תמר 3 – השחרור

לתחילת הסיפור

לא משחרר

הוא לקח אותה ברכבו לים, עצר במקום חשוך ושאל אם מתאים לה באיזור זה.
"השתגעת !?", היא אמרה, "לפעמים מכוניות עוברת כאן, וגם אנשים או זוגות…".
הרכב המשיך לדהור במהירות ועלה מן הים לכיוון צפון, עליות מורדות ובמפרים עד שנעצר במקום חשוך ואפלולי מלא חולות באמצע שומקום ומסביב הייתה צמחייה סבוכה.
"לכאן אף אחד לא יגיע..", הוא אמר והשכיב את המושב שלה.
הנהג יצא מדלתו ונכנס מהדלת שלה מהמושב לידו. הוא הרים את החצאית ובדק את הביריות השחורות שלה, "יפה בדיוק כפי שביקשתי, וללא תחתונים.. אחלה", אמר והוריד לגמרי את חצאיתה. הוא הביט בכוס שלה וברגליה היפות שיצאו מישם וניגש לפרום את כפתורי חולצתה הכחולה גם לפי בקשתו.
חזיית תחרה שחורה ושקופה כיסתה את שדיה גם בהתאם לבקשתו. הנהג הצמיד את פיו לפטמה השמאלית ונישק אותה בצרפתית ארוכה עד שהתעייף. עם ידיו הוא ליטף לה בשפתי הפות והחדיר מעט את אצבעותיו, כשהסירה את ידיו מהכוס שלה, היא החלה להרגיש את איברו נכנס אליה לאט לאט ועד הסוף, וממשיך להיכנס ולצאת במקצבים משתנים.
"אולי תסתובבי קצת על הבטן בבקשה", הוא אמר והיא הסתובבה וציפתה לבאות.
היא הרגישה ואת גופו נצמד אליה והוא החל בחדירה אחורית מקצבית, בידיו תפס חזק את בטנה ואחכ עבר לציצים שלה.
"אני מצטער תמר, אני פשוט מאוהב, קשה לי להפסיק. אני עדיין צופה בסרטונים שלך עם הבחורצ'יק ההוא, נדלקתי כבר בפעם הראשונה …", אמר לה שי והזכיר לה את עידן.
תמר נזכרה בעידן החביב שהתחיל בכל המאומה, למרות הכל, היא לא מצטערת על שהכירה אותו, והייתה חוזרת על הכל, למעט הסקס שעשתה בביתה שלה, לולא הסקס בביתה לא הייתה מגיעה ליצור הזה שדופק אותה מאחורה בעל כורחה. שי הבטיח לה אירוע חד פעמי מאז שנתפסה במצלמות שלו בביתה לפני כחודש, אבל הוא הפך את האירוע לרב פעמי ובלתי עציר וזה כבר הזיון החמישי שלו. כל פעם הוא מבטיח שזה אחרון וקובע מפגש נוסף עם איום. תמר המשיכה לספוג את איברו בתוכה ומצאה פיתרון זמני, היא דמיינה את עידן מעליה וככה החלה אפילו קצת "להינות" מהחדירה מאחור או לפחות לא לסבול יותר מידיי, ולא להרגיש מה מרגישה זונה בעבודה רק שבחינם… פתאום פעילות של שי קטעה את מחשבתה ברגע אחד.
"אתה בתחת !!!", היא אמרה בעצבים ולמזלו הוא לא ראה את פרצופה הכועס.
"אני יודע מאמי, עכשיו בתחת ומהיום לא תראי אותי יותר וזו הבטחה", אמר ברוגע ובשקט והמשיך לחדור אליה לתחת. היא נזכרה שבעלה רצה לפני שבוע בתחת והיא סרבה ועכשיו כאילו כעונש מבעלה אדוארד, קודחים אותה בתחת בכפייה.

שי החל לגמור אבל לא יצא מימנה, הוא נהנה לגמור לה בתחת היפה שלה ולמלא אותה בחור.
בסיום האירוע, היא נלקחה הביתה בחזרה ולא יצאה מהמקלחת עד שהרגישה כעבור שעה שהתחת שלה נקי לחלוטין משאריות הזרע של הגשש – בלש – מושחת.

היאכטה באילת

תמר התרגשה נורא, מאז החוויה המהנה שחוותה עם בנה החורג – אורן. הקשר בניהם קצת קצת התרופף. היא הבינה, שאורן חש אשמה על כך, שהיא הייתה שיכורה והוא היה בשפיות זמנית, ולכן, כאילו ניצל את מצבה. האשמה והבושה חשבה תמר, גרמו לו לעזוב את הבית עם שחרורו מהצבא, ולעבוד בעבודה מועדפת במלון באילת. מאז הבטיחה לעצמה תמר שאפילו אם בנה החורג ירצה לשכב עימה, היא לא תסכים ותתגבר על הפיתוי. עכשיו שהם הוזמנו לבקרו באילת לראשונה, תמר חשה בהזמנה זו, שהאשמה והבושה קצת ירדו מימנו…
המאזדה החדשה שקנה אדוארד לפני כחודשיים דהרה בכביש ותוך 5 שעות הם הגיעו, כשלתמר זה הרגיש כמו יממה מרוב התרגשות.
אורן נישק וחיבק את אביו ואימו. תמר חשה את איברו מזדקר קצת כשחבקה אותו אבל לא התרגשה ולא התייחסה לעניין, שלא יתבייש חלילה ויעלם לה פתאום בשנית לאחר מפגש מרגש זה. נראה כי אורן גדל קצת ונהיה יפה יותר, יותר יפה מעידן שמזכיר אותו. אדוארד הזמין את כולם ליאכטה שהשכיר, ולאחר ששתו ונהנו, אדוארד התלבש בחליפה צלילה, אורן עזר לו עם ציוד הצלילה ואדוארד וחברו קפצו למים לצלילה במי ים סוף היפים.
המתח בן תמר לאורן, שנשארו לבדם על היאכטה, הגיע לשיאים חדשים. תמר הביטה בו, והרגישה, שהוא מביט בבגד הים שלה ובגופה כאילו היא חפץ. במקום להתעצבן זה גירה אותה. "תקשיב אורן, בני היקר, אני ממש מצטערת ותשכח מה שהיה בנינו אני אמך ואתה בני ואין לי מישהו יקר מימך בעולם…", היא אמרה לו והמשיכה להביט בעיניו הנוצצות.
"אבל את לא אימי, את גידלת אותי מגיל 13 ואז הייתי ממש זר למשפחה שלכם", אמר לה אורן והמשיך, "בכל אופן אני לא מפסיק לחשוב על מה שהיה וחולם על זה בלילות, את יפה ומאוד מגרה אותי, גם הסקס שהיה זרם ממש", הוא אמר באומץ ובמהירות לפני שלא יוכל להוציא זאת מפיו.
"אז למה ברחת מהבית?", הקשתה עליו תמר.
"כי לא הייתי מתאפק להיות אתך, וזה כבר לא מוסרי לך ולאבא…בכל זאת, גידלתם אותי כהורים", אמר ופרט עוד קצת ..
תמר לא הפסיקה להביט בעיניו, והוא החזיר לה מבט. הם ישבו במרחק של כ-2 מטר ותמר התקרבה אליו וישבה על ברכיו. את שפתיה היא הצמידה לשפתיו, את לשונה היא הצמידה ללשונו ומבלי לדבר יותר הם התגפפו והתעלסו אחד עם השניה…
את השפתיים הללו אורן רצה והשתוקק אליהם מאז שעזב את הבית, מגע שפתיה של תמר הרגיש לו כחלום שהתגשם והלשון החלקלקה שלה זה חלום שני שמתגשם.
תמר עברה לצווארו ולבטנו ונעצרה על איברו, את בגד הים פשטה והחלה ללקק ולמצוץ לו את הכובע ואז המשיכה לכל הזין. אורן הרים את ראשו לשמים כאומר תודה.

הוא תפס בחזה שלה ובבגד הים שלה ומשך אותו למטה, שדיה המחוטבות והמלאות נפרסו החוצה במלוא הדרם. הוא תפס אותם בידיו ומישש כל אחד ואחד במלוא תשומת הלב.
תמר הייתה מושלמת, אורן הביט בה בהערצה ובתשוקה חסרת מעצורים. גופה השטוח, ישבנה המעוגל בשלמות מעודנת רגליה הדשנות והמלאות בדיוק כמו שצריך לאישה יפה וסקסית בו זמנית, שיערה הארוך החום והחלק הכל היה מושלם אצל האמא המאמצת שלו 'לשעבר' …
"את כל כך יפה וסקסית לא נורמאלית", אמר לה אורן והתגבר על הבושה.
תמר התרוממה והסירה את תחתוני הבקיני שלה. אורן הביט לה בכוס, המחמאות והמבטים גרמו לה להפר את ההבטחה שלה והיא התיישבה לו על הזין. הוא נהנה להביט באיברו חודר ומחליק אליה פנימה. החלום הנוסף והכי טוב שלו גם הוא התגשם לו בדיוק ברגע זה..
הוא הכי אהב את סימני התחתונים שעל ישבנה ושדיה שמראים את צבע העור היותר לבן שלה מאשר גוון עור המוקה, שיש לה כעת.
הפחד להיתפס על היאכטה, המקום והמין האסור הזה ריגש אותה במיוחד, תמר זזה עליו ימינה ושמאלה למעלה ולמטה ואז קדימה ואחורה מבלי להתרומם, תוך כדי תנועה בשליטתה המלאה וכשהזין בתוכה עמוק. היא נזכרה איך צפתה יחד עם עידן בחברתה – אנה מזדיינת על יאכטה, שעוגנת בחוף בדיוק בתנוחה זו במסיבה השנתית האחרונה. בתנוחה ובתנועה שלה קדימה ואחורה כשהזין האסור נמצא קבוע בתוכה ויחד עם הסצנה והזכרונות הצליחה להגיע לגמירה והנאה עם אורגזמה משודרגת חזקה ועוצמתית במיוחד, שלא הכירה בעבר..
תמר המשיכה לזיין אותו וצפתה למספר 2, שדיה הגדולות קפצו מול פרצופו של אורן שליקק אותם מידי פעם ונשך קלות את פטמותיה …
"תפרוק בפנים!", היא ציוותה עליו תוך כדי תנועה וגמרה בפעם השנייה רק שהפעם ביחד איתו. כשגמר הוא תפס חזק בשדיה, האיסור והסיטואציה החלומית והבלתי נתפסת גרמה לכל גופו לרעוד כשגמר בתוכה פעם שנייה סה"כ עד כה.

תמר נכנסה למים להתנקות וכשחזרה לבשה את הבקיני בחזרה והצטרפה לאורן במיטה משוקעת בצידי היאכטה.
"ווי, אני מקווה שלא הכנסתי אותך להריון", הוא אמר בשקט.
"לא אין מצב, אתה יודע כמה שנים אני מנסה להביא ילד .. למרות שאולי הבעיה אצל אדוארד ואז יש מצב שאני….אבל הסיכוי קלוש ובמיוחד עכשיו שאני הייתי למעלה ..", היא הרגיעה אותו. אורן הבין שתמר היא הסקס המושלם עבורו, הוא היה עם מספר נשים בחייו אבל עם תמר הכי זרם לו והכי ריגש וחישמל אותו כהוגן.
הטלפון שלה צלצל והיא ענתה בזריזות ובשמחה רבה לאחר שהייתה מאוד מרוצה מההנאה שחוותה הרגע באיסור עם בנה המאומץ.
השמחה הפכה לכעס כששמעה את שי על הקו מבקש לפגוש אותה פעם נוספת.
"אני באילת חמוד עם בעלי עד שבוע הבא, רוצה לבוא לפגוש אותנו פה?", היא שאלה ושי סיכם ב-"טוב נדבר", וניתק.
לאחר חקירה של אורן, סיפרה לו תמר על הסחיטה של שי הבלש, הוא רוצה לבלות איתי כל שבוע מאז שתפס אותי מתנשקת עם איזה בחור במסיבה השנתית שלי עם אנה ואתי.
"הוא מזיין אותך !?",, שאל אורן כקובע עובדה.
"לא מה פתאום!, רק ממזמז אותי מידי פעם..", היא שקרה כדי שבנה לא יחסל את הבלש.
"האיש נשוי?", חקר אורן, "אמר שגרוש", היא השיבה לו את מה שידעה.
אורן ביקש פרטים וכתובת ואמר שיפתור לה את הבעייה …

עידן חוזר לתמונה

עם חזרתה מאילת קבלה תמר הודעה מעידן, היא התרגשה והתחרמנה נורא, והוא ביקש לדבר וכשקיבל אישור הוא הרים טלפון.
הוא סיפר לה שבסוף לא התחתן ועזב את ארוסתו והתגעגע אליה נורא, ואם אפשר לפגוש בה עוד היום בערב. תמר הסכימה, פטמותיה הזדקרו והיא דמיינה אותו כבר מחדיר את שרביטו ליער שמחכה לו אצלה כבר כמעט שנה.
תמר יצאה מהמקלחת ולבשה בשמלת המיני החדשה שקנה לה אדוארד ליום הולדת האחרון.
היא פגשה את עידן במשרדו , עידן הפך מנהלך בחברה שעבד בה ותחתיו יש כעת 15 עובדי מכירות בניהולו.
תמר נתנה לו צרפתית והתיישבה מולו כשהיא מחכה לבאות. היא אהבה הפתעות בחיי הסקס שלה וזה החל מאז שפתח אותה עידן ושחרר אותה לגברים אחרים.
עידן יצא ממשרדו לכמה דקות וחזר בליווי גבר צעיר גבוה וחתיך למשרדו. הוא נעל את החדר והציג בפניה את התעלומה.
"זהו מוטי, בחור צעיר יפה חושני מפנק ורווק כמוני, אנחנו רוצים לפנק אותך, פינוק שלא תשכחי לעולם, אבל העניין תלוי רק בך..", הוא אמר בחוצפה ובתעוזה יתרה.
תמר הביטה וחשבה עם עצמה, 'מה זו החוצפה הזו, נעלם לתקופה ארוכה ופתאום רוצה אורגיה בחברת גבר זר שאיני מכירה'.
מיצד שני, מאז שעידן שחרר אותה לבגוד ולהיפתח למיניות שלה יותר היא חשבה שהרעיון דווקא מעניין ופטמותיה שוב הזדקרו ואף בלטו קצת דרך השמלה בגלל חזיית התחרה השקופה שלה. "אוקיי ננסה, נראה מה אתם יודעים לעשות …", היא השיבה וחשבה עם עצמה, שמכסימום תפסיק הכל אם לא יראה לה משהו.
תמר התיישבה על הספה ושני הגברים התיישבו לצידיה, עידן נשק לה ראשון ומוטי מזמז מאחור, תמר הסתובבה למוטי וקבלה צרפתייה ארוכה גם מימנו.
החרמנות של הגברים עלתה מדרגה, עידן ומוטי החלו להפשיט אותה בגד אחר בגד וכל אחד בתורו. תמר הרגישה כאילו מקלפים אותה לפני שאוכלים אותה, והעניין וחימם אותה יותר.
עם החרמנות היא החלה לדמיין את ההמשך, בשעה שהפשיטו אותה היא דמיינה את מוטי כבר מפרק אותה מלמטה ואת עידן מאחוריה כשהם מכניסים לה בתורות, ואולי אפילו שיתנו לה קצת בתחת, וימלאו לה אותו בזה אחר זה. עם שי זה היה נורא, אבל בטח כאן בהסכמה ובסיטואציה זו, זה יהיה מהנה הרבה יותר. ובכלל בטח יתנו לה לקבל 2 איברים אחד בפות ואחד בתחת וככה יגמרו איתה. לקבל 2 איברים בו זמנית מ-2 חתיכים נשמע לה כרגע דבר מהנה בתור אירוע חושני חדש עבורה. תמר הייתה עירומה ומוכנה לכל תרחיש אפשרי היא הביטה ב-2 הגברים וצפתה לבאות, היא אהבה הפתעות לא צפויות והייתה מוכנה לכל.
הטלפון של עידן שהיה בקצה הספה חייג לפתע ועל הצג היה רשום "אשתי היפה", תמר קלטה את העניין הבינה שעידן כבר התחתן, התעצבנה, נתנה לעידן סטירה מצלצלת, התלבשה וחזרה הבייתה.

השחרור

אנה ותמר הזמינו סופ"ש במלון בכינרת לכבוד יום הולדתו של אדוארד. אנה ובעלה לקחו חדר קטן ותמר הזמינה סוויטה מלכותית עם ג'קוזי וסלון לכבוד יום הולדתו של בעלה המקסים.
"תקשיבי אנה, פנתה תמר לחברתה הותיקה, אני חייבת לספר לך משהו, זוכרת את עידן מהמסיבה השנתית האחרונה, זוכרת ששמרתי על עצמי כמו תמיד?…"
"בטח זוכרת אמרה אנה, "גם הרווחתי עלייך 300 ₪ מבעלת המקום כזכור לי, כי התערבתי איתה, שתשמרי על עצמך, והיא חשבה שאת תתפתי ותפלי לקסמיו של עידן והבחורצ'יק יעשה אותך. העידן הזה נחשב לזיין מקצועי שמה לטענתה וכל שבוע עוקץ אישה אחרת.."
"אז זהו, שבסוף למחרת כן הזדיינתי איתו ועוד בבית שלי…ולאחרונה יש איזה בלש שצילם אותי בהזמנת אדוארד, שם לי מצלמות בבית ומא הוא סוחט אותי מינית באיום של הפללה שלי לבעלי, כפי שהיה כבר צריך לעשות מזמן …", אמרה לה תמר.
"ווייי", אמרה אנה, "מזל שהזדיינתם רק למחרת…"
תמר חייכה קצת ועקמה פרצוף על כך, שהיא מספרת לה דברים איומים וחברתה חושבת רק על ה-300 ₪ המזויינים שלה …"לפני שבועיים הוא זיין אותי בתחת, יותר נכון אנס אותי!", הוסיפה תמר בשביל לשנות את גישתה של חברתה לעניין…
"וואוווו מניאק גדול, תראי, גיא בעלי שוטר בכיר, תני לי פרטים וכתובת וטלפון של הבלש המנוול הזה ואני אטפל בו ..", אמרה לה אנה וסגרה לה את הנושא.
ובדיוק קבלה תמר טלפון מבנה אהובה והמאהב שלה – אורן …
"השי הזה הוא גבר נשוי, יש לו 3 ילדים לאשתו קוראים מאיה, אם יתקשר שוב תאיימי עליו שהכל עובר למאיה…", אמר לה אורן.
"יופי פתרנו לך כבר בעייה אחת", אמרה לה אנה לאחר ששמעה את השיחה והוסיפה, "בעצם זהו אין כבר בעיות …תגידי לי אם תרצי נדבר עם גיא וניכנס בו קצת יותר כנקמה ראויה לאיש השפל הזה…"
תמר חייכה חיוך רחב, סופסוף נפטרה מהגשש בלש הסוטה הזה ואז הוסיפה לתמר:
"תראי, ראיתי אותך ביאכטה במסיבה השנתית, זה גירה אותי נורא, ואני רוצה שתפנקי את אדוארד כמתנת יום הולדת וככה שנהיה תיקו עם הבגידות שלי. עידן שחרר את שלו בתוכי ושחרר אותי לגברים אחרים. מאז אני חופשייה ופתוחה לעולם, עידן פתח אותי בכל המובנים. ובעלך השוטר גם מוצא חן בעיניי, במיוחד עכשיו שאמרת שהוא שוטר, אפשר פשוט להתחלף, קחי את בעלי ותני את בעלך מה שנקרא חילופי זוגות בטעם טוב …"

הם ישבו בארוחת בוקר של המלון. אנה דברה עם אדוארד ברוסית והציעה לו להתחלף בזוגות לפינוקים וריגושים חדשים. אדוארד חשב שתמר מנסה אותו וסרב.
"לא חייב להזדיין", אמרה לו אנה והוא שתק.
גיא נענה להצעה של אנה שהעבירה לכולם והוסיף שלכל אחד יש שעה לבילוי זוגי אבל ללא מין מלא כלומר, ללא חדירה בשביל לכבד את מוסד הנישואים. אנה הזהירה את בעלה, שיעמוד במילתו.

חגיגה במלון

אדוארד נכנס לחדרם הצנוע של גיא ואנה. אנה חיכתה לו במיטה עם שמלת כפתורים אדומה שהזכירה לאדוארד את שנות ה-80 וחרמנה אותו בהתאם. הוא הביט בה, בעיניה הכחולות ובשיער ראשה הבלונדיני והיה מוקסם מיופייה האוקראיני וגופה החטוב והמשורטט.
"אהבתי את השמלה", הוא אמר והיא חייכה.
אנה הייתה ללא חזייה ודרך השמלה, הציצים שלה היו נראים בינוניים בגודלם ועגולים יפים. היא סמנה לו להתקרב ולהשתחרר ולחוות במתנת יום הולדת שלו.
אדוארד נשכב כבקשתה ואנה הסירה את בגדיו. שפתיה של אנה ישבו על שפתיו בהתאמה מושלמת, לשונה ליקקה את לשונו והשתרבבה איתה בהרמוניה נפלאה ועדינה.
אדוארד תמיד דמיין את אנה במיטתו, היה לו קשה לסרב להצעה זו ולגופה, שנצמד אליו ואיברו הזדקר כמו טיל לכבודה. אדוארד פשט את כפתורי שמלתה ונהנה מזיו שדיה שבצבצו מהחצאית עד שיצאו לחלוטין. שדיה נצמדו לגופו ולפניו, הוא ליקק אותם אחד אחד וליטף את אנה בגבה ובשד שלא נמצץ. אנה הסירה את תחתוניו היא נצמדה בגופה אליו ובשדיה, חזרה להתנשק ותפסה לו בזין חזק שלא יברח מימנה חלילה…
תחתוני החוטיני הלבנים שלה דמו לגוון עורה הבוהק ברגליה שנצצו לאור הנרות שהיו בחדר.
אנה ירדה למטה החליקה על בטנו עם פיה וידיה מיששו את רגליו. היא הגיע עד הזין ומאחר והיה לו ריח טוב שמה היא התכופפה עוד והחלה לשאוב לו את קצה הזין.
אדוארד הביט בשדיה יורדות הוא ליטף את אנה בגבה, בבטנה, בירכיה ואז תפס חזק בישבנה. אנה הכניסה לפיה את כל הזין ועלתה וירדה לאורכו. הוא הרגיש שהוא שעומד לגמור וסימן לה והיא סמנה לו בחזרה שזה בסדר, הוא תפס בשדיה חזק והתרוקן לה בפה.
אנה שטפה את פיה ובקשה מסאז', לאחר 10 דקות של מסאז מפנק היא התיישבה לו על הזין, אדוארד עצר אותה, שמא תמר תכעס עליו, וכנראה, שאשתו אף בוחנת אותו, שהרי הם סכמו מראש, ללא חדירה…

גיא נכנס לסוויטה המלכותית של תמר. היא חכתה לו עם שמלה ארוכה וצנועה יחסית והציע לו קפה ועוגה. ריח הבושם שלו קסם לתמר, והוא נראה לה חתיך ויפה יותר מימה שהיה.
לאחר שיחה בת 10 דקות הם עברו לשיחה על חיי המין שלהם, לאחר שהשיחה גלשה למקומות אישיים שאל אותה השוטר באופן ישיר ומלחיץ קצת: "טוב, שניגש להזדיין ..??"
תמר לא התרגשה מהישירות והפתיחות של הגבר החוצפן והמסוקס והשיבה לו:
"לא חייב, תלוי אם אתה יודע לפנק …"
"ברור שאני יודע לפנק, לא ראית איך אשתי מרוצה מימני …?", הוא השיב ללא היסוס.
"לא", היא ענתה, "ותיזהר כי אני אבחן אותך .."
"מבחנים אני אוהב", הוא השיב והיא הורתה לו לשכב במיטה עם תחתונים ולעצום עיניים עד
שתגיד לו אחרת.

תמר התפשטה לחלוטין ונעה לעבר המיטה. היא הורתה לו לפתוח את עיניו וגיא נבהל ונהנה לראות את הכוס שלה מעל הפרצוף שלו. גיא רצה להגיד איזה יופי, אבל תמר ירדה עם הכוס על הפה שלו וסתמה לו אותו. גיא הופתע מאוד מהאומץ העילאי של אישה סקסית ומופלאה זו,
שלראשונה נכנסת איתו למיטה. אשתו כבר 6 שנים נשואה לו וטרם ביצעה מהלך שכזה.

הוא השתמש במיומנויות הירידה שביצע בעבר על אשתו וליקק את את שפתי הפות בעדינות וגם בחוזקה עם פולסים של עוצמה משתנים. תמר נהנתה גם מלשונו ששחקה לה בדגדגן ללא

הפסקה. כשהגיעה לאורגזמה מטורפת היא שבחה אותו על פעילותו ופשטה את מכנסיו. הזין שלו נכנס לפיה. תמר עצרה ואז התרוממה עליו, הזין שלו נכנס לתוכה עמוק. כשעמד להשפריץ היא התכופפה עם הפה מצצה קצת ואז שפשפה ונתנה לו לגמור לה על הפנים.
תמר שבה אליו עם גופייה שמבליטה את שדיה שנראים כאילו רוצים לצאת מישם וקפצו לה תוך כדי הליכה. היא נשכבה ליד גיא, הם נחו קצת מחובקים לטפו אחד את השנייה, דברו על מהות החיים וגיא ביקש לחזור לפעילות.
לאחר מזמוזים קלים תמר נשכבה על הגב ופתחה את רגליה, הוא נשכב מעליה צמוד הרים את גופייתה והחליק את איברו לתוכה תוך שהם מתנשקים ומתגפפים אחד עם השנייה. תמר כרכה את רגליה סביבו והדקה אותו עליה. הוא נכנס בה חזק ומעך את שדיה. יצא ונכנס עלה וירד תוך שהוא מתרומם קצת מביט באיברו מחליק לתוכה ושוב מוחץ אותה ואת שדיה לחזהו. תמר נהנתה מאוד, כבר הרבה זמן שלא קבלה בסיונרי, ותנוחה זו הביאה אותה לגמירה נוספת.
גיא השכיב אותה על הבטן כשרגליה על הריצפה והחל לפמפם אותה מאחור. הגופיה שוב חזרה לגופה איכשהו וגיא תפס בשדיה, הוציא אותם מהגופיה, משש אותם, החזיר אותם, ושוב הוציא אותם תוך כדי פמפום חזק מאחור וללא הפסקה.
"תמשיך ככה ללא הפסקה", אמרה לו תמר והוא המשיך ככה..

לאחר שעברה שעה ורבע, אדוארד נפרד מאנה בנשיקה.
"ההפסד כולו שלך", היא אמרה לו כשיצא מחדרה.

אדוארד נכנס לסוויטה המלכותית שלו, הוא ציפה לחיבוק חזק מתמר אשתו על שעמד במילתו.
הסלון היה ריק, ובחדר נשמעו רעשים. תמר נעמדה מכופפת וגיא היה מאחוריה מזיין אותה
בפרעות. לחיי התחת שלה קפצו למול חדירותיו החזקות ושדיה קפצו ועמדו לצאת מהגופיה.
גיא משך את הגופייה וחשף את שדיה, תמר גנחה בקול חזק וסקסי,
וצעקה חזק יותר כשראתה את אדוארד מולה ..!
גיא הוציא את איברו מימנה במהירות ופלט לה על הגב והתחת.

גיא ברח מהמקום והלך לחדר שלו, אנה חבקה אותו ושאלה איך היה לו, גיא אמר שנחמד וברח לים כדי שאנה לא תחקור אותו יותר מידיי ויצטרך לפרט לה מה עשה עם תמר.

תמר יצאה מהמקלחת, אדוארד שכב על הצד עם הגב אליה, ואנה נכנסה להם לסוויטה. "מה אתם לא עשיתם סקס מלא? ", שאלה תמר כאילו זה הדבר הטבעי שהיה צריך להיות ובשביל
להצדיק את מה שראה הרגע בעלה ..

אנה נעמדה מול תמר, היא הייתה יפייפיה וסקסית, שתיהן היו כאלה. תמר אחזה בראשה והדביקה לה נשיקה לשפתיים. אנה חבקה אותה בגב, מיששה את כל גופה ואז פשטה את גופייתה. אנה כבר הייתה מנוסה בנשים והחלה ללמד את תמר את עינוגי הלשון, היא פמפמה את לשונה בלשון של חברתה ואז הכניסה והוציאה את לשונה לפיה של חברתה כאילו מזיינת
לה את הפה עם הלשון. תמר חייכה וזרמה איתה ועם שפתיה הרכות ועם לשונה הארוכה.
שדיה של תמר באו לחברתה טוב בשפתיים, הפטמות שלה התאימו היטב לשפתיה של אנה.
תמר לא נשארה חייבת והסירה מאנה את הכותונת שלבשה. חזייה ותחתונים שחורות עטרו את גופה החשוף והלבנבן.

"בוא ילד יומולדת", הם הזמינו אותו יחדיו ואדוארד נכנס בניהן. הפעם הוא לא פחד והחל לפעול בהתאם לחרמנות שבו. אדוארד פשט את חזייתה של אנה והכניס את ידיו מתחת לתחתוניה כשהוא ממשש לה את לחי התחת הימני בחוזקה ובהמשך את כל התחת. כשהתחתונים הוסרו לחלוטין הוא מישש לה את הכוס וליקק בשדיה ומסביב לפטמותיה הורודות עם נשיכות קלות בפטמות שהתארכו לה משמעותית מכפי שהיו.
תמר ואנה הפשיטו אותו מבגדיו, תמר אחזה לו בזין ואנה מצצה. כשהתעייפה החליפה אותה תמר עם הפה. בהמשך כל אחת נתנה לו מציצה בתורה, ואח"כ מצצו לו ביחד והתנשקו עם הזין שלו בנשיקה משולשת.
אדוארד ניגש לאחוריים של אנה ודחף לה את הזין מאחור. היא התכופפה שיכנס חזק ועמוק יותר ותמר לטפה אותה בבטנה ובשדיה ונשקה לצווארה. אדוארד סובב את אנה אליו והרים אותה באויר, אנה פתחה את רגליה והוא דחף לה כשעם ידיו תמך בתחת הלבן שלה. מהזיון באויר גנחה אנה חזק עם גמירה חזקה שגרמה לה לרטוט קלות.
אנה עצרה הכל ומשכה את כולם לג'קוזי. אדוארד התיישב ואנה עליו. היא זיינה אותו בתנועות מעלה ומטה ובעיגולים, היא אהבה שהשליטה אצלה. תמר הוציאה לו את הזין מהכוס של אנה, נתנה לו מציצה ארוכה והחזירה אותו לכוס של אנה בחזרה.
אנה קפצה מעליו והשפריצה מים לכל הצדדים. אדוארד הרגיש את גופו מתפוצץ, הפריקה שלו הגיעה, הוא היה חייב לשחרר .. תמר הוציאה לו את הזין ושפשפה חזק כששפריצים חזקים עפו לה לפנים ….

סגירת מעגל

היא חכתה לו ברחוב השלישי המקביל לרחוב שלה. לראשונה זו היא שמחכה לו ולא הוא שמחכה לה. לגופה לבשה חלוק ג'ינס ארוך שמכה את כל גופה ועד הברכיים.
את רכבו היא זיהתה כבר מרחוק, הוא עצר במדוייק לידה, נשאר לה רק לפתוח את הדלת.
"לילה טוב מותק שלי, יפה שלי, מה שלומך?", הוא חייך חיוך רחב.
"לילה טוב גם לך נשמה טובה ויפה", היא אמרה וחייכה בחזרה.
הוא הופתע מתגובתה אבל היה מבסוט מיכך, והיה עוד יותר מבסוט שלא היה צריך לחכות לה והיא זו שחיכתה לו…"ככה אני אוהב אותך יותר", הוא אמר והחל ליסוע.
"לאן אתה לוקח אותי הפעם ?", היא שאלה בנימוס מלכותי.
"היום החלטתי להפתיע אותך בפינוק מושלם, עושים פיקניק בחיק הטבע, הכנתי לך גם סנדביץ', אני מקווה שאת אוהב דג סלמון.
הרכב נעצר במקום אפל ולא מוכר כל כך.

"השתגעת !?", היא אמרה מבלי שהכירה את המקום, "לפעמים אנשים שיכורים או זוגות באים לכאן ברגל או ברכב…"
חכה היא אמרה לו, אקח אותך למקום טוב, היא אמרה ובקשה להחליף אותו על ההגה.
"טוב סבבה ממי שלי", הוא אמר, "סעי לאן שאת רוצה העיקר, שתהיי מרוצה, רק מזה הלבוש הזה, לא מתאים לך.", הוא שאל.
והיא השיבה לו תוך כדי נסיעה ארוכה למקום אפלולי שאינו מוכר אפילו לו,
"אל תדאג הכל מתחת, אתה עוד תופתע מימה שתראה…"
היא הכנתה את הרכב במקום חשוך ובודד צמוד לעץ גדול כשמסביב צמחייה סבוכה ובהחלט ריק מאנשים לחלוטין.
"לכן אף אחד לא יגיע", היא אמרה וכבתה את המנוע.
תמר פשטה את הז'קט הארוך וחשפה שמלה לבנה קצרה ושקופה כשמתחתיה תחתוני חוטיני שחורים וחזייה דקה שחורה, לרגליה היו גרבי רשת שחורים מעוטרים בפרחים והכל לפי בקשתו של שי, שכבר לא יכל להתאפק יותר וביקש לקפוץ עליה.
"רגע חכה", היא עצרה אותו, "אמרת סנדביץ, פיקניק …".
שי יצא מהרכב ופרש סדין ארוך מיתחת לעץ, הוא הכין נרות והדליק אותם, הוא הוציא כריכים עטופים ושתייה והניח על הסדין. בדמיונו הוא כבר ראה את עצמו ממשמש ומזיין אותה בכל הכיוונים ובכל התנוחות עם השמלה ובלי השמלה על הסדין ובעמידה. כשסיים לערוך הכל, הוא ניגש בחזרה לרכב. היא נעמדה ליד הרכב, והוא ביקש לקחת את תמר בידה.
"בוא תשכב במושב שלי, אתן לך פינוק מושלם בלתי נשכח ואחרון תוצרת תמר, אבל רק אם תבטיח לפניי, שתשחרר אותי כבר ולתמיד…"
שי הביט בתמר ובגופה המעוצב מתחת לשמלה השקופה ובכסא שליד הנהג, שהיה כבר במצב שכוב, התחתונים והחזייה שבלטו מהשמלה הלבנה השקופה, ישבו עליה מצויין וישבנה היה נראה לו מעוצב ויפה יותר מימה שהיה עד כה. הוא דמיין בראשו את תמר עליו מפנקת, אם עד

כה הייתה קרה אליו וספגה אותו בפנים חמוצות של נאנסת, עכשיו נראה שנפתחה אליו וזה יהיה הרבה יותר מהנה… ומייד שחרר לאויר,
"אני מבטיח, מבטיח ונשבע, זהו המפגש האחרון בנינו…", אמר, נכנס לרכב ונשכב על המושב שליד הנהג.
שי שחרר צרחת שאגה לאויר וייבב כמו כלב שנדרס, לקח לו דקה להבין, שתמר פיזרה לו נעצים ועוד כמה דברים כואבים על המושב ברכב, פניו זעפו והוא צעק.

"את זונה מטורפת.."

תמר שחררה לו סטירה מצלצלת, "זונה לא מרביצה, וזונה לוקחת כסף, וזונה זו אשתך מאיה והילדים שלך גם זונות אחד אחד", ירתה עליו תמר ושחררה את כל העצבים עליו במילים.
בתגובה הוא שלף סכין ואמר שהיא תצטער על הכל.

"זרוק את הסכין וידיים למעלה", שי שמע קול חדש מדבר אליו ומאיים באקדח צמוד לראשו.

"מי אתה בבקשה", שאל שי להבין מי זה בא מישומקום ומה מתרחש כרגע.
"נעים מאוד, גיא, משטרת ישראל", הוא החזיר לו.

"איפה היית עד עכשיו, כבר חשבתי שטעיתי במיקום שנתת לי..", פנתה תמר לגיא.
וגיא השיב לה: דווקא דייקת, אפילו את הרכב של המניאק החנית בדיוק לפי התוכנית, פשוט נהניתי לצפות בך ובמעללייך עם הבלש הדרעק הזה".
"לפי עוצמת הכאפה שנתת לו, הבנתי עד כמה הוא הכאיב לך …", הוסיף גיא.
שי ניסה לדקור את השוטר וגיא נתן לו את מכה עם האקדח לראש והכניס אותו לעילפון.
"יאללה בוא תיקח אותי הבייתה", אמרה תמר לגיא והביטה על שי ששכב מעולף ואינו יכול להזיק לה יותר. גיא ערך חיפוש כמה דקות ברכב של הבלש ובבגדיו ואז יצא אל תמר.
הוא הביט בתמר ובלבושה הסקסית, "וואי את יודעת להתלבש", אמר לה גיא והוסיף: "אני יכול להבין את הבלש הזה …"
תמר החזירה מבט חושני לגיא, היא לא הסבירה לו שהלבוש הזה בעצם לפי בקשתו שלי שי, ופתאום עלה לה לראש הסקס שהיה במלון.
"בעצם בוא קח אותי לשיחים פה", היא אמרה לו כשעלו לה הדמיונות בתוספת הסצנה הזו, שנקלעה אליה כמו בסרטים והחלה לחרמן אותה במיוחד.

שי התעורר עם כאב ראש חזק, הוא נזכר במה שהתרחש וכאב לו גם התחת והגב. כשבא להניע את רכבו, הוא שמע רעשים של דיבורים לא ברורים מהשיחים ונבהל במקצת.
שי הושיט ידו לתא מתחת למושבו והוציא את אקדח הגלוק החדש שלו, המחסנית הייתה בפנים והוא הרגיש ביטחון לבדוק מה נמצא מאחורי השיחים או בין השיחים.

המחזה שנגלה לפניו עצבן אותו במיוחד, עצבן ואף גירה אותו. הסדין שלו שהביא מהבית היה פרוש בין השיחים ותמר שכבה עליו ללא תחתונים כשלגופה נשארה רק החזייה. השמלה הלבנה שלה הייתה מונחת לצידה ועליה היו מונחים תחתוניה השחורות.
השוטר גהר מעליה ואיברו נכנס לתוכה. שי הביט בהם בתדהמה וחשב לעצמו שגם השוטר מאיים לספר לבעלה את מעלליה וסוחט אותה כמוהו שהרי היא הזמינה משטרה בשבילו והשוטר מזיין אותה.
"בוא נעמוד קצת, לא נוח לי ככה כואב לי כל הגב", אמרה לו תמר, וגיא הרים אותה באויר והושיב אותה על הזין שלו כשהוא תומך לה בתחת עם שתי ידיו החסונות. תמר בפתה את רגליה חזק וחבקה אותו חזק בידיה, היא גנחה קלות ואז הרימה את קולה כשקבלה אורגזמה מטורפת. הסצינה הזכירה לה את אדוארד שזיין ככה את אנה בסקס משולש איתה וחיזקה לה את האורגזמה שהיא חווה כעת עם גיא השוטר המהמם..
הם נראו כזוג אוהבים של שנים יפים וסקסיים, הערגה, שהייתה בניהם שגעה את הבלש ואף סקרנה וחרמנה אותו יותר מימה שהיה. שי הבין עם עצמו, שאין פה סחיטה אלא עוד מקרה בגידה קלאסי, שהוא פספס כשעקב אחריה. מסתבר שהאישה שרמוטה ויש לה מספר מזיינים קבועים ולא רק הנער שנתפס במצלמה.

גיא הפך את תמר, היא התכופפה קלות ונעזרה בשיח עבה שהיה מולה. תמר חשה היטב את חדירותיו העמוקות כשבידיו הוא תפס בבטנה ובירכיה.

הוא המשיך לפמפם את תמר מאחור ומשך את חזייתה למטה בשביל לחשוף את שדיה. תמר עמדה לקבל אורגזמה נוספת …

"שלום לכם, מי זה פה מזדיין ללא אישורי", נשמע קולו של שי הבלש ברקע כשבידו אקדח והפריע לתמר באורגזמה נוספת בדוגי מעומד.
"שוב אתה, למה אתה מפריע להזדיין?", אמר לו גיא ולא התרגש מנשקו השלוף.
"טוב תסיים להזדיין, אבל אל תלכלכך לי אותה..", אמר לו שי ודרך את נשקו.
"תגמור לפני מותך, ואח"כ אטפל בך מאמי שלי", הוא הצביע על תמר והוסיף: "ווי ווי את לא רוצה לדעת מה אני הולך לעשות לך לאחר חיסולו של השוטר המושחת הזה, ומאחר וגם את לא תרצי לחיות יותר, אסיים גם איתך …"
גיא המשיך לזיין את תמר מבלי להתייחס לבלש המאיים, ולחש באזנה, שיהיה בסדר, תמר זרמה איתו וניסתה ליהנות מהסקס, שכנראה יהיה האחרון בחייה, היא העדיפה למות רק, שהבלש הזה לא יזיין אותה שוב. זהו היא החליטה, שלא תתן לו שוב ..
גיא תפס במתניה, והמשיך לזיין אותה חזק, ותמר עודדה אותו. כשעמד לפרוק את עצמו, הוא הוציא את הזין, תפס לה חזק בשדיים וגמר לה על התחת…
"אמרתי לך לא ללכלך אותה", אמר הבלש כיוון לראש ולחץ על ההדק.

תמר צרחה, גיא המשיך לחייך והאקדח לא פלט כדור.
שי דרך את נשקו בשנית ולחץ על ההדק, הנשק לא ירה.

"אם היית בלש חכם היית מבין שהחלפתי לך את המחסנית שלך במחסנית ריקה, ווידיתי שאין לך עוד תחמושת ברכב", אמר לו גיא ברכות והוסיף: "אבל אתה בלש סוג ז', אתה חושב רק עם הזין.."

גיא אזק את הבלש והוביל אותו לרכבו "אתה עצור בניסיון לאונס והרגע הוספת ניסיון לרצח, תתכונן לכלא ממושך.."
תמר קלטה בדרך את הסכין ששי איים עליה בה לפני כשעה, היא תפסה את הסכין ונעצה אותה חזק ברגלו של הבלש שצעק וייבב ללא הפסקה.
"הכאיב לך הרבה הבלש הזה אה, כמה זמן כבר הוא מזיין אותך …?", שאל גיא כששי אזוק וקשור מאחור.
– "הרבה זמן, רק שנותרה פה עוד בעייה קטנה, אני רעבה"
– "מאמי החנויות סגורות, מה רעבה"
– "רעבה לזין, הבלש המסריח הזה הפריע לי לשבוע מהאוכל לפני השינה.. ובכלל כל האירוע הזה הפך אותי לחרמנית בטירוף, בוא ניתן לבלש הצגה נוספת..", אמרה תמר והשכיבה את המושב שלה ברכבו של השוטר…

– יופי יופי תכה בי חזק עם שרביט הקסמים שלך", היא צעקה לו מתחתיו.
– "השרביט שלי עומד להתפרק לגמריי", הוא השיב לה והמשיך בפעילות.
– "מצויין, תפרוק אותו בפנים…"

"יופי, עכשיו אני שבעה, יש לך כוח גם לקינוח..?", היא שאלה לאחר חצי שעה ושוב הורידה את המושב שלה למצב שכיבה.

2 מחשבות על “תמר 3 – השחרור”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)