אחיינית ושמה אביה

זה נחמד להיות דוד צעיר, תמיד הייתי זה שזורם לכל האטרקציות והטיולים, ששומע את הסיפורים ומייעץ בצורה מאוד חופשית על כל שלבי ההתבגרות. טיולים, הופעות, לונה פארק והרבה שעות משחקי קופסא. מעמד הדוד האהוב היה מובטח לי ללא כל ספק.

אביה היא האחיינית הגדולה שלי והפער בינינו הוא לא קטן, הכרתי אותה כשהיא הייתה בת 6 ואני כחבר של האחות הקטנה של אמא שלה, התחברתי אליה מיד למרות היותי סטודנט שנה א'.
בשבתות היינו משחקים ביחד, צוחקים ביחד וכך נבנה קשר מיוחד שנפרס על פני קצת יותר מעשור וחצי.
בחתונה שלנו היא הייתה השושבינה הקטנה והחמודה שפיזרה עלי ורדים לאורך השטיח שנפרס אל החופה,
בבת מצוה שלה היא באה להצטלם עם הדוד החתיך שלה בחליפה (ככה שמעתי אותה מדברת פעם עם חברה שלה עלי) ואפילו הייתי בתמונות הפרופיל שלה באינסטגרם למשך תקופה ארוכה, כשנכנסה להדרכה היא באה לקבל פעולות מוכנות ואין ספור עצות ממני וישבנו לא מעט לשיחות שגלשו גם למערכות היחסים שנרקמו עם הבנים בגילה.
הקשר היה מיוחד והיא ידעה תמיד שהיא האחיינית המועדפת עלי.

לקראת סוף התיכון הגוף שלה התפתח במקומות הנכונים, החזה צמח וצמח והפך להיות גדול באופן יחסי לשאר נשות המשפחה, גם המותניים והישבן תפחו לצורה נשית ובמקביל היא תפסה גובה תמיר של קרוב למטר ושבעים ס"מ.
היא הייתה מהממת, יפיפיה ולחלוטין לא התפלאתי מכמות המחזרים שלה.
אחד מהם הצליח לתפוס את ליבה והם היו חברים למשך שנים מגיל 17 ועד שהפתיעה והתחתנה מוקדם כשלמדה לתואר ראשון. חבר של אביה אורן היה קצין בקרבי ויכול להיות שהמלחמה והמצב הביטחוני עורר אותם להתחתן כל כך מוקדם ותוך כדי תקופה מאתגרת.

אם אתן/ם שואלים את עצמכם אז הקשר שלנו היה אפלטוני לחלוטין, קשר אומנם קרוב ומיוחד, אבל קשר של דוד אחיינית ותו לא.
כשישבנו אצל הסבא והסבתא תמיד היא הייתה מגיעה אלי ומניחה את ראשה על כתפי, אוהבת כשאני מניח את זרועי מעל עורפה. היו לנו רגעים כאלו, תמימים לחלוטין מגיל צעיר.

אבל פעם אחת הייתה חריגה וגרמה לי לראשונה להביט בה בצורה שונה מאשר כאחיינית הקטנה והמועדפת עלי, זה קרה כחודשיים לפני שהתחתנה, כשלא ראתה את אורן מספר שבועות.
זה התחיל בצורה מאוד רגילה כשאביה באה והתיישבה לידי והניחה על כתפי השמאלית את ראשה, היא שאלה אותי מספר שאלות אחת אחרי השניה, ואני חבקתי אותה אל חיכי כשזרועי מונחת על צידה השמאלי שלה. נתתי לה לאחוז את כף ידי הימנית תוך כדי שדיברנו והיא לאורך כל הזמן דיברה איתי כשראשה אלכסוני אלי ומונח על כתפי. ליטפתי את כתפה השמאלית עם ידי השמאלית…עליתי וירדתי לאורך הזרוע שלה בצורה שטחית ואבהית ואז אביה אמרה לי "זה נעים……תמשיך". כמובן שנענתי לבקשתה ולאחר מספר פעמים בהם שמעתי קולות גרגור והנאה מצדה של אביה עשיתי זאת גם עם ציפורני…
היא גרגרה בהנאה והתחפרה לה על כתפי עם ראשה בתגובה למגע ציפורני לאורך זרועה, המשכתי להניע ידי בליטוף נעים ואביה המשיכה לדבר ללא הפסקה. לאחר כמה סטים בהם היה מורגש שהיא מאוד נהנית, היא הזיזה את ידה השמאלית לכיוון גופי נשענת עלי יותר ואני הנחתי את ידי על צד מותניה במקום על זרועה… ברגע בו התחלתי ללטף את מותניה וגבה היא לראשונה שתקה באמצע משפט, פשוט דממה.
"אז מה אמרת?" שאלתי, מנסה להבין מדוע עצרה באמצע הדיבור. אצבעותי עברו לאורך גבה ומותניה, ואביה בתגובה הרימה ראשה אלי וראיתי את המבט הזה שקצת מבולבל ומיד עצמה עיניים, היא המשיכה לשתוק ואני המשכתי להניע ידי בערגה אבהית, שמח לראות את החמודה הזאת מתפנקת.
הבטתי בה שוב, והיא לאחר מספר שניות של עיניים עצומות פתחה עיניה ועשתה את המבט הזה -פתחה את עפעפי עיניה בצימצום, כשהם קצת סגורים ואפה ונחיריה נפוחים כשהיא מותחת את פיה פנימה בולעת את שפתיה, לרגעים לשון קטנה ביצבצה דרך השפתיים הקמוצות כשחלק מהזמן נראה שהיא נושכת את השפה התחתונה שלה. מאיפה זה בא? הופתעתי.
המבט הזה היה מוכר לי, זה מבט של אשה שמתעוררת מינית, ידעתי את זה, הבטנו האחד בשניה במשך מספר שניות ללא שזזנו, פני מביטות בה והיא מסובבת את ראשה מעלה מכתפי אל כיוון פני, שפתיה הנפוחות של פיה נמצאות 10 ס"מ משלי.
זה משך אותי, האישה הצעירה היפה הזאת שעוברת רגעי משיכה ברורים כשאני נוגע בה, ולא חשבתי על כלום, על ההשלכות של מה אני עושה ועל זה שמדובר באחיינית שלי, בזה שאני נשוי והיא מאורסת. ושהכל פה אסור בתכלית האיסור.
העברתי את ציפורני לאורך גבה מלמטה למעלה, סוחט ממנה נשיפת הנאה, היא זעה במקומה באי נוחות, מתכדררת לתוכי, מיד הנעתי ידי מטה בליטוף ויורד למטה יותר עד לגבה התחתון, שוב עובר עם ציפורני בפסי חריטה לאורך גבה ועד לחיבור בית השחי האחורי שלה. הרגשתי את אביה נמרחת עלי עם גופה, צמרמורת עונג עברה בה וראשה בתגובה למגע זה עלה עוד קצת מעלה מתקרב לשלי לשניה אחת וחוזר חזרה לכתפי.
לכל אורך הזמן אנחנו לא מנתקים מבט, קרובים מתמיד. ממשיך מעלה ומטה, מעלה ומטה.
הפעם העברתי קו ישר עם אצבע אחת לאורך כל עמוד השדרה שלה מלמעלה למטה, לא עוצר, לא סגור איפה עצרתי…אני חושב שגלשתי אולי קצת יותר מדי ממה שראוי, כשכנראה זה כבר לא היה הגב שלה יותר…
אבל ברגע שזה קרה… אביה השמיעה נהמה קלה "אההה" ושוב מתחה גבה וראשה מעלה, פותחת את שפתיה שהגיעו אולי למרחק של 2 ס"מ משלי.
התפתתי כל כך, כבר לא עמדתי בזה, רציתי להטות קצת את ראשי, ממש טיפ טיפה מטה ולטעום את השפה התחתונה התפוחה שלה שנפתחה לכיווני, הרגשתי את חום פיה על פני כשפלטה את נהמתה. זה היה כל כך סקסי, אישה צעירה ויפה מגרגרת בייחום מול פני, אוהבת שאני נוגע בה, מגיבה למגע שלי בצורה סקסית עם עיניים מצומצמות, אף מתוח ופה פתוח ומגרגר.
היא הניחה את יד שמאל שלה על כתף ימין שלי באלכסון לאורך חזי מעלה…הרגשתי שהיא עוצרת את עצמה מלהניע את רגלה השמאלית ולסובב אותה לכיווני יחד עם שאר גופה שנמרח עלי.

ואולי בכלל כל המגע הזה תמים, היא פשוט נהנית ממסאג' או ממגע, ואין לה פה שום מחשבה מינית, ואני אהפוך לדוד החרמן הפסיכופט הזה שמביט באחייניתו הצעירה בצורה לא ראויה? אבל השפתיים שלה…והמבט…

אתה טועה אמרתי לעצמי, אסור להמשיך בחוסר האחריות הזאת.

עצרתי את עצמי מיד לפני שזה יתפתח לנקודת אל חזור. הזדקפתי ובאמצעות ידי הימנית חבקתי מסביב לראשה, מחבק אותה ועוצר אותה מלזוז, מזדקף קצת במקומי ומניח את סנטרי על קודקוד ראשה ושערותיה. נושק על קודקוד ראשה ומנסה להרגיע אותה.
לאחר דקה ארוכה חזרנו לישיבה המקורית והקבועה שלנו, חוזרים למצב ההתחלתי כאילו דבר לא קרה, מתעלמים ממה שקרה. ואולי צדקתי שעצרתי?
לא ייחסתי לזה הרבה חשיבות וחשבתי שגם אם לא צדקתי וכן היה כאן משהו…אז זה היה רגע פעוט וקטן בו שנינו נסחפנו, אבל הצלחנו להתגבר ולא קרה דבר, ובכלל אביה אמורה להתחתן אוטוטו…יש לה את הבחור שלה, בחור שווה שהיא אוהבת אותו מאוד והם הולכים לבנות בית מקסים ביחד. התמקדתי בלשמוח בשמחתה, מתרגש מהארוע המתקרב.

עברו כמעט חודשיים והגענו לשבת שלפני החתונה, אורן טחן בקו באיו"ש כמו קצין צעיר ומתחיל, ובמטרה לצאת לחופשה המיוחדת שלו בימים שלפני ואחרי החתונה הוא היה מעל ומעבר בצבא.
בכל התקופה הזאת כמעט ולא ראיתי את אביה, כשהיא מתרגשת כל כך וכל המשפחה לא מפסיקה להרים לה ולהתרגש איתה בקבוצת הווצאפ המשפחתית.
באותה השבת נפגשנו כל המשפחה המורחבת לארוחה משפחתית, עוד לפני הקידוש של סעודת השבת התיישבתי בסלון עם ילדי והאחיינים. מדברים על כדורסל, אולימפיאדה וטיסות לחו"ל.
אביה הגיעה ונעמדה מולנו, לא היה לה מקום בספות אפילו שהיה מדובר בלא מעט מושבים.
שתי דקות והאח הקטן שלה שישב לידי קם לשתות משהו, ואביה לא חיכתה שניה והטילה עצמה על הספה במקום הצר שהיה שם, רבע ישבן שלה נמרח עלי ואני בתגובה ניסיתי לזוז קצת הצידה ולאפשר לה יותר מקום. ההצלחה הייתה חלקית ועדיין היא הייתה בשיפוע קל.

"תעשה לי מסאג', אני מתה…הגב שלי כואב ואני גמורה מעייפות".

"מה גמורה? את מתחתנת מחר בערב? את חייבת ללכת לנוח ולבוא מחר עם כוחות". עניתי.

"אז תעשה לי מסאג', אני אחר כך אלך לנוח, נו, לא תשמח כלה ביום שלפני חופתה?" שאלה אביה בהתפנקות והפנתה את גבה לכיווני.

הנחתי את ידי על שכמותיה. מרגיש את הבשר הזה שלה. וידעתי ששום דבר לא יחזור להיות כפי שהיה.
הנגיעות הללו כבר לא אבהיות כמו שהיו עד כה.
הנעתי את אצבעות ידי, אוחז בשרירים, מותח עצמות וחושב בדמיוני על המבט הזה שהיה בעיניה לפי חודשיים.
הרגשתי את פס החזיה שלה, והדמיון שלי עבד שעות נוספות.
הרגשתי נקודה שהייתה נראית לי תפוסה ומיקדתי בה את הלחץ, סובבתי את האגודל שלי, חופר בתוכה, דוחף את אצבעי פנימה אל תוך המקום הכואב ומסובב, דוחף פנימה ויוצא החוצה…מרגיש את התנועה הקבועה הזאת של החפירה, שומע אותה נאנחת, מתענג מלשמוע אותה מגיבה למגע שלי…

כמה שזה נורא ולא ראוי, נפלתי בשצף קצף של היצר הרע, והמחשבה שהתפתחה לה לפני כמה שבועות חזרה כל כך מהר למוקד העניינים ולא ראיתי את זה בא…
בדמיוני חשבתי על אותן הפעולות של החפירה, רק במקום אגודל לדחוף לתוכה משהו אחר, לשמוע אותה גונחת.
שיט הסתבכתי, אני חייב להפסיק עם זה מיד. עמד לי כמו טיל בליסטי איראני, כל האורך הזדקף והבנתי שאני חרמן בטירוף תוך כדי שאני נוגע באחיינית החמודה שלי.

"פה פה…בגב התחתון" שמעתי את אביה מבקשת, אבל הנקודה הזאת הייתה קצת רחוקה בכדי למסאג' בצורה אידיאלית את הנקודה הזאת.

ניסיתי. "יותר חזק" אביה חזרה על בקשתה, הסתובבתי כמה שיכולתי במקומי לכיוונה.

"הזווית הזאת לא נוחה לעשות פה מסאג" אמרתי לה… והיא מיד סובבה עצמה, אך לא היה הרבה מקום להסתובב, אז חצי מהישבן שלה התמקם ממש על המפשעה שלי, הרגשתי את פלח הישבן השמאלי שלה מתיישב לי על הזיקפה האדירה שלי.

הפעם עיסיתי את גבה של אביה בקלות רבה, הפוזה סייעה לי…ובלחיצות שלי היא התכופפה קדימה צוחקת וצורחת במקביל מחוזק העוצמה. התזוזה שלה הניעה אותה כל פעם קצת עד שמפלח ישבן אחד כבר הרגשתי את כל האחוריים שלה לוחצים עלי.
התזוזות גירו אותי מאוד, חיכוך תחת מחוטב של עלמת חן צעירה, נשית ויפה על הכידון שלי, זה לא משאיר אותי אדיש.
דחפתי הפעם את האצבע לנקודה רגישה וביחד עם האצבע הרגשתי את הלחץ על המפשעה שלי מהקונטרה של ההתכופפות שלה.

ניצלתי. הבן שלי שישב בצד השני קם מהספה, והותיר לי מקום.
נעתי מיד הצידה, מפנה לאביה מקום לשבת בנוחות, נותן לה לגלוש ממני אל הספה. מרגיש את הלחץ על איברי מתנדף ברגע.

ממשיך את המסאג', אך משתדל להפסיק לחשוב על אביה, חשבתי על העבודה, על מנהל סניף הבנק שלא עמד בהבטחה שלו, על הטיסה בעוד שבוע לפגישת עבודה. ניסיתי לעשות הכל ולהפסיק למקד את המחשבה של המגע של הידיים שלי באביה כדבר מיני.

"תודה, זה היה מעולה. איזה כיף שיש לי מסאג'יסט פרטי…" אמרה אביה כשהכרזתי שנראה לי שהגב שלה כמו חדש, היא נתנה לי נשיקה על הלחי וקמה מהספה.

החתונה הייתה שמחה מאוד ולא הפסקתי לרקוד כל הערב, קיבלתי כמה וכמה פעמים ריקודים פרטיים עם הכלה, ולא מעט תמונות משותפות, כל כך שמחתי בשמחתם של הזוג הצעיר והרגשתי שהמחשבות שצצו בפעמים האחרונות, לא רק שלא ראויות אלא לא רלוונטיות.
אביה התחילה חיים חדשים וגם אם היה לנו איזה מתח מיני שקרה פעם או פעמיים, או שזה ממש לא רלוונטי, או שבכלל סתם היה רק בראש שלי ותו לא.

"רונן מה ניש? איפה אתה?" קיבלתי הודעת ווצאפ מאביה.
שבועיים וחצי עברו מאז החתונה ומאז לא ראיתי אותה. מעניין איך הולך לה והאם יוצא לה לפגוש את אורן?

"היי בייב, מה שלומך את? אני בסדר גמור. אני בעבודה, יוצא בעוד שעה הביתה". עניתי לה.

"נפגשים בגולדה לוואפל בלגי?" היא מכירה את החולשות שלי ויודעת שלוואפל בלגי עם גלידה וקצפת אני לא אומר לא, אז כנראה שממש חשוב לה שאבוא.

" ברור, 19:00? בגולדה?" עניתי

"קבענו" היא לא הוסיפה דבר מלבד מילה זו.

חזרתי לקובץ האקסל, הראש עסוק בעבודה עד שלפתע שמתי לב שאני באיחור. קיפלתי את הלפטופ ועפתי לכיוון הרכב.

אביה חיכתה לי על הספסלים בגינה שמול גולדה, צעדתי לכיוונה והחיוך שלה היה כל כך שופע, מתוק…היא שמחה לראות אותי ואני אותה. תמיד היה לנו קשר מיוחד.
היא לבשה חצאית שחורה עד הברכיים וחולצה צמודה שמדגישה את החזה הגדול שלה. השיער החלק שלה היה אסוף לקוקו גבוה והיה ניתן להבחין מיד בסומק הלחיים שהדגיש את לחיה הבולטות, את השפתון הורוד על שפתיה שהדגיש ותחם את השפתיים הבשרניות ואת החיוך הנוצץ שלה.
היא חיבקה אותי חזק, החזה שלה נמעך עלי, נתתי לה נשיקה במצח והיא צחקקה מביטה בי.

"סוף סוף קצת כיף" זרקה לי פצצה ואימצה את החיבוק.
"אורן?" שאלתי
היא הנהנה והסבה את ראשה לצד, מביטה בזוג שצועד מולנו "כן, אני מרגישה בודדה והייתי חייבת קצת חברה".
היא שוב חיבקה אותי והניחה את ראשה על החזה שלי
"…וידעתי מי יכול לתת לי להרגיש טוב יותר", היא השלימה את ההסבר שלה מביטה בי בעיניה הגדולות.

היא סיפרה לי שראתה את אורן רק פעם אחת מאז החתונה. שהיא מגיעה הביתה לבית ריק ושזה ממש משפיע על מצב הרוח שלה. "אבל עכשיו אני ממש שמחה" אמרה לי ונתנה לי לחבק את העורף שלה, ידי מקיפה אותה, וידה מקיפה את מותני, צעדנו שנינו לעבר גולדה.

כמה שהיא מתוקה, אביה שלי…כל כך היה לי חשוב ומספק לדעת שאני מצליח לשמח אותה בנוכחותי, היא לא הפסיקה לחייך, לא הפסיקה לספר לי סיפורים על חברות, המרצה באוניברסיטה, על טיול שהם מתכננים לניו זילנד מיד כשאורן ישתחרר ועל זה שחזרה כעת לרקוד. אביה הייתה רקדנית כל נעוריה והיא הפסיקה זאת בשנים האחרונות. כעת כשחזרה הבטתי על גזרתה והיא לא חסכה ממני פאדיחות…
"חתיכה?" שאלה אותי ומיד עשתה תנועה של דוגמנית , מרימה את ראשה באלכסון למבט מצחיק.
"את אחת היפות בייב" עניתי.
"נו די רונן, אתה סתם אומר לי? או שאתה באמת חושב את זה?"

"מה את רוצה שאעשה כדי שתאמיני לי?" שאלתי, לא מבין מדוע היא לא מאמינה לי.

"אני רוצה שתענה על זה בכנות כאילו פגשת אותי לראשונה. אם היית רואה אותי סתם ככה ברחוב, מה היית חושב?"
היא חידדה את שאלתה.

"לא יודע אם הייתי יכול ישר לחשוף מה שאני חושב או מגבש ישר דעה, בטח צריך קצת לעבוד על ההיכרות לפני כן" הסברתי.

"מנוול, אפילו מחמאה אחת אי אפשר לקבל ממך?? טוב…אז נעבוד על ההיכרות…אמממ" היא זממה משהו ומיד המשיכה…
"היי, מה נשמע? אתה כל כך דומה למישהו שאני מכירה?" אביה החלה בשיחה כאילו מציגה עצמה בפני בהיכרות ראשונית.

"ככה את מתחילה עם גברים?!" עצרתי אותה וצחקתי, גם היא צחקה אבל המשיכה במשחק התפקידים…
"אפשר לשבת לידך? אני אביה" היא הושיטה לי את ידה ללחיצת יד.

"אני רונן, נעים מאוד" הושטתי את ידי בחזרה ולחצתי את כף ידה החמה בכף ידי הגדולה.

"הוא חתיך המישהו הזה שאני מזכיר לך?" שאלתי.

"אה אה…" ענתה מנידה באיטיות ראשה מעלה ומטה בחיוב ומחייכת אלי חיוך שופע ומקסים תוך כדי שרוקנה עם הקשית את סוף המילקשייק ברעש רב. ידה עדיין בכף ידי ועיניה מחייכות.
"אז כנראה שאני באמת דומה לו…" צחקתי.

"מנוול, במקום לומר לי שאני חתיכה, אתה מוציא ממני מחמאות עליך?… וזהו?"
היא עצרה את המשחק ורטנה, מחייכת ומניחה את ידיה הקמוצות על ברכיה כשגופה מכופף לכיווני בכעס.

"צודקת, צודקת…" אמרתי מחויך מאוזן לאוזן….
"אביה, וואו, איזה כיף לי שפנית אלי, את כזאת חמודה ושמחתי שניגשת אלי…אבל אני אשמח להכיר קצת יותר…מה את עושה הערב?"

"איזה סחי אתה" אביה צחקה מהמשפט שלי, מצליחה להדליק אותי.
"עאלק ככה אני מתחילה עם גברים?! ואתה ככה מתחיל עם נשים??!!" היא סיימה את העבודה ואני יריתי בחזרה….

"טוב, אני יכול להבחין כעת במוכר שכל הזמן מציץ לכיוונך, וגם בגבר בשעה ארבע שלך שמביט בי בקנאה, אז זה כבר ברור שאת מסובבת ראשים סדרתית. יש לך שיער חלק ויפה עם ריח טוב שבא ללטף, הבושם שלך משכר, הגוף שלך אתלטי, זקוף בעמידה אצילית כזאת שגורמת לגבר להעריץ, השפתיים שלך נפוחות וגורמות לי להרהר על קנקנן, יש לך אף קטן וחמוד ועיניים חכמות…"

"כיףףףף" אביה עשתה קול צפצפני תוך כדי תגובה לדברי, מקבלת את המחמאות בתרועות.

"נו אז התפוגגה תחושת הבדידות? הצלחת לסחוט מחמאות בכוח מדוד שלך?" שאלתי.

"אני גורמת לגבר להעריץ אותי! אצילית שכמוני!!" צחקה אביה בקול ושני הגברים שהזכרתי קודם במילותי הביטו בה צוחקת בפה מלא, חושפת שיניים צחורות. כנראה שהיא לא יודעת עד כמה היא כזאת.

"באמת הם מביטים בי…חחחח. טוב, יאללה רונן זזנו?" אמרה אביה.
"כן, יאללה אני אחזור הביתה" השבתי.

"אוף, אתה חייב ללכת? ובכלל עדיין לא היית אצלי. אולי תבוא לראות איך סידרנו את הדירה?" אמרה לי והמשיכה…"ובכלל אני צריכה טרמפ הביתה".

נכנסנו לרכב, תוך כדי שהכנסתי את המפתח לסוויץ והתנעתי את הרכב, הבטתי בה חוגרת את חגורת הבטיחות הלוחצת על החזה הזקוף והבולט שלה, ומהר עברתי לבחון את הרגלים הארוכות הללו שחלקן העליון מוסתר על ידי החצאית הלא ארוכה שלבשה. איזה גוף יפה יש לה, רויתי צמאוני מלהביט בה אך הפכתי צמא יותר.

היא ניווטה אותי לדירה החדשה שלה, הדרך הייתה ממש קצרה, דקה והגענו.

"עצלנית, היית צריכה טרמפ ל200 מטר הליכה?" אביה צחקה בתגובה לביקורת שהעברתי עליה.

קרקוש המפתחות של דלת הכניסה שלה הסב את תשומת ליבי לכך שאנחנו נכנסים כעת למקום סגור ושקט, רק שנינו….עם כל המתח הזה שנוצר בינינו, אולי זה לא רעיון טוב…חשבתי לעצמי תוך כדי שהבטתי בה צועדת פנימה, מדליקה את האור ומסובבת את ראשה בחיוך אדיר תוך כדי שמכריזה בקול "טאדה!" ומצביעה עם ידיה פנימה לכיוון הדירה.
צעדתי אחריה, שומע את דלת הבית נסגרת מאחורינו.

אביה עברה לדבר כאילו במהירות כפול 2 בהודעות ווצאפ, מספרת ומסבירה לי איך עיצבה, קנתה, התקינה…ובכל פעם מנסה לבחון את תגובתי, מחכה לראות אותי מתלהב.
כשהראתה לי את חדר השינה שלה היא כבר לא נשארה חייבת

"מה יש לך?" שאלה בטרוניה.

"זה מקסים מקסים ממוש, ממש מקסים…רק באמת קצת כואב לי לבוא איתך לפה ולדעת שאת לבד ושאורן לא פה איתך". עניתי, מנסה קצת להסב את האמת לכיוון אחר.

"טוב נו, בשביל זה אתה פה עכשיו, והאמת שהיה לי ערב ממש כיפי עד עכשיו ביחס לכל הערבים האחרים שאני לבד. אז עכשיו אין לך ברירה ואתה חייב להישאר עוד". ענתה אביה במבט חודר לעיני.
המבט היה עמוק והבטנו האחד בעיני השניה לאורך כמה שניות עד שלאט לאט חיוך עלה בשפתי שנינו. אביה לא חיכתה לרגע ועטפה אותי בחיבוק, צמודה צמודה, מניחה שוב את ראשה על שרירי החזה שלי. אספתי אותה בזרועותי, עוטף אותה בערגה. הרגשתי התעוררות בחלצי וכיצד השריר מתנפח…השתדלתי להרחיב את המרחק קצת בכדי שלא תרגיש את הזקפה שלי שהתפתחה לה נצמדת אל הבטן התחתונה שלה…אבל אביה שוב צמצמה את המרחק והרגשתי את הבטן התחתונה שלה לוחצת לי על מרכז עצבי.

השתדלתי שלא לזוז במקומי, כדי לא להדגיש לה מה מתחולל אצלי במרכז חלצי, אך במקביל לזה הרגשתי דם שוצף קוצף את מוחי, מטשטש את ההגיון, מכהה את המצפון, מלהיט אותי ומכניס אותי להתעוררות מינית כמו שלא זכרתי תקופה ארוכה, הרגשתי רצון עז לאחוז בישבניה ולהרים אותה, כך שתחבק את מותני עם ירכיה ואצמיד את המפשעה שלי לשלה, אולי קצת אחכך את הזין הבולט שלי בכוס המוסתר שלה ואגרד אותו בתנועות זיון, תאווה גדולה אחזתני והיצר השתלט על מחשבותי…דמיינתי את גופה בין ידי כיצד אני מעלה אותה מעלה ומטה…ואז אדחוף את הזין שלי, עם התחתון ועם המכנס…כשהבליטה ניצבת בצורה כל כך ברורה אל תוך התחתון שלה שמסתיר את השפתיים הנפוחות והלוהטות. אדחוף חזק עם הבגדים עד כמה שניתן.

עמדנו ככה ליד דלת הכניסה לחדר השינה שלה. אביה לא ידעה מה עובר לי בראש כעת, לו רק הייתה יודעת בטח הייתי חוטף סתירה. אביה ניסתה להתנתק מהחיבוק, ולי לקח עוד שניה או שתיים בפיגור אחריה לאפשר לה זאת. אביה אחזה בידי והביטה בי בחיוך כשקצה הגבה שלה עולה בתמיהה, אך חיוך עדיין מקשט את פניה. היא הביטה בי מלמעלה למטה וחזרה.
ראיתי שהלחיים שלה מאדימות.

אולי תעשה לי קצת מסאג'? היא ביקשה ממני והסתובבה מיד, לא מחכה כלל לתשובתי.
היא נעמדה עם גבה אלי.

השיער קוקו שלה הסתיר חלק מהגב. אחזתי בו, מלטף את השיער לאורכו, אוסף אותו בידי ומסיט אותו הצידה, קדימה מעבר לכתף שלה. חושף את בשר השכמות והעורף. הנחתי את אצבעותי בעדינות על גבי השכמות, קצות אצבעותי מתנקזות אל הטרפזים והשקעים שבחיבור צידי הצוואר והכתפיים.
הנעתי את אצבעותי, לש את בשרה, מרגיש את החום של בשרה בין אצבעותי. ממשיך לעסות, לחוש את הנשימות והנשיפות שלה ככלי משחק שלי, מתחיל לשלוט בזה. לוחץ ושומע אותה מגיבה, מעסה ומרגיש את הגוף שלה מגיב אלי. האצבעות ממשיכות לעסות את הבשר, ואביה בתגובה כבר השעינה ידה על סף דלת חדר השינה שלה. נשענת קדימה. המשכתי ללוש אותה כבצק, מכין את העיסה לפי רצוני, יודע שלחיצה חזקה בצד אחד יגרום לגופה לנוע בצורה אחת, לחיצה אחרת שלי תגרום לה לנוע כרצוני.
לחצתי על כתף אחת והיא בתגובה נעה מטה באותו צד, מקשיתה קדימה את גבה וישבנה פגש במפשעתי.
שיחררתי את הלחיצה והיא הזדקפה. הפעם לחצתי בשתי הידיים ומהר מאוד היא התכופפה קדימה, ראשה יורד מטה, גבה מתכדר קדימה ואחוריה נצמדים אלי, מרגיש לראשונה כיצד הזין שלי נמצא באיזור של הרווח שבין רגליה של האחיינית האהובה, כאילו אנו נמצאים בפוזת אוהבים, בדיוק בפוזת דוגי.
לחצתי חזק יותר, מעסה בעוצמה, מניע את כל אצבעותי כבר באיזורים שהחולצה הסתירה, ומרגיש כיצד הישבן מנסה להזיז אותי לאחור. אך אני עמדתי במקומי, לא זז. מרגיש את הבליסטי שלי טמון עמוק בפוזה הזאת ומתנגד לכל מה שמנסה לדחוף אותו לאחור. חופר וחופר…

מה אתה עושה!! זאת האחיינית הנשואה טריה שלך! אמרתי לעצמי, הד מילותי בראשי חוזר על כמה מילים בלתי אפשריות שחזרו על עצמן- אחיינית, משפחה, נשואה… עצרתי, נע קצת לאחור, ונותן לה להתרומם.
ממשיך לעסות את גבה עוד חצי דקה בצורה מבוקרת יותר, כמו ההליכה שמיד אחרי הריצה. לא עוצר בבת אחת.

אביה הסתובבה לכיווני וראיתי את לחייה בוערות, קצוות שיער שלה דבוקות אליהן.
היא ישרה את גבה ומתחה את בגדיה. מתעלמת מהזקפה הזאת שיש לי במרכז מכנסי, אולי מסייעת לי לחסוך פאדיחות ולהסתיר אותה עד כמה שניתן.

"בוא נשתה בירה" היא אחזה בידי ומשכה אותי אחריה לכיוון המטבח.
היא הוציאה שני בקבוקי בירה מתוך שישיה והניחה אותם בידי, היא נשענה על השיש ואני פניתי לחפש פותחן. משלא מצאתי, לקחתי סכין ובלחץ מנוף פתחתי את הבקבוק הראשון ומיד לאחר מכן את השני.

אביה נשענה על השיש ואני צעדתי לכיוונה עם שני הבקבוקים.
מתמקם 30 ס"מ ממנה.
היא לא הפסיקה לחייך וכשעמדתי מולה היא החלה לצחוק.

"מה מצחיק?" שאלתי.

היא הזדקפה מההשענות על השיש וצימצמה את הפער בינינו לחצי "מצחיק אותי שחיפשתי חברה ורציתי שמישהו יבוא אלי להפיג את הבדידות…ובסוף באו שניים לבקר אותי" היא לגמה מהבקבוק והניחה אותו על השיש.
"אתה ושמוליק באתם" היא המשיכה והרגשתי כאילו ברק פגע בי. היא צעדה קדימה ושוב חיבקה אותי, מצמידה שוב את הבטן התחתונה שלה אלי, והמפשעה שלי לחצה לה שם. היא הניחה את ראשה על החזה שלי, אך הפעם באלכסון מעלה ועשתה לי מבט…
אותו המבט…כמו בפעם הראשונה בא ליטפתי אותה והיא הביטה בי במבט ההוא, הפעם המבט הזה הגיע מהר מהצפוי.
המבט הזה שפיתחתי אליו חולשה, שדמיינתי אותו בעיני רוחי בשעות הכמוסות כשראשי על הכר והדרור למחשבותי הסודיים הכה בי.
חיבקתי אותה ומצמיד אותה אלי, והיא בתגובה צמצמה את עיניה, שוב שפתיה נפוחות ועולות לכיווני.
הנחתי את צד הרכה שלי על שלה, יודע שאנחנו צמודים לאורך כל הגוף, מהרגלים, מפשעות, חזה ועד הראש.

לחי שלי על שלה, האף החמוד שלה נוגע בלחי התחתונה שלי, הנענו את הרכות שלנו אחת עם השניה בשני צירים, חבוקים.
היא הניעה את ראשה מעלה ומטה וואני הנעתי באלכסונים מטה. עיני עצומות ואז לפתע אני מרגיש את השפה של פיה נמרחת לי על הלחי, האף שלה נע לאט לאט מתקרב לשלי ואנו נעים בחיכוך לחיים ורכות, עד שלתנועות חיכוך אלו כבר הצטרפו מגע קל של שפה שלה הנוגעת בשלי, ממשיכים להתחכך, לחיים נעות במעגלים, האף שלי נוגע בלחי שלה, שלה בשלי..ושוב שפה שלי הפעם נצמדת לשפה שלה.
הפה שלה היה פתוח, והתנועה הזאת של מגע הלחיים והאף עבר לאט לאט למגע שפתיים, העברתי את כל השפה שלי בתנועה רוחבית לכל אורכה של השפה התחתונה שלה והרגשתי את חום פיה עולה ונושף על שפתי בתגובה, הנעתי את השפה התחתונה שלי קדימה והרגשתי אותה מתמקמת בין שתי שפתי פיה הפעורות. פי גם הוא פעור, צמצמתי מרחק בין שפתי בתנועת סגירה, מניע את שפתי העליונה מטה ולוכד את שפתה העליונה בין שפתי כפי ששפתי התחתונה היתה לכודה בין שפתיה.
החיכוך עבר לנשיקה מרפרפת ומרטיטה, הנשיקה הפכה מרגע לרגע ממגע שפתיים תמים לנשיקה צוברת תאוצה וככל שעבר הזמן הפכה לסוחפת, נשיקה סקסית ואיטית של שני אנשים בוגרים הנמשכים בעוצמה ומלאי רגשות האחד לשניה.
הנשיקה המשיכה לצבור תאוצה ואני הנעתי את היד שלי מהחלק העליון של גבה אל חלקו התחתון, לא עוצר בגב, מרגיש את היד עולה על גבעת הישבן וחופן על גבי חצאיתה פלח ישבן חצוף ונפוח בין אצבעותי. אביה נהמה אל פי, מביעה את עמדתה הברורה לגבי מה שידי עושה לה שם מאחור…מעבירה אל תוך פי כמות אוויר שהיה בפיה בתגובה לאחיזת ישבנה.
המשכתי לעסות את ישבנה תוך כדי ההתעלסות הסוחפת הזאת, והרגשתי לשון קטנה חודרת אל פי, נדחפת וחוקרת, תרה ומחפשת…הטעם שלה היה מתקתק ובדיוק כשרציתי לשלוח את שלי לפגוש בה היא יצאה, ומיד ליקקה לי את שפתי התחתונה, מרטיבה אותה…לא עברה שניה וכמו בכישוף הלשון שוב חדרה אל פי בהפתעה כאילו ממקום לא צפוי, הפעם עמוק יותר, פוגשת את לשוני ונעה עליה באלכסון, אביה מראה לי שהשריר הזה שלה חזק…אם אני עשיתי לה מסא'ג לגבה, הרגשתי שהלשון הקטנה שלה עושה לי מסאג' בפה, נעה בצורה מושלמת ומכשפת אותי.
כמה שהיא סקסית האחיינית הקטנה שלי, איך היא מנשקת בצורה כל כך סוחפת, יודעת את העבודה.
התרגשתי מאוד מהנשיקה הזאת, זה גרם לי רצון עז וחרמנות אדירה להתקדם לעוד.
עם ידי השניה אחזתי בפלח הישבן השני וגם אותו עיסיתי.
אביה נתנה לגופה דרור להישען אחורנית, מרפה את כל שרירי גופה ומפקירה את כל שויי משקלה לאחור ונותנת בי אמון מלא.
אחזתי בישבניה, והרמתי אותה מעלה, מניף אותה בקלילות. אצבעות ידי טמונות בעומקו של רווח הישבנים, וכפות ידי הגדולות והחסונות מקיפות כל פלח ישבן ללא כל בעיה.
ההנפה הזאת הרימה את אביה מעלה כך שראשה כבר היה מעל ראשי והתעלסות עברה להיות זוית אלכסונית מטה, החזה הזקוף שלה התיישב לו מעל חזי, מתמקם לו ונדחף במרווח של הצוואר. אביה הרימה רגל אחת סביב מותני, והרגל השניה עדיין הצביעה מטה לכיוון הרצפה.
הרגשתי את הבערה הזאת שבמרכז מפשעתה הצמודה לבטן שלי והאיבר שלי שהתנוסס מספר סנטימטרים מתחתיה מצביע בגאון זקוף לכיוון חיבור רגליה, כמו חץ המצביע על שער הכניסה.
הנעתי את גופה מטה והרגשתי את החיבור שבין הרגליים שלה מתחכך על הזין שלי, אחזתי בה מניע אותה מעלה ומטה, מחכך אותה עלי במחזוריות. לוחץ את כרבולתי קדימה ומיד שומע את אביה גונחת בייחום מתחושת השריר הזה שאני מחכך במקור תענוגותיה.
החצאית שלה כבר עלתה מעלה וידי כבר אחזו בבשר של ירכיה בואכה הישבן. נוגע בבשר חשוף, מרגיש עם אצבעות ידי את התחתון שלה, יודע שהתנועות והתזוזות של אצבעותי לעיתים דוחפות את מרכז התחתונים המסתיר את פי טבעתה.

הנעתי את אביה על האיבר שלי בתנועות זיון, מעלה ומוריד אותה כרצוני, כבר שני רגליה סביבי, ואצבעות יד אחת שלי פולשת מתחת לבד התחתון. הזזתי את האצבעות, תר ולומד את העמק… הרגשתי חום, לחות, רוך…כאילו קסם אדיר מוסתר הנגלה אלי, חושף את כל הטוב והצוף…מיששתי בחוזקה ומיד אביה גנחה לי לתוך הפה…זה סיחרר אותי וחיפשתי קצת להניח אותה.
השיש הסמוך היה מעולה, כי הנחתי אותה עם הישבן על השיש בגובה אידיאלי והמשכתי להתעלס איתה בייחום, מצמיד אותה אלי ודואג שרגליה יונפו מעלה ויאפשרו לי להמשיך לעשות תנועות זיון עם הבגדים, מחכך את הזין שלי החבוי בתוך המכנס על גבי ולאורך הפות הטמון בתוך התחתון הרטוב.

אביה אחזה בגבי מתחת לחולצתי, ליטפה את שרירי גבי וירדה מטה, מגיעה לקו המכנס, היא גנחה כל פעם שלחצתי את הזין שלי על גבעת התאווה שלה. מגרה את הכוס שלה לעוצמות גירוי אדירות.
לחצתי חזק מאוד, והנעתי את לשוני בתוך פיה.
אביה בתגובה אחזה במכנסי וניסתה למשוך אותן מטה, לא מצליחה היות והן ישבו צמוד לגוף שלי.
בלית ברירה היא דחפה את ידיה אל תוך המכנס, חודרות מבעד לבד התחתון ואחזה בישבן שלי עם אצבעותיה הקטנות. בכל תנועה שלי הלוחצת על מפשעתה, היא לחצה את ישבני לכיוונה כאילו מנסה לדחוף אותי עמוק יותר.
לראשונה מזה מספר דקות עצרנו מהנשיקה והתמקדנו שנינו בתנועות הזיון עם הבגדים שלנו… כשמצח שלי נשען על שלה, פיה פתוח לרווחה וקולות רמים החלו להישמע בחלל החדר.
נעתי עם האיבר שלי מעלה וקדימה, כאילו דמיינתי את הזין שלי נע לאורך המסילה שבין שפתי הנרתיק שלה, מגרה שם את הנקודה הרגישה, מאונן לה, לוחץ על הנקודה הזאת. אביה לא הפסיקה לגנוח ולמשוך עם ידה את ישבני קדימה לכיוונה, מיטיבה את נסיונה לחוש את תחושת החיכוך שבמקור התענוגות שלה…ברגעים אלו חשה תענוגות שמעולם לא חוותה ורצתה יותר.
יותר.
היא גלשה עם גבה מטה, משעינה את ראשה על כמה מחבתות תלוית ומשמיעה רעש רב. שלחתי יד אחת ואחזתי בחזה שלה, על גבי החולצה. תופס אותו וממשיך לנוע קדימה, דוחף את הזין שלי המוקף בגדים ומגרד את כל המפשעה המגורה שלה, חורט עם הזין שלי על מקור התענוגות.

"אאאאה אאאאה אאאאהה" צווחה אביה תוך כדי שהנעתי את הזין שלי לכיוונה, בכל פעם שצווחה, מעכתי עם אצבעותי את החזה שלה. רגל אחת היא הרימה מעלה והניחה אותה למנוחה מעל הכתף שלי, משעינה את עצמה כי מרגישה את הזרמים הללו שמתחילים להתעורר לה בהתפוצצות אדירה, היא החלה לרעוד, רועדת, ואני ממשיך לדחוף. יד אחת שלי מועכת את החזה שלה והיד השניה נדחפת מתחת לרגל המונפת על כתפי, אוחזת בתחתון הרטוב ומזיזה אותו. אביה רעדה בעוצמות רטט וידעתי בדיוק מה עובר עליה….לא נתתי לה לנוח ומיד העברתי את האגודל שלי אל מרום מקדשה הרטוב, מניע את אגודלי סביב בליטה גדולה שנציבה בו זקופה, ידעתי שהענבל הזה הוא היכולת שלי בדקות הקרובות להצליח לגרום לה להגיע לשיאים חדשים ודרך סיפוקה שלה להגיע לסיפוקי שלי.

העתי בסיבובים מהירים את אגודלי, ועם הרטיבות התנועה הייתה מהירה, הרגשתי את האגודל שלי לוחץ, פורט, מרטיט, נדחף, שורט וחוזר חלילה והתגובה של המתוקה שלי הייתה בהתאם…צעקות גמירה נוספות נהדפו מפגיעה הד קולה בתחתית ארונות המטבח ואביה כבר הפילה כלים עם ידיה, מחבתות, סירים ורעש סכום מתפזר….הגמירה הייתה אדירה ולא נתתי לה לנוח.
נשמתי נשימה ארוכה וצללתי מטה פנימה אל הבולען הרותח של האחיינית שלי….החלתי להתעלס איתו, מניע את לשוני לצדדים, למעלה, למטה, נושף,דוחף את אפי ומרגיש את מגע הדגדגן בו, לשוני חודרת אל מעמקיה, חוקרת אותה מבפנים, טועמת את מיציה.
המשכתי ללקק את כל הכוס של אביה, עושה זאת בדבקות ומתוך תאווה אדירה והתגובות של אביה היו בהתאם, גניחות אדירות, סיר נופל על הרצפה, 2 בקבוקי הבירה שלנו כבר שפוכים על השיש.
המשכתי להתעלס בנשיקה צרפתית עם הפות המתוק של אחיינית שלי, מזיז את לשוני רגע מעלה אל הדגדגן ורגע חודר מבעד לסדק שפתיה, בואכה פנימה עד כמה שיכולתי.
אביה אחזה בראשי והרגשתי את הרצון שלה ללחוץ את דגדגנה על פני, אז מהר מאוד עליתי עם שפתי וסגרתי עם שיני בנשיכה קלה את הבליטה האדירה הזאת שהתנוססה לכיווני…אביה צווחה בקול, ואני בתגובה דחפתי אצבע שלי לתוכה, מגרה עם פי את דגדגנה ומצד שני מתחיל להניע את אצבעותי עמוק לתוכה, חודר אליה פנימה עמוק ומוציא החוצה, היד שאחזה בשד כבר מזמן חדרה מתחת לחולצה ואיתרה את הרווח שבין החזיה לבשר הזקוף של החזה החצוף שלה, האצבעות חדרו במעלה השד החם והזקוף ואחזו את הפטמה ברוך ורגש.
עשיתי באביה כרצוני, אוחז בפטמתה המגורה, נושך ומלקק את דגדגנה ומניע את אצבעותי בתוכה, מתייחד איתה ונכנס לתוכה, בוחן את קירות הכוס שלה נסגרו על האצבעות שלי.

"תזיין אותי כבבבבררררר!!!" צווחה לי אביה. עצרתי.
"בטוחה?" שאלתי.
"תגיד לי, מה נראה לך? אה??" אמרה אביה והזדקפה, שוב קולות מחבתות וסירים וכשניסתה לרדת מהשיש גם בקבוק בירה ריק שתוכנו נשפך על השיש נפל ונשבר למרגלותינו.

היא גלשה אל הרצפה ושלחה ידיה פותחת את החגורה שלי, מיד גם את הכפתור והרוכסן ומשכה את מכנסי מטה בייחום, הזין שלי הטמון בתחתון קפץ כקפיץ מעלה, מראה את צורת הבננה שלו המצביעה מעלה.
אביה הרימה את ידיה אל תוך צידי חצאיתה ואחזה בתחתון מושכת אותו מטה, בועטת אותו הצידה עם רגל אחת, היא לא חיכתה הרבה וניתרה מעלה, צוללת לנשיקה עמוקה עם פי, חובקת אותי עם ידיה מעל כתפי ומסביב לעורפי ומקיפה עם שתי רגליה את מותני, מרגישה את האיבר שלי מתנוסס מתחת לישבן שלה. מתיישבת עליו מלמעלה.

היא החלה לנוע בתנועות זיון מטה, מנסה שוב לחכך את גבעת אהבתה באיבר שלי, מנסה לחוש את המוט הזה שמתחתיה על הנקודות הרגישות… שעד לפני שניות בודדות לשוני ושיני ליקקו וגירדו אותן.
יד אחת שלה סביב עורפי והשניה ירדה מטה ואחזה לי באיבר, מזיזה את התחתון ומשחררת את המפלצת סופית החוצה.

היא הייתה כל כך אקטיבית, ומהר מאוד הרגשתי שקשה לי לאחוז אותה כך, האיבר שלה כבר החל לנוע על הנקניקיה שלי, ואביה השמיעה קולות כמיהה אדירים, מניעה עצמה ללא שליטה.
זה היה גדול ממני, הרגשתי שאני מאבד שיווי משקל וכמעט נפלתי כשאביה עלי, לא הייתה לי כבר הרבה ברירה ורגלי כבר קרסו מהעומס, הצלחתי להדוף נפילה עם ידי, כשברכי מקופלות ואביה יושבת מעלי. בלמתי את הנפילה אבל אביה לא עצרה ולא הקלה עלי, היא החלה להניע את אגנה קדימה ואחורה, מרגישה את האיבר שלי מתחכך באיבר שלה, הנחתי לעצמי שהפטריה של איברי גירדה את הדגדגן והרטיבות שנגרה מהאיבר המסוכך והרותח שלה הרטיב לי את כל החלציים. תנועות הדהירה שלה עלי גרמו לי לקרוס סופית, ובדיוק ברגע בו קרסתי על הרצפה, הרגשתי שני דברים, הראשון זאת זכוכית חותכת את צדה של יד ימין שלי, הכאב היה עמום בגלל האנדרנלין אך בכל זאת הרגשתי את החתך….והדבר השני שהרגשתי זה את הזין שלי חודר ומשפד את אביה כשהנרתיק שלה נחצה לשניים סביב הכידון שלי, חומות חימר של בשר רותח ורטוב הקיפו אותי ועם הנפילה הסופית של אביה עלי, החדירה הייתה מלאה ואביה חבטה את חלציה על מפשעתי בקול נוזלים מגרה.
אביה נשארה בפוזת ישיבה, נשענת קדימה והחלה לנוע בתנועות רכיבה מעלי, רוכבת על הזין שלי, מניעה אותו בתוכה כפי שרצתה, מניעה גופה בזווית הנכונה בכדי שהשריר שלי ינוע בצורה המיטבית בגירוי שלה, עמוק בתוכה, חזק, היא רכבה וניסתה להכניס אותו לתוכה ככל יכולתה. הדגדגן שלה הבולט נע על שערות אשכי, היא לחצה עצמה מטה, ואני מעלה.
מרגיש מצד אחד כאב עמום ביד מהחתך, אך מצד שני רצון עז להרים אותה. לדחוף לה חזק מעלה, ולנקב אותה בנקב שלה בצורה שתהיה בלתי נשכחת, זזנו שנינו בייחום רב מלא בנוזלים, בתיאום, מגרים את הנקודות הנכונות, מגיעים לעמוקים שמרעבלים את בטנה בשצף קצף של זרמים ורעידות…

"אני גומרתת" צווחה לי אביה באוזן כשהרגישה את ההתפוצצות הקרובה מתחילה והצמידה את החזה שלה לשלי.

"אההההאההההההא אהההההההההה, אני לא מאמינה כמה שזה טובבבבב" גנחה בעוצמה רבה אביה מרגישה את ההתנפחות של האיבר שלי המגיע לשיאו מההתרגשות הרבה שחוויתי מעוצמות הזיון, גמרנו בתיאום מושלם.
היא רועדת וכך גם אני, תוך כדי שרוקנתי את כל הזרע האדיר שהיה לי באשכי פנימה אל תוך הבטן שלה, של האחיינית שלי.
היא המשיכה לרעוד מנסה קצת להרגע תוך כדי שהיא שכובה עלי, כשראשה על החזה שלי, וכך גם אני ממשיך בגמירות משנה למלא בנוזלים את כל הנרתיק שלה מבפנים, משפריץ את מטעני עמוק עמוק, מציף אותה מבפנים בחומר רותח לבן סמיך ודביק.

Loading

38 מחשבות על “אחיינית ושמה אביה”

 1. בייניש אהובי, אתה ללא ספק סופר הארוטיקה הטוב ביותר הקיים בשפה העברית.
  גומרת שוב ושוב כשקוראת את סיפוריך. בלי לדעת, אתה דואג לעונתי כבר שנים רבות… תודה לך❤️

  הגב
 2. אחחחחחח
  בייניש היקר והאהוב
  גדול הכותבים במגזר….
  החזרת אותי בסיפור שלך 15 שנה אחורה (ימי סוד קמוס הזכור לטוב….)
  מאז עזבתי…..חשבתי לתמיד…… אבל בסוף חזרתי…… והטעם של הסיפורים שלך תמיד איתי
  ואתה עמו יין משתבח!!!!
  תודה ענקית ומחכה לסיפורים הבאים

  הגב
 3. באמת היית חסר…
  יש לך כתיבה ברמה גבוהה מאוד, גם ללא קשר לחלק הסקס.
  אוהב לקרוא את סיפורך.

  מצטרף לבקשה לכתוב סוף לסיפור הקורונה…בהזדמנות קרובה.

  הגב
  • תודה על המחמאות.
   בדיוק הגבתי למטה למישהו שביקש את אותה הבקשה, והסברתי שכתבתי המשך ממש מתקדם לסיפור הזה, הוא היה כל כך טוב ומלא בסקס…וכל מה שכתבתי נעלם לי. כשניסיתי לשבת מחדש ולשכתב את ההמשך, הרגשתי שאני לא מצליח להעמיד אותה רמה כמו המקורי. זה מאוד מבאס והוריד לי.

   הגב
 4. בייניש אני אוהב את כתיבתך ואת תאורך אבל….
  באקט הגמירה ברוב סיפורך אתה ממעיט בתאורים נסה להוסיף לאקט זה מעט ארוטיקה ואדוות ביקורת בונה כמובן

  הגב
  • תודה על הדרך בה העברת את הביקורת הנעימה. מקבל.
   אצלי תמיד האישה גומרת ראשונה ואפילו כמה פעמים. כשהגבר גומר, אז זה באמת הכי קרוב לגמירה גברית, מיד לאחר מכן כמעט מתעלפים ;). אשתדל להאריך להבא

   הגב
 5. לא יודע איך להגיד לך את זה אבל יש לך חובה קדושה לעשות את זה יותר 😉

  הגב
 6. בייניש סיפור ברמה
  לא בסדר איך שהשארת אותנו עם הקורונה
  תעשה טובה ולפחות תסיים את זה שיתנו בראש

  הגב
  • מחכים לכם סיפורים חובקי עולם, קודם לנפאל ואולי אחר כך נחזור לאלבניה

   הגב
 7. היית חסר אני יומיים לפני מקווה והפעם החלטתי שאני לא גומרת כל ימי הנידה וההרחקות אבל הסיפור הזה היה גדול עלי,
  אלוקים יסלח לי (וגם בעלי) אבל לא הצלחתי להתאפק.
  ווואו תודה ענקית בייניש
  נשיקה ממני אליך (על השפתיים)

  הגב
  • סיבכת אותי.
   את טוענת שלאישה אסור לאונן? ובאמצעות זאת להגיע לערב מקווה נשית וסקסית?
   אני חושב שזאת טעות. יכול להבין גבר שיגיד זאת אבל לא אישה, ואני חושב שיש כאן עוד הרבה שיחזקו את דברי.
   תני למחשבות שלך דרור. נשיקה בחזרה

   הגב
  • לא חשבתי להמשיך.
   אבל אם אראה שהסיפור דבק בציבור, אז אולי אחשוב על משהו. יש לי כרגע סיפור אחר בתנור לעבוד עליו

   הגב
 8. מוטטת אותי בצורה טוטאלית. אני חייבת לומר שהתחברתי לדמות של אביה והיה לי נעים מאוד לדמיין אותך ביחד איתי. תודה ונשיקה

  הגב
 9. בייניש כפרה עליך, ברוך שובך
  לאן נעלמת
  איזה סיפור מטריף חושים
  אני באופן אישי יש לי חיבה לסיפורים של טאבו והמגע האסור
  מחכה לעוד הפתעות

  הגב
 10. אם העצמאות הזה כל כך עצוב, ננסה קצת להמתיק אותו עם הסיפור הזה. עצמאות שמח לכולם

  הגב
  • אתה נפלא, בייניש. כל כך התגעגעתי. תודה שדאגת לעונתי❤️

   הגב
   • אני חושש שלא כרגע. אני במצב מתקדם של כתיבת סיפור אחר חדש. אולי אחזור לקורונה מאוחר יותר. תודה וסליחה

    הגב
    • השארת אותנו בלי סוף בשיא המתח המיני בין חגית לשמוליק. לא פייר מצידך 😞

     הגב
     • היה לי מקרה לא נעים שכתבתי המשך ממש מתקדם לסיפור הזה, הוא היה כל כך טוב ומלא בסקס…וכל מה שכתבתי נעלם לי. כשניסיתי לשבת מחדש ולשכתב את ההמשך, הרגשתי שאני לא מצליח להעמיד אותה רמה כמו המקורי. זה מאוד מבאס והוריד לי.

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן