35 טיפים לאורגזמה אנאלית

מה זה אומר אורגזמה אנאלית?

בדיוק כמו שזה נשמע – להגיע גמירה דרך גירוי פי הטבעת בלבד או לפחות כגירוי העיקרי.

אנחנו מדברים על נגיעות, ליקוקים חדירה, אצבעות, אביזרי מין ועוד. כל מה שמרגיש טוב ומקדם אותנו לסוף הנפלא.

סקרנים ? המשיכו לקרוא וגלו על האפשרויות הגלומות בשער האחורי ובעיקר איך להביא את עצמכם לאורגזמה דרכוציור סיני של אנאלי

כל אחד יכול?

כן! כל אחד יכול, אם יש לך ישבן ומתאים לך שיקבל קצת יחס אתם כבר בחצי הדרך.

אורגזמה אנאלית זה אותו הדבר כמו אורגזמה דרך הפרוסטסטה ?

לפעמים. לגברים שביניינו יש את בלוטת הפרוסטטה ואצלהם אכן אורגזמה אנאלית שווה לאורגזמה דרך הפרוסטטה. בדיוק כמו נקודת הג'י אצל נשים ניתן לגרות את הבלוטה במגע ישיר או עקיף

  • ישיר – בערך 5 ס"מ לתוך פי הטבעת
  • עקיף – דרך העור בין האשכים לחור הישבן.

מהי הנקודה עבור נשים?

אז גם למין היפה יש עוד נקודה שנמצאת עמוק במעמקי הפות (אם ממש חשוב לכן שמה הוא anterior fornix) שקל יותר להגיע אליה דרך הפתח האנאלי.

איך זה מרגיש?

מרגיש כמו גלים חזקים של עונג במתחילים עמוק בתוך הגוף ומתפזרים דרך כל האיברים. במילה אחת מ-ד-ה-י-ם

זה כואב?

חוסר נחות מינורי בפעמים הראשונות הוא נורמלי לגמרי עד שהגוף מתרגל לחדירה הלא מוכרת. למרות כל הקלישאות זה לא אמור לכאוב יותר מידי.

איך מתחילים?

סקס ספונטני הוא כיף גדול, אך כשמגיעים לאנאלי ההכנות הם חלק משמעותי. גם בריאותית וגם מבחינת החוויה וכמובן לכל הצדדים המעורבים.

חור תחת, פי הטבעתהצד המקבל

המפתחות לחוויה מוצלחת הם להיות רגועים ומגורים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שמתעסקים לך בישבן.

הנה כמה רעיונות וטיפים להתחלה:

  • תגיעו חרמנים ומגורים. ככל שתגיעו חרמנים יותר כך יהיה לכם קל יותר להינות מהמשחק האנאלי. פורנו, אירוטיקה או כל מה שצריך כדי להביא אתכם לסף רתיחה.
  • אמבטיה חמה. מים חמים יעזרו להרפות את השרירים ולהגביר את זרימת הדם בגוף. נצלו את הזמן לתת שטיפה הגונה לי הטבעת והראו לו קצת אהבה עצמית.
  • התאמנו עם פקק אנאלי. צעצועי מים בהחלט יכולים לעזור להבין את ההרגשה בעת חדירה אנאלית לפני הדבר האמיתי. קחו את הזמן והתאמנו קצת, גלו את ההרגשה והורידו את סף הפחד.
  • חומרי סיכה. כשמדובר על מין אנאלי אין כזה דבר יותר מידי סיכוך. בוודאי שהוא גורם משמעותי הן להנאה והן לבטיחות.

הצד המעניק

זכורו שהחוויה של הצד המקבל תלויה ב 100% בזה שתהיו מעולים ומכוונים לנושא. קחו את הזמן והקפידו להכין כל מה שצריך בכדי לסייע למקבל להגיע לאורגזמה האנאלית הנחשקת:

טפחו את הידיים. כן, כן, הידיים. הקפידו לקצוץ את הציפרניים כדי להימנע משריטות פנימיות. ציפורניים קצרות גם מקטינות את הסיכוי לשאת זיהומים שונים ומשונים יחד אתכם פנימה. כמובן לא לשכוח לשטוף ידיים היטב גם אפ אתם מתכוננים להשתמש בכפפות חד פעמיות.

השתמשו בקונדום. בין אם זה על אביזרי מין למינהם, אצבעות וכמובן הפין. הזהירים אפילו עוטפים את הלשון באמצעות חיתוך של השניים – שלושה סנטימטר עליונים בלבד. כמובן שהמטרה המרכזית היא למנוע העברת מחלות אך ללא ספק זהו גם פתרון לאילו שלא מסוגלים להתמודד עם הטעם.

דאגו להכניס את כולם למצב רוח הנכון. כמו בכל פעילות מינית אחרת משחק מקדים טוב יכניס את כל המעורבים לעניין. דיבורים, נגיעות, משחקים וכל מה שעושה לכם את זה.

שיטות "עבודה" שכדאי לנסות

אין ספק שתרצו להתנסות בספר טכניקות עד שתמצאו את אלה שטובות לכם יותר ומספקות תוצאות מיטביות. אין שום בעיה עם זה , משחק והתנסות זה חצי מהכיף.

הנה כמה מהלכים שכדאי לנסות:

לשון

הלשון לא תגיע לכל הנקודות המיוחדות הנמצאות עמוק בפי הטבע, אך היא יכולה לעשות פלאים בפתח עצמו המלא בעצבים קטנים ורגידים.

השתמשו בקצה הלשון כדי להתגרות בפלחי הישבן תוך כדי התקדמות ליעד החריץ . שחקו עם הלשון סביב פתח הישבן ואז דחפו את הקצה פנימה וזיינו את החור החדש עם לשון שרירית.

אצבעות

בוא לכאן. באיטיות החדירו אצבע משומנת לחור הישבן והתחילו לבצע תנועת כיפוף (כאילו אתם מסמנים 'בוא לכאן'). הגבירו בהדרגה את עומק החדירה והקצב. אם הכל טוב אפשר גם להחדיר אצבע שניה. ברגע שמצאתם את העומק והקצב הנכונים, המשיכו בתנועה ותנו לעונג להיבנות.

פעמון הדלת. מבפנים או מבחוץ, מצאו את הנקודה שמציאה מהם את גניחת ה"אוהההה" המשובחת ביותר ולחצו עליה עם כרית האצבע כאילו אתם מצלצלים הפעמון דלת. התחילו עם לחץ עדין, הגדילו את העוצמה והמהירות.

סיבובים. עם אצבע עמוקה בתוך הישבן גלו את בלוטן הפרוסטטה או הנקודה הנשית. עבדו בעיגולים ומצאו את הקצב הנכון לבן/ת הזוג. כרגיל מצאו את הקצה והעוצמה המושלמים.

ויברטור אנושי. קצת מאתגר לפרק היד, אך בעזרת תנועות קטנות ומהירות  תוכלו לתת תנועה של רע הויברטור. זוהי תנועה ארסיבית טיפה יותר ואולי כדאי לשמור אותה לסף הגמירה

פין, סטראפאון או אביזרי מין אחרים

עוצמה. שחקו עם העוצמה ומיצאו את זו המענגת ביותר

עומק. אין ישבן דומה לישבן אחר, בדקו עומקים שונים ומצאו כמה רחוקה צריכה להיות החדירה כדי לגעת הנקודות המושלמות. עיבדו לאט ובעדינות – אלא אם קיבלתם את האישור להתקדם

ויברטורים. כמו בעבודה על הפות או הדגדגן לכל חור תחת יש את הרצונות שלו. שחקו עם העוצמות והמקצבים. זכרו שלרוב זהו נשק יום הדין שיביא את האורגזמה המיוחלת.

פנימי / חיצוני. כמה צעצועי סקס יודעים לתמוך בפעולה כפולה אודות לויברטור חיצוני המגרה את הדגדגן/האזור הין האשכים לחור האנאלי בתוספת דילדו החודר עמוק פנימה. לנשים בלבד ניתן למצוא גם דידלואים כפולים המוחדרים לגמרי לשני החורים גם יחד.

איך לשלב גירויים אחרים

אורגזמה אנאלית היא אולי המטרה, אך אין סיבה להזניח את שאר הנקודות החמות שהגוף האנושי יודע להציע!

השקיעו באחת או יותר כדאי להגיע לשילוב אורגזמתי:

  • דגדגן. אפשר להאות לו קצת אהבה בין אם אתם הצד הנותן או המקבל. השתמשו בידיים, אצבעות או צעצוע מין כדי להחליק מעלה מטה או צד לצד על נקודת העונג הנשית.
  • פות. אצבע או אביזר מין יספקו לנו את העזרה הנדרשת לחדירה כפולה בעת החור הישבן מקבל את מה שהוא כל כך מבקש. נסו גם פה את תנועת ה "בוא לכאן" וגרו את נקודת הג'י המהוללת.
  • פין. עבודת יד מסורתית ופשוטה היא תוספת מעולה למשחקים אנאליים. תפשו את מוט התאווה ושפשפו אותו לכל האורך בקצב מתגבר.
  • האזורים הארוגניים. אם אתם לא מכירים את המושג מדובר בגלל האזורים בגוף הרגישים לגירוי מיני. לאו דווקא כשמדובר במין אנאלי, לגוף יש נקודות עונג רבות שרק רוצות שיגעו בהן. השתשו בידיים או בצעצוע כדי לחקור את שאר הנקודות, התעקבו על אלה המענגות ביותר. כולנו מכירים את צוואר, השדיים ושק האשכים אך יש גם את אחורי הברך, הגב התחתון ופנים היד.

טיפים וטריקים

פי הטבעת לא יודע לשמן את עצמו

פשוט לא. בטח לא כמו הפות. תעזרו לו!

חומר סיכוך הוא חובה

כבר נכתב יותר מפעם אחת פה במאמר אך חשוב להדגיש במיוחד למתחילים.

לא תכנסו להריון

אבל בהחלט תוכלו לקבל מחלות מין וזיהומים, לכן… קונדום. תמיד. גם אם זו רק האצבע, אביזר סקס או מלפפון.

לא ממשיכים אחרי אנאלי

בוודאי שממשיכים 🙂 אבל מחליפים או מורידים את הקונדום. לא מעבירים מאנאלי לווגינלי ובטח לא מאנאלי לאוראלי.

 

Loading

דילוג לתוכן