אבאלה – חלק 1

יומני היקר…

אחרי יום עבודה ארוך, חזרתי לבית ריק. כנראה שאמא ואבא יצאו לקניות או משהו, ואז נזכרתי שאמא אמרה אולי ילכו לבקר חברים ואם כן יחזרו מאוחר.
אני לבד, מה שהכי בא לי זה להיכנס למקלחת מרעננת, אח"כ לאכול משהו, אולי לזפזפ ולנוח.

נכנסת לחדר השינה ומתחילה לפשוט מעלי את הבגדים. מתהלכת בבית עירומה, בדרכי למקלחת, נכנסת מתחת לדוש ומתענגת על המים החמים שגולשים על עורי, נהנת מהעיסוי שזה מעניק. מסבנת את עצמי ומתענגת על הריח והתחושה הנעימה, תחושת הניקיון שחשה בעקבותיו. אחרי המקלחת מתעטפת במגבת ויוצאת לחדר.
בחדר נותנת למגבת להחליק מעל פני עורי החלק. לוקחת לידי קרם גוף בניחוח עדין ומתחילה למרוח אותו על עורי לאט עד שהוא נספג לגמרי, מעסה אותו לאט לאט נהנת מההרגשה ומהריח שמופץ באוויר סביבי.

מתלבטת אם לשים עלי משהו, אבל מחליטה להישאר עם המגבת. יותר נוח ונעים. גם ככה אף אחד לא בבית אז למי אני דופקת חשבון.
ככה יוצאת למטבח להכין סנדוויץ ולוקחת משקה מהמקרר, מתיישבת על הכורסא האהובה על אבא, מול הטלוויזיה. מזפזפת מערוץ לערוץ עד שמוצאת משהו מעניין, מתכרבלת על הכורסא, ונהנת מסנדוויץ.

עכשיו שסיפקתי את הרעב ואני הרבה יותר רעננה ושבעה, אני מתחילה להשתעמם מי מה שמוקרן על פני המסך, אולי בגלל שאני מתחילה לחוש ולחשוב על סיפוק מסוג אחר. לא יודעת מה מתחיל את תחושת החרמנות, אבל הוא כאן, אני לבד, יודעת גם שאף אחד לא יפריע לי, אז למה לא.
אני מתרווחת ופוסקת את הרגליי קצת, נותנת למגבת להיפתח בטבעיות, נשענת לאחור קצת יותר והכורסא מתאימה עצמה אלי, כך שמאוד מאוד נוח. עוצמת את עיניי ומתחילה להעביר את ידיי על העור שנחשף, תחושה נעימה עוברת בי, התרגשות ורעד קל מהגירוי, עורי חמים ונעים מהמקלחת והקרם, ניחוח קל עוטף אותי מעלה חיוך על שפתיי והאצבעות עולות וסוגרות על הפטמות והן גם ככה מגורות, אבל הם מתקשות עוד יותר למגע הקל של האצבעות.
אני סוגרת עליהם עם שני אצבעות וצובטת קלות, מושכת וזה מעביר זרם של עונג ישר למרכז גופי שגם ככה רטוב,פועם ומתחיל לבעור.
אני לא יכולה להתאפק עוד, אז מפסקת עוד את הרגליים ומרימה את הברכיים, למעלה יותר ואלי, שאהיה פסוקה לגמרי.
אצבעות של יד אחת מפסקות את השפתיים הגדולות ואצבעות היד השנייה, עוברות עליהן וביניהן, מרגישות ברטיבות, בחום שמופק שם. נהנת מהמגע הקל אבל צריכה יותר, אז מתחילה לשפשף את הדגדגן, לאט אבל הקצב עולה מהר, עכשיו כבר חרמנית ביותר, וכל מה שרוצה זה לגמור ולהגיע לשיא להישבר לרסיסים. מתחילה בטבעיות להרים ולהוריד את האגן בקצב שבו האצבע שלי חודרת רטיבות שלי. ממשיכה לחדור מהר יותר וממשיכה להגביר את הקצב עד שאני מרגישה מהר מאוד שאני קרובה לגמירה, מוסיפה אצבע נוספת וגם שפשוף על הדגדגן ע"י האגודל. מה שמביא אותי להתפרק לרסיסים מההנאה, גל אחר גל של הנאה עוברים בי.
גמירה כזו מספקת שאני מרגישה את העייפות הראשונית שחשתי כשנכנסתי לבית, עוצמת את עיניי הכבדות ונכנסת מהר מאוד לעולם שכולו חלום אם חיוך של סיפוק על שפתיי.

אחרי זמן מה אני מתעוררת מי משהו, לא ערה לגמרי אבל יודעת, מרגישה שמשהו קרה, העיר אותי, אבל מה. העיניים שלי עדיין סגורות, ועדיין חצי ישנה אבל ערה יותר למה שקורה סביבי. אני שוב חשה במשהו חם ולח שנסגר על הפטמה שלי, יונק לאט, בהתחלה כל כך לאט ואז חזק יותר. מרגישה גם באצבעות שמטיילות, בעדינות, מרחפות על פנים הירך שלי, מטליית לאט לאט למעלה יותר עד שהן מגיעות לערוותי הרטובה עוד מקודם, לא חודרות, נוגעות לא נוגעות, מגששות.

בהתחלה אני נבהלת, מתאבנת אבל התחושה כל כך נעימה ומענגת שאני חושבת, אולי זה חלום מאוד ריאליסטי, רוצה עוד כמה דקות להתענג מהתחושות. אבל ההרגשה אמיתית מידיי. באיטיות אני פותחת את העיניים, משתדלת לשמור על קצב נשימה אחיד לא להראות סימן שאני ערה. אני רואה ראש, ראש מוכר, האדם שיונק בעונג מהחזה שלי, ומגשש עם אצבעותיי באיברי הרטוב אינו זר. אבל אני עדיין לא מאמינה, כי זה אבא! מה קורה פה!, אני חולמת?!? זה באמת קורה???

אני מתעוררת לגמרי, ויוצא מפי קול של תהייה, הלם מהול בעונג. אתה מפסיק אם מה שאתה עושה, ומרים את ראשך מהפטמה הזרוקה והרטובה שלי באיטיות. מביט בי. כף ידך מונחת על פני הירך, ממתין.

אני מביטה בך בהלם, שואלת בעיניי – מה קורה פה? חוששת לדבר. אתה מחייך, ואומר "מה שלומך נסיכה יפה שלי".
"בסדר אבא". עדיין לא יודעת איך להגיב.
אתה ממשיך לחייך ואומר "את כל כך יפה נסיכה שלי, מזמינה כל כך." אני אילמת.
"אבא אוהב אותך כל כך, את יודעת נכון נסיכה?" אני מהנהנת שכן, מנסה להתיישב ולאסוף אלי את המגבת שעכשיו לא מכסה אותי כלל. אך אתה מחזיק ביותר אסרטיביות את הירך שלי, לא מכאיב, אבל לא מאפשר תזוזה, מרימה אלייך עיניים שואלות. שוב מחייך "מה את מתביישת מאבא?" לא מחכה לתגובה שלי, מתרומם ומתייבש קרוב אם הפנים אלי, אגן ע"י אגן.
מרים את ידך מתחיל לסרוק את שיערי וללטף את פניי בעדינות. אני מכסה את שדיי עם שני ידיי.מנסה לסגור ככול שידך מאפשרת זאת לסגור את רגליי. אתה מתקרב ומנשק בעדינות לשפתיי. אני מנסה להגיד משהו, לאות מחאה, כשאלה.

אתה מרים אצבע אחת ומניח על שפתי בעדינות, סימן לשתיקה. מחייך שוב ומתקרב אלי אבל לא לנשק, אלה ללחוש באוזניי. "כל כך יפה. מתוקה שלי. חזרתי כי אמא שכחה את המתנה של הפרידמנים, חזרתי לחפש אותו, והינה חיכתה לי מתנה מופלאה משלי. נראת כל כך מזמינה ומתוקה שלא יכולתי לעמוד בזה. האם את כועסת על אבאלה".
"מממ לא" אני אומרת "אבל זה אסור, כאילו אתה אבא שלי. זה… , לא?" אני שואלת.

"האם נהנת מי מה שאבא עשה בשבילך? מה שהאיר אותך משנתך, עינג אותך נסיכה?" אתה שואל, ואני מנידה את ראשי בחיוב, "אז אם זה הייה נעים, זה אומר שזה טוב ומותר." אתה ממשיך לחייך. גם אני מחייכת, לא בטוחה במה שאתה אומר, אבל יודעת שמה שהרגשתי הייה נעים וכיף ואני רוצה עוד. אבל לא יודעת איך לבקש, עם לבקש.

"את כל כך סקסית", אתה ממשיך ללחוש לי, "כל כך מושכת. כשינקתי ממך הרגשתי בעננים ילדה שלי, בגן עדן" אתה לוחש, ואני נמסה, ומתחילה להרגיש איך שאני מרטיבה ומתחרמנת מדברייך.
"הו זה הייה כל כך נעים. אבא רוצה לענג אותך עוד, רוצה לעשות לך כל כך טוב, האם הייתי רוצה שאבא יעשה לך טוב?", אתה שואל. עדיין לא סגורה אבל יודעת שהתשובה היא כן אולי…
"לא יודעת" אני עונה בהססנות. "אז תני לאבא להוביל, ואם משהו לא יעשה לך טוב נפסיק, טוב? נלך לאט לאט ואבא יהיה שם לאורך כל הדרך. את בוטחת באבא, לא? את יודעת שאבא לעולם לא ירצה שיהיה לך רע, נכון? אז תבטחי בי ותתני לאבא להנות מהבת היפה והסקסית שלו". אתה לוחש, לא מחכה לתגובה שלי אלה מנשק לתנוך אוזני, וממשיך לנשק שביל של עונג במורד צווארי, זה מרגיש כל כך טוב שרק אנחה של עונג והנאה יוצאת מפי לאות אישור והסכמה.

אתה ממשיך לנשק וללקק את צווארי, חוזר ועולה מלקלק את תנוך אוזני ואז מטייל ומגיע לשפתיי. משנק אותי בעדינות, מפסק את שפתיי בעזרת לשונך ומחדיר את לשונך החמה לתוך פי, בהתחלה מגשש וטועם ואחר כך חוקר וחודר עמוק. מחבק אותי חזק וממשיך לנשק אותי בתאווה והנאה.
אני נהנת מהנשיקה ומתמסרת אלייך, שוכחת מי אתה, מי אני. אתה נשען עלי ומועך אותי לתוך הכורסא, נהנת מתחושת הכבוד של גופך. ממשיך לנשק וללקק את עורי, את צווארי ויורד במורד צווארי לאט ומענג כל פיסת עור, יורד אל שדיי, מלקק אותם ומוצץ אותם בתאווה והנאה. אני נאנחת בקול ומתענגת מפיך החם, שיונק ממני ברעב. נהנת מידייך שחופנות אותי ומעסות את בשר שדיי. מרגישה צמרמורת של עונג מתרכזות במרכז שלי שמלא רטוב וחם כל כך.

"את כל כך סקסית" אתה אומר לי שוב ושוב, "אבא אוהב אותך כל כך, יפה שלי" אתה לוקח את ידי ומניחה על איברך הזקור, אומר "תראי מה עשיתי לאבאלה, תראי כמה הוא רוצה אותך" .
בזמן שאתה ממשיך למצוץ וללקק את שדיי אני מתחילה לעסות את איברך הזרוק מבעד למכנסיים. "אתה כל כך קשה, מממ כל כך חם וקשה אבא" אני נאנחת.
"תוציאי אותו, רוצה שתגעי בו, תרגישי אותו, תחושי בזין שלי" ואני עושה כמצווה, פותחת את הרוכסן ושולפת את הזין היפה שלך מבעד למכנסייך ותחתוניך. הוא כל כך קשה וחם. "או אבא" אני לוחשת, מחרמנות ופליאה "לא ידעתי שהוא כזה גדול".

"אוהבת את הזין של אבא" אתה שואל ואצבעותייך גולשות ומעסות את גופי, "רוצה את הזין של אבא", אתה לוחש ואני מרגישה את אצבעותייך מגששות לכיוון איברי הבוער, מוצאות אותי נוטפת "הוווו כן" אני צועקת ברגע שאתה מחדיר אלי אצבע ואז שניים. אתה מגלה כמה אני רטובה ואומר. "הו כן, אני מרגיש כמה את רוצה את הזין של אבא, מממ את כל כך רטובה בשבילי, נכון שובבה קטנה. תראי איך הכוס שלך נוטף בשבילי". ואני רק יכולה להיאנח מההנאה, מהתחושות של האצבעות שלך שחודרות ויוצאות מהכוס שלי.
"או אבא", בבקשה" אני אומרת, בלי ממש לדעת מה אני מבקשת, או רוצה. אבל אתה יודע, פתאום אתה נעמד, דוחף את מכנסייך יחד עם תחתוניך עד למטה, יורד מעלי, מפסק אותי יותר עם בירכייך ובשנייה לאחר מכן אני מרגישה את הראש של הזין הקשה והגדול שלך מתחיל לפסק את שפתי הכוס הרטוב שלי. זו הרגשה כל כך טובה. אני נאנחת בקול "כןןןןןן" אני צועקת "זה מרגיש כל כך טוב".
"מממ כן אני יודעת, רואה שהכוס שלך מיועד לזין שלי. רואה כמה זה טוב, הוו כמה זמן רציתי לפתוח אותך, לענג אותך, לזין את הכוס שלך מממ את מרגישה כל כך טוב, כל כך טוב" אתה מתנשף בכבדות ולאט לאט ממלא את הכוס שלי בזין הגדול שלך. מתחיל לזוז בתוכי,לצאת ולהיכנס ושנינו מתענגים על התחושות.

אתה מזיין אותי לאט ואז מהר יותר, וחזק יותר, עד שאני מתחננת לגמור, "רואה כמה טוב אבא עושה לך" אתה שואל "רוצה שאפסיק" אתה מתגרה "לא, בבקשה אבא, לא אל תפסיק", אני מתחננת "אני רוצה עוד אבא, בבקשה אל תפסיק, תזיין אותי. חזק יותר, כן כן ככה, עמוק יותר, הוווו כן בדיוק כן" אני צורחת ומתחננת, "זה מרגיש כל כך טוב, בבקשה בבקשה בבקשהההה אל תפסיק" אני מתחננת שוב ושוב, נאנחת וצועקת. אתה לא מפסיק, אלה ממשיך לזיין אותי, חזק יותר ועמוק יותר.
קולות ההנאה שלך לא פחותים משלי " הווו ילדה יפה שלי. שובבה קטנה שלי. תראי מה את גורמת לאבא לעשות. תראי מה אבא עושה בגללך. ילדה רעה. את משגעת את אבא. הוווו אבא מת על הכוס שלך. אני יזיין אותך עוד ועוד. תמשיכי להתחנן ככה כן כן. יודע שאת אוהבת את זה. נכון. רוצה עוד נכון…." אתה לוחש ומתנשף מילים אלו באוזניי בעוד איברך הקשה מזיין אותי בטירוף, כל כך חזק שהכורסא מתחילה לזוז מהמקום. אני מתחילה להשתולל מתחתיך לא עומדת בזה יותר, צורחת ש "אני גומרתתת אבא. כןן אבא. הווו כןןןןןן .זה כללל כךךךך טוב. אבאא הווו כן". ואתה דקות ספורות אחרי גומר באותה טירוף וחוזק. מתפוצץ בתוכי, משפריץ זרם אחר זרם חם של זרע. ונשפך לגמרי, נופל עלי בכבדות.

אחרי דקות ארוכות של אפיסת כוחות, נשימות כבדות ואי יכולת לזוז, אתה מתרומם על מרפקך ומנשק את שפתיי, מחייך ואומר "הו מקסימה ומהממת שלי, רואה איזה מדהים זה הייה. רואה כמה זה הייה נכון וטוב. אבל לדאבוני עכשיו אני צריך להסתדר ולזוז. אמא תתחיל לתהות לאן נעלמתי, חחח והרי אנחנו לא רוצים שהיא תגלה, נכון?! אני הולך עכשיו. אבל יקירתי, אל דאגה אני לא סיימתי איתך" אתה מנשק אותי שוב.
אני מרגישה שהזין שלפני רגע הייה רפי בתוכי, מתחיל להתקשות שוב. אתה נותן דחיפה קלה בתוכי ושוב אני מרגישה שאני מתעוררת, רוצה עוד. "אל תלך, אבא" מנסה לגרות אותך להישאר לעוד סיבוב. מחזקת את האחיזה שלי על הזין שלך אם שריר הואגינה שלי.
אתה מחייך חיוך מרוצה "שובבה אחת. חרמנית קטנה שלי. רוצה עוד אהה, אלה דאגה. היום בלילה שוב אני יקרע לך תא צורה. אבא מבטיח לזיין אותך. לספק את התאווה כמו שאף אחד אחר לא, אבל עכשיו תני לאבא ללכת נסיכה".

אני משחררת אותך. אתה מסדר את בגדייך, אוסף את המתנה שהייתה מונחת כול אותו הזמן על המזנון. אני מתרוממת עירומה נעמדת על ידך. אתה שם יד סביב מותני וככה אני מלווה אותך לדלת.
אתה נותן לי פליק עדין על הטוסיק, ואומר "לכי מפה שלא יראו אותך השכנים חחח, עוד חסר שמישהו אחר יעסיק אותך עד שאני יחזור, ואני רוצה אותך לעצמי. מחכה לך לילה ארוך יפתי".
לפני שאתה פותח את הדלת אתה מושך אותי אלייך ומחבק חזק ומנשק את שפתיי, "מממ אני הולך להתענג עלייך יקירתי, ביי בנתיים. ותזכרי זה הסוד שלנו". אתה קורץ ועוזב.

איזה יום, לא מאמינה שמה שקרה עכשיו הייה אמיתי או חלום הזוי, אבל בהחלט הייה מענג…

קרדיט לאתר המת יחסים אסורים

3 מחשבות על “אבאלה – חלק 1”

  1. רצוי ללמוד עברית לפני שכותבים משפט……
    לפסק= סימן דקדוקי
    לפשק= מה שאת כל כך רוצה לעשות כדי לאפשר לזין לחדור

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)