9 השאלות הנפוצות ביותר בחנות סקס

בין אם מדובר ברכישה אונליין או כניסה ממשית לחנות סקס, רכישת אביזרי מין יכולה קצת לרגש. התלהבות היתר / המבוכה של הלקוחות גורמת להם לשאול אין סוף שאלות כך מעידים עובדי החנויות איתם שוחחנו. בשורה התחתונה, אם שמת עין על צעצוע כלשהו אבל יש לך 20+ שאלות אל תהססי לשאול. הם ככל הנראה כבר שמעו את כל השאלות כל נושא המבוכה כבר מהם והלאה. מהטיפים הקטנים ועד שאלות טכניות על מנועים וחומרים.

אם לסכם את השאלות נראה שהשאלה הנפוצה ביותר היא "האם זה נורמלי?" . ברור שכן! ובגלל שהתשובה כל כך ברורה אנחנו פשוט נדלג על השאלה.

בשנים האחרונות הוכנסו לשוק אביזרי הסקס כל כך הרבה מוצרים חדשניים – מכאלה בפועלים על דחף,  פולסים מבוססי  אויר , חיבורים ישירים לטלפון ולאינטרנט ואפילו כאלה שלחלוטין לא דומים לשום דבר סקסי שאנחנו מכירים. כל עיצוב חדש אניגמה, מה שעושה אותו נפלא בפני עצמו, שהרי כל גוף הוא אניגמה ומגיב אחרת לתחושות שונות.

ויברטור על תחתונים

אז הנה החוויה מצדם של עובדי הסקס שופ השונות:

1. האם הויברטור הזה מרעיש?

אין ספק שהשאלה נמצא בטופ 3 שאלות אצל כל החנויות. וכמו כן אין עוררין שזו שאלה נכונה, לכולם יש בבית ילדים, שותפים, שכנים ובמקרים כאלה כולנו למדנו לגנוח בלי קול ואנו מצפים לאיפוק דומה מכלי העבודה שלנו.

אמנם כולנו מאוננים מידי פעם, אך כמו שאנחנו סוגרים את דלת השירותים כך במקרה של אוננות אין לנו צורך להצהיר לעולם על הפעילות שלנו.

אז כן, חלק מהויברטורים אכן משמיעים צליל הימהום של מנוע עובד, גם אם הם דגם חדש ובטח ובטח אם הם מהעוצמתיים. אז מה עושים?

  • מאוננים מתחת לשמיכה עבה
  • מפעילים מוזיקה ואו מאוורר
  • הדגמים החדשים מאפשרים לעבוד גם בסביבה רטובה כך שהמקלחת היא אפשרות מעולה.

2. יש את זה ביותר זול?

אביזרי מין באים ממחיר של שקלים בודדים את הספקים הסינים ועד אלפים רבים של שקלים עבור פירטי ריהוט מיוחדים בבניה עצמית. צעצועי סקס, ובמיוחד האיכותיים שבהם אינם זולים. מוצגים שונים מייצרים מוצרים שונים ברמות איכות שונות ומרשים לעצמם, כמו בכל תעשיה, לבקש מחירי פרימיום עבור השם.

החליטו מה התקציב שלכם לפני הקניה, לרובינו הוויברטורים והדילדואים הם סוג של מותרות נהדרות שאנחנו מרשים לעצמינו.

זכרו שברוב חנויות בסקס החזרות הן לא דבר מובן וברור אז תהיו בטוחים שאתם סגורים על הקניה ועל ההוצאה.

האם כמה שיותר יקר מבטיח איכות ? מהנסיון שלנו , בגדול, כן – האיכות תהיה עדיפה ולא פחות חשוב זמן החיים יהיה ארוך יותר. אז עדיף רוקט פוקט ב 10 שקלים או ויברטור חללי ב 200 ? החלטה שלכם כמובן.

3. אפשר להשתמש בזה עם בן/בת זוג?

כמה כיף שסיימנו עם תקופות חשוכות מהעבר והיום אפשר לבחור לנו צעצועי סקס לפי העדפות וכן אופי השימוש.

בעוד חלק מאביזרי המין בנויים במיוחד בשביל זוגות, רובם הם כאלה שאפשריים לשימוש עצמי כמו גם לשימוש עם בן/ת הזוג. המחסום העיקרי הוא היצירתיות והפתיחות. לא חייב להיות לך דגדגן כדי להינות מרעד הויברטור. קחו לעצמכם את הזמן ומיצאו את צורת השימוש שתחבר בינכם.

4. יש מצב שאני אתמכר לזה?

קל לחשוב שכל דבר שעושה לנו טוב יכול להביל גם להתמכרות. כולנו צפינו בסקס והעיר הגדולה וראינו את יכולותיו של ה Rabbit אך זוהי הקצנה תקשורתית. אין ספק שאנשים (יותר נשים מגברים) מתרגלים לרמת גירוי מסויימת ואחר כך קצת קשה להן להיפרד או להחליף אך זה לא אומר שהדגדגן נהיה מכור. אם זה אומר שמהו זה שאת הפכת לקצת עצלה. לא, את תוכלי לגמור באמצעים אחרים גם כן אך אולי זה ידרוש טיפה מאמץ.

נסי לגוון מידי פעם את טכניקת האוננות / גמירה שלך. את לא רוצה להיות "מכורה" למכשיר אחד ולרדוף אחריו או להשאר מתוסכלת אם הוא לא זמין. גיוון זו גישה טוב לחיים כמו גם לאורגזמות שלך.

5. האם זה בטוח עבורי?

ואם לדייק, "האם זה בטוח מספיק כדי להחדיר את זה לתוך גופי?". עוד שאלה נפוצה מאוד אצל המוכרים בחנויות הסקס השונות. לשאלה כזו בטח יש מקום כאשר מתעסקים בדילדואים או פלאגים בעלי גדלים מוגזמים, צורות מוזרות או מרקמים לא חלקים.

"הממ… נראה לי שכן" איננה תשובה מספיק טובה. אחרי הכל זה עומד להכנס למקום עדין שיש לנו קשר הדוק איתו.

בכל מקרה, שימו לב לחומרים מהם עשויים הצעצועים. אשר לקרוא עוד הסברים על זה כאן

ויברטור עם סוללות

6. איך מכבים את הויברטור זה?

ממש שאלה במקום. במיוחד בכל המודרניים האלה שנראים כמו חללית קטנה ללא כל כפתור הפעלה או הפסקה.

ברוב החנויות יש מודלים פתוחים בהם אפשר לחוש את הגודל, המרקם והעוצמה במקרה של ויברטורים או פלאגים רוטטים. עשו לעצמכם טובה ותראו שאתם גם יודעים איך לכבות אותו.

אפילו אני נתקלתי באחד שפשוט לא ידעתי איך לכבות אותו עד שבא הגאון והראה לי בקישורי בלשות יוצאי דופן היכן נמצא הכפתור הסודי.

7. יש עוד צבעים ? יש עוד גדלים?

כן כן , קול ההגיון אומר שאין שום משמעות לצבע אך עובדה היא שזוהי בהחלט שאלה שחוזרת על עצמה. סקס שופ שמכבדת את עצמה תדאג להחזיק מגוון צבעים.

הגודל הוא כבר עניין אחר לחלוטין. פה דווקא צריך להפעיל שכל ישר ולהוסיף את ההעדפות האישיות שלכם.

8. מה הדרך הטובה ביותר לנקות?

פה יש הסבר של שלם על איך לנקות אביזרי מין. יש שתי סיבות עיקריות למה ניקיון אביזרי מין הוא ממש ממש חשוב. הסיבה הראשונה היא בקטריות / חיידקים / זיהומים מכל סוג שהו, בין אם מדובר על הפות, פי הטבעת או כל חור אחר כל מה שנכנס לשם חייב להיות נקי. הסיבה השניה היא שאנחנו רוצים שהצעצועים שלנו יחזיקו לאורך זמן. אם כבר השקענו הון עתק בויברטור חללי, פלאג אנאלי מיוחד או כל מה שעוזר לכם לגמור, עדיף ךשמור עליהם כדי שיחזיקו יותר מחודשיים.

9. אפשר עזרה במתנה עבור … ?

בהחלט שאלה לגיטימית אך כמו בכל חנות אחרת תצטרכו לתת למוכר/ת קצת מידע כדי שיהיה לו עם מה לעבוד. בוודאי שיש את החשודים המידיים כמו הרוקט פוקט, הויברטורים החדשניים או שטויות ילדותיות לגברברים שבחבורה. אם אם אתם מחפשים מתנה טובה באמת כדאי שתדעו קצת על יעד המתנה. האם היא גומרת חיצונית או פנימית ? האם הוא פתוח למשחקים אנאליים? האם הזוג הנחמד מעוניין להתנסות במשחקי שליטה? כמה שתדעו יותר כך תשיגו תוצאה טובה יותר.

פלאג אנאלי על תחתונים

לסיכום , תשאירו את המבוכות בבית, תתחברו למה שעושה לכם טוב ואל תפחדו מדברים חדשים.