בוגדת

כל הדמויות בדויות ואוי ואבוי אם תחשבו שאני באמת כזו!

לא, אל תראו אותי שאני כזאת. זה מאוד מצער אותי ומדיר שינה מעיניי.

שמי מאיה. אני נשואה, באושר, לעמית בעלי , שהוא בעל נפלא , אוהב ובכלל ויש לנו שני ילדים חמודים מאוד שהם הנשמה שלי, האושר שלי, הסיבה לחיי. עמית הוא מרצה בביולוגיה-לא אומר באיזו אוניברסיטה- ואין לכם מושג כמה קשה עובדים מרצים באוניברסיטה. על המחקרים שלהם, אני מתכוונת. כי הקידום שלהם תלוי במספר המחקרים והמאמרים ובנוסף הם גם אוהבים את העבודה שלהם –אז הם ימים ולילות לא בבית…

לעמית יש חבר בעבודה, גם כן מרצה בביולוגיה ,אבל בתחום קצת שונה אז הם לא מתחרים או משהו כזה. והם ממש חברים טובים. עמית הביא אותו כמה פעמים אלינו, בעיקר שהוא התגרש והוא די לבד , כאילו? אז זהו , שאני לא סבלתי אותו, את יובל. מניאק כזה, מפשיט אותי בעיניים שלו וכאלה, ועוד לפני הבעל שלי ?! גם אמרתי את זה לעמית , אבל הוא רק צחק שזו בעצם מחמאה ,שאני מה זה "חתיכה" ו"כוסית " (אוי, כמה שאני שונאת את המילה הזו!) ושהוא , כלומר יובל, לא מתכוון לשום דבר רע ושכלב נובח לא נושך. טוב, אז שתקתי ובלעתי את זה, אבל זה המשיך להציק לי.

אני עובדת כרואת-חשבון זוטרה , ממש מטחנת בשר. עובדת שעות בלי מנוחה וכל הזמן לחץ, לחץ, לחץ, אבל מה יום רביעי אחה"ץ הוא חופשי וגם יום שישי , אז אני מנצלת אותם עד הסוף-עושה מנוחה שלמה. בייחוד ביום רביעי ,כי בשישי יש בכל זאת הכנות לשבת וכאלה. אז בימי רביעי אני מתיישבת בבית הקפה השכונתי שלנו ועושה כלום מיט גורנישט. איזה כיף! מדי פעם מצטרפות אליי לשולחן חברות, אבל יוצא לי די הרבה שאני לבד ,אז כדי למנוע הטרדות אני שמה לפני מחשב פתוח, על לא כלום כזה., רק להראות כאילו שאני עסוקה.

אז תארו לכם-באחד מימי הרביעי פתאום מצטרף אלי לשולחן יובל, המניאק הזה, ועוד בגלוי מנסה להתחיל אתי! כאילו, מחמיא לי על איך אני נראית, ועל איך אני גם חכמה וגם יפה וכאלו. ישר אמרתי לו שיתבייש לו-הוא חבר של עמית ,בעלי, ואיך הוא ככה מנסה להתחיל עם אשתו, אז הוא עונה לי שבעלי ,עמית כאילו, הוא "צנון" והסיבה היחידה שהוא נשאר חבר שלו היא שהוא מקווה להכניס אותי למיטה ביום מן הימים! כזאת חוצפה! וגסות רוח! גם אמרתי לו, וגם הוספתי שאין שנס ושיחכה לי בסיבוב! אז הוא השיב שדווקא יש לו הרבה סבלנות לחכות.. עניתי ש "אף פעם, אתה שומע? אף פעם אני לא אבגוד בעמית ובטח לא איתך-מניאק סוטה!" אז הוא , המנוול, ענה שאף פעם זה אמנם הרבה זמן ,אבל כמו שהוא אמר יש לו סבלנות ושווה לחכות… ישר צרחתי עליו שיסתלק מיד ! והוא אכן הסתלק , אבל בשבוע שאחרי זה הוא הופיע שוב וככה כמעט כל שבוע.

הוא גם דיבר דברים של טעם, לא רק גסויות וסקס. כאילו , על כל מיני נושאים. והחברות שלי, כולן, אבל כולן ,השתגעו עליו ולא היתה אחת שלא נתנה לו את מספר הטלפון שלה! עם א' הארכיטקטית הוא דיבר על ארכיטקטורה וכמה שלא בסדר שאין צל ברחובות-וגם על תערוכה של דגה שראה בפריז-והיא מיד נשפכה ואמרה שהיא רוצה לראות את התמונות… עם מ' ,המורה , הוא דיבר על שיטות הוראה וכמה החינוך היום לא מתאים למאה ה21 –וגם על הספר החדש של דוד גרוסמן ועל השירה של אגי משעול  באותה תוצאה,  ועם י' , עורכת הדין, על משפטים! על משפטים!!! היא מה-זה נהיתה דלוקה עליו ! סיפרה לי אפילו שכזה זיון לא היה לה בחיים ואיך אפשר לתפוש אותו שוב וכאלה! מה, אפילו ק' הדוסית –הוא ניהל איתה וויכוח על משמעויות דתיות וטען כל מיני טענות שהיא התעקשה שלא כך כתוב ושהיא תוכיח לו-ולקחה את מספר הטלפון שלו!  אבל מה שבאמת הראה לי שיש בו משהו  זה היחסים בינו לגרושה שלו. היא היתה מתקשרת די הרבה שיעזור לה בכל מיני דברים,  ולא היתה פעם שהוא סרב או היה לא סבלני אליה. הגרושה שלו! כאילו, לא שמעתי די על יחסי האיבה בין הגרושים מ י'?! ואיזה יחס עדין ומכבד-הוא ממש רכש את יחס הכבוד שלי כלפיו. והוא הרגיש את זה הממזר! השיחות בינינו נהיו יותר אישיות ובלי לשים לב התחלתי לספר לו כל מיני בעיות בעבודה ועם שכנים והילדים ומה לא, ותמיד הוא הקשיב היטב, עם תגובות נכונות והרבה רצון טוב. כמה שזה היה חסר לי! כי עמית, הוא היה עסוק כל הזמן במעבדה שלו ובמחקרים שלו ולא היתה לו שום סבלנות ל"קשקושים" שלי…

אז יום אחד ממש הייתי בדיכי מאיזה ריב בעבודה ומי שהקשיב ועודד ונתן לי כתף לבכות עליה היה יובל, לא עמית… והוא לא ניצל את המצב ולא ניסה להשכיב אותי! אז ביום רביעי שאחר-כך , אני קצת בושה להגיד ,אבל החלטתי לראות מה הן מתלהבות כל-כך ,החברות שלי , כי זה קצת ביאס אותי שהוא לא ניסה…

כאילו, "החלטתי " זה קצת מוגזם, נכון יותר נסחפתי או נגררתי, אבל איך שלא יהיה בעשר וחצי כבר עליתי איתו במעלית. ציפיתי שהוא ישר יתנפל עליי ויתקע לי את הזין ,שכל החברות כל-כך התפעלו ממנו, אבל הוא לא, בכלל לא! הוא היה מה-זה עדין, , נישק אותי בכזו עדינות נשיקות מרפרפות, על העיניים ועל הפנים ועל השפתיים וכל הזמן אמר כמה שאני יפה, וכמה שאני מושכת… הוא גם הפשיט אותי בכזו עדינות ועם כאלה מחמאות ובקיצור , אחרי חמש דקות הייתי עירומה לגמרי ומיוחמת  אש. רק אז הוא הכניס לי את הזין. טוב, הזין שלו בעצם לא כזה גדול כמו שחשבתי קודם, למעשה אני חושבת שהוא לא יותר גדול שמשל עמית, בעלי, אבל מרוב שהייתי מיוחמת ממש לא שמתי לב לגודל, לצורה ושטויות כאלה – מה זה התענגתי ! כולי הייתי בעונג שמימי ויובל  טחן ופמפם והעלה אותי לפסגות הנאה ואושר , וכשכבר התחממתי מספיק לאורגזמה-הוא בבת אחת הפסיק. כאילו, הוא לא שפך ,או משהו, הוא פשוט הפסיק לפמפם! כמה שרציתי שימשיך,  שיביא לי את הפורקן אבל זרמתי אתו לזיון אטי ועדין שחזר להיות סוער אחרי כמה דקות של הנאה . כבר מה-זה רציתי אותו! והדפתי מולו! אפילו יבבתי וגנחתי-ואני לא קולנית בדרך כלל! והוא כמו מרגיש את הצורך שלי , רק מגביר את הקצב ואני אוטוטו מגיעה לשיא ואז המנוול המקסים הזה שוב עוצר! כאילו , הזין השמן שלו בתוכי, ממלא לי את הוגינה וכמעט מטריף את דעתי ,אבל לא טוחן ולא מעביר אותי את הפסגה.. " זיין אותי כבר! מנוול! תקע לי אותו! תן לי את הזין שלך !" צרחתי עליו ,אבל הוא בשלו, אפילו הוציא אותו ורק כזה ליטף אותי בזין מחוץ לכוס….כמה שצרחתי עליו! והדפתי מולו לקלוט את הזין בתוכו! ללא הועיל ,רק אחרי שכבר התייאשתי לגמרי הוא חזר לפמפם אותי ,ואני נשפכת ,ממש נשפכת. וכך הוא חזר עוד פעם ועוד פעם-כל פעם שכמעט גמרתי הוא עצר או אפילו הוציא את הזין. ! בסוף בכיתי ,התחננתי שייתן לי כבר לגמור שאני רוצה אתת הזין המקסים שלו שאני שפחה שלו וכאלה-ורק אז הוא התחיל ממש לתקוע אותי . וואו איזה תקיעות! התמלאתי ממנו שכזו מלאה לא הייתי מימיי! ואני מה זה מיוחמת וצורחת להודפת ומשתוללת ואז בא הפורקן! אומרים ,רעידת אדמה ? רעידת אדמה זה לא כלום, כל העולם התרסק לי ונעלם נשארו רק רסיסים של צבע ,וזין וכוס …. שעות הייתי בעולמות אחרים! טוב, אני יודעת שזה לא היה שעות, בקושי דקות, אבל איבדתי לגמרי את תחושת הזמן וזה נראה לי כמו נצח שמימי ונפלא.

נחתי ישר לתוך הזרועות המחבקות והמפנקות של יובל. איך הוא חיבק אותי! איך הוא נישק אותי ! איך הוא פינק אותי! הוא נישק וכרסם וליקק כל מילימטר בגוף שלי , כשהוא מרעיף עליי כל הזמן מחמאות על כמה שאני יפה וסקסית ומושכת ונפלאה ומה לא . ידעתם שהעורף הוא אבר אֶרוֹגֶנִי? כי ממש ,אבל ממש התלהטתי כשהוא כרסם לי את העורף ,בעודי שוכבת על הבטן סחוטה, עייפה ומאושרת ושבעת נחת עד לשמי מרום! כמה התלהטתי! פיסקתי את הרגליים, ככה איך ששכבתי על הבטן, והוא נכנס בי , ואיך הוא נכנס בי! הרגשתי את הזין השמן והאהוב שלו ממש בתוך הרחם ! התרוממתי כמה שיכולתי, והוא טחן ופמפם בכוח , בלהט  ועד ועוד עד שעליתי מעל לפסגת האורגזמה ועוד אחת ועוד…אני לא יודעת כמה  אורגזמות חוויתי ובוודאי לא כמה יובל חווה. כמובן שהוא היה עם קונדום כל הזמן אז לא יכולתי ממש לחוש מתי הא גומר , אבל כל לפני הצהרים ריחפנו מפסגת אורגזמה לשנייה עד שבאחת המנוחות פתאום ניער אותי הטלפון שלי. אלה היו הילדים שלי, שאיפה אני וכאלה. אז מיהרתי להתלבש ובדלת יובל עוד נישק לי ארוכות ,הפשיל לי את המכנסיים ותקע אותי בחפוז כזה … אוי !

פרק 2

למחרת , יום חמישי, זה יום נורא לחוץ אצלי בעבודה, בגלל שני ימי החופשה שלי ,לפניו ואחריו, אז לא נפגשתי עם יובל , אבל כל היום ריחפתי במין איפוריה של אחרי זיון. אל תשאלו כמה שגיאות עשיתי בעבודה וכמה ירד עליי הבוס. אבל קבעתי עם יובל שאבוא אליו ביום שישי , אז תיכף על הבוקר , איך שפיזרתי את הילדים לבית ספר , התייצבתי אצלו , להשלים את מה שלא הספקנו ביום רביעי.

דבר ראשון ישר התנפלתי על הזין שלו , ירדתי ומצצתי וליקקתי ובלעתי-אוי איזה תענוג! כן, אני אוהבת לאכול זין . זה מה-זה נותן לי הרגשת עוצמה איך שזה שולט בגברים! כמה שהם נהיים בידיים שלי רכים כמו פלסטלינה-ואני לא מתכוונת לזין שלהם- הוא דווקא נשאר קשה… גם יובל ככה, כמה שהיה רב זיין , נהיה כמו נקבה כשאכלתי אותו: גנח ונאנח ופתח רגליים ובכלל נהיה לי כמו חומר ביד היוצר ואיך הוא צרח כשהוא גמר לי בפה! אוו-אני כמעט גמרתי מזה יחד אתו! אבל כמו שאמרתי-הזין שלו נשאר קשה כמו פלדה ,אז ישר טיפסתי ועליתי על התורן . כן , איזה חלום! גם זו דרך לשלוט בגברים ולהרגיש עוצמה, לזיין אותם ברכיבה , ואיך שאני רכבתי! אבל הרכיבה עצמה לא לקחה הרבה זמן כמה שהייתי מחורמנת ומיוחמת ממציצת הזין. רכבתי ותקעתי אותו עד לשמי עליון ,ותוך שתי דקות הגעתי  לאורגזמה פראית כל כך שחששת י שהראש יעוף לי –

הוא עוד לא גמר פעם שנייה וישר אחרי הגמירה שלי הוא חיבק ונישק אותי מאחור וכרסם לי את העורף ותקע אותי מאחור –אוי כמה שהוא תקע! הרמתי רגל לשמים וצרחתי וצווחתי ואני לא יודעת מה הכל אבל הוא החזיק אותי חזק , מועך לי את השדיים וקודח לי את השקדים ותוקע ותוקע בלי סוף עד שגמרתי-מה זה גמרתי! כך כל אותו יום, עליתי לפסגות אורגזמה שלא היו כאלה. רכס הימליה שלם של פסגות אורגזמה! ובין הפסגות ,בעמקי האיפוריה, איך שהוא ליטף ונישק וחיבק ועגב! וכמה שהוא החמיא לי עמה שאני יפה וכמה שאני לוהטת וכמה שאין כמוני –אך! צמרמורת עוברת בי עכשיו שאני נזכרת. כמו שהיה אז ,כשהוא כרסם לי את הפטמות שלי ! אווו ,הן בדרך כלל לא כאלה נפוחות, לא ידעתי בכלל שהן יכולות להתנפח –הן ממש נהיו שני טילים קטנים תחת הלשון והשיניים שלו! והטבור! והאוזניים!!! מה אגיד, כל מילימטר מהגוף שלי התעורר לסקס פרוע ,חירמן אותי ,הרטיב אות גרם לי לחשמל בכוס ובווגינה –לא אין דברים כאלה!

אז באחד העמקים האלה העיר אותי מהאיפוריה צלצול הטלפון שלי- כן, שוב הילדים היו על הקו, שאיפה אני ,כבר שעה הם מחפשים אותי בטלפון ! הם לא לקחו מפתח ועכשיו הם נעולים מחוץ לבית ואיפה אני!!!! אוי, איך יכולתי להזניח ככה את החמודים היקרים שלי!  מיהרתי להתלבש ויצאתי, מזל שיובל גר רק שני בניינים מהבית שלי. איכשהו תירצתי לילדים שכאילו אמא שלי הרגישה לא טוב והייתי צריכה לנסוע אליה וכאלה ,מזל שהם לא שמו לב שהמכונית שלי ליד הבית…

עובר עליי  סוף שבוע מאוד מסובך וקשה.

ממש אכלתי את עצמי: איך יכולתי להפקיר את הילדים שלי, להזניח את המתוקים ,את החיים שלי בשביל הנאה וסקס? איזו מין אמא אני ?!  וגם עמית, כאילו , אני הרי אוהבת את בעלי?! גם הזיון השבועי שלנו לא הוריד את הלחץ ממני. נכון שאין מה להשוות : עמית , כמו ככל שישבת , התחיל בחיבוקים/ליטופים איזה שתי דקות וגם נשיקות ועבר למזמז לי את הציצים וללטף את הפטמות-אוי איזה הבדל! איך שיובל כרסם אותן בתאווה!- ואחר כך אני מצצתי לו והוא ירד לי קצת ויאללה! פיסק את הרגליים שלי ותקע פנימה , פמפם איזה שתי דקות ונמר. הייתי צריכה להעמיד פנים שגם אני גמרתי…. אבל מה כמה שזה נשמע משעמם והיה כזה, נהניתי . זה הבית! נכון-אם הזיון שלי עם יובל היה סערה,והוא היה מה-זה טייפון, דרגה חמש לפחות!  אז הזין שלי עם עמית היה שלולית , אבל השלולית שלי! הזיון שלי! הבעל שלי!

איך אשווה: כאילו , יצאתם לבילוי במלון חמשה כוכבים הכול כלול והיה מדהים! ואז אתם חוזרים הביתה ואומרים יו, סוף-סוף אני בבית! ככה זה היה גם איתי. נכון, הסקס עם יובל היה מדהים. היה מהמם, היה עילאי, היה שמימי, אבל הזיון עם עמית זה הבית ,זה הביטחון שלי, זה בעלי….

אז הבנתי שאני צריכה לגמור את הפרשה. בכיתי כמו שאומרים בדמעות שליש. ממש בכיתי. שעתיים שלמות מעל הטלפון, ביום ראשון כשכתבתי לו, ליובל במייל. לא היה לי אומץ להגיד לו את זה בפנים ,כי בטח לא הייתי עומדת בפניו וזה היה יותר מידי לווטסאפ. זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי, אבל עשיתי אותו.

פרק 3

היה לי סוף שבוע קשה-בכיתי ובכיתי ובקושי הסתרתי את זה מעמית  ומהילדים-אבל בסוף הוקל לי על הנשמה. כן, הצלחתי להקל על עצמי ולפטור את עצמי מאימת הבגידה , כלומר הגילוי שלה והתוצאות… מנוחמת כך התיישבתי ,כרגיל, ביום ד' במקום הקבוע שלי בבית הקפה, עם המחשב לפניי, פתוח על לא כלום ,כרגיל. לא אשקר לכם ,היתה לי צביטה קטנה בלב , צביטה של געגוע ליובל ולזיונים אתו אבל סך הכול הרגשתי מה-זה נעלה וחשובה וטהורה…

ואז פתאום הוא הופיע, יובל. {מניאק!! איך הוא מרשה לעצמו!?} וישר הוא מתנפל עליי: "איזה שטויות את כותבת לי במייל?!! תפתחי, תפתחי!" מרוב מבוכה ותדהמה פתחתי את המייל ומה שראיתי מיד זה תשובה עם שלושה סרטונים . ישר הוא, איך שהוא עמד מעליי,  פותח סרטון אחד ואני רואה את עצמי מוצצת זין בתאווה רבה!  קיבלתי שוק! אפשר היה לראות את התאווה באיך שעליתי וירדתי ואיך שבלעתי את כל הזין, עד הבסיס שלו ,כמעט שבלעתי גם את הביצים! איך זכרתי את הטעם של המציצה הזו….

הייתי בשוק מהסרטון ומהמשמעות שלו , אבל עוד לפני שהספקתי להגיד משהו, הוא פותח את הסרטון השני ואני רואה ושומעת את עצמי רוכבת על זין , מקפצת וצורחת באורגזמה!  מהר השתקתי את הקול מרוב מבוכה. איך זכרתי את הרכיבה הזו! ואני בסרטון קופצת כמו מטורפת, צווחת בפה פעור , ריר נוזל ממנו ורואים , ממש רואים איך אני גומרת –אוי איך גמרתי שם!! לפני שהספקתי להוציא את כל הזעם על החוצפה והנבזות וה.. הוא פתח את הסרטון השליש ושם אני מקבלת את הזין מאחור, הרגל גבוה באוויר, ואני משתוללת מרוב אורגזמה, מועכת את השדיים, מנפנפת בידיים, מקפצת וצווחת ,כנראה, בקולי קולות . אוי איזה זיון זה היה ! איך חזרו לי , כל ההרגשה והתשוקה… יחד עם הזעם והכעס, והמבוכה וההלם . ולפני שאני מצליחה לגמגם את הקללות שלי הוא אומר:" ראית איך את נהנית?! אז מה זה השטויות האלה, להפסיק עם הקשר?!" וסוגר את המחשב, זורק על השולחן שטר של מאה ומושך אותי אחריו-(תמיד הוא היה  לרג' , אין מה להגיד!)

מה אגיד לכם, אמנם זעמתי על איך שהוא צילם אותי בלי רשות וכאלה,  אבל גם הייתי כל-כך מחורמנת שלא ידעתי מה אני עושה, ממש השארתי שלולית אחריי על הכיסא! ונגררתי אחריו לבית שלו ושם ,כמובן, הזדיננו כל הלפני- צהרים…. לדבר אחד הוא כן הסכים :  שאי-אפשר להמשיך ככה כל יום רביעי ושישי, שכל החברות שלי יבינו מיד מה אני עושה ועם מי. אז הוא הציע שניפגש בערבים ,הוא כבר ישרוק לי מתי. כאילו, הוא יצלצל בטלפון וישרוק לי מנגינה "בואי אמא"  ואז אני אבוא.

קראתי עכשיו מה שכתבתי וזה נשמע נורא, אני יודעת. מה זה -: "הוא ישרוק ואז אני אבוא?!"  איפה הכבוד העצמי שלי וכאלה?!!  תאמינו לי, זה לא היה נורא בכלל. הוא שרק לי די הרבה , ואני באתי , ועד איך באתי, אם אתם יודעים אנגלית… סיפרתי כבר שהוא גר שני בניינים מהבניין שלי, אז עד שהייתי מגיעה אליו הייתי כבר רטובה ונוטפת ,עם תחתונים רטובים…. כן, ,ואיך שהוא טלפן, הייתי עוזבת הכל  ובאה בריצה, בייחוד אחרי הפעם ההיא ביומולדת של איל.

אייל הוא הבן הקטן ,החמוד, שלי. הוא היה אז בן שבע  ועשינו לו חגיגת יומולדת בבית, לכל ילדי הכיתה שלו. ( נועם היא הבת הגדולה והמתוקה שלי, בת תשע כבר, ממש גדולה…) באופן יוצא מן הכלל גם עמית היה נוכח, והוא היה זה שהרים את הטלפון. ראיתי אותו כועס, ושמעתי אותו פולט " אידיוט"  ככה, מול כל הילדים, אז שאלתי אותו, נבוכה, מה קרה. הוא ענה שמישהו מטומטם עושה בדיחות אידיוטיות –איך שהוא הרים את הטלפון ההוא רק שרק , ולא ענה מי הוא בכלל… ידעתי ומיד התחרמנתי פלאים, אבל מה לעשות? לא אמרתי ליובל שאנחנו עושים יומולדת ועכשיו אין מצב לעזוב. אז סיימנו את המסיבה כשאני על קוצים וגם סידרנו את הבית אחריה ורק איזה שעתיים אחרי הטלפון התפניתי לרוץ ליובל. אל תשאלו באיזה מצב היו התחתונים שלי! אפשר היה לנגב בהם את רצפת הלובי, ואולי למחוק את הטיפות שנטפו ממני…בקיצור, איך שהוא פתח את הדלת תלשתי מעליי את הבגדים, אבל הוא היה ממש זועם. כאילו, שמה-זה, הוא מחכה כבר שעות , איך זה ,לא כך סיכמנו שאי שהוא מטלפן אני באה??  בתור "עונש" הוא ציווה עליי לרדת על ארבע ותקע אותי בפה, מה-זה תקע! סיפרתי קודם שאני אוהבת למצוץ זין ,כי כך אני שולטת בגברים? אז הוא הראה לי מה זה לשלוט! הוא תקע לי את הזין לתוך הגרון עמוק , מהר ובאכזריות, מושך אותי בשיער ולא נותן לי אפילו לנשום עד שכמעט נחנקתי, ועד שהוא גמר לי בגרון… בכיתי מרוב השפלה, אבל כמעט גמרתי מרוב חירמון. ואז הוא אמר : "מגיע לך עונש!" והשכיב אותי, איך שהיתי עירומה,  על הברכיים שלו-כן הוא בינתיים השיל את המכנסיים – והצליף לי בתחת. אני אומרת הצליף ולא היכה ,למרות שזה היה ביד שלו ולא עם שוט או משהו , כי ככה הרגשתי. ובכל מכה ככה הקצה של הזין שלו נכנס לי קצת לכוס , רק בפתח שלה . איך התפתלתי שזה יהיה בכפתור האהבה שלי, ואיך גמרתי כשהצלחתי לכוון… אוו!  דקות ארוכות הוא הרביץ לי בתחת ,עד שהוא נהיה לגמרי לוהט , ואני גמרתי וגמרתי ועוד גמרתי…. ואז הוא העמיד אותי על ארבע ואמר שהוא התכוון להעניש אותי ולא לזיין אותי בכלל-אבל שאני יפה מדי והוא לא יכול להתאפק-ותקע אותי מאחור! איזו תקיעה! כמה שהוא זיין!! וכמה שאני גמרתי, בצרחות וצווחות! וכמה שזה שרף לי ,שהוא מזיין אותי על התחת השורף מהמכות!  למרבה הפלא זה הביא לי את האורגזמה הכי הרבה, הכאב המתוק הזה! ואיך שהוא היכה ,ממש היכה לי בתחת כשהיה מזיין אותי! וגם מלפנים הוא זיין אותי , ובין השדיים ומה לא?! וכל הזמן הוא סוטר לי  ומצליף –איזו הנאה!  חזרתי הביתה אחרי שעתיים ,כשאני בקושי מצליחה ללכת מרוב תשישות ועוד נאלצתי לספוג מעמית צרחות שמה זה שאני הולכת ככה לחברות שלי ועוזבת אותו לסדר הכל אחרי המסיבה-אפשר לחשוב, כולו היה צריך להוריד את שקי הזבל ואולי קצת לטאטא, וגם את זה הוא עשה חפיף! הוא הלך חזרה למעבדה שלו ואני נשארתי , מרחפת בעננים וכל הגוף שלי מצלצל.

אז כן, מאז באתי בריצה ,כשיובל היה שורק לי ,חוץ מאשר לפעמים שהייתי בכוונה מושכת את הזמן ,עומדת מול הדלת שלו ומאוננת בהצלבת רגליים כדי שהוא "יתעצבן" ויצליף בי.  כן, נהייתי פרוורטית שאוהבת שמכאיבים לה. בפעמים הבאות הוא היה מצליף בי עם מחבט זבובים שהוא הביא מטיול בטורקיה , כי היד שלו ממש כאבה מהמכות שהוא נתן לי ,כך הוא אמר, והרי המטרה היא להעניש אותי ולא אותו! איך שאהבתי שהיה מצליף לי על הכוס ואיך היה מתוק הכאב הזה אחר כך ,כשהיה מזיין אותי על הכוס הכואב!

כן , נהייתי פרוורטית מכורה לגמרי לכאב ולזיונים… ואיך שככה התמכרתי שלא יכולתי בלי זה-הוא, הבן זונה הזה, הוא יצא לו לשנת שבתון בארה"ב! משאיר אותי כאן, להתייבש לבדי כמו קוץ במדבר.

אז כן, אל תראו אותי שאני בוגדת וכאלו. איזה ייסורים זה מביא!!!

3 מחשבות על “בוגדת”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)