תשלום חובות – חלק 1

אודליה עצמה את עיניה בריכוז, מנסה למצות את התענוג, ירכיה עולות ויורדות על הזרג הזקור בתוכה, והתכווצויות יורדות במורד בטנה ומכווצות את האגן המפושק על גופו של עבד. היא הזיעה בחדר למרות המיזוג שפעל, אגלי זיעה ירדו מצווארה אל שדיה שקיפצו ורטטו מהתנועה ומהרעד שהציף את גופה. ידיו החסונות של עבד אחזו במותניה וסייעו לה לעלות ולרדת בקצב אחיד עם תנועתו שלו. הפטמות שלה היו זקורות וציפו למגע אצבעותיו המחוספסות של עבד, ידי מוסכניק קשות וחזקות. היא שלחה אצבע אל הדגדגן הנפוח שלה והוסיפה עונג משל עצמה, מה שהביא אותה לאורגזמה אדירה, גניחה רמה נמלטה מגרונה, ועבד שזקפתו הקשה פילחה את הכוס המגורה של אודליה גמר גם הוא תוך גניחה ושפריץ אדיר של זרע שמילא את גופה של אודליה. אודליה רעדה בעונג, רכנה אל פניו של עבד, נישקה על לחיו ואמרה לו: זהו חביבי נגמר, עכשיו תחזור לעבוד.

הם קמו מהספה, אודליה נכנסה אל המקלחת לשטיפה מהירה, ועבד התלבש וחזר אל הפנצ'ריה, חיוך של עונג וסיפוק מרוח על פניו.

אודליה התלבשה במדי המוסך ויצאה אל המטבחון כדי להכין ארוחת צהרים לעובדים.

הכל החל כאשר אודליה הופיעה יום אחד במוסך כדי לסגור את החובות שהותיר בעלה בפשיטת הרגל של העסק שלו. המוסך, בבעלותם של יוסי ולנה בר. הוא טברייני ממשפחה ותיקה והיא בת לעולים שהגיעו ארצה מרוסיה ב שנות ה90. המוסך של יוסי ולנה נמצא לא רחוק מטבריה, ועובדים בו אסירים בשיקום מכלא סמוך. אין שם אנסים ורוצחים, אין סוחרי סמים ופדופילים, יש אסירים שנשפטו על עבירות קלות, וזה להם המאסר הראשון. יוסי ולנה בשנות הארבעים המוקדמות לחייהם, הם זוג יפה. יוסי נחשב "חתיך הורס" בין מכריו, גוף חטוב, גובה 175, שיער כסוף ופנים יפים. לנה יכולה לענות להגדרה MILF. 170 ס"מ גוף חטוב (לא רזה), שדיים טבעיים מלאים ואפילו די זקופים, מותניים צרות, רגליים ארוכות וחטובות, כמעט תמיד מבצבצות מחצאית מיני קצרה או מכנסיים הדוקים, תמיד על עקבים גבוהים. שיערה החלק והארוך, בלונדיני טבעי, אסוף לאחור ומדגיש את פניה היפיפיים.

אודליה הגיעה אל המוסך כשהיא לבושה במכנסי ג'ינס הדוקים נמוכי גזרה, הפירסינג בטבורה מציץ מדי פעם מתחת לחולצת המשי הקצרצרה שלבשה, שדיה מרימים אותה, את החולצה, והיא תלויה עליהם ברישול. היא נכנסה אל המשרד ופגשה בלנה, ובקשה לשלם את חובו של בעלה. לנה בדקה במחשב ואמרה שהחוב כרגע עומד על 15,000 ₪ במזומן או באשראי. אודליה אמרה שאין באפשרותה לשלם סכום כזה ובקשה לפרוס אותו ל 10 תשלומים, לנה חייכה אליה בבוז ואמרה מזומן או כלום. אודליה התעקשה שסכום כזה אין לה והיא חייבת לקבל פריסה. לנה קראה ליוסי, כדי להיוועץ בו. יוסי אמר לה שהוא מוכן לתת לה לשלם בארבעה צ'קים כי הוא רואה את המצוקה, ואודליה חזרה שוב על טענתה שסכום כזה אין באפשרותה להוציא כל חודש.

לנה שכל אותו הזמן לא הורידה את מבטה מאודליה, מודדת את גופה ואת קימוריו, ומפשיטה אותה בדמיונה, נגשה אל אודליה, הושיטה יד אל סנטרה, הרימה אותו מעט ואמרה, יש לי רעיון. מה הרעיון? שאל יוסי, ולנה אמרה לו, אודליה תעבוד אצלנו. מוכנה? היא שאלה את אודליה, ואודליה בחולשתה, הנהנה בחיוב. מה עלי לעשות כאן? שאלה אודליה, ולנה אמרה לה: את תהיי אחראית על האוכל של הצוות ועל משימות מיוחדות נוספות. את יודעת לבשל? שאלה לנה ואודליה הנהנה בבטחון, אני בשלנית טובה. ומה הן המשימות הנוספות? שאלה אודליה בחשש. לנה הקיפה אותה בשני צעדים, נעמדה מאחוריה, חבקה את מתניה בכח ביד אחת מצמידה את גופה אל גופה שלה, ואת ידה השניה שלחה חיש אל מתחת לחולצתה של אודליה במעלה בטנה, מלטפת ומגששת אל שדה הימני. אודליה ניסתה להתחמק, אבל אחיזתה של לנה היתה חזקה ובוטחת מה שהצמית את אודליה. יוסי קרב אליה מלפנים, ונשק על שפתיה, מעוניינת? שאל. אודליה היתה לכודה במלכודת ללא מוצא, מצד אחד, עליה לשלם את חובה, ומצד שני היא הבינה שהזוג הזה הולך לנצל אותה. היא חשבה מה ביכולתה לעשות, אבל אחיזתה של לנה גירתה אותה מאוד, פטמות שדיה הזדקרו ולחלוחית נעימה החלה בנרתיקה, היא ידעה שעליה לסרב, אבל פנטזיית הניצול משכה אותה כפי ששום תרחיש מיני לא משך. היא שאלה בקול רועד, כמה חודשים אעבוד כאן? ויוסי ענה שאחרי ארבעה חודשים היא חפשיה. הם יחשבו עבורה 10,000 ₪ שמתוכם שליש ישמשו את החוב ושני שלישים יהיו משכורת עבורה. הם ממש היטיבו איתה. היא היתה מבולבלת אבל חשה שיש לה כאן מוצא מהיר יחסית ושכר גבוה ממה שהיא מרוויחה כרגע. יוסי ולנה החתימו אותה על מסמך שהיה מעין חוזה וחייב אותה לנצור ולא לגלות לאיש את שהיא עושה במסגרת העבודה, והבטיח את שכרה. לאחר שסיימו, לקחה אותה לנה איתה אל העיר כדי לקנות עבורה מדים. אודליה חשבה על בגדי עבודה כמבשלת, אבל מהר מאוד גילתה שהחנות היא חנות ללבני נשים והמדים הם לבוש סקסי… משם הן הלכו לסניף סקס סטייל, כדי לקנות עוד כמה פרטי לבוש וחזרו אל המוסך. במוסך הוגשו לה מדי המוסך, חולצה אחידה שאיתה הלכו כל העובדים ומכנסיים, שאתם היא לא חייבת לבוא, כך אמרה לנה. מחר בבוקר, כשתבואי, עלייך להכין ארוחת בוקר קלה, וכשייכנסו העובדים, לבחור לך את מי את מפנקת. עלייך להודיע לו שהיום תורו, והוא יישאר כשכולם ילכו. אודליה היתה בהלם, מה אני זונה של כולם? שאלה, ולנה השיבה כן, זה הסיכום בינינו, מתחרטת? אבל הם אסירים, אמרה אודליה, אל תדאגי השיבה לנה, הם לא מסוכנים, שפוטים על עבירות קלות, וחוץ מזה יוסי ואני נראה אתכם כל הזמן בטלויזיה במעגל סגור, כך שאם משהו יישתבש, אנחנו כאן.

למחרת הגיעה אודליה לבושה בג'ינס, חולצת המדים תחובה בתוכם, היא נראתה טוב, ולמרות החשש, התרגשה מאוד. היא הכינה את ארוחת הבוקר, הגישה אותה ותוך כדי ההגשה נגשה אל עאדל, בחור כבן 40 גדול מידות ושרירי ביותר, זיפים על פניו והחולצה מתוחה על שריריו ומדגישה אותם. אתה תשאר לעזור לי היום, לחשה על אוזנו, תכנס חמש דקות אחרי אל חדר המנוחה.

כשכולם סיימו לאכול, והיא ועאדל סיימו לפנות, היא נכנסה אל חדר המנוחה, נגשה אל המלתחה שבפינה, פשטה מהר את בגדיה ולבשה בייבי דול מתחרה אדומה עם חוטיני תואם. היא נעלה בחזרה את נעלי הפלטפורמה הגבוהות, והתיישבה על הספה בתנוחה מגרה. עאדל נקש על הדלת, והיא אמרה כן. הוא נכנס, והיה המום מהמראה. תנעל את הדלת בבקשה, אמרה לו וקמה לקראתו.

מה זה עאדל שאל בחשש, פוחד שטמנו לו מלכודת, אני כאן בשבילך אנפפה אודליה בקולה והתקרבה אליו. הגוף שלי יפה? שאלה. היא היתה כמעט בגובה שלו בזכות הפלטפורמות והתקרבה עד ששדיה נגעו בחולצתו המתוחה. מגע שריריו היה נעים לה, חזהו היה קשה כמו פלדה, היא הניחה יד על לחיו ואמרה, קח אותי, תזיין אותי, אני הזונה שלך. השילוב של העירום של אשה יהודיה, מדברת אליו בגסות ומתחננת שיבעל אותה פעלו מייד. הוא נצמד אליה והיא יכלה לחוש בזקפה האדירה. כל המצב היה בעיניה כמו חלום רטוב והיא רצתה אורגזמה כאן ועכשיו.

אודליה שלחה יד אל מכנסיו של עאדל, פתחה את הרוכסן והוציאה אל החופשי את הזקפה שלו. היה לו זין ענק, זה חירמן אותה עוד יותר. עאדל שלח יד אל אחד השדיים מועך וממזמז, ואודליה התמכרה אל ריח הזיעה החזק שעלה ממנו. היא ידעה שאחרי זמן כה רב ללא מין הוא יגמור בשניה, וכך באמת היה, הוא התיז אל תוך ידה מטעני זרע אינסופיים, אבל אז ידעה אודליה, עכשיו את הפעם השניה והשלישית היא תנצל כדי לגמור בעצמה. היא התישבה על הספה והרתה לו לעמוד על ברכיו מולה, היא פישקה את רגליה והוא חדר אותה ותנופה ובעוצמה שהכאיבו לה, אבל בה בעת הסבו לה הנאה אדירה. עאדל החל לנוע בתוכה, בכח אדיר ובהתמדה של ספורטאי. הנרתיק שלה היה רטוב ונפוח, הדגדגן שלה בצבץ מבין קפלי העור, והחיכוך שלו בתוכה גרם לה עונג אדיר. היא גמרה 3 או 4 פעמים עד שהוא גמר שוב ממלא אותה בזרע חם וסמיך. אודליה התביישה במחשבה שעברה בראשה… אני אוהבת את זה חשבה, והורתה לו לעמוד כדי שתוכל למצוץ את הזרג הענק שלו. הוא החל נע בתוך פיה, לא מאפשר לה כלל ללקק ולפנק, רק דפק אותה עד שגמר שוב. אודליה בלעה כמות אדירה של שפיך חם וסמיך, ונשקה את הזין האדיר תוך שהיא  מביטה על השעון שעל הקיר, השעה היתה עשר וחצי, והיה עליה להתחיל לבשל. היא נשקה על לחיו של עאדל, הודתה לו והורתה לו ללכת. עאדל יצא, אודליה ניקתה את עצמה, התלבשה ויצאה לבשל ארוחת צהריים.

באותו היום, אחרי ששלחה את עבד בחזרה לעבודה כשישבו לאכול, קראה לה לנה לשבת לידה. הן היו קרובות מאוד ולנה שאלה איך היה. האמת, אמרה אודליה, נהניתי. הן הביטו מקרוב זו על זו, ולנה שלחה יד מתחת לשולחן מגששת אל מפשעתה של אודליה. אודליה מצידה פישקה עוד את ירכיה מזמינה את לנה בתנועה שלה להעמיק את הליטוף. הן חייכו זו אל זו ואודליה ציפתה בקוצר רוח למפגש עם לנה.

, בשעת צהרים מאוחרת, נכנס אל מטבח המוסך נער כבן 16 עם תרמיל בית ספר תלוי על כתפו ברישול, וניגש לשתות מים בקולר שעמד על השיש. אודליה ניחשה שמדובר בבנם של לנה ויוסי, ולא אמרה דבר. הוא יצא מחדר האוכל ונגש אל המשרד. כששאל את אמו מי היא העובדת החדשה, ענתה לנה שזו המבשלת החדשה שהביאו. נראית טוב ענה תום, ולנה חייכה אליו. מוצאת חן בעיניך? שאלה לנה, ותום ענה נראית פיגוז. לנה יצאה מהמשרד, וחזרה כעבור מספר דקות, בוא תום, בוא תעזור לי רגע.

הם נכנסו אל חדר המנוחה, ושם על הספה ישבה אודליה, חלוק שקוף פרחוני לגופה, ומתחתיו היא עירומה. בוא תומי, תתכבד, אמרה לנה. תום היה חסר מילים, גרונו ניחר והוא היה נבוך. לנה לא חיכתה לו, היא הושיטה יד לאודליה, משכה אותה לעמידה, ושאלה, מה את אומרת על תום שלנו, נכון חתיך? אודליה חייכה, ונגשה אליו, בוא מתוק, תן לי לפנק אותך, היא סובבה אותו עם הגב אל הספה, דחפה אותו לישיבה, והגישה אל פיו שד מלא ומגורה דרך החלוק השקוף. שפתיו נסגרו על הפטמה, לוחצות ומוצצות. אודליה התחממה, היא נעמדה על ארבע מולו, מאפשרת ללנה לפתוח את מכנסיו ומשחררת לחופשי את הזרג שלו. לתום לא היה זין גדול במיוחד, 18-19 ס"מ אבל הוא היה עבה ומילא את פיה של אודליה. היא עלתה וירדה עליו עם פיה מלקקת ומוצצת, ומדי פעם מוציאה אותו כדי ללקק ולנשק. תום היה חרמן והרגיש שהוא תיכף גומר, אודליה יכלה לחוש את הדבר גם כן והפיקה ממנו את אותה טיפה ראשונה, טועמת אבל לא מאפשרת לו לגמור עדיין. כל הזמן הזה, מאחוריה טיפלה באודליה לנה. היא החדירה זוג אצבעות אל הנרתיק הרטוב, פותחת אותו ומגרה אותו, וכשהרגישה שהיא מוכנה, נעמדה מאחורי אודליה והחלה מלקקת את ערוותה. הלשון של לנה היתה קשה וחטטנית, הדגדגן של אודליה הגיב מהר ובעצמה. אודליה היתה עכשיו מיוחמת כמו כלבה, היא רצתה שיזיינו אותה בכח. היא קמה והתישבה על הספה מסמנת לתום לחדור אליה, כן ככה בתנוחה המסיונרית תום החל מזיין אותה, הנרתיק שלה היה מלא כולו בזרג העבה שלו, השפתיים מלאות הדם בערו בתאווה והדגדגן שהיה גם הוא נפוח ורטוב נצץ בכל פעם שתום הוציא את עצמו מתוכה. מעליה עמדה לנה עכשיו כבר עירומה והגישה לה את הנרתיק שלה. אודליה שלחה לשון חוקרת אל תוכה והחלה מלקקת במרץ הערווה והדגדגן של לנה תפחו לממדי ענק ואודליה יכלה ממש לשתות את מיצי התאווה ששלה. אודליה היתה באקסטזה, גופה רעד וקיפץ לשונה חודרת את לנה שגם היא כבר היתה מגורה מאוד ובתוך זמן לא רב גמרו השתים בסנכרון מושלם. תום עוד לא גמר, ואודליה שרצתה דוגי עצרה הכל ועמדה על ארבע. תום חדר אותה מאחור מפלח אות גופה בתנועות ארוכות ומביא אותה שוב אל אותן התכווצויות במורד ביטנה אשר בישרו על בוא האורגזמה הבאה. ידיה מועכות את שדיה של לנה ולשונה חודרת אל מעמקי הנרתיק של לנה.

האורגזמה לא אחרה לבוא… זה היה אלוהי, אז השכיבה אודליה את תום על גבו, וינקה את הזרג שלו עד לבואם של מטחי הזרע הצעיר והטעים שלו.

5 מחשבות על “תשלום חובות – חלק 1”

 1. אמא ובן בבת אחת
  זה משהו
  מחר כנראה תביא לו את יוסי
  ואחר כך עוד כמה עובדים

  הגב
 2. סיפור יפה מאוד כתוב נהדר עם עלילה קולחת.
  רק רציתי לתקן עובדה קטנה:
  זיין של 18-19 סנטימטר הוא לא גדול – הוא ענק.
  פין ממוצע בזקפה הוא באורך 13 ס"מ.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)