תשלום חובות – חלק 2

לתחילת הסיפור

אודליה חלמה בהקיץ בדרכה הביתה, היא היתה מסופקת וחיוך התפשט על שפתיה. בא לי עוד היא חשבה. ידה, זו שלא היתה עסוקה בנהיגה נשלחה בטבעיות אל מפשעתה, מחככת את שפתי הנרתיק ומצפה לחמימות שתתפשט בין רגליה. הפישוק של רגליה התרחב ואצבע אחת שלה העמיקה לחדור דרך הטייץ שלבשה. היא חששה מהרטיבות שעלולה להתגלות כשתרד מהרכב, אבל לא התאפקה ופינקה את עצמה עד לחניית הרכב בביתה.

אודליה נכנסה אל הבית הריק וללא שום שהיות נכנסה אל המקלחת, פושטת את הבגדים בדרכה. היא פתחה זרם מים חזק וחמים, ונעמדה בתנוחה שאותה סיגלה לעצמה לאוננות המקלחת שכה אהבה. היא נשענה על הקיר רגליה המפושקות כפופות מעט, בידה האחת ה"טלפון" והיד השניה מעסה את הדגדגן.

זרם המים החמים יצא מהטוש בלחץ גבוה והטיפות הכו על העור העדין של ערוותה והדגדגן שלה בחדות נעימה ומעוררת. הדגדגן שכבר היה מגורה הגיע למימדיו הגדולים, השפתיים התנפחו והתענגו מזרם המים. אודליה עצמה את עיניה ובדמיונה ראתה עצמה לראשונה בחייה בחברת שני גברים. הם היו גדולי גוף ואיבריהם הזקורים נצצו באור ההזיה שלה. אחד מהם העמיד אותה על ארבע וחדר אליה מאחור בדוגי והשני חדר אל פיה וגרונה, נע בתוכה בפראות. אודליה היתה מגורה ומיוחמת, אצבעותיה חדרו אל הערווה ונעו במהירות מביאות אותה לצד זרם המים לאורגזמה נעימה. היא גנחה בעונג כשהאורגזמה התפוצצה בה ומיהרה לצאת מהמקלחת. הילדים אמורים לשוב מבית הספר…

למחרת, בעת הגשת ארוחת הבוקר נגשה אודליה אל שניים, אלכס, בחור רוסי צעיר שהסתבך בקטטה בנסיון להגן על חברתו, אבל היה ברור לכולם שעבריין הוא לא… והשני היה מרוואן, ערבי נוצרי גבה קומה. הם לא היו ערים להזמנה המשותפת, וכשכולם שבו אל עמלם, התנגשו בדלת של חדר המנוחה. הם היו מבולבלים אולם אודליה קראה לשניהם להכנס. היא ישבה על הספה לבושה במכנסוני ג'ינס קצרצרים וחולצת בטן מינימלית, שדיה כמעט פורצים ממנה החוצה.

בואו שבו היא קרה לעברם, והם התיישבו משני צדדיה. עד מהרה פושקו רגליה וידיים חזקות עיסו את ירכיה כלפי מעלה אל המפשעה שהיתה גלויה מתחת למכנסיים. ידיים נוספות עיסו את שדיה והפטמות שלה כבר היו זקורות ומגורות. אודליה עצרה, נעמדה מולם ושאלה: "רוצים לזיין אותי ביחד?" שני הצעירים הנהנו חסרי יכולת להוציא קול. היא פשטה את המכנסיים והחולצה ועמדה מולם מחייכת. קדימה, אמרה, ומרוואן היה הראשון להתפשט. אודליה החלה מלטפת את הזרג שמעולם לא נימול, שולפת אותו מנדנו מתכופפת מנשקת ומלקקת. אלכס התפשט גם הוא, ולהפתעתה גם הוא לא נימול, צירוף מקרים משונה, חשבה לעצמה והחלה מעסה גם את הזרג של אלכס. הזקפות של השנים הופיעו מהר ואפשרו לה להתענג ולענג. הם היו גדולים ועבים, ומילאו את פיה עד שכמעט לא יכלה להניע את לשונה בחלל הסגור. לכן היא הוציאה אותם בכל כמה תנועות, ליקקה ומצצה, נישקה וטעמה. אלכס שלח את ידו אל מפשעתה והחל לענג את הדגדגן והנרתיק שהיו רטובים מתאווה. תני לי לזיין אותך ביקש, ואודליה הפנתה אליו את ראשה, שולפת את הזין של מרוואן מתוכו ואמרה, בבקשה, בשביל זה באנו.

הם זיינו אותה עכשיו בפה ובכוס המגורה שלה. אודליה חשבה על הנימפומנית שהסתתרה בגופה במשך שנים כה ארוכות ועל כך שלא נהנתה כל כך ממין כל השנים הללו. היא מצצה את מרוואן והוא מצידו נע בתוכה מעמיק את החדירה וגורם לה להשתנקויות מדי פעם. כשהרגישה אודליה שהוא עומד לגמור עצרה. היא סימנה למרוואן לשבת על הספה, עלתה ושיפדה עצמה על הזרג הלוהט שלו, חשה אותו עולה בתוכה ללא סוף. הוא מילא את כולה. ואז אמרה לאלכס, אתה תכנס אל התחת שלי.

אלכס הביא שמן וזילף על הרקטום של אודליה, הנוזל הנעים שירד בין פלחי עכוזה גירה אותה מאוד. אלכס פילח את ישבניה והחל חודר אט אט. אודליה התמכרה לתחושה שהחלה ככאב קל והפכה עד מהרה לתענוג אדיר. היו בתוכה שני זרגים גדולים, שנעו בתוך גופה בחוסר תאום כשהם ממלאים חללים בתוכה ומעניקים לה תחושות שלא הכירה. מרוואן אחז בשדיה מוצץ ונושך ואלכס שלח אצבעות אל הדגדגן שהיה רטוב ונעים למגע. אודליה החזיקה את עצמה מתמכרת לתנועה ולתחושות בתוך גופה, ומצפה לאורגזמה שתבוא. היא עצמה עיניה וכיווצה את מצחה בריכוז גונחת וכמעט צורחת בעונג ואז הן הגיעו, סדרת אורגזמות ארוכה שכאילו היו משולבות זו בזו.

שני גברים נעו בתוכה במהירות ועצמה שהביאו גם אותם לגמור כמעט ביחד. אודליה המוצפת בנוזלים שלהם, גופה רועד אחרי האורגזמות האדירות, נשקה להם ושחררה אותם לעבודתם.

3 מחשבות על “תשלום חובות – חלק 2”

    • מחרמן, מחכה להמשך, לנה ואודליה מזדיינות מול העובדים.

      הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)