בארבי דול

בארבי דול

סיפור נוסף מאת סינגל שייקר

ערב אחד לקחתי את בארבי דול לשתות בירה באיזה פאב. הכרחתי אותו ללבוש תחתון סאטן פוקסיה שלי מתחת לבגדים שלו. הוא כל כל התגרה מזה והבולבולון שלו עמד בטירוף בתוך התחתון הקטן שלי. זה היה מחזה מצחיק כל כך ולא יכולתי לעצור בעצמי מלרדת עליו

השכבתי אותו על המיטה שלנו וצילמתי אותו בשלל זוויות. הסטתי את התחתון והזין בלט אדום ומגורה.צחקתי עליו ואמרתי לו שיש לו זין קטן, דגדגן גדול ושהוא צריך לראות איך זין גדול דופק אותי. ליטפתי אותו והוא התחנן שאפסיק כי הוא עלול לגמור.

אמרתי לו שאני שולחת את התמונות לאחד המאהבים שלי כדי שיראה כמה שהזין שלו קטן.

הסברתי לו שהוא בובת שעשועים שלי ואני יכולה לעשות בו מה שבא לי, אם אחליט אז גם המאהבים שלי יוכלו לשחק בו.

בארבי נותר לשכב והתחנן שאעזור לו לגמור, כמובן שלא הרשתי לו וציוויתי עליו לקום ולצאת מהבית.

הוא דחק את הזקפה הפיצפונת שלו למכנס ואחרי עוד כמה דקות של התארגנות יצאנו.

נסענו לפאב קרוב לבית וכמו כל הפאבים ביום חמישי גם הוא היה מפוצץ באנשים . ראיתי שעל הבאר ישנם שלושה כסאות פנויים,  מיהרתי להתיישב עליהם ולחשתי למארחת שתשמור את הכיסא הפנוי עבור האורח שלנו .

הזמנתי לעצמי קוקטייל מתוק ולבארבי בירה בהירה, התמסרנו לנו למוזיקה ולאווירה שבפאב. קשקשנו קצת עד שגבר חתיך התיישב לידי בכיסא השמור. הוא חייך אלינו חיוך ממיס והרים את בקבוק הבירה שלו במחוות לחיים. בארבי חייכה לגבר הזר ואני נרגעתי מהכימיה הגברית הקלילה הזו.

בארבי לא הכירה את המאהב שלי ובוודאי לא חשבה שאהיה כה נועזת ויצירתית כך שאשכנע את המאהב שלי להצטרף אלינו למשקה.

המון פעמים סיפרתי לסיסי שאני רוצה להתחיל עם גבר זר במועדון , שאתנשק איתו מולו ואז נלך לשירותים שלושתנו. החלום שלי הוא שיראה איך אשתו מקבלת זין ואלי גם הוא בסוף יקבל זרע בפה.

הזמנתי משקה שני והתחלתי לדבר עם הגבר ״הזר״ שלידי. בארבי הביטה עלינו בעוד הגבר הושיט יד והציג את עצמו. נישקתי את בארבי וחבטתי בו כדי שיהיה מנומס. בארבי חייכה חזרה ואני המשכתי לפלרטט עם החתיך. נגענו אחד בשנייה קלות והתלחשנו אל מול בארבי ההמומה.

לאחר המשקה השני נצמדתי אל בארבי וביקשתי ממנה שתזמין לי אחד נוסף. ליטפתי אותה והרגשתי את הבולבולון נלחץ בתוך המכנס. נישקתי את בארבי קלות ומשכתי אלי מהכיסא את המאהב החתיך.

נצמדנו שנינו לנשיקה קלה  ליד בארבי שעד מהרה התפתחה לחיבוק חושני ולוהט.

בארבי נותרה עם פה פתוח ששמעה את הגבר הזר מזמין אותנו ביחד איתו לחדר השירותים.

צעדנו שלושתנו מחובקים לשירותים כאשר אני במרכז ונעמדנו בתור. בארבי נעמדה מאחורינו והסתכלה איך אני נמרחת על הגבר הזר.

ניצלתי את ההמתנה בתור לקצת הצגה מנומסת של הנוכחים. הצגתי את בארבי בפני חתיכי, סיפרתי לו שזאת החברה המתוקה שלי. שאנחנו נשואים ועל הנייר כתוב שהיא בעלי אך בפועל היא הכלבה הקטנה שלי. אני קוראת לה בארבי דול או סיסי ואני מלבישה אותה ומאפרת אותה איך שבא לי.

חתיכי צחק וסימן עם היד שהגיע תורנו. נדחקנו שלושתנו לתא שירותים הקטן, התגפפתי עם החתיך שלי בלהט ושחררתי ממכנסיו זקפה אדירה. ליטפתי את עור הזין המבריק בעדינות ולחשתי לחתיכי שיש לו מזל כי הוא זכה היום בשתי נקבות, בארבי דול ואני. הוא צחק ונישק אותי.

בארבי הסתכלה עלינו בקנאה. ביקשתי ממנה להוריד את המכנס ולהראות לנו את הבולבולון שלה. היא פתחה בחוסר חשק את הרוכסן חושפת את תחתון התחרה הצעקני לקול תרועות העידוד של חתיכי. הוא הושיט יד ומישש את הזקפה הקטנה שנכלאה מאחורי בד התחרה ואז פנה אלי ושאל אם ככה זה נהוג כל הזמן.

הנהנתי וסיפרתי לו מה בארבי עושה למעני. הזקפה של בארבי בלטה קצת מעבר לתחתון הקטן שלי וחתיכי ליטף אותו בעדינות. בארבי הזהירה אותנו שהיא קרובה לגמירה ובתגובה הסרתי את ידו של חתיכי ממנה ולה סטרתי קלות. אמרתי לבארבי שעליה להודות לגבר הזר על שנגע בה וכמעט הביא אותה לגמירה ונראה היה לי שמציצה בהחלט תביע תודה ראויה.

בארבי שאבה לתוך גרונה את כל הזקפה האדירה בזמן שליטפה  את הזין דרך התחתונים. סיפרתי לחתיכי תוך כדי המציצה שלזין של בארבי אנחנו קוראות דגדגנית כי הוא כזה זין פיצפון. שאלתי אותו אם הוא מרשה לבארבי שלי לשפשף את הדגדגן הגדול שלה. חתיכי אמר לבארבי שהוא מאשר לה לגעת בזין בלי לגמור בזמן שהיא מוצצת לו.

המחזה היה מטריף ומחרמן למרות השירותים המסריחים. חתיכי דחף אצבעות לתוך הכוס הנוטף שלי. רציתי את כל כולו בתוכי. לחשתי לו כמה שאני רוצה אותו בתוכי בזמן שהלשון של בארבי תרקוד לו על פי הטבעת.

חתיכי הזמין אותנו לדירה שלו וכשהבטתי בארבי היא כבר הנהנה בהסכמה ממקומה על הברכיים. התקפלנו מהפאב והמשכנו למכונית שלו. התיישבתי עם בארבי מאחורה וליטפתי אותה. הבולבולון עמד לה בטירוף והיא ביקשה לשחק לי בדגדגן בזמן הנסיעה. חתיכי שלף מתא הכפפות רוקט פוקט קטן. יללתי מעונג ויחלתי לזין הענק בתוכי כשבארבי החלה להעביר אותו על הדגדגן הנפוח שלי

כשהגענו לדירה שלו התנפלתי עליו ותלשנו מעלינו את הבגדים. בארבי הביטה עלינו והצטרפה בהססנות. אמרתי לבארבי שלא תעז להוריד את התחתון הסקסי שלה. והידקתי אותו בין פלחי הישבן השעירים שלה מועכת את הבולבולון עוד יותר

חתיכי הפיל אותי למיטה ונעץ את איברו בתוכי, אחרי כדקה של גניחות ואנקות החלו האורגזמות  לשטוף אותי. בארבי נעמד לידנו והסתכל כשידו בתוך תחתון התחרה.

חתיכי הורה לו להתכופף מאחוריו ולדחוף את הלשון לתחת שלו ובארבי ציית והתמקם עם הפרצוף ליד החור תחת שלו. הוא ליקק ברעבתנות את התחת ואני ינקתי את הזקפה האדירה שנטפה מהנוזלים שלי. צעקתי לבארבי שידחוף את הלשון עמוק ואז הזין שמצצתי בעדינות נדחק עמוק לתוך הגרון שלי. חתיכי במרכז חייך לבארבי הסביר לה שזונה כמוני חייבת זין ענק גם בפה. בארבי חייך מתוך פלחי הישבן, המשיך ללקק את התחת ושלף את הבולבולון הקטן. הוא החל לשפשף את הזין הקטן מחוץ לתחתונים למרות שידע שאסרתי עליו לעשות זאת.

התנצלתי מול המאהב שלי על ההתנהגות הבוטה והחצופה של בארבי. אך בארבי המשיך להתנהג כמו זונה מתגרה כמו תמיד. הסברתי לחתיכי שהוא בעצם מתנהג כמו חיה וזו הדרך שלו לבקש לקבל בתחת. הסברתי שבבית אני דופקת את הזונה שלי בכל מיני תנוחות . ניסיתי לדחוף את בארבי הצידה אך הוא התעקש להישאר על ארבע ולשפשף לעצמו.

שאלתי את המארח שלנו אם הוא רוצה לראות איך אני מזיינת את הסיסי שלי עם מלפפון. לא עבר רגע קט והוא כבר חזר עם מלפפון ענק מרוח בשמן זית. דחפתי לבארבי את הירק הענק לחור ההדוק. בארבי יללה מכאב אז סטרתי לה בישבן וביקשתי ממנה למצוץ את הזין המהמם שעומד מול הפרצוף שלה.

חתיכי דחק את הזין עמוק לגרון של בארבי שקיבלה את כולו בצורה מיומנת. זיינו אותו שנינו כמה דקות עד שילל משהו כמו שהיא מתה לגמור.

צחקנו עליה שהיא מדברת בלשון נקבה ואמרתי לה שאני לא נתתי עדיין רשות. לקחתי קונדום והסברתי לה שהיום אני רוצה לראות כמה שהיא אוהבת להיות זונה. השכבתי אותה על הגב, פישקתי את רגליה והבאתי למארח שלי קונדום.

אמרתי לו שהוא צריך לדפוק את בארבי דול כמו זונה ,  הוא הסתכל עלי וחייך. הוא חדר לישבן הפתוח שלה והחל לפמפם פנימה והחוצה. בארבי הייתה בעננים וגנחה כמו בסרט כחול גרוע. היא החלה לצעוק ולבקש עוד, לבקש עמוק, לבקש זין, זין ועוד זין.

הופתעתי עד מאוד מההתנהגות הבוטה ומשולחת רסן של בארבי דול. ציפיתי שהיא תתנהג כמו נקבה רכרוכית ותתמסר בדיוק כמו שהיא מבקשת כל הזמן

ליטפתי את המאהב שלי בזמן שאיברו ננעץ בישבנה וביקשתי ממנו לגעת בעדינות בזין הקטן. הוא רפרף קלות עם אצבעותיו על הזין הקטנטן והסיט את בד התחרה. העטרה של הזין נשארה אדומה וגלויה לעיני המאהב שלי שהביט עליה בעיניים עם חיוך ממזרי וכובש. באופן לא הגיוני מצאתי את עצמי מלאת קנאה.. הוא ליטף בעדינות את העטרה של הבולבולון בזמן שהוא מזיין את בארבי בעוצמה. בארבי צבטה לעצמה את הפטמות בזמן שהמשיכה להביט עלינו במבט רומנטי מיוסר ותוך כמה דקות גמרה ביללות.
הזיון הגברי השאיר אותי קצת המומה. ידעתי כמה שבארבי מפנטזת על  גברים אבל כנראה שלא שיערתי עד כמהכה , הכל היה משחקים וסיפורי פנטזיות שהתלוו לסקס סוער שהיה בתוך הנישואים שלנו.בארבי שכבה עוד על המיטה המומה עדיין מהפתיחות המינית של עצמה והסתכלה איך המאהב מזיין אותי בתשוקה. שכבתי על המיטה והמאהב החתיך שלי שכב מעלי ונישק אותי בזמן שחדר אלי. שלחתי מבט אל בארבי והסברתי לה שככה צריך להיות. והזמנתי אותה לבוא ללקק את הזרע החם שנמרח על הכוס שלי מיד אחרי שהמאהב שלי גמר.

עודכן לאחרונה

מחשבה 1 על “בארבי דול”

סגור לתגובות.