

"אני ארצה" הוא ענה, החלטי ונחרץ, "אבל," ופתאום הוא נשמע מהוסס, "את יודעת אני לא, אהה, אהה"

"זה בסדר," קטעתי אותו שוב, "אני יודעת שזה הפעם הראשונה שלךָ אז תעשה מה שאני אומרת לךָ ותראה איך אתה עושה את זה כמו גדול"

"מבטיח" והאצבע שלו חדרה לתוכי שם בין הרגליים, "את רטובה" הוא הסמיק.

"בזכותךָ" ציחקקתי, "אבל זה לא מספיק עדיין" ואולי היינו ממשיכים בשיחה הזאת אבל רינה ואיתן חזרו עם הגלידה ועומר משך את ידו במהירות אבל לא מספיק מהר כדי להעלות חיוך גאה על פניו של אביו.

הייתה לנו תכנית סדורה שסיכמנו וכשסימנתי לרינה להתחיל היא ציחקקה "וואו, חם לי", קמה הפנתה את הגב לאבא ו-"אתה יכול לעזור לי?" שאלה בקול מתפנק וסימנה על הרוכסן שבגב השמלה.

"בשמחה" איתן קם ופתח את הרוכסן עד הסוף, דוחף ידיים מתחת לכתפיות ומסיט אותן לצדדים והשמלה החליקה ונפלה לרצפה משאירה אותה לבושה רק בחזיה ובתכשיטים שענדה.

"וגם את זה" רינה המשיכה באותו קול מתחנחן והצביעה על קרסי החזיה מאחור וגם היא צנחה לרצפה והפעם משאירה אותה עירומה. "אתה רוצֶה שגם אני אעזור לךָ" היא חייכה אל האבא ובלי לחכות לתשובה שלחה יד והתחילה לפתוח לו את החגורה.

"אתה גם יכול לעזור לי?" חייכתי לבן וקמתי והוא, אחרי שראה את האבא, הֶחְרָה אחריו ופתח לי את הרוכסן ואפילו שלח יד, קצת רועדת, אולי מהססת, והחליק את השמלה מעליי כמו שאבא שלו עשה רק לפני רגע לבת שלי, "ועכשיו החזיה" המשכתי וביקשתי ואולי יש לו תואר ראשון במתמטיקה אבל לקח לו קצת זמן להתגבר על שני הקרסים וגם החזיה שלי החליקה ונפלה לרצפה, משאירה אותי עירומה וראיתי את המבט החומד בעיניו כשהסתובבתי מולו, קצת מתרחקת, ונתתי לו לראות את החזה שלי ואת מְבוּשַׁי, את מברשת שיער ערוותי המטופחת ואת החריץ הוורוד הנוצץ בין שפתי הכוס הכהות, החריץ שבקרוב הוא הולך לבקר בו.

"עכשיו תן לי" התקרבתי וחייכתי אליו והתחלתי להפשיט אותו. הוא לא התנגד כששלחתי ידיים ופשטתי ממנו את חולצת ה'לקוסט' שלבש, אולי כי הוא ראה שהבת שלי מפשיטה את האבא שלו והוא מתמסר לה. הם הקדימו אותנו, כשאני רק התחלתי אבא שלו כבר עמד עם תחתונים בלבד ורינה כרעה לפניו והתחילה להוריד לו אותם וברגע שגם הם ירדו היא דחפה אותו אל הספה, נכנסה בין רגליו והתחילה למצוץ לו.

"גם את תמצצי לי?" עומר שאל תוך שאני פושטת לו את המכנסיים.

"אתה רוצה?" התממתי.

"כן" והייתה בקולו מין התלהבות כזאת והרגשתי איך הזין שלו נמתח ונעמד עוד יותר בתחתוני הבוקסר הצמודים שלו.

"ואתה גם תמצוץ לי?" המשכתי בשאלה משלי.

"אהה," הוא הסמיק.

"מצצת פעם למישהי?"

"אהה, כן, אבל גם היא מצצה לי, עשינו 69" הוא הכריז במין גאווה ילדותית.

"והרגשת איך היא הייתה רטובה כשמצצת לה?"

"אהה, כן"

"אז גם אני אצטרך שתמצוץ לי, אני צריכה להיות רטובה שם בפּות כשאתה נכנס לביקור"

"אז אני אמצוץ" הוא הכריז.

"וואו," התלהבתי כשהורדתי לו את התחתונים, היה לו זין גדול, לדעתי אפילו יותר גדול מזה של אבא שלו, "גדול הקטן של הבן שלךָ" ציחקקתי לעבר האבא, "ידעת?"

"לא" הוא צחק, "פעם אחרונה שראיתי לו היה כשרחצתי אותו באמבטיה".

"שב!" דחפתי את עומר לספה ליד אבא שלו וגם אני כרעתי על ברכי בין רגליו והתחלתי למצוץ לו, אמא ובת על הברכיים מוצצות לאבא ובן!

הרגשתי איך הזין שלו נמתח עוד יותר בפה שלי אבל לא הייתה לי שום כוונה שהוא יגמור שם, "לכו תתכוננו!" הוצאתי לרגע את הזין מהפה ואמרתי לאיתן ורינה ולא הייתי צריכה להסביר לַמָּה ללכת או לְמָה להתכונן, זה היה חלק מהתוכנית שלנו.

הם קמו והלכו במהירות לעבר חדר השינה. "ומה איתנו?" עומר התלונן.

"תרגע, הם רק תופסים מקומות ביציע" ציחקקתי, "תכף גם אנחנו נצטרף".

"מקומות ביציע?" הוא לא הבין, "את לא מתכוונת שהם ישבו ויראו?"

"דווקא כן, למה? זה מלחיץ אותךָ?".

"לא" האגו הגברי לא אפשר לו להגיד שְכן אבל ההתרופפות הקלה בזין אותתה לי אחרת אז המשכתי למצוץ לו, "מגיע לאבא שלך לראות איך אתה תוקע אותי, לא?" והמשכתי עוד לפני שהוא הספיק לענות, "ואחר כך אנחנו נשב ונראה איך אבא שלךָ מזיין את הבת שלי" הוספתי פיתוי, "אתה יודע, תמיד יש מה ללמוד מאדם מנוסה ותאמין לי, אבא שלךָ מנוסה, מניסיון" והרגשתי איך הוא נרגע וההתרופפות הקלה התקשתה מחדש.

מצצתי לו והקשבתי, הקפדתי לא למצוץ חזק מדי שלא יגמור לי חלילה ולא כי פחדתי שיגמור לי בפה, גמרו לי שם כבר מספיק פעמים שאני לא אתרגש, אלא כי כשגבר גומר לא עומד לו ובלי שיעמוד הוא לא יוכל לזיין ואם הוא לא יזיין הוא לא יאבד את בתוליו והרי בשביל זה התכנסנו, שיאבד את בתוליו!

מחדר השינה שמעתי כסא זז ואחר כך צחקוקים ואז גניחת ההנאה החרישית של רינה וידעתי בדיוק למה וזה גם היה הסימן בשבילי, "בוא" הפסקתי למצוץ לו וקמתי, "הגיע הזמן לעבור לחדר המיטות" אחזתי בידו והובלתי אותו אחרי.

בפתח הוא עצר, מביט במבט לא מאמין באבא שלו שיושב על הכסא בצד המיטה ורינה, הבת שלי, יושבת עליו משופדת, יושבת עם הגב אליו ולא זזה והוא מחבק אותה ומשחק לה בציצים הגדולים שלה ובין רגליה המפושקות רואים איך הזין שלו נעוץ עמוק בתוכה. "בוא, תתעלם" עליתי על המיטה ונשכבתי במרכזה על הגב, "רגע!" עצרתי אותו כשהוא רצה לעלות עלי, "קודם תכין אותי, אתה יודע, תמצוץ לי".

עומר הסמיק, הביט לרגע באבא שלו, מבט מבקש עצה, וזה חייך לעברו וסימן לו עם אגודל מורם לעשות מה שביקשתי. "אבל אני גם" הוא התחיל, וְ"אל תדאג, ברגע שאני ארגיש מוכנה אתה תזיין" חייכתי אליו עוד לפני שסיים והוא נשכב בין רגליי והתחיל לרדת לי.

אני לא יודעת למי הוא ירד בחייו אבל ללמד אותו מה אישה רוצה היא לא לימדה אותו אז הדרכתי אותו אבל עדיין זה לא הייתה מציצה של מומחה אבל בעצם גם לא הייתי צריכה את זה, הייתי רטובה ומיוחמת רק מהמחשבה שאני הולכת לפתוח בתול ואולי בכלל בגלל הזין שלו שהבטיח לי חוויה (אם  הוא לא יפשל ויגמור עוד לפני שאני התחממתי)  ועדיין גמירה אחת הוא הצליח לתת לי, קטנה, לא נספרת, אבל מספיק כדי ש"בוא!" אני אזמין אותו לעלות עלי, "בוא תשכב עלי" לחשתי כשהוא נעמד על ברכיו בין רגליי המפושקות, "כן, ככה, עכשיו תרים ת'ישבן"  וברגע שהאגן התרומם שלחתי יד, אחזתי בזין שלו והובלתי אותו למקום הנכון בין רגלי, "מרגיש?" שפשפתי את עטרת הזין המתוחה בחריץ הרטוב שבין רגליי, מגרה את עצמי ומוצאת את הנקודה הנכונה לחדירה, עוטפת את הזין בכף ידי ולא נותנת לו לדחוף לי אותו, "ועכשיו לאט" שחררתי מעט, "לאט!" והרגשתי איך הוא מתחיל לחדור לתוכי.

צעירים אוהבים לתקוע במכת אגן חזקה, אולי זה מוסיף להם לגבריות אבל הם מפספסים את הכיף, את ההרגשה הזאת של החדירה, איך הם משחילים אותי וזה מה שניסיתי ללמד אותו, "מרגיש?" שאלתי אותו כשחצי מהזין שלו כבר היה נעוץ בתוכי.

"כן" הוא גנח בהנאה, "כן אני מרגיש".

"ועכשיו תתחיל לזיין" לחשתי לו כשכל הזין היה תקוע עמוק בתוכי, "לאט! היי, הלו, זאת לא תחרות ריצה, לאט!" הרגעתי אותו כשהוא התחיל לזיין במהירות, "לאט, תהנה, אני לא אברח" המשכתי מרגישה איך הוא מעט את הקצב, "כן, ככה, תהנה, עכשיו אתה גבר, עכשיו את מזיין" גנחתי בהנאה, מרגישה איך האורגזמה הראשונה נבנית בתוכי, "כן, ככה, ועכשיו לאט לאט תגביר את הקצב".

שכבתי במרכז המיטה, על הגב, עירומה, הברכיים מורמות ורגליי המפושקות נשענות על כפות רגליי, עומר, עירום גם הוא, שכב עלי, בין רגליי, מועך את שדיי בחזה שלו ומצמיד את גופי למזרון, הישבן שלו עולה ויורד בקצב מהיר והזיין שלו, גדול ומוצק, משתפשף בין שפתי הכוס המגורות שלי, בונה את האורגזמה השניה שלי, כן, גמירה אחת הוא כבר נתן לי, לוחש לי באוזן "אני מזיין אותךְ", "אני מזיין אותךְ", "אני טוחן לךְ ת'טוּטָה" ונראה שזה מחרמן אותו, מעמיד לו עוד יותר את מה שתקוע עמוק בכוס שלי ואני לוחשת לו חזרה "אֵלִי, אֵלִי, שלא יגמר לעולם", כל כך לא מתאים למה שהתכוונה המשוררת אבל זה מה שיצא לי, מצטערת חנה.

על הכסא שליד המיטה יושב אבא שלו, עירום גם הוא, מביט מהופנט איך הבן שלו דופק אותי, ועליו יושבת רינה, הבת שלי, עירומה כמו כולנו, עולה ויורדת על הזין שלו שעליו היא משופדת, יושבת עם הגב אליו והוא מחבק אותה ומשחק לה בציצים הגדולים שלה, ציצים שהיא ירשה בגנים ממני, לש וממולל את הפטמות הנוקשות, הפטמות הכל כך מגורות וגם היא, כמוהו, מביטה איך מזיינים אותי, איך דופקים את אימא שלה, ואולי יותר מזה מחכה כבר שנְפַנֶּה להם את המיטה.

"בפנים" לחשתי לו כשהרגשתי שגם הוא מתקרב לשיא שלו, "בפנים! תגמור לי בפנים!" אמרתי בקול ואולי גם כדי להבטיח שזה אכן יקרה חיבקתי אותו ברגליי ונעלתי את כפות רגליי על ישבנו, לוחצת, "כן, בפנים! בפנים!" צרחתי כשהרגשתי איך הוא תוקע את עצמו עמוק לתוכי, התנועה הטבעי של גבר גומר, "כן, תן לי! תן לי!" עודדתי אותו ו…"קחי!" הוא צרח, "קחי! קחי! קחי!!" והרגשתי את החום הנעים מתפשט בתוכי, את זירמתו ממלאת את הכוס שלי ו…"בוא!" עודדתי אותו לשכב עלי, מתנשף, חיבקתי אותו, מצמידה עוד יותר ולחשתי לו באוזן "זהו, אתה כבר לא בתול, זיינת, ואם יורשה לי גם להוסיף אתה תותח" ורק אז גלגלתי אותו מעלי.

אחר כך התחלפנו רק שלא היה לי על מה להשתפד, ככה זה אצל בנים שהרגע גמרו, אז הושבתי אותו עלי ובזמן שצפינו איך אבא שלו רוכב על הבת שלי בדוגי-סטייל שפשפתי לו ועד שהם גמרו עמד לו שוב מחדש רק שאז רינה לקחה אותו לחדר שלה כי פעם אחת לא מספיק לה ואני נשארתי עם איתן, האבא, וגם לי פעם אחת לא מספיקה אז נתתי לו להשתפשף בין שדיי הגדולים, התרגיל שתמיד עובד, וגם אני זכיתי שהוא ירכב עלי בדוגי-סטייל, בדיוק כמו שהוא עשה לבת שלי.

אפילוג

יותר לא עשינו את זה ברביעיה אבל רינה ועומר הפכו יזיזים, ידידים לצורכי סקס, והוא כבר לא מסמיק כשאני רואה איך כשהוא מגיע היא מובילה אותו לחדר שלה, אחר כך שומעת אותם נועלים את הדלת ואחרי כמה דקות מתחיל אותו רחש מוכר של גניחות הנאה וחריקות המיטה.

היה להם הרבה סקס, אצלה ואצלו ואפילו באוטו שלי כשהם דואגים להשאיר ממצאים מפלילים (אולי כדי לגרות אותי) אבל רינה גם הבהירה לו שמעבר ליזיזים, וּמֶנְטוֹרית לעניני סקס מתקדם, כלום לא יקרה ביניהם ועודדה אותו להתחיל עם אחרות (וגם היא לא הסתפקה רק בו) וערב אחד הוא הגיע עם מישהי שהכיר ושלושתם ננעלו בחדר שלה ושוב הציחקוקים, חריקות המיטה וגניחות ההנאה הקולניות לא השאירו ספק שהיא לא בדיוק מראה להם את אוסף המפיות שלה ולאט לאט הוא הפך יותר ויותר עצמאי וכשהתחייל והוצב ב-8200 היו לו כבר מספיק יזיזות גם בלי רינה והיא שיחררה, הבת שלי לא אישה של גבר אחד כבר הבנתי.

גם איתן ואני המשכנו להפגש בשביל הסקס, נשארים לישון אחד אצל השני וגם הוא כבר לא התבייש לצאת בבוקר עטוף בחלוק שהיה של בעלי בלי כלום מתחתיו ולאכול איתי ועם רינה (או רק איתי) ארוחת בוקר וגם אני הייתי יוצאת אצלם בבוקר לגינה עטופה בחלוק שהוא קנה לי, את כל מה שאשתו השאירה הוא תרם למעון לנשים מוכות, ופעם אחת הוא אפילו ביקש שאני אלווה אותו לאיזה ארוע משפחתי ופגשנו שם את הגרושה שלו עם הבוצ'ה שלה ומה הוא והבוצ'ה שלה מצאו בה הבנתי, גם יפה, גם חכמה (לפחות על פי התארים שיש לה והג'וב שתפסה) וגם מרוויחה טוב (ככה איתן סיפר לי), אבל מה היא מצאה בבוצ'ה שלה שנראתה לי כמו סטראוטיפ של נהג משאית? לזה רק לאלוהים פתרונות. .

ערב אחד, כשאני שוכבת במיטה שלי ומתכרבלת בחיקו של איתן אחרי סקס מענג הפלאפון שלו צלצל, פעם ראשונה הוא לא ענה, פעם שניה הוא לא ענה, בפעם השלישית הבנו שזה משהו חשוב ואמרתי לו לענות ו…זאת הייתה גרושתו בטלפון בבכי קורע לב ואפילו אני הצלחתי לשמוע איך היא מספרת לו שהבוצ'ה שלה זרקה אותה ושהיא מצטערת, מבקשת סליחה ורוצה לחזור, משתמשת בכל מילות התחינה וסליחה המופיעות במילון ו…כנראה שאותי הוא אוהב לדפוק אבל אותה הוא אוהב באמת כי הוא סלח לה, קיבל אותה חזרה ו…כבר ביום חמישי רינה ואני התלבשנו בבגדי הצייד שלנו ויצאנו יחד לצוד, מה שלא עשינו מאז אותו לילה ההוא, ו…צדנו! זוג תיירים, גבר ואישה! רינה אמרה שבא לה לנשנש קצת אישה ובסוף, אחרי שהבעל רכב עלי, ויאמר לזכותו שהוא נתן לי את עונתי בגדול, ואחר כך גם היא נישנשה אותי (בזמן שבעלה זיין את הבת שלי), ביקשה לפנק ואני התמסרתי, הסבר פניךָ לתיירת😊 ו…אימא'לה איך שהיא ידעה את העבודה, בוא נגיד שאם לרדת לאישה היה מקצוע אולימפי היא הייתה זוכה בקלות בזהב!

++ סוף ++

9 מחשבות על “גם אני הייתי כזאת – 2. צַיָּידוֹת.         ”

 1. כיף לקרוא את הסיפורים שלך רק חבל שלא הצטרפו למשפחה עם אבא בן אמא ובת

  הגב
 2. אריה שתדע לך שמנסיוני הגדול, הסיפורים שלך הכי טובים!

  הגב
 3. וואי תקשיב אתה פשוט כותב פח אשפה.
  כל הסיפורים שלך אותו הדבר בדיוק.
  אפס יצירתיות.
  שלא לדבר על המילים המוזרות שאתה מתעקש לחזור ולתקוע בכל סיפור. משחולת היפוך שולחן וכו. אפילו סבתא שלי לא מדברת ככה.
  אתה חתיכת פאתט. תמשיך לאונן לרב שלך בישיבה ושחרר אותנו.

  הגב
  • אנונימי שלום
   1. לגבי דעתך : על טעם וריח אין מה להתווכח.
   2. אם משחולת זו מילה מוזרה עבורך זה סימן שלא שרתת בצבא.
   3. לגבי המלצתך להמשיך לאונן לרב שלי אז יש בעיה כי אין לי רב! לא למדתי ואני לא לומד בישיבה! אני אפילו לא חובש כיפה.

   אז אם הספורים שלי לא מוצאים חן בעיניך פשוט דפדף הלאה, אל תקרא אותם, אף אחד לא כופה עליך לקרוא אותם.

   ועוד משהו, אשמח אם תפנה אותי לסיפור שאתה כתבת, אולי אלמד מה זה יצירתיות.

   הגב
 4. חבל רק שהאבא לא שכב גם עם הבן היה יכול להיות מטריף

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)