Cow-girl : תחילתה של ידידות מופלאה

זהו החלק השני של Cow-girl, להבנת העלילה חשוב ומומלץ לקרוא את החלק הראשון תחילה.

עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

***********************************************************************

 

לפני שיצאו בובי ניסה שוב להניא אותה לבוא אתו אבל סו-אלן התעקשה להצטרף ורק בדרך לעיירה, תוך שבובי נוהג במהירות בפורד-מוסטנג הפתוחה שלו לאסוף את בקי, הדייט שאיתה קבע עוד לפני שידע שסו-אלן תצטרף, הבינה גם למה הוא ניסה כל כך להתחמק ולא לקחת אותה.

הסתבר לה שהמשחקים שלהם מתחילים אומנם כפוקר תמים, וזה שהיא תפסיד כסף לא כל כך הפחיד אותו, אבל מהר מאד עוברים לסטריפ-פוקר שמסתיים בדרך כלל בזיון פרוע או אפילו אורגיה רבת משתתפים, למדה שהם, החברים אתם התייעץ, דווקא מאד רצו שתבוא אבל הוא, שזכר את יכולתה הדלה, פחד שיחגגו על אחותו הקטנה, חשש שינצלו אותה לרעה.

סו-אלן חייכה לעצמה בלי שירגיש. מה שבובי והם לא ידעו זה שהיא מכינה להם הפתעה קטנה, שמאז המשחקים התמימים שלהם כילדים המצב השתנה קצת, אין הרבה מה לעשות בנסיעות הארוכות באוטובוס של הלהקה ולכן גם שם שיחקו פוקר רק שביל, בניגוד לבובי, דאג גם ללמד אותה, הוא והטובים שבשחקנים הפכו אותה למקצוענית אמיתית.

בקי עלתה והשלימה לה עוד כמה פרטים בפאזל, במיוחד על ג'ון, המארח ומנהל הסופרמרקט הגדול בעיירה, "לא סתם קוראים לו ג'ון הגדול" הסבירה לה בקי, "וזה לא בגלל הסופרמרקט הגדול שהוא מנהל, זה בגלל הזיין שלו, כלי אדיר שאפילו הכושים בסרטים הכחולים לא משתווים אליו" תארה כשחיוך מרוח על פניה, "הגבר גבר שלו הפך לאגדה בעיירה או איך אחיך קורא לזה, אימת-חוות-הבנות, נכון בובי?" עצרה לרגע בדיבורה המהיר והמתנגן בסגנון הדרום, מחכה לאישורו לפני שהמשיכה, "פעם כששיחקנו פוקר הוא זכה בי ולקח אותי למעלה, לחדר השינה שלהם, חדק של פיל תלוי לו שם בין הרגלים, נשבעת לך, שבוע ימים הלכתי אחר כך בפישוק וזה עוד כלום… היית צריכה לראות מה הוא עשה לפני חודש לדבי המסכנה שצחקה על אשתו, תקע אותה בתחת! לפני כולם! עד היום קשה לה לשבת".

"הייתי מזיין את אשתו" נפלט לבובי תוך שהוא נוהג, כאילו מדבר לעצמו, ופתאום תופס שבקי יושבת לידו ושומעת, "רק כדי להחזיר לו על זה שהוא זיין אותך" התנצל בפניה, "אבל אין צ'אנס, הוא שחקן טוב ומגן אליה, איך שהוא ג'ון תמיד זוכה בתחתונים שלה ובכלל הוא שחקן טוב"  הסביר, "אחותי, בשבילו את בשר טרי והוא אוהב את זה, לדעתי הלילה הוא יכוון אליך אז כדאי שתתכונני את הולכת לחטוף אותה…" וסו-אלן ראתה את החיוך הגדול שעל פני שניהם, "ואיך אומרים אצלנו בחבר'ה?… את הולכת לחטוף אותה ב-ג-ד-ו-ל!"

הם היו שבעה, ארבע נשים ושלשה גברים שלא בזבזו הרבה זמן על דיבורים, מתיישבים מיד סביב השולחן העגול המכוסה במפה ירוקה, מנורה חזקה מאירה מעל ובקבוק בירה ביד.

סו-אלן ראתה את המבטים הנשלחים לעברה, בוחנים אותה במבטים חומדים, מפשיטים אותה בעיניים, מתלקקים על מה שנראה להם כטרף הקל של היום, מקשיבים למארח שמערבב את הקלפים וחוזר על חוקי הבית ומפנטזים מה יעשו לה, לסו-אלן, ויותר מזה, איך הם יספרו לכולם שתקעו את גרושתו הטריה והיפיפייה של זמר הקנטרי המפורסם ביל ג'ונס.

החוקים היו פשוטים, משחקים טקסס הולדם, כל אחד קונה ז'יטונים בסכום של 1000 דולר כשמינימום הימור הוא 20 דולר וכשנגמר הכסף עוברים לבגדים, מחליפים על פי מחירון קבוע, כמה שיותר אינטימי יותר יקר עד השיא, התחתונים, זכית בהם… זיינת! בעל התחתונים חייב לעשות כל מה שתרצה ואיך שתרצה!

התחילה בגישושים, כמו שלימדו אותה, מפסידה סכומים קטנים כמו טירונית, עושה שטויות של מתחילה, רואה את מבטי הזלזול שנשלחים מצד אחד ומבט הדאגה של אחיה ו…מסמיקה, מגבירה בהם את ההרגשה שהם צדקו, שהיא אכן טרף קל.

הניסיון השתלם, כשאתה מבין ויודע המתחרים שלך הופכים שקופים. סו-אלן הפסידה את כל כספה, 1000 דולר, את כובע הבוקרים הגדול שכולם חבשו ואת המגפיים כשכר לימוד עד שהחליטה שהיא מכירה אותם, ידעה כל אחד מתי הוא מרמה ומתי לא, מתי להעלות ומתי לברוח ואז התחילה לשחק באמת, מרכיבה משקפי טייסים כהות שהוציאה מהתיק הקטן שלה, שפשפה ידים והתחילה לזכות, תור אחרי תור, מחזירה לעצמה את כספה ומוסיפה עוד, ערימת הז'יטונים שמולה הלכה ותפחה.

לא רק ג'ון הגדול סימן מטרה, אותה, גם סו-אלן סימנה לעצמה את המטרה שלה, את המארח שלהם, את ג'ון הגדול, הבחור נשמע לה שחצן לא קטן והלילה, החליטה, היא תלמד אותו מאיפה משתין הדג וכפתיחה, סיכמה עם עצמה, תטפל בפמלה, אשתו של ג'ון, שהתגלתה כשחקנית הפוקר הכי גרועה שפגשה בחייה אפילו יותר גרועה ממה שהיא הייתה לפני שנשאה לביל.

בגדים המשיכו לרדת, בדיוק כמו סו-אלן קודם הכובע אחר כך המגפיים ואחריהם באה החולצה… לא שלה.

בובי לא האמין למראה עיניו כשהיא שוב ניצחה, "מזל של מתחילים" אמרה כשהיא מחייכת בהתנצלות ואוספת את הקופה המכובדת שזכתה ובתוכה גם המכנסיים שלו.

היעד הראשון שהציבה לעצמה הושג בקלות, פמלה הייתה הראשונה שחשפה את שדיה הגדולים לפני כולם, מורידה במבוכה את החזיה הסקסית שלבשה ומניחה במרכז השולחן, סו-אלן חייכה לעצמה כשראתה את המבטים החרמנים הנעוצים בשדיה הגדולים של פמלה, "חרמנים עושים שטויות" אמרה לעצמה ותור אחרי הפילה את פמלה למלכודת מתוכננת היטב שהציבה לה, זוכה גם בחוטיני שלה ומשאירה אותה עירומה, בלי בגדים ובלי כסף, ראשונה לעמוד לפני כולם ולחכות למשימה.

"קודם כל תביאי בירה לכל החבר'ה" שלחה אותה למלצר לפני שתקבל את המשימה האמיתית שהיא מתכננת לה, רואה את העיניים העוקבות אחרי פלחי ישבנה העסיסיים כשהיא מתרחקת והמבטים הנעוצים בשפתי הכוס המגולח שלה, כהים ובולטים על רקע משולש העור הלבן שהשאיר בגד הים המינימלי שלה.

"אחי, אני רואה שבא לך עליה" התכופפה ולחשה לבובי שישב לצידה בתחתונים בלבד, את כל השאר כבר הפסיד, מתבוננת באוהל שהזדקר בין רגליו, בבד תחתוני הבוקסר המתוח מהזין שעמד בתוכם, זקוף ונוקשה, רוטט בתאווה, הסתכלה לעבר ג'ון הגדול במבט מתגרה ואמרה בקול, במילים גסות, "נו, מה אחי? בא לך? הייתה עושה לה טובה?"

המבט בעיניו של ג'ון והווריד שהתנפח בצווארו אמרו הכל, סו-אלן קלעה למטרה, היא הצליחה להרגיז אותו וזה בדיוק מה שרצתה, "רוצה?" המשיכה ושאלה את בובי כשהיא מנופפת בחוטיני של פמלה בפני כולם "קח, היא שלך! קח את פמלה למעלה ותזיין אותה" ראתה את הפנים של ג'ון הופכים אדומים עוד יותר, כמעט ונחנק, "לך תעשה עליה סיבוב ותחזיר לי" הוסיפה עוד שמן למדורה, רואה וריד נוסף מתנפח במצח של ג'ון וממשיכה להרגיז אותו, "תקע לה חזק אחי, תכניס לה עד שתצרח ו…  תשאיר את הדלת פתוחה, אנחנו רוצים לשמוע אותה גומרת… נכון חבר'ה?!".

בובי לא היה צריך יותר מזה, עמד לו כמו טיל, לפי המצב בשולחן הפוקר הוא לא האמין שהלילה כבר ייצא לו משהו מהמשחק והנה אחותו הקטנה מגישה לו את פמלה על מגש, קם והושיט את ידו לעבר פמלה שעמדה מסמיקה מבושה, מסתכלת בג'ון שקם, כאילו רוצה להתערב לטובתה ומתיישב חזרה, יודע שאין לו מה לעשות ומשפיל עיניים, "אני אזיין אותך" סינן ג'ון מבין שיניו לעבר סו-אלן, "חכי, חכי, אני אקרע לך ת'צורה"

"בואי!" אחז בובי בידה של פמלה והוביל אותה אחריו אל עבר המדרגות, מניח ידו על ישבנה שכולם יראו ומלטף, צובט בתאווה.

לא רק שסו-אלן הייתה טובה מהם גם המזל שיחק לצידה, מעניק לה קלפים מהחלומות, בקי הייתה הבאה שהפסידה את תחתוניה ונשלחה לעמוד בצד, עירומה מול כולם, ולחכות למשימה, אחריה הצטרף לשורת הלוזרים מייקל, הגבר השלישי, עומד ואברו מזדקר בין רגליו, ומייד אחריו גם דוריס, אשתו הטריה, שהפסידה גם היא את תחתוני התחרה הלבנים והסקסיים שלבשה.

"תצטרפי לשורת הלוזרים" שלפה סו-אלן את תחתוני התחרה הלבנים מהקופה שגרפה לחיקה, מנופפת בהם בהנאה, מחכה שתתיצב לידם, עומדים זה ליד זה עירומים, שומעים את גניחות ההנאה המגיעות מהקומה העליונה ומסתכלים על ג'ון הגדול שמתחיל בתנועות עצבניות לחלק סיבוב חדש, משחק ראש בראש מול סו-אלן, משחק של הגדולים.

פעמיים היא נתנה לו לנצח, לזכות בסכומים קטנים, עושה שוב טעויות של טירונית, שגיאות שמתחילה כבר לא עושה, ואז בא התור השלישי קלפי הקהילה הפתוחים שעל השולחן הבטיחו שהתור הזה יהיה מעניין, שני אסים, שני נסיכים ועשר עמדו פתוחים על השולחן, ג'ון הציץ שוב ושוב בשני קלפי הכיס שבידו, מקפיד להסתיר מכולם, רואים על פניו שהוא בטוח בעצמו, מנסה שלא לחייך ולא כל כך מצליח, משחק אותה כאילו הוא מתלבט ומעלה את ההימור בגדול.

סו-אלן ישבה מולו ופניה קפואות, פני פוקר, פעם אחת הציצה בקלפים, לא יותר, עונה להימור שלו ומעלה שוב, את המינימום ההכרחי, והוא, בלי היסוס מהמר שוב בגדול, מאד גדול, כל מה שיש לו כולל התחתונים, יושב חיוור ומתוח ומביט בסו-אלן.

סוף סוף סו-אלן ראתה את הכלי שלו כשקם להוריד את התחתונים ולהניח אותם במרכז השולחן ונדהמה, ההגדרה של בקי, חדק של פיל, התאימה לו, זין גדול ארוך ועבה שעמד כמו טיל מוכן לשיגור, זקור ומאיים, אפילו הזין של ביל, האקס שלה, שאותו חשבה לגדול נראה זעיר לידו.

"משווה" אמרה לו בקול קר ומתגרה והניחה את הסכום המבוקש  ופתאום החיוך והצבע חזרו לפניו של ג'ון "אכלתְ אותה" הכריז בקול בטוח ופתח אס נוסף, משלים לפול האוס ומחייך מאוזן לאוזן "בעצם זה לא מספיק!" הכריז שוב ופתח את קלף המוסתר השני, אס נוסף, משלים לרביעית אסים "נראה אותך עכשיו" מתח את רגליו, משפשף בידיו ומסתכל על הסובבים אותם בגאווה.

סו-אלן נשארה שלווה, "מרשים" אמרה תוך שהיא משנה מעט את סדר קלפי הקהילה שעל השולחן ופתאום ג'ון הפסיק לחייך, בפעם הראשונה הוא שם לב שעל השולחן מונחים אס לב אדום, נסיך לב אדום ועשר לב אדום "אין סיכוי" אמר, מסתכל על סו-אלן שבמין אדישות כזאת הפכה קלף ראשון והניחה אותו, מלך לב אדום!

"האם את יודעת, בקי" פנתה לדייט של אחיה שעמדה לידה פעורת פה "שהסיכוי להשיג פוקר הוא 1 ל-649,739?" שאלה ובלי לחכות לתשובה הפכה את הקלף האחרון שלה, מלכה לב אדום! משלימה לפלאש מלכותי, "פוקר!" אמרה בשלווה "אני ניצחתי" המשיכה כשהיא מחייכת לעבר ג'ון ההמום, מנופפת ביד אחת בתחתוני הבוקסר שלו ששלפה מהערמה שלפניה, "ואתה שלי!!" הצביעה עליו בידה השניה.

ג'ון לא האמין שזה קורה לו, איך עם יד כזאת הוא הצליח להפסיד? הוא, שכבר שכח מתי פעם אחרונה איבד את תחתוניו במשחק פוקר כזה, הפסיד, הובס! ועוד על ידי מי, אשה! מי שהיתה צריכה להיות הטרף הקל של הערב התגלתה ככריש טורף, גורפת את כל הקופה והוא בתוכה.

"לוזר, תצטרף אליהם" התמתחה סו-אלן בכסא, מנופפת מולו שוב בתחתוני הבוקסר השחורים שלו ומצביעה על שורת המפסידים העירומים שעמדה המומה.

ג'ון קם לאט, עדיין לא מצליח להאמין שזה קורה לו, נעמד לידם מבויש ומביט באימה בזין שלו, זה שרק לפני רגע עמד כמו טיל מתוח המוכן לשיגור התדלדל עכשיו בין רגליו רפוס ורופף, עדיין גדול אבל חסר תועלת, רך ומכופף, כלי המבייש את בעליו, זין של אימפוטנט

***************

הבוקר דווקא התחיל טוב לג'ון הגדול. הוא פתח אותו בסיבוב הקבוע בחנות, בודק שהכל נקי ומסודר, מפטפט עם המוכרים ומחמיא לקונים, אורז אישית לאשת ראש העיירה את המצרכים שקנתה ומפלרטט איתה.

אחר כך חזר לחדרו, עוקב במצלמות האבטחה שמולו אחר תנועת הקונים הערה, מציץ במסך המחשב המציג נתוני מכירה מוצלחים, ממוצע החשבונות היה גבוה מהרגיל בימיי שישי וג'ון שפשף ידיים בהנאה, גם נתוני המבצע הגדול שהרשת הכריזה עליו בכל רשתות הטלוויזיה ושעתיד להסתיים היום הראו הצלחה מעל המשוער מה שמבטיח לו החודש בונוס גדול מהרגיל.

אחר הצהרים קיבל טלפון מבובי שהזכיר לו את משחק הפוקר המתוכנן אצלם הערב ושאל אם יוכל להביא גם את אחותו.

"אבל תתייחסו אליה בעדינות" ביקש וסיפר איך היה מרוויח ממנה את דמי הכיס שלה, "אתה יודע, בכל אופן זאת אחותי הקטנה" וג'ון הרגיש איך נעמד לו רק מהמחשבה שהלילה הוא יוכל לדפוק את גרושתו הטריה של ביל ג'ונס, הזמר הנערץ על אשתו.

הדלת לחדרו נפתחה ופאני, הסגנית המסורה שלו, נכנסה ואחריה בחורה צעירה לבושה בהידור המוסיף לגוף המשגע שלה.

פאני הציגה אותה בפניו, סוכנת שיווק של מפעל משקאות חדש שרוצה לדבר איתו על מיקום הסחורה בחנות, הסבירה לו מה הבקשה ומה היא מציעה ויצאה כשחיוך על פניה, משאירה את שניהם לבד.

בעצם מיקום הסחורה בחנות היה באחריות של פאני, הוא לא התערב בזה, אבל היה בינם מין הסכם כזה, יד לוחצת יד, היא דואגת לו והוא גומל לה וכשהיא מכניסה אליו משווקת בנושא כזה יש לזה רק משמעות אחת, אני מסכימה לבקשה אבל בוא קודם תקטוף גם אתה איזה בונוס קטן משלךָ או במילים פשוטות… מנהלי היקר, כשתשב לחלק את הבונוסים תזכור שסידרתי לך עוד זיון!

הסוכנת ישבה מולו מתוחה, מבעד לכפתור הפתוח בחולצה הלבנה שלבשה ניתן היה להבחין בזוג שדיה המושלמות, בדיוק כמו שג'ון אוהב, עיניה המתרוצצות מצד לצד ובוחנות אותו סיפרו לו שפאני כבר הכינה אותה לתשלום שהיא תידרש להציע כדי שג'ון יאשר את בקשתה, ככה זה תמיד! אם זה לא היה מסוכם פאני לא הייתה מכניסה אותה.

שיחקו את המשחק על פי כל כללי הטקס, ג'ון עשה עצמו לא מרוצה והיא ניסתה לשכנע.

"המצב טוב, למה לשנות?" שאל "מיס וודסון, המשווקת של המתחרים, דואגת לי מדי פעם" זרק רמז עבה כשחיוך של זימה מרוח על פניו ולבסוף הגיע לשורת המחץ "בשביל מה? מה ייצא לי מזה?"

ג'ון זיין אותה בדיוק בתנוחה האהובה עליו, תנוחת המזכירה הוא קרא לה מאז שראה את הסרט "המזכירה" והתאהב בתנוחה שלא השאירה מקום לספק מי הבוס!

המשווקת נשענה במרפקיה על שולחן הכתיבה שלו, רגליה מפושקות ושדיה הגדולים תלויים תחתיה, מתנדנדים לקצב תקיעותיו החזקות, לא מצליחה לעצור את גניחות ההנאה שלה כשהוא טחן אותה מאחור.

ג'ון גחן עליה וחפן את שדיה הגדולים בידיו, שדיים בדיוק כמו שהוא אוהב, סוחט ומעסה חזק כשהוא דופק באגנו בתנועות חזקות ונזכר בעיניים הגדולות שהיא פתחה כשהוריד מולה את מכנסיו ובפעם הראשונה היא ראתה מה מחכה לה, מסתכלת באימה בכלי האדיר שעמד זקוף ומוכן לפעולה, לרגע נראתה מהססת אבל ג'ון לא נתן לה הרבה זמן למחשבה, נעמד מאחוריה, מפשק עוד קצת את רגליה ברגלו, מחזיק את הזין העומד בידו ומשפשף את העטרה המתוחה בין שפתי הכוס, מחרמן אותה עד שהחליט שהיא מספיק רטובה ורק אז נעץ עצמו בתוכה, אוחז במותניה ודוחף באגנו, חודר בכוח למעמקי נרתיקה הרטוב, סוחט מפיה גניחה חזקה ולא מרפה עד שכל הזין הענק היה תקוע עמוק בתוכה ורק אז התחיל לדפוק לה ת'צורה…

*********************

"אני חושבת שבובי חוגג ופמלה נהנית" ציחקקה סו-אלן שקמה ונעמדה מולם ופתאום ג'ון קלט שגניחות ההנאה החזקות שהוא שומע הם לא של המשווקת עם השדיים הגדולים אלא של אשתו, פמלה, שבובי דופק בהנאה בקומה השניה.

בובי חגג למעלה, שמעו את זה טוב, לא היה גם ספק בתנוחה שבובי דופק אותה, צלילי ידיו המפליקות בתאווה על פלחי ישבנה מלוים בקריאות ה"אי-אהה" הקולניות אמרו הכול, גם זעקות ה"אני גומרת" שלה שמילאו את האוויר לא השאירו ספק שבובי הוא לא היחיד שעושה חיים בקומה השניה.

"אני אוהבת שאחי נהנה" הסבירה סו-אלן, נעמדת מול ג'ון ורואה את השמחה לאיד על פניהם של העומדים לצידו, מציצים לעברם ומנסים להסתיר חיוך אבל בלי הרבה הצלחה, "אתה אוהב שאשתך נהנית?" המשיכה.

ההרגשה הזאת, לראות אותו עומד עירום ומושפל מולה עשו לה משהו, סו-אלן הרגישה את העקצוצים המוכרים בין הרגליים, מה שהיא צריכה עכשיו זה לא דיבורים על זיונים אלא את הזיון עצמו, איזה זיין טוב שיפמפם לה בין הרגלים ויוביל אותה לאורגזמה פראית, לגמירה טובה ומפנקת.

"מה שאני צריכה עכשיו זה זיון טוב" אמרה לג'ון כשהיא מקפיצה את הזין הרופס שלו בידה ומקשיבה לצעקות מלמעלה שבישרו שבובי ופמלה גומרים ביחד! וכדי להגביר את ההשפלה של ג'ון גם מודיעים על כך לכולם בקולי קולות, "אבל לך אין מה להציע" דרכה עליו עוד קצת "לדבר אתה יודע, ראיתי" המשיכה סו-אלן לרדת על ג'ון, מתעלמת מכל האחרים, "אבל השאלה היא אם אתה יודע לפנק אישה?" הסתכלה בו במבט ארוך "בוא" אחזה בידו והובילה אותו אחריה לעבר כורסת העור הגדולה שעמדה ליד האח, "בוא אני רוצה שתמצוץ לי!" הרימה את החצאית הארוכה שלבשה, מגלה את רגליה הארוכות והחטובות והתיישבה, מושיטה קדימה את רגליה "תוריד לי את התחתונים ותמצוץ!"

 

ג'ון רצה לקבור את עצמו, זה לא שהוא לא ירד אף פעם לאישה אבל תמיד הוא עשה את זה כשהוא החליט, לא בפקודה ובטח שלא לפני כולם.

"הפיצוי" כך הוא קרא לזה כשהיה יורד לאשתו, מנסה לפצות אותה על איזה בגידה קטנה שהיא לא יודעת, לנקות את מצפונו על זיון שגנב מהצד במחסן הסופרמרקט או אחרי המשלוח האישי שהיה עושה לביתו של מנהל התיכון הזקן בזמן שזה הרביץ תורה בתלמידיו וכטיפ מזיין את אשתו הצעירה והנימפומנית על מיטת המים הגדולה שלהם, טוחן אותה דק דק ונותן לה את מה שבעלה כבר מזמן לא מסוגל, נותן לה את עונתה ובענק!

ג'ון כרע לפניה, עומד על ברכיו בין רגליה, מסמיק וחפוי ראש. לרגע הוא נראה לה אומלל כל כך שהיא ריחמה עליו, "מה?" שאלה, "למה לא מייקל?" המשיכה בטון קנטרני, "אתה יודע מה… גם מייקל!, שניכם!" עצרה לרגע, חושבת, "בקי, שבי שם!" הצביעה על הכורסה שמולה, "ואתה מייקל" פנתה אל הגבר השני שעמד עירום "אתה תפנק אותה!"

המחזה שבובי ופמלה ראו כשהתחילו לרדת במדרגות מהקומה השניה הפתיעה אותם, ג'ון כורע בין רגליה של סו-אלן ויורד לה ומולו מייקל יורד ומפנק את בקי.

"מה את אומרת" טפח בובי לפמלה על ישבנה החשוף וחיוך גדול ממלא את פניו, "הפתעה?!"

רק לפני רגע, כשגמר לזיין אותה ושכב לצידה מתנשף, היא הבטיחה לו שג'ון כבר יחזיר לו, "אתה מכיר אותו, הוא לא נשאר חייב, אתה זיינת אותי והוא יחזיר לך בריבית!" אמרה בקול בטוח, "לדעתי הוא כבר מחכה לך למטה, אחותך עומדת על ארבע על השולחן, בפוזה האהובה עליו, מחכה שתבוא ותראה איך הוא תוקע את אחותך בתחת!"

בובי התקרב לסו-אלן, "אחותי, קחי" החזיר לה את החוטיני של פמלה כאילו היה זה מפתח למכונית, "תודה על הסיבוב, אני נהניתי" המשיך "איך את?"

האמת שסו-אלן לא בדיוק נהנתה, מול בקי שגמרה בקול היא בקושי התחממה, אחרי שהתרגלה למציצות והליקוקים המפנקים של מריה, מציצות דגדגן שהיו גורמות לה לאורגזמות חיתיות, ג'ון לא בדיוק סיפק את הסחורה.

"טעון שיפור" אמרה בקול, מצמידה בידיה את ראשו לערוותה, "אני בטוחה שהוא יודע יותר" המשיכה, "תקשיב ג'ון" פנתה אליו בתקיפות, "אם אני לא גומרת תוך שתי דקות כולנו נצפה כאן ביחד במייקל שמזיין את אשתך!"

האיום השפיע, לשונו של ג'ון חדרה לתוכה והתחילה לשחק בה כמו שהיא אהבה, שולחת זרמים בתוכה.

"מסתבר שכשאתה רוצה אתה יודע, ועוד איך יודע, צריך רק לדעת איך לבקש" אמרה בציניות כשהיא אוחזת בידיות הכורסה, נשענת לאחור, וגונחת בהנאה, "כן, תמשיך, כן שם, בדיוק שם! עוד, עוד! ע-ו-ד!!"

בקי גמרה שוב, בקול, והפעם סו-אלן הצטרפה אליה, מרגישה את האורגזמה המתפוצצת בתוכה כשג'ון מצץ בתאווה את הדגדגן הנפוח וגמרה, גמרה ורצתה עוד.

"בוא נעלה לקומה שנייה" הושיטה יד לג'ון, רואה איך הזין שלו מתחיל להתעורר "בואי גם את" פנתה לפמלה אשתו, "אני צריכה עזרה"

סו-אלן התפשטה באיטיות, מסתכלת על ג'ון ששוכב על הגב במרכז המיטה הגדולה, עיניו מכוסות בצעיף, "כי ללוזר לא מגיע לראות אותי עירומה" הסבירה בחיוך כשביקשה מפמלה לקשור לו אותו, ידיו ורגליו מתוחות לצדדים ופמלה מסיימת לקשור אותם לפינות המיטה בעניבות שלו שהוציאה מהארון, מותחת וקושרת.

הזין של ג'ון עדיין לא היה זקוף מספיק לטעמה, אומנם גדול ושמן אבל עדיין רופס מעט, "תעמידי לו" ציוותה על פמלה וזאת התחילה לשפשף לו, רוצה למצוץ אבל סו-אלן עוצרת בעדה, "לא מוצצים ללוזרים"

סו-אלן חיכתה עד שג'ון היה קשור והזין שלו עמד מספיק לטעמה היא עלתה על המיטה, עומדת בפישוק מעליו, גופו בין רגליה וערוותה חשופה אבל הוא לא רואה, עיניו מכוסות.

קודם כיוונה את פמלה, מושיבה אותה על החזה שלו ומכוונת אותה עד ששפתי הכוס שלה נגעו בשפתיו של ג'ון "זאת אשתך, פנק אותה" ציוותה "אני רוצה לשמוע אותה מתחרמנת"

גניחות התאווה של פמלה לא אחרו להגיע, ג'ון חפר בתוכה בלשונו מצא את הדגדגן שלה וטיפל בו, טיפול יסודי שגרם לה לצרוח בהנאה, גניחות מחרמנות שהעמידו לו עוד יותר.

סו-אלן ירדה על הברכיים מעליו ואחזה בידה בתורן הגדול שבין רגליו, משפשפת את ראשו הנפוח בין שפתי הכוס המחורמנות שלה, "אני הולכת לזיין אותך" הודיע לג'ון בקול, נעזרת בפמלה שיושבת לפניה ויורדת עוד אינצ', מחדירה עוד קצת את העטרה לתוכה, "יותר נכון לנרתק אותך כמו שקוראים לזה בניו-יורק" היא ציחקקה, "רצית לרכב עלי, אהה" הוסיפה "אבל עכשיו אני אהיה זו שרוכבת עליךָ" השתהתה עוד רגע, שיקלוט מה היא אומרת ו…התיישבה לו על הזיין בכל כובד משקלה.

סו-אלן הרגישה כאילו משהו כמעט ונקרע בתוכה, שפתי הכוס וקירות נרתיקה נמתחו כמו שלא נמתחו מעולם כשהזין האדיר של ג'ון ננעץ לתוכה, קורע דרכו ונתקע במעמקיה, חודר ועולה עד שלרגע נדמה היה לה שעוד אינץ' והוא מציץ מגרונה.

ישבה עליו ככה, נותנת לעצמה להתרגל, מודה לאל שהייתה רטובה ומוכנה, זזה קצת ימינה ושמאלה, קדימה ואחורה, מסדרת עצמה טוב יותר על השיפוד התקוע בה, נצמדת לפמלה שישבה לפניה וחפנה את שדיה של זו בידה "זין גדול יש לבעלך" לחשה לה באוזן כשהיא מעסה בעדינות את שדיה ומשחקת לה בפטמות הנוקשות, "הצליח לךְ"

ג'ון שכב במקומו ולא זז, אשתו יושבת על חזהו וסו-אלן על אגנו ושתיהן ביחד מרתקות אותו למיטה, משך בכוח וניסה לשחרר יד אחת ללא הצלחה, אשתו עשתה עבודה טובה כשקשרה אותו, כמו כל דבר שהיא עושה.

הפתיע אותו שסו-אלן לא צעקה או לפחות גנחה בחוזקה, בדרך כלל זה מה שקורה להן בפעם הראשונה, אבל סו-אלן רק ישבה עליו, לא זזה, והוא הרגיש איך שרירי נרתיקה מתכווצים סביב אברו המפותח וכאילו מחבקים וסוחטים אותו.

"אתה רוצה לראות מה אני עושה לאשתך?" שאלה סו-אלן כשהיא לשה את שדיה של פמלה.

"כן" ענה, מנסה להרים את אגנו ולתקוע עצמו יותר עמוק בסו-אלן.

"תרגיע" לחצה על בטנו והורידה אותו חזרה, "אני קובעת מה עושים! עכשיו אני מזיינת אותך!" המשיכה בקול מלגלג, "אם אתה רוצה לראות זה יעלה לך!"

"מה?" והסקרנות נשמעה בקולו של ג'ון, האשה הזאת מצליחה להפתיע אותו כל פעם מחדש.

"אני רוצה שתצעק אני לוזר, הפסדתי וסו-אלן מזיינת אותי" הודיעה לו כשהיא צובטת בעדינות בפטמה שבידה וסוחטת מפמלה גניחה תאוותנית.

סו-אלן הרגישה איך הזין שבתוכה נמתח עוד יותר וידעה שזה מחרמן אותו, ג'ון שתק והיא צבטה שוב, הפעם בפטמה השניה, מעבירה זרם בגופה של פמלה, לא עוזבת ואפילו מגבירה את הלחץ, מסובבת, עד שזאת התחננה "ג'ון, תגיד לה!"

"הפסדתי, אני לוזר" פלט ג'ון בקול חלש.

"לא טוב, אני רוצה לשמוע הכול והכי חשוב… חזק!"

"מניאקית" סינן בין שיניו "אני לוזר, הפסדתי וסו-אלן מזיינת אותי!" הכריז בקול.

"יותר חזק" שלחה סו-אלן את שתי ידיה לאחור והצליפה בצידי ישבנו "לא שמעו אותך למטה".

"אני לוזר, הפסדתי וסו-אלן מזיינת אותי!" צעק בקול, "אני לוזר, הפסדתי וסו-אלן דופקת אותי!" צעק שוב, חזק, "זהו, בסדר, עכשיו את מרוצה?"

"עוד פעם" אמרה בקול מתחנחן, "הכי חזק!"

וג'ון הגדול צעק!

"את יכולה לפתוח לו את הצעיף" אמרה לפמלה.

לרגע ג'ון הסתנוור מהאור וכשהתרגל ראה את ידיה של סו-אלן שמחבקת את אשתו ומשחקת בפטמותיה הגדולות וידע שאשתו חרמנית, תמיד הן ככה, הפטמות, כשהיא חרמנית, כהות גדולות וזקופות!

סו-אלן התחילה לזוז בתנועות קטנות, "אני מזיינת אותו" לחשה לפמלה, מספיק חזק שגם ג'ון ישמע, "אני מזיינת את בעלך" התחילה להגביר את הקצב, דוהרת לאט, לא צריכה הרבה, ומרגישה איך האורגזמה הראשונה מגיעה, "פאק! זה טוב, אני נהנית, ואת?" המשיכה לדהור ושדיה מתחככים בגבה של פמלה, "נהנית?!?" צבטה בחוזקה בפטמה שבידה כשלא זכתה לתשובה.

"כן!!" פמלה צווחה וכאילו משהו השתחרר בתוכה, "כן, זה טוב, תמשיכו, פאק! הנה! אני גומרת… ג-ו-מ-ר-ת"

סו-אלן הגבירה את הקצב, דוהרת בפראות, משפשפת את ערוותה באגנו והגמירה הראשונה שלה לא אחרה להגיע, בשקט, מפנקת ועם טעם של עוד, "ברוך שעשני אישה" היא לחשה בליבה, "אשה שיכולה להמשיך" והיא דהרה אל עבר האורגזמה הבאה.

ארבע פעמים סו-אלן גמרה עד שלא יכלה יותר, פעם ראשונה בשקט ופעם שניה בשקט, בפעם השלישית לוחשת ומספרת לפמלה באוזן, מתחרמנת עוד יותר ומצמידה את שפתיה לצווארה של פמלה ומוצצת בתאווה, משאירה לה למזכרת איקי גדול, סימן מציצה כהה, ובפעם האחרונה צעקה בקול גדול, משתוללת, מודיעה על כך בקולי קולות, שכולם ישמעו, גם אלה שלמטה.

"מה אני עושה לך?" צעקה לעברו, שולחת יד לאחור ומצליפה בידה על פלח ישבנו.

ג'ון היה חרמן ולא שלט בעצמו, "את מזיינת אותי!" הצטרף למשחק שלה והכריז בקול, לא אכפת לו ששומעים.

"למה?" וסו-אלן הפליקה על פלח ישבנו השני.

"כי אני לוזר!" צעק "כי הפסדתי לאשה!"

"אני מזיינת אותך!" סו-אלן השתוללה עליו, "אני מזיינת אותך ואני גומרת!" הודיע לכל מי שהיה בסביבה, "אני גומרת! פאק! הנה! עכשיו! הנה, ג'יזאס, אני ג-ו-מ-ר-ת-!-!" היא הרגישה את הזיקוקים מתפוצצים לה מול העיניים ונפלה לצידו, שוכבת מתנשפת ומשאירה אותו כשהזין שלו מזדקר גדול ומתוח, תורן מפואר המרוח בשפעת מיציה.

"ל-א-א!!" הפעם זה היה תורו של ג'ון לצעוק, לא מסתפק בפמלה אשתו שמשפשפת בחוזקה את הכוס שלה בפיו וגומרת, "פאק, למה? לא!!" נשאר ותאוותו הגדולה עומדת מתוחה כתאוות כלב מיוחם שהכלבה ברחה מתחתיו בדיוק רגע לפני, ידיו קשורות והוא אפילו לא יכול לשפשף לעצמו, "פאק, ל-א-א!" והפעם זה נשמע כאילו הוא בוכה "בבקשה… תמשיכי" התחנן.

"אין ספק, אתה זיון טוב!" התגלגלה סו-אלן וקמה מהמיטה, "פמלה" המשיכה "אני את שלי קיבלתי" ציחקקה בקול, "מעכשיו הוא שלך, טפלי בו"

עוד לפני שסו-אלן הספיקה ללבוש את התחתונים פמלה כבר רכבה עליו, ככה, כמו שהוא קשור לפינות המיטה התיישבה על התורן הזקור והמשומן ורכבה גם היא לעבר האורגזמה שלה, "אנחנו צריכים לעשות את זה יותר" היא לחשה לבעלה, "כבר מזמן לא נהניתי ככה" גמרה שוב, בפעם המי יודע כמה, והפעם גם הוא איתה, משפריץ בתוכה את כל המטען שנצבר בבקבוקיו, גומר בהנאה, יודע שאומנם זיינו אותו אבל הוא נהנה, מוצ'ו נהנה כמו שאומרים המקסיקנים שעובדים אצלו!

בסלון שני הזוגות היו עסוקים באורגיה משותפת, בקי ודוריס עמדו על ארבע על השטיח, עומדות זו מול זו, ראש מול ראש, מסתכלות אחת בשנייה ומתנשקות, שדיהן תלויות תחתן מתנדנדות ומאחוריהן הגברים דופקים אותן במרץ, מנענעים אותן.

"נתחלף?" הציע בובי.

"אחת, שתים, שלוש" והם התחלפו, במהירות, יוצאים מהאחת ועוברים לשנייה, ממשיכים לטחון במרץ.

אחר כך, כשישבו כולם סביב השולחן, שתו מהקפה שפמלה הכינה והאשימו את בובי שעבד עליהם, סו-אלן סיפרה להם איפה למדה לשחק "בובי לא ידע, באמת, זה לא היה תרגיל" הגנה עליו, "אכן הייתי טרף קל כשעזבתי לקולג', חגגו עלי הרבה בבית האחווה שבו הייתי אבל למדתי, ולא סתם, מהטובים" סידרה את הכסף שהרוויחה, "קחו" החזירה להם את הבגדים שהפסידו אבל שומרת לעצמה למזכרת את התחתונים שזכתה!

*******

קולות הבוקרים המדרבנים את הבקר העירו את סו-אלן שמהרה וקמה מהמיטה, עומדת בחלון ורואה את בובי בראש העדר הגדול עוזבים את החווה.

סוף השבוע עבר כל כך מהר, הרבה מנוחה ואוכל. ביום ראשון נסעו יחד לכנסיה, מסורת משפחתית, סו-אלן ישב וראתה את המבטים הנשלחים אליה מכל עבר, הלחישות של הנשים, מעדכנות זו את זו ברכילות האחרונה.

ג'ון ופמלה עברו לידם, הוא משפיל עיניים והיא מחייכת לעברה, אומרים שלום מנומס והמשיכו. "כדי לך להשלים איתו" לחשה לה בקי שישבה בינה ובין בובי "בסך הכל הוא בחור טוב ויכול לעזור לך".

אחרי התפילה באה הארוחה, מסורת לא פחות חשובה, נתחי בשר משובחים על האש ותפוחי אדמה אפויים שאחריהם פנה כל אחד לחדרו, למנוחת הצהרים, בובי צמוד כמובן לבקי כשהחיוך על שפתיהם סיפר מה הם הולכים לעשות, והיא לבד, עוברת שוב על המיילים שלה.

אחרי דהירת בוקר מהנה שבה נתנה לרעם, הסוסה הוותיקה שלה, להפגין את מלוא יכולתה היא הגיעה לבריכה הנסתרת ושחתה, יותר נכון התאמנה, עוד חודש יש לה תחרות והפעם היא רוצה לנצח.

כשחזרה הבית היא נכנסה למקלחת, מתפנקת, עומדת שעה ארוכה תחת זרם המים החמים ונזכרת בערגה בזיון הפרוע שהיה לה עם ג'ון.

אחרי ארוחת בוקר מאוחרת שבטי הכינה לה סו-אלן יצאה לעיירה, נוהגת במהירות בפורד מוסטאנג הפתוחה שבובי השאיל לה עד שתקנה מכונית משלה כשהיא משאירה מאחוריה ענן אבק גבוה בשביל המוביל לחווה.

התחנה הראשונה של  סו-אלן הייתה אצל מנהל הבנק הוותיק. המנהל שהכיר אותה עוד כילדה כשהייתה באה לבנק עם אביה להפקיד את חסכונותיה קיבל את פניה בשמחה, שמחה שגדלה עוד יותר כשעיין בתיק ההשקעות שלה.

סו-אלן ידעה שהיא עשירה אבל לא ידעה כמה, רק עכשיו, כשמנהל הבנק הסביר לה, הבינה שאין לה שום בעיה לקנות כל מה שהיא רוצה.

התחנה השניה של סו-אלן הייתה בסטארבאק'ס, בית הקפה הפופולרי כל כך, בקי חיכתה לה כבר שם, יושבת בפינה על הכורסאות הנוחות סביב השולחן העגול, ולידה עוד חברה.

בפעם הראשונה שראתה את בקי, כשנכנסה לרכב של אחיה בדרך למשחק הפוקר, היא נראתה לה פרחה באותו הלבוש הצעקני שלה ובצורת הדיבור, מין בימבה בלונדינית שתעשה הכל כדי לתפוס חתן עשיר, את אחיה, אבל אחר כך, בסוף השבוע שבקי בילתה אתם בחווה היא התגלתה לה כבחורה ממשפחה עשירה לא פחות מהם ואולי אפילו יותר, חכמה, בוגרת מנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד היוקרתית, המנהלת את העסקים המשפחתיים באזור כולו.

"תכירי זאת דבי" הציגה בקי את הבחורה שלידה שקמה ולחצה את ידה בנימוס, "את זוכרת, סיפרתי לך עליה" המשיכה, רואה את המבט התמהה בעיניה של סו-אלן "זאת שהפסידה בפוקר וג'ון דפק אותה ב…" הסתכלה על דבי מחכה לאישור שהתקבל וממשיכה בלחש "בתחת", כאילו חוששת שכל בית הקפה ישמע, "סיפרתי לה על המשחק שהיה לנו והיא אמרה שהיא מוכרחה לראות את זאת שניקנקה את ג'ון" ציחקקה, מסתכלת על דבי שהסמיקה.

"האמת, הגיע לי!" הצטרפה דבי לשיחה, "אותו לילה הייתי שחצנית לא קטנה, ניסיתי להפחיד אותו בלי כלום ביד" הסמיקה עוד יותר "אבל למדתי לקח, את יודעת" הפסיקה רגע, מהרהרת "בכל מקרה נעים לדעת שמישהי החזירה לו, מי היה מאמין שמישהי תצליח להוריד את ג'ון בין רגליה ועוד תכריח אותו למצוץ לה בפומבי"

כבר הרבה זמן שסו-אלן לא ניהלה שיחת בנות כזאת, מפטפטות ומרכלות, מספרת להם קצת על חיי הלילה בעיר הגדולה אבל בעיקר מתעדכנת על הנעשה בַּבִּיצה המקומית.

סו-אלן הייתה נשארת אתם עוד הרבה אבל לבקי הייתה פגישה חשובה והן נפרדו, קובעות ערב בנות אצל בקי בסוף השבוע, מנצלות את העובדה שבובי נשאר השבת עם הבקר במרעה ומחליטות שסו-אלן תעשה להן קורס מזורז בפוקר.

משם המשיכה סו-אלן אל סוחר הרכב המקומי, גם הוא חבר טוב של אביה המנוח שזכר אותה עוד כילדה קטנה, וקנתה לעצמה פורד מוסטאנג חדשה, בדיוק כמו זאת של אחיה אבל אדומה.

התחנה הבאה של סו-אלן הייתה בסופרמרקט הגדול, כבר הרבה זמן שלא הסתובבה לה ככה לבד בסופר, דוחפת לאיטה עגלת קניות גדולה ואוספת לה קצת בגדים שיתאימו לחיים בחווה.

ליד הקופות פגש אותה ג'ון, בהתחלה זה נראה כמקרה אבל אחר כך, כשישבו ב-OutBack Steakhouse לארוחת צהרים הוא סיפר לה שראה אותה במצלמות האבטחה.

בהתחלה הייתה מין אי-נעימות כזאת, לא יודעים בדיוק מה להגיד אחד לשני, ג'ון הציל את המצב "אני בדיוק יוצא לארוחת צהרים" הציע אחרי ששאל אם אכלה כבר "אשמח אם תצטרפי אלי, זה כאן ממול".

פרח הבצל המפורסם כפתיחה שבר את הקרח, אוכלים יחד, בידים, זה וכוס בירה קרה.

אחר כך בא הסטייק עצמו, טי-בון עסיסי, ואיתו עוד כוס בירה קרה והשיחה קלחה וכשהוא הציע לה לשתות את הקפה במשרד שלו "כי יש לי מכונת קפה מעולה" זה נראה לה טבעי כל כך והיא הצטרפה.

הקפה באמת היה טוב, חם וחזק, ולאט לאט השיחה הפכה יותר אינטימית, היה בו משהו מושך, בג'ון, וסו-אלן הרגישה את העקצוצים המוכרים במפשעתה, תמיד זה היה ככה כשהיא מתחרמנת, יושבת מולו, מקשיבה ובוהה באוויר, נזכרת בקולות המוכרים ששמעה מחדרו של בובי ביום ראשון, גניחות ההנאה של בקי כשעלו לנוח אחרי ארוחת הצהרים, חזקות ולא מותירות ספק במה הם עסוקים, ופתאום גם היא רצתה איזה זיון טוב, שמישהו יפנק אותה וידאג לעונתה, שמישהו ינענע אותה.

"חם" אמרה, פותחת כאילו דרך אגב כפתור בחולצה.

"כן חם" אמר כשהוא קם ונועל את הדלת "את יודעת, המזגן, צריך להזמין טכנאי" אמר מתנצל וניגש אליה, פותח את כפתורי החולצה שלבש.

כמה דקות אחרי ג'ון כבר זיין אותה בדיוק בתנוחה האהובה עליו, תנוחת המזכירה, נשענת במרפקיה על שולחן הכתיבה שלו, רגליה מפושקות ושדיה הגדולים תלויים תחתיה, מתנדנדים לקצב תקיעותיו החזקות, גונחת בהנאה כשהוא דופק אותה מאחור.

הכל הלך מהר כל כך, בלי לדבר מילה, התפשטו במהירות כאילו לא הזדיינו שנתיים, זורקים את הבגדים לצדדים כאילו עשו תחרות.

עמדו עירומים במרכז החדר והסתכלו אחד בשני, הוא בשדיה, טורף אותם בעיניו, יורד במבטו לאורך הבטן החטובה ומתמקד בערוותה והיא מתמקדת רק בדבר אחד, באיבר הגדול המזדקר בין רגליו של ג'ון, "מרשים" אמרה והושיטה לו יד והוא הוביל אותה לעבר שולחן הכתיבה שלו.

סו-אלן לא הייתה צריכה הסברים, נעמדה בפישוק והתכופפה, נשענת על השולחן והחריץ הרטוב שבין רגליה מנצנץ באור המנורה. ג'ון גחן עליה וחפן את שדיה הגדולים בידיו, סוחט ומעסה חזק, כמו שהוא אוהב, סו-אלן הושיטה ידה מתחת לבטנה ואחזה בזיין המתוח, כיוונה את הזרג הנוקשה אל בין שפתי הכוס המיוחמות אבל לא נתנה לו להכנס.

"חברים?" לחשה לג'ון.

"חברים" ענה, מנסה לדחוף לה אבל היא עוצרת בעדו.

"בלי משקעים על מה ש…?"

"בלי" קטע אותה, מת כבר לזיין.

"דף חדש??"

"דף חדש!"

"אתה סולח?"

"סולח!"

"אז בוא" לחשה, משחררת סוף סוף את אחיזתה וג'ון נעץ את כל הזיין הגדול שלו עמוק בתוכה, אוחז במותניה ודוחף עוד באגנו, גונח "כן" ארוך של הנאה וחודר בכוח למעמקי נרתיקה הרטוב, סוחט מפיה גניחה כאב קטנה כשהאיבר המגודל חדר למעמקיה ואחריה גניחת תשוקה ארוכה "כן, זה טוב… בוא תדפוק אותי"

ג'ון דפק אותה, נועץ את זקפתו האדירה בתנועות חזקות ומהירות גונח בהנאה כשהוא טוחן במרץ, "את זיון טוב" לחש לה באוזן, מוצץ את התנוך "גם פמלה שאלה אם אני לא אתנגד שנעשה את זה בשלישיה" הוסיף כשהוא מראה לה את הדרך לאורגזמה, "אז איך אומר  המפרי בוגרט בסרט 'קזבלנקה'?" שאל מצחקק כשהוא חופן את שדיה העסיסיים ולש אותם בתאווה בידיו "אני חושב שזו תחילתה של ידידות מופלאה".

2 מחשבות על “Cow-girl : תחילתה של ידידות מופלאה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)