שפחה מחונכת

מאת אלפרדו

חינוכי להפוך לשפחה, לשביעות רצונו של אדוני, נמשך 3 חודשים תמימים. לילה אחר לילה, באדיקות, מאז אותו לילה מקרי, בו פגשתי בצ'ט את הגבר, אדון חלומותיי, עלום שם הזה.
מאז, בכל לילה, הקפדתי להיכנס לצ'אט, פועלת לפי דברו ורצונו, ממתינה בדיוק לשעה 23:23 בחדר הצ'ט המיועד לי.
כבר שלושה חודשים, שהריגוש והמתח נבנים להם בתוכי, ע"י שיחות, תיאורים, וסיפורים שנצטוויתי לכתוב לכבודו ולפרסם, משימות קטנות שהטיל עלי לבצע וברוב המקרים עמדתי בהן, וכשלא הצלחתי, תמיד ידע להטיל עלי את העונש, שרק הגביר את משיכתי אליו.
למרות שלא נפגשנו מעולם, אותו אדון מסתורי ידע כמעט תמיד היכן ללחוץ, היכן להדק את החבל והיכן להרפות, הוא ידע ,כמעט תמיד, איך להוביל אותי בדרך, שמצד אחד תהיה בלתי צפויה ומצד שני תהיה טובה יותר, אף ממה שחשבתי לעצמי ומגרה יותר, לאין שיעור.
האמון שהלך ונבנה בין שנינו, הגיע לרמה גבוהה כל כך, עד שלילה אחד, כשלא יכולתי להתאפק יותר, פניתי אליו ובאצבעות מוצלבות, (בלי שהוא ראה כמובן), ביקשתי, התחננתי, למפגש אמיתי, אחד על אחת, בו ייקח אותי, באופן ממשי, ויהפוך אותי לחלוטין לשלו.
כל כך רציתי להיות שלו, לשרת אותו, להיכנע לרצונו. התאוותי לו, בכל עצם מעצמותי, הערצתי את היכולת המופלאה שלו, לשחק עמי כרצונו, לשלוט בי, עד לגבולות המקסימליים האפשריים, על אף הקשר המוגבל יחסית, שבינינו.
לאחר תקופה קצרה בה נתבקשתי להוכיח את האמון שלו בי, בשלל משימות, שכל אחת מהן רק הגבירה עוד ועוד את אחיזתו בי, הגיע היום המיוחל, היום בו אדוני נעתר לתחינותיי, הסכים לראותני, וקבע את היום, השעה והמקום.
העברתי שעות במכון היופי, מורטת את שערותי לפי הוראותיו, מעצבת את ציפורני רגלי וידי כרצונו, צובעת אותן בצבע שהורה לי.
הגעתי לכתובת שנתן לי, עטופה במעיל, עירומה לחלוטין מתחתיו, כך הוא ציווה, הבטן שלי מתהפכת והלב פועם בחוזקה, הכניסה חשוכה, הדלת פתוחה מעט ואני נכנסת לבית הלא מוכר, לוקח לעיניי זמן להתרגל ולהבין מה הן רואות.
"בואי הנה", אני שומעת את הקול הבטוח שלו, צועדת פנימה, למרכז הסלון, רואה אותו יושב על הספה, מלטף על ברכיו, חתול ג`ינג`י מרוצה.
"עמדי מולי", עיניו סוקרות אותי, סקרניות, "הורידי את המעיל".
אני מורידה את מעילי האדום, הארוך, בתנועה מהירה, נותרת בלי שום פיסת בד להתחבא מאחוריה.
עיניו עוברות על גופי, מרוצות, רעבות, אני יכולה לראות כמה בא לו לגעת בי עכשיו, אבל הוא מתאפק, מוקדם מידיי.
"רדי על הברכיים, מולי".
אני רואה את הכרית שהכין לי ויורדת על ברכיי.
"יפה, גב זקוף, ידיים מאחורי הגב, מבט אליי כל הזמן, אני יודע שהכי קל לך, יהיה עם עיניים מכוסות, אבל לא באת לפה בשביל הקלות".
הוא לוקח מקל ארוך שבקצהו נוצה ומתחיל לעבור על גופי.
צוואר, כתפיים, שדיים, הפטמות הזקורות, שמזדקרות עוד יותר, בטן, יותר למטה, ערווה מגולחת.
"הסתובבי".
אני מצייתת, הנוצה ממשיכה במסעה, גב, ירכיים, ישבן.
"התכופפי".
שוב מצייתת, הנוצה עוברת בחריץ ישבני, מפתח ערוותי ועד נקב ישבני, מרפרפת בעדינות, אני שונאת, שונאת, שונאת, מגע עדין! אוהבת מגע חזק, לפעמים אפילו עד כאב, הוא מעביר שוב את הנוצה בין רגליי, לאורח החריץ, כל גופי משתוקק למגע אצבעותיו.
"לך תזדיין!", אני מסננת, דמעות מופיעות בעיני.
ס פ א נ ק!, כף ידו נוחתת על ישבני, נשימתי נעצרת, גלי הכאב מהדהדים בי.
"מה אמרת?".
"אמרתי שתלך להזדיין!"
ס פ א נ ק! עוד אחד, גלי הכאב הופכים למשהו שונה, מענג משהו.
"או… אני עוד אזיין, אזיין אותך… בכל חור אפשרי… אבל היום את פה ללמוד משהו, על התענוג שלך…ולמי הוא שייך", ממשיך- עוד אחד ועוד אחד ועוד…
אין לי מושג, אני כבר לא סופרת…, רק מקשיבה לאנחות שיוצאות מגרוני, לרעב הבלתי נסבל שמתעורר לי בגוף…
"מישהי פה נהנית?"
אצבעו עוברת על שפתי נרתיקי, בתנועה קשתית איטית ומיומנת, מחליקה לתוכי בקלות, בזכות הרטיבות שלי.
"ככןןןן, טטוווב ", אני פולטת יללה של הפתעה ותענוג, "עוד! בבקשה! אני צריכה שתיגע בי עוד!"
"שששששש, תתכופפי קדימה, פנים לרצפה, ישבן גבוה באוויר"
'התנוחה המזויינת הזו!', אני חושבת לעצמי, כמה מביכה ככה מגרה.
"מה את רוצה עכשיו?"
"להרגיש אותך"
"תפרטי!"
"עכשיו אני רוצה להרגיש את הזין שלך, חם, קשה, ממלא אותי עד הסוף, מזיין לי את הצורה!"
"לא עכשיו, אולי מאוחר יותר, אולי בכלל לא, תלוי איך יבוא לי, הפעם תאלצי להסתפק בתחליף" ואז אני מרגישה בעצם קריר וסילקוני, נדחף בכוח לתוכי…
"אאאאאאאאהההההההההההההה"
"נעים לך חתולה שלי?"
הוא מנחית סטירות על ישבני וממשיך לזיין אותי עם הדילדו, יותר ויותר מהר, הגוף שלי מתחיל להסתחרר, לאבד את כל ממדיי המציאות.
הוא דוחף לי אצבע לנקב האחורי, ואני מרגישה שעוד רגע אני משתגעת מתענוג, "לגמור, אני חייבת לגמור, בבקשה, הרשה לי לגמור", זעקתי.
"אני מרשה לך לגמור"
לא יכולתי לעצור בעצמי, גם לא רציתי, גבי נקשת ובזעקה הרגשתי איך אני מציפה את מערתי, שרירי הנרתיק לוחצים על הדילדו הממלא אותו, טובבבב… הרגשת השחרור הייתה כמעט מעלפת… הוא לא הפסיק להניע את הדילדו בתוכי, הרגשתי את אצבעותיו, מלטפות את התחת שלי… הוא הרטיב אצבע בעסיס שזלג ממני והרגשתי את האצבע חודרת לתוך הנקב האחורי שלי, אצבעות ידו השנייה, לכדו
את הדגדגן, סוחטות מגרוני זעקות תאווה חייתיות.
הוא המשיך בשלו, מזיין עם דילדו מסיליקון, מעסה את הדגדגן ואני התפוצצתי שוב, כל גופי רועד באורגזמה…
נשאב מעלה מעלה, לשחור האינסופי, מתפוצץ לאלפיי רסיסים של עונג.
***
הוא משך את הדילדו מתוכי, התיישב חזרה על הספה.
אני ממתינה, כורעת על ארבעותיי ככלבה, ישבני העירום מופנה אליו, ראשי מורכן בהכנעה, טיפות פורקני ניגרות מתוך נרתיקי, גולשות בין רגלי, מרטיבות את ירכי. אני חשה איך ליבי הולם בקצב מואץ, כיצד חושי מאבדים מהחדות, שאולי הייתי רוצה שתהיה לי ברגע שכזה, מבינה שזוהי בסך הכול, עדות נוספת ליכולת השליטה שלו בי, האופן בו נוכחותו גורמת לי לשיתוק וערפול חושים.
***
"הזדקפי על בירכייך, ידיים לאחור, הישארי כך, אל תזוזי", נשמע קולו המצווה, התרומם ממקומו והתקרב אלי, יכולתי להריח את הבושם שלו, בדיוק הריח שדמיינתי לעצמי, כאשר סיפר לי על הבושם האהוב עליו, מזמן, באחד מהמפגשים הליליים המרובים ברשת.
הוא לא הוציא רחש אחד אפילו, מפיו, הדממה הופרה מקול כיסוי העור, שקשר סביב עיני ולאחר מכן לצליל המתכתי של האזיקים, בהם אסר את פרקי ידי, מאחורי גבי, דחף את ראשי בעדינות, אל הכרית הלבנה הגדולה, מחזיר אותי לתנוחה המזויינת, הכול כך מגרה, ראשי על הכרית וישבני מורם לעומתו.
אצבעו הארוכה, עברה בין שפתי התחתונות, נמשחת ברטיבות המציפה אותן, צליל נשימת אפו נשמע לרגע קט, כמעט לא מורגש, ולאחר מכן צקצוק לשון קל, ככל הנראה לאחר שקרב את האצבע הרטובה לנחיריו ,שאף בעדינות את הניחוח ומיד לאחר מכן ינק את אצבעו בפיו.
בדיוק כפי שסיפר לי פעם, שכך הוא נוהג לבדוק את השפחות שלו, שבמידה ולא ימצא חן בעיניו ניחוחה וטעמה, יתיר אותה מכבליה, וישלח אותה לדרכה.
נדרכתי, למרות שידעתי מניסיוני, שהלהט בו גברים היו נוהגים לענג אותי במקום ההוא, אמור לנסוך בי בטחון לגבי השלב הזה, עדיין ניקר בי חשש קל, שלא אעבור את המבחן הקטן הזה, דווקא עכשיו, דווקא עימו, כשאני קרובה, מרחק רחרוח אחד או שניים, מהמקום בו כל כך השתוקקתי כבר להיות.
ידו שניחתה בכוח רב על אחורי, הותירה סימן אדום וצווחה שפילחה את חלל החדר, העידה, ככל הנראה, על ציון עובר במבחן הטעם והריח. עוד בטרם הספקתי לעכל את המצב העגום אליו נקלעו אחורי, עדיין מנסה להסדיר את נשימתי המתקצרת, מכה שניה הוטחה בעכוזי, הפעם על הלחי השנייה ושוב צרחה נפלטה מפי.
תחושת חום הולך וגובר אחזה בישבני היפה והמוכה, ירכי ביקשו להתחכך זה בזה, באופן לא רצוני, כמו מנסים לספק משהו, מהרעב האדיר ששוב נוצר בין רגלי, למרות הזמן הקצר שעבר, מאז אדוני העלה אותי לשמיים, בעזרת אורגזמה חלומית. אך הוא לא התיר לי לעשות כן, איבר גדול ונוקשה, הכה על אחת מלחיי ישבני, נדחק לתוכי בכוח, כמעט לכל אורכו, בנעיצה אחת מהירה ונוקשה, שלרגע הכאיבה לי, אך מיד התחלפה לתחושת מלאות, בכל פנימיותי, תחושה נעימה כל כך, חוששת שאני עלולה לגמור, ללא רשות אדוני.
לא הצלחתי להתרכז, למשך יותר משניה שתיים, בתחושת האיבר הממלא אותי, הולם בי בכוח, כאשר מדי כל כמה שניות אדוני מקפיד לחבוט באחוריי פעם נוספת ולטלטל את ישבני המתוק והמסכן, מערבב עונג וכאב גם יחד.
עצמתי את עיני, המכוסות בלאו הכי, הנחתי לגופי להיסחף בידי אדוני, לאן אשר ירצה, כשכל מה שאני יודעת הוא, שחושי נטרפים עלי וכי עוד כמה נעיצות, ייפרץ סכר בלתי נראה בתוכי וכל גופי יישטף בזרם מחשמל, כמותו מעולם לא ידעתי.
אדוני משך בשערות ראשי, כאילו הרגיש בכל רגע, מה הוא מחולל בגופי, הנבעל כגופה של כלבה, הנכנעת לחלוטין לכל אשר אדונה מעולל בה, הוא הרים אותי, כך שעמדתי כעת על ברכי, התיר את ידי, מאפשר לי להישען עליהן, דחפתי את אחוריי לעברו, כאשר פרצי הזרם הקטנים, המעידים על נפילתו הצפויה בכל שניה, של אותו סכר, מטשטשים את
כושר אבחנתי יותר ויותר בכל רגע שעובר, בו אדוני לא חדל לקדוח בתוכי, ניצב מאחורי.
מיתרי קולי ביטאו בצלילים עמוקים וגרוניים, חזקים וחדים, את אשר אני חשה כעת, את התערובת של אובדן שליטה הולכת וקרבה, עם עונג עילאי, מלווה בצמרמורות ההולכות
ובאות בכל נים מנימי נפשי, ידיים חזקות נכרכו סביב בטני, גופי הוצמד לאחור, לחיבוק חזק וארוך, אל הגוף אשר בעל אותי בכוח.
התחושה האחרונה שחשתי, הייתה האיבר המופלא, הזקור, הנלחץ וחודר לתוך גופי ונשיקה רכה על העורף, ששילחה אותי במורד הזרם, אל ערפול חושים. איבדתי את הכרתי!!

סוף

תגובות ? (אין צורך להזדהות)